Зовнішньо-економічна діяльність

Інвестиційна діяльність для розвитку бізнесу  Ефективне  здійснення  інвестиційної  діяльності  на  сучасному  етапі  є основою  для  розвитку  економіки  України,  забезпечення  можливості  її інтеграції  в  європейський  соціально-економічний  простір,   підвищення конкуренто-спроможності вітчизняних підприємств.

Пропонуємо  ознайомитись  з  переліком  основних  Інтернет-ресурсів   для ведення  інвестиційної  діяльності, здійснення експорту-імпорту, товарів   та послуг:

У тестовому режимі запрацював єдиний експортний веб-портал "Бізнес.Експорт" (Детальніше)

Проєкт Consultant’s Digest це підбірка корисної інформації від учасників програми Train the Trainers для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе компаніям у виході на іноземні ринки. В кожному дайджесті команди-учасники програми висвітлюють тематики модулю, що вивчають, а також розповідають у форматі кейс-стаді про свій досвід роботи з компанією-клієнтом в попередньому модулі.   

Ознайомитись із випусками Consultant’s Digest можна за посиланнями:

Consultant’s Digest № 1 https://epo.org.ua/ttt_digest-1/

Consultant’s Digest № 2 https://export.gov.ua/452- train_the_trainers_consultants_digest_2

Consultant’s Digest № 3 https://export.gov.ua/463-train_the_trainers_consultants_digest_3

Consultant’s Digest № 4 https://export.gov.ua/466-train_the_trainers_consultants_digest_4      

                                                

Проєкт CUTISКанадсько-український проєкт підтримки торгівлі  та  інвестицій (проєкт CUTIS) – це 5-річна  (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Програма Fit for Partnership with Germany.  Ініційована   Федеральним  міністерством   економіки  та  енергетики (BMWi) Програма для менеджерів  є  елементом  зовнішньоекономічної  політики  Німеччини.  Під  девізом  “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”)  проводиться  навчання  керівників  підприємств  та організацій  з  19-ти  країн  з  метою  налагодження  контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини.

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) UkraineInvest.  Є постійно  діючим  дорадчим  органом  при  Кабінеті Міністрів України, що був створений  постановою  Уряду  в  жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення  іміджу  держави як  привабливої для інвестування країни. Для координації діяльності  Офісу  та  звітування  Уряду  за питання,  пов’язані  з   супроводом  інвестицій, Урядом  України   також призначено Урядового уповноваженого з питань інвестицій.

Експорт, Ринки ЄС  та  інтернаціоналізація бізнесу.  Безкоштовний  онлайн  курс  розроблений  на  базі  матеріалів   Комерційної  служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності  і   розвитку глобального бізнесу. Великий масив систематизованого матеріалу подається у  концентрованій формі – оптимальний формат для зайнятих людей. Час навчання ви обираєте для себе самостійно – в межах визначеного часового проміжку. Ключова ціль–дати українським компаніям розуміння того, як необхідно налагоджувати системний експорт і  будува-ти  безпрограшні  міжнародні  стратегії. Навчання змінить ваше розуміння експортної  діяльності  і, цілком можливо, підходи до ведення бізнесу!

Smart Exporter: Електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до  ЄС.  Курс розвиває навички вико-ристання безпрецедентної кількості сучасних онлайн-інструментів для отримання аналітичної, регуляторної та марке-тингової інформації, дає розуміння суті регулювань і стандартів Європейського Союзу  у  процесі   ведення   експорт-ної діяльності.  Ви зануритеся у саме серце регулювань ЄС та пов’язаних з ними інформаційних систем! Інформація і практичні приклади для курсу відібрані з огляду на інформаційні потреби українських  експортерів  під  час  експорту та для розвитку бізнесу на Єдиному європейському ринку. Курс стане корисним у першу чергу для спеціалістів,  кон-сультантів та  експортних  менеджерів,  держслужбовців, що  за  сферою  діяльності  дотичні  до  експорту  та  торгів-лі. Перевірка та якісна оцінка матеріалів курсу здійснювалася групою пробоно консультантів: експертів і практиків  з харчової безпечності, технічного регулювання, інтелектуальної власності, державних  закупівель, а  також  власників бізнесу і експортних консультантів.

Пошук партнерівПоширюємо інформацію щодо провідних асоціацій, об’єднань бізнесу, торгових палат, які можуть надавати сприяння українським компаніям у пошуку місцевих ділових партнерів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.