Відповідальні особи за доступ до публічної інформації

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75
Телефон: 744-34-43
Е-mail: [email protected] 
Графік роботи: понеділок - четверг 09:00 - 18:00, п`ятниця 09:00 до 13.00 - 16.45, перерва13:00 - 14:00 

№ 

Назва виконавчого органу

ПІБ

Посада

e-mail

Код ЄДРПОУ

1

 

Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради

Война Юлія Вікторівна

Заступник начальника управління

[email protected]
[email protected]

40392181

Віданов Владислав Володимирович

Інспектор

2

 

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

Андрієнко Антон Олегович

Помічник заступника міського голови

[email protected],
[email protected]
[email protected]

40506232

Соловей Інна Олексіївна

Головний спеціаліст

3

 

Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради

Ареп?єва Марія Анатоліївна

Начальник відділу

[email protected]
[email protected]
[email protected]

23928294

Кравчук Ірина Олександрівна

Заступник начальника відділу

Магро Валентина Федорівна

Заступник начальника відділу

Ткач Олена Миколаївна

Начальник відділу бухгалтерского

4

 

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Гавриленко Наталя Валентинівна

Начальник відділу

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

40506248

Кривошея Дарина Сергіївна

Бібліотекар управління

Куликова Олена Володимирівна

Завідувач сектору

Тарабанова Інна Вікторівна

Заступник начальника відділу

Коротун Наталія Володимирівна

Начальник відділу

Швець Денис Павлович

Спеціаліст першої категорії

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

5

 

Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради

Білашенко Ольга Геннадіївна

Заступник начальника управління

[email protected]
[email protected]

41156601

Демиденко Анна Сергіївна

Завідувач сектору

6

 

Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради

Баскакова Світлана Валеріївна

Начальник відділу

[email protected]
[email protected]

40506253

Петренко Анастасія Олександрівна

Головний спеціаліст

7

 

Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник загального відділу

[email protected]
[email protected]

38114671

Гордієнко Ольга Олексіївна

Головний спеціаліст

Криницька Юлія Дмитриівна

Провідний спеціаліст

8

 

Департамент забезпечення діяльності Дніпровської міської ради

Капшук Юлія Сергіївна

Начальник управління

[email protected]
[email protected]

-

Дубініна Лілія Геннадіївна

Головний спеціаліст

Шкурікіна Юлія Василівна

Головний спеціаліст

9

 

Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради

Похиленко Ігор Валерійович

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

-

Порубльова Оксана Анатоліївна

Спеціаліст першої категорії

Ладуха Вікторія Олександрівна

Звідувач сектору

10

 

Департамент з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради

Гетьман Ірина Григорівна

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

41474233

11

 

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради

Дерев'янченко Анастасія Євгеніївна

Спеціаліст першої категорії

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

40871476

Варюха Інна Миколаївна

Головний спеціаліст

Мальцева Ольга Євгеніївна

Начальника відділу

Богачева Лілія Володимирівна

Голова громадської ради

Силивонець Анатолій Миколайович

Головний спеціаліст

12

 

Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

Веснін Сергій Петрович

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

40916722

Дубініна Тетяна Леонидівна

Головний спеціаліст

13

 

Департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради

Абрамова Анастасія Володимирівна

Начальник відділу

[email protected]
[email protected]

40429588

14

 

Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

02012674

15

 

Департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради

Гудим Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

37454258

Турчак Альона Миколаївна

Заступник директора департаменту

Воробйова Олена Олександрівна

Начальник відділу

Гриньова Ірина Миколаївна

Начальник відділу

Блудова Ганна Олексіївна

Заступник начальника управління

Лескевич Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст

16

 

Департамент правового забезпечення Дніпровської міської ради

Темченко Анна Іванівна

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

-

Мороз Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст

17

 

Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради

Максименко Ірина Володимирівна

Заступник начальника управління

[email protected]
[email protected]

40506080

Соколова Ганна Миколаївна

Заступник начальника управління

Доненко Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

18

 

Департамент торгівлі та реклами Дніпровської міської ради

Долгоп'яова Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

40970588

19

 

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради

Яцків Наталя Ярославівна

Заступник начальника відділу

[email protected]
[email protected]
[email protected]

40506227

20

 

Управління аудиту та контролю Дніпровської міської ради

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

-

21

 

