Громадські слухання

Інформація про процедуру ініціювання, проведення та врахування результатів громадських слухань

Громадські слухання в м. Дніпро проводяться відповідно до ст. 20 Статуту територіальної громади м. Дніпропетровська.

Отже громадськими слуханнями є зустрічі членів територіальної громади з міським головою, Таромським селищним головою, депутатами міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, посадовими особами виконавчих органів міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, під час яких:

- заслуховується інформація про вирішення окремих питань, які зачіпають інтереси всіх членів територіальної громади або її окремих частин;

- порушуються питання та вносяться пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;

- обговорюються та вносяться пропозиції до проектів рішень міської, районних у місті рад, селищної ради сел.Таромське, їх виконавчих комітетів, розпоряджень міського голови, Таромського селищного голови.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь всі члени територіальної громади.

Громадські слухання скликаються міським головою за власною ініціативою або ініціативою міської ради, районних у місті рад, Таромського селищного голови, Таромської селищної ради, органів самоорганізації населення, членів територіальної громади у кількості не менше, ніж 250 осіб.

На громадські слухання запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської, районних у місті рад, Таромської селищної ради, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

Міський голова визначає місце та час проведення громадських слухань. Виконавчий комітет міської ради забезпечує організацію громадських слухань та доведення до членів територіальної громади не пізніше, ніж за 10 днів інформації про місце та час їх проведення.

На громадських слуханнях головує міський голова або призначена ним особа. Для ведення протоколу громадських слухань обирається секретар громадських слухань. На громадських слуханнях ведеться протокол. Протокол громадського слухання підписується особою, яка його проводить, та особою, яка веде протокол, і передається міському голові.

Пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду відповідними органами місцевого самоврядування. Про результати їх розгляду міський голова або визначена ним особа доводить до відома територіальної громади.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2016 рік

За 2016 рік було проведено 7 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку № 37;   

2) з питання перейменування парку Зелений Гай (колишнє найменнування - парк ім. Ленінського комсомолу) на парк Просвіти;        

3) з питання перейменування вул. Івана Пулюя в Амур-Нижньодніпровському районі (колишнє найменування - вул. Логаша) на вул. Луї Брайля;  

4) з питання перейменування частини вулиці Юрія Савченка (від вул. Старокозацької до вул. Кавалерійської) на бульвар Батальйону Дніпро та присвоєння скверу в районі вул. Юрія Савченка (між вул. Старокозацькою та просп. Пушкіна) найменування - "сквер Героїв полку Дніпра-1";        

5) з питання присвоєння Міському комунальному закладу культури "Дніпропетровська музична школа № 6" імені В. І. Скуратовського;         

6) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37;        

7) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2017 рік

За 2017 рік було проведено 2 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання запобігання руйнуванню навколишнього середовища на території урочища тунельна балка у м. Дніпрі;

2) з питання перейменування проспекту в Чечелівському та Новокодацькому районах у проспект Сергія Нігояна.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2018 рік

За 2018 рік було проведено 7 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання реконструкції (реставрації) житлового будинку і будівництва житлового будинку з підземним паркінгом по вул. Троїцькій, 5, 7;

2) з питання екологічної ситуації у Новокодацькому районі міста Дніпра.

3) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 5» ДМР.

4) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 2» ДМР.

5) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 11» ДМР.

6) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторій загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 12» ДМР.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2019 рік

1) стосовно проекту детального плану території в районі вул. Бехтерева (Самарський район).

2) з питання перейменування вул. Дарвіна у Шевченківському та Центральному районах.

3) з питання перейменування вул. Ясної у Соборному районі.

4) з питання перейменування вул. Тополиної в Індустріальному районі.

5) з питання перейменування вул. 8 Березня в Соборному районі.

6) з питання проведення ремонтно-будівельних робіт по об’єкту "Реконструкція нежитлового приміщення КЗ "ДЦПМСД № 1" за адресою: просп. Олександра Поля, 59 для розміщення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

7) з питання присвоєння імені Олеся Гончара бібліотеці-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури "Централізована система публічних бібліотек для дорослих".

8) з питання встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі.

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення про перейменування вул. Театральної на вул. Георгія Дзяка

Георгій Вікторович Дзяк – професор, всесвітньовідомий вчений у галузі терапії, талановитий організатор вітчизняної науки. Він створив наукову школу кардіологів і ревматологів України. Особливу увагу він приділяв діагностиці ревмокардитів. Автор понад 633 наукових праць, в тому числі 23 монографій, 2 підручника, 15 навчальних посібників з проблем ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, пороків серця, ревматоїдного артриту. Автор 18 винаходів і 23 патентів. Підготував 19 докторів та 68 кандидатів медичних наук. З 1979 року Г. В. Дзяк завідував кафедрою госпітальної терапії, з 1996 року — ректор Дніпропетровської державної медичної академії.

Академік Національної Академії Медичних Наук України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри госпітальної терапії № 2. Заслужений діяч науки і техніки України. Лауреат Державної премії України, почесний громадянин м. Дніпропетровська, депутат Дніпропетровської міської ради, почесний член Української федерації вчених.

Його вклад в науку та охорону здоров’я був неодноразово відзначений урядовими нагородами. В тому числі орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (1997), ІІ ступеня (2001), медаллю «За заслуги в охороні здоров’я» імені М. Д. Стражеска (2001), золотою медаллю Альберта Швейцера за великі заслуги у справі гуманізму та медицини, орденом «Святого Станіслава» ІV ступеня (2001), почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Ім'я Георгія Вікторовича широко відоме за межами країни. Його обрано академіком Нью-Йоркської академії наук (1998) та Академії медицини Польщі (1998) Г. В. Дзяк був членом Європейського кардіологічного товариства.

Пропозиція внесена: ректоратом Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України».

Громадські слухання відбудуться 24.10.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Чечелівської районної у місті Дніпрі ради (просп. Пушкіна, 65).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 778-04-54, пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 29А (Головне архітектурно-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради).

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.