Створюємо власний бізнес

Платформа ефективного регулювання PROПлатформа ефективного регулювання PRO (regulation.gov.ua) - це низка унікальних сучасних сервісів, що допомагають підприємцям вести та започатковувати бізнес, а органам влади втілювати сервісний підхід у взаємодії з бізнесом.

PRO - Платформа ефективного регулювання для бізнесу

Доступні види бізнесу у м. Дніпрі

 

 

Портал «Будуй своє!» - для підприємців та тих хто тільки мріє ними стати

 

     Портал «Будуй своє!» - для підприємців та тих хто тільки мріє ними стати.

 

 

 

 

 

 Забезпечення належного рівня інформованості суб’єктів господарювання щодо  умов  та  порядку  ведення  бізнесу, насамперед  правових  аспектів здійснення  господарської діяльності має важливе значення для вдалого розвитку бізнесу.

           Календар підприємця (газета «Приватний підприємець»), з відображенням термінів та видів звітності для фізичних осіб-підприємців

Axdraft Business - Безкоштовний  онлайн-сервіс  для  підприємців,  які  втомились  шукати  зразки доку- ментів в інтернеті. Пакети документів для створення ТОВ, найму і звільнення працівників, поставки товарів і надання послуг.  Автоматизована підготовка, інтеграція з ЄДР і якість гаранто-вана найкращими юристами в Україні. Спробуйте вже зараз і забудьте про клопоти з докумен-тами.

Програма Fit for Partnership with Germany  Ініційована   Федеральним  міністерством  економіки  та   енергетики  (BMWi)  Програма  для  менеджерів  є  елементом зовнішньоекономічної   політики Німеччини.  Під  девізом  «Fit  for  Partnership  with  Germany»  («Готові  до  співпраці  з  Німеччиною») проводиться навчання  керівників  підприємств  та  організацій  з  19-ти  країн з  метою  налагодження контактів  та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини.

Інкубаційні програми 1991. Інкубатор 1991 пропонує декілька програм розвитку для стартапів та тих, кому цікава тема відкритих даних. Дізнайтесь більше на сторінці кожної з програм. 1991 — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих держав.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.