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради

Ховрич Олена Андріївна

Юрисконсульт

[email protected]
[email protected]

40498190

22

 

Управління з питань охорони культурної спадщини

Лиштва Надія Юріївна

Начальник управління

[email protected]
[email protected]

42401150

23

 

Управління майном колишнього селища міського типу Таромське Дніпровської міської ради

Брагіна Яна Леонідівна

Головний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

26328092

24

 

Управління по роботі зі зверненнями громадян Дніпровської міської ради

Невстокай Олександр Сергійович

Провідний спеціаліст

[email protected]
[email protected]

-

25

 

Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради

Павелко Марина Сергіївна

Заcтупник начальника інспекції

[email protected]
[email protected]

40634559

26

 

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради

Омельченко Віталій Вікторович

Головний інспектор відділу

[email protected]
[email protected]

42403446

27

 

Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради

Трубей Вячеслав Григорович

Заcтупник начальника інспекції

[email protected]
[email protected]

41169207

№ 

Назва комунального підприємства

ПІБ

Посада

e-mail

І. Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

І.І. Управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Адміністративне архітектурно-будівельне управління" Дніпровської міської ради

Левченко Юлія Андріївна

Інспектор з кадрів

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради

Савватєєв Володимир Вікторович

Інженер-електронік

[email protected]

Долотій Наталія Владиславівна

Інспектор з кадрів

3

Комунальне підприємство "Дніпроековторресурс" Дніпровської міської ради

Щепкіна Оксана Іллівна

Гоовний бухгалтер

[email protected]

4

Комунальне підприємство "ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ" Дніпровської міської ради

Курбацька Вікторія Валеріївна

Провідний інженер

[email protected]

5

Комунальне підприємство "Міськзеленбуд" Дніпровської міської ради

Нікітіна Олена Володимирівна

Заступник директора

[email protected]

Романенко Галина Сергіївна

Старший інспектор

6

Комунальне підприємство "Міські причали" Дніпровської міської ради

Назаров Данило Васильович

Юрисконсульт

[email protected]

7

Комунальне підцриємство "Міськсвітло" Дніпровської міської ради

Бабенко Ірина Вікторівна

Начальник ПЄВ

[email protected]

Червоноштан Юрій Олександрович

Провідний економіст

8

Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради

Вороніна Юлія Валентинівна

Заступник начальника відділу

[email protected]

9

Комунальне підприємство "Ритуальна служба" Дніпровської міської ради

Безвершенко Роман Борисович

Технік системного адміністрування

[email protected]

10

Комунальне підприємство "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів" Дніпровської міської ради

Тегякін Валерій Володимирович

Начальник управління

[email protected]

11

Комунальне підприємство "Центральний парк культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка" Дніпровської міської ради

Котов Денис Геннадійович Заступник директора [email protected]

12

Комунальне підприємство культури "Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби"

Заболоцька Тетяна Іванівна

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності

[email protected]

І.ІІ. Управління інфраструктури міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Гідроспоруди" Дніпровської міської ради

Ступак Михайло Юрийович

Заступник директора

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Дніпроавтоміст" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Буга Андрій Станіславович

Інженер

[email protected]
[email protected]

3

Комунальне підприємство "Дніпроводоканал" Дніпровської міської ради

Скубченко Ольга Василівна

Фахівець з зв’язків з громадськістю та пресою

[email protected]

4

Комунальне підприємство "Дніпровські міські теплові мережі" Дніпровської міської ради

Божко Альона Сергіївна

Помічник директора

[email protected]

5

Комунальне підприємство "Дніпрометробуд" Дніпровської міської ради

-

-

-

6

Комунальне підприємство "Дніпротепломережа" Дніпровської міської ради

-

-

-

7

Комунальне підприємство "Коменергосервіс" Дніпровської міської ради

Коноваленко Лариса Іванівна

Фахівець з діловодства

[email protected]

8

Комунальне підприємство "Комунжилсервіс" Дніпровської міської ради

Кригіна Олега Олександровича

Провідного юрисконсульта

[email protected]

9

Комунальне підприємство "Розвиток Дніпро" Дніпровської міської ради

-

-

[email protected]

10

Комунальне підприємство "Теплоенерго" Дніпровської міської ради

Божко Альона Сергіївна

Помічник директора

[email protected]

