Громадські слухання

Інформація про процедуру ініціювання, проведення та врахування результатів громадських слухань

Громадські слухання в м. Дніпро проводяться відповідно до ст. 20 Статуту територіальної громади м. Дніпропетровська.

Отже громадськими слуханнями є зустрічі членів територіальної громади з міським головою, Таромським селищним головою, депутатами міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, посадовими особами виконавчих органів міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, під час яких:

- заслуховується інформація про вирішення окремих питань, які зачіпають інтереси всіх членів територіальної громади або її окремих частин;

- порушуються питання та вносяться пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;

- обговорюються та вносяться пропозиції до проектів рішень міської, районних у місті рад, селищної ради сел.Таромське, їх виконавчих комітетів, розпоряджень міського голови, Таромського селищного голови.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь всі члени територіальної громади.

Громадські слухання скликаються міським головою за власною ініціативою або ініціативою міської ради, районних у місті рад, Таромського селищного голови, Таромської селищної ради, органів самоорганізації населення, членів територіальної громади у кількості не менше, ніж 250 осіб.

На громадські слухання запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської, районних у місті рад, Таромської селищної ради, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

Міський голова визначає місце та час проведення громадських слухань. Виконавчий комітет міської ради забезпечує організацію громадських слухань та доведення до членів територіальної громади не пізніше, ніж за 10 днів інформації про місце та час їх проведення.

На громадських слуханнях головує міський голова або призначена ним особа. Для ведення протоколу громадських слухань обирається секретар громадських слухань. На громадських слуханнях ведеться протокол. Протокол громадського слухання підписується особою, яка його проводить, та особою, яка веде протокол, і передається міському голові.

Пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду відповідними органами місцевого самоврядування. Про результати їх розгляду міський голова або визначена ним особа доводить до відома територіальної громади.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2016 рік

За 2016 рік було проведено 7 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку № 37;   

2) з питання перейменування парку Зелений Гай (колишнє найменнування - парк ім. Ленінського комсомолу) на парк Просвіти;        

3) з питання перейменування вул. Івана Пулюя в Амур-Нижньодніпровському районі (колишнє найменування - вул. Логаша) на вул. Луї Брайля;  

4) з питання перейменування частини вулиці Юрія Савченка (від вул. Старокозацької до вул. Кавалерійської) на бульвар Батальйону Дніпро та присвоєння скверу в районі вул. Юрія Савченка (між вул. Старокозацькою та просп. Пушкіна) найменування - "сквер Героїв полку Дніпра-1";        

5) з питання присвоєння Міському комунальному закладу культури "Дніпропетровська музична школа № 6" імені В. І. Скуратовського;         

6) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37;        

7) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2017 рік

За 2017 рік було проведено 2 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання запобігання руйнуванню навколишнього середовища на території урочища тунельна балка у м. Дніпрі;

2) з питання перейменування проспекту в Чечелівському та Новокодацькому районах у проспект Сергія Нігояна.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2018 рік

За 2018 рік було проведено 7 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання реконструкції (реставрації) житлового будинку і будівництва житлового будинку з підземним паркінгом по вул. Троїцькій, 5, 7;

2) з питання екологічної ситуації у Новокодацькому районі міста Дніпра.

3) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 5» ДМР.

4) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 2» ДМР.

5) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 11» ДМР.

6) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторій загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 12» ДМР.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2019 рік

1) стосовно проекту детального плану території в районі вул. Бехтерева (Самарський район).

2) з питання перейменування вул. Дарвіна у Шевченківському та Центральному районах.

3) з питання перейменування вул. Ясної у Соборному районі.

4) з питання перейменування вул. Тополиної в Індустріальному районі.

5) з питання перейменування вул. 8 Березня в Соборному районі.

6) з питання проведення ремонтно-будівельних робіт по об’єкту "Реконструкція нежитлового приміщення КЗ "ДЦПМСД № 1" за адресою: просп. Олександра Поля, 59 для розміщення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

7) з питання присвоєння імені Олеся Гончара бібліотеці-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури "Централізована система публічних бібліотек для дорослих".

8) з питання встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі.

9) з питання присвоєння імені сенатора Джона Маккейна Бібліотеці української діаспори Дніпровського міського комунального закладу культури "Централізована система публічних бібліотек для дорослих".

10) з питань Статуту територіальної громади міста Дніпра.

11) з питання перейменування вул. Театральної у Чечелівському районі на вул. Георгія Дзяка.

