Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів

 

Автор: Висторопський Євген Віталійович
Дата створення: 23 вересня 2020 року

На проспекті Гагаріна (р-н Підстанція) раніше було закрито два великих дитячих садки (№210 і №165) на реконструкцію.
Термін здачі об'єктів в експлуатацію був намічений на початок 2020 року.
Незважаючи на завершення всіх робіт, наявність меблів та іншого, дошкільні установи продовжують простоювати.
На всі звернення до завідующих цих закладів (№210 і №165) конкретні терміни здачі не вказуються, в зв'язку з чим батьки змушені або залишатися без роботи, або платити гроші за приватні сади, що також далеко не усім по кишені.
За негласної інформації, затримка з відкриттям дитячих садків, які готові прийняти понад 300 дітей, пов'язана з будівничою компанією, що проводила ремонтні роботи в обох садках та не може здати документи про введення в експлуатацію установ у Департамент гуманітарної політики.
Просимо розібратися в ситуації, що склалася і вплинути на терміни відкриття дитячих садків №210 (пр. Гагаріна 173а) і № 165 (пр. Гагаріна 147).
Додаємо зображення реконструйованих дошкільних закладів та їх адресу.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Большова Виолетта Александровна
Дата створення: 24 вересня 2020 року

Уважаемый Борис Альбертович! Огромная просьба провести ремонт дорог на ж/м Северный.
В связи с прошлой петицией "Капитальный ремонт дорог на ж/м Северный" и ответом: "Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію про капітальний ремонт доріг на ж/м Північний, департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.
Відповідно до виділеного фінансування на на ж/м Північний:- виконано ямковий ремонт дорожнього покриття по вул.Курсантській, вул. Семафорній, вул. Іларіонівській;- заплановано виконати поточний ремонт дорожнього та тротуарного покриття по вул. Синельниківській.", хотим обратить внимание на повторное обращение.
Улицы: А.Оцупа, Магаданская, Лесопарковая, Липовая, Железноводская, Красноводская, Генерала Радиевского, Ладожская, Рыбальская, Буковинская - остались без должного внимания, ямы глубиной по колено, автомобили проезжают через дворы, по тротуарам.
Просим безотлагательно рассмотреть возможность ремонта и дать возможность жителям почувствовать себя людьми!

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 82 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Ремонт дорог ж/м Северный" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За дорученням міського голови розгляд проводився департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

За інформацією вищезазначеного депараменту від 29 січня 2021 року питання ремонту дорожнього покриття на ж/м Північний буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2021 рік відповідно до фінансування на благоустрій міста. 

 

Автор: Даніч Олександр Володимирович
Дата створення: 26 вересня 2020 року

Проспект Гагаріна у місті Дніпро являє собою потужну транспортну магістраль. Але, нажаль, стан асфальтового покриття дуже сильно бажає кращого. Протягом останніх 2-3 років було виконано лише "ямковий" ремонт проїжджої частини, що зовсім не додає комфорту до процесу пересування громадським транспортом або персональними авто.
Те саме стосується й тротуарів, що не усюди по проспекту мають добре рівну та цілком безпечну для пересування пішоходів поверхню.
Прошу, дуже прошу місцеву владу звернути особливу увагу на не зовсім задовільний стан асфальтового покриття та щоб було змінено цю ситуацію на краще при першій же великій можливості. Прошу не для когось особисто, а для всіх тих багатьох людей, що мешкають там, кожен день крокують та їздять проспектом Гагаріна.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 12 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Третьяков Костянтин Олексійович
Дата створення: 13 жовтня 2020 року

Заборона руху вантажних транспортних засобів в лівій смузі по проспекту Івана Мазепи перед перехрестям на проспект Сергія Нігояна призводить до формування затору для повороту транспортних засобів направо. Довжина затору до вулиць Камчатської і Нестерова.

Cтаном на 15 січня 2021 року петицію підписали 8 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 23 жовтня 2020 року

Парк им. Лазаря Глобы - с конца XVIII в. является визитной карточкой нашего города, которая наиболее объективно отражает его материальное состояние, дух и культуру.
Центральный парк Днепра мог бы быть аналогом всемирно известного Central Park в г. Нью-Йорк. Он мог бы быть центром культурной жизни нашего города. В нем как раньше могли бы гулять семьями, звучал бы детский смех…
Но сейчас, в отличие от расположенного неподалеку благоустроенного сквера Героев, в парке Глобы даже в светлое время суток относительно мало детей. Для них в парке не осталось практически ничего привлекательного. Десяток питейных заведений, отсутствие пандусов для колясок, полное отсутствие обычных современных безопасных детских горок и качелей-балансиров - очень символично демонстрирует отношение местных органов власти к подрастающему поколению.
Парк им. Л.Глобы. является и ярким примером того, как бесхозяйственное отношение коммунальных предприятий провоцирует антисоциальный контингент.
Заброшенное кафе "Ogorod", заброшенная дискотека "Plotina", заброшенный ресторан "Театральный уголок", заброшенная детская площадка, заброшенные аттракционы, заброшенная спортивная площадка, неосвещенные железнодорожные и пешеходные тоннели под мостом... На стенах этих объектов и примыкающих к ним территориях легко найти объявления о продаже наркотиков и следы их употребления. Вокруг них как зеленые мухи кружат бледные и худые характерно одетые молодые люди в капюшонах. Дети наблюдают как на заброшенной детской площадке "кладоискатели" нетерпеливо разбрасывают песок. Наши дети зачастую вынуждены учить первые буквы по надписям на качелях "Дым.Гаш.Соль.Миксы.Фен "! Конструкции на детских площадках отвратительны, не исправны и представляют угрозу жизни детей, превращаясь в такую уютную для наркоторговли локальную "Зону отчуждения". А случайный укол шприцем в траве или песочнице означает 50%-ную (!) вероятность мучительной смерти, вследствие заражения гепатитом Ц!
Отсутствие доступа к безопасной современной детской площадке в парке им. Глобы для многих детей является определяющим в развитии личности. Потому что в отличие от "спальных " районов, во многих дворах центральной части Днепра за последние пол столетия не установлено ни одной качели. Редкие дворы с детскими площадками закрыты на ключ. А ближайшая общедоступная нормальная площадка находится на расстоянии более чем один километр в сквере Героев возле Днепропетровской областной государственной администрации. И сотни детей вынуждены с первых же лет жизни расти у экранов телевизоров и телефонов.
Ситуацию могла бы изменить реконструкция заброшенной детской площадки в северо-западной части парка. Сейчас она представлена фактически только песком и аварийной конструкцией "детского городка". Первый этаж "детского городка" состоит из шести туалетных кабинок, которые очевидно используются посетителями парка еще и для употребления наркотиков.
Реконструкция должна предполагать как минимум:
* закрыть "туалетные кабинки";
* восстановить и укрепить конструктивные элементы, отвечающие за безопасность детей на высоте (ограждения, поручни);
* установить хотя бы по одной качели, качели-балансиру, карусели и горку для маленьких деток.
Реконструкцию детской площадки нельзя отождествлять с ремонтом всего парка и откладывать на десятилетия,
т.к. за эти годы успеют пострадать несколько поколений детей.
Так же следует принять во внимание, что другие копии данной петиции набрали уже 1112 голоса от 910 (разных!) людей:
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1483
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1413
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1318
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1227
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1141
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/910
В связи с этим просим Днепровский городской совет обеспечить днепропетровских детей возможностью гармоничного физического и духовного развития в безопасных условиях и включить реконструкцию детской площадки площадки в парке им. Л. Глобы в программу экономического и социального развития города на 2021 год.

Cтаном на 29 січня 2021 року петицію підписали 25 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 04 листопада 2020 року