11

Комунальне підприємство "Транспортування покупної теплової енергії "Теплотранс" Дніпровської міської ради

Воробйов Ігор Сергійович

Заступник директора

[email protected]

II. Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Муніципальна варта" Дніпровської міської ради

Гришина Ксенія Володимирівна

Головний юрисконсульт

[email protected]

Гулінков Андрій Володимирович

Інспектор відділу інспекторів

III. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Безпечна та інноваційна освіта" Дніпровської міської ради

Животова Оксана Вікторівна

Бухгалтер

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну імені Вадима Сідура" Дніпровської міської ради

-

-

-

III..І. Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Дніпровський міський етнографічний музей" Дніпровської міської ради

-

-

-

2

Комунальне підприємство "Культурно-спортивний комплекс "Шинник" Дніпровської міської ради

Хвостова Яна Валентинівна

Заступник директора

[email protected]

III.II. Управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Водно-спортивний комбінат" Дніпровської міської ради

Дубчев Володимир Васильович

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

2

Комунальне підприємство "Волейбольний клуб "Дніпро" Дніпровської міської ради

Вороній Василь Михайлович

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

3

Комунальне підприємство "Міський шахово-шашковий клуб імені Й. Уріха" Дніпровської міської ради

Саленко Надія Вікторівна

Головний бухгалтер

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

4

Комунальне підприємство "Оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" Дніпровської міської ради

Леонтьєва Вікторія Миколаївна

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

5

Комунальне підприємство "Спорт-Дніпро" Дніпровської міської ради

Юрченко Антон Романович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

6

Комунальне підприємство "Спорт-Інвест" Дніпровської міської ради

Гайворонська Юлія Миколаївна

Бухгалтер

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

7

Комунальне підприємство "Спортивний клуб з ігрових видів спорту" Дніпровської міської ради

Новак Сергій Анатолійович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

IV. Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "ЕКО Дніпро" Дніпровської міської ради

Мєшковський Едуард Євгенійович

Директор

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Екополіс" Дніпровської міської ради

Котова Ольга Анатоліївна

Економіст

[email protected]

V. Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Муніципальне житло" Дніпровської міської ради

Сушко Роман Віктрович

Директор

[email protected]

VI. Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради

1

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Жовтневого району (санація)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

2

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Індустріального району (порушено справу банкрутство)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Експрес" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

4

Комунальне підприємство "Жилсервіс-1" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

5

Комунальне підприємство "Жилсервіс-2" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

6

Комунальне підприємство "Жилсервіс-5" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

7

Комунальне підприємство "Жилсервіс-6" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

8

Комунальне підприємство "Жилсервіс-9" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

9

Комунальне підприємство "Жилсервіс-14" Дніпропетровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

10

Комунальне підприємство "Жилсервіс-15" Дніпропетровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

11

Комунальне підприємство "Житлове господарство Краногвардійського району" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

12

Комунальне підприємство "Житлове господарство Самарського району" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

13

Комунальне підприємство "Житлове господарство Центрального району" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

14

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 22" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

15

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 25" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

16

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 34" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

17

Комунальне підприємство "Зооконтроль" Дніпровської міської ради

Черенко Олег Євгенійович

Інспектор

[email protected]

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

18

Комунальне підприємство "Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство "Центральний" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

19

Комунальне підприємство "Міська комунальна центральна аварійно-диспетчерська служба" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

20

Комунальне підприємство "Міські комунальні платежі" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

21

Комунальне підприємство "Реформжитло" Дніпровської міської ради

Вискворцова Світлана Юріївна

Начальник відділу

[email protected]

VII. Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Агентство розвитку Дніпра" Дніпровської міської ради

Пашула Віктор Леонідович

Начальник відділу

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Контакт" Дніпровської міської ради

Якименко Наталія Євгеніївна

Бухгалтер

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Міське управління справами" Дніпровської міської ради

Юрчишина Ірина Сергіївна

Начальник відділу

[email protected]

Фат Людмила Миколаївна

Провідний спеціаліст

4

Комунальне підприємство "Оздоровлення та відпочинок" Дніпровської міської ради

Жазаєва Світлана Віталіївна

Начальник загального віддідлу

[email protected]

