Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів

 

Автор: Висторопський Євген Віталійович
Дата створення: 23 вересня 2020 року

На проспекті Гагаріна (р-н Підстанція) раніше було закрито два великих дитячих садки (№210 і №165) на реконструкцію.
Термін здачі об'єктів в експлуатацію був намічений на початок 2020 року.
Незважаючи на завершення всіх робіт, наявність меблів та іншого, дошкільні установи продовжують простоювати.
На всі звернення до завідующих цих закладів (№210 і №165) конкретні терміни здачі не вказуються, в зв'язку з чим батьки змушені або залишатися без роботи, або платити гроші за приватні сади, що також далеко не усім по кишені.
За негласної інформації, затримка з відкриттям дитячих садків, які готові прийняти понад 300 дітей, пов'язана з будівничою компанією, що проводила ремонтні роботи в обох садках та не може здати документи про введення в експлуатацію установ у Департамент гуманітарної політики.
Просимо розібратися в ситуації, що склалася і вплинути на терміни відкриття дитячих садків №210 (пр. Гагаріна 173а) і № 165 (пр. Гагаріна 147).
Додаємо зображення реконструйованих дошкільних закладів та їх адресу.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Введення в експлуатацію дошкільних закладів № 210 і № 165 (Соборний район)" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.01.2021 № В-7/1 відкриття Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 210» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 173-а та Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 165» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 147 відбулося 21.12.2020.

На цей час заклади працюють у штатному режимі.

 

Автор: Большова Виолетта Александровна
Дата створення: 24 вересня 2020 року

Уважаемый Борис Альбертович! Огромная просьба провести ремонт дорог на ж/м Северный.
В связи с прошлой петицией "Капитальный ремонт дорог на ж/м Северный" и ответом: "Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію про капітальний ремонт доріг на ж/м Північний, департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.
Відповідно до виділеного фінансування на на ж/м Північний:- виконано ямковий ремонт дорожнього покриття по вул.Курсантській, вул. Семафорній, вул. Іларіонівській;- заплановано виконати поточний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул. Синельниківській.", хотим обратить внимание на повторное обращение.
Улицы: А.Оцупа, Магаданская, Лесопарковая, Липовая, Железноводская, Красноводская, Генерала Радиевского, Ладожская, Рыбальская, Буковинская - остались без должного внимания, ямы глубиной по колено, автомобили проезжают через дворы, по тротуарам.
Просим безотлагательно рассмотреть возможность ремонта и дать возможность жителям почувствовать себя людьми!

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 82 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дорог ж/м Северный" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.01.2021 № Б-66/1 питання ремонту дорожнього покриття на ж/м Північний буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік відповідно до фінансування на благоустрій міста. 

 

Автор: Даніч Олександр Володимирович
Дата створення: 26 вересня 2020 року

Проспект Гагаріна у місті Дніпро являє собою потужну транспортну магістраль. Але, нажаль, стан асфальтового покриття дуже сильно бажає кращого. Протягом останніх 2-3 років було виконано лише "ямковий" ремонт проїжджої частини, що зовсім не додає комфорту до процесу пересування громадським транспортом або персональними авто.
Те саме стосується й тротуарів, що не усюди по проспекту мають добре рівну та цілком безпечну для пересування пішоходів поверхню.
Прошу, дуже прошу місцеву владу звернути особливу увагу на не зовсім задовільний стан асфальтового покриття та щоб було змінено цю ситуацію на краще при першій же великій можливості. Прошу не для когось особисто, а для всіх тих багатьох людей, що мешкають там, кожен день крокують та їздять проспектом Гагаріна.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 12 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Якісне оновлення асфальтного покриття по Проспекту Гагаріна" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.01.2021 № Д-33/1 питання виконання зазначених робіт буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік відповідно до фінансування на благоустрій міста. 

 

Автор: Третьяков Костянтин Олексійович
Дата створення: 13 жовтня 2020 року

Заборона руху вантажних транспортних засобів в лівій смузі по проспекту Івана Мазепи перед перехрестям на проспект Сергія Нігояна призводить до формування затору для повороту транспортних засобів направо. Довжина затору до вулиць Камчатської і Нестерова.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 8 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Дозволити рух вантажних транспортних засобів в лівій смузі на перехресті при русі з проспекту Івана Мазепа на проспект Сергія Нігояна" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією від 29.01.2021 № Т-35/1 департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради вважає за недоцільне внесення змін в організацію дорожнього руху в зазначеному місці.

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 23 жовтня 2020 року

Парк им. Лазаря Глобы - с конца XVIII в. является визитной карточкой нашего города, которая наиболее объективно отражает его материальное состояние, дух и культуру.
Центральный парк Днепра мог бы быть аналогом всемирно известного Central Park в г. Нью-Йорк. Он мог бы быть центром культурной жизни нашего города. В нем как раньше могли бы гулять семьями, звучал бы детский смех…
Но сейчас, в отличие от расположенного неподалеку благоустроенного сквера Героев, в парке Глобы даже в светлое время суток относительно мало детей. Для них в парке не осталось практически ничего привлекательного. Десяток питейных заведений, отсутствие пандусов для колясок, полное отсутствие обычных современных безопасных детских горок и качелей-балансиров - очень символично демонстрирует отношение местных органов власти к подрастающему поколению.
Парк им. Л.Глобы. является и ярким примером того, как бесхозяйственное отношение коммунальных предприятий провоцирует антисоциальный контингент.
Заброшенное кафе "Ogorod", заброшенная дискотека "Plotina", заброшенный ресторан "Театральный уголок", заброшенная детская площадка, заброшенные аттракционы, заброшенная спортивная площадка, неосвещенные железнодорожные и пешеходные тоннели под мостом... На стенах этих объектов и примыкающих к ним территориях легко найти объявления о продаже наркотиков и следы их употребления. Вокруг них как зеленые мухи кружат бледные и худые характерно одетые молодые люди в капюшонах. Дети наблюдают как на заброшенной детской площадке "кладоискатели" нетерпеливо разбрасывают песок. Наши дети зачастую вынуждены учить первые буквы по надписям на качелях "Дым.Гаш.Соль.Миксы.Фен "! Конструкции на детских площадках отвратительны, не исправны и представляют угрозу жизни детей, превращаясь в такую уютную для наркоторговли локальную "Зону отчуждения". А случайный укол шприцем в траве или песочнице означает 50%-ную (!) вероятность мучительной смерти, вследствие заражения гепатитом Ц!
Отсутствие доступа к безопасной современной детской площадке в парке им. Глобы для многих детей является определяющим в развитии личности. Потому что в отличие от "спальных " районов, во многих дворах центральной части Днепра за последние пол столетия не установлено ни одной качели. Редкие дворы с детскими площадками закрыты на ключ. А ближайшая общедоступная нормальная площадка находится на расстоянии более чем один километр в сквере Героев возле Днепропетровской областной государственной администрации. И сотни детей вынуждены с первых же лет жизни расти у экранов телевизоров и телефонов.
Ситуацию могла бы изменить реконструкция заброшенной детской площадки в северо-западной части парка. Сейчас она представлена фактически только песком и аварийной конструкцией "детского городка". Первый этаж "детского городка" состоит из шести туалетных кабинок, которые очевидно используются посетителями парка еще и для употребления наркотиков.
Реконструкция должна предполагать как минимум:
* закрыть "туалетные кабинки";
* восстановить и укрепить конструктивные элементы, отвечающие за безопасность детей на высоте (ограждения, поручни);
* установить хотя бы по одной качели, качели-балансиру, карусели и горку для маленьких деток.
Реконструкцию детской площадки нельзя отождествлять с ремонтом всего парка и откладывать на десятилетия,
т.к. за эти годы успеют пострадать несколько поколений детей.
Так же следует принять во внимание, что другие копии данной петиции набрали уже 1112 голоса от 910 (разных!) людей:
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1483
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1413
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1318
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1227
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1141
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/910
В связи с этим просим Днепровский городской совет обеспечить днепропетровских детей возможностью гармоничного физического и духовного развития в безопасных условиях и включить реконструкцию детской площадки площадки в парке им. Л. Глобы в программу экономического и социального развития города на 2021 год.

Cтаном на 29 січня 2021 року петицію підписали 25 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "РЕКОНСТРУКЦИЯ ДЕТСКОЙ ПЛОЩАДКИ В ПАРКЕ им.Л.ГЛОБЫ" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 23.02.2021 № П-275/1 у 2021 році планується розробка проєкту реконструкції Парку Лазаря Глоби, згідно з яким проводитимуться ремонтні роботи, в тому числі дитячого майданчика (за умови достатнього фінансування).

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 04 листопада 2020 року

Парк имени Лазаря Глобы - центральный парк города Днепр, является одним из его исторических и культурных памятников.
Раньше парк являлся любимейшим местом отдыха для жителей нашего города.
В последние десятилетия парк имени Лазаря Глобы приходит в упадок.
И как следствие - в центральном парке города-миллионника почти нет людей.
В парке масса абсолютно очевидных проблем.
Вода в озере вонючая, мутная, грязная и зеленая!
В воде плавают мертвые птицы и рыба.
Вдоль покосившейся ограды пруда вечером бегают крупные крысы.
Парк наполнен опасными морально и физически устаревшими аттракционами и отдельными недокаруселями, хаотично расставленными частниками.
Цены на эти развлечения космические, а законность их существования вызывает очень большое сомнение.
Самый популярный, доступный и многочисленный аттракцион - это "Груша для гопоты", но сознательные горожане стараются не приближаться к ним…
Посещение парка в туфлях не целесообразно. Только в кроссовках или даже в калошах возможно "прогуливаться" по аллеям парка.
Половина парковых тротуаров рассыпалась и ушла под грунт, превратившись в грязевые тропы. Провезти по ним детскую коляску в сырую погоду абсолютно не возможно!
По дорожкам с корявыми остатками разбитого асфальта невозможно движение детей на роликах, самокатах или велосипедах. На 25 гектарах нет ни одного квадратного метра тротуарной плитки.
Вся архитектура разрушена.
Среди множества разрушенных зданий особенно выделяется трехэтажный притон "заброшка" в западной части парка, где очень страшные люди сильно пугают проходящих детей.
Некогда уникальная жемчужина центрального парка - Летний театр не используется и имеет особенно обшарпанный внешний вид. Зато кондиционер повесили…
В отличие от нормальных парков, тут нет ухоженных газонов и систем их полива.
Последние годы даже цветы не высаживаются.
Уход за зелеными насаждениями ограничивается массовым выпиливанием деревьев.
И конечно же в парке нет ни одного фонтана.
Общая базарная атмосфера определяется хаотично расставленными уродливыми МАФами, из которых орущая музыка призывает выпить и закусить.
Хищные коммерсанты на каждом углу дразнят детей ширпотребом и невозможно пройти вдоль озера, что бы не испортить себе и ребенку настроение.
Уже почти два года прошло, с тех пор как обрушились конструкции единственного пандуса, позволявшего мамам с колясками пересечь парк и попасть в Сквер Героев.
С тех пор фактически перекрыта огромная часть парка, поставлена дополнительная охрана и его посетители лишены возможности гулять вокруг главного городского пруда.
Несмотря на активную торговлю очень разными напитками, зачастую невозможно найти работающий туалет.
Парк им. Лазаря Глобы поистине уникальное место.
Молодежь не верит старожилам, что это когда-то был крутейший парк, т.к. информация о его недавнем прошлом способна действительно сильно удивлять.
Так многие уже забыли, что совсем недавно (в 80-е гг.) на месте заброшенного "Картинг центра" в западной части парка стоял настоящий огромный ТУ -104 - первый советский пассажирский самолёт на реактивной тяге!
Среди прочего, он использовался и как детский кинотеатр. Была и возможность почувствовать себя пилотом, посидев в кабине пилота за его штурвалом.
Трудно даже представить восторг советского школьника…
Сегодня все чаще Днепряне советуют друг-другу не говорить гостям города о существовании у нас центрального парка. Что бы не было мучительно стыдно, когда они говорят, что если местных все устраивает, значит они это заслужили.
И несмотря на огромные бюджеты на обустройство и благоустройство парков, все чаще Днепряне отвозят своих детей на выходные в Харьков, что бы посмотреть как должен выглядеть главный парк города-миллионника.
К сожалению все более правдоподобными кажутся слухи о том, что "наверху" уже все решили и центральный парк города Днепр специально убивается, с целью строительства торгово-развлекательного центра на месте памятника Чкалову возле станции метро, с последующей жилой застройкой района. Но ведь жители Коммунара не станут ездить в ТРЦ "Чкаловский" за хлебом! Им так же нужен объект природно-заповедного фонда для детей и внуков! А метро строится за большие деньги из муниципального бюджета не для того, что бы застройщик "сверху" заработал еще больше!
Так же следует принять во внимание, что аналогичные петиции набрали уже 1767 голоса от 1521 (разных!) людей:
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/699
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1122
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1309
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1358
Поэтому мы жители города Днепр просим городской совет спасти центральный парк им.Л.Глобы и в ближайшее время начать его капитальный ремонт:
- остановить экологическую катастрофу, очистив озеро;
- привести в культурный вид деревья, кусты и траву;
- убрать МАФы и старые аттракционы;
- провести реновацию тротуаров и зон отдыха;
- обустроить привлекательные ландшафтные группы и фонтаны.

Cтаном на 03 лютого 2021 року петицію підписали 37 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Спасите Центральный парк!" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 23.02.2021 № П-275/2 у 2021 році планується розробка проєкту реконструкції Парку Лазаря Глоби, згідно з яким проводитимуться ремонтні роботи у разі достатнього фінансування.

 

Автор: Гелета Ірина Анатоліївна
Дата створення: 05 листопада 2020 року

Ділянка дороги вулиці Софії Ковалевської, (м.Дніпро, Індустріальний район),між вулицями Янтарна і вулицею Академіка Образцова знаходиться в жахливому стані, дорогою назвати це складно. Величезні вибоїни, які постійно наповнюються водою після найменшого дощу. Непригодна не тільки для руху на траспорті, а й практично непрохідна і для пішоходів.
Дорога з'єднує дві основні проїжджі вулиці з достатнім трафіком, також ця дорога паралельна вулиці Байкальської, яка стала місцем постійних заторів після зміни правил дорожнього руху, пов'язаних з пріоритетом руху траспорту на круговій ділянці дороги.
Відремонтувавши дорогу на вулиці Софії Ковалевської, є можливість розвантажити щільність руху на вулиці Байкальської і знизити інтенсивність пробки, так як багато легкового траспорту спрямовується саме до територіального квадрату, посередині якого знаходиться ця, що потребує ремонту, ділянка дороги Софії Ковалевської.
Ця ділянка дороги використовується більше ніж 10-ю вулицями із загальною кількістю будинків близько 450 (3000 жителів), а також веде з трьох багатоповерхівок і є єдиною дорогою до садочка і двум загальноосвітнім школам.
Дорога потребує ремонту більше, ніж внутрішньодворові дороги, які зараз ремонтуються в цьому районі.
Пріоритет ремонту цієї дороги вище в кілька разів, так як її нормальний стан важливо не тільки для жителів району, школярів, дошкільнят, а й для вільного траснпортного переміщення в районі і розвантаження трафіку на вулиці Байкальської.

Cтаном на 03 лютого 2021 року петицію підписали 162 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт ділянки дороги вул. Софії Ковалевської (між вул. Янтарна і вул Ак.Образцова)" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 11.02.2021 № Г-114/1 питання виконання зазначених робіт буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік відповідно до фінансування.

 

Автор: Бачинська Анастасія Василівна
Дата створення: 13 листопада 2020 року

Статья 154 КУ гласит «... выгул собак без поводков и намордников (кроме собак, в регистрационных свидетельствах на которых сделана специальная отметка) или в отведенных для этого местах - влечет предупреждение или наложение штрафа на граждан от одного до трех необлагаемых минимумов доходов граждан и предупреждение или наложение штрафа на должностных лиц - от трех до пяти необлагаемых минимумов доходов граждан»
Очень часто встречаются большие, агрессивные собаки (и не менее агрессивные из хозяева) на прогулке без намордников, а то и без поводков.
Сколько людей (детей) они должны напугать/покусать что бы были предприняты какие-то меры по ужесточению контроля над безответственными хозяевами собак крупных пород?
В Днепре не существует контроля за правилами выгула собак. Владельцы собак в лучшем случае игнорируют на замечания.
Почему жители Днепра должны выходить на улицу и боятся встретится с собакой и её безответственным хозяином в парке, на детской площадке, во дворе или в подъезде?
Да, безусловно собака - друг человека. Но в первую очередь это животное, животное со своими инстинктами, характером, воспитанием. Сколько известно случаев нападения собак на своих же хозяев!
Есть законы, законы для всех, и придуманы они не просто так. Если человек обзаводится домашним животным - пусть соблюдает правила выгула и не травмирует психику детей и взрослых (не говоря уже о случаях нападения на прохожих).
В связи с вышесказанным просим горсовет Днепра обратить внимание на данную проблему и найти решение для борьбы с нарушителям ст.154 КУпАП.

Cтаном на 15 лютого 2021 року петицію підписали 27 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Контроль соблюдения КУ о правилах выгула собак, а именно - выгула собак в намордниках и на поводках" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови петицію розглянуто спільно департаментом житлового господарства та департаментом громадського порядку і цивільного захисту населення Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначених депараментів від 01.03.2021 № Б-131/1 усі собаки становлять небезпеку, а охоронні та бійцівські породи особливо небезпечні, їх утримання потребує належних знань та навичок поводження з ними. Для них передбачений спеціальний правовий режим утримання. Господар несе адміністративну відповідальність, якщо порушує чинні правила за ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення та п. 5 «Правил утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території м. Дніпра» затвердженого рішенням Дніпровської міської ради від 13.04.2017 № 72/19.

 

Автор: Костенко Юрій Анатолійович
Дата створення: 17 листопада 2020 року

Просьба отремонтировать участок дороги от ул.Образцова к дому по ул. С. Ковалевской 71А , которая ведёт к двум школам 45 и 69.

 

Cтаном на 15 лютого 2021 року петицію підписали 85 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги от ул.Образцова к дому по ул.С.Ковалевской 71А" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 25.02.2021 № К-345/1 питання виконання зазначених робіт буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік відповідно до фінансування на благоустрій міста. 

 

Автор: Ніколаєнко Олена Олександрівна
Дата створення: 23 листопада 2020 року

Добрый день! Очень хочется продолжения старой доброй традиции массовых катаний в центре Днепра. Это один из самых популярных и увлекательных видов спорта. Несмотря на сложную эпидемиологическую ситуацию в стране совсем рядом, а именно г. Харьков имеется соответствующее решение с 23.10.20 по 31.03.21. на размещение ледового катка с инфраструктурой во время рождественских праздников и зимних школьных каникул на площади Свободы. Распоряжение опубликовано на сайте Харьковского горсовета. Каток - это не тренажерный зал и не ресторан, а открытое пространство, который вмещает до 250 человек одновременно, его площадь 1500 кв.м. Для сравнения, сколько метров должно отводиться и отводится фактически на данный момент на кассах супермаркета. Думаю, меньше, чем на катке.

