Погода
Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції

Міським головою було проведено нараду за участю секретаря міської ради, представників Громадської ради при Дніпровській міській раді та батьків учнів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 10
ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради, за результатами якої було прийнято такі рішення.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 20 Статуту територіальної громади міста, на підставі заяви батьків учнів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа
№ 10 ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради від 25.06.2018 вх. № 35/936, електронної петиції від 29.05.2018, яка набрала більше 900 підписів, видано розпорядження міського голови від 04.07.2018 № 822-р (зі змінами) стосовно проведення  у приміщенні Соборної районної у місті Дніпрі ради громадських слухань з питання будівництва житлового будинку на території, прилеглій до Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 10
ім. І. І. Манжури» Дніпровської міської ради за адресою: вул. Бригадна, 10.

З метою врахування усіх пропозицій батьків учнів комунального закладу освіти розпорядженням міського голови від 13.07.2018 № 873-р внесено зміни у частині дати та часу проведення вищезазначених громадських слухань, а також участі у них відповідальних працівників виконавчих органів міської ради. Наразі громадські слухання призначено на 15.09.2018 з 11.00 до 13.00, у них буде забезпечено участь керівників головного архітектурно-планувального управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради та департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Також вирішено не включати проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.07.2017 № 149/23 стосовно земельної ділянки по вул. Героїв Крут, 18 Д (Соборний район)», опублікований 06.06.2018, яким передбачено змінити код класифікації видів цільового призначення земельної ділянки по вул. Героїв Крут (вул. Фурманова), 18 Д (Соборний (Жовтневий) район) (КВЦПЗ) з «02.01 (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка))» на «02.10 (для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури)» та вид використання земельної ділянки з «фактичне розміщення об’єктів нерухомого майна» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури», до Порядку денного сесії міської ради до остаточного вирішення всіх спірних питань у судовому порядку.

Депутати Дніпра підтримали петицію (https://e-dem.in.ua/dnipropetrovsk/Petition/View/660) щодо прибудови спортивної зали до основного корпусу Навчально-виховного комплексу «Вальдорфська середня загальноосвітня школа». Відповідне рішення вони ухвалили під час 34-ї чергової сесії міськради Дніпра.

Під час 31-ї чергової сесії міськради депутати підтримали більшістю голосів петицію «Про визнання бездомних кішок частиною екосистеми міста Дніпра і розроблення програми допомоги бездомним кішкам». У Дніпрі коти здійснюватимуть природну дератизацію й матимуть вільний доступ до підвальних приміщень і горищ у будинках. 

Комунальні житлові підприємства повинні не лише стежити за належним станом підвалів і горищ, а й запобігати ізоляції там котів. Дотримуватися цих норм рекомендовано й житловим кооперативам і об’єднанням домовласників. Адже байдуже ставлення може призвести до загибелі тварин.

Відловлювати безпритульних котиків комунальним службам дозволено лише для обстеження на наявність захворювань, стерилізації й вакцинації або для передачі новим господарям.
Якщо у мешканців виникатимуть скарги на пухнастиків, на них реагуватимуть, зокрема, й громадські зоозахисні організації.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради станом на 01.09.2020 роботи на зазначеній ділянці виконано.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради станом на 20.05.2019 роботи з ремонту дорожнього покриття по вул. Андрійченка виконано в повному обсязі відповідно до виділеного фінансування на благоустрій міста.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 21.01.2020 № 17 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.06.2016 № 234 «Про затвердження Порядку надання адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам осіб з інвалідністю у м. Дніпрі», відповідно до якого встановлено розмір адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам осіб з інвалідністю у місті Дніпрі щомісячно з 01 квітня по 31 жовтня – 500 грн, з 01 листопада по 31 березня – 700 грн.

Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію про будівництво стадіону та ремонту паркану Комунального закладу освіти «НВК № 137 «Ліцей-ЗНЗ» ДМР» департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Будівництво міні-футбольного майданчику з навчально-тренувальних занять та капітальний ремонт огорожі Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 137 «Ліцей – загальноосвітній навчальний заклад» Дніпровської міської ради за адресою: вул. Комбрига Петрова, 29 виконано в повному обсязі.

Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію «Капітальний ремонт узвіза Селянського в м. Дніпрі» департамент з питань благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради як замовником виконано капітальний ремонт проїзної частини по об'єкту «Капітальний ремонт узвіза Селянського в м. Дніпрі». Роботи виконувалися згідно з проєктно-кошторисною документацією, затвердженою відповідно до вимог чинного законодавства.