12) щодо проєкту внесення змін до генерального плану розвитку м. Дніпра.

13) стосовно проєкту детального плану території в районі вул. Андрія Сахарова (Самарський район).

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2020 рік

1) з питання перейменування вул. Медичної у Соборному районі на вул. Георгія Дзяка.

2) з питання присвоєння території загального користування (зелена зона) в районі просп. Петра Калнишевського, 27 К найменування – сквер Олександра Усачова.

3) з питання присвоєння ім’я Миколи Різоля Міському комунальному закладу культури "Дніпровська дитяча музична школа № 15".

4) стосовно проєкту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Паторжинського, Шевченка та Південною (Соборний район).

5) стосовно проєкту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Воскресенською, Короленка, Челюскіна та просп. Дмитра Яворницького (Шевченківський район).

Інформація про проведені громадські слухання за 2021 рік

 

1) стосовно проєкту містобудівної документації "Місто Дніпро. Внесення змін до плану зонування території міста (зонінг)".

2) з питання освоєння вільних від забудови земельних ділянок у районі пров. Радіо (Соборний район) для розміщення садибної житлової забудови.

3) стосовно проєкту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Ламаною, Павла Нірінберга, узв. Крутогірним та пл. Успенською (Соборний район) у місті Дніпрі.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення бюджетних слухань у м. Дніпрі

 

Запрошуємо мешканців міста, представників засобів масової інформації та громадськості взяти участь у бюджетних слуханнях з питання формування проекту бюджету міста на 2020 рік, які відбудуться 1 листопада 2019 о 15.00 у сесійній залі Дніпровської міської ради.                                   

Оголошення

21.11.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Комунального закладу культури «Дніпровський Будинок мистецтв» Дніпровської міської ради (вул. Філософська, 23) відбудуться громадські слухання щодо проєкту внесення змін до генерального плану розвитку м. Дніпра.

Оголошення

05.12.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Самарської районної у місті Дніпрі ради (вул. 20-річчя Перемоги, 51) відбудуться громадські слухання стосовно проєкту детального плану території в районі вул. Андрія Сахарова (Самарський район).

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення про перейменування вул. Медичної в Соборному районі на вул. Георгія Дзяка

 

Георгій Вікторович Дзяк – професор, всесвітньо відомий вчений у галузі терапії, талановитий організатор вітчизняної науки. Він створив наукову школу кардіологів та ревматологів України. Особливу увагу він приділяв діагностиці ревмокрдитів. Автор понад 633 наукових праць, в тому числі 23 монографій, 2 підручників, 15 навчальних посібників з проблем ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, пороків серця, ревматоїдного артриту. Автор 15 винаходів і 23 патентів. Підготував 19 докторів та 68 кандидатів медичних наук. З 1979 рогу Г. Дзяк завідував кафедрою госпітальної терапії, з 1996 року – ректор Дніпропетровської державної медичної академії.

Академік Національної Академії Медичних Наук України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри госпітальної терапії № 2. Заслужений діяч науки і техніки України. Лауреат Державної премії України, почесний громадянин м. Дніпра. Депутат Дніпровської міської ради, почесний член Української федерації вчених.

Його вклад в науку та охорону здоров’я був неодноразово відзначений урядовими нагородами. В тому числі орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня, орденом «Святого Станіслава» IV ступеня (Польща), золотою медаллю Альберта Швейцера за великі заслуги у справі гуманізму й медицини, медалями «За вірну службу рідному місту» та «За заслуги в охороні здоров'я» академіка М. Д. Стражеска.

Ім’я Георгія Вікторовича широко відоме за межами країни. Його обрано академіком Нью-Йоркської академії наук та Академії Медицини Польщі. Був членом Європейського кардіологічного товариства.

Пропозиція внесена: Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України».

Громадські слухання відбудуться 27.02.2020 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Соборної районної у місті ради (пл. Шевченка, 7).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 778-04-54, пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 29А (Головне архітектурно-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради).

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання присвоєння території загального користування (зелена зона) в районі просп. Петра Калнишевського, 27 (за палацом «Металург») найменування – сквер Олександра Усачова.

 

Пропонується: присвоїти території загального користування (зелена зона) в районі просп. Петра Калнишевського, 27 (за палацом «Металург») найменування – сквер Олександра Усачова.