Кіпоть Роман Вікторович

Провідний спеціаліст

5

Комунальне підприємство "СпецАТП" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Юрчишина Ірина Сергіївна

Начальник відділу

[email protected]

Фат Людмила Миколаївна

Провідний спеціаліст

VIII. Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Дніпровська міська студія телебачення" Дніпровської міської ради

Тарасова Ксенія Ігорівна

Журналіст

[email protected]

Нортенко Дмитро В’ячеславович

Провідний фахівець

2

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради

Коман Ксенія Андріївна

Менеджер

[email protected]

IX. Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Дирекція територій і об’єктів рекреації" Дніпровської міської ради

Старушенко Віра Миколаївна

Головний бугалтер

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Дніпро-Інвест" Дніпровської міської ради

Глубокий Андрій Вікторович

Начальник відділу

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради

Горошко Ольга Василівна

Провідний фахівець

[email protected]

4

Комунальне підприємство "Дніпровські пороги" Дніпровської міської ради

Кусаєв Едуар Рафаелович

Директор

[email protected]

5

Комунальне підприємство "Етнографічні парки Дніпра" Дніпровської міської ради

Децик Ірина Леонтїївна

Головний бухгалтер

[email protected]

6

Комунальне підприємство "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради

Дубовик Оксана Віталіївна

Заступник начальника відділу

[email protected]

7

Комунальне підприємство "Парк культури та відпочинку імені Б. Хмельницького" Дніпровської міської ради

Сачко Вячеслав Володимирович Заступник директора [email protected]

8

Комунальне підприємство "Парк культури та відпочинку Придніпровський" Дніпровської міської ради

Макаренко Віталій Олегович

Заступник директора

[email protected]

9

Комунальне підприємство "Парк культури та відпочинку Сагайдак" Дніпровської міської ради

Швидка Людмила Іванівна

Виконуючий обов’язки директора

[email protected]

X. Департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Інфо-рада-Дніпро" Дніпровської міської ради

Ісаєв Ігор Володимирович

Заступник директора

[email protected]

XI. Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Автопідприємство санітарного транспорту" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Масалов Артсм Сергійович

Провідний інженер

Горбань Валентина Вікторівна

Заступник директора

Пічугіна Нінель Валентинівна

Заступник директора

2

Комунальне підприємство "Дніпровська дитяча молочна кухня" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Госпітальєри Дніпра" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

4

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Тройкало Олександр Сергійович

Інженер програміст

5

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Степанов Віталій Сергійович

Лікар статистик

6

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 3" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Полторацька Любов Павлівна

Організатор

7

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 4" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Бурдіян Павло Вікторович

Інженер-програміст

8

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 5" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Федоряка Євген Володимирович

Інженер-програміст

9

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Набігус Ігор Миколайович

Інженер-програміст

10

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 7" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Коваленко Аліна Андріївна

Фармацевт

11

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 8" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Білова Олена Львівна

Заступник головного лікаря

Шабанова Марія Вікторівна

Економіст

Зріла Оксана Володимирівна

Інженер - програміст

12

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 9" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Карпяк Олег Михайлович

Інженер - програміст

13

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 10" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Демченко Тетяна Володимирівна

Юрисконсульт

14

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 11" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Дабарська Вікторія Сергіївна

Фахівець з публічних закупівель

15

Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 12" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Крівда Анжела Валеріїна

Медичний статист

XII. Департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Комзем" Дніпровської міської ради

-

-

-

XII. I. Управління з питань комунальної власності департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Клочкова Юлія Борисівна

Начальник відділу

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Дніпровські активи" Дніпровської міської ради

-

-

-

3

Комунальне підприємство "Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Клочкова Юлія Борисівна

Начальник відділу

[email protected]

XIII. Департамент правового забезпечення Дніпровської міської ради

1

Комунальна установа "Спеціалізована установа з надання безоплатної первинної правової допомоги у місті Дніпрі" Дніпровської міської ради

Темченко Анна Іванівна

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

XIV. Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Патріот" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

Журавель Богдан Владиславович

Помічник директора

Шаня Кіра олександрівна

Заступник директора

Смола Юрій Іванович

Начальник відділу

XV. Департамент торгівлі та реклами Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Долгоп'яова Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Земград" Дніпровської міської ради

Давиденка Георгія Дмитровича

Заступник начальника

[email protected]