Парк имени Лазаря Глобы - центральный парк города Днепр, является одним из его исторических и культурных памятников.
Раньше парк являлся любимейшим местом отдыха для жителей нашего города.
В последние десятилетия парк имени Лазаря Глобы приходит в упадок.
И как следствие - в центральном парке города-миллионника почти нет людей.
В парке масса абсолютно очевидных проблем.
Вода в озере вонючая, мутная, грязная и зеленая!
В воде плавают мертвые птицы и рыба.
Вдоль покосившейся ограды пруда вечером бегают крупные крысы.
Парк наполнен опасными морально и физически устаревшими аттракционами и отдельными недокаруселями, хаотично расставленными частниками.
Цены на эти развлечения космические, а законность их существования вызывает очень большое сомнение.
Самый популярный, доступный и многочисленный аттракцион - это "Груша для гопоты", но сознательные горожане стараются не приближаться к ним…
Посещение парка в туфлях не целесообразно. Только в кроссовках или даже в калошах возможно "прогуливаться" по аллеям парка.
Половина парковых тротуаров рассыпалась и ушла под грунт, превратившись в грязевые тропы. Провезти по ним детскую коляску в сырую погоду абсолютно не возможно!
По дорожкам с корявыми остатками разбитого асфальта невозможно движение детей на роликах, самокатах или велосипедах. На 25 гектарах нет ни одного квадратного метра тротуарной плитки.
Вся архитектура разрушена.
Среди множества разрушенных зданий особенно выделяется трехэтажный притон "заброшка" в западной части парка, где очень страшные люди сильно пугают проходящих детей.
Некогда уникальная жемчужина центрального парка - Летний театр не используется и имеет особенно обшарпанный внешний вид. Зато кондиционер повесили…
В отличие от нормальных парков, тут нет ухоженных газонов и систем их полива.
Последние годы даже цветы не высаживаются.
Уход за зелеными насаждениями ограничивается массовым выпиливанием деревьев.
И конечно же в парке нет ни одного фонтана.
Общая базарная атмосфера определяется хаотично расставленными уродливыми МАФами, из которых орущая музыка призывает выпить и закусить.
Хищные коммерсанты на каждом углу дразнят детей ширпотребом и невозможно пройти вдоль озера, что бы не испортить себе и ребенку настроение.
Уже почти два года прошло, с тех пор как обрушились конструкции единственного пандуса, позволявшего мамам с колясками пересечь парк и попасть в Сквер Героев.
С тех пор фактически перекрыта огромная часть парка, поставлена дополнительная охрана и его посетители лишены возможности гулять вокруг главного городского пруда.
Несмотря на активную торговлю очень разными напитками, зачастую невозможно найти работающий туалет.
Парк им. Лазаря Глобы поистине уникальное место.
Молодежь не верит старожилам, что это когда-то был крутейший парк, т.к. информация о его недавнем прошлом способна действительно сильно удивлять.
Так многие уже забыли, что совсем недавно (в 80-е гг.) на месте заброшенного "Картинг центра" в западной части парка стоял настоящий огромный ТУ -104 - первый советский пассажирский самолёт на реактивной тяге!
Среди прочего, он использовался и как детский кинотеатр. Была и возможность почувствовать себя пилотом, посидев в кабине пилота за его штурвалом.
Трудно даже представить восторг советского школьника…
Сегодня все чаще Днепряне советуют друг-другу не говорить гостям города о существовании у нас центрального парка. Что бы не было мучительно стыдно, когда они говорят, что если местных все устраивает, значит они это заслужили.
И несмотря на огромные бюджеты на обустройство и благоустройство парков, все чаще Днепряне отвозят своих детей на выходные в Харьков, что бы посмотреть как должен выглядеть главный парк города-миллионника.
К сожалению все более правдоподобными кажутся слухи о том, что "наверху" уже все решили и центральный парк города Днепр специально убивается, с целью строительства торгово-развлекательного центра на месте памятника Чкалову возле станции метро, с последующей жилой застройкой района. Но ведь жители Коммунара не станут ездить в ТРЦ "Чкаловский" за хлебом! Им так же нужен объект природно-заповедного фонда для детей и внуков! А метро строится за большие деньги из муниципального бюджета не для того, что бы застройщик "сверху" заработал еще больше!
Так же следует принять во внимание, что аналогичные петиции набрали уже 1767 голоса от 1521 (разных!) людей:
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/699
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1122
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1309
petition.e-dem.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/1358
Поэтому мы жители города Днепр просим городской совет спасти центральный парк им.Л.Глобы и в ближайшее время начать его капитальный ремонт:
- остановить экологическую катастрофу, очистив озеро;
- привести в культурный вид деревья, кусты и траву;
- убрать МАФы и старые аттракционы;
- провести реновацию тротуаров и зон отдыха;
- обустроить привлекательные ландшафтные группы и фонтаны.

Cтаном на 03 лютого 2021 року петицію підписали 37 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Гелета Ірина Анатоліївна
Дата створення: 05 листопада 2020 року

Ділянка дороги вулиці Софії Ковалевської, (м.Дніпро, Індустріальний район),між вулицями Янтарна і вулицею Академіка Образцова знаходиться в жахливому стані, дорогою назвати це складно. Величезні вибоїни, які постійно наповнюються водою після найменшого дощу. Непригодна не тільки для руху на траспорті, а й практично непрохідна і для пішоходів.
Дорога з'єднує дві основні проїжджі вулиці з достатнім трафіком, також ця дорога паралельна вулиці Байкальської, яка стала місцем постійних заторів після зміни правил дорожнього руху, пов'язаних з пріоритетом руху траспорту на круговій ділянці дороги.
Відремонтувавши дорогу на вулиці Софії Ковалевської, є можливість розвантажити щільність руху на вулиці Байкальської і знизити інтенсивність пробки, так як багато легкового траспорту спрямовується саме до територіального квадрату, посередині якого знаходиться ця, що потребує ремонту, ділянка дороги Софії Ковалевської.
Ця ділянка дороги використовується більше ніж 10-ю вулицями із загальною кількістю будинків близько 450 (3000 жителів), а також веде з трьох багатоповерхівок і є єдиною дорогою до садочка і двум загальноосвітнім школам.
Дорога потребує ремонту більше, ніж внутрішньодворові дороги, які зараз ремонтуються в цьому районі.
Пріоритет ремонту цієї дороги вище в кілька разів, так як її нормальний стан важливо не тільки для жителів району, школярів, дошкільнят, а й для вільного траснпортного переміщення в районі і розвантаження трафіку на вулиці Байкальської.

Cтаном на 03 лютого 2021 року петицію підписали 162 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Бачинська Анастасія Василівна
Дата створення: 13 листопада 2020 року

Статья 154 КУ гласит «... выгул собак без поводков и намордников (кроме собак, в регистрационных свидетельствах на которых сделана специальная отметка) или в отведенных для этого местах - влечет предупреждение или наложение штрафа на граждан от одного до трех необлагаемых минимумов доходов граждан и предупреждение или наложение штрафа на должностных лиц - от трех до пяти необлагаемых минимумов доходов граждан»
Очень часто встречаются большие, агрессивные собаки (и не менее агрессивные из хозяева) на прогулке без намордников, а то и без поводков.
Сколько людей (детей) они должны напугать/покусать что бы были предприняты какие-то меры по ужесточению контроля над безответственными хозяевами собак крупных пород?
В Днепре не существует контроля за правилами выгула собак. Владельцы собак в лучшем случае игнорируют на замечания.
Почему жители Днепра должны выходить на улицу и боятся встретится с собакой и её безответственным хозяином в парке, на детской площадке, во дворе или в подъезде?
Да, безусловно собака - друг человека. Но в первую очередь это животное, животное со своими инстинктами, характером, воспитанием. Сколько известно случаев нападения собак на своих же хозяев!
Есть законы, законы для всех, и придуманы они не просто так. Если человек обзаводится домашним животным - пусть соблюдает правила выгула и не травмирует психику детей и взрослых (не говоря уже о случаях нападения на прохожих).
В связи с вышесказанным просим горсовет Днепра обратить внимание на данную проблему и найти решение для борьбы с нарушителям ст.154 КУпАП.

Cтаном на 15 лютого 2021 року петицію підписали 27 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Костенко Юрій Анатолійович
Дата створення: 17 листопада 2020 року

Просьба отремонтировать участок дороги от ул.Образцова к дому по ул. С. Ковалевской 71А , которая ведёт к двум школам 45 и 69.

 

Cтаном на 15 лютого 2021 року петицію підписали 85 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Ніколаєнко Олена Олександрівна
Дата створення: 23 листопада 2020 року

Добрый день! Очень хочется продолжения старой доброй традиции массовых катаний в центре Днепра. Это один из самых популярных и увлекательных видов спорта. Несмотря на сложную эпидемиологическую ситуацию в стране совсем рядом, а именно г. Харьков имеется соответствующее решение с 23.10.20 по 31.03.21. на размещение ледового катка с инфраструктурой во время рождественских праздников и зимних школьных каникул на площади Свободы. Распоряжение опубликовано на сайте Харьковского горсовета. Каток - это не тренажерный зал и не ресторан, а открытое пространство, который вмещает до 250 человек одновременно, его площадь 1500 кв.м. Для сравнения, сколько метров должно отводиться и отводится фактически на данный момент на кассах супермаркета. Думаю, меньше, чем на катке.

Cтаном на 22 лютого 2021 року петицію підписали 52 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Астрашенок Євген Олександрович
Дата створення: 02 грудня 2020 року

Незважаючи на досить щільне заселення вулиці, прохід і проїзд до території декількох підприємств, ремонт дороги не виконаються вже кілька десятиліть. На вулиці розміщено декілько будинків які було реконструйовано.
Після найменшого дощу вулиця перетворюється в селевий потік з води, каменів і сміття. Прохання провести ремонт дороги від вулиці Кам'янської до вул. Коксової буд. 16.

