Погода
Комунальний заклад культури "АРТТЕРИТОРІЯ" Дніпровської міської ради

Адреса: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 118А.

Телефон: (096) 995 66 99

E-mail: [email protected]

[email protected]

Графік роботи: понеділок - п'ятниця 9:00 - 18:00, обідня перерва 13:00 - 14:00.

Адреси в соціальних мережах: Facebook: https://www.facebook.com/artterytoria/ 

Instargam: https://www.instagram.com/artterytoria/

 

ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ:

Віннікова Марина Геннадіївна

Графік прийому громадян:  вівторок, четвег 14:00 - 18:00

Телефон: (096) 995 66 99

Автобіографія

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік

 

 

    КЕРІВНИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ: 

Посада

ПІБ

Телефон

Директор

Віннікова Марина Генадіївна

(096) 995 66 99

Заступник директора

Корсаков Роман Юрійович

(096) 995 66 99

Головний бухгалтер

Зайцева Олена В’ячеславівна

(096) 995 66 99

Головний інженер

Шатіро Андрій Станіславович

(096) 995 66 99

 

- створення і організація діяльності творчих колективів, гуртків, студій, любительких об'єднань та клубів за інтересами, інших клубних формувань;

- організація і проведення фестивалів, оглядів конкурсів, виставок, майстер-класів та інших форм показу результатів творчої діяльності клубних формувань, в тому числі і з реалізацією квитків на такі заходи;

- організація спортивної та фізично-оздоровчої роботи, проведення спортивних замагань;

- проведення спектаклів, концертів, інших театрально-видовищних заходів, у тому числі за участю професійних творчих колективів та оремих виконавців в тому числі і з реалізацією квитків на такі заходи;

- організація масових театралізованих свят, народних гулянь, обрядів, ритуалів відповідно до місцевих звичаїв і традицій;

- організація дозвілля для різновікових груп населення, у тому числі проведення вечорів відпочинку, дискотек, молодіжних балів, карнавалів, дитячих заходів, зустрічі митців і творчої молоді з мешканцями, навчальними трудовимии колективами міста тощо;

- організація кіносеансів та кінофестивалів;

- організація гастрольної діяльності формувань підприємства;

- надання власної сцени суб'єктам діяльності в галузі культури для проведення гастрольних заходів, спільних проектів та програм;

- організація театральних, хореографічних, вокальних та хорових гуртків;

- проведення лекцій та семінарів культурно-мистецької тематики;

- надання організаціям на основі договорів послуг та сценічних засобів для проведення вистав, концертів виставок-ярморок, благодійних заходів;

- підготовка, тиражування та реалізація інформаційно-довідкових рекламних матеріалів, пов'язаних з діяльністю підприємства;

- надання інших послуг відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

з/п

Посада

 

П.І.Б.

 

Номер телефону

  1.  

Директор

Віннікова Марина Геннадіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Заступник  директора

Корсаков Роман Юрійович

(096) 995 66 99

  1.  

Головний бухгалтер

Зайцева Олена Вячеславівна

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний бухгалтер

Ковриженко Інна Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний бухгалтер

Барсукова Юлія Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний економіст

Василенко Ганна Михайлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Секретар

(відп.по догл.за дит.)

Дементєєвська Ірина Анатоліївна

(096) 995 66 99

  1.  

Секретар

Сокол Ольга Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності

Невідомий Олександр Вікторович

(096) 995 66 99

  1.  

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності

Дементєєвський Руслан Сергійович

(096) 995 66 99

  1.  

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності 0,5

Зозуля Ірина Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності 0,5

Корсаков Юрій Володимирович

(096) 995 66 99

  1.  

Художник-конструктор

Димитріу Денис Ігорович

(096) 995 66 99

  1.  

Головний інженер

Шатіро Андрій Станіславович

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний інженер з охорони праці

Топольська Тетяна Артемівна

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний інженер

Калініченко Віталій Григорович

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний інженер з охорони праці

Гайда Вадим Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Провідний інженер з пожежної безпеки

Чорний Олег Вікторович

(096) 995 66 99

  1.  

Старший інспектор з кадрів

Маленик Тетяна Віталіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Електрик

Штогаренко Олег Євгенович

(096) 995 66 99

  1.  

Костюмер

Власюк Ірина Георгіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Костюмер

Зубкова Галина Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Коскор Лілія Альбертівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка 

Тубольцева Наталя Костянтинівна

«Ровесник»

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

(відп.по догл.за дит.)