XVI. Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради

XVI. I. Управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради

Резуненко Олександр Григорович

Начальник відділу

[email protected]

Садовий Олександр Михайлович

Спеціаліст

2

Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради

-

-

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

-

-

[email protected]

4

Комунальне підприємство "Дніпроміськтранс" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

-

-

[email protected]

5

Міське державне комунальне експлуатаційне підприємство "Дніпроміськелектротранс"

-

-

[email protected]

XVI. II. Управління транспортної інфраструктури департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "ДніпроТрансКомплекс" Дніпровської міської ради

Боброва Наталія Анатоліївна

Заместитель директора

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Міськавтопарк" Дніпровської міської ради

Омельченко Дмитро Анатолійович

Директор

[email protected]

3

Комунальне підприємство "Транспортна інфраструктура" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

-

-

[email protected]

XVII. Управління аудиту та контролю Дніпровської міської ради

1

Виробниче ремонтне житлово-експлуатаційне підприємство Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

2

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство Ленінського району (санація)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

3

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 5 (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

4

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 7 (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

5

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 12 (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

6

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 13 (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

7

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство № 14 (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

8

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство "Південне" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

9

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство "Лівобережжя" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

10

Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне виробниче підприємство Бабушкінського району міста Дніпропетровська (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

11

Комунальне підприємство "Жилсервіс-3" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

12

Комунальне підприємство "Жилсервіс-4" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

13

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 1" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

14

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 2" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

15

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 3" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

16

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 6" Дніпропетровської міської ради

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

17

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 8 "Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

18

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 9" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

19

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 10" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

20

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 19" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

21

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 21" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

22

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 23" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

23

Комунальне підприємство 'Житлово-експлуатаційне підприємство № 26" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

24

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 31" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

25

Комунальне підприємство 'Житлово-експлуатаційне підприємство № 35" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

26

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 36" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

27

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 37" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

28

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 39" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

29

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 42" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

30

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 43" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

31

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 47" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

32

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 49" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

33

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 50" Дніпровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

34

Комунальне підприємство "Житлово-експлутаційне підприємство № 53" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

35

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне підприємство № 54" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

36

Комунальне підприємство "Міська залізнична вітка" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

37

Комунальне підприємство "Перемога-сервіс" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

38

Комунальне підприємство "Північне" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

39

Комунальне підприємство "Шкільне харчування Бабушкінського району "Школьник" Дніпропетровської міської ради (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

40

Міське комунальне підприємство "Дніпроліфт" (в стані припинення)

Анісімов Віталій Вікторович

Головний спеціаліст відділу

[email protected]

XVIII. Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради

1

Комунальне підприємство "Благоустрій міста" Дніпровської міської ради

Кобозєв Олександр Володимирович

Начальник відділу

[email protected]

2

Комунальне підприємство "Управління контролю за благоустроєм міста" Дніпровської міської ради

Панасенко Олександр Валерійович

Організатор діловодства відділу

[email protected]

№ 

Назва комунального закладу

ПІБ

Посада

e-mail

I. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

I. І. Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Дніпровський міський комунальний заклад культури "Централізована система публічних бібліотек для дорослих"

Ошега Олександр Сергійович

Завідувач відділом

[email protected]

2

Комунальний заклад "Палац культури "Північний" Дніпровської міської ради

Чижевська Ірина Вікторівна

Головний бухгалтер

[email protected]

3

Комунальний заклад культури "Будинок культури села Ігрень" Дніпровської міської ради

Кучерява Тетяна Геннадіївна

Директор

[email protected]

4

Комунальний заклад культури "Будинок культури села Чаплі" Дніпровської міської ради

Прудько Інна Олексіївна

Бухгалтер

[email protected]

5

Комунальний заклад культури "Дніпровський академічний український театр одного актора "Крик" Дніпровської міської ради

Шарай Тетяна Василівна

Заступник директора

[email protected]

6

Комунальний заклад культури "Дніпровський Будинок мистецтв" Дніпровської міської ради

Корнілова Ольга Миколаївна

Заступник директора

[email protected]

7

Комунальний заклад культури "Дніпровський драматичний молодіжний театр "Віримо!" Дніпровської міської ради

Тріщенко Галина Михайлівна

Головний адміністратор

[email protected]