Cтаном на 09 березня 2021 року петицію підписали 58 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Матейчук Володимир Вячеславович
Дата створення: 09 січня 2021 року

Зважаючи на замкнутість та віддаленість ж.м.Західний, мешканці масиву просять запустити громадський транспорт спрямуванням від ж.м.Західний через ж.д. Вокзал до ж.м. Перемога 6. Ця потреба виникла через монополізацію ринку транспорту, саме відносно виїзду з масиву перевізниками приватних маршрутних засобів № 86 та 118. В годину пік дуже важко виїхати з масиву, а в непогоду неможливо взагалі. Є трамвай № 5, який ходить рідко, і при поломці рух трамваїв зупиняється взагалі. Аналоги в місті є. Приватні маршрути брудні, водії не беруть пільговиків, не вміють розмовляти з пасажирами, не дотримуються правил зупинок на дорозі та і стан автівок дуже не покоїть. Тролейбуси запущені на Парус, на ж.м.Сокол та на ж.м. Північний.
Відповідно до даного тексту петиції від 18.12.2018 року, а також негативної Вашої відповіді Автору, посилаючись на норми Закону стосовно вулиці Деземівської, що це є неможливим, прошу Вас розглянути питання компромісу для ж/м "Західний", якщо складаються об'єктивно так обставини -єдиним можливим шансом є лише подовження діючого тролейбусу номер 4 від метро " Металургів" до "Перемоги" зі збільшенням частоти курсування до щоденної , або ж ще додатково запуску нового тролейбуса під новим номером, але вже через автовокзал, проспект Яворницького, історичний музей і далі на Перемогу.
А самі жителі ж/м "Західний" будуть пересаджуватися лише або з трамваю на тролейбус при слідуванні на Перемогу, або із метро/залізничної станції Горяїнове (поряд з масивом є платформа 184 км) на тролейбус.

Cтаном на 12 квітня 2021 року петицію підписали 19 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Сентяков Артём Сергеевич
Дата створення: 14 січня 2021 року

Установка уличного освещения в Краснополье по ул. Большой. Одна из самых протяженных улиц в Краснополье, а освещена отрезками по 200 м.

Cтаном на 15 квітня 2021 року петицію підписали 16 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Лобанова Віра Леонідівна
Дата створення: 22 січня 2021 року

127-й маршрут является единственным, который проходит от пос. Мирный через 12-й квартал и вдоль всего пр. Гагарина, на котором размещены многие университеты, школы и предприятия. Каждое утро уже с 7:00 жители сталкиваются с невозможностью влезть в маленький спринтер, а вечером вернуться домой. Часто бывает невозможно уехать с остановки из-за забитой маршрутки. Люди обсуждают эту проблему уже не один год. Прошу городского голову обратить внимание на данную проблему и обеспечить жителей города большими вместительными автобусами.

Cтаном на 22 квітня 2021 року петицію підписали 64 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Третяк Вадим Анатолійович
Дата створення: 31 січня 2021 року

В центре города, в 370 метрах от вокзала Днепр-Главный и в 420 метрах от Центрального автовокзала, есть улица Боброва, а дороги нет. Каждый день этой дорогой идут тысячи горожан и гостей города, кто-то в ТРЦ "Славянский", кто-то на Озерку, но всем приходится любоваться труднопроходимым рельефом вместо дороги. Участок от Сичеславского спуска (бывш. Калининский спуск) до ул. Пастера вообще не имеет аналогов в городе: здесь после дождей озера с болотами и горами. Поверхностные воды залягают всего-то в 3 метрах от поверхности и поэтому лужи стоят очень долго. Такое состояние улицы чревато авариями: под дорогой проходит много коммуникаций в том числе и газовые трубы, и 1000-миллиметровая водопроводная труба. Ямы полуметровой глубины, легковые автомобили застряют, автомобили экстренной медицинской помощи рискуют не довезти пациентов в больницу.

Просьба к городской власти принять во внимание это обращение и отремонтировать дорогу по ул. Боброва с оборудованием сливной дождевой канализации и обустройством внешнего уличного освещения.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 112 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Копцев Іван Вадимович
Дата створення: 02 лютого 2021 року

Необходим срочный ремонт пешеходной дорожки и части проезжей части по ул. Уральская вдоль домов 9, 11, 13.
То что осталось от пешеходной дорожки это просто островки асфальта между лужами воды, грязи и остатками щебня. Это неоднократно вывихнутые детские лодыжки, перелом шейки бедра у бабушки о полное отсутствие возможности проехать маме с детской коляской или ребенку на скейте.
Рядом проходящая автомобильная дорога не в лучшем состоянии: ямы, вывороченные куски асфальта и остатки тротуара.
Длинна пешеходного участка порядка 200-250 метров. Автомобильной дороги такая.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 141 особа з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 03 лютого 2021 року

Общественные обсуждения проектов реконструкции парка им.Л.Глобы.
Парк имени Лазаря Глобы — центральный парк города Днепр, является одним из его исторических и культурных памятников, а также входит в природно-заповедный фонд Днепропетровской области. Раньше парк являлся любимейшим местом отдыха для жителей нашего города. В последние десятилетия парк имени Лазаря Глобы приходит в упадок.
Неоднократно в средствах массовой информации руководство города отмечало наличие проектов реконструкции парка им.Л.Глобы. Более того: еще в 2020 году неоднократно проводились тендеры на выполнение дорогостоящих работ. Однако комплексно ознакомится с данными планами горожане не могут. Никто не знает каким видят наш детский парк городские чиновники. У будущих посетителей парка уже сейчас накопилась масса вопросов.
Основательно ли решаться накопившиеся очевидные проблемы или все мероприятия будут носить временный и косметический характер?
У подростков будет наконец-то современный безопасный роллердром для трюков?
Появятся ли светодинамические фонтаны, так обожаемые детьми?
Построят ли тротуары по востребованным направлениям или нам придется снова десятилетиями протаптывать пыльные, но привычные короткие тропы? Не забудут ли опять (!) сделать дорожку к детской площадке?
А детские площадки не забудут? Бесплатные?
Сколько планируется высадить молодых деревьев, взамен сотен вырезанных ранее?
Деревья будут высаживать на трассах для катаний на санках? А зачем?
Обустроят ли привлекательные ландшафтные группы?
Коснется ли проект печально известного трехэтажного притона "заброшка" возле "Старого цирка"? Будут ли установлены камеры видеонаблюдения, предупреждающие новые убийства в центральном парке?
Где именно будут размещены торговые ряды и будет ли возможность обойти их с ребенком? Аттракционы по-прежнему останутся в удаленной части парка?
Подтвердятся ли слухи о строительстве торгово-развлекательного центра на месте памятника Чкалову возле новой станции метро? Будет ли ради этого демонтирована уникальная детская железная дорога? Что будет встречать посетителей парка, приехавших на метро? Приличная конструкция, достойная называться центральным входом или очередной ЖК?
Сохранится ли "детский" статус парка вообще? Туалеты хоть не забудут в проекте?
А сколько это будет стоить муниципальному бюджету? Может на чем-то стоит сэкономить? Ведь нам не нужны туалеты и фонтаны "Харьковского" масштаба по 50 млн. грн...
Ответы на каждый из этих вопросов заложен в проект реконструкции. Однако очень высокие коррупционные риски при проведении работ с многомиллионной стоимостью, требуют контроля и согласования со стороны главного участника процесса - общественности Днепра. Что бы не было мучительно стыдно, когда гости города говорят, что если местных все устраивает, значит они это заслужили.
В связи с вышеизложенным, мы, жители города Днепр, убедительно просим Днепровский городской совет обеспечить публикацию проекта реконструкции парка им.Л.Глобы и проведение его общественного обсуждения.

Cтаном на 05 травня 2021 року петицію підписали 58 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Прозоров Олексій Михайлович
Дата створення: 06 лютого 2021 року