Сафарова Анастасія Леонідівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Саксонова Катерина Владиславівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Шуліменко Євгеній Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Шуліменко Олена Анатоліївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Корсакова Олена Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка 

Кобзар Діана Ігорівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Лещенко-Савченко Ірина Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Сагайдак Крістіна Сергіївна

 

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Тресковська Яна Андріївна «Ветеран»

(096) 995 66 99

  1.  

Звукорежисер

Дегтяренко Дмитро Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Акомпаніатор

Ільченко Валентин Григорович

(096) 995 66 99

  1.  

Машиніст сцени

Локоть Олександр Іванович

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Роговська Лариса Петрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Сімон Костянтин Адамович

(096) 995 66 99

  1.  

Охоронник-пожежник

Кудрявцев Федір Миколайович

(096) 995 66 99

  1.  

Охоронник-пожежник

Приб Едуард Львович

(096) 995 66 99

  1.  

Охоронник-пожежник

Кольцов Олег Ернестович

(096) 995 66 99

  1.  

Охоронник-пожежник

Собко Сергій Андрійович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Кругла Світлана Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Крамаренко Ніна Олександрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Соломикіна Ірина Петрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Веяк Катерина Юріївна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Федоришин Надія Михайлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Новікова Віра Михайлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Мехтієва Світлана Анатоліївна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Кузьменко Лідія Михайлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Звукорежисер 1 кат.

Овчаренко Роман Костянтинович

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

(відп. по догл.за дит.)

Заєць Ольга Сергіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Чекасіна Алла Борисівна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Зайцев Ігор Олександрович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Серковський Олександр Михайлович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Сірий Олександр Федорович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Олійник Олександр Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Кулиниченко Вікторія Анатоліївна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Коптовець Людмила Олексіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Мушинська Олена Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Гаркуша Катерина Максимівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Босих Валентина Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Вороновська Марина Михайлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Гушинець Людмила Григорівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Коптовець Ніна Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Дерев’янкіна Людмила Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Середа Микола Олександрович

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Ковальова Катерина Сергіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Лесковець Людмила Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Сагайдак Марина Вікторівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Кошляк Василь Васильович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Різник Микола Іванович

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Гніп Віктор Павлович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Герасименко Світлана Вікторівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка 

Герасименко Ірина Леонідівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Дробот Катерина Євгенівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка 

Матвєєва Віра Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Повзло Олена Леонідівна

(096) 995 66 99

  1.  

Звукорежисер

Климентьєв Дмитро Олегович

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Єрмоленко Микола Петрович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Писаренко Марія Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Лініченко Надія Сергіівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Тюріна Олеся Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Тарвердова Тетяна Меджнівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Неклюдова Любов Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Двірник

Неклюдов Олег Валерійович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Пахарєв Володимир Єрмолайович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Федорищев Валерій Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Федорищева Інна Валеріївна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Кайнога Людмила Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Клименко Любов Олександрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Краснощекова Ганна Віталіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків 

Ломака Володимир Іванович

 

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Мелешкіна Людмила Василівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Мелешкін Андрій Леонідович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Балкова Наталія Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Небеленчук Валентина Яківна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Демченко Наталія Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Клименко Анна Русланівна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Гура Олександра Вікторівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Ірчишина Галина Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Довгозвяга Анатолій Павлович

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Реброва  Наталія Юріївна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Грицай Алла Григорівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Холопова Лідія Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Ананьєва Світлана Павлівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож-Двірник  0,5

Гассан Віталій Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож-Двірник  0,5

Альонкіна Людмила Вадимівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Дьомін Олександр Сергійович

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Баскіна Тетяна Дмитрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Татаренко Тетяна Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Головний балетмейстер

Зимовченко Ольга Миколіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Репетитор з балету

Мандзюк Світлана Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівний художній

Баскін Валерій Павлович

(096) 995 66 99

  1.  

Звукорежисер 1 кат.

Ветохін Олександр Володимирович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Єсіна Ганна Сергіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Бараненко Марко Дмитрович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Ширяєва Олександра Костянтинівна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Ніколаєнко Михайло Валерійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Баранник Владистлав Олександрович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Баскін Денис Валерійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Дзюбенко Сніжана Сергіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Тінякова Діана Дмитріна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Баскіна Юлія Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

(відп. по догл.за дит.)

Кохан Ольга Олегівна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамблю

Пахота Артем Олександрович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Тихонов Артем Сергійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамбля

Артеменко Владислав Євгенійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Приходько Тетяна Олександрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

(відп. по догл.за дит.)