Усачов Олександр Петрович – громадський діяч, активіст. Народився у місті Дніпропетровську. Навчався у гімназії № 57. У 2012 році закінчив Дніпропетровське училище культури і мистецтв за спеціальністю «Народна художня творчість» та здобув кваліфікацію керівника театрального колективу.

Ім’я Олександра Усачова широко відоме мешканцям району, він багато зробив для культурного розвитку району. Виступав організатором та співорганізатором культурних та розважальних дитячих заходів, свят, визначних подій, акустичних вечорів, кінопросмотрів просто неба для мешканців району. Майже всі заходи проходили на території скверу, який розташований за Будинком культури «Металург».

Був учасником дитячого музикального театру «Надія», у складі театру виступав багато разів на сцені Дома камерної та органної музики. Брав участь у міжнародному фестивалі у м. Веспрем (Угорщина) та у святкуванні таких свят та заходів, як: день міста, святкових концертів для вчителів, Арт-толока, ніч музеїв у музею ім. Д. Яворницького тощо.

Усачов Олександр трагично загинув у ДТП 16 січня 2020 на просп. Слобожанському, коли переходив дорогу із донькою на зелене світло світлофору.

Пропозиція внесена: депутат Дніпровської міської ради С. В. Пустовий.

Дата, час та місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 28.08.2020 з 16.00 до 18.00 на території загального користування (зелена зона) в районі просп. Петра Калнишевського, 27 (за палацом «Металург»)

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 778-04-54, пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 29А (Головне архітектурно-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради).

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Міському комунальному закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» ім’я Миколи Різоля.

Микола Іванович Різоль народився в місті Катеринослав в робітничій родині. У складі Червоноармійського ансамблю пісні і танцю пройшов шляхами Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років.

З 1948 року Різоль викладач Київської державної консерваторії (із 1973 професор). За багато десятиліть педагогічної діяльності в Київській консерваторії ім. П. І. Чайковського, професор Микола Іванович Різоль виховав понад 100 музикантів-баяністів. Серед його учнів — 5 народних артистів України, 6 заслужених артистів України, 7 заслужених діячів мистецтв України, 15 заслужених працівників культури України, серед яких народні артисти України — В. Бесфамільнов, С. Грінченко, В. Самофалов; заслужений діяч мистецтв України В. Рунчак.

Його обробки українських народних пісень, танців, мелодій народів світу стали для баяністів багатьох поколінь улюбленими. Їх виконують музиканти всіх рівнів навчання, вони увійшли до «золотого» фонду народно-інструментального мистецтва.

У 2016 році Дніпровською дитячою музичною школою № 15 та її директором Чекалкіною М. М. був заснований Всеукраїнський фестиваль юних баяністів та акордеоністів ім. М. І. Різоля, який у 2018 році став Міжнародним.

Пропозиція внесена: Міським комунальним закладом культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15».

Громадські слухання відбудуться: 23.12.2020 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» (вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 8 А).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 68 15 55. Пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: [email protected]

 

Оголошення

18.12.2020 з 16.00 до 18.00 у приміщенні адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради (пл. Шевченка, 7) будуть проведені громадські слухання стосовно проєкту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Паторжинського, Шевченка та Південною (Соборний район).

 

Оголошення

23.12.2020 з 16.00 до 18.00 у приміщенні адміністрації Шевченківського району Дніпровської міської ради (вул. Михайла Грушевського, 70) будуть проведені громадські слухання стосовно проєкту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Воскресенською, Короленка, Челюскіна та просп. Дмитра Яворницького (Шевченківський район).

 

Оголошення

29.01.2021 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Комунального закладу культури «Дніпровський Будинок мистецтв» Дніпровської міської ради (вул. Філософська, 23) будуть проведені громадські слухання стосовно проєкту містобудівної документації «Місто Дніпро. Внесення змін до плану зонування території міста (зонінг)».

 

Оголошення

19.04.2021 з 16.00 до 18.00 у приміщенні адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради (пл. Шевченка, 7) із дотриманням норм щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, планується проведення громадських слухань щодо освоєння вільних від забудови земельних ділянок у районі пров. Радіо (Соборний район) для розміщення садибної житлової забудови

 

Оголошення

27.08.2021 з 16.00 до 18.00 у приміщенні адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради (пл. Шевченка, 7) із дотриманням норм щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, планується проведення громадських слухань щодо проєкту детального плану території кварталу, обмеженого бульваром Катеринославським, просп. Дмитра Яворницького, вулицями Гоголя, Шевченка у місті Дніпрі.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.