Cтаном на 22 лютого 2021 року петицію підписали 52 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Хотим каток в г. Днепр в 2020 году" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився інспекцією з питань благоустрою Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеної інспекції від 08.04.2021 № Н-229/0-1/09-21 відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частиною 1 статті 18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон України) відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на договірній і податковій основі та на засадах підконтрольності у межах повноважень, наданих органам місцевого самоврядування законом.

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим – також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Згідно зі статтею 6 Господарського кодексу України (далі – ГК України) загальним принципом господарювання в Україні є, зокрема, заборона незаконного втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у господарські відносини.

Відповідно до статті 19 ГК України суб’єкти господарювання мають право без обмежень самостійно здійснювати господарську діяльність, що не суперечить законодавству.

Згідно з частинами 1, 4 статті 23 ГК України органи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження щодо суб’єктів господарювання виключно в межах, визначених Конституцією України, законами про місцеве самоврядування та іншими законами, що передбачають особливості здійснення місцевого самоврядування в містах Києві та Севастополі, іншими законами. Органи місцевого самоврядування можуть здійснювати щодо суб’єктів господарювання також окремі повноваження органів виконавчої влади, надані їм законом.

Незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання забороняється. Не допускається видання правових актів органів місцевого самоврядування, якими встановлюються не передбачені законом обмеження щодо обігу окремих видів товарів (послуг) на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Ураховуючи вищезазначене, Дніпровська міська рада не наділена повноваженнями щодо втручання у підприємницьку діяльність суб’єктів господарювання, тому улаштовувати льодову ковзанку на території міста Дніпра самостійно мають право усі бажаючі суб’єкти господарювання без обмежень з дотриманням норм чинного законодавства України.

 

Автор: Астрашенок Євген Олександрович
Дата створення: 02 грудня 2020 року

Незважаючи на досить щільне заселення вулиці, прохід і проїзд до території декількох підприємств, ремонт дороги не виконаються вже кілька десятиліть. На вулиці розміщено декілько будинків які було реконструйовано.
Після найменшого дощу вулиця перетворюється в селевий потік з води, каменів і сміття. Прохання провести ремонт дороги від вулиці Кам'янської до вул. Коксової буд. 16.

Cтаном на 09 березня 2021 року петицію підписали 58 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги по вул.Коксова" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 13.04.2021 № А-109/0-1/09-21 зазначену вулицю не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Матейчук Володимир Вячеславович
Дата створення: 09 січня 2021 року

Зважаючи на замкнутість та віддаленість ж.м.Західний, мешканці масиву просять запустити громадський транспорт спрямуванням від ж.м.Західний через ж.д. Вокзал до ж.м. Перемога 6. Ця потреба виникла через монополізацію ринку транспорту, саме відносно виїзду з масиву перевізниками приватних маршрутних засобів № 86 та 118. В годину пік дуже важко виїхати з масиву, а в непогоду неможливо взагалі. Є трамвай № 5, який ходить рідко, і при поломці рух трамваїв зупиняється взагалі. Аналоги в місті є. Приватні маршрути брудні, водії не беруть пільговиків, не вміють розмовляти з пасажирами, не дотримуються правил зупинок на дорозі та і стан автівок дуже не покоїть. Тролейбуси запущені на Парус, на ж.м.Сокол та на ж.м. Північний.
Відповідно до даного тексту петиції від 18.12.2018 року, а також негативної Вашої відповіді Автору, посилаючись на норми Закону стосовно вулиці Деземівської, що це є неможливим, прошу Вас розглянути питання компромісу для ж/м "Західний", якщо складаються об'єктивно так обставини -єдиним можливим шансом є лише подовження діючого тролейбусу номер 4 від метро " Металургів" до "Перемоги" зі збільшенням частоти курсування до щоденної , або ж ще додатково запуску нового тролейбуса під новим номером, але вже через автовокзал, проспект Яворницького, історичний музей і далі на Перемогу.
А самі жителі ж/м "Західний" будуть пересаджуватися лише або з трамваю на тролейбус при слідуванні на Перемогу, або із метро/залізничної станції Горяїнове (поряд з масивом є платформа 184 км) на тролейбус.

Cтаном на 12 квітня 2021 року петицію підписали 19 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Подовжити, а також пустити щоденно діючий тролейбусний маршрут номер 4 від метро "Металургів" до ж/м "Перемога" як компроміс для ж/м "Західний" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом трансорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.04.2021 № М-132/0-1/09-21 маршрутна мережа міста Дніпра затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.12.2011 № 1589 (зі змінами) на підставі громадського обговорення проєкту, в якому взяли участь понад 20 тисяч мешканців міста, та сформована з урахуванням потреб населення, пріоритетного розвитку міського електричного транспорту, розвантаження основних магі- стралей та покращення екологічної ситуації в місті.

Відкриття, закриття та зміна маршрутів загального користування здійснюється за наявності стійких транспортних кореспонденцій населення, забезпечення умов безпеки перевезень, відсутності дублювання діючих маршрутів громадського транспорту, достатньою пропускною спроможністю доріг.

Розвиток наземного пасажирського транспорту міста Дніпра здійснюється згідно з Концепцією розвитку наземного пасажирського транспорту м. Дніпра, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.12.2016 № 657.

Програмою розвитку транспортного комплексу м. Дніпра на 2017 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.09.2016 № 10/14 (зі змінами), не передбачено подовження тролейбусного маршруту № 4.

Кінцева зупинка тролейбусного маршруту № 4 знаходиться на пл. Собор- ній, яка є пересадочним вузлом міського транспорту на чотири тролейбусні та один трамвайний маршрути:

- № 6 до ж/м Придніпровський;

- № 10 до ж/м Перемога;

- № 16 до ж/м Тополя-3;

- № 21 до ж/м Сокіл;

- № 1 (трамвайний) «Залізничний вокзал – Транспортний університет».

Ураховуючи вищезазначене та відповідно до вже існуючих стійких транспортних кореспонденцій, подовження тролейбусного маршруту № 4 «Станція метро "Металургів" - пл. Соборна» і відкриття нового автобусного маршруту є недоцільними.

 

Автор: Сентяков Артём Сергеевич
Дата створення: 14 січня 2021 року

Установка уличного освещения в Краснополье по ул. Большой. Одна из самых протяженных улиц в Краснополье, а освещена отрезками по 200 м.

Cтаном на 15 квітня 2021 року петицію підписали 16 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Уличное освещение" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.04.2021 № С-454/0-1/09-21 мережі зовнішнього освітлення на вказаній ділянці не було запроєктовано. Для улаштування зовнішнього освітлення необхідно розробити проєкт будівництва мереж та виконати роботи з монтажу електроопор, світильників, кронштейнів, хомутів, кабельної лінії. Коштів на будівництво мереж зовнішнього освітлення не передбачено Програмою економічного і соціального розвитку міста на 2021 рік, затвердженою рішенням міської ради від 16.12.2020 № 15/1-2 (зі змінами).      

 

Автор: Лобанова Віра Леонідівна
Дата створення: 22 січня 2021 року

127-й маршрут является единственным, который проходит от пос. Мирный через 12-й квартал и вдоль всего пр. Гагарина, на котором размещены многие университеты, школы и предприятия. Каждое утро уже с 7:00 жители сталкиваются с невозможностью влезть в маленький спринтер, а вечером вернуться домой. Часто бывает невозможно уехать с остановки из-за забитой маршрутки. Люди обсуждают эту проблему уже не один год. Прошу городского голову обратить внимание на данную проблему и обеспечить жителей города большими вместительными автобусами.

Cтаном на 22 квітня 2021 року петицію підписали 64 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Увеличение габаритов и подвижного состава автобусов по 127 маршруту" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 06.05.2021 № Л-89/0-1/09-21 відповідно до вимог чинного законодавства в сфері автомобільного транспорту, 19.02.2021 було проведено конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 127 у м. Дніпрі. За результатами проведеного конкурсу департаментом як організатором пасажирських перевезень у м. Дніпрі, для обслуговування зазначеного маршруту було призначено Товариство з додатковою відповідальністю «Дніпропетровське автотранспортне підприємство 11205» (далі – перевізник) як такого, що посів перше місце.

Згідно умов договору з організації перевезень пасажирів на вказаному маршруті передбачено використання – 1 транспортного засобу (автобуса) Кат. М3Кл.1 та 9 транспортних засобів (автобусів) кат. М2,М3.

Зазначену петицію розглянуто спільно з перевізником.

З метою недопущення порушень при перевезенні пасажирів на вищевказано-му маршруті, департаментом попереджено перевізника про неухильне дотримання вимог чинного транспортного законодавства в перевезенні пасажирів, виконання умов договору, дотримання водіями графіку та інтервалу руху, планової кількості транспортних засобів (автобусів) які повинні обслуговувати маршрут, додержання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

У подальшому, для швидкого реагування на порушення під час пасажирських перевезень на вказаному маршруті, керівництво підприємства просить звертатися за телефонами: 066-672-38-76 - заступник генерального директора Зіненко Світлана Юріївна,   050-190-44-40   -   генеральний   директор   підприємства Жуков Тарас Григорович з 9.00 до 17.00 (крім вихідних) та на електронну пошту [email protected]. За вказаними номерами мешканці міста мають право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, для отримання роз’яснення, тощо.

 

Автор: Третяк Вадим Анатолійович
Дата створення: 31 січня 2021 року

В центре города, в 370 метрах от вокзала Днепр-Главный и в 420 метрах от Центрального автовокзала, есть улица Боброва, а дороги нет. Каждый день этой дорогой идут тысячи горожан и гостей города, кто-то в ТРЦ "Славянский", кто-то на Озерку, но всем приходится любоваться труднопроходимым рельефом вместо дороги. Участок от Сичеславского спуска (бывш. Калининский спуск) до ул. Пастера вообще не имеет аналогов в городе: здесь после дождей озера с болотами и горами. Поверхностные воды залягают всего-то в 3 метрах от поверхности и поэтому лужи стоят очень долго. Такое состояние улицы чревато авариями: под дорогой проходит много коммуникаций в том числе и газовые трубы, и 1000-миллиметровая водопроводная труба. Ямы полуметровой глубины, легковые автомобили застряют, автомобили экстренной медицинской помощи рискуют не довезти пациентов в больницу.

Просьба к городской власти принять во внимание это обращение и отремонтировать дорогу по ул. Боброва с оборудованием сливной дождевой канализации и обустройством внешнего уличного освещения.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 112 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "От Славянки до Озерки" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 19.05.2021 № Т-215/0-1/09-21 для вирішення зазначеного питання необхідна розробка проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт зазначеної ділянки. У зв’язку з обмеженим фінансуванням рішеннями міської ради від 16.12.2020 № 13/1-2 "Про бюджет Дніпровської міської територіальної громади на 2021 рік" (зі змінами) та від 16.12.2020 № 15/1-2 "Про Програму економічного і соціального розвитку міста на 2021 рік" (зі змінами) коштів на реалізацію зазначеного заходу не передбачено.

 

Автор: Копцев Іван Вадимович
Дата створення: 02 лютого 2021 року

Необходим срочный ремонт пешеходной дорожки и части проезжей части по ул. Уральская вдоль домов 9, 11, 13.
То что осталось от пешеходной дорожки это просто островки асфальта между лужами воды, грязи и остатками щебня. Это неоднократно вывихнутые детские лодыжки, перелом шейки бедра у бабушки о полное отсутствие возможности проехать маме с детской коляской или ребенку на скейте.
Рядом проходящая автомобильная дорога не в лучшем состоянии: ямы, вывороченные куски асфальта и остатки тротуара.
Длинна пешеходного участка порядка 200-250 метров. Автомобильной дороги такая.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 141 особа з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт пешеходной и автомобильной дороги вдоль домов № 9, 11, 13 по ул.Уральская, Чечеловский район" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 19.05.2021 № К-920/0-1/09-21 зазначену ділянку не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 03 лютого 2021 року

Общественные обсуждения проектов реконструкции парка им.Л.Глобы.
Парк имени Лазаря Глобы — центральный парк города Днепр, является одним из его исторических и культурных памятников, а также входит в природно-заповедный фонд Днепропетровской области. Раньше парк являлся любимейшим местом отдыха для жителей нашего города. В последние десятилетия парк имени Лазаря Глобы приходит в упадок.
Неоднократно в средствах массовой информации руководство города отмечало наличие проектов реконструкции парка им.Л.Глобы. Более того: еще в 2020 году неоднократно проводились тендеры на выполнение дорогостоящих работ. Однако комплексно ознакомится с данными планами горожане не могут. Никто не знает каким видят наш детский парк городские чиновники. У будущих посетителей парка уже сейчас накопилась масса вопросов.
Основательно ли решаться накопившиеся очевидные проблемы или все мероприятия будут носить временный и косметический характер?
У подростков будет наконец-то современный безопасный роллердром для трюков?
Появятся ли светодинамические фонтаны, так обожаемые детьми?
Построят ли тротуары по востребованным направлениям или нам придется снова десятилетиями протаптывать пыльные, но привычные короткие тропы? Не забудут ли опять (!) сделать дорожку к детской площадке?
А детские площадки не забудут? Бесплатные?
Сколько планируется высадить молодых деревьев, взамен сотен вырезанных ранее?
Деревья будут высаживать на трассах для катаний на санках? А зачем?
Обустроят ли привлекательные ландшафтные группы?
Коснется ли проект печально известного трехэтажного притона "заброшка" возле "Старого цирка"? Будут ли установлены камеры видеонаблюдения, предупреждающие новые убийства в центральном парке?
Где именно будут размещены торговые ряды и будет ли возможность обойти их с ребенком? Аттракционы по-прежнему останутся в удаленной части парка?
Подтвердятся ли слухи о строительстве торгово-развлекательного центра на месте памятника Чкалову возле новой станции метро? Будет ли ради этого демонтирована уникальная детская железная дорога? Что будет встречать посетителей парка, приехавших на метро? Приличная конструкция, достойная называться центральным входом или очередной ЖК?
Сохранится ли "детский" статус парка вообще? Туалеты хоть не забудут в проекте?
А сколько это будет стоить муниципальному бюджету? Может на чем-то стоит сэкономить? Ведь нам не нужны туалеты и фонтаны "Харьковского" масштаба по 50 млн. грн...
Ответы на каждый из этих вопросов заложен в проект реконструкции. Однако очень высокие коррупционные риски при проведении работ с многомиллионной стоимостью, требуют контроля и согласования со стороны главного участника процесса - общественности Днепра. Что бы не было мучительно стыдно, когда гости города говорят, что если местных все устраивает, значит они это заслужили.
В связи с вышеизложенным, мы, жители города Днепр, убедительно просим Днепровский городской совет обеспечить публикацию проекта реконструкции парка им.Л.Глобы и проведение его общественного обсуждения.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 58 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Общественные обсуждения проектов реконструкции парка им. Л. Глобы" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 19.05.2021 № П-1440/0-2/09-21 питання поліпшення загального стану благоустрою Парку буде вирішуватись шляхом проведення його реконструкції та ремонтних робіт згідно з рішенням виконкому міської ради від 23.03.2021 № 218 "Про надання дозволу департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради на виконання проєктних робіт, реконструкції та функцій замовника по об'єкту "Реконструкція Центрального міського дитячого парку Лазаря Глоби в м. Дніпрі".

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 06 лютого 2021 року

Шановні депутати Дніпровської міської ради!
Закликаємо вас прийняти рішення про перейменування парку, названого на честь Лазаря Глоби, на парк Степана Бандери!
Топоніміка Дніпра – міста, яке у 2014-му році прийняло на себе роль центру супротиву на південному сході України, - на жаль, і досі не знаходить гідне місце для одного із лідерів українських національно-визвольних змагань XX століття.
І це при тому, що Степан Бандера уже давно офіційно визнаний учасником боротьби за Незалежність України та разом з іншими героями ОУН-УПА вшановується і в президентських указах, і в законодавчих актах.
Також нагадаємо, що саме у Дніпрі діяло найбільш розгалужене на центрально-східній Україні бандерівське підпілля, яке вело боротьбу з нацистськими окупантами.
У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. В історії України чимало подій, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Як свідчить історія, із тисяч народів і народностей світу лише 200 виросли в нації – створили свої держави й домоглися визнання світової спільноти, серед них – Україна.
Як писав Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». І такий народ завжди будуть зневажати й поневолювати. Українська держава зможе розвиватися лише знаючи своє минуле, і пам’ятати, що саме історична свідомість є вищою духовною цінністю будь-якої нації.
Реалізація ідеологічної та виховної функції урбанонімів дозволяє зберігати та популяризувати історію, виховувати підростаюче покоління на конкретних прикладах, гідних поваги й наслідування.
Видатні постаті, успішні люди, патріотично спрямовані, що уміють переборювати життєві труднощі і йдуть до власної мети, стають зразком для вироблення у громадян власних життєвих стратегій.
Але за 28 років з моменту перейменування центрального парку вже виросло ціле покоління містян, які впевненні, що його було названо на честі відомого астролога. Адже зовсім не багато дніпрян зможе назвати історичні або ідеологічні заслуги козака Л.Глоби, оскільки про них мало та не достовірно відомо або ці дані відсутні у відкритих джерелах, що не є характерним для видатних постатей.
Видатному історику-краєзнавцю академіку Дмитру Яворницькому вдалося зібрати лиш крихти інформації, які в цілому, можуть свідчити про те, що ім'я Л.Глоби зовсім не обов'язково має супроводжувати повсякденне життя дніпрян, оскільки не має особливого ідеологічного значення.
Так, через три сторіччя після його народження, висловлюючись сучасними категоріями, ми можемо охарактеризувати його лише як ефективного фермера та успішного підприємця. Однак свої великі земельні наділи він отримав та зберіг виключно завдячуючи своїй лояльності до адміністрації Новоросійській губернії та військовим заслугам перед Російською імперією, які є дуже "неоднозначними" з сучасної точки зору... Що, можливо, навіть дискредитує сакральний статус Українського Козака.
Ймовірно, особливе значення мають його аграрні досягнення. Але не Л.Глоба, а саме Адам Гуммель за сорок років свого керівництва перетворив "Казенный ботанический сад" в перлину всієї Новоросійської губернії, залишивши після себе в ньому 31 тис. фруктових та 193 тис. лісових дерев!
Водночас Україна має велику кількість неоспіваних героїв, чиї заслуги перед Державою безсумнівно гідні увіковічення.
В часи воєнної загрози, складовою частиною топонімічної політики, має бути патріотичне виховання громадянина, зорієнтоване на формування розвинутої свідомості й відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про суспільне благо, збереження та шанування національної пам’яті.
Назва парка має бути ідеологічно правильною, відповідати на сучасні виклики та знаходити відклик у серцях молоді.
Останній притаманне прагнення заповнення духовної ніші рок-зірки, бунтаря, провідника та борця із системою.
Однак вже пару десятиліть, як на парканах не пишуть "Цой жив", оскільки його образ вже не відповідає духу епохи.
В очі нав'язливо кидаються надписи на стінах "Бандера: 1909 - ∞" та "Бандера форева!"
Тому що саме сильний образ Бандери зараз безальтернативно приваблює молодь.
За незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу" 20 січня 2010 року указом Президента України присвоєно С. Бандері звання Герой України.
Статус Героя України ставить жирну крапку у кухонних суперечках про його роль та методи та дозволяє нарешті розвіяти міфи про його співпрацю з фашистами та терористичну діяльність.
Бандера не був пацифістом, але як і сто років назад, сьогодні патріоти України на фронті вимушені захищати Батьківщину зі зброєю в руках.
Україна тільки починає пізнавати його особистість та уникати спекуляцій пам'яттю про нього.
Революціонер та борець за незалежність, багаторазово арештований за активну проукраїнську діяльність.
Для нього Україна ніколи не була предметом торгу, а його цілі та цінності сьогодні актуальні як ніколи.
Віднині Бандерівець — не тавро, а комплімент!
Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції, глибокого аналізу подій та протидії сепаратизму й фейкам.
Неможливо стверджувати, що Дніпро — менш патріотичний, аніж ті міста, де вже є вулиці та проспекти, названі на честь С.Бандери: Біла Церква, Житомир, Львів, Миколаїв, Суми, Трускавець, Чернівці, Кременчук, Хмельницький, Київ, та навіть Лос-Анджелес!
А занадто милозвучні, але безликі урбаноніми позбавляють яскравості топоніміку нашого міста.
У зв'язку з вищенаведеним, ми — жителі Дніпра, закликаємо депутатів Дніпровської міської ради прийняти рішення про перейменування парку, названого на честь Лазаря Глоби, на парк імені Степана Бандери!

