Громадські слухання

Інформація про процедуру ініціювання, проведення та врахування результатів громадських слухань

Громадські слухання в м. Дніпро проводяться відповідно до ст. 20 Статуту територіальної громади м. Дніпропетровська.

Отже громадськими слуханнями є зустрічі членів територіальної громади з міським головою, Таромським селищним головою, депутатами міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, посадовими особами виконавчих органів міської ради, районних у місті рад, Таромської селищної ради, під час яких:

- заслуховується інформація про вирішення окремих питань, які зачіпають інтереси всіх членів територіальної громади або її окремих частин;

- порушуються питання та вносяться пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;

- обговорюються та вносяться пропозиції до проектів рішень міської, районних у місті рад, селищної ради сел.Таромське, їх виконавчих комітетів, розпоряджень міського голови, Таромського селищного голови.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь всі члени територіальної громади.

Громадські слухання скликаються міським головою за власною ініціативою або ініціативою міської ради, районних у місті рад, Таромського селищного голови, Таромської селищної ради, органів самоорганізації населення, членів територіальної громади у кількості не менше, ніж 250 осіб.

На громадські слухання запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської, районних у місті рад, Таромської селищної ради, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

Міський голова визначає місце та час проведення громадських слухань. Виконавчий комітет міської ради забезпечує організацію громадських слухань та доведення до членів територіальної громади не пізніше, ніж за 10 днів інформації про місце та час їх проведення.

На громадських слуханнях головує міський голова або призначена ним особа. Для ведення протоколу громадських слухань обирається секретар громадських слухань. На громадських слуханнях ведеться протокол. Протокол громадського слухання підписується особою, яка його проводить, та особою, яка веде протокол, і передається міському голові.

Пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду відповідними органами місцевого самоврядування. Про результати їх розгляду міський голова або визначена ним особа доводить до відома територіальної громади.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2016 рік

За 2016 рік було проведено 7 громадських слухань з наступних питань:

1) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку № 37;   

2) з питання перейменування парку Зелений Гай (колишнє найменнування - парк ім. Ленінського комсомолу) на парк Просвіти;        

3) з питання перейменування вул. Івана Пулюя в Амур-Нижньодніпровському районі (колишнє найменування - вул. Логаша) на вул. Луї Брайля;  

4) з питання перейменування частини вулиці Юрія Савченка (від вул. Старокозацької до вул. Кавалерійської) на бульвар Батальйону Дніпро та присвоєння скверу в районі вул. Юрія Савченка (між вул. Старокозацькою та просп. Пушкіна) найменування - "сквер Героїв полку Дніпра-1";        

5) з питання присвоєння Міському комунальному закладу культури "Дніпропетровська музична школа № 6" імені В. І. Скуратовського;         

6) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37;        

7) з питання організації благоустрою та розміщення некапітальних споруд (водні гірки та басейни) за адресою: вул. Набережна Перемоги, в районі будинку №37.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2017 рік

1) з питання запобігання руйнуванню навколишнього середовища на території урочища тунельна балка у м. Дніпрі;

2) з питання перейменування проспекту в Чечелівському та Новокодацькому районах у проспект Сергія Нігояна.

 

Інформація про проведені громадські слухання за 2018 рік

1) з питання реконструкції (реставрації) житлового будинку і будівництва житлового будинку з підземним паркінгом по вул. Троїцькій, 5, 7;

2) з питання екологічної ситуації у Новокодацькому районі міста Дніпра.

3) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 5» ДМР.

4) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 2» ДМР.

5) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 11» ДМР.

6) з питань потенційних джерел впливу на навколишнє середовище при будівництві амбулаторій загальної практики – сімейної медицини КНП «ДЦПМСД № 12» ДМР.

 

Оголошення

12.02.2019 з 18.00 до 19.00 у приміщенні департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького, 75 А) громадські слухання щодо проведення ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлового приміщення КЗ «ДЦПМСД № 1» за адресою: просп. Олександра Поля, 59, м. Дніпро для розміщення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

 

«Громадське обговорення щодо присвоєння імені Олеся Гончара бібліотеці-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих».

Найменування організатора громадського обговорення: Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: бібліотека-філія № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих».

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти особі, та обґрунтування такої пропозиції: Олеся Гончара.

Олесь Терентійович Гончар – видатний письменник, громадський діяч, який є знаковою постаттю для Дніпра і для всієї України. У селищі Ломівка, сьогоднішнішній ж/м Ломівський Амур-Нижньодніпровського району (м. Дніпро), проходило дитинство, молоді роки нашого земляка. В АНД районі на вул. Клубній, 25 мешкала сестра письменника Олександра Терентіївна Сова і знаходиться будинок-музей Олеся Гончара. Вже понад 15 років у бібліотеці-філії № 10 працює «Літературна світлиця Олеся Гончара». Багато років бібліотека збирає та популяризує інформацію про життя та творчий шлях Олеся Гончара.

Суб’єкт, що виніс пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: дружина письменника Олеся Гончара Валентина Гончар.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 02 квітня 2019 року з 16.00 до 18.00 у приміщенні бібліотеки-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих» (вул. Шолохова, 7).

Поштова адреса та адрес електронної пошти, номер телефону, строк для подання пропозицій (зауважень): вул. Шолохова, 7, м. Дніпро, 49070;

е-mail: vdv10@i.ua; тел. 095 744 49 96 (Вуколова Валентина Дмитрівна)

Поштова адреса та адрес електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за яким можна отримати консультації: просп. Дмитра Яворницького, 75 А, м. Дніпро, 49000, каб. 506; е-mail: culture,dmr@gmail.com; тел. 745 18 94

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальної за проведення громадського обговорення: Вуколова Валентина Дмитрівна, завідувач бібліотеки-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих», тел. 095 744 49 96.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає з 31 січня по 04 березня 2019 року.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.».

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.