Приймак Вікторія Вячеславівна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Іголкіна Євгенія Вячеславівна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Лапко Єлизавета Андріївна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист балету ансамблю

Черняєв Денис Євгенович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамбля

Павлішин Данило Євгенійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамблю

Кисіль Костянтин Миколайович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамблю

Земляний Данило Сергійович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамблю

Дмитрієва Світлана Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Шарай Юрій Іванович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Шкуренко Галина Анатоліївна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Лазаревич Валентина Артемівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Волокітіна Жанна Леонідівна

(096) 995 66 99

  1.  

Двірник

Кирилюк Геннадій Миколайович

(096) 995 66 99

  1.  

Артист хору ансамблю

Котельмах Юлія Сергіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Артист оркестру ансамблю

Скляр Дмитро Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Дубровін Іван Валентинович

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Мозгова Ніна Олексіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Сторчеус Дмитро Анатолійович

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Стасенко Наталя Всеволодівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Ткачова Ганна Юріївна

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Солдатенко Олександр Валерійович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Швецов Сергій Миколайович

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Осадчий Сергій Іванович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Школа Алла Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Пелішенко Наталя Петрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Завідувач філії

Жадан Алла Олександрівна

(096) 995 66 99

  1.  

Адміністратор

Конопльова Людмила Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Дубіна Тетяна Євгенівна

(096) 995 66 99

  1.  

Керівник гуртка

Лимаренко Геннадій Іванович

(096) 995 66 99

  1.  

Звукорежисер

Олійник Артем Олександрович

(096) 995 66 99

  1.  

Акомпаніатор

Погорєлов Олександр олодимирович

(096) 995 66 99

  1.  

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків

Цвентух Юрій Вікторович

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Сердюченко Клавдія Іванівна

(096) 995 66 99

  1.  

Прибиральник службових приміщень

Лушпай Ольга Миколаївна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Дробут Валентина Олексіївна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Фаліна Алла Володимирівна

(096) 995 66 99

  1.  

Сторож

Кулько Інна Віталіївна

(096) 995 66 99

Назва філій

Завідувач філії

Адреса

Телефон

Колективи

1

Вокально - хореографічний ансамбль "Юність Дніпра"

Баскіна Тетяна Дмитрівна

вул. Титова, 18.

(067) 634 67 72

Вокально - хореографічний ансамбль "Юність Дніпра"

2

Культурно-дозвіллєвий комплекс "Зоряний"

Демченко Наталія Володимирівна

просп. Свободи, 222.

(066) 865 48 82

*Ансамбль естрадного танцю "WeDance".

(Керівник колективу: ОЛЕКСАНДРА Гура)

*Зразковий ансамбль народного танцю "Водограй".

(Керівник колективу: ГАННА Нагаєць)

*Студія бального танцю "Ділайн".

(Керівник колективу: АННА Клименко)

*Хор ветеранів "Добро".

(Керівник колективу: НАТАЛЯ Демченко)

*Народний ансамбль української пісні "Січеслав".

(Керівник колективу: АНАТОЛІЙ Довгозвяга)

*Зразкова театральна студія "Фантазери".

(Керівник колективу: НАТАЛЯ Реброва)

3

Палац культури "Північний"

Дубровін Іван Валентинович

вул. Липова, 12.

(097) 425 51 67

*Театральний колектив «FLY».

(Керівник колективу: ДМИТРО Сторчеус)

*Вертикальна хореографія.

(Керівник колективу: ГАННА Ткачова)

*Студія «Метелик».

(Керівник колективу: НАТАЛЯ Стасенко)

*СК «Титан».

(Керівник колективу: ДМИТРО Бублік)

*Студія спортивного бального танцю «Ривьера».

(Керівник колективу : ДЕНИС Губар)

*Танцювальний к-в «ART PEOPLE».

(Керівник колективу: ДМИТРО Ключко)

*Дитячий клуб «Розумничка».

(Керівник колективу: АЛЛА Олексіївна.)

*Дитячий клуб «ENGLISH club АВС».

(Керівник колективу: ОКСАНА Пліш)

*Гімнастичний фітнес-центр «Flexi Kids».

(Керівник колективу: ЮЛІЯ Марченко)

4

Культурно - дозвіллєвий комплекс "Кайдацький"

Клементьєв Дмитро Олегович

просп. Свободи, 59.