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 60 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Дніпру – парк імені Степана Бандери" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився головним архітектурно-планувальним управлінням департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 25.05.2021 № П-7/0-1/09-21 присвоєння найменувань (перейменування) топонімам міста Дніпра відбувається в рамках законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Процедура, порядок та вимоги щодо присвоєння найменувань топонімам міста Дніпра (присвоєння найменувань новим та перейменування існуючих) визначені відповідним Положенням, яке було затверджено рішенням виконкому міської ради від 29.05.2012 № 547 (зі змінами).

Відповідно до Положення розгляд зазначених питань здійснюється міською комісією щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра (далі – міська комісія). Як технічний орган для попереднього розгляду звернень та пропозицій при міській комісії працює робоча група. Протоколи міської комісії з результатами розгляду є підставою для підготовки відповідних проєктів рішень міської ради.

У відповіді зазначається, що перейменування топонімів міста, відповідно до законів України «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», здійснюється з урахуванням думки більшості населення, яке проживає на території, де розташовані ці об’єкти.

 

Автор: Біляєв Олег Ілліч
Дата створення: 07 лютого 2021 року

Этот бизнесмен преображает облик нашего города в лучшую стороны. Его дома, объекты, улицы. которые он возводит и ремонтируют, радуют своим дизайном и красотой.

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 3 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Присвоить звание почётный житель г. Днепр Ермолаеву Вадиму" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився управлінням по роботі з персоналом департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 19.05.2021 № Б-1585/0-2/09-21 відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин міста Дніпра», затвердженого рішенням міської ради від 21.06.2017 № 38/22 «Про заснування звання «Почесний громадянин міста Дніпра», підставою для роз-гляду питання про присвоєння звання є подання трудових колективів підприємств, установ, організацій міста (незалежно від форми власності), громадських, політичних, творчих, професійних організацій, релігійних громад, депутатів міської ради.

При представленні кандидатури для присвоєння Почеcного звання до комісії міської ради з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпра» (далі – Комісія) суб’єктом ініціативи надається відповідне подання на ім’я міського голови та такі документи:

– біографічна довідка на кандидата;

– відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності та копії документів, що посвідчують нагородження відомчими або іншими відзнаками; 

– обґрунтування вагомого особистого внеску кандидата в розвиток міста;

– протокол зборів, якщо пропозиція надходить від трудового колективу, установи, організації;

– фото кандидата 3 см х 4 см (2 шт.), 20 см х 30 см (1 шт.).

Отже, питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпра» В. Єрмолаєву можливо внести на розгляд Комісії після отримання усіх необхідних документів.

У разі ненадання повного пакета документів подання залишається без розгляду та повертається суб’єкту ініціативи про присвоєння почесного звання.

 

Автор: Циб Олександр Євгенович
Дата створення: 08 лютого 2021 року

Адреса: м. Дніпро, вул. Макарова, 27А, біля клубу спортивного плавання "Метеор"
Координати пам'ятника: 48°26'09.5"N 35°00'09.0"E
До 1966 року був побудований новий стадіон "Метеор", і легендарний директор Південного машинобудівного заводу (Південмаш, ВО ПМЗ) Олександр Максимович Макаров запропонував: "А давайте прикрасимо вхід на стадіон яскравим зображенням метеора, що летить!". Ідею втілено в життя. Подібного пам'ятника метеора ніде більше в світі немає!
У 2019 році вже знесли знамениту скульптуру "Дніпрові хвилі" Ернеста Коткова, яка була зведена в 1985 році біля спорткомплексу "Метеор".
Необхідно провести реставраційні роботи для збереження поки що не втраченого об'єкту культурної спадщини міста - скульптура "Палаючий метеор".
http://bit.ly/meteordp

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 155 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Скульптура "Палаючий метеор" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився управлінням з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 24.05.2021 № Ц-161/0-2/09-21 скульптура композиція "Метеор" розташовується в межах земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:07:210:0100, тип власності - державна власність, цільове призначення - 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по фактичному розміщенню спорткомлексу "Метеор".

Відповідним виконавчим органом міської ради, який здійснює повноваження, визначені чинним законодавством, з питань охорони культурної спадщини на підставі, у межах та у спосіб, установлені законами України та Положенням про управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 19.09.2018 №102/35 (зі змінами), було направлено запит до Державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова", якому підпорядкований структурний підрозділ - спортивний комплекс "Метеор" - відділ 195, щодо балансової належності об'єкта культурної спадщини, зазначеного у петиції.

Після встановлення балансоутримувача відповідним виконавчим органом міської ради буде направлено лист про необхідність проведення ремонтно-реставраційних робіт на скульптурній композиції "Метеор".

 

Автор: Кирпаньова Альона Володимирівна
Дата створення: 10 лютого 2021 року

Звертаємось до Дніпровської міської ради з вимогою прийняти невідкладні дії щодо зміни перевізника ТОВ «ДніпроБас», який обслуговує маршрут #35 у м.Дніпро в зв‘язку з неякісним виконанням своїх зобов‘язань, зокрема: 1. На маршруті працює 4 автобуси між якими Інтервал руху в години пік (з 7.00-9.00 та 17.00-19.00 )складає від 20 до 40 хвилин, що значно ускладнює можливість вчасно дістатися на роботу. До зміни перевізника інтервал руху завжди складав не більше 10 хвилин.
2. Тривалість руху даних автобусів складає 50-60хв, що значно перевищує тривалість руху попереднього перевізника (30-40хв.).
3. Повністю відсутній графік руху даного транспорту, а в комплексі зі значним інтервалом призводить до величезних черг на зупинках та неможливісті всім пасажирам потрапити в громадський транспорт.
Це єдиний маршрут, який перевозить жителів жилого масиву до центру міста, та приймає на себе більшу частину пасажиропотоку.
У зв‘язку з вищевикладеним, наполегливо просимо розглянути дане питання та якнайшвидше вжити відповідних дій відносно налагодження руху транспорту на даному маршруті.

Cтаном на 12 травня 2021 року петицію підписали 350 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Маршрут 35. Зміна перевізника" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 20.05.2021 № К-335/0-1/09-21 на засіданні постійно діючого конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 24.09.2019 № 935 «Про затвердження Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі», який відбувся 27.11.2020, переможцем на міському автобусному маршруті загального користування № 35 було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпробас», який на сьогодні його обслуговує.

Зазначене звернення розглянуто спільно з перевізником. Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради попереджено перевізника про неухильне дотримання вимог чинного транспортного законодавства в перевезенні пасажирів, виконання умов договору, дотримання водіями графіку та інтервалу руху, планової кількості транспортних засобів (автобусів) які повинні обслуговувати маршрут та додержання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

У подальшому, в разі виникнення питань щодо пасажирських перевезень на міському автобусному маршруті загального користування № 35, керівництво підприємства ТОВ «Дніпробас» просить звертатися до заступника директора Крижановського Дмитра Миколайовича (контактний телефон: 098-429-35-12), начальника відділу експлуатації Варави Олександра Володимировича (контактний телефон: 067-974-74-38) з 09.00 до 17.00 (крім вихідних) та на електронну пошту [email protected] для оперативного   вирішення   питання.  За цими номерами   Ви  маєте   право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, для отримання роз’яснення.

 

Автор: Єсауленко Вадим Володимирович
Дата створення: 12 лютого 2021 року

8 лютого Верховна Рада України проголосувала за Постанову про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки (25 лютого 2021 року) на державному рівні.
Проект № 5675 «Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки» був поданий народними депутатами України – членами Комітету з питань культури і духовності М. Княжицьким, С. Тарутою, М. Матіос, та В. Єленським. Міста України вбачаються більш недоглянутими кладовищами чим живими містами, бо живеш на вулиці одного покійника, працюєш на вулиці іншого покійника, їздиш вулицями десятка покійників, памятні дошки, бюсти, меморіали, віночки вздовж узбіччя доріг, ... покійників? Хто та за яких підстав визначив, що міста, вулиці, площі, ... мають бути на честь покійників, а іноді ще й тих, які взагалі не мають відношення не до цих міст, вулиць, ..., і ще й є сумнівними з боку їх значення і т.д., зокрема - Василь Каразин (( 30 січня [ 10 лютого ] +1773 , маєток Кручик , Богодухівський повіт , Харківська губернія - 4 [16] листопад 1842 , Миколаїв , Херсонська губернія )), який має відношення до Харкова, Миколаєва, Херсону, але не до Дніпра і за деякою інформацією, нібито, доносив на Пушкина О.С. та на декабристів, був за кріпацтво тільки аристократами (графи, князі, ...), бо ті хто нижче вже ...? А чому всупереч декомунізації вулицю Луговська в місті Дніпро не перейменовано, бо, нібито, ця вулиця на честь покійниці поетеси двадцятих років 20 сторіччя з чого вбачється відстуність знання у тих хто залишив це найменування чи приховав це за, можливо, цієї покійниці? Що формується і задля чого цими назвами покійників, бо відсутні відомості щоб хтось з великих, героїв, видатних, ... мріяв щоб використовували його імя, в його честь назвали вулицю, площу, ... і про це його не тільки не спитали, але й зробили всупереч його соромязливості, інших моральних ціностей, ... з відсутністю норм права використовувати імена покійників тими хто іменують ці вулиці, площі, ... і, навіть, родичі не вбачаються тими хто має моральне і ... право дати дозвіл на використання цього імені, зображення, ...? Чи не створюється завідомо одними тиск символами на інших, що приводить і до такого, як в США зі знесенням памятників щодо часів рабства і, що простояли теж не одне десятиріччя? При цьому, ці вулиці і інші місця покійників мають такий же занедбаний вигляд з відповідною констатацією відсутністю памяті до них, як і всі тільки на словах більше за себе дбають про старих, малих, хворих, ветеранів, ...? Як згадують ветеранів один раз на рік, які іноді жили-живуть гірше чим вуличні собаки за яких карати стали так як нікого не карають за те в яких злиднях та в системі допомоги і т.д. ветерани другої світової війни живуть? В рік Лесі Українки вулиця Лесі Українки в місті Дніпро (лівий берег, "Воронцовка") має дійсний вигляд 150 річної покійниці з явними ознаками відсутності поваги і відсутності за всі ці 150 років ознак натяку на дорогу за всіма стандартами-техумовами і т.д. до доріг так і є відображенням всіх подій за всі ці 150 років? Якщо ж ті хто так дійсно переймається покійниками і символами щодо них і т.д., то чому ж йдуть у символічні дні тільки до того місця, де є маловитратне - світлина в кабінеті, книжка по полиці, памятник в іншій країні, ..., що не ображає формалність цих символістів і те як вони уявляють це мі-мі-мі? Тим хто живе цією символічністю до покійників пропоную за їх повагою щодо вулиці, площі, ... кожного покійника в його символічні і т.п. дати всіма прибічниками-символиками тільки громади міста Дніпро по всіх символічних місцях в їх символічні дати в місті Дніпро здійснювати суботники, ходу-демонстрацію, мітинги, ... і відзначати його за те, що ним було зроблено задля міста і, так як і на кладовищі щодо могилки, робити перед цими громадськими заходами цих покійників-символів дороги, паркани, огорожі, стовпи, ..., робити інші святкові церемоніальні речі з прикрасами, квітами, ...? Або ж - прибрати назви покійників і хоча б так не ображати пихатою формальністю до них память тих для кого вони дійсно мають значення, прибрати памятники, бюсти, дошки, ..., бо цим дійсну память та те ким ти завядки цій памяті є не підміниш і не приховаєш, але своєю пихатою формальністю більш образиш, а за того скільки людей за всі віки зробило задля тебе, то й не вистачить життя кожного, навіть, на перелічення згадки про їх імена?

Cтаном на 17 травня 2021 року петицію підписали 2 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Леся Українка" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився головним архітектурно-планувальним управлінням департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 26.05.2021 № Є-1/0-1/09-21 відповідно до даних містобудівного кадастру та чинного Переліка найменувань проїздів (вулиць, провулків, проспектів, площ тощо), затвердженого рішенням виконкому Дніпровської міської ради від 22.05.2018 № 411, на території міста Дніпра існують дві вулиці Лесі Українки: в Амур-Нижньодніпровському районі з 1956 року та у Новокодацькому (на території колишнього смт Таромське) районі з 1995 року.

При цьому повідомляємо, що присвоєння найменувань (перейменування) топонімам міста Дніпра відбувається в рамках законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Процедура, порядок та вимоги щодо присвоєння найменувань топонімам міста Дніпра (присвоєння найменувань новим та перейменування існуючих) визначені відповідним Положенням, яке було затверджено рішенням виконкому міської ради від 29.05.2012 № 547 (зі змінами).

Відповідно до Положення розгляд зазначених питань здійснюється міською комісією щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра (далі – міська комісія). Як технічний орган для попереднього розгляду звернень та пропозицій при міській комісії працює робоча група. Протоколи міської комісії з результатами розгляду є підставою для підготовки відповідних проєктів рішень міської ради.

Перейменування топонімів міста, відповідно до законів України «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» здійснюється з урахуванням думки більшості населення, яке проживає на території розташування цих об’єктів.

 

Автор: Єсауленко Вадим Володимирович
Дата створення: 16 лютого 2021 року

Заборонити: 1. в'їзд в місто довгомірів-великоваговиків, зокрема, встановленням навколо міста знаків заборони ПДР, конструкцій на висоті меншій чим у цих транспортних засобів і т.д.; 2. будь яке будівництво з відповідними проектами і т.д. за рахунок місцевих і державних коштів до будівництва та ремонту всіх доріг та іншої інфраструктури в місті!

Cтаном на 18 травня 2021 року петицію підписали 9 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ургентний" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом трансорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 31.05.2021 № Є-25/0-1/09-21 вжиття заходів, запропонованих автором петиції вважається недоцільним.

 

Автор: Семененко Наталья Юрьевна
Дата створення: 25 лютого 2021 року

Ми, мешканці мікрорайону Калинівський (Клочко - 6), звертаємося до Вас із проханням задовольнити наші потреби у якісному навчанні наших дітей в початковій школі, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.
Ситуація, яка склалась суперечить вимогам Розділу ІІ Закону України «Про повну загальну середню освіту». Справа у тому, що територію на якій ми проживаємо обслуговують чотири школи з початковими класами: №47, 63, 108, 139. Перша розташована в приватному секторі, по території якого пролягає дорога з рухом автотранспорту, в тому числі маршрутного, а також перенасичена безпритульними собаками, що створює потенційну небезпеку для дорослих, не кажучи вже про дітей. Вранці водити дітей незручно, бо транспорт, що їде в центр міста відсутній. Одних дітей відпускати небезпечно. Інша школа має спеціалізований напрямок – для дітей з малими та затихаючими формами туберкульозу. Ще одна школа розташована поблизу зруйнованих дитячих садків, на її території вигулюють домашніх собак мешканці масиву, що також створює небезпеку для школярів. Школа в бідному матеріально-технічному оснащенні. Лише одна школа №139 відповідає нормам якісної освіти для наших дітей.
В зв’язку з реформою шкільної освіти НВК 139 відміняє набір до 1 класу. Ми, як батьки, занепокоєні цим питанням, так як не маємо рівноцінної альтернативи, що передбачено Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту». Тим самим в нашій ситуації актуальність поняття: НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням - втрачає сенс. Багато з нас закінчували цю школу, тому знаємо як створювалась гарна матеріально–технічна база кабінетів початкової школи НВК №139 та про роботу висококваліфікованих педагогів. Цей освітній заклад організовує дозвілля учнів початкової школи повний день (працюють шість груп продовженого дня), що дуже зручно батькам, діти весь час під наглядом педагогів. Працюють гуртки для учнів початкової школи. НВК 139 працює за програмою науково – педагогічного проєкту «Інтелект України». На масиві немає жодної школи, яка би ще працювала за цим проєктом. Тому, знову ж таки, у наших дітей буде відібрано право вибору освітнього закладу, що порушує їх права, передбачені чинним законодавством.
Деякі з нас мають старших дітей, які навчаються в цьому освітньому закладі, якщо менші діти не матимуть змогу навчатися в одному закладі зі старшими братами та сестрами, то нам, як батькам, буде незручно організовувати відправлення дітей до школи. А це в свою чергу суперечить вимогам ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту»
В Законі України «Про повну загальну середню освіту» (абзац другий частини другої ст.12) йдеться про те, що з 2024 року в початковій школі повинно бути не більше 24 дітей в класі. Якщо закрити велику початкову школу НВК 139, то діти будуть навчатися в переповнених класах сусідніх шкіл, які мають набагато менше оснащених кабінетів та матеріально-технічних ресурсів, або зранку їздити до інших шкіл міста на транспорті. Тобто вся суть реформи, яка спрямована на зміну застарілого підходу до освітнього процесу зводиться нанівець. І це ще без врахування нинішнього стану в умовах пандемії, що несе безпосередню загрозу дітей. Стаття 21 Закону України «Про повну загальну середню освіту» гарантує безпечне освітнє середовище з метою забезпечення належних і безпечних умов навчання, виховання, розвитку учнів, а також формує у них гігієнічні навички та засади здорового способу життя., що й створювалось роками у НВК 139 в основному силами, в тому числі й коштами, батьків. Наш масив знаходиться в віддаленому районі міста, 2 транспортні маршрути зранку фізично не в змозі перевезти 500 учнів початкової школи в інші школи.
Просимо Вас розглянути питання, щодо набору дітей до 1 класу НВК 139 на нашу користь, а також створення на базі вищезазначеної школи гімназії для учнів 1 – 9 класів (початкова та базова середня освіта), що не суперечить вимогам чинного законодавства та буде сприяти підвищенню якості освіти як в масштабах школи, міста, так і в Україні в цілому, а також надасть можливість втілювати в життя такі важливі проєкти як «Інтелект України», Нова Українська Школа та інші. Ми дуже сподіваємось, що в керуючих органах нашого міста працюють люди, зацікавлені в здійсненні якісного освітнього процесу, які зможуть правильно оцінити ситуацію, що склалася, і позитивно вирішити питання, яке ми піднімаємо, що в свою чергу посприяє вихованню освічених прийдешніх поколінь.
З повагою та сподіванням на розуміння,
Мешканці мікрорайону Калинівський

Cтаном на 26 травня 2021 року петицію підписали 235 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Про збереження для школярів НВК 139 надії на якісну, безпечну, повноцінну освіту" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 09.06.2021 № С-69/0-1/09-21 згідно зі статтею 66 Закону України «Про освіту» питання реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на відповідній території, забезпечення доступності дошкільної, початкової та базової середньої освіти, планування та забезпечення розвитку мережі закладів дошкільної, початкової та базової середньої освіти, заснування закладів освіти, а також реорганізація, перепрофілювання (зміна типу) та ліквідація їх з урахуванням спеціальних законів належать до повноважень міських рад.