8

Комунальний заклад культури "Дніпровський міський театр "КВН ДГУ"

Терещенко Наталія Ремівна

Заступник директора

[email protected]

9

Комунальний заклад культури "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький" Дніпровської міської ради

Климентьев Олег Анатолійович

Директор

[email protected]

10

Комунальний заклад культури "Культурно-дозвільний центр "Іскра" Дніпровської міської ради

Ткаченко Вікторія Анатоліївна

Художній керівник

[email protected]

11

Комунальний заклад культури "Культурно-молодіжний центр "Краснопілля" Дніпровської міської ради

Євсенєва Ольга Борисівна

Головний бухгалтер

[email protected]

12

Комунальний заклад культури "Лоц-Кам’янський Будинок культури" Дніпровської міської ради

Олійник Артем Олександрович

Заступник директора

[email protected]

13

Міський комунальний заклад культури "Будинок культури "Енергетик"

Брова Наталія Олександрівна

Секретар

[email protected]

14

Міський комунальний заклад культури "Вокально-хореографічний ансамбль "Юність Дніпра" Дніпровської міської ради

Татаренко Тетяна Миколаївна

Головний бухгалтер

[email protected]

15

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1"

Легостаева Кристина Олександрівна

Викладач

[email protected]

16

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 2 імені А. Я. Штогаренка"

Севрюгіна Світлана Леонідівна

Директор

[email protected]

17

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 3"

Михайлусь Олена Анатоліївна

Бухгалтер

[email protected]

18

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча школа мистецтв № 4 імені Бориса Гмирі"

Кислиця Євгенія Олександрівна

Головний бухгалтер

[email protected]

19

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 6 імені В. І. Скуратовського"

Іванова Наталія Ігорівна

Директор

[email protected]

20

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 7 імені Леоніда Когана"

Пухова Світлана Миколаївна

Секретар

[email protected]

21

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 8"

Бондаренко Надія Костянтинівна

Секретар

[email protected]

22

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 9"

Анохіна Наталія Сергіївна

Директор

[email protected]

23

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 10"

Трубіцина-Кириловська Алла Олександрівна

Викладач

[email protected]

24

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 11"

Ляхова Євгенія Олександрівна

Директор

[email protected]

25

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 12"

Кабат Марина Сергіївна

Бухгалтер

[email protected]

26

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 13"

Козіна Ганна Олександрівна

Головний бухгалтер

[email protected]

27

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 14"

Іваннікова Ірина Василівна

Секретар

[email protected]

28

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 15"

Ковир’янова Ірина Миколаївна

Заступник директора

[email protected]

29

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 16"

Коваленко Олена Петрівна

Заступник директора

[email protected]

30

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 17"

Прудько Інна Олексіївна

Головний бухгалтер

[email protected]

31

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 18"

Грабовецька Світлана Вікторівна

Головний бухгалтер

[email protected]

32

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 19"

Преда Ольга Дмитрівна

Директор

[email protected]

33

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча художня школа № 1"

Бурликов Костянтин Миколайович

Заступник директора

[email protected]

34

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча художня школа № 2"

Лисенко Олена Олександрівна

Секретар

[email protected]

35

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча школа класичного танцю"

Константиновська Олена Михайлівна

Заступник директора

[email protected]

36

Міський комунальний заклад культури "Дніпровська школа української культури та мистецтв імені Олеся Гончара"

Бессонова Світлана Сергіївна

Головний бухгалтер

[email protected]іI, com

37

Міський комунальний заклад культури "Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки"

Криницька Аліна Геннадіївна

Заступник директора

[email protected]

Акулова Христина Олександрівна

Секретар

38

Міський комунальний заклад культури "Дніпровський міський телевізійний театр"

Пилипенко Дмитро Анатолійович

Монтажер

[email protected]

39

Міський комунальний заклад культури "Дніпровський планетарій"

Куксін Олексій Олексійович

Інженер

[email protected]

40

Міський комунальний заклад культури "Централізована система бібліотек для дітей"

Коновалова Наталія Анатоліївна

Завідувач відділом

[email protected]

I. ІІ. Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання
департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальний заклад "Міський дитячо-молодіжний центр" Дніпровської міської ради

Власенко Ірина Михайлівна

Директор

[email protected]а

2

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок дитячої творчості" Дніпровської міської ради

