Фінансові інструменти для ведення бізнесу

Фінансові інструменти підтримки МСБ  Банківські продукти та програми допомоги малому і середньому підприємництву України

Державними банками України передбачена низка фінансових та консалтингових продуктів для малого і середнього підприємництва, детальніше за посиланням.

Актуальний банківський продукт - Програма КУБ.

 

Європейський Союз пропонує українським малим та середнім підприємцям значні можливості для розвитку бізнесу, виходу на ринки ЄС та пошуку там бізнес-партнерів. Це і різноманітна грантова підтримка, вигідні кредити, навчальні програми, доступ до нових технологій, які дозволять модернізувати власний бізнес. Крім того, європейські фінансові інструменти допомагають набути позитивного досвіду в прозорості ведення бізнесу, а разом з тим отримати позитивну репутацію.

Програма COSMEОдна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка розрахована на період з 2014 до 2020 року та спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Приєднання до COSME відкриває Україні доступ до бюджету програми у розмірі близько 900 млн. євро. Фінансові ресурси будуть надаватися у вигляді грантів на фінансування проектів, які підтримують експортну та інноваційну діяльність МСБ.

Горизонт 2020" (Horizon 2020). До найбільш перспективної Програми ЄС «Горизонт 2020» з досліджень та інновацій з бюджетом майже 80 млрд євро Україна офіційно приєдналася 20 березня 2015 року, коли підписала Угоду щодо участі в програмі. Програма «Горизонт 2020» відкриває нові можливості для України: мобільність в цілях навчання (стипендії за напрямком Марії Склодовської-Кюрі, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, інноваційні гранти для підтримки наукового супроводження проектів). 

Програма ЄС «Еразмус+». У 2014 році Україна приєдналася до Програми ЄС «Еразмус +» в якості країни-партнера. Програма передбачає налагодження міжнародної міжуніверситетської та академічної співпраці, здійснення навчальних обмінів між вищими навчальними закладами, заохочення до навчання за кордоном, реформування систе-ми вищої освіти та управління навчальним процесами. Для моніторингу оголошень та подачі конкурсних заявок Єв-рокомісія створила інформаційний портал програми www.ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/, який містить всю не-обхідну інформацію для зацікавленої української аудиторії.

Сайт Національного Еразмус+ Офісу в Україні - http://erasmusplus.org.ua/.

Програма Креативна Європа. Це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів було виділено 1,46 мільярди євро. 

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) 

Програма ООН оголошує набір підприємців на тренінги

Програма USAID Україна. Конкурентоспроможна економіка України

16 жовтня 2018 року – 15 жовтня 2023 року

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» сприяє розвитку потужної, багатосторонньої та відкритої української економіки шляхом підтримки новостворюваних підприємств (стартапів) та малих і середніх підприємств (МСП) у підвищенні їхньої конкурентоспроможності на внутрішніх і зовнішніх ринках. До основних завдань програми належать допомога у формуванні кращого середовища для діяльності бізнесу, підтримка нових та інноваційних галузей і підприємств, а також сприяння розвитку експорту та торгівлі.

Канадський департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку

Фонд Східна Європа

Європейський  банк  реконструкції  та  розвитку  (ЄБРР)  Гранти  малим  та  середнім  підприємствам для зростаня їх бізнесу

 Детальніше...     Детальніше (документ у форматі .doc)...

Посольство Канади в Україні

Інтернет - ресурси для міжнародного партнерства та пошуку освітніх, фінансових можливостей:

 

Програма COSME спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ)    Програма ЄС «Еразмус+» - налагодження міжнародної міжуніверситетської та академічної співпраці    Фонд Східна Європа  Програма КУБ - актуальний банківський продуктEuropean Bank - Європейський  банк  реконструкції  та  розвитку  (ЄБРР) Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН)

Програма USAID Україна. Конкурентоспроможна економіка України

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.