Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції

Міським головою було проведено нараду за участю секретаря міської ради, представників Громадської ради при Дніпровській міській раді та батьків учнів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 10
ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради, за результатами якої було прийнято такі рішення.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 20 Статуту територіальної громади міста, на підставі заяви батьків учнів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа
№ 10 ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради від 25.06.2018 вх. № 35/936, електронної петиції від 29.05.2018, яка набрала більше 900 підписів, видано розпорядження міського голови від 04.07.2018 № 822-р (зі змінами) стосовно проведення  у приміщенні Соборної районної у місті Дніпрі ради громадських слухань з питання будівництва житлового будинку на території, прилеглій до Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 10
ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради за адресою: вул. Бригадна, 10.

З метою врахування усіх пропозицій батьків учнів комунального закладу освіти розпорядженням міського голови від 13.07.2018 № 873-р внесено зміни у частині дати та часу проведення вищезазначених громадських слухань, а також участі у них відповідальних працівників виконавчих органів міської ради. Наразі громадські слухання призначено на 15.09.2018 з 11.00 до 13.00, у них буде забезпечено участь керівників головного архітектурно-планувального управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради та департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Також вирішено не включати проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.07.2017 № 149/23 стосовно земельної ділянки по вул. Героїв Крут, 18 Д (Соборний район)», опублікований 06.06.2018, яким передбачено змінити код класифікації видів цільового призначення земельної ділянки по вул. Героїв Крут (вул. Фурманова), 18 Д (Соборний (Жовтневий) район) (КВЦПЗ) з «02.01 (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка))» на «02.10 (для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури)» та вид використання земельної ділянки з «фактичне розміщення об’єктів нерухомого майна» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», до Порядку денного сесії міської ради до остаточного вирішення всіх спірних питань у судовому порядку.

Депутати Дніпра підтримали петицію (https://e-dem.in.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/660) щодо прибудови спортивної зали до основного корпусу Навчально-виховного комплексу «Вальдорфська середня загальноосвітня школа». Відповідне рішення вони ухвалили під час 34-ї чергової сесії міськради Дніпра.

Під час 31-ї чергової сесії міськради депутати підтримали більшістю голосів петицію «Про визнання бездомних кішок частиною екосистеми міста Дніпра і розроблення програми допомоги бездомним кішкам». У Дніпрі коти здійснюватимуть природну дератизацію й матимуть вільний доступ до підвальних приміщень і горищ у будинках. 

Комунальні житлові підприємства повинні не лише стежити за належним станом підвалів і горищ, а й запобігати ізоляції там котів. Дотримуватися цих норм рекомендовано й житловим кооперативам і об’єднанням домовласників. Адже байдуже ставлення може призвести до загибелі тварин.

Відловлювати безпритульних котиків комунальним службам дозволено лише для обстеження на наявність захворювань, стерилізації й вакцинації або для передачі новим господарям.
Якщо у мешканців виникатимуть скарги на пухнастиків, на них реагуватимуть, зокрема, й громадські зоозахисні організації.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради станом на 01.09.2020 роботи на зазначеній ділянці виконано.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради станом на 20.05.2019 роботи з ремонту дорожнього покриття по вул. Андрійченка виконано в повному обсязі відповідно до виділеного фінансування на благоустрій міста.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 21.01.2020 № 17 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.06.2016 № 234 «Про затвердження Порядку надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам осіб з інвалідністю у м. Дніпрі», відповідно до якого встановлено розмір адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам осіб з інвалідністю у місті Дніпрі щомісячно з 01 квітня по 31 жовтня – 500 грн, з 01 листопада по 31 березня – 700 грн.

Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію про будівництво стадіону та ремонту паркану Комунального закладу освіти «НВК № 137 «Ліцей-ЗНЗ» ДМР» департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Будівництво міні-футбольного майданчику з навчально-тренувальних занять та капітальний ремонт огорожі Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 137 «Ліцей – загальноосвітній навчальний заклад» Дніпровської міської ради за адресою: вул. Комбрига Петрова, 29 виконано в повному обсязі.

Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію «Капітальний ремонт узвіза Селянського в м. Дніпрі» департамент з питань благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради як замовником виконано капітальний ремонт проїзної частини по об'єкту «Капітальний ремонт узвіза Селянського в м. Дніпрі». Роботи виконувалися згідно з проєктно-кошторисною документацією, затвердженою відповідно до вимог чинного законодавства.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.