Юханова Інна Іванівна

Методист

[email protected]

3

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради

Зашквара Альона Сергіївна

Керівник гуртка

[email protected]

4

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр" Дніпровської міської ради

Русенчик Вікторія Геннадіївна

Заступник директора

[email protected]

Сидоренко Олександр Юрійович

Завідувач відділу

5

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості" Дніпровської міської ради

Козиненко Тетяна Юріївна

Завідувач відділом

[email protected]

6

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр "Штурм" Дніпровської міської ради

Матюшенко Олена Олександрівна

Завідувач відділу

с[email protected]

7

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради

Луценко Олександр Олександрович

Директор

[email protected]

Гамазов Георгій Володимирович

Завідувач відділу

Шибка Ольга Сергіївна

Методист

8

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська флотилія юних моряків і річковиків" Дніпровської міської ради

Дінець Наталья Анатоліївна

Діловод

[email protected]

9

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський палац дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради

Левін Михайло Петрович

Педагог

[email protected]

10

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Палац творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради

Кабка Ганна Сергіївна

Методист

[email protected]

11

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних натуралістів" Дніпровської міської ради

Деркач Оксана Олександрівна

Методист

[email protected] com

12

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних техніків" Дніпровської міської ради

Семенова Олена Володимирівна

Керівник гуртка

[email protected]

Мізіченко Тетяна Михайлівна

Методист

13

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради

Панченко Дар’я Сергіівна

Методист

[email protected]

Цариніна Світлана Павлівна

Методист

14

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1" Дніпровської міської ради

Юрченко Олеся Сергіївна

Методист

[email protected]

Кряженко Марина Олександрівна

Секретар

15

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 2" Дніпровської міської ради


Стефанішина Ірина Станіславівна

Заступник директора

[email protected]

16

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 3" Дніпровської міської ради

Овдієнко Олена Олександрівна

Методист

[email protected]

17

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи та дитячої творчості "Альтаїр" Дніпровської міської ради

Піценко Лариса Олександрівна

Методист

[email protected]

18

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Дніпровської міської ради

Лавнюженкова Наталія Миколаївна

Директор

[email protected]

Федоришин Тетяна Вікторівна

Заступник директора

19

Комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад "Міський дитячо-юнацький центр "Бригантина" Дніпровської міської ради

Лоза Людмила Миколаївна

Директор

[email protected]

I. ІІІ. Управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 2" Дніпровської міської ради

Теодорович Сергій Валерійович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

2

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 4" Дніпровської міської ради

Клименко Віра Миколаївна

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

3

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 7" Дніпровської міської ради

Кучерявий Євген Володимирович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

4

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 8" Дніпровської міської ради

Баранова Світлана Миколаївна

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

5

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 9" Дніпровської міської ради

Максимов Дмитро Іванович

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

6

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 11" Дніпровської міської ради

Нор Наталя Володимирівна

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

7

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 12" Дніпровської міської ради

Зюзь Анатолій Миколайович

Тренер

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

8

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 13" Дніпровської міської ради

Павленко Валерій Іванович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

9

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з воднолижного спорту та вейкбордингу" Дніпровської міської ради

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

[email protected]

Єремєєв Юрій Олександрович

Директор

10

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту" Дніпровської міської ради

Прокопенко Юрій Юхимович

Директор

[email protected]

Михайловська Марина Сергіївна

Заступник директора

Резніченко Юлія Вячеславівна

Головний бухгалтер

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

11

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з боксу та єдиноборств" Дніпровської міської ради

Ланін Володимир Миколайович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

12

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо- юнацька спортивна школа "Динамо" Дніпровської міської ради

Коломоєць Людмила Борисівна

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

13

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа з водних та веслувальних видів спорту" Дніпровської міської ради

Луговська Надія Михайлівна

Заступник директора

[email protected]

Лихварь Тетяна Анатоліївна

Інструктор

Хребто Тетяна Леонідівна

Головний бухгалтер

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

14

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту" Дніпровської міської ради

Фотеску Анатолій Георгійович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

15

Комунальний позашкiльний навчальний заклад "Мiська дитячо-юнацька спортивна школа з iгрових видiв спорту" Днiпровської міської ради

