Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра
Дніпряни пишуть

Мешканці будинку № 40 по проспекту Петра Калнишевського вдячні міській владі за виконану роботу з облагородження прибудинкової території, ремонт у під'їздах та ремонт даху.

Мешканці будинку № 60 по вул. Маршала Малиновського звернулись з подякою до міської влади за встановлення ліхтаря вуличного освітлення біля II під'їзду зазначеного будинку. Жителі дуже задоволені, що тепер прибудинкова територія добре освітлена.

Мешканці будинку № 60 по вулиці Маршала Малиновського висловлюють щиру вдячність меру міста Дніпра за принципову позицію, порядність та відношення до мешканців міста у вирішенні проблеми щодо зупинення незаконного зведення багатоповерхового будинку на земельній ділянці в безпосередній близькості до зазначеного будинку, що загрожувало життю, здоров’ю та комфортному проживанню його мешканців.
Вдячні Борису Філатову та депутатському корпусу, зокрема депутату Михайлу Гороховському, за активну позицію у відстоюванні інтересів жителів будинку № 60 по вулиці Маршала Малиновського щодо зупинення незаконного будівництва багатоповерхового будинку поряд з нашим будинком. Мешканці будинку гідно оцінили вагомий вклад у вирішенні даної проблеми.
Дякуємо меру за те, що не залишились осторонь нашої проблеми та не віднеслися формально до наших звернень, а прийняли єдине правильне рішення як справжній господарник та голова міста, який дійсно піклується про добробут жителів міста Дніпро.