Шановні депутати Дніпровської міської ради!
Закликаємо вас прийняти рішення про перейменування парку, названого на честь Лазаря Глоби, на парк Степана Бандери!
Топоніміка Дніпра – міста, яке у 2014-му році прийняло на себе роль центру супротиву на південному сході України, - на жаль, і досі не знаходить гідне місце для одного із лідерів українських національно-визвольних змагань XX століття.
І це при тому, що Степан Бандера уже давно офіційно визнаний учасником боротьби за Незалежність України та разом з іншими героями ОУН-УПА вшановується і в президентських указах, і в законодавчих актах.
Також нагадаємо, що саме у Дніпрі діяло найбільш розгалужене на центрально-східній Україні бандерівське підпілля, яке вело боротьбу з нацистськими окупантами.
У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. В історії України чимало подій, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Як свідчить історія, із тисяч народів і народностей світу лише 200 виросли в нації – створили свої держави й домоглися визнання світової спільноти, серед них – Україна.
Як писав Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». І такий народ завжди будуть зневажати й поневолювати. Українська держава зможе розвиватися лише знаючи своє минуле, і пам’ятати, що саме історична свідомість є вищою духовною цінністю будь-якої нації.
Реалізація ідеологічної та виховної функції урбанонімів дозволяє зберігати та популяризувати історію, виховувати підростаюче покоління на конкретних прикладах, гідних поваги й наслідування.
Видатні постаті, успішні люди, патріотично спрямовані, що уміють переборювати життєві труднощі і йдуть до власної мети, стають зразком для вироблення у громадян власних життєвих стратегій.
Але за 28 років з моменту перейменування центрального парку вже виросло ціле покоління містян, які впевненні, що його було названо на честі відомого астролога. Адже зовсім не багато дніпрян зможе назвати історичні або ідеологічні заслуги козака Л.Глоби, оскільки про них мало та не достовірно відомо або ці дані відсутні у відкритих джерелах, що не є характерним для видатних постатей.
Видатному історику-краєзнавцю академіку Дмитру Яворницькому вдалося зібрати лиш крихти інформації, які в цілому, можуть свідчити про те, що ім'я Л.Глоби зовсім не обов'язково має супроводжувати повсякденне життя дніпрян, оскільки не має особливого ідеологічного значення.
Так, через три сторіччя після його народження, висловлюючись сучасними категоріями, ми можемо охарактеризувати його лише як ефективного фермера та успішного підприємця. Однак свої великі земельні наділи він отримав та зберіг виключно завдячуючи своїй лояльності до адміністрації Новоросійській губернії та військовим заслугам перед Російською імперією, які є дуже "неоднозначними" з сучасної точки зору... Що, можливо, навіть дискредитує сакральний статус Українського Козака.
Ймовірно, особливе значення мають його аграрні досягнення. Але не Л.Глоба, а саме Адам Гуммель за сорок років свого керівництва перетворив "Казенный ботанический сад" в перлину всієї Новоросійської губернії, залишивши після себе в ньому 31 тис. фруктових та 193 тис. лісових дерев!
Водночас Україна має велику кількість неоспіваних героїв, чиї заслуги перед Державою безсумнівно гідні увіковічення.
В часи воєнної загрози, складовою частиною топонімічної політики, має бути патріотичне виховання громадянина, зорієнтоване на формування розвинутої свідомості й відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про суспільне благо, збереження та шанування національної пам’яті.
Назва парка має бути ідеологічно правильною, відповідати на сучасні виклики та знаходити відклик у серцях молоді.
Останній притаманне прагнення заповнення духовної ніші рок-зірки, бунтаря, провідника та борця із системою.
Однак вже пару десятиліть, як на парканах не пишуть "Цой жив", оскільки його образ вже не відповідає духу епохи.
В очі нав'язливо кидаються надписи на стінах "Бандера: 1909 - ∞" та "Бандера форева!"
Тому що саме сильний образ Бандери зараз безальтернативно приваблює молодь.
За незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу" 20 січня 2010 року указом Президента України присвоєно С. Бандері звання Герой України.
Статус Героя України ставить жирну крапку у кухонних суперечках про його роль та методи та дозволяє нарешті розвіяти міфи про його співпрацю з фашистами та терористичну діяльність.
Бандера не був пацифістом, але як і сто років назад, сьогодні патріоти України на фронті вимушені захищати Батьківщину зі зброєю в руках.
Україна тільки починає пізнавати його особистість та уникати спекуляцій пам'яттю про нього.
Революціонер та борець за незалежність, багаторазово арештований за активну проукраїнську діяльність.
Для нього Україна ніколи не була предметом торгу, а його цілі та цінності сьогодні актуальні як ніколи.
Віднині Бандерівець — не тавро, а комплімент!
Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції, глибокого аналізу подій та протидії сепаратизму й фейкам.
Неможливо стверджувати, що Дніпро — менш патріотичний, аніж ті міста, де вже є вулиці та проспекти, названі на честь С.Бандери: Біла Церква, Житомир, Львів, Миколаїв, Суми, Трускавець, Чернівці, Кременчук, Хмельницький, Київ, та навіть Лос-Анджелес!
А занадто милозвучні, але безликі урбаноніми позбавляють яскравості топоніміку нашого міста.
У зв'язку з вищенаведеним, ми — жителі Дніпра, закликаємо депутатів Дніпровської міської ради прийняти рішення про перейменування парку, названого на честь Лазаря Глоби, на парк імені Степана Бандери!

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 60 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Біляєв Олег Ілліч
Дата створення: 07 лютого 2021 року

Этот бизнесмен преображает облик нашего города в лучшую стороны. Его дома, объекты, улицы. которые он возводит и ремонтируют, радуют своим дизайном и красотой.

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 3 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Циб Олександр Євгенович
Дата створення: 08 лютого 2021 року

Адреса: м. Дніпро, вул. Макарова, 27А, біля клубу спортивного плавання "Метеор"
Координати пам'ятника: 48°26'09.5"N 35°00'09.0"E
До 1966 року був побудований новий стадіон «Метеор», і легендарний директор Південного машинобудівного заводу (Південмаш, ВО ПМЗ) Олександр Максимович Макаров запропонував: «А давайте прикрасимо вхід на стадіон яскравим зображенням метеора, що летить!». Ідею втілено в життя. Подібного пам'ятника метеора ніде більше в світі немає!
У 2019 році вже знесли знамениту скульптуру «Дніпрові хвилі» Ернеста Коткова, яка була зведена в 1985 році біля спорткомплексу «Метеор».
Необхідно провести реставраційні роботи для збереження поки що не втраченого об'єкту культурної спадщини міста - скульптура "Палаючий метеор".
http://bit.ly/meteordp

Cтаном на 11 травня 2021 року петицію підписали 155 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Кирпаньова Альона Володимирівна
Дата створення: 10 лютого 2021 року

Звертаємось до Дніпровської міської ради з вимогою прийняти невідкладні дії щодо зміни перевізника ТОВ «ДніпроБас», який обслуговує маршрут #35 у м.Дніпро в зв‘язку з неякісним виконанням своїх зобов‘язань, зокрема: 1. На маршруті працює 4 автобуси між якими Інтервал руху в години пік (з 7.00-9.00 та 17.00-19.00 )складає від 20 до 40 хвилин, що значно ускладнює можливість вчасно дістатися на роботу. До зміни перевізника інтервал руху завжди складав не більше 10 хвилин.
2. Тривалість руху даних автобусів складає 50-60хв, що значно перевищує тривалість руху попереднього перевізника (30-40хв.).
3. Повністю відсутній графік руху даного транспорту, а в комплексі зі значним інтервалом призводить до величезних черг на зупинках та неможливісті всім пасажирам потрапити в громадський транспорт.
Це єдиний маршрут, який перевозить жителів жилого масиву до центру міста, та приймає на себе більшу частину пасажиропотоку.
У зв‘язку з вищевикладеним, наполегливо просимо розглянути дане питання та якнайшвидше вжити відповідних дій відносно налагодження руху транспорту на даному маршруті.

Cтаном на 12 травня 2021 року петицію підписали 350 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Єсауленко Вадим Володимирович
Дата створення: 12 лютого 2021 року

8 лютого Верховна Рада України проголосувала за Постанову про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки (25 лютого 2021 року) на державному рівні.
Проект № 5675 «Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки» був поданий народними депутатами України – членами Комітету з питань культури і духовності М. Княжицьким, С. Тарутою, М. Матіос, та В. Єленським. Міста України вбачаються більш недоглянутими кладовищами чим живими містами, бо живеш на вулиці одного покійника, працюєш на вулиці іншого покійника, їздиш вулицями десятка покійників, памятні дошки, бюсти, меморіали, віночки вздовж узбіччя доріг, ... покійників? Хто та за яких підстав визначив, що міста, вулиці, площі, ... мають бути на честь покійників, а іноді ще й тих, які взагалі не мають відношення не до цих міст, вулиць, ..., і ще й є сумнівними з боку їх значення і т.д., зокрема - Василь Каразин (( 30 січня [ 10 лютого ] +1773 , маєток Кручик , Богодухівський повіт , Харківська губернія - 4 [16] листопад 1842 , Миколаїв , Херсонська губернія )), який має відношення до Харкова, Миколаєва, Херсону, але не до Дніпра і за деякою інформацією, нібито, доносив на Пушкина О.С. та на декабристів, був за кріпацтво тільки аристократами (графи, князі, ...), бо ті хто нижче вже ...? А чому всупереч декомунізації вулицю Луговська в місті Дніпро не перейменовано, бо, нібито, ця вулиця на честь покійниці поетеси двадцятих років 20 сторіччя з чого вбачється відстуність знання у тих хто залишив це найменування чи приховав це за, можливо, цієї покійниці? Що формується і задля чого цими назвами покійників, бо відсутні відомості щоб хтось з великих, героїв, видатних, ... мріяв щоб використовували його імя, в його честь назвали вулицю, площу, ... і про це його не тільки не спитали, але й зробили всупереч його соромязливості, інших моральних ціностей, ... з відсутністю норм права використовувати імена покійників тими хто іменують ці вулиці, площі, ... і, навіть, родичі не вбачаються тими хто має моральне і ... право дати дозвіл на використання цього імені, зображення, ...? Чи не створюється завідомо одними тиск символами на інших, що приводить і до такого, як в США зі знесенням памятників щодо часів рабства і, що простояли теж не одне десятиріччя? При цьому, ці вулиці і інші місця покійників мають такий же занедбаний вигляд з відповідною констатацією відсутністю памяті до них, як і всі тільки на словах більше за себе дбають про старих, малих, хворих, ветеранів, ...? Як згадують ветеранів один раз на рік, які іноді жили-живуть гірше чим вуличні собаки за яких карати стали так як нікого не карають за те в яких злиднях та в системі допомоги і т.д. ветерани другої світової війни живуть? В рік Лесі Українки вулиця Лесі Українки в місті Дніпро (лівий берег, "Воронцовка") має дійсний вигляд 150 річної покійниці з явними ознаками відсутності поваги і відсутності за всі ці 150 років ознак натяку на дорогу за всіма стандартами-техумовами і т.д. до доріг так і є відображенням всіх подій за всі ці 150 років? Якщо ж ті хто так дійсно переймається покійниками і символами щодо них і т.д., то чому ж йдуть у символічні дні тільки до того місця, де є маловитратне - світлина в кабінеті, книжка по полиці, памятник в іншій країні, ..., що не ображає формалність цих символістів і те як вони уявляють це мі-мі-мі? Тим хто живе цією символічністю до покійників пропоную за їх повагою щодо вулиці, площі, ... кожного покійника в його символічні і т.п. дати всіма прибічниками-символиками тільки громади міста Дніпро по всіх символічних місцях в їх символічні дати в місті Дніпро здійснювати суботники, ходу-демонстрацію, мітинги, ... і відзначати його за те, що ним було зроблено задля міста і, так як і на кладовищі щодо могилки, робити перед цими громадськими заходами цих покійників-символів дороги, паркани, огорожі, стовпи, ..., робити інші святкові церемоніальні речі з прикрасами, квітами, ...? Або ж - прибрати назви покійників і хоча б так не ображати пихатою формальністю до них память тих для кого вони дійсно мають значення, прибрати памятники, бюсти, дошки, ..., бо цим дійсну память та те ким ти завядки цій памяті є не підміниш і не приховаєш, але своєю пихатою формальністю більш образиш, а за того скільки людей за всі віки зробило задля тебе, то й не вистачить життя кожного, навіть, на перелічення згадки про їх імена?