Відповідно до статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (далі – Закон) здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують початкова школа (здобуття початкової освіти), гімназія (здобуття базової середньої освіти), ліцей (здобуття профільної середньої освіти).

Початкова школа має функціонувати як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії, гімназія та ліцей – як окремі юридичні особи. Як виняток, за рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти.

Відповідно до Плану заходів щодо подальшого функціонування закладів освіти Дніпровської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» на 2021-2024 роки, затвердженого  рішенням Дніпровської міської ради від 26.05.2021 № 84/7 «Про подальше функціонування закладів освіти з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту», НВК № 139 припиняє набір до 1-х класів з 2021/2022 навчального року, а з 2022 року перепрофільовується у ліцей – заклад загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття освіти на ІІ-ІІІ рівнях загальної середньої освіти (академічне спрямування, профільна освіта).

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради додатково інформує, що згідно з частиною 2 статті 8 Закону кожна дитина має право на здобуття початкової та базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця її проживання закладі освіти (його структурному підрозділі).

Право дитини на здобуття початкової та базової середньої освіти у комунальному закладі освіти (його структурному підрозділі), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, гарантується, що не обмежує право батьків дитини обирати інший заклад освіти відповідно до законодавства.

 

Автор: Рабунова Марина Анатоліївна
Дата створення: 01 березня 2021 року

Проти реорганізації лікарень
у м.Дніпро шляхом закриття
В умовах запровадження медичної реформи скорочення існуючої мережі закладів охорони здоров’я позбавляє жителів міста самостійно обирати, де їм отримувати медичну допомогу, що суперечить принципам, закладеним в медичну реформу.
Внаслідок реорганізації комунальні некомерційні підприємства припинять свою діяльність, як юридичні особи, з усіма відповідними наслідками. Комунальні медичні заклади буде закрито і мережа медичних закладів міста буде скорочена.
Статтею 49 Конституції України визначено, що «існуюча мережа державних та комунальних закладів охорони здоров’я не може бути скорочена».
Статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» визначено, що мережа державних і комунальних закладів охорони здоров'я формується з урахуванням потреб населення у медичному обслуговуванні, необхідності забезпечення належної якості такого обслуговування, своєчасності, доступності для громадян, ефективного використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена.
Таким чином, органи місцевої влади та місцевого самоврядування при прийнятті рішення щодо реорганізації медичних закладів державної та комунальної форми власності, повинні керуватися вимогами Конституції України та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та здійснювати реорганізацію медичного закладу у спосіб, який не призведе до припинення юридичної особи і, як наслідок, до скорочення існуючої мережі державних та комунальних закладів охорони здоров’я.
Лікарні розвивались та трансформувались, відповідаючи вимогам часу. В наслідок припинення існування лікарень велика кількість працівників просто втратить роботу.
Таким чином, рішення чергової сесії Дніпровської міської ради суперечить нормам Конституції України, діючому законодавству України, економічно необґрунтоване та може мати негативні соціальні наслідки.
Наші вимоги
1. Недопущення знищення державної медицини в місті Дніпро.
2. Недопущення зниження кількості та доступності державних лікувальних закладів та їх філіалів для жителів міста.
3. Недопущення виводу з державної власності будинків та земель медичного призначення та передачі їх в приватну власність під час тимчасової стагнації медицини Дніпра на фоні державної медичної реформи.
4. Сприяння можливості розвитку державної медицини після закінчення державної медичної реформи та створення можливості поступового збільшення її конкурентоспроможності.
5. Недопущення зловживання складною ситуацією в медицині під час державної медичної реформи високопосадовцями в особистих цілях.
6. Дотримання статті 49 Конституції України та статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».
Звертаємось до Дніпровської міської ради з вимогою скасувати рішення Дніпровської міської ради VIII скликання від 27.01.2021року №30/2; №31/2; №32/2; №33/2; №34/2.
1. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 2» ДМР, КНП «МП № 1» ДМР, КНП «МП № 2» ДМР, КНП «МП № 6» ДМР, КНП «СП № 2» ДМР шляхом приєднання до КНП «КЛШМД» ДМР рішення №30/2.
2. Про реорганізацію КНП «МЛ№ 12» ДМР, КНП «МП № 4» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 16» ДМР рішення №31/2.
3. Про реорганізацію КНП «МДКЛ № 5» ДМР шляхом приєднання до КНП «МДКЛ № 6» ДМР рішення №32/2.
4. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 8» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 4» ДМР рішення №33/2.
5. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 9» ДМР і КНП «МКЛ № 11» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 6» ДМР рішення №34/2.
Також вимагаємо заборонити вивід з державної власності і зміну призначення земель та будинків медичного призначення на термін не менше 10 років.

Cтаном на 31 травня 2021 року петицію підписали 428 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Проти реорганізації лікарень у м. Дніпро шляхом закриття" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 14.06.2021 № Р-40/0-1/09-21 рішеннями міської ради: від 27.01.2021 № 31/2 «Про реорганізацію КНП «МЛ № 12» ДМР, КНП «МП № 4» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 16» ДМР», від 27.01.2021 № 33/2 «Про реорганізацію КНП «МКЛ № 8» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 4» ДМР», від 27.01.2021 № 34/2 «Про реорганізацію КНП «МКЛ № 9» ДМР і КНП «МКЛ № 11» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 6» ДМР», від 26.05.2021 № 102/7 «Про реорганізацію КНП «МДКЛ № 5» ДМР шляхом приєднання до КНП «МДКЛ № 6» ДМР», від 26.05.2021 № 103/7 «Про реорганізацію КНП «МКЛ № 2» ДМР, КНП «МП № 1» ДМР, КНП «МП № 2» ДМР, КНП «МП № 6» ДМР, КНП «СП № 2» ДМР шляхом приєднання до КНП «КЛШМД» ДМР» вирішено реорганізувати зазначені комунальні некомерційні підприємства шляхом приєднання до відповідних підприємств.

Частиною 1 статті 106 Цивільного Кодексу України визначено, що злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи здійснюються за рішенням його учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, а у випадках, передбачених законом, - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

Згідно з пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання: прийняття рішень щодо відчуження відповідно до закону комунального майна; затвердження місцевих програм приватизації, а також переліку об'єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації; визначення доцільності, порядку та умов приватизації об’єктів права комунальної власності; вирішення питань про придбання в установленому законом порядку приватизованого майна, про включення до об’єктів комунальної власності майна, відчуженого у процесі приватизації, договір купівлі-продажу якого в установленому порядку розірвано або визнано недійсним, прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів комунальної власності, у тому числі на умовах концесії, про створення, ліквідацію, реорганізацію та перепрофілювання підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади.

Відповідно до частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.

Медична допомога жителям міста Дніпра буде надаватися у повному обсязі.

Трудові відносини з працівниками закладів охорони здоров’я, у разі їх згоди, будуть продовжені.

Відповідно до Положення про департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 23.09.2020 № 106/61, вирішення інших питань, зазначених у зверненні, находиться поза межами повноважень департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

 

Автор: Веретильник Ольга Віталіївна
Дата створення: 03 березня 2021 року

Просимо повернути маршрут 142 смт Самарівка-центр-пл. Старомостова, який був відмінений 6 років тому. Звераємо увагу на те що смт Самарівка знаходиться в межах міста, населення велике. Кожного ранку необхідно дістатися на роботу, навчання, що дуже складно. Єдиний маршрут 153 який створює перевезення, має інтервал 10-15 хвилин, їде переповнений.

Cтаном на 01 червня 2021 року петицію підписали 17 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Відновлення маршруту 142" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 09.06.2021 № В-107/0-1/09-21 маршрутну мережу міста Дніпра затверджено рішенням виконкому міської ради від 28.05.2013 № 200 (зі змінами та доповненнями) з урахуванням реальних потреб населення, пріоритетного розвитку міського електричного транспорту, розвантаження основних магістралей та покращення екологічної ситуації в місті. На кожному маршруті затверджено конкретну кількість рухомого складу, кількість зупинок та клас автобусів.

На цей час, ураховуючи низький пасажиропотік у зазначеному Вами мікрорайоні, організація роботи міського автобусного маршруту загального користування № 142 не є доцільною.

 

Автор: Маклаков Дмитро Олександрович
Дата створення: 04 березня 2021 року

Ул.В.Ларионова вся в ямах ездить машиной по ней практические невозможно, много лет её никто не ремонтировал, требуем от властей города заняться её ремонтом.

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 16 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 16.06.2021 № М-557/0-1/09-21 зазначену вулицю не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Бутакова Юлія Володимирівна
Дата створення: 04 березня 2021 року

Немае дороги по вул Леваневського,там по вул Свердлова завжди пробка у час пік,треба зробити дорогу і розвантажити перехрестя,її не ремонтувалі з часів війни!!

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 44 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Вул. Леваневського ремонт дороги" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом капітального будівництва Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 16.06.2021 № Б-1903/0-2/09-21 відповідно до рішення виконкому Дніпровської міської ради від 23.02.2021 № 96 «Про надання дозволу департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради на передачу департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради функцій замовника по об’єктах будівництва» департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради надано функції замовника по об’єкту «Капітальний ремонт вул. Леваневського від вул. Гомельської до просп. Сергія Нігояна в м. Дніпрі».

На сьогодні проєктно-кошторисна документація знаходиться на коригуванні. Після отримання позитивного експертного звіту та виділення коштів будівельно-монтажні роботи буде виконано.

 

Автор: Задоєнко Олексій Вікторович
Дата створення: 04 березня 2021 року

У місті існує велика проблема утилізації сміття. Законом України "Про відходи" зобов'язано утилізувати лише розподілене сміття. Так, захоронення пластику є найбільшою проблемою країн. З метою повторного використання пластику, зменшення виділення земельниділянок під полігони ТПВ найпершим пунктом є розподільсміття населенням. І тут існує 2 варіанти: перший- за прикладом м. Познань , де існує 2 тарифи на вивіз сміття. Нижчий для тих, хто розподіляє. вищий- хто не розподіляє. Другий варіант- це зобов'язання населення розподіляти сміття або накладення санкцій (Австрія тощо). За індійською технологією у разі заміни 10% бітуму пластиком у асфальтобетонній суміші збільшується зносостійкість доріг. За голандською технологією з пластику роблять апнелі для доріг, у отворах яких проходять кабелі, трубопроводи. Обидва варіанти вирішують пробелми ремонту доріг та утилізації пластику. Крім того, такий екологічний підхід залучає інвестиції ЄБРР та МБРР. Прошу винести на розгляд сесії внесення у благоустрій питання щодо розподілу населенням на фракції сміття.

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 157 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Використання пластику для ремонту доріг" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 12.07.2021 № З-572/0-2/09-21 питання організації ефективного збору вторинної сировини та її переробки є надзвичайно важливим елементом комплексної системи поводження з відходами одноразового використання.

Верховна Рада України у першому читанні прийняла проєкт Закону України від 04.06.2020 № 2207-1-д «Про управління відходами» (далі – проєкт Закону). Після проходження процедури набрання чинності Закону повинен запрацювати цивілізований механізм поводження з відходами.

Згідно зі статтею 10 проєкту Закону визначено системи розширеної відповідальності виробника продукції, в результаті споживання та використання якої утворюються відходи упаковки.

У систему розширеної відповідальності виробника включено приймання від кінцевих споживачів відходів, що утворилися внаслідок використання продукції, а також подальше управління цими відходами та фінансову відповідальність за таку діяльність. Виробник або організація, яка виконує обов’язки з розширеної відповідальності від імені виробника, зобов’язані забезпечувати послугами з приймання та збирання відходів, що утворилися внаслідок використання продукції, споживачів на всій території України.

Таким чином, з моменту набрання чинності Закону України «Про управління відходами» почне діяти принцип «забруднювач платить», при цьому повноваження органів місцевого самоврядування будуть полягати виключно у координації роботи підприємств, тобто, у здійсненні контролю за їх діяльністю щодо утилізації споживчої тари або повторного її використання.

 

Автор: Присяжний Анатолій Анатолійович
Дата створення: 05 березня 2021 року

На дворі двадцять перше століття, але в місті ДНІПРО залишаються вулиці якими неможливо, ані проїхати, ані пройти. НА ЖАЛЬ.
Вулиця Березанівска знаходиться в одному із затишних куточків ДНІПРА на околиці міста.
Тому, за багато років ділянку вулиці від будинку №1 до №39 була забута.
Дорога не ремонтувалася, освітлення відсутнє. Жителі змушені добиратися до своїх будинків в повній темряві, і досить складних і небезпечних умовах…

Cтаном на 07 червня 2021 року петицію підписали 22 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Березанівка не "Село" Освітлення та ремонт дороги, вздовж вулиці Березанівська буд. 1-39" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 12.07.2021 № П-1886/0-2/09-21 зазначену ділянку не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

Для влаштування зовнішнього освітлення по вул. Березанівській, від буд. № 1 до буд. № 39, виконано роботи з монтажу електроопор (12 од.), світильників (14 од.), кронштейнів, хомутів та кабельної лінії (477 м). На цей час зовнішнє освітлення функціонує в робочому режимі.

 

Автор: Мартинюк Сергій Іванович
Дата створення: 11 березня 2021 року

Здравствуйте. Обращаемся за помощью в ямочном ремонте дороги на дачах находящимися за Левобережном-3, которые входят в состав Индустриального района (https://goo.gl/maps/Vjio6aVEsDYVxLak8).
В свое время, по дорогам по которым мы ездим, проходил маршрут 41 маршрута и дороги нам делал город и они на балансе города, а после переноса тупика 41 маршрута в конец улицы Ижевской, о нас все забыли, и естественно дорога начала разрушаться. На территорию садовых товариществ есть много заездов, которые в свое время другие дачные кооперативы или садовое товарищества, перекрыли, мы не могли это сделать, потому что у нас ездила маршрутка, также все привыкли ездить по нашим дорогам так-как у нас хорошая асфальтированная дорога.
В настоящее время по этим дорогам заезжают и выезжают жители и хозяева около 20 садовых товариществ (в выходные порой бывает около 200 машин, может и больше). Пытаемся делать ремонт дороги своими силами, которых в последнее время не всегда хватает, а дорога разрушается быстрее. Организовали сбор средств на ремонт дороги 5-6 тыс. грн, но этого на ремонт 700 метров катастрофически мало.
Очень просим выполнить ямочный ремонт дорог.
Или хотя бы снабдить нас срезом асфальта, гравием, шлаком для самостоятельной засыпки дорог.
Спасибо.

Cтаном на 10 червня 2021 року петицію підписали 48 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги ул.Центральная - ул.Ореховая дачи Левобережный-3" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 12.07.2021 № М-2049/0-2/09-21 згідно з ч. 4 ст. 35 Земельного кодексу України до земель загального користування садівницького товариства належать земельні ділянки, зайняті захисними смугами, дорогами, проїздами, будівлями і спорудами загального користування. До обов’язків садівницького товариства входить питання самостійного здійснення господарської діяльності на своїй земельній ділянці відповідно до її цільового призначення.

 

Автор: Маловичко Ольга Васил'євна
Дата створення: 17 березня 2021 року

До Вас звертаються мешканці м Дніпра , а саме мешканці Соборного району, проспекту Гагаріна. Як стало відомо батькам майбутніх першокласників, Дніпровською міською радою, Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики планується у 2021-2022 навчальних роках не проводити набір учнів у перші класи КЗО НВО №28, що розташована за адресою: м. Дніпро, вул. В.Дубініна, 12. У зв'язку із запланованою реформою шкільної освіти у м. Дніпрі. Вважаємо, що таке рішення прийняте відповідними органами без врахування усіх обставин справи та буде мати негативний вплив на життя мешканців міста – членів Дніпровської міської територіальної громади.
Звертаємося до Вас із проханням задовольнити наші потреби у якісному навчанні наших дітей в початковій школі, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.
КЗО НВО № 28 вважається найкращою школою району, найсильнішою молодшою школою, найбільш безпечною школою для малечі. Наша школа щороку набирає 3-5 класи першокласників. У багатьох батьків старші діти відвідують КЗО НВО № 28 і родинам не зручно дітей віддавати до різних шкіл.
У КЗО НВО № 28 функціонує дошкільний підрозділ у складі початкової школи. Слід зазначити, що приміщення навчального закладу дозволяють виділити окремі приміщення для початкової школи, що забезпечує виконання вимоги нового Закону України, яким передбачена відповідна освітня реформа .
До переваг учбового закладу належить також те, що навчання проводиться з 08.00 до 18.00, наявність організованого триразового харчування, функціонування різноманітних груп позашкільного навчання, в т.ч. кружків гончарної справи, малювання, танців, театральної студії, спортивних секції та інших. Цей освітній заклад організовує дозвілля учнів початкової школи повний день, що дуже зручно батькам, діти весь час під наглядом педагогів. Дитина яка потрапила до школи вранці може безпечно та цікаво провести свій час. У школі працює шкільний психолог, який надає учням психологічну допомогу у адаптуванні в навчальному процесі.
Школа укомплектована висококваліфікованими кадрами педагогів, методистів, психолога, спеціалістів різного профілю. КЗО НВО № 28 має гарну матеріально–технічну базу кабінетів початкової школи
Також КЗО НВО № 28 довгий час спеціалізуються як школа с інклюзивною освітою для дітей з особливими освітніми потребами. Для дітей створені рекреаційні кімнати, соціально-побутові кімнати, застосовуються спеціальні державні програми. До кожної дитини існує індивідуальний підхід. Вчителі- тьютори допомагають дитині адаптуватися до життя у суспільстві, та навчальному процесі. Кожного року батьки таких дітей мріють віддати свою дитину саме в КЗО НВО № 28, бо впевнені у її безпеці, харчуванні, догляді та навчанні.
Протягом навчального року 2020-2021 у даному закладі були організовані курси дошкільної освіти з підготовки дітей до школи. Протягом року діти проходили навчання за різноманітними програмами підготовки до школи.
Ситуація, в якій опинилися батьки цих дітей просто катастрофічна, адже позбавляє можливості дітей комфортно здобувати освіту та повноцінно розвиватися в одному навчальному закладі, перебуваючи при цьому в цілковитій безпеці. До слова, у КЗО НВО №28 працює спеціальний пропускний режим, який дозволяє батькам не хвилюватись за безпеку своєї малечі, працюють камери відео нагляду та цілодобова охорона. Також місце розташування КЗО НВО №28 має безпечні ділянки руху для дітей, та регульований пішохідний перехід для перетину проспекта Гагаріна, що дозволяє безпечно батькам з дітьми дістатись до місця навчання.
Якщо закрити велику початкову школу КЗО НВО №28, то діти будуть навчатися в переповнених класах сусідніх шкіл, які мають набагато менше оснащених кабінетів та матеріально-технічних ресурсів, або зранку їздити до інших шкіл міста на транспорті. Тобто вся суть реформи, яка спрямована на зміну застарілого підходу до освітнього процесу зводиться нанівець.
Просимо Вас розглянути питання, щодо набору дітей до 1 класу КЗО НВО №28 на нашу користь, та прийняти рішення про надання КЗО НВО № 28 статусу «початкова школа – гімназія – ліцей» та, як наслідок, дозволити розпочати з 01 квітня 2021 року організацію навчання школярів в перших класах цього навчального закладу на 2021-2022 навчальний рік та надати можливість навчатися дітям з особливими освітніми потребами.

