Погода

Фінансові інструменти для ведення бізнесу

 

3 третього  лютого   2020  року,   за   ініціативи    Президента    України    Володимира    Зеленського,  стартувала   Державна  Програма  з  підтримки  мікро - та малого  підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Суть Програми дуже проста. Це потужний інструмент для стимулювання появи нових підприємців та заохочення пересічних українців відкривати і розвивати власний бізнес в Україні. (Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва»)

 

 Український фонд стартапів приймае заявки на фінансування проєктів. Подати їх можна на сайті usf.com.ua.

 

 

 

Фінансові інструменти підтримки МСБ  Банківські продукти та програми допомоги малому і середньому підприємництву України

Державними банками України передбачена низка фінансових та консалтингових продуктів для малого і середнього підприємництва, детальніше за посиланням.

Актуальний банківський продукт - Програма КУБ.

 

  Програма Креативна Європа. Це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів було виділено 1,46 мільярди євро. 

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) 

 

Програма USAID Україна. Культура

Освітні програми MASHAV. Найважливішими завданнями Програми є: - розвиток сільського господарства - основна частина діяльності МАШАВ спрямована на поширення нових сільськогосподарчих технологій з метою боротьби із голодом та убозтвом, від яких потерпають мільйони людей у країнах, що розвиваються; - охорона здоров’я - велика увага, як і раніше, приділяється проблемам, пов’язаним із браком медичних працівників та фахівців, задіяних у профілактиці захворювань у країнах, що розвиваються. Співробітництво у цій сфері зосереджене у галузі офтальмології, епідеміології та вірусології.

Інкубаційні програми 1991

Євроінтеграційний порталПошук партнерів

16 жовтня 2018 року – 15 жовтня 2023 року. Програма «Конкурентоспроможна економіка України» сприяє розвитку потужної, багатосторонньої та відкритої української економіки шляхом підтримки новостворюваних підприємств (стартапів) та малих і середніх підприємств (МСП) у підвищенні їхньої конкурентоспроможності на внутрішніх і зовнішніх ринках. До основних завдань програми належать допомога у формуванні кращого середовища для діяльності бізнесу, підтримка нових та інноваційних галузей і підприємств, а також сприяння розвитку експорту та торгівлі.

Проєкт USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Період реалізації: 25 серпня 2016 року – 31 березня 2023 року) Проєкт спрямований на підтримку стійкого економічного зростання на широкій суспільній базі на основі підвищення конкурентоздатності та якості управління у аграрному секторі з залученням до нього ширшого спектру учасників економічної діяльності, що дасть змогу забезпечити належні джерела доходів для мешканців сільських територій.

Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні». Проєкт «Трансформація фінансового сектору в Україні» (далі Проект FST) – це чотирьохрічна програма, основним завданням якого є розвиток та покращення надання фінансових послуг в Україні, які б відповідали потребам громадян України та суб’єктів господарювання усіх розмірів.

Фонд Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) WNISEF. Перший в Україні та  Молдові  регіональний  фонд  прямих інвести- цій  з  капіталом  150 млн. доларів США, заснований  за  фінансування  уряду  США  через Агентство  США  з міжнарод- ного розвитку (USAID).

Посольство Канади в Україні

Канадський департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку

Фонд Східна Європа

Європейський  банк  реконструкції  та  розвитку  (ЄБРР)  Гранти  малим  та  середнім  підприємствам для зростаня їх бізнесу

 Детальніше...     Детальніше (документ у форматі .doc)...

Інтернет - ресурси для міжнародного партнерства та пошуку освітніх, фінансових можливостей:

Creative Enterprise Ukraine.   British Council Ukraine спільно з британською агенцією з  інновацій  Nesta  представляє міжна- родну навчальну програму для молодих креативних  підприємців – Creative  Enterprise.  Програма  розрахована на креативних підприємців та підприємців-початківців. Перевага надається бізнесам до двох років.

Ініціатива Європейського Союзу «EU4Business».  Підтримка МСБ в  рамках  ініціативи  «EU4Business»  надається спільно з такими організаціями, як Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

Програма COSME спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ)    Програма ЄС «Еразмус+» - налагодження міжнародної міжуніверситетської та академічної співпраці    Фонд Східна Європа  Програма КУБ - актуальний банківський продуктEuropean Bank - Європейський  банк  реконструкції  та  розвитку  (ЄБРР) Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН)

Програма USAID Україна. Конкурентоспроможна економіка України