Cтаном на 17 травня 2021 року петицію підписали 2 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Єсауленко Вадим Володимирович
Дата створення: 16 лютого 2021 року

Заборонити: 1. в'їзд в місто довгомірів-великоваговиків, зокрема, встановленням навколо міста знаків заборони ПДР, конструкцій на висоті меншій чим у цих транспортних засобів і т.д.; 2. будь яке будівництво з відповідними проектами і т.д. за рахунок місцевих і державних коштів до будівництва та ремонту всіх доріг та іншої інфраструктури в місті!

Cтаном на 18 травня 2021 року петицію підписали 9 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Семененко Наталья Юрьевна
Дата створення: 25 лютого 2021 року

Ми, мешканці мікрорайону Калинівський (Клочко - 6), звертаємося до Вас із проханням задовольнити наші потреби у якісному навчанні наших дітей в початковій школі, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.
Ситуація, яка склалась суперечить вимогам Розділу ІІ Закону України «Про повну загальну середню освіту». Справа у тому, що територію на якій ми проживаємо обслуговують чотири школи з початковими класами: №47, 63, 108, 139. Перша розташована в приватному секторі, по території якого пролягає дорога з рухом автотранспорту, в тому числі маршрутного, а також перенасичена безпритульними собаками, що створює потенційну небезпеку для дорослих, не кажучи вже про дітей. Вранці водити дітей незручно, бо транспорт, що їде в центр міста відсутній. Одних дітей відпускати небезпечно. Інша школа має спеціалізований напрямок – для дітей з малими та затихаючими формами туберкульозу. Ще одна школа розташована поблизу зруйнованих дитячих садків, на її території вигулюють домашніх собак мешканці масиву, що також створює небезпеку для школярів. Школа в бідному матеріально-технічному оснащенні. Лише одна школа №139 відповідає нормам якісної освіти для наших дітей.
В зв’язку з реформою шкільної освіти НВК 139 відміняє набір до 1 класу. Ми, як батьки, занепокоєні цим питанням, так як не маємо рівноцінної альтернативи, що передбачено Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту». Тим самим в нашій ситуації актуальність поняття: НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням - втрачає сенс. Багато з нас закінчували цю школу, тому знаємо як створювалась гарна матеріально–технічна база кабінетів початкової школи НВК №139 та про роботу висококваліфікованих педагогів. Цей освітній заклад організовує дозвілля учнів початкової школи повний день (працюють шість груп продовженого дня), що дуже зручно батькам, діти весь час під наглядом педагогів. Працюють гуртки для учнів початкової школи. НВК 139 працює за програмою науково – педагогічного проєкту «Інтелект України». На масиві немає жодної школи, яка би ще працювала за цим проєктом. Тому, знову ж таки, у наших дітей буде відібрано право вибору освітнього закладу, що порушує їх права, передбачені чинним законодавством.
Деякі з нас мають старших дітей, які навчаються в цьому освітньому закладі, якщо менші діти не матимуть змогу навчатися в одному закладі зі старшими братами та сестрами, то нам, як батькам, буде незручно організовувати відправлення дітей до школи. А це в свою чергу суперечить вимогам ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту»
В Законі України «Про повну загальну середню освіту» (абзац другий частини другої ст.12) йдеться про те, що з 2024 року в початковій школі повинно бути не більше 24 дітей в класі. Якщо закрити велику початкову школу НВК 139, то діти будуть навчатися в переповнених класах сусідніх шкіл, які мають набагато менше оснащених кабінетів та матеріально-технічних ресурсів, або зранку їздити до інших шкіл міста на транспорті. Тобто вся суть реформи, яка спрямована на зміну застарілого підходу до освітнього процесу зводиться нанівець. І це ще без врахування нинішнього стану в умовах пандемії, що несе безпосередню загрозу дітей. Стаття 21 Закону України «Про повну загальну середню освіту» гарантує безпечне освітнє середовище з метою забезпечення належних і безпечних умов навчання, виховання, розвитку учнів, а також формує у них гігієнічні навички та засади здорового способу життя., що й створювалось роками у НВК 139 в основному силами, в тому числі й коштами, батьків. Наш масив знаходиться в віддаленому районі міста, 2 транспортні маршрути зранку фізично не в змозі перевезти 500 учнів початкової школи в інші школи.
Просимо Вас розглянути питання, щодо набору дітей до 1 класу НВК 139 на нашу користь, а також створення на базі вищезазначеної школи гімназії для учнів 1 – 9 класів (початкова та базова середня освіта), що не суперечить вимогам чинного законодавства та буде сприяти підвищенню якості освіти як в масштабах школи, міста, так і в Україні в цілому, а також надасть можливість втілювати в життя такі важливі проєкти як «Інтелект України», Нова Українська Школа та інші. Ми дуже сподіваємось, що в керуючих органах нашого міста працюють люди, зацікавлені в здійсненні якісного освітнього процесу, які зможуть правильно оцінити ситуацію, що склалася, і позитивно вирішити питання, яке ми піднімаємо, що в свою чергу посприяє вихованню освічених прийдешніх поколінь.
З повагою та сподіванням на розуміння,
Мешканці мікрорайону Калинівський

Cтаном на 26 травня 2021 року петицію підписали 235 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Рабунова Марина Анатоліївна
Дата створення: 01 березня 2021 року

Проти реорганізації лікарень
у м.Дніпро шляхом закриття
В умовах запровадження медичної реформи скорочення існуючої мережі закладів охорони здоров’я позбавляє жителів міста самостійно обирати, де їм отримувати медичну допомогу, що суперечить принципам, закладеним в медичну реформу.
Внаслідок реорганізації комунальні некомерційні підприємства припинять свою діяльність, як юридичні особи, з усіма відповідними наслідками. Комунальні медичні заклади буде закрито і мережа медичних закладів міста буде скорочена.
Статтею 49 Конституції України визначено, що «існуюча мережа державних та комунальних закладів охорони здоров’я не може бути скорочена».
Статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» визначено, що мережа державних і комунальних закладів охорони здоров'я формується з урахуванням потреб населення у медичному обслуговуванні, необхідності забезпечення належної якості такого обслуговування, своєчасності, доступності для громадян, ефективного використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена.
Таким чином, органи місцевої влади та місцевого самоврядування при прийнятті рішення щодо реорганізації медичних закладів державної та комунальної форми власності, повинні керуватися вимогами Конституції України та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та здійснювати реорганізацію медичного закладу у спосіб, який не призведе до припинення юридичної особи і, як наслідок, до скорочення існуючої мережі державних та комунальних закладів охорони здоров’я.
Лікарні розвивались та трансформувались, відповідаючи вимогам часу. В наслідок припинення існування лікарень велика кількість працівників просто втратить роботу.
Таким чином, рішення чергової сесії Дніпровської міської ради суперечить нормам Конституції України, діючому законодавству України, економічно необґрунтоване та може мати негативні соціальні наслідки.
Наші вимоги
1. Недопущення знищення державної медицини в місті Дніпро.
2. Недопущення зниження кількості та доступності державних лікувальних закладів та їх філіалів для жителів міста.
3. Недопущення виводу з державної власності будинків та земель медичного призначення та передачі їх в приватну власність під час тимчасової стагнації медицини Дніпра на фоні державної медичної реформи.
4. Сприяння можливості розвитку державної медицини після закінчення державної медичної реформи та створення можливості поступового збільшення її конкурентоспроможності.
5. Недопущення зловживання складною ситуацією в медицині під час державної медичної реформи високопосадовцями в особистих цілях.
6. Дотримання статті 49 Конституції України та статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».
Звертаємось до Дніпровської міської ради з вимогою скасувати рішення Дніпровської міської ради VIII скликання від 27.01.2021року №30/2; №31/2; №32/2; №33/2; №34/2.
1. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 2» ДМР, КНП «МП № 1» ДМР, КНП «МП № 2» ДМР, КНП «МП № 6» ДМР, КНП «СП № 2» ДМР шляхом приєднання до КНП «КЛШМД» ДМР рішення №30/2.
2. Про реорганізацію КНП «МЛ№ 12» ДМР, КНП «МП № 4» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 16» ДМР рішення №31/2.
3. Про реорганізацію КНП «МДКЛ № 5» ДМР шляхом приєднання до КНП «МДКЛ № 6» ДМР рішення №32/2.
4. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 8» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 4» ДМР рішення №33/2.
5. Про реорганізацію КНП «МКЛ № 9» ДМР і КНП «МКЛ № 11» ДМР шляхом приєднання до КНП «МКЛ № 6» ДМР рішення №34/2.
Також вимагаємо заборонити вивід з державної власності і зміну призначення земель та будинків медичного призначення на термін не менше 10 років.