Cтаном на 17 червня 2021 року петицію підписали 667 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Про забезпечення школярів КЗО НВО №28 безпечною, якісною, повноцінною освітою" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 01.07.2021 № М-70/0-1/09-21 згідно зі статтею 66 Закону України «Про освіту» питання реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на відповідній території, забезпечення доступності дошкільної, початкової та базової середньої освіти, планування та забезпечення розвитку мережі закладів дошкільної, початкової та базової середньої освіти, заснування закладів освіти, а також реорганізація, перепрофілювання (зміна типу) та ліквідація їх з урахуванням спеціальних законів належать до повноважень міських рад.

Відповідно до статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (далі – Закон) здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують початкова школа (здобуття початкової освіти), гімназія (здобуття базової середньої освіти), ліцей (здобуття профільної середньої освіти).

Початкова школа має функціонувати як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії, гімназія та ліцей – як окремі юридичні особи. Як виняток, за рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти.

Відповідно до Плану заходів щодо подальшого функціонування закладів освіти Дніпровської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» на 2021-2024 роки, затвердженого  рішенням Дніпровської міської ради від 26.05.2021 № 84/7 «Про подальше функціонування закладів освіти з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту», НВО № 28 припиняє набір до 1-х класів з 2021/2022 навчального року, а з 2022 року перепрофільовується у ліцей – заклад загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття освіти на ІІ-ІІІ рівнях загальної середньої освіти (академічне спрямування, профільна освіта).

Згідно з частиною 2 статті 8 Закону кожна дитина має право на здобуття початкової та базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця її проживання закладі освіти (його структурному підрозділі).

Право дитини на здобуття початкової та базової середньої освіти у комунальному закладі освіти (його структурному підрозділі), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, гарантується, що не обмежує право батьків дитини обирати інший заклад освіти відповідно до законодавства.

Додатково зазначаємо, що відповідно до статті 12 Закону з метою належної організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти формуються класи, у тому числі спеціальні, інклюзивні, з дистанційною, вечірньою формою здобуття освіти, з навчанням мовою корінного народу чи національної меншини України поряд із державною мовою. У разі звернення батьків дитини з особливими освітніми потребами інклюзивний клас утворюється в обов’язковому порядку.

Відповідно до заяв батьків здобувачів освіти у 2020/2021 навчальному році у 91 комунальному закладі загальної середньої освіти Дніпровської міської ради було сформовано 405 інклюзивних класів для 542 дитини з особливими освітніми потребами. Якість інклюзивного навчання у вищевказаних закладах освіти забезпечують психолого-педагогічні працівники: практичні психологи, вчителі-дефектологи, асистенти вчителів.

З метою створення належних умов для здобуття дітьми з особливими освітніми потребами якісної освіти в  35 закладах освіти міста облаштовано медіатеки, у 67 – ресурсні кімнати.

У 144 комунальних закладах загальної середньої освіти Дніпровської міської ради функціонувало 434 групи подовженого дня, які відвідували    13 020 учнів початкових класів після навчальних занять.

Рішенням Дніпровської міської ради від 01.12.2016 № 17/16 (у редакції рішення міської ради від 31.01.2018 № 6/29) затверджено Програму «Безпечна школа» на 2018-2022 роки, згідно з якою у місті здійснюються заходи з модернізації змісту освіти усіх рівнів, створення безпечних та комфортних умов організації освітнього процесу, зокрема встановлення в усіх закладах загальної середньої освіти технічних засобів системи управління контролем доступу, охоронної сигналізації, системи відеонагляду.

 

Автор: Красніков Вадим Анатолійович
Дата створення: 24 березня 2021 року

Донедавна маршрут №115 обслуговувався перевізником АТП ТОВ «Автотранссервіс», автобуси відправлялися строго за графіком, контрольні пункти проходилися за розпорядком, на маршруті завжди були автобуси великої пасажиромісткості.
Разом із зміною перевізника на ТОВ "ДніпроБас" відбулося погіршення якості перевезень:
- автобуси відправляються не за розкладом;
- на маршрут через раз подаються маломісткі маршрутки замість великих автобусів, особливо в критичні для пасажирів години з 7:00 до 8:00, та з 16:00 до 18:00;
- мешканці смт. Слобожанське не можуть добиратися на роботу в місто вчасно;
- звернення пасажирів до ТОВ "ДніпроБас" з приводу вищевказаного ігноруються.
Цією петицією просимо сприяти покращанню якості пасажирських перевезень на маршруті №115 міста Дніпро через відповідний вплив на перевізника ТОВ "ДніпроБас", або через заміну його назад на АТП ТОВ «Автотранссервіс».

Cтаном на 22 червня 2021 року петицію підписали 23 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Заміна перевізника на маршруті № 115 в м. Дніпро" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 14.07.2021 № К-3964/0-2/09-21 винятком у зміні інтервалу руху на маршруті можуть бути поодинокі випадки, пов’язані з обставинами, які не міг передбачити перевізник (дорожні умови протягом руху маршруту, припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, завантаженість доріг тощо).

Також Ви можете скористатися інформацією єдиної диспетчерської служби про роботу транспортних засобів (автобусів), обладнаних приладами GPS-контролю за їх рухом, зателефонувавши за номером 063 021 04 05.

Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради як організатором пасажирських перевезень попереджено автомобільного перевізника Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпробас» щодо неухильного дотримання водіями вимог чинного транспортного законодавства з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 115 та додержання Правил надання послуг на автомобільному транспорті.

У подальшому, з метою швидкого реагування на порушення під час пасажирських перевезень автобусним маршрутом, керівництво підприємства ТОВ «Дніпробас» просить Вас звертатися до начальника відділу експлуатації Варави Олександра Володимировича за номером телефону 067 974 74 38, заступника директора товариства Крижановського Дмитра Миколайовича за номером телефону 098 429 35 12 (з 9.00 до 17.00, крім вихідних) та на електронну пошту [email protected] для оперативного вирішення питання. За цими номерами Ви маєте право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, отримання роз’яснень тощо.

 

Автор: Фарина Олексій Леонідович
Дата створення: 28 березня 2021 року

На початку березня 2021 року мешканцям вул. Робоча стало відомо, що в сквері, розташованому на вул. Робоча між ДК Машинобудівників, будинками 164 і 166а (вул. Робоча), найближчим часом планується будівництво багатофункціонального центру.
З огляду на величезну соціальну і екологічну значимість зелених зон в інфраструктурі мегаполісу, а також з огляду на той факт, що цей сквер є єдиною зеленою зоною на вул. Робоча, звертаємося до вас з переконливим проханням:
1) Призупинити початок будівельних робіт до перевірки контролюючими органами.
2) Так як у мешканців є обґрунтовані підозри в законності виданих дозволів, створити незалежну тимчасову комісію з числа депутатів, представників правоохоронних органів, незалежних експертів, громадськості.
3) Щоб в майбутньому мінімізувати ризики, пов'язані з протиправними діями маргінальних бізнес структур (спільно з неохайними чиновниками і депутатами) спрямовані на рейдерське захоплення зелених зон, які належать громаді міста, сприяти в тому, щоб провести землевідведення цієї зеленої зони з присвоєнням їй статусу парку або рекреаційної зони і т.д.
Для ідентифікації земельної ділянки додаю інформацію з Державного земельного кадастру і хочу відразу акцентувати увагу на тому, що в рядку "Категорія земель" земля в сквері позначена як "Землі житлової та Громадської забудови ". А у самого скверу до цього часу немає статусу рекреаційної зони. У забудовника вже є "Повідомлення про початок будівельних робіт", незважаючи на те, що більшість інших документів викликає дуже багато питань. Звернення до місцевіх депутатів не приносять ніякого результату.
Просимо вас негайно втрутитися.

Cтаном на 29 червня 2021 року петицію підписали 67 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "РАБОЧАЯ, вставай! ДНЕПР, помоги!" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 11.08.2021 № Ф-448/0-2/09-21 у реєстрі будівельної діяльності, що є компонентом електронної системи, який забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік інформації, визначеної ст. 222 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у тому числі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, і документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, розміщено повідомлення про початок виконання будівельних робіт від 30.11.2020  № ДП 051201130623 (клас наслідків СС1) «Реконструкція будівлі підприємства торгівлі з прибудовою під багатофункціональний центр» по вул. Робочій, 164 К (замовник –  фізична особа).

Земельна ділянка (кадастровий номер 1210100000:07:280:0067) за адресою: вул. Робоча, 164 К перебуває в оренді Шейко Ю. В.

 

Автор: Реп'яшник Іван Юрійович
Дата створення: 02 квітня 2021 року

Доброго дня!
Відремонтуйте будь ласка вул. Бутова.
По ній вже їздити не можливо.

Cтаном на 02 липня 2021 року петицію підписали 39 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги вул. Бутова (Самарівка)" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 07.10.2021 № Р-1036/0-2/09-21 питання ремонту дорожнього покриття по вул. Бутовій не включено до переліку поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Шейко Руслан Сергеевич
Дата створення: 06 квітня 2021 року

Актуальною є проблема з розташування контейнерів і баків для збору сміття в усіх без вийнятку районах міста Дніпро, зокрема в АНД районі. Баки розташовані будь де: напроти входу до приватного будинку тощо, і без дотримання екологічних норм. Вимагєм розташувати облаштовані належним чином, тобто огорожені забетоновані майданчики для запобігання мегруванню баків і безпосередньо сміття від вітру та бомжів, місця з дотриманням відповідних санітарних норм та здорового глузду.

Cтаном на 05 липня 2021 року петицію підписали 43 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Облаштування місць під контейнери і баки для збору сміття і побутових відходів" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.07.2021 № Ш-1202/0-2/09-21 у рамках виконання Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку  м. Дніпра на 2021 – 2025 рр., затвердженої рішенням міської ради від 27.01.2021 № 22/2 (зі змінами), відсутні кошти на фінансування облаштування контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів.

 

Автор: Попов Олександр Сергійович
Дата створення: 08 квітня 2021 року

Жителі АНД району, г Дніпра Звертаємося до департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровськоi міськради. з вимогою вжити заходів до перевізника ТОВ "С.М.І.Т." який обслуговує маршрут 64Г (ВУЛ. ПЕРЕДОВА - ПЛ. ДЕМ'ЯНА БІДНОГО) в м.Дніпро в зв'язку з неякісним виконанням своїх зобов'язань, недотриманням прийнятої програми "оптимізації транспортної системи Дніпра".
-Порушенням статті глави 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Загальні положення щодо перевезення пасажирів),
-Статей 10, 12, 16 Закону України "Про транспорт".
Після зміни перевізника з березня 2021 р. відбулося погіршення якості перевезень на маршрутi 64Г:
-на маршрут подаються маломісткі маршрутки марки ЕТАЛОН (20 місць для сидіння) замість великих автобусів (volvo, man), особливо в критичні для пасажирів години з 7:00 до 9:00 і з 16:00 до 19:00, що значно ускладнює жителям Березановки вчасно дістатися на роботу, в школи, ВНЗ, дитячі сади і т д. і назад;
-Графік автобусів великої пасажиромісткості: перший автобус о 5:30 другий о 6:00, третій о 6:30 і все;
-В денний час на маршруті працює 4 автобуси з інтервалом від 25 хвилин (інтервал зріс в 2-5 разів). До зміни перевізника інтервал становив не більше 10-15 хвилин;
-Не дотримується графік руху, що призводить до величезних черг на зупинках (Підтвердження https://prnt.sc/116ouhx) і неможливістю всім пасажирам потрапити в громадський транспорт;
-Не дотримуються санітарні норми, в салонах брудно, неприємний запах, автобуси виходять на лінію несправними
https://prnt.sc/116oxs6
https://prnt.sc/116oy9r
Думка місцевих жителів про перевізника.
https://prnt.sc/116r1fp
https://prnt.sc/116r1wl
https://prnt.sc/116r2cr
У зв'язку з вищевикладеним, переконливо просимо розглянути дане питання і якомога швидше прийняти відповідних дій щодо налагодження руху транспорту на даному маршруті.

Cтаном на 08 липня 2021 року петицію підписали 85 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Поліпшення якості обслуговування пасажирських перевезень на маршруті 64Г" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 27.08.2021 № П-2367/0-2/09-21 керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935 «Про затвердження Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі» та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють процеси перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, укладено договір від 03.03.2021 № 025-064-64Г-2021 з організації перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 64, № 64 Г. Термін дії договору становить 5 (п’ять) років та діє з 13.03.2021 по 12.03.2026.

За інформацією диспетчерського центру Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради, станом на 19.07.2021 на міському автобусному маршруті загального користування № 64 Г працює 10 одиниць транспортних засобів (автобусів) категорії М2М3 (пасажиромісткістю понад 22 і до 50 пасажирів) та 2 одиниці М3 класу 1 (пасажиромісткістю понад 50 пасажирів), інтервал руху в години пік становить 15 хвилин, в інший час - 20 хвилин.

Винятком у зміні інтервалу руху на маршруті можуть бути поодинокі випадки, пов’язані з обставинами, які не міг передбачити перевізник (дорожні умови під час руху маршруту, припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, завантаженість доріг тощо).

Також можна скористатися інформацією з єдиної диспетчерської служби про роботу транспортних засобів (автобусів), обладнаних приладами GPS-контролю за їх рухом, зателефонувавши за номером 063 021 04 05.

Транспортні засоби (автобуси) щоденно перед виїздом на обслуговування міських автобусних маршрутів проходять технічний огляд механіком контрольно-технічного пункту щодо справності, на кожний автобус є протокол перевірки технічного стану транспортного засобу з номером і датою, виданий суб’єктом проведення обов’язкового технічного контролю, який діє протягом шести місяців з дня проходження такої перевірки.

Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, як організатором пасажирських перевезень, попереджено автомобільного перевізника - Товариство з обмеженою відповідальністю «С.М.І.Т.» (далі - ТОВ «С.М.І.Т.») щодо неухильного дотримання водіями вимог чинного транспортного законодавства з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 64 Г та Правил надання послуг на автомобільному транспорті.

Також з метою приведення діяльності пасажирських перевізників у відповідність з вимогами Закону України «Про автомобільний транспорт» та Правил дорожнього руху України, а також вжиття заходів щодо зменшення рівня аварійності  на  території  обслуговування,  підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», працівниками сектора контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань відділу пасажирських перевезень управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради проводяться рейдові перевірки громадського транспорту в м. Дніпрі.

З метою швидкого реагування на порушення під час пасажирських перевезень автобусним маршрутом керівництво ТОВ «С.М.І.Т.» просить звертатися на Гарячу лінію за номером телефону 068 798 23 57 та до заступника директора - Потягайла Сергія Вікторовича, контактний номер телефону 067 543 93 93 (з 9.00 до 17.00, крім вихідних), електронна пошта [email protected]. За зазначеними номерами телефонів мешканці міста мають право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, отримання роз’яснень тощо.

 

Автор: Махачілаєва Ліліана Сергіївна
Дата створення: 08 квітня 2021 року

Звертаемось до Дніпровської міської ради з вимогою повернути нам на маршрут 64Г м.Дніпро перевізника АТП 11205 Тараса Жукова. У зв'язку що теперішній перевізник ТОВ С.М.І.Т. який обслуговує маршрут 64Г м.Дніпро не виконує своїх зобов'язань. На маршруті працює 7-9 еталонів з яких 3 автобуси великої вмістимості. Інтервал між ними від 30 до 40хв, що значно ускладнює можливість вчасно дістатися на роботу. До зміни перевізника інтервал руху був 5-7 хвилин. Тривалість руху даних автобусів зараз складає 120-130хв, що значно перевищує тривалість руху попереднього перевізника (40-50хв).
Повністю відсутній графік руху даного транспорту, а в комплексі зі значним інтервалом призводить до величезних черг на зупинках та неможливості всім пасажирам потрапити в громадський транспорт. Це єдиний маршрут, який перевозить жителів жилого масиву до центру міста та приймає на себе більшу частину пасажиропотоку.
У зв'язку з вищевикладеним, наполегливо просимо якнайшвидше розглянути дане питання та повернути нам попереднього перевізника АТП 11205 Тараса Жукова.

Cтаном на 08 липня 2021 року петицію підписали 54 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Зміна перевізника на маршруті 64Г м. Дніпро" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 27.08.2021 № М-2474/0-2/09-21 керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935 «Про затвердження Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі» та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють процеси перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, укладено договір від 03.03.2021 № 025-064-64Г-2021 з організації перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 64, № 64 Г. Термін дії договору становить 5 (п?ять) років та діє з 13.03.2021 по 12.03.2026.

За інформацією диспетчерського центру Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради, станом на 19.07.2021 на міському автобусному маршруті загального користування № 64 Г працює 10 одиниць транспортних засобів (автобусів) категорії М2М3 (пасажиромісткістю понад 22 і до 50 пасажирів) та 2 одиниць М3 класу 1 (пасажиромісткістю понад 50 пасажирів), інтервал руху в години пік становить 15 хвилин, в інший час - 20 хвилин.

Винятком у зміні інтервалу руху на маршруті можуть бути поодинокі випадки, пов’язані з обставинами, які не міг передбачити перевізник (дорожні умови під час руху маршруту, припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, завантаженість доріг тощо).

Також можна скористатися інформацією з єдиної диспетчерської служби про роботу транспортних засобів (автобусів), обладнаних приладами GPS-контролю за їх рухом, зателефонувавши за номером 063 021 04 05.

Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, як організатором пасажирських перевезень, попереджено автомобільного перевізника - Товариство з обмеженою відповідальністю «С.М.І.Т.» (далі - ТОВ «С.М.І.Т.») щодо неухильного дотримання водіями вимог чинного транспортного законодавства з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 64 Г та Правил надання послуг на автомобільному транспорті.

З метою швидкого реагування на порушення під час пасажирських перевезень автобусним маршрутом керівництво ТОВ «С.М.І.Т.» просить звертатися на Гарячу лінію за номером телефону 068 798 23 57 та до заступника директора - Потягайла Сергія Вікторовича, контактний номер телефону    067 543 93 93 (з 9.00 до 17.00, крім вихідних), електронна пошта [email protected]. За зазначеними номерами телефонів мешканці міста мають право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, отримання роз’яснень тощо.

