Погода
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 7" Дніпровської міської ради

Адреса: місто Дніпро, вулиця Станіславського 9
Телефон: 097-658-88-77, 095-788-86-57
E-mail: [email protected]
Графік роботи: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт з 9:00 до 18:00

 

ДИРЕКТОР

КУЧЕРЯВИЙ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

Автобіографія

Телефон: 095-788-86-57
Графік прийому громадян: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт з 9:00 до 17:00

Забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовка спортсменів для резервного спорту

В ДЮСШ №7 відкрито шість відділень спортивного напрямку:  

ФУТБОЛ

ФУТЗАЛ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА

РУКОПАШНИЙ БІЙ

ШАХИ

 

Посада П.І.Б. працівника
Директор Кучерявий Євген Володимирович
Заступник директора з навчально-тренувальної роботи Сорочук Світлана Степанівна
Заступник директора з адміністративно-госпадарської роботи Сіра Тетяна Вікторівна
Завідувач складу Гудим Лариса Юхимівна
Головний бухгалтер Авраменко Тетяна Володимирівна
Бухгалтер Чорна Ганна Володимирівна
Інструктор-методист Петров Григорій Савич
Інструктор-методист Спасібов Дмитро Юрійович
Лікар (сумісник) Пантус Яна Валентинівна
Інженер Чорний Олександр Анатолійович
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Синяк Олег Сергійович
Прибиральник службових приміщень Покотиленко Ірина Миколаївна
Прибиральник службових приміщень Яхонтов Володимир Тимофійович
Прибиральник виробничих приміщень Туманова Наталія Анатоліївна
Прибиральник виробничих приміщень Лоза Зінаїда Маратівна
Сторож Дробенко Ніна Валентинівна
Сторож Азімова Ольга Іванівна
Сторож Спасібова Вікторія Геннадіївна
Тренер-викладач з легкої атлетики  Алдошина Наталія Володимирівна
Тренер-викладач з легкої атлетики  Тітенко Ірина Володимирівна
Тренер-викладач з легкої атлетики  Василенко Оксана Анатолієвна
Тренер-викладач з легкої атлетики Булєєва Тетяна Миколаєвна
Тренер-викладач з легкої атлетики  Козлов Сергій Вячеславович
Тренер-викладач з легкої атлетики Карпушкін Дмитро Сергійович
Тренер-викладач з легкої атлетики (сумісник) Захаровська Тетяна Леонідівна
Тренер-викладач з футболу  Крохмаль Сергій Васильович
Тренер-викладач з футболу  Татаренко Вадим Миколайович
Тренер-викладач з футболу  Наконечний Юрій Іванович
Тренер-викладач з футболу  Матвєєв Андрій Іванович
Тренер-викладач з футболу Герасимов Ярослав Олегович
Тренер-викладач з футболу  Москаленко Сергій Анатолійович
Тренер-викладач з футболу  Миргородський Юрій Тихонович
Тренер-викладач з футболу  Богомазов  Юрій Анатолійович
Тренер-викладач з футболу  Богомазов Дмитро Юрійович
Тренер-викладач з футболу  Кудзієв Герман Валентинович
Тренер-викладач з футболу  Усенко  Анатолій  Васильович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Рикашов Валерій Анатолійович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Кравченко Юрій Миколайович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Кравченко Олександр Юрійович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Фадеічев Денис Станіславович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Порохнявий Андрій Вікторович
Тренер викладач з футболу (сумісник) Каліберда Станіслав Іванович
Тренер-викладач з футзалу   Бессонов Роман Вадимович
Тренер-викладач з футзалу  Наконечний Ігор Іванович
Тренер-викладач з футзалу  Постоленко Валерій Анатоліївич
Тренер-викладач з футзалу (сумісник)   Бєлік Вікторія Володимирівна
Тренер-викладач з футзалу (сумісник)   Кудзієва Олена Юріївна
Тренер-викладач з рукопашного бою      Іващенко Валентин Васильович
Тренер-викладач з рукопашного бою      Сотникова Надія     Анатоліївна
Тренер-викладач з рукопашного бою      Кувалдін Сергій Олександрович
Тренер-викладач з рукопашного бою (сумісник)      Колесніков Сергій Романович
Тренер-викладач з рукопашного бою (сумісник)   Манжула Сергій Володимирович
Тренер-викладач з рукопашного бою (сумісник)   Чупіков Вадим Володимирович
Тренер-викладач з рукопашного бою (сумісник)   Калашнікова Ганна Ігорівна
Тренер-викладач зі змішаних єдиноборств  Соколенко Іван Анатолійович
Тренер-викладач зі змішаних єдиноборств  Безгінов Микита Григорович
Тренер-викладач зі змішаних єдиноборств (сумісник) Петрушин Дмитро Владиславович
Тренер-викладач зі змішаних єдиноборств (сумісник) Білан Дмитро Андрійович
Тренер-викладач зі змішаних єдиноборств (сумісник) Журавель Олександр Анатолійович
Тренер - викладач з шахів  Нор Наталя Володимирівна
Тренер - викладач з шахів Єрьомін Микола Володимирович
Тренер - викладач з шахів Поліч Сергій Володимирович
Тренер - викладач з шахів Макаревич Володимир Ілліч
Тренер - викладач з шахів Макаревич Ольга Леонідівна
Тренер - викладач з шахів Дірявка Юрій Павлович
Тренер - викладач з шахів Боронін Андрій Іванович
Тренер - викладач з шахів  Білозуб Лариса Іванівна
Тренер - викладач з шахів (сумісник) Олексієнко Роман Юрійович

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗАКЛАДУ

ЗАКУПІВЛІ ЗАКЛАДУ