Cтаном на 31 травня 2021 року петицію підписали 428 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Веретильник Ольга Віталіївна
Дата створення: 03 березня 2021 року

Просимо повернути маршрут 142 смт Самарівка-центр-пл. Старомостова, який був відмінений 6 років тому. Звераємо увагу на те що смт Самарівка знаходиться в межах міста, населення велике. Кожного ранку необхідно дістатися на роботу, навчання, що дуже складно. Єдиний маршрут 153 який створює перевезення, має інтервал 10-15 хвилин, їде переповнений.

Cтаном на 01 червня 2021 року петицію підписали 17 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Маклаков Дмитро Олександрович
Дата створення: 04 березня 2021 року

Ул.В.Ларионова вся в ямах ездить машиной по ней практические невозможно, много лет её никто не ремонтировал, требуем от властей города заняться её ремонтом.

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 16 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Бутакова Юлія Володимирівна
Дата створення: 04 березня 2021 року

Немае дороги по вул Леваневського,там по вул Свердлова завжди пробка у час пік,треба зробити дорогу і розвантажити перехрестя,її не ремонтувалі з часів війни!!

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 44 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Задоєнко Олексій Вікторович
Дата створення: 04 березня 2021 року

У місті існує велика проблема утилізації сміття. Законом України "Про відходи" зобов'язано утилізувати лише розподілене сміття. Так, захоронення пластику є найбільшою проблемою країн. З метою повторного використання пластику, зменшення виділення земельниділянок під полігони ТПВ найпершим пунктом є розподільсміття населенням. І тут існує 2 варіанти: перший- за прикладом м. Познань , де існує 2 тарифи на вивіз сміття. Нижчий для тих, хто розподіляє. вищий- хто не розподіляє. Другий варіант- це зобов'язання населення розподіляти сміття або накладення санкцій (Австрія тощо). За індійською технологією у разі заміни 10% бітуму пластиком у асфальтобетонній суміші збільшується зносостійкість доріг. За голандською технологією з пластику роблять апнелі для доріг, у отворах яких проходять кабелі, трубопроводи. Обидва варіанти вирішують пробелми ремонту доріг та утилізації пластику. Крім того, такий екологічний підхід залучає інвестиції ЄБРР та МБРР. Прошу винести на розгляд сесії внесення у благоустрій питання щодо розподілу населенням на фракції сміття.

Cтаном на 02 червня 2021 року петицію підписали 157 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Присяжний Анатолій Анатолійович
Дата створення: 05 березня 2021 року

На дворі двадцять перше століття, але в місті ДНІПРО залишаються вулиці якими неможливо, ані проїхати, ані пройти. НА ЖАЛЬ.
Вулиця Березанівска знаходиться в одному із затишних куточків ДНІПРА на околиці міста.
Тому, за багато років ділянку вулиці від будинку №1 до №39 була забута.
Дорога не ремонтувалася, освітлення відсутнє. Жителі змушені добиратися до своїх будинків в повній темряві, і досить складних і небезпечних умовах…

Cтаном на 07 червня 2021 року петицію підписали 22 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Мартинюк Сергій Іванович
Дата створення: 11 березня 2021 року

Здравствуйте. Обращаемся за помощью в ямочном ремонте дороги на дачах находящимися за Левобережном-3, которые входят в состав Индустриального района (https://goo.gl/maps/Vjio6aVEsDYVxLak8).
В свое время, по дорогам по которым мы ездим, проходил маршрут 41 маршрута и дороги нам делал город и они на балансе города, а после переноса тупика 41 маршрута в конец улицы Ижевской, о нас все забыли, и естественно дорога начала разрушаться. На территорию садовых товариществ есть много заездов, которые в свое время другие дачные кооперативы или садовое товарищества, перекрыли, мы не могли это сделать, потому что у нас ездила маршрутка, также все привыкли ездить по нашим дорогам так-как у нас хорошая асфальтированная дорога.
В настоящее время по этим дорогам заезжают и выезжают жители и хозяева около 20 садовых товариществ (в выходные порой бывает около 200 машин, может и больше). Пытаемся делать ремонт дороги своими силами, которых в последнее время не всегда хватает, а дорога разрушается быстрее. Организовали сбор средств на ремонт дороги 5-6 тыс. грн, но этого на ремонт 700 метров катастрофически мало.
Очень просим выполнить ямочный ремонт дорог.
Или хотя бы снабдить нас срезом асфальта, гравием, шлаком для самостоятельной засыпки дорог.
Спасибо.

Cтаном на 10 червня 2021 року петицію підписали 48 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Маловичко Ольга Васильевна
Дата створення: 17 березня 2021 року

До Вас звертаються мешканці м Дніпра , а саме мешканці Соборного району, проспекту Гагаріна. Як стало відомо батькам майбутніх першокласників, Дніпровською міською радою, Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики планується у 2021-2022 навчальних роках не проводити набір учнів у перші класи КЗО НВО №28, що розташована за адресою: м. Дніпро, вул. В.Дубініна, 12. У зв'язку із запланованою реформою шкільної освіти у м. Дніпрі. Вважаємо, що таке рішення прийняте відповідними органами без врахування усіх обставин справи та буде мати негативний вплив на життя мешканців міста – членів Дніпровської міської територіальної громади.
Звертаємося до Вас із проханням задовольнити наші потреби у якісному навчанні наших дітей в початковій школі, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.
КЗО НВО № 28 вважається найкращою школою району, найсильнішою молодшою школою, найбільш безпечною школою для малечі. Наша школа щороку набирає 3-5 класи першокласників. У багатьох батьків старші діти відвідують КЗО НВО № 28 і родинам не зручно дітей віддавати до різних шкіл.
У КЗО НВО № 28 функціонує дошкільний підрозділ у складі початкової школи. Слід зазначити, що приміщення навчального закладу дозволяють виділити окремі приміщення для початкової школи, що забезпечує виконання вимоги нового Закону України, яким передбачена відповідна освітня реформа .
До переваг учбового закладу належить також те, що навчання проводиться з 08.00 до 18.00, наявність організованого триразового харчування, функціонування різноманітних груп позашкільного навчання, в т.ч. кружків гончарної справи, малювання, танців, театральної студії, спортивних секції та інших. Цей освітній заклад організовує дозвілля учнів початкової школи повний день, що дуже зручно батькам, діти весь час під наглядом педагогів. Дитина яка потрапила до школи вранці може безпечно та цікаво провести свій час. У школі працює шкільний психолог, який надає учням психологічну допомогу у адаптуванні в навчальному процесі.
Школа укомплектована висококваліфікованими кадрами педагогів, методистів, психолога, спеціалістів різного профілю. КЗО НВО № 28 має гарну матеріально–технічну базу кабінетів початкової школи
Також КЗО НВО № 28 довгий час спеціалізуються як школа с інклюзивною освітою для дітей з особливими освітніми потребами. Для дітей створені рекреаційні кімнати, соціально-побутові кімнати, застосовуються спеціальні державні програми. До кожної дитини існує індивідуальний підхід. Вчителі- тьютори допомагають дитині адаптуватися до життя у суспільстві, та навчальному процесі. Кожного року батьки таких дітей мріють віддати свою дитину саме в КЗО НВО № 28, бо впевнені у її безпеці, харчуванні, догляді та навчанні.
Протягом навчального року 2020-2021 у даному закладі були організовані курси дошкільної освіти з підготовки дітей до школи. Протягом року діти проходили навчання за різноманітними програмами підготовки до школи.
Ситуація, в якій опинилися батьки цих дітей просто катастрофічна, адже позбавляє можливості дітей комфортно здобувати освіту та повноцінно розвиватися в одному навчальному закладі, перебуваючи при цьому в цілковитій безпеці. До слова, у КЗО НВО №28 працює спеціальний пропускний режим, який дозволяє батькам не хвилюватись за безпеку своєї малечі, працюють камери відео нагляду та цілодобова охорона. Також місце розташування КЗО НВО №28 має безпечні ділянки руху для дітей, та регульований пішохідний перехід для перетину проспекта Гагаріна, що дозволяє безпечно батькам з дітьми дістатись до місця навчання.
Якщо закрити велику початкову школу КЗО НВО №28, то діти будуть навчатися в переповнених класах сусідніх шкіл, які мають набагато менше оснащених кабінетів та матеріально-технічних ресурсів, або зранку їздити до інших шкіл міста на транспорті. Тобто вся суть реформи, яка спрямована на зміну застарілого підходу до освітнього процесу зводиться нанівець.
Просимо Вас розглянути питання, щодо набору дітей до 1 класу КЗО НВО №28 на нашу користь, та прийняти рішення про надання КЗО НВО № 28 статусу «початкова школа – гімназія – ліцей» та, як наслідок, дозволити розпочати з 01 квітня 2021 року організацію навчання школярів в перших класах цього навчального закладу на 2021-2022 навчальний рік та надати можливість навчатися дітям з особливими освітніми потребами.