 

Автор: Кир'ян Леонід Михайлович
Дата створення: 10 квітня 2021 року

Прошу звільнити керівника КП Дніпроводоканал Довганя Андрія Вікторовича з посади за системну відмову ремонтувати протікання водопровідних мереж. На проході між вулицею Ростовська Пологовим будинком, Поліклінікою лікарні №9, Райрадою АНД району багато років протікає водопровдна мережа. Вода стоїть на проїзжій частині, трамвайній колії (маршрут №9), тече з водопровідного кололязя створюючи бруд та антисанітарію. Тисячі й тисячі кубів води витекло прямо в землю! Атариф за за воду з кожним роком росте. Між іншим ми оплачуємо такі протікання.
Ця петиція є криком відчаю! Ми вже втомилися викликати аваріну службу, писати, показувати по телебачнню. Десятки разів ми викликали водоканал, кожен "ремонт" обмежуєттся "забиванням чопика", а через день пртікання відновлюється і знову топе вулицю. На разі між вул. Ростовською та пр. Мануйлівським помітні чотири видимі протікання.
Ввважаю що:
1 Керівництво КП Вдоканалу має ресурси для якісного ремонту або заміни мережі. Особливо на дуже значних протіканнях, як в наведеному випадку.
2 Дії, коли робиться видимість ремонту водопроводу дуже багато багато разів протягом багатьох років є дорожчими за один якісний нормальни ремонт. Що є нераціональним використанням коштів міського бюджету.
3 Керівництво Дніпроводоканал не схильно враховувати значні пртікання та втрати води із системи водопроводу. Вочевидь для них вигідно що всі протікання "вішаються" на збільшення тарифу.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 13 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Звільнення з посади керівника КП Дніпроводоканал за системну відмову ремонтувати протікання мереж" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 16.09.2021 № К-4537/0-2/09-21 спеціалістами Комунального підприємства"Дніпроводоканал" Дніпровської міської ради виконано роботи із заміни аварійного нестандартного вузла на магістральній мережі водопостачання на вказаній ділянці. Благоустрій території буде відновлено в повному обсязі найближчим часом.

 

Автор: Шевченко Віталій Володимирович
Дата створення: 12 квітня 2021 року

Использование высоких асфальтных пешеходных переходов сделает жизнь водителей и пешеходов комфортнее в городе.
Приведу в пример египетский город Шарм Аль Шейх. Где практически отсутствуют светофоры , и все же движение там достаточно спокойное и комфортное , а самое главное безопасное для пешеходов.
Такой же пешеходный переход уже установлен на улице передовая . Что в них особенного ?
Пешеходный переход делается из асфальта высотой около 10 см с плавным заездом и шириной 2- метра. через всю дорогу. Что более комфортно для водителей чем лежачий полицейский из пластика, более долговечный в плане эксплуатации и безопасный для пешехода.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 12 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Использовать асфальт для создания пешеходны переходов" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.08.2021 № Ш-1266/0-2/09-21 пропозиція автора петиції заслуговує на увагу і реалізується міською владою, яка приділяє належну увагу забезпеченню безпеки дорожнього руху під час прове­дення капітального ремонту та реконструкції вулично-дорожньої мережі міста у місцях, визначених вимогами ДСТУ 4123:2020 "Безпека дорожнього руху. Засоби заспокоєння руху. Загальні технічні вимоги".

Під час виконання робіт з реконструкції та капітального ремонту на пл. Шевченка та по вул.Яворницького, по вул.Передовій та вул. Петро-заводській, у районі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 116" Дніпровської міської радита Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 64" Дніпровської міської ради, на перехресті вул.Якова Самарського та вул.Барикадної, по вул. Кожем’яки,а також під час капітального ремонту об’єктів благоустрою біля буд. 65 та буд. 67 по просп. Слобожанському,влаштовано підвищені пішохідні переходи з асфальтобетону та бруківки, які позначено відповідними дорожніми знаками та дорожньою розміткою.

Вищезазначені заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього рухубудуть упроваджуватися і в подальшому.

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради дякує за пропозицію та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Автор: Шульга Олена Володимирівна
Дата створення: 12 квітня 2021 року

Вимагаємо збільшити кількість машин на 107 маршруті,та зменшити інтервал руху між перевізниками до 10 хвилин.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 33 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Збільшити кількість машин на маршруті 107" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.08.2021 № Ш-1265/0-2/09-21 винятком у зміні інтервалу руху на маршруті можуть бути поодинокі випадки, пов’язані з обставинами, які не міг передбачити перевізник (дорожні умови під час руху маршруту, припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, завантаженість доріг тощо).

Також можна скористатися інформацією з єдиної диспетчерської служби про роботу транспортних засобів (автобусів), обладнаних приладами GPS-контролю за їх рухом, зателефонувавши за номером 063 021 04 05.

Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради, як організатором пасажирських перевезень, попереджено автомобільного перевізника - Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Ігрек» (далі - ТОВ ВКФ «Ігрек») щодо неухильного дотримання водіями вимог чинного транспортного законодавства з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 107 та Правил надання послуг на автомобільному транспорті.

З метою швидкого реагування на порушення під час пасажирських перевезень вищезазначеним автобусним маршрутом керівництво ТОВ ВКФ «Ігрек» просить звертатися на Гарячу лінію за телефоном 790 77 74 та до заступника директора - Романенка Олександра Григоровича за телефоном 050 342 04 75 (з 9.00 до 17.00, крім вихідних), електронна пошта [email protected]. За зазначеними номерами телефонів мешканці міста мають право висувати вимоги до автомобільного перевізника щодо виконання ним умов договору перевезення, отримувати роз’яснення тощо.

 

Автор: Шишкіна Ганна Олексіївна
Дата створення: 12 квітня 2021 року

До Вас звертаються мешканці м.Дніпра, а саме мешканці Соборного району, житлового масиву Перемога, батьки дітей комунального закладу освіти «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №337 комбінованого типу» Дніпровської міської ради
На території ДНЗ існує гостра необхідність ремонту вуличних покриттів. Поверхня, майже всіх, вуличних дитячих майданчиків пошкодження корінням дерев, присутні ритвини, кратери та вздуття асфальту. Ці нерівності рельєфу утворюють небезпечні умови для прогулянок дітей садочка. Просимо Вас забезпечити ремонт або заміну вуличних покриттів дитячих майданчиків сада на штучне або природне покриття (галька), яке має стійкість вищу ніж асфальтне покриття, при нижчій вартісті.
ДНЗ №337 спеціалізується, як заклад с інклюзивною освітою для дітей з особливими потребами, тому створення безпечніх та нешкідливіх для здоров'я умов утримання, розвитку, виховання і навчання дітей має важливе значення в процесі адаптування дітей до життя у суспільстві та навчальному процесі.
Також у ДНЗ №337 потребує термінового ремонту огорожа закладу. Огорожа знаходиться в аварійному стані та являє небезпеку для здоровья вихованців саду. Фото додаємо.
Звертаємося до Вас із проханням розглянути питання, щодо створення безпечніх та нешкідливіх для здоров'я умов утримання, розвитку, виховання і навчання дітей в закладі дошкільної освіти, які передбачені Конституцією України, законом України «Про дошкільну освіту» та іншими законодавчими актами, а саме:
- ремонт або заміну вуличних покриттів дитячих майданчиків сада;
-ремонт чи заміну огорожі закладу.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 94 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Про ремонт або заміну вуличних покриттів дитячих майданчиків та ремонт чи заміну огорожі в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 337" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.07.2021 № Ш-1268/0-2/09-21 упродовж 2019–2021 років у Комунальному закладі освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 337 комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою: пров. Відрадний, 8, було проведено такі ремонтні роботи:

– поточний ремонт покрівлі;

– поточний ремонт із заміни вікон;

– поточний ремонт приміщень;

– поточний ремонт альтанок.

На цей час показники бюджету Дніпровської міської територіальної громади сформовано, для їх перегляду в частині збільшення дохідної та витратної частин відсутні законодавчі підстави.

Пропозиції, зазначені у петиції, буде розглянуто у наступних періодах та у разі наявності відповідного фінансування.

 

Автор: Колповська Антонина Михайловна
Дата створення: 14 квітня 2021 року

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про повну загальну середню освіту» учасниками освітнього процесу є – учні, педагогічні працівники, інші працівники закладу освіти та батьки учнів. На батьків учнів покладено відповідальність за здобуття учнями якісної загальної середньої освіти.
Відповідно до ст. 27 Закону України «Про повну загальну середню освіту» - гарантовано право громадського контролю при вирішенні питань організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту своїх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених Законом України "Про освіту", цим Законом та установчими документами закладу освіти.
На даний час, відповідно до плану реформування навчальних закладів, ліцеєм, в якому можна буде здобути повну середню освіту у Чечелівському районі м. Дніпра, найбільш територіально наближеному до КЗО «СЗШ №31», з незрозумілих підстав планується обрати НВК № 120, відповідне рішення у батьків та учнів КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» викликає занепокоєння та подив, враховуючи хоча б кількість учнів станом на даний навчальний рік, а саме СЗШ №31 налічує 1041 учнів, НВК №120 – 532 учня, враховуючи розташування шкіл одна від одної – приблизно 500 м. Цей факт вже сам по собі каже про якість навчання та затребуваність саме «СЗШ №31».
Так, КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» протягом останніх десятиріч є найкращим учбовим закладом серед загальноосвітніх шкіл Чечелівського району, у навчальному закладі викладають 55 вчителів з них 33 вищої категорії, учні школи постійно займають призові місця на предметних олімпіадах та міжнародних конкурсах. Випускники школи показують високі результати на зовнішньому незалежному тестуванні та відповідно навчаються у найпрестижніших національних та закордонних ВНЗах.
Матеріальна база начального закладу знаходиться на досить високому рівні, більшість кабінетів обладнано сучасними приладами, замінено вікна на енергозберігаючі, нещодавно здійснено ремонти їдальні, спортивної зали, санвузлів, частково стадіону. Встановлено новітню комп’ютерну техніку для кабінетів інформатики, на що було витрачено велику кількість бюджетних коштів. Діти у навчальному закладі перебувають у комфортних для навчання умовах.
Десятиріччями більшість найздібніших учнів району мали за честь навчатися саме в 31 середній школі, крім того з 8 класу більшість учнів з району та міста, мали можливість вступити до математичного МІ класу з поглибленим вивченням математики та інформатики, деякі з яких на даний час продовжують навчання у США та інших розвинутих країнах світу, прославляючи рівень наданих знань у КЗО «Середня загально освітня школа № 31».
Вважаємо, що саме КЗО «Середня загальна освітня школа № 31» повинна стати базовою для здобуття повної середньої освіти, вже маючи при цьому багато років профільні класи з поглибленим вивченням математики та інформатики на високому рівні, які не потрібно наспіх організовувати.
Просимо Вас розглянути питання, щодо збереження багаторічного якісного освітнього процесу з 1 по 12 класи в КЗО «Середня школа №31» ДМР для можливості надання повної якісної освіти дітям Чечелівського району, що не суперечить вимогам чинного законодавства та буде сприяти підвищенню якості освіти як в масштабах школи, міста, так і в Україні в цілому. Ми дуже сподіваємось, що в керуючих органах нашого міста працюють люди, зацікавлені в здійсненні якісного освітнього процесу, які зможуть правильно оцінити ситуацію, що склалася, і позитивно вирішити питання, яке ми піднімаємо, що в свою чергу посприяє вихованню освічених прийдешніх поколінь.

Cтаном на 13 липня 2021 року петицію підписали 229 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Про забезпечення школярів КЗО "Середня школа № 31" ДМР безпечною, якісною, повноцінною освітою" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 04.08.2021 № К-4578/0-2/09-21 основними завданнями законодавства України про загальну середню освіту є забезпечення права особи на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти, забезпечення якості повної загальної середньої освіти та якості освітньої діяльності, визначення структури та змісту повної загальної середньої освіти тощо.

Відповідно до статті 66 Закону України «Про освіту» питання реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на відповідній території, забезпечення доступності дошкільної, початкової та базової середньої освіти, планування та забезпечення розвитку мережі закладів дошкільної, початкової та базової середньої освіти, заснування закладів освіти, а також реорганізація, перепрофілювання (зміна типу) та ліквідація їх з урахуванням спеціальних законів належать до повноважень міських рад.

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» приймає його засновник.

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства, з урахуванням соціально-економічної та демографічної  ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

За ініціативою департаменту з 09.03.2021 по 08.04.2021 проводилися зустрічі з представниками батьківської громадськості закладів загальної середньої освіти, під час яких батькам здобувачів освіти надавалися роз’яснення щодо перепрофілювання закладів освіти, перерозподілу території обслуговування між закладами з урахуванням доступності та наближеності до місця проживання здобувачів початкової та базової середньої освіти, порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, організації освітнього процесу, кадрового та матеріально-технічного забезпечення закладів.

Для батьків здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Чечелівського району, у тому числі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 31» Дніпровської міської ради (далі – СЗШ № 31), такі зустрічі проведено 24.03.2021 та 30.03.2021.

Питання перепрофілювання закладів загальної середньої освіти заслуховувалося упродовж квітня на засіданнях постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, в яких взяли участь усі керівники закладів освіти.

 Також зазначаємо, що рішенням Дніпровської міської ради від 26.05.2021 № 84/7 затверджено План заходів щодо подальшого функціонування закладів освіти з урахуванням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» на 2021–2024 роки, відповідно до якого перепрофілювати СЗШ № 31 заплановано у 2024 році.

 

Автор: Черненко Сергій Миколайович
Дата створення: 14 квітня 2021 року

На вулиці Смарагдова між Луговської і Каруни дуже великі ями, бруд і калюжі, які на легковому автомобілі дуже складно долати. Хоча це єдина вулиця по якій можна змінити напрямок руху (проїхавши по вулиці Каруни). Через відсутність можливості нормально пересуватися на автомобілі по данному відрізку дороги, всі змушені їхати по Луговській до самого початку вулиці, стояти в пробці (і її створювати) повертаючи ліворуч на Каруни на світлофорі, який в годину пік зазвичай не працює, чим щоранку створюється чимало аварійних ситуацій. Прохання звернути Вашу увагу на данний відрізок дуже важливої дороги і відремонтувати його хоча б ямково.
Моє звернення з цього ж питання в контакт-центр м. Дніпро №133524 з 09.03.2021 і до сих пір знаходится в обробці.

Cтаном на 13 липня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дороги по вул. Смарагдова на проміжку від вул. Луговська до вул. Каруни" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 27.08.2021 № Ч-862/0-2/09-21 що ділянку від вул. Луговської до вул. Каруни не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Копил Ярослав Олександрович
Дата створення: 17 квітня 2021 року

Пільги та гарантії, які надаються державою окремим категоріям громадян, у тому числі й учасникам бойових дій, є беззаперечними, а це означає, що місцева влада не має права їх обмежувати. В іншому випадку, це можна розглядати як протиправну діяльність, спрямовану на порушення гарантованих прав та свобод, у тому числі конституційного права на соціальну допомогу держави. Виходячи з цього, висловлюємо наступні міркування з приводу пункту 4 протоколу № 30 Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня у м. Дніпро від 22 березня 2021 року:
1. Основним мотивом на користь рішення Комісії про обмеження законних пільг для пільгових категорій є спроба скоротити кількість пасажирів пенсійного віку в години піку в громадському транспорті, оскільки саме ця категорія знаходиться в зоні ризику при захворюванні на COVID-19. Однак, рішення Комісії накладає обмеження на усі пільгові категорії громадян, зокрема і на учасників бойових дій учасники бойових дій. Це можна розцінювати як пряме порушення прав цієї категорії громадян, адже більшість учасників бойових дій – це працездатні особи, яким просто необхідно щодня переміщуватися у громадському транспорті на роботу. Внаслідок таких дій місцевої влади значно зросла кількість конфліктів між учасниками бойових дій та перевізниками. Тому зазначимо, що стосовно вказаної пільгової категорії громадян рішення Комісії позбавлене логіки та веде до підвищення соціальної напруженості у місті Дніпрі.
2. З правової точки зору, рішення Комісії створює правову колізію, адже суперечить нормам чинного законодавства, зокрема п. 14 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Відповідно до норм Конституції України, акти органів місцевого самоврядування не повинні суперечити нормам законодавчих актів, які мають значно вищу юридичну силу. Така «нормотворчість» місцевої влади демонструє низький рівень професіоналізму та правової культури посадовців. По суті підтвердженням цього стало Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06 квітня 2021 року, у якому засвідчено протиправність та незаконність положень п. 4. Протоколу № 30 засідання Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій природного характеру місцевого рівня Дніпровської міської ради від 22 березня 2021 року. Такі протиправні акти призводять до тиску на перевізників, які по суті стають заручниками і змушені виконувати невиважені з правової точки хору рішення місцевої влади.

Враховуючи вищевказане та виходячи із норм чинного законодавства та судової практики:
- вимагаємо від місцевої влади міста Дніпра втрутитися в ситуацію і припинити порушення прав учасників бойових дій та інших пільгових категорій громадян, скасувавши пункт 4 протоколу № 30 Комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру місцевого рівня у м. Дніпро від 22 березня 2021 року стосовно введення «пільгового часу з 10:00 до 15:00» в громадському транспорті, як таке що суперечить Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- наполягаємо на необхідності проведення невідкладного службового розслідування щодо фактів перевищення посадовими особами органів місцевого самоврядування своїх повноважень, з подальшим інформування громадськості про результати його проведення і прийняті за підсумками рішення.

Cтаном на 19 липня 2021 року петицію підписали 26 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Щодо скасування п. 4 протоколу № 30 Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня у м. Дніпро щодо введення "пільгового часу" в громадському транспорті" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.08.2021 № К-4742/0-2/09-21 з метою запобігання поширенню на території міста Дніпра гострої респіраторної хвороби COVID-19, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та відповідно до пункту 4 протоколу засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня від 22.03.2021   № 30 (зі змінами) було продовжено термін дії заходів щодо тимчасового обмеження пільгових перевезень пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, на міських маршрутах загального користування авто- та електротранспорту і метро та встановлено час здійснення таких перевезень щоденно з 10.00 до 15.00 до 20.05.2021 включно.

Протокол – це система загальних обмежувальних заходів, що вводяться з метою стримання та запобігання поширенню захворюваності на COVID-19, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» (зі змінами).

На цей час у зв’язку із закінченням терміну дії пункту 4 протоколу засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня від 22.03.2021 № 30 (зі змінами) щодо обмеження пільгового перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, на міських маршрутах загального користування авто-, електротранспорту та метро з 21.05.2021 перевезення пасажирів здійснюються відповідно до чинного транспортного законодавства України без обмеження пільгового перевезення пасажирів.

 

Автор: Корнєва Анастасія Вадимівна
Дата створення: 20 квітня 2021 року

Необходима чистка канала Гнилокиш, чистка коллекторов под дорогами, вода не уходит - размывает дорогу. Есть также необходимость поднять уровень дороги над каналом - только осадки невозможно пройти.

