Погода
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС-5" Дніпровської міської ради

Основна діяльність підприємства:

комплексне обслуговування об’єктів

Дільниці підприємства

  • Шевченківський район – вул. Запорізьке шосе буд.68 (тел.+38 067 286 43 47, [email protected])
  • Чечелівський район – вул. Театральна буд.5 (тел.+38 067 534 24 89, [email protected])
  • Новокодацький район – вул. Набережна Заводська буд.91б (тел.+38 067 534 24 58, [email protected])
  • Центральний районпр. Дмитра Яворницького буд.88а (тел.+38 067 387 62 15, [email protected])
  • Амур-Нижньодніпровський район – пров. Крушельницької буд.1 (тел.+38 067 534 25 04, [email protected])
  • Самарський район – вул. Агнії Барто буд.19 (тел.+38 067 534 24 47, [email protected])

 

  Прізвище Ім'я По-батькові Посада
1 Файфер Сергій Миколайович Директор підприємства
2 Карпенко Сергій Сергійович Перший заступник директора 
3 Пономарьов Дмитро  Анатолійович Заступник директора 
4 Тарасенко  Ігор  Сергійович Заступник директора 
5 Шевцова  Анжела Володимирівна Заступник директора 
6 Карасюк  Ольга  Григорівна Головний економіст
7 Гусева Людмила Владиславівна Головний бухгалтер
8 Степаненко Олександр  Віталійович Головний інженер
9 Морозюк Олег Петрович Заступник головного інженера
10 Гаврик Яна  Геннадіївна Начальник технічного відділу
11 Бойко Ольга  Юріївна Начальник виробничого відділу
12 Беззубцев Борис Іванович Начальник відділу (з енергетичних питань)
13 Яковенко Людмила Леонідівна Заступник головного бухгалтера
14 Сидоренко Олександра Сергіївна Начальник відділу кадрів
15 Єгорова Ірина  Сергіївна Інспектор з кадрів
16 Поліщук Віталій Степанович Заступник директора 
17 Чалдіна Маргарита Миколаївна Бухгалтер 
18 Петренко  Лариса  Іванівна Бухгалтер 
19 Негода Юлія  Юріївна Бухгалтер 
20 Сінькевич  Світлана  Василівна Бухгалтер 
21 Голото  Наіра Аркадіївна Економіст
22 Попова Валентина Миколіївна Паспортист
23 Стрельнікова Ірина  Анатоліївна Паспортист
24 Єлькін Костянтин Олександрович Інженер 1 категорії
25 Циганкова Наталія Вікторівна Інженер 1 категорії
26 Морозова Юлія  Вікторівна Інженер 2 категорії
27 Лук'янова Олена Юріївна Інженер 2 категорії
28 Бондаренко Ірина Олександрівна Інженер 2 категорії
29 Натока Роман Олександрович інженер 2 категорії
30 Аббасова Тетяна Миколаївна Інженер 2 категорії
31 Дельфонцева Світлана Миколаївна Інженер 2 категорії
32 Гаврик Анна Геннадіївна Інженер 1 категорії
33 Маняхіна Ганна Геннадіївна Інженер по роботі зі зверненнями
34 Лук'янов Олег Ігорович Інженер-енергетик
35 Тарасенко  Владислав Сергійович Майстер ремонтної дільниці
36 Головко Ніна Миколаівна Майстер
37 Єфіменко  Вікторія Михайлівна Майстер
38 Фенько  Алла Сергіївна Майстер
39 Вискворцова  Олена  Іванівна Майстер
40 Вітвіцький  Сергій Миколайович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
41 Щербань Анатолій Олександрович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
42 Негода Сергій Вікторович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
43 Дягтярьов Павло Миколайович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
44 Загороднюк Олексій Іванович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
45 Ситник  Лариса  Адамівна Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
46 Кузьменко  Антоніна Микитівна Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
47 Василишин Федір  Федорович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
48 Скляр Олександр Олександрович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
49 Харченко Володимир Вікторович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
50 Коломоєць Олег Георгійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
51 Оксень Юрій Олександрович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
52 Слесарчук Антон Олександрович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
53 Шило Роман Олександрович Водій
54 Пущіль Валентина Іванівна Сторож
55 Вітер Людмила Анатоліївна Сторож
56 Поповичева  Зоя Григорівна Сторож
57 Чугуєва   Зіновія Павлівна Сторож
58 Мартиненко Лілія Борісівна Прибиральниця
Чечелівська дільниця
1 Майдан Яна Анатоліївна Начальник дільниці
2 Якушенко Наталя Киримівна Старший майстер виробничої дільниці
3 Дець Олександр Миколайович Майстер виробничої дільниці
4 Куценко Олександр Сергійович Майстер виробничої дільниці
5 Деревянко Ірина Валеріївна Інженер 2 категорії
6 Парамонова Ольга Миколаївна Бухгалтер 2 категорії
7 Степаненко Лариса Анатоліївна Економіст 2 категорії
8 Філімонова Наталя Валеріївна Секретар начальника дільниці підприємства
9 Репяхов Костянтин Євгенійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
10 Вакуленко Олег Маркович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
11 Коновальчук Юрій Сергійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
12 Яловий Олександр Васильович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