Cтаном на 17 червня 2021 року петицію підписали 667 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Красніков Вадим Анатолійович
Дата створення: 24 березня 2021 року

Донедавна маршрут №115 обслуговувався перевізником АТП ТОВ «Автотранссервіс», автобуси відправлялися строго за графіком, контрольні пункти проходилися за розпорядком, на маршруті завжди були автобуси великої пасажиромісткості.
Разом із зміною перевізника на ТОВ "ДніпроБас" відбулося погіршення якості перевезень:
- автобуси відправляються не за розкладом;
- на маршрут через раз подаються маломісткі маршрутки замість великих автобусів, особливо в критичні для пасажирів години з 7:00 до 8:00, та з 16:00 до 18:00;
- мешканці смт. Слобожанське не можуть добиратися на роботу в місто вчасно;
- звернення пасажирів до ТОВ "ДніпроБас" з приводу вищевказаного ігноруються.
Цією петицією просимо сприяти покращанню якості пасажирських перевезень на маршруті №115 міста Дніпро через відповідний вплив на перевізника ТОВ "ДніпроБас", або через заміну його назад на АТП ТОВ «Автотранссервіс».

Cтаном на 22 червня 2021 року петицію підписали 23 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Фарина Олексій Леонідович
Дата створення: 28 березня 2021 року

На початку березня 2021 року мешканцям вул. Робоча стало відомо, що в сквері, розташованому на вул. Робоча між ДК Машинобудівників, будинками 164 і 166а (вул. Робоча), найближчим часом планується будівництво багатофункціонального центру.
З огляду на величезну соціальну і екологічну значимість зелених зон в інфраструктурі мегаполісу, а також з огляду на той факт, що цей сквер є єдиною зеленою зоною на вул. Робоча, звертаємося до вас з переконливим проханням:
1) Призупинити початок будівельних робіт до перевірки контролюючими органами.
2) Так як у мешканців є обґрунтовані підозри в законності виданих дозволів, створити незалежну тимчасову комісію з числа депутатів, представників правоохоронних органів, незалежних експертів, громадськості.
3) Щоб в майбутньому мінімізувати ризики, пов'язані з протиправними діями маргінальних бізнес структур (спільно з неохайними чиновниками і депутатами) спрямовані на рейдерське захоплення зелених зон, які належать громаді міста, сприяти в тому, щоб провести землевідведення цієї зеленої зони з присвоєнням їй статусу парку або рекреаційної зони і т.д.
Для ідентифікації земельної ділянки додаю інформацію з Державного земельного кадастру і хочу відразу акцентувати увагу на тому, що в рядку "Категорія земель" земля в сквері позначена як "Землі житлової та Громадської забудови ". А у самого скверу до цього часу немає статусу рекреаційної зони. У забудовника вже є "Повідомлення про початок будівельних робіт", незважаючи на те, що більшість інших документів викликає дуже багато питань. Звернення до місцевіх депутатів не приносять ніякого результату.
Просимо вас негайно втрутитися.

Cтаном на 29 червня 2021 року петицію підписали 67 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Реп'яшник Іван Юрійович
Дата створення: 02 квітня 2021 року

Доброго дня!
Відремонтуйте будь ласка вул. Бутова.
По ній вже їздити не можливо.

Cтаном на 02 липня 2021 року петицію підписали 39 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Шейко Руслан Сергеевич
Дата створення: 06 квітня 2021 року

Актуальною є проблема з розташування контейнерів і баків для збору сміття в усіх без вийнятку районах міста Дніпро, зокрема в АНД районі. Баки розташовані будь де: напроти входу до приватного будинку тощо, і без дотримання екологічних норм. Вимагєм розташувати облаштовані належним чином, тобто огорожені забетоновані майданчики для запобігання мегруванню баків і безпосередньо сміття від вітру та бомжів, місця з дотриманням відповідних санітарних норм та здорового глузду.

Cтаном на 05 липня 2021 року петицію підписали 43 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Попов Олександр Сергійович
Дата створення: 08 квітня 2021 року

Жителі АНД району, г Дніпра Звертаємося до департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровськоi міськради. з вимогою вжити заходів до перевізника ТОВ "С.М.І.Т." який обслуговує маршрут 64Г (ВУЛ. ПЕРЕДОВА - ПЛ. ДЕМ'ЯНА БІДНОГО) в м.Дніпро в зв'язку з неякісним виконанням своїх зобов'язань, недотриманням прийнятої програми "оптимізації транспортної системи Дніпра".
-Порушенням статті глави 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Загальні положення щодо перевезення пасажирів),
-Статей 10, 12, 16 Закону України "Про транспорт".
Після зміни перевізника з березня 2021 р. відбулося погіршення якості перевезень на маршрутi 64Г:
-на маршрут подаються маломісткі маршрутки марки ЕТАЛОН (20 місць для сидіння) замість великих автобусів (volvo, man), особливо в критичні для пасажирів години з 7:00 до 9:00 і з 16:00 до 19:00, що значно ускладнює жителям Березановки вчасно дістатися на роботу, в школи, ВНЗ, дитячі сади і т д. і назад;
-Графік автобусів великої пасажиромісткості: перший автобус о 5:30 другий о 6:00, третій о 6:30 і все;
-В денний час на маршруті працює 4 автобуси з інтервалом від 25 хвилин (інтервал зріс в 2-5 разів). До зміни перевізника інтервал становив не більше 10-15 хвилин;
-Не дотримується графік руху, що призводить до величезних черг на зупинках (Підтвердження https://prnt.sc/116ouhx) і неможливістю всім пасажирам потрапити в громадський транспорт;
-Не дотримуються санітарні норми, в салонах брудно, неприємний запах, автобуси виходять на лінію несправними
https://prnt.sc/116oxs6
https://prnt.sc/116oy9r
Думка місцевих жителів про перевізника.
https://prnt.sc/116r1fp
https://prnt.sc/116r1wl
https://prnt.sc/116r2cr
У зв'язку з вищевикладеним, переконливо просимо розглянути дане питання і якомога швидше прийняти відповідних дій щодо налагодження руху транспорту на даному маршруті.

Cтаном на 08 липня 2021 року петицію підписали 85 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Махачілаєва Ліліана Сергіївна
Дата створення: 08 квітня 2021 року

Звертаемось до Дніпровської міської ради з вимогою повернути нам на маршрут 64Г м.Дніпро перевізника АТП 11205 Тараса Жукова. У зв'язку що теперішній перевізник ТОВ С.М.І.Т. який обслуговує маршрут 64Г м.Дніпро не виконує своїх зобов'язань. На маршруті працює 7-9 еталонів з яких 3 автобуси великої вмістимості. Інтервал між ними від 30 до 40хв, що значно ускладнює можливість вчасно дістатися на роботу. До зміни перевізника інтервал руху був 5-7 хвилин. Тривалість руху даних автобусів зараз складає 120-130хв, що значно перевищує тривалість руху попереднього перевізника (40-50хв).
Повністю відсутній графік руху даного транспорту, а в комплексі зі значним інтервалом призводить до величезних черг на зупинках та неможливості всім пасажирам потрапити в громадський транспорт. Це єдиний маршрут, який перевозить жителів жилого масиву до центру міста та приймає на себе більшу частину пасажиропотоку.
У зв'язку з вищевикладеним, наполегливо просимо якнайшвидше розглянути дане питання та повернути нам попереднього перевізника АТП 11205 Тараса Жукова.