Cтаном на 20 липня 2021 року петицію підписали 29 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Чистка канала Гнилокиш" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 11.08.2021 № К-4767/0-2/09-21 комплексною програмою екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021–2025 рр., затвердженою рішенням міської ради від 27.01.2021 № 22/2 (зі змінами), передбачено виконання робіт з відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Гнилокіш в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра (протягом 2022–2023 рр.), а також проведення заходів щодо захисту від підтоплення і затоплення територій у басейні зазначеної річки (протягом 2023–2024 рр.).

Згідно з інформацією, наданою департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, оголошено відкриті торги на повне прочищення каналу Гнилокіш. Роботи планується виконати до кінця поточного року. Ремонт дорожнього покриття над каналом не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік.

 

Автор: Сідак Олександа Анатолійович
Дата створення: 27 квітня 2021 року

Установить светофор! Участок нереально аварийный, за последние 2 недели было 3 аварии с пострадавшими. Статей по авариям на данном участке в сети куча, но даже не все их вылаживают в сеть. Прикреплены за последнии 2 месяца, но аварий втрое больше чем пишут в сети. очень нужен светофор - тут постоянно ходят дети в школу и пенсионеры которые не могут бежать под коллесами чтобы дойти до "АТБ" или аптеки.

1) https://34.ua/ru/dtp-v-dnepre-na-motornoj-stolknulis-mitsubishi-i-vaz-est-postradavshij_n104636

2) https://34.ua/ru/v-dtp-postradala-devushka-v-dnepre-na-motornoj-stolknulis-mitsubishi-i-toyota_n98382

3) https://www.youtube.com/watch?v=d8HI6EJyiGM

4) https://dnepr.express/post/v-dnepre-na-mostovoj-gaz-snes-fonarnyj-stolb-postradal-17-letnij-paren

5) https://plus.obozrevatel.com/dnipro/accident/vyileteli-na-obochinu-v-dnepre-proizoshlo-sereznoe-dtp-s-postradavshimi.htm

Из-за неправильной установки дорожных знаков, которые частично закрыты растительностью, на данном перекрестке очень часто происходят дорожно-транспортные происшествия. Этот перекресток особенно трудно пересекать в темное время суток. В сравнении с предыдущими годами случаи ДТП участились. По обращению в hotline.dniprorada.gov.ua, получил ответ в телефонном режиме: "Светофор там никому не нужен, участок не аварийный, возможно установим в 2023 году". Просим рассмотреть данную петицию и обеспечить установку светофора и пишеходного перехода, на перекрестке улицы Гуртовой и Моторной.

Cтаном на 26 липня 2021 року петицію підписали 42 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Встановлення світлофору на перересті вулиць Гуртова - Моторна" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 26.08.2021 № С-3094/0-2/09-21 за інформацією Комунального підприємства "Транспортна інфраструктура міста" Дніпровської міської ради, впровадження світлофорного регулювання на перехресті вул. Моторної з вул. Гуртовою включено до планів робіт на 2021 рік.

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради дякує автору петиції за пропозицію та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Автор: Багина Олена Сергіївна
Дата створення: 28 квітня 2021 року

Обязать всех перевозчиков, которые обслуживают городские маршруты, установить валидаторы в транспортных средствах, для прозрачности учета кол-ва перевезенных пасажиров и поступнения денежных средств за проезд. Это будет способствовать увеличению поступления налогов в местный бюджет.

Cтаном на 28 липня 2021 року петицію підписали 260 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Валидаторы в городских автобусах" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 17.08.2021 № Б-2677/0-2/09-21 введення безготівкових платежів у громадському транспорті, в тому числі і оплата проїзду за допомогою банківських карток, передбачено у функціоналі системи електронної оплати проїзду. На цей час Дніпровська міська рада здійснює заходи щодо введення Автоматизованої системи оплати проїзду та обліку (далі – АСООП) пасажирів у громадському транспорті, а впровадження в повному обсязі АСООП затримується у зв’язку з неузгодженістю деяких нормативних актів законодавства України. Для вирішення цього питання Дніпровською міською радою направлено пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства, Бюджетного та Податкового кодексів України. На цей час роботи щодо зазначеного питання тривають. Відповідно до підпункту 4.5 Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935, передбачено, що в разі запровадження АСООП пасажирський перевізник на кожному об’єкті конкурсу забезпечує використання технічних засобів та/або приладів, за допомогою яких пасажиру надається можливість валідації електронного квитка для отримання права на проїзд у всіх видах громадського транспорту.

 

Автор: Вабілева Тетяна Миколаївна
Дата створення: 29 квітня 2021 року

На території ж/м Тополя-1, між будинками Запорізьке шосе,60 та будинком № 15 ж/м Тополя-1, планується будівництво багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом.
Від імені мешканців житлового масиву Тополя-1, наполягаємо на припиненні будь якої діяльності щодо забудови вказаної території та не надавати кадастрового номеру ділянки під будівництво.
Будинки мікрорайону потерпають від регулярних підтоплень та знаходяться в аварійному стані, проведення будівельних робіт, пов’язаних з заглибленням в грунт, вірогідно призведуть до підйому рівня грунтових вод і як наслідок руйнування будівель. Мікрорайон залишиться без дитячого майданчика, який розташований між будівлями і є найбільшою ігровою зоною на мікрорайоні для дітей різного віку. Будинки залишаться без прибудинкової території та місць паркування автотранспорту. А також перенавантаження на існуючі аварійні мережі електро-, водопостачання та водовідведення призведуть до збільшення глобальних аварійних ситуацій в будинках.

Cтаном на 28 липня 2021 року петицію підписали 735 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Заборона будівництва багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом на ж/м Тополя 1" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного управління від 27.08.2021 № В-1320/0-2/09-21 у реєстрі будівельної діяльності, що є компонентом Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, який забезпечує створення, збирання, накопичення, обробку, захист, облік інформації, визначеної у ст. 222 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у тому числі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, і документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відсутня будь-яка інформація щодо дозвільної документації стосовно зазначеної  у петиції адреси.  

 

Автор: Попов Олексій Олександрович
Дата створення: 05 травня 2021 року

На законодательном поле запретить размещение самоходных атракционов на территории парков и скверов города, за исключением специально выделенных огороженных территорий. Речь о тех самых электрических детских "машинках", которые бесконтрольно ездят по общественным аллеям парков, доставляя неудобства, а иногда и травмы горожанам. Кроме того эти "атракционы" снижают спортивную и двигательно-активную ценность парка и для самих детей.

Cтаном на 03 серпня 2021 року петицію підписали 20 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Запрет детских вело- электромобилей в парка и скверах" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 01.09.2021 № П-2742/0-2/09-21 йому підпорядковано такі комунальні підприємства: Комунальне підприємство "Молодіжне творче об’єднання" Дніпровської міської ради,  Комунальне підприємство "Дирекція територій і об’єктів рекреації" Дніпровської міської ради,  Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради, Комунальне підприємство "Парк культури та відпочинку Придніпровський" Дніпровської міської ради.

За інформацією, наданою вищезазначеними підприємствами, на території парків і скверів суб’єкти господарювання використовують дитячі автомобілі згідно зі схемою розміщення та маршрутом. Рух дитячих автомобілів здійснюється тільки за визначеним маршрутом. Скарг щодо функціонування таких атракціонів, у частині їх безпечності для відвідувачів парків і скверів, не надходило.

 

Автор: Дунець Артем Вікторович
Дата створення: 14 травня 2021 року

При проезде 10 грн. и выше, нужно что бы все маршрутные такси особенно большой вместимости были полностью рабочими как было задумано заводом производителем. Кондиционер, кнопки стоп на поручнях и с установкой валидаторов для оплаты. Так как цена практически как в Европе а сервиса нет.

Cтаном на 12 серпня 2021 року петицію підписали 34 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт кондиционеров и полный ремонт маршрутных такси и автобусов" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 01.09.2021 № Д/0-1/09-21 попереджено автоперевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, про неухильне дотримання вимог чинного транспортного законодавства щодо перевезення пасажирів, виконання умов договору, посилення контролю за виїздом на лінію транспортних засобів (автобусів), технічний стан яких відповідає державним стандартам та Правилам дорожнього руху, та забезпечення їх підтримання у належному стані на лінії, додержання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Також до автоперевізників було направлено наказ департаменту від 29.07.2021 № 20 "Про використання системи кондиціювання" про забезпечення під час роботи на міських автобусних маршрутах загального користування справності та використання системи кондиціювання в салонах автобусів при температурі повітря +24 оС і вище, якщо така система передбачена заводом-виробником транспортного засобу; у разі виходу з ладу системи кондиціювання в автобусах, якщо така система наявна, забезпечити її ремонт у найкоротший термін.

Введення безготівкових платежів у громадському транспорті, в тому числі і оплата проїзду за допомогою банківських карток, передбачено у функціоналі системи електронної оплати проїзду. На цей час Дніпровська міська рада здійснює заходи щодо введення Автоматизованої системи оплати проїзду та обліку (далі – АСООП) пасажирів у громадському транспорті, а впровадження в повному обсязі АСООП затримується у зв’язку з неузгодженістю деяких нормативних актів законодавства України. Для вирішення цього питання Дніпровською міською радою направлено пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства, Бюджетного та Податкового кодексів України. На цей час роботи щодо зазначеного питання тривають.

Відповідно до підпункту 4.5 Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935, передбачено, що в разі запровадження АСООП пасажирський перевізник на кожному об’єкті конкурсу забезпечує використання технічних засобів та/або приладів, за допомогою яких пасажиру надається можливість валідації електронного квитка для отримання права на проїзд у всіх видах громадського транспорту.

Механізм формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування визначається Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175, (зі змінами, далі – Методика). Відповідно до п. 1.6 Методики перегляд рівня тарифів повинен здійснюватися у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізника, а саме: підвищення розміру мінімальної заробітної плати; зростання цін на запчастини, шини, інструменти, акумуляторні батареї; зростання цін на електроенергію, газ, теплоенергію; зростання цін на оренду приміщень, територій; зростання цін на охорону будівель, автостоянок; зростання цін на послуги сторонніх організацій, зв’язок, швидкозношувані матеріали. Зазначаємо, що діючі до 2021 року тарифи лише частково покривали собівартість витрат на забезпечення діяльності підприємств-перевізників з обслуговування міських автобусних маршрутів загального користування у м. Дніпрі.

 

Автор: Кузьмін Олексій Сергійович
Дата створення: 14 травня 2021 року

Наразі у м.Дніпро існує багато "довгих" транспортних маршрутів, з фіксованою ціною проїзду, і вони досить зручні для декотрих громадян. Але це також ствоює певну "несправедливість" так як тим людям яким потрібно проїхати кілька зупинок (наприклад переїхати міст, чи доїхати з жд.вокзалу до центру) також доводиться сплачувати за ВЕСЬ маршрут прямування. Бо "коротких" маршрутів у нашому місті не існує.
Пропоную:
1. Розглянути можливість створення "коротких" маршрутів на найбільш завантажених напрямках.
2. Розглянути можливість створення "зон оплати проїзду" чи оплачувати проїзд виходячи із дистанції яку проїхав.
3. Розглянути можливість забовязати перевізнтків встановити електронні пристрої для сплати проїзду із урахуванням дистанції яку проїхав пасажир.Також це частково вирішить проблему з пільговими верствами населення. Дозволить вести облік фактичної кількість пасажирів)

Cтаном на 16 серпня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Створення зон для оплати проїзду" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 03.09.2021 № К/0-1/09-21 маршрутну мережу міста Дніпра затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.12.2011, № 1589 зі змінами, та сформовано з урахуванням потреб населення, пріоритетного розвитку міського електричного транспорту, розвантаження основних магістралей та покращення екологічної ситуації в місті. Нові маршрути загального користування відкриваються за наявності стійких транспортних кореспонденцій населення, забезпечення умов безпеки перевезень, відсутності дублювання діючих маршрутів громадського транспорту, достатньою пропускною спроможність доріг. Відповідно до вже існуючих стійких транспортних кореспонденцій, внесення змін до маршрутної мережі міста на цей час є недоцільним.

Механізм формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування визначається Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 (зі змінами, далі – Методика), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.072009 за № 1146/17162. Відповідно до підпункту 1.3 Методики тариф на автобусних маршрутах загального користування у міському сполученні – це вартість разового проїзду одного пасажира. Ураховуючи вище-зазначене, встановити вартість проїзду в міських автобусних маршрутах з урахуванням довжини маршруту не є можливим через відсутність законних підстав.

На підставі підпункту 4.5 Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935, передбачено, що в разі запровадження Автоматизованої системи оплати проїзду та обліку (далі – АСОПО) пасажирський перевізник на кожному об’єкті конкурсу забезпечує використання технічних засобів та/або приладів, за допомогою яких пасажиру надається можливість валідації електронного квитка для отримання права на проїзд у всіх видах громадського транспорту.

На сьогодні відсутня нормативно-правова база для реалізації вищезазначеної системи на законодавчому рівні.

Дніпровська міська рада здійснює заходи щодо введення АСОПО пасажирів у громадському транспорті. З метою впровадження АСОПО, Дніпровською міською радою направлено пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства, Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI, зі змінами, та Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755–VI, зі змінами. На цей час роботи щодо зазначеного питання тривають.

 

Автор: Дунець Артем Вікторович
Дата створення: 20 травня 2021 року

Для обеспечения общественного благополучия, нужно создать места для выгула собак, с ограждениями и урнами для уборки.

Cтаном на 19 серпня 2021 року петицію підписали 19 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Специальные места для выгула собак" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 08.09.2021 № пД-2/0-2/09-21 у зв’язку з обмеженим фінансуванням коштів на виконання вказаних робіт не передбачено. Для вирішення питання запропоновано автору петиції взяти участь у громадському проєкті Бюджет участі Дніпра (https://adm.dniprorada.gov.ua/).

 

Автор: Шепіло Олександр Сергійович
Дата створення: 23 травня 2021 року

Пропоную зробити пішохідною вул. Барикадну (від пр. Дмитра Яворницького до вул. Шалом-Алейхем), з встановленням сучасного освітлення вулиці, місць для відпочинку тощо (на зразок нещодавно проведеноі реконстукции по вул. Яворницького).
Це дозволить сторити в центрі міста пішохідну зону/зону відпочинку від вул. Шалом-Алейхема по вул Барикадній через Екатеринославський бульвар до вул. Південноі, загальна довжина якоі буде становити близько пів кілометра. Це стане улюбленим місцем дозвілля серез мешканців Дніпра та гостей міста.

Cтаном на 25 серпня 2021 року петицію підписали 6 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Матейчук Володимир Вячеславович
Дата створення: 24 травня 2021 року

Добрий день.
Кривий Ріг з 1 травня ввів в дію безкоштовний проїзд у громадському транспорті для жителів Кривого Рогу лише за наявності картки криворіжця.
Бо було пораховано, що дешевше компенсовувати проїзд з бюджету для всіх, ніж по якійсь своїй методиці компенсовувати пільгові перевезення, і при цьому виходила ця сума більше, яку не отримували перевізники.
Детальніше у відео : https://youtu.be/5NPc1Mi245g
При цьому, щоб це запрацювало у Дніпрі, треба змінити маршрутки на автобуси і також поставити валідатори.
Ця ж ініціатива спрацює на перетікання пасажиропотоку з приватних перевізників на комунальні. Бюджет на компенсації був би трохи більше - понад 200 млн, так як у Кривому Розі на всі компенсаціі передбачено 137 мільйонів у рік.

Cтаном на 25 серпня 2021 року петицію підписали 32 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ввести у Дніпрі безкоштовний проїзд за прикладом Кривого Рогу" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 10.09.2021 № М-3213/0-2/09-21 відповідно до статті 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим – також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Питання щодо введення в м. Дніпрі безкоштовного проїзду в громадському транспорті, не розглядається.

 

Автор: Ніколаєнко Оксана Анатоліївна
Дата створення: 28 травня 2021 року

Шановний Борис Альбертович звертаюсь до Вас з проханням повернути маршрут 66.
Погіршили умови людям, а тим більше в пандемію.
Ми вимушені добиратися двома маршрутками, що дуже не зручно!

Cтаном на 30 серпня 2021 року петицію підписали 236 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Поверніть маршрут 66 ж/м Парус-2 - ж/м Тополь 3" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 10.09.2021 № Н-1133/0-2/09-21 на цей час роботу міського автобусного маршруту загального користування № 66 не відновлено через відсутність пропозицій від автотранспортних підприємств, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування у місті Дніпрі, щодо його обслуговування.

Департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської  міської ради відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на авто-бусному маршруті загального користування» (зі змінами), рішення виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935 «Про затвердження Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі» 27.11.2020, 19.02.2021, 29.04.2021, 29.07.2021 було проведено конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, в тому числі маршруту № 66. За результатами цих конкурсів  на міський автобусний маршрут № 66 не було жодного претендента.

Ураховуючи вищенаведене, відновлення роботи зазначеного автобусного маршруту на цей час не є можливим.

 

Автор: Русскіх Дмитро Сергійович
Дата створення: 01 червня 2021 року

Наразі в м. Дніпро відбувається добудова першої гілки метро вздовж пр. Д. Яворницького в бік Історичного музею.

Поточним проектом передбачено будівництво трьох станцій, а саме: "Театральна", "Центральна" та "Музейна". Відстань між двома останніми станціями складає близько 1,8 км (за рекомендацій будівельних норм про відстань між станціями 1...2 км). На ділянці між цими двома станціями знаходиться багато як житлових будинків, так і об'єктів соціального та культурного значення, що користуються високим попитом серед містян та гостей. Певна кількість нових будинків також планується до створення найближчим часом.

Метро, як високоефективний транспорт, будується саме для швидкої та зручної можливості діставатись певних точок у місті. У зв'язку із наведеним вище, вбачається доцільним створити посередині між "Центральною" та "Музейною" ще однієї, додаткової станції, виходи з якої були б на розі пр. Д. Яворницького та вулиць В. Вернадського/Гоголя. Відстані від нової станції до вже запроектованих складатимуть близько 0,9...0,95 км (до прикладу, у м. Києві, відстань між станціями, розташованими в центрі складає 0,7...0,85 км).

Нова станція має користуватись значним попитом. Так, у безпосередній близькості від виходів з неї знаходяться декілька ВНЗ, а саме: корпуси Дніпровського національного університету, Університет митної справи та фінансів, корпус Дніпровського державного медичного університету. В незначній віддаленості також Дніпровський планетарій, Художній музей. Також в цьому місці зосереджено багато висотних та багатоквартирних домів із перспективою появи ще більшої кількості.

В поточний час розробка тунелів на місці запропонованої станції ще не розпочалось, хоча найближча шахта і знаходиться на відстані всього 350 м. Тому ще є час для коригування проекту задля створення заділу під майбутню станцію, якщо поточним проектом та виділеними на нього коштами не вбачається жодна можливість реалізації цієї ідеї в рамках поточної добудови.

Пропонується:
1) Провести публічні обговорення чи слухання стосовно нагальності та доцільності цього питання;
2) Розглянути з проектувальниками можливостей внесення змін до поточного проекту;
3) Розглянути з донорами та кредитувальниками можливостей дофінансування поточного проекту.