13 Афанасьєва Людмила Федорівна Прибиральниця службових приміщень
Новокодацька дільниця
1 Майдан Алла Данилівна Начальник дільниці
2 Сагалюк Геннадій Іванович Майстер виробничої дільниці
3 Вінник Олексій Михайлович Майстер виробничої дільниці
4 Донченко Світлана Володимирівна Майстер виробничої дільниці
5 Ігнатьєв Єгор Олександрович Майстер виробничої дільниці
6 Дроздова Яна Олександрівна Економіст 2 категорії
7 Павлов Олексій Валентинович Інженер 2 категорії
8 Груба Валентина Миколаївна Бухгалтер 2 категорії
9 Вакуленко Марк Юрійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
10 Воронов Микола Павлович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
11 Стешенко Наталія Михайлівна Прибиральниця службових приміщень
Центральна дільниця
1 Різун Валентина Федорівна Начальник дільниці
2 Кулікова Юлія Петрівна Старший майстер виробничої дільниці
3 Беляєва Олена Миколаївна Старший майстер виробничої дільниці
4 Коваленко Віталій Володимирович Майстер виробничої дільниці
5 Якушенко Євген Олександрович Майстер виробничої дільниці
6 Корсуновська Вікторія Ігорівна Інженер 2 категорії
7 Пожила Олеся Вікторівна Бухгалтер 2 категорії
8 Савченко Вікторія Олександрівна Економіст 2 категорії
9 Помазан Дар'я Олегівна Секретар начальника дільниці підприємства
10 Прохоренко Костянтин Михайлович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
11 Савченко Костянтин Миколайович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
12 Громенко Сергій Юрійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
13 Бітехтін Володимир Якович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
14 Громенко Олександр Юрійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
15 Лобко Олена Олександрівна Прибиральниця службових приміщень
Шевченківська дільниця
1 Марченко Інна Парфентіївна Старший майстер  виробничої дільниці
2 Вовк Максим Анатолійович Майстер виробничої дільниці
3 Волков Іван В'ячеславович Майстер виробничої дільниці
4 Геворкян Артур Арменович Майстер виробничої дільниці
5 Бойко Олена Григорівна Бухгалтер 2 категорії
6 Кузьменко Лариса Анатоіївна Економіст 2 категорії
7 Соха Вікторія Сергіївна Інженер 2 категорії
8 Шикуло Людмила Вікторівна Секретар начальника дільниці підприємства
9 Богдан Ігор Георгійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
10 Воронов Сергій Іванович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
11 Сафонов Геннадій Ілліч Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
12 Реу Сергій Петрович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
13 Чоботько Юрій Вікторович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
14 Чоботько Сергій Вікторович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
15 Зайцева Радмила Леонідівна Прибиральниця службових приміщень
Амур Нижньодніпровська дільниця
1 Золотаревський Олег Дмитрович Начальник дільниці 
2 Катанцева Лідія Анатоліївна Інженер 2 категорії
3 Щербина Ксенія Єлгуджаївна Бухгалтер 2 категорії
4 Приходько Наталія Валеріївна Бухгалтер 2 категорії
5 Бельченко Антоніна Григорівна Прибиральниця службових приміщень
Самарська дільниця
1 Бородіна Ірина Владиславівна Начальник дільниці 
2 Верясова Тетяна Анатоліївна Майстер виробничої дільниці
3 Гаржа Христина Елгуджаївна Інженер 2 категорії
4 Верясов Михайло Сергійович Інженер 2 категорії
5 Дудник Любов Григорівна Інженер 2 категорії
6 Андрєєв Вадим Володимирович Інженер 2 категорії
7 Котова Яна Віталіївна Бухгалтер 2 категорії
8 Пєлих Тетяна Сергіївна Бухгалтер 2 категорії
9 Мамчур Марина Олександрівна Економіст 2 категорії
10 Мазуренко Інна Сергіївна Прибиральниця службових приміщень
11 Устіченко Роман Володимирович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
12 Лаврик Марина Миколаївна Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
13 Оскаленко Олександр Федорович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
14 Дашевська Катерина Єгорівна Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
15 Яланський Олександр Анатолійович Сторож
16 Сальков Юрій Василійович Сторож
17 Міщенко Сергій Миколайович Сторож
18 Кузенков Микола Олександрович Сторож

Інформація про тарифи:

Комунальне підприємство «ЖИЛСЕРВІС-5» Дніпровської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.01.2020 №39 призначено управителем у гуртожитках та малоповерхових будинках Самарського, Амур-Нижньодніпровського, Новокодацького, Центрального, Чечелівського, Шевченківського районів, Аеродром м. Дніпра

Інформація про тарифи

Показники результативності/ефективності підприємства в процесі розробки

Зовнішній аудит не проводився 

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  8. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  9. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість
  11. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель, розміру витрат та визначено його очікувану вартість