Підберезна Валентина Борисівна

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

16

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту" Дніпровської міської ради

Шматченко Віталій Ігорович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

17

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Дніпровської міської ради

Проскура Ніна Володимирівна

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

18

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву" Дніпровської міської ради

Демура Андрій Юрійович

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

19

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1" Дніпровської міської ради

Пущенко Надія Вячеславівна

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

20

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 3" Дніпровської міської ради

Петренчук Анастасія Миколаївна

Головний бухгалтер

[email protected]

Рослик Наталія Вікторівна

Інструктор

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

21

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 5 імені Заслуженого тренера України М. І. Говорунова" Дніпровської міської ради

Мирончик Валентин Сергійович

Заступник директора

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

22

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо- юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6" Дніпровської міської ради

Числова Наталія Володимирівна

Інструктор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

23

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з бадмінтону імені К. В. Вавілова" Дніпровської міської ради

Ремізова Юлія Сергіївна

Інструктор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

24

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водного поло" Дніпровської міської ради

Гончаров Сергій Вікторович

Директор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

25

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з гімнастики художньої" Дніпровської міської ради

Хафез Тетяна Олександрівна

Інструктор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

26

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" Дніпровської міської ради

Диннікова Катерина Дмитрівна

Інструктор

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

27

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики "Метеор" Дніпровської міської ради

Сендецький Юрій Володимирович

Тренер

[email protected]

Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу

II. Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради

1

Комунальний заклад "Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 2" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

2

Комунальний заклад "Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 5" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

3

Комунальний заклад "Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

4

Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

5

Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня № 11" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

6

Комунальний заклад "Дніпровська міська лікарня № 12" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

7

Комунальний заклад "Дніпровська міська лікарня № 15" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

8

Комунальний заклад "Дніпровська міська поліклініка № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

9

Комунальний заклад "Дніпровська міська поліклініка № 2" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

10

Комунальний заклад "Дніпровська міська поліклініка № 4" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

11

Комунальний заклад "Дніпровська міська поліклініка № 5" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

12

Комунальний заклад "Дніпровська міська поліклініка № 6" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

13

Комунальний заклад "Дніпровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

14

Комунальний заклад "Дніпровський міський пологовий будинок № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

15

Комунальний заклад "Дніпропетровська дитяча стоматологічна поліклініка № 3" Дніпровської міської ради видимий

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

16

Комунальний заклад "Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

17

Комунальний заклад "Дніпропетровська міська дитяча стоматологічна поліклініка № 2" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

18

Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна стоматологічна поліклініка № 4" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

19

Комунальний заклад "Стоматологічна поліклініка № 1" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

20

Комунальний заклад "Стоматологічна поліклініка № 2" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

21

Комунальний заклад "Стоматологічна поліклініка № 3" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

22

Комунальний заклад "Косметологічна лікарня" Дніпровської міської ради

Родик Єгор Геннадіевич

Головний спеціаліст

[email protected]

Савченко Віктор Кирилович

Інженер

III. Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради

1

Дніпровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Малік Ростислава Ігорівна

Провідний фахівець

2

Комунальний заклад "Дніпровський міський соціальний гуртожиток" Дніпровської міської ради

Сова Віталій Іванович

Директор

[email protected]

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

Орлянська Наталья Олексіївна

Заступник директора

3

Комунальний заклад "Дніпровський міський соціальний центр матері та дитини" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Нейматова Саміра Фазаілівна

Педагог

4

Комунальний заклад "Дніпровський міський центр денного перебування для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Янковська Ніна Валеріївна

Директор

5

Комунальний заклад соціального захисту "Дніпровський центр підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку "Милосердя" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Журавель Наталія Воловимирівна

Інспектор

6

Комунальний заклад соціального захисту "Центр соціальної підтримки дітей "Довіра" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Желтовська Надія Станіславівна

Секретар

7

Комунальний заклад соціального захисту центр соціально-психологічної реабілітації дітей Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Журавель Наталія Василівна

Директор

Стажило Наталія Миколаївна

Вихователь

8

Комунальний заклад соціального захисту центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Барвінок" Дніпровської міської ради

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Атрошкіна Марія Євгенівна

Практичний психолог

9

Міський центр соціальної допомоги

Мошук Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

[email protected]

Матьянова Людмила Олександрівна

Заступник директора

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.