Cтаном на 30 серпня 2021 року петицію підписали 11 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Додаткова станція метро між станціями "Центральна" та Музейна" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.09.2021 № Р-1401/0-2/09-21 проєктування та будівництво нових, реконструкція та технічне переоснащення існуючих ліній, окремих споруд та пристроїв метрополітену відбувається з дотриманням вимог ДБН В.2.3-7-2018.

Відповідно до ДБН В.2.3-7-2018 відстань між осями станцій повинна бути не менше ніж 900 м і не більше ніж 3000 м. Станції слід розміщувати на односхилому поздовжньому ухилі не більше ніж 3 ‰.

Поздовжні ухили ділянок ліній і колій метрополітену слід приймати:

– найменший – 3 ‰;

– найбільший – 38 ‰ (на підземних і закритих наземних ділянках).

Відповідно до затвердженого проєкту будівництва метрополітену відстань між торцевими стінами станцій метро «Центральна» та «Музейна» становить 1500 м, з яких на ділянці довжиною  400 м з поздовжнім ухилом 3 ‰ за станцією метро «Центральна» вже побудовано навколоствольні виробки робочого стволу метрополітену, а також планується спорудження камер з’їздів для тунелів, що з’єднують ділянки першої та другої черги будівництва метрополітену. 

На залишковій ділянці довжиною 1000 м у бік станції метро «Музейна», у зв’язку із значним перепадом висот між відмітками постійних колій метрополітену до 41 м, прохідка перегінних тунелів передбачається з гранично допустимим ухилом 38 ‰.

Будівництво проміжної станції на вул. Гоголя, орієнтовна протяжність якої становитиме 260 м з ухилом 3 ‰, призведе до збільшення майже до 55 ‰ поздовжнього ухилу перегінних тунелів на ділянці від вул. Гоголя до станції метро «Музейна», що є неприпустимим відповідно до вимог нормативної документації.

Крім того, напрям ліній метрополітену, довжина перегонів, місця розташування станцій та пересадочних вузлів між станціями метрополітену визначаються на стадії розроблення техніко-економічного обґрунтування, а не при наявності вже затвердженого проєкту будівництва.

Ураховуючи вищевикладене, будівництво додаткової станції метро між станціями «Центральна» та «Музейна» технічно неможливе.

 

Автор: Захаров Денис Олександрович
Дата створення: 08 червня 2021 року

После каждых осадков огромная часть частного сектора АНД района утопает в водных потоках.
Большинство домов частного сектора утопает в воде. Вода стоит на территории домов. Необходимо комплексное решение проблемы.

Требуем:
1. Провести комплексную очистку реки Гнилокиш от мусора по всему руслу реки (а не в определенном месте, тем самым усугубляя проблему в других районах). Очистить дно реки, каналы, трубы, проходящие под магистралями.
2. Восстановить работу автоматических насосных станций в т. ч. и по ул. Солончаковой, ул. Гагринской, 24, в р-не ул. Гагринской, 80
3. При необходимости - установить новые насосные станции.
4. Согласовать и провести канализационный коллектор к ул. Янтарной для сбора сточных вод в р-не домов по ул. Гагринской 36-80 с возможностью платного подключения частных домов по желанию жильцов (при необходимости - дальше по улице).
5. Провести мероприятия по снижению грунтовых вод в р-не ул. Пожарной, ул. Гусиной
6. Исследовить квадрат Янтарная - Каруны - Желябова - Отечественная - Гринченко и при необходимости установить дополнительные насосные станции. Провести ревизию имеющихся систем отвода воды в указанном квадрате.
7. С целью сохранения имущества жителей города провести весь комплекс работ незамедлительно до наступления осеннего периода.

Cтаном на 06 вересня 2021 року петицію підписали 331 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Найда Ганна Валеріївна
Дата створення: 09 червня 2021 року

У зв'язку з регулярними та тяжкими ДТП на даному перехресті прохання встановити світлофор.

Cтаном на 08 вересня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Встановити світлофор на перехресті вул. Антоновича та вул. Н. Олексієнко" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 30.09.2021 № пН-1/0-2/09-21 за інформацією Комунального підприємства "Транспортна інфраструктура міста" Дніпровської міської ради, роботи з упровадження світлофорного регулювання на перехресті вул. Володимира Антоновича з вул. Надії Алексєєнко буде виконано до 31.12.2021.

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради дякує автору петиції за пропозицію та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Автор: Качайло Тетяна Анатоліївна
Дата створення: 16 червня 2021 року

Просимо встановити громадський туалет на бульварі Слави, де кожен день гуляє велика кількість людей і дітей. Раніше його облагородили, постелили газон і посадили дерева, але про людські потреби забули. Кафе які знаходяться на бульварі просять не відвідувати вбиральню, якщо ти не гість закладу. Із-за цього велика кількість дітей, а іноді і дорослі змушені робити свої справи в не відведених для цього місцях. А це негативно впливає на стан бульвару.

Cтаном на 14 вересня 2021 року петицію підписали 73 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Громадський туалет на бульварі Слави" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 12.10.2021 № пК-1/0-2/09-21 біотуалети встановлюються тільки в разі проведення загальноміських заходів, згідно з розпорядженням міського голови.

 

Автор: Гудименко Анастасія Володимирівна
Дата створення: 17 червня 2021 року

Біля самої популярної "заброшки" Дніпра активно облаштовують пляж із сучасною зоною відпочинку. Завершити роботи та провести відкриття планують в кінці червня. Відзначається, що вхід буде платним і за попередніми даними складе 150 грн з людини за день.
Ушляхетнити занедбаний і бажаний бездомними ділянку біля готелю "Парус" вирішив дніпровський підприємець Віктор Симонов. Він заявив, що "піклується" про те, щоб зробити цю територію комфортною для відпочиваючих. Облагородити занедбаний і бажаний бездомними ділянку біля готелю "Парус" вирішив дніпровський підприємець Віктор Симонов. Він заявив, що "піклується" про те, щоб зробити цю територію "комфортної для відпочиваючих".
Довгий час в Дніпрі руками ентузіастів створювався невеликий парк відпочинку. Два активісти Сергія вели роботу над цією частиною набережної, один із Сергіїв назвав свій проект "Глобусом", а другий - project_fresh_vision. Саме тут проходило святкування Івана Купала в минулому році. Тепер же за цю ділянку взявся дніпровський бізнесмен.
Від імені мешканців прилеглих будинків, наполягаємо на припинення будь якої ДІЯЛЬНОСТІ відносно при ватної забудови вказаної території.

Cтаном на 15 вересня 2021 року петицію підписали 12 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Ільїн Олександр Олександрович
Дата створення: 18 червня 2021 року

В городе Днепр существует проблема - подорожание проезда в маршрутках и их переполненность. Хозяева АТП утверждают что работают в убыток, приводя данные сомнительных по объективности оценок пассажиропотока - эти оценки всегда занижены (в них вы не увидите факта провоза стоячих пассажиров - а это действительность в часы пик и на оживленных маршрутах!). Ни для кого не секрет что водители НИКОГДА не выдают билет при оплате проезда... Только если просить, да и то - в ответ "возьмите сами"... Вводить валидаторы для оплаты проезда пластиковой картой - городские власти не хотят...якобы это технические устройства недешевые, их нужно обслуживать и т.п. отговорки в стиле, что это не их компетенция и у них нет полномочий... Так почему бы не ввести месячные проездные билеты на маршрутку как сделано для электротранспорта??? Это очень правильно и логично. Так станет понятен истинный пассажиропоток и выйдут из тени истинные доходы маршрутчиков. Исчезнет манипулятивная составляющая "мы работаем в убыток". Предлагаю городским властям организовать производство и пункты реализации проездных билетов на маршрутный городской транспорт. Реализация может проводиться там же, где и реализация проездных на электротранспорт, а их выпуск - на том же полиграфическом производстве. Горожане от такого решения выиграют и рейтинг властей тоже.

Cтаном на 16 вересня 2021 року петицію підписали 29 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Организовать продажу месячных проездных билетов на маршрутки г. Днепр" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 27.09.2021 № пІ-1/0-1/09-21 міські автобусні маршрути загального користування у м. Дніпрі обслуговуються автотранспортними підприємствами приватної форми власності. На сьогодні чинним законодавством України не передбачено механізм виготовлення, продажу та застосування проїзних квитків для автопідприємств приватної форми власності. На початку 2021 року Товариством з обмеженою відповідальністю "Дніпробас" було запроваджено експериментальну реалізацію проїзних квитків на автобусних маршрутах, закріплених за товариством. Проте, через нестабільну ситуацію в країні, зумовлену обмеженнями, які виникли внаслідок пандемії, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, було реалізовано менше 20 % від загальної кількості виготовлених проїзних квитків.

Відповідно до підпункту 4.5 Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.09.2019 № 935, передбачено, що в разі запровадження Автоматизованої системи обліку оплати проїзду (далі – АСООП) пасажирський перевізник на кожному об’єкті конкурсу забезпечує використання технічних засобів та/або приладів, за допомогою яких пасажиру надається можливість валідації електронного квитка для отримання права на проїзд у всіх видах громадського транспорту.

На сьогодні відсутня нормативно-правова база для реалізації такого проєкту на законодавчому рівні.

Дніпровська міська рада здійснює заходи щодо впровадження АСООП у громадському транспорті. З цією метою направлено пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

 

Автор: Лобанок Петр Геннадьевич
Дата створення: 19 червня 2021 року

Заборонити автомобілі з прямоточним глушником, зтворюючими шум в місті .
В Україні є ДСТУ (ДЕРЖССТАНДАРТ УКРАЇНИ) 3649: 2010. В якому, в розділі "Вимоги до двигуна і його систем", є обмеження на рівень шуму створюваний вашим ТЗ. По суті, рівень шуму не повинен перевищувати заводської. І якщо з'ясувати заводський неможливо (через брак інформації), то рівень для легкового автотранспорту не повинен перевищувати 87 децибел.

Cтаном на 21 вересня 2021 року петицію підписали 62 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Заборона автомобілей з прямоточним глушником, зтворюючими шум в місті" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного департаменту від 08.10.2021 № пЛ-1/0-2/09-21 згідно зі статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та
законами України.
Правила дорожнього руху, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 (зі змінами, далі – Правила), відповідно до Закону України "Про дорожній рух" встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху, повинні ґрунтуватися на вимогах Правил.
Ураховуючи вищезазначене, питання, порушені у петиції, не належать до повноважень органів місцевого самоврядування.

 

Автор: Коцаренко Олександр Дмитрович
Дата створення: 22 червня 2021 року

В июле м-це 2021 года ожидается повышение тарифов на проезд в городском транспорте. Стоимость 1-й поезди от 10 грн. и выше. И как всегда, всё это происходит без анализа маршрута, пассажиропотока, протяженности пути следования между начальной и конечной остановками. Не решается вопрос безналичной оплаты за проезд или по билету, приобретенному не у водителя. Поэтому, большая часть выручки оседает в карманах водителей (билеты никто не даёт, ни в одной маршрутке!). На основании вышеизложенного, предлагается подойти к тарифам за проезд дифференцировано, а не "поголовно" устанавливать максимальную цену для всех. В частности, это касается маршруток с небольшой протяженностью маршрута. (Такие, к примеру, как 31, 57 и др.). Только после обоснования всех показателей, устанавливать тарифы на проезд.

Cтаном на 20 вересня 2021 року петицію підписали 88 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "О повышении тарифов на проезд в городском транспорте" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29.09.2021 № пК-3/0-2/09-21 Дніпровська міська рада здійснює заходи щодо впровадження Автоматизованої системи обліку оплати проїзду (далі – АСООП) у громадському транспорті. З цією метою направлено пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України. Впровадження АСООП у громадському транспорті нашого міста дозволить здійснювати безготівковий розрахунок за проїзд.

Механізм формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування визначається Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 (зі змінами, далі – Методика). Відповідно до п. 1.6 Методики перегляд рівня тарифів повинен здійснюватися у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізника, а саме: підвищення розміру мінімальної заробітної плати; зростання цін на запчастини, шини, інструменти, акумуляторні батареї, на електроенергію, газ, теплоенергію, на оренду приміщень, територій, на охорону будівель, автостоянок, на послуги сторонніх організацій, зв’язок, швидкозношувані матеріали.

Діючі до 2021 року тарифи лише частково покривали собівартість витрат на забезпечення діяльності підприємств-перевізників з обслуговування міських автобусних маршрутів загального користування у м. Дніпрі.

 

Автор: Книга Віталій Вікторович
Дата створення: 22 червня 2021 року

В такому великому місті і з такою великою річкою треба відновити річкові трамваї, щоб можна було дістатися з лівого берега на правий та навпаки, а на вихідні і на острова, які раніше приймали відпочиваючих. Також було б дуже добре якби організували річкові міжміські пароплави. Дуже амбіціозним був би маршрут Дніпро - Одеса.

Cтаном на 21 вересня 2021 року петицію підписали 22 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Федорець Євген Олександрович
Дата створення: 26 червня 2021 року

Як ви прекрасно розумієте, у нас в місті єдиний органний зал, у ньому знаходиться 12-ти тонний орган фірми В. Зауер, вiн охороняється всесвітньою організацією ЮНЕСКО.
Був 21 судовий розгляд з представниками церкви, про передачу їм будинку.
Будинок практично в аварійному стані, це погано позначається на інструменті.
Днями музикантам взагалі закрили доступ в будівлю, так може, щоб уникнути нових сварок дати органу нову будівлю ? Яка буде відповідати вимогам фірми Зауер.
Я дуже прошу місцеву владу і людей допомогти музикантам та інструменту.

Cтаном на 27 вересня 2021 року петицію підписали 10 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Портна Людмила Геннадіївна
Дата створення: 26 червня 2021 року

Здравствуйте !
Мы жители проспекта Гагарина,ул. Высоковольтной, Тоннельной балки, ж/м Сокола, ж/м Победа 2,3 и других прилегающих частных домов, которые находятся в радиусе ПР
(Парк развлечений) ЛАВИНА!
Требуем принять меры в отношении администрации данного заведения - из-за нарушений тишины после 23.00!
Данная проблема имеет место уже более 3-х лет.
Систематически проходят мероприятия до 3.00, 4.00, утра!
Мы имеем право на соблюдение наших права и законов!
Имеем право спать спокойно в своих домах и квартирах!
Вызывали полицию , бесполезно, заявления в горсовет подавались.
Там обещали штрафы и отбор техники ...и на этом все.
Мы работаем ненормированно и часто пятница это не последний рабочий день!Нам нужно полноценно отдыхать ,чтоб быть в хорошей моральный и физической форме! Мы платим налоги и живём соответственно законам!
Считаем, что наши права нарушаются !
Требуем соблюдения тишины после 23.00 вне зависимости от того рабочий день или официальный выходной!
Если нет возможности выполнить наши требования - просим перенести данное заведение за черту города!

Cтаном на 27 вересня 2021 року петицію підписали 179 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Требуем соблюдения тишины после 23.00 от ПР Лавина" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився інспекцією з питань благоустрою Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеної інспекції від 12.10.2021 № пП-1/0-2/09-21 відповідно до рішення міської ради від 24.07.2019 № 85/47 "Про попередження утворення та заходи щодо зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами" інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради доручено забезпечити створення комісії з питань перевірок дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства України щодо недопущення впливу шуму на умови мешкання населення міста Дніпра із залученням представників органів поліції (за погодженням) та спеціалістів з вимірювання рівня шуму за допомогою відкаліброваних приладів (за погодженням). 17.09.2021 зазначеною комісією здійснено вимірювання рівня шуму.

Згідно з протоколом проведення вимірів шуму від 20.09.2021 № 253  (далі – протокол) шум у нічний час (з 22.00 до 08.00) перевищував на 19 дБА Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22.02.2019 № 463, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.03.2019 за № 281/33252.  

Протокол направлено до Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області для вжиття заходів реагування.

 

Автор: Щербина Игорь Александрович
Дата створення: 27 червня 2021 року

Зараз виїзд з ву. Холмогорська на пр.Героїв просто жахливий-немає фізичної можливості безпечно виїхати з вул. Холмогорської на пр. Героїв через те, що він вузький (на одну автівку!), всі водії змушені порушувати ПДД в частині пріоритету проїзду перехрестя, пропускаючи тих, хто застряг в вузький частині. Це величезна проблема для всіх мешканців прилеглих територій. Як водіїв, так і пішоходів, бо і переходити дорогу там небезпечно.
Водночас, зараз йде реконструкція пр. Героїв на 6й Перемозі. Раціонально було б в рамках цієї реконструкції передбачити збільшення ширини виїзду з вул. Холмогорської так, щоб могли роз'їхатись зустрічні автівки! Це суттєво знизить аварійнонебезпечність перехрестя! Чи будемо чекати доки хтось там загине або травмується, вже не кажучи про щоденну проблему сотень людей що змушені витрачати час і нерви на проїзд/прохід цього "пекельного перехрестя"!?

Cтаном на 27 вересня 2021 року петицію підписали 70 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Небезпека на перехресті пр. Героїв та вул. Холмогорською (біля "аптека Медакадемії" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом капітального будівницва Дніпровської міської ради та департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначених депараментів від 11.10.2021 № пЩ-1/0-2/09-21 на підставі рішення виконкому Дніпровської міської ради від 23.03.2021 № 209 "Про надання дозволу департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради на передачу департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради функцій замовника по об’єктах капітального ремонту" департаменту капітального будівництва надано функції замовника по об’єкту "Капітальний ремонт проїзної частини просп. Героїв, від бульв. Слави до пров. Добровольців у м. Дніпрі".

Роботи на об’єкті виконуються згідно з робочим проєктом, на який отримано позитивний експертний звіт та дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради.

Розширення виїзду з вул. Холмогорської на просп. Героїв вищезазначеним проєктом не передбачено.

У зоні перехрестя просп. Героїв та вул. Холмогорської знаходяться мережі газопостачання високого тиску. Тому проведення робіт з розширення дорожньої ділянки в місці виїзду на просп. Героїв з вул. Холмогорської не є доцільним.

 

Автор: Литвинов Андрій Миколайович
Дата створення: 29 червня 2021 року

Доводжу до вашого відома, що існуючий в районі зупинки парк Сагайдак на Слобожанському проспекті надземний пішохідний перехід має технічні несправності. На парній стороні Слобожанського проспекту не працюють обидва ескалатора в зв'язку з чим ускладнюється перехід громадян з одного боку проспекту на інший. На додаток до всього вказаний перехід не передбачає перехід осіб з інвалідністю по опроно-руховому апарату. Вони змушені перетинати Слобожанський проспект або в районі зупинки "Індустріальлний райвиконком" або підніматся по сходинках які не мають пандусыв. Переконливе прохання вжити заходів для відновлення роботи ескалаторів і розробки системи що дозволить здійснювати перехід людям з інвалідністю по опорно-руховому апарату, а також людям з дитячими візочками.

Cтаном на 28 вересня 2021 року петицію підписали 13 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Відновлення повноцінної роботи надземного пішохідного переходу на зупинці Парк Сагайдак" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 12.10.2021 № пК-1/0-2/09-21 у 2021 році виконано роботи з ремонту тяглового механізму ескалатора за вказаною адресою, на цей час ескалатор працює.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.