(093) 445 99 71

*Народний театр «Чародій».

(Керівник колективу: ОЛЕКСАНДР Гросіменко)

*Дитяча студія «Чародій».

(Керівник колективу: КАТЕРИНА Дробот)

*Зразковий хореографічний колектив «Перлина».

(Керівник колективу: ВІРА Матвєєва)

*Народний театральний колектив «Студія Театральний проект».

(Керівник колективу: ОЛЕКСАНДР Герасименко)

*Зразковий музичний театр «Чарівний міст».

(Керівник колективу: ОЛЕНА Повзло)

5

Культурно молодіжний центр культури "Краснопілля".

Ковальова Катерина Сергіївна

вул. Дзеркальна, 1Р

(095) 407 50 62

*Декоративно-прикладне мистецтво "Мастерилка".

(Керівник колективу: МАРИНА Сагайдак)

6

"Лоц-Кам'янський будинок культури" 

Мехтієва Світлана Анатоліївна.

вул. Мільмана, 63.

(067) 563 50 57

*Школа бального танцю «Галатея».

(Керівник колективу: ІННА Канонірова)

*Театр пісні «Аура».

(Керівник колективу: ДІАНА Дерябіна)

*Шоу-студія «Азарт».

(Керівник колективу: АЛЛА Чекасіна)

*Фолькльорний ансамбль «Заграва».

(Керівник колективу: ЮРІЙ Хмурий)

*Вокальна студія «Sunday studio vois».

(Керівник колективу: ОЛЕНА Воскресенська)

7

Будинок культури "Енергетик".

Жадан Алла Олександрівна

вул. Космонавта Волкова, 11А.

(066) 395 58 95

*Народний театральний колектив «Березіль».

(Керівник колективу: ГЕННАДІЙ Лимаренко)

*Народний хор ветеранів.

(Керівник колективу: ТЕТЯНА Дубіна)

*Вокальний ансамбль «Відлуння».

(Керівник колективу: ТЕТЯНА Дубіна)

*Вокальна студія «Дебют».

(Керівник колективу: ОЛЕНА Басюк)

*Колектив народного танцю «Красень».

(Керівник колективу: ВОЛОДИМИР Сокрута)

*Художня студія «Дніпро-Арт».

(Керівник колективу: ВАЛЕНТИНА Кожевник)

*Танцювальний гурток «Гранд».

(Керівник колективу: ВІРА Семенівна)

*Танцювальний гурток «Фріденс».

(Керівник колективу: КРІСТІНА Андріанова)

8

Культурно - спортивний комплекс "Шинник"

Коскор Лілія Альбертівна

просп. Богдана Хмельницького, 118А.

(067) 630 20 93

*Народний ансамбль танцю “Ровесник”

(Керівник колективу: НАТАЛЯ Тубольцева)

*Зразкова вокально-хореографічна шоу-студія “Маестро”.

(Керівники колективу: ЮРІЙ та ОЛЕНА Корсакови)

*Народний театр сучасної хореографії “Алегро”.

(Керівник колективу: ЄВГЕНІЙ та ОЛЕНА Шуліменки)

*Ансамбль бального танцю “Грація”.

(Керівник колективу: КРІСТІНА Сагайдак)

*Ансамбль бального танцю “Гавана”.

(Керівник колективу: ІРИНА Лещенко-Савченко)

*Хор ветеранів.

(Керівник колективу: НАТАЛЯ Гончаренко)

9

Будинок культури сел. "Чаплі"

Коптовець Людмила Олексіївна

вул. Чаплинська, 139.

(050) 955 36 34

*Гурт естрадного співу «Веселка».

(Керівник колективу: КАТЕРИНА Гаркуша)

*Хореографія "Веселка".

(Керівник колективу: МАРИНА Варановська)

*Ансамбль пісні «Криниця».

(Керівник колективу: МИКОЛА Босих)

10

Культурно дозвіллєвий - центр "Іскра"

Кайнога Людмила Миколаївна

вул. Старий Шлях, 11А.

(098) 755 99 81

*Юний художник.

(Керівник колективу: СОФІЯ Процишина)

*Викрутаси.

(Керівник колективу: ГАННА Краснощекова)

11

Будинок культури сел. "Ігрень"

Зачинено

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗАКЛАДУ

 

ЗАКУПІВЛІ ЗАКЛАДУ

 

Заклад створено у 2021 році, інформація відсутня.

Заклад створено у 2021 році, інформація відсутня.