Комунальне підприємство "Транспортна інфраструктура міста" Дніпровської міської ради

Основна діяльность підприємства: 

Метою створення і діяльності підприємства є господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою отримання прибутку.
Предметом господарської діяльності підприємства для реалізації зазначеної мети є:

  • Організація та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування, службових парковках.
  • Здійснення заходів щодо поповнення міського бюджету за рахунок збору за паркування автотранспорту, згідно з діючим законодавством України;
  • Сприяння створенню нових майданчиків для паркування;

ДИРЕКТОР ПІДПРИЄМСТВА
ГЕРАСИМОВ ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ
АВТОБІОГРАФІЯ

Юридична адреса: місто Дніпро вул. Січових Стрільців, будинок 18, другий поверх
Телефон: (067)-568-85-58
                  (067) 823-97-18 
E-mail: [email protected]
Графік роботи:  понеділок – четвер 08:00 – 17:00, п`ятниця 08:00 - 16:45, перерва 12:00 – 13:00
Графік прийому громадян: другий четвер кожного місяця, з 13:00 до 17:00
(Під час дії карантинних обмежень прийом громадян здійснюється у дистанційному режимі:  шляхом надсилання письмового звернення поштою та за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення)
Facebook
Edata

Спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів

Адреса: вул. Курсантська, в районі буд. 7
Графік роботи: 09:00 - 20:00, щоденно
Телефон: 0-800-30-30-39

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік

Співробітники підприємства:

№ п/п

ПІБ

ПОСАДА

ТЕЛЕФОН

1

Герасимов Дмитро Геннадійович

Директор

 

2

Омельченко Дмитро Анатолійович

Заступник директора

+38 (067) 568 85 58

3

Шерстюк Микола Володимирович

Інженер з охорони праці

0 800 30 30 39

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

1

Демченко Валентина Василівна

Начальник відділу - головний бухгалтер

+38 (067) 568 85 58

2

Артемова Ольга Анатоліївна

Бухгалтер

+38 (067) 568 85 58

3

Резникова Галина Григорівна

Офісний службовець

+38 (067) 568 85 58

ВІДДІЛ З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
1 Мурадян Маріне Хачиківна Провідний фахівець з публічних закупівель   
2 Павлов Геннадій Петровіч Фахівець з публічних закупівель (за сумісництвом) +38 (067) 568 85 58

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОЇ, КАДРОВОЇ РОБОТИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1

Стасовська Євгенія Сергіївна

Начальник відділу

+38 (067) 568 85 58

2

Самунь Інна Миколаївна

Юрист

+38 (067) 568 85 58

3

Дітуна Ганна Володимирівна

Юрист +38 (067) 568 85 58
4 Коробов Ігор Олексійович Юрист (за сумісництвом) +38 (067) 568 85 58

5

Негрій Олександр Станіcлавович

Адміністратор системи               (за суміщенням)

+38 (067) 568 85 58

сектор кадрової та мобілізаційної роботи

7

Щур Ірина Андріївна

Завідувач сектору

+38 (067) 568 85 58

8

Антонов Олександр Олександрович

Фахівець з мобілізаційної роботи (за суміщенням)

+38 (067) 823 97 18

ВІДДІЛ ДОГОВІРНОЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ДОКУМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ

1

Негрій Світлана Іванівна

Начальник відділу

+38 (067) 568 85 58

2

Вербицька Вероніка Євгенівна

Інженер

+38 (067) 568 85 58

3

Ємець Ілона Гафуровна

Інженер

+38 (067) 568 85 58

4 Юрчак Оксана Михайлівна Інженер +38 (067) 568 85 58

5

Артемова Ольга Анатоліївна

Діловод (за суміщенням)