Cтаном на 08 липня 2021 року петицію підписали 54 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Кир'ян Леонід Михайлович
Дата створення: 10 квітня 2021 року

Прошу звільнити керівника КП Дніпроводоканал Довганя Андрія Вікторовича з посади за системну відмову ремонтувати протікання водопровідних мереж. На проході між вулицею Ростовська Пологовим будинком, Поліклінікою лікарні №9, Райрадою АНД району багато років протікає водопровдна мережа. Вода стоїть на проїзжій частині, трамвайній колії (маршрут №9), тече з водопровідного кололязя створюючи бруд та антисанітарію. Тисячі й тисячі кубів води витекло прямо в землю! Атариф за за воду з кожним роком росте. Між іншим ми оплачуємо такі протікання.
Ця петиція є криком відчаю! Ми вже втомилися викликати аваріну службу, писати, показувати по телебачнню. Десятки разів ми викликали водоканал, кожен "ремонт" обмежуєттся "забиванням чопика", а через день пртікання відновлюється і знову топе вулицю. На разі між вул. Ростовською та пр. Мануйлівським помітні чотири видимі протікання.
Ввважаю що:
1 Керівництво КП Вдоканалу має ресурси для якісного ремонту або заміни мережі. Особливо на дуже значних протіканнях, як в наведеному випадку.
2 Дії, коли робиться видимість ремонту водопроводу дуже багато багато разів протягом багатьох років є дорожчими за один якісний нормальни ремонт. Що є нераціональним використанням коштів міського бюджету.
3 Керівництво Дніпроводоканал не схильно враховувати значні пртікання та втрати води із системи водопроводу. Вочевидь для них вигідно що всі протікання "вішаються" на збільшення тарифу.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 13 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Шевченко Віталій Володимирович
Дата створення: 12 квітня 2021 року

Использование высоких асфальтных пешеходных переходов сделает жизнь водителей и пешеходов комфортнее в городе.
Приведу в пример египетский город Шарм Аль Шейх. Где практически отсутствуют светофоры , и все же движение там достаточно спокойное и комфортное , а самое главное безопасное для пешеходов.
Такой же пешеходный переход уже установлен на улице передовая . Что в них особенного ?
Пешеходный переход делается из асфальта высотой около 10 см с плавным заездом и шириной 2- метра. через всю дорогу. Что более комфортно для водителей чем лежачий полицейский из пластика, более долговечный в плане эксплуатации и безопасный для пешехода.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 12 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Шульга Олена Володимирівна
Дата створення: 12 квітня 2021 року

Вимагаємо збільшити кількість машин на 107 маршруті,та зменшити інтервал руху між перевізниками до 10 хвилин.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 33 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Автор: Шишкіна Ганна Олексіївна
Дата створення: 12 квітня 2021 року

До Вас звертаються мешканці м.Дніпра, а саме мешканці Соборного району, житлового масиву Перемога, батьки дітей комунального закладу освіти «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №337 комбінованого типу» Дніпровської міської ради
На території ДНЗ існує гостра необхідність ремонту вуличних покриттів. Поверхня, майже всіх, вуличних дитячих майданчиків пошкодження корінням дерев, присутні ритвини, кратери та вздуття асфальту. Ці нерівності рельєфу утворюють небезпечні умови для прогулянок дітей садочка. Просимо Вас забезпечити ремонт або заміну вуличних покриттів дитячих майданчиків сада на штучне або природне покриття (галька), яке має стійкість вищу ніж асфальтне покриття, при нижчій вартісті.
ДНЗ №337 спеціалізується, як заклад с інклюзивною освітою для дітей з особливими потребами, тому створення безпечніх та нешкідливіх для здоров'я умов утримання, розвитку, виховання і навчання дітей має важливе значення в процесі адаптування дітей до життя у суспільстві та навчальному процесі.
Також у ДНЗ №337 потребує термінового ремонту огорожа закладу. Огорожа знаходиться в аварійному стані та являє небезпеку для здоровья вихованців саду. Фото додаємо.
Звертаємося до Вас із проханням розглянути питання, щодо створення безпечніх та нешкідливіх для здоров'я умов утримання, розвитку, виховання і навчання дітей в закладі дошкільної освіти, які передбачені Конституцією України, законом України «Про дошкільну освіту» та іншими законодавчими актами, а саме:
- ремонт або заміну вуличних покриттів дитячих майданчиків сада;
-ремонт чи заміну огорожі закладу.

Cтаном на 12 липня 2021 року петицію підписали 94 особи з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Колповська Антонина Михайловна
Дата створення: 14 квітня 2021 року

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про повну загальну середню освіту» учасниками освітнього процесу є – учні, педагогічні працівники, інші працівники закладу освіти та батьки учнів. На батьків учнів покладено відповідальність за здобуття учнями якісної загальної середньої освіти.
Відповідно до ст. 27 Закону України «Про повну загальну середню освіту» - гарантовано право громадського контролю при вирішенні питань організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту своїх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених Законом України "Про освіту", цим Законом та установчими документами закладу освіти.
На даний час, відповідно до плану реформування навчальних закладів, ліцеєм, в якому можна буде здобути повну середню освіту у Чечелівському районі м. Дніпра, найбільш територіально наближеному до КЗО «СЗШ №31», з незрозумілих підстав планується обрати НВК № 120, відповідне рішення у батьків та учнів КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» викликає занепокоєння та подив, враховуючи хоча б кількість учнів станом на даний навчальний рік, а саме СЗШ №31 налічує 1041 учнів, НВК №120 – 532 учня, враховуючи розташування шкіл одна від одної – приблизно 500 м. Цей факт вже сам по собі каже про якість навчання та затребуваність саме «СЗШ №31».
Так, КЗО «Середня загальноосвітня школа № 31» протягом останніх десятиріч є найкращим учбовим закладом серед загальноосвітніх шкіл Чечелівського району, у навчальному закладі викладають 55 вчителів з них 33 вищої категорії, учні школи постійно займають призові місця на предметних олімпіадах та міжнародних конкурсах. Випускники школи показують високі результати на зовнішньому незалежному тестуванні та відповідно навчаються у найпрестижніших національних та закордонних ВНЗах.
Матеріальна база начального закладу знаходиться на досить високому рівні, більшість кабінетів обладнано сучасними приладами, замінено вікна на енергозберігаючі, нещодавно здійснено ремонти їдальні, спортивної зали, санвузлів, частково стадіону. Встановлено новітню комп’ютерну техніку для кабінетів інформатики, на що було витрачено велику кількість бюджетних коштів. Діти у навчальному закладі перебувають у комфортних для навчання умовах.
Десятиріччями більшість найздібніших учнів району мали за честь навчатися саме в 31 середній школі, крім того з 8 класу більшість учнів з району та міста, мали можливість вступити до математичного МІ класу з поглибленим вивченням математики та інформатики, деякі з яких на даний час продовжують навчання у США та інших розвинутих країнах світу, прославляючи рівень наданих знань у КЗО «Середня загально освітня школа № 31».
Вважаємо, що саме КЗО «Середня загальна освітня школа № 31» повинна стати базовою для здобуття повної середньої освіти, вже маючи при цьому багато років профільні класи з поглибленим вивченням математики та інформатики на високому рівні, які не потрібно наспіх організовувати.
Просимо Вас розглянути питання, щодо збереження багаторічного якісного освітнього процесу з 1 по 12 класи в КЗО «Середня школа №31» ДМР для можливості надання повної якісної освіти дітям Чечелівського району, що не суперечить вимогам чинного законодавства та буде сприяти підвищенню якості освіти як в масштабах школи, міста, так і в Україні в цілому. Ми дуже сподіваємось, що в керуючих органах нашого міста працюють люди, зацікавлені в здійсненні якісного освітнього процесу, які зможуть правильно оцінити ситуацію, що склалася, і позитивно вирішити питання, яке ми піднімаємо, що в свою чергу посприяє вихованню освічених прийдешніх поколінь.

Cтаном на 13 липня 2021 року петицію підписали 229 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

 

Автор: Черненко Сергій Миколайович
Дата створення: 14 квітня 2021 року

На вулиці Смарагдова між Луговської і Каруни дуже великі ями, бруд і калюжі, які на легковому автомобілі дуже складно долати. Хоча це єдина вулиця по якій можна змінити напрямок руху (проїхавши по вулиці Каруни). Через відсутність можливості нормально пересуватися на автомобілі по данному відрізку дороги, всі змушені їхати по Луговській до самого початку вулиці, стояти в пробці (і її створювати) повертаючи ліворуч на Каруни на світлофорі, який в годину пік зазвичай не працює, чим щоранку створюється чимало аварійних ситуацій. Прохання звернути Вашу увагу на данний відрізок дуже важливої дороги і відремонтувати його хоча б ямково.
Моє звернення з цього ж питання в контакт-центр м. Дніпро №133524 з 09.03.2021 і до сих пір знаходится в обробці.

Cтаном на 13 липня 2021 року петицію підписали 18 осіб з 3 000 необхідних.

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.