+38 (067) 568 85 58

6

Стасовський Станіслав Сергійович

Економіст

+38 (067) 568 85 58

7

Карасьова Ольга Олександрівна

Економіст

+38 (067) 568 85 58

8 Дегтярь Микола Петрович Економіст +38 (067) 568 85 58

ВІДДІЛ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ

1

Осипов Андрій Миколайович

Начальник відділу

+38 (067) 823 97 18

2

Антонов Олександр Олександрович

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань

+38 (067) 823 97 18

3

Доброгорський Роман Володимирович

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань

+38 (067) 823 97 18

4

Янчук Костянтин Олегович

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань

+38 (067) 823 97 18

5

Негрій Олександр Станіславович

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань

+38 (067) 823 97 18

6

Ковальов Олег Юрійович

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань +38 (067) 823 97 18

7

Мартиненко Ольга Валеріївна

Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань

+38 (067) 823 97 18

8 Ковальова Аліна Олександрівна Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань +38 (067) 823 97 18
9 Дяченко Владлен Сергійович Старший інспектор з експлуатаційних виробничо-технічних та організаційних питань +38 (067) 823 97 18

ВІДДІЛ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НА СПЕЦІАЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТИМЧАСОВО ЗАТРИМАНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

1

Дяченко Сергій Георгійович

Начальник відділу

0 800 30 30 39

2

Іванов Денис Геннадійович

Заступник начальника відділу

0 800 30 30 39

3

Григоренко Руслан Сергійович

Провідний фахівець

0 800 30 30 39

4

Свіжинський Віталій Віталійович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

5

Чавайло Дмитро Вікторович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

6

Теслюк Дмитро Ігоревич

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

7

Андрєєв Андрій Володимирович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

8

Пєх Сергій Васильович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

9

Скляренко Олександр Сергійович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

10

Коробка Сергій Васильович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

11

Довгопол Віталій Станіславович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

12

Сокотило Євген Олександрович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

13

Савченко Сергій Васильович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

14

Рудь Сергій Васильович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

15

Махно Олег Леонідович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

16

Петренко Євгеній Миколайович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

17

Мейжюс Ярослав Викторович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

18

Дудінський Максим Вацлавович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

19

Лєонов Юрій Олександрович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

20 Жуковець Олександр Вікторович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39

21

Муха Ярослав Олександрович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

22

Лежень Володимир Михайлович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

23

Магльований Андрій Володимирович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

24

Пеньок Віталій Миколайович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

25

Калюта Павло Юрійович

Машиніст крана автомобільного

0 800 30 30 39

26 Пристай Ярослав Ігорович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39
27 Матвієнко Вадім Вікторович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39
28 Шатрюк Олег Борисович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39
29 Герасименко Анатолій Сергійович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39
30 Молчанов Сергій Володимирович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39
31 Герасименко Дмитро Анатолійович Машиніст крана автомобільного 0 800 30 30 39

32

Трусевич Оксана Анатоліївна

Старший оператор диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному (морському, річковому) транспорті

0 800 30 30 39

33 Ягольник Алла Григоріївна Оператор диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному (морському, річковому) транспорті 0 800 30 30 39

34

Ярошенко Євгеній Віталійович

Фахівець

0 800 30 30 39

35

Погорілий Ростислав Савелійович

Фахівець

0 800 30 30 39

36

Іванова Катерина Іванівна

Фахівець

0 800 30 30 39

37

Довга Ольга Віталіївна

Фахівець

0 800 30 30 39

38

Руда Ганна Олександрівна

Фахівець

0 800 30 30 39

39

Овчаренко Артем Валерійович

Фахівець

0 800 30 30 39

40

Гетьман Інна Михайлівна

Фахівець 0 800 30 30 39
41 Доброгорська Дар`я Олександрівна Фахівець  0 800 30 30 39

42

Беседин Олександр Павлович

Сторож

0 800 30 30 39

43

Гудимов Юрій Юрійович

Сторож

0 800 30 30 39

44

Єрмолаєв Олександр Сергійович

Сторож

0 800 30 30 39

45

Ягольник Алла Григорівна

Комірник (за суміщенням) 0 800 30 30 39

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.