Погода
Громадська рада

   Громадська рада при Дніпровській міській раді є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні, реалізації державної, регіональної та регуляторної політики і місцевого самоврядування на території м. Дніпра.

Контакти:

тел: 096 015 25 95, e-mail: gromrada@dniprorada.gov.ua, сторінка у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/gromrada.dmr

   

Оголошення

   Згідно п.п. 3.4 розділу 3 Регламенту роботи Громадської ради 04.12.2019 о 13.00 у білій залі Дніпровської міської ради відбудуться позачергові загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Оголошення

   17.12.2019 о 13.00 у к. 115 Дніпровської міської ради відбудуться загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Оголошення

   12.02.2020 з 12.00 до 14.00 у білій залі міської ради відбудуться Загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Оголошення

   04.03.2020 о 17.00 у білій залі міської ради відбудуться Загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Оголошення

   31.03.2021 о 12.00 у малій актовій залі (вул. Старокозацька, 58) відбудуться Загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Порядок денний зборів:

 1. Про затвердження порядку денного загальних зборів ГР ДМР.
 2. Про затвердження результатів роботи ГР ДМР за 2020 рік.
 3. Про затвердження Плану роботи ГР ДМР на 2021 рік.
 4. Про припинення членства у Громадській раді Мірошніченко М. О., Амеліна С. В. та Алексєєвої І.Ю.
 5. Про обрання голови комітету ГР ДМР з питань екології, захисту довкілля та сталого розвитку.
 6. Про додаткове включення (кооптацію) інститутів громадянського суспільства ГО «БУДЬ ЗЕЛЕНИМ», Дніпропетровського обласного товариства німців «Відергебурт» та ГО «ЕКОДНІПРО СТАНДАРТ» до складу Громадської ради при Дніпровській міській раді.
 7. Про внесення змін до пункту 4.2 Положення про Громадську раду при Дніпровській міській раді.
 8. Про звернення до Дніпровської міської ради щодо прийняття рішення про розробку комплексної Міської програми соціальної реабілітації та догляду осіб вразливих категорій (нарко- та алкозалежних, колишніх в’язнів, носіїв ВІЛ та туберкульозу тощо) та людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги.
 9. Про звернення до Дніпровської міської ради щодо надання інформації та копій документів для проведення громадської експертизи діяльності Департаменту парків та рекреації ДМР, КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» ДМР, КП «Міські причали» ДМР, Інспекція з питань благоустрою ДМР, КП «Благоустрій міста» ДМР, КП «Управління контролю за благоустроєм міста» ДМР.

Оголошення

  23.07.2021 об 11.00 у білій залі Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75) відбудуться загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Порядок денний зборів:

 1. Про затвердження порядку денного загальних зборів ГР ДМР.
 2. Про затвердження результатів планової роботи ГР ДМР за перше півріччя 2021 року.
 3. Про затвердження Плану роботи ГР ДМР на 2021 рік (зі змінами).
 4. Про додаткове включення інститутів громадянського суспільства ДОВП ГО «Міжнародний центр батьківства», ГО «Християнське товариство сприяння безпеці життєдіяльності «Українська армія спасіння», РО «Релігійна громада Християнської харизматичної церкви «Джерело життя» у місті Дніпро» та ГО «Товариство інтелектуальної власності» до складу Громадської ради при Дніпровській міській раді.
 5. Про включення до складу Громадської ради при Дніпровській міській раді представника Дніпровської міської громадської організації захисту тварин «Вірність» Зєніковой Марини Сергіївни.
 6. Про обрання членом Правління ГР ДМР голову комітету з питань транспорту та звязку ГР ДМР Бутко Дмитра Олександровича.
 7. Різне.

Оголошення

     24.12.2021 об 11.00 у приміщенні «білої зали» Дніпровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького 75) відбудеться засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Оголошення

     12.01.2022 з 16.00 до 17.00 у приміщенні «білої зали» Дніпровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького 75) відбудеться засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

 

 

Ініціативна група повідомляє, що установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді відбудуться 15 березня 2022 року о 12.00 у конференц-залі Дніпровської міської ради за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75А. Реєстрація почнеться з 11.30 до 12.00 (при собі мати документи, що посвідчують особу).

 

Увага! У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний час через обмеження, пов’язані з карантином або з інших причин, установчі збори можуть бути відкладені/перенесені рішенням ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному веб-сайті Дніпровської міської ради, не пізніше ніж за 5 календарних днів від затвердженої дати, а також розіслана на електроні пошти інститутам громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах та були допущені до них.

До складу Громадської ради при Дніпровській міській можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства, ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять статутну діяльність на території м. Дніпра.

Процедура подання документів ІГС для участі їх представників в установчих зборах для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді, порядок перевірки поданих пакетів документів та відмови ІГС в участі їх представників в установчих зборах, інші процедурні питання щодо підготовки проведення установчих зборів для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді визначаються Порядком подання документів інститутами громадянського суспільства для участі їх представників в установчих зборах для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді, затвердженим рішенням ініціативної групи відповідно протоколу № 2 від 12.01.2022 (додається) та Положенням про Громадську раду при Дніпровській міській раді, затвердженого рішенням Дніпровської міської ради від 24.07.2019 р. №94/47 (зі змінами).

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

 

ПОРЯДОК подання документів інститутами громадянського суспільства для участі їх представників в установчих зборах для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді (зі змінами)

 

Згода на обробку персональних даних

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про обробку персональних даних ініціативною групою з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

 

Оголошення

   Згідно п. 3.4 розділу 3 Регламенту роботи Громадської ради 25 – 26.07.2022 планується проведення позачергових загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді в онлайн форматі.

Порядок денний зборів:

 1. Про проведення позачергових загальних зборів Громадської ради при Днiпровськiй міській раді он-лайн через електронні засоби комунікації.
 2. Про затвердження порядку денного позачергових загальних зборів Громадської ради при Днiпровськiй міській раді.
 3. Про затвердження звернень ГР ДМР до:
 • Президента України;
 • Верховної Ради України;
 • інститутів громадянського суспільства та громадських рад при органах державної влади та місцевого самоврядування.
 1. Про делегування Правлінню Громадської ради при Дніпровській міській раді повноважень по підготовці листів/запитів/звернень тощо з питань з’ясування обставин справи щодо неможливості перетину кордону Головою Громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадієм Корбаном та коммунікацій (листування, надання інформації тощо) з організаціями, установами, інститутами громадянського суспільства тощо з вищезазначеного питання.          

 (25.07.2022)

Протокол № 4 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 5 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протоколол № 4 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 6 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 7 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 5 засідання Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 6 засідання Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 8 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол засідання круглого столу "Інклюзивна освіта - якісна послуга для дітей та молоді з особливими потребами"

Протокол № 7 засідання Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 15 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 16 засідання правління Громадськаї ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 11 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 17 засідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 12 загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 18 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 19 засдідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 20 засідання Правіління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 21 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 13 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді (виправлений)

Протокол № 22 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 23 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 14 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 24 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

протокол № 25 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 26 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 27 засідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 28 засідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 29 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 30 засідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 31 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 15 загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 32 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 33 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 34 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 16 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 35 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 36 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 37 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 38 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 39 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 40 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 17 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 41 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 42 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 18 Загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 43 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 44 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 45 засідання Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 19 загальних зборів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Протокол № 46 засідання правління Громадської ради при Дніпровській міській раді

Звіти

 

Звіт про результати діяльності Громадської ради при Дніпровській міській раді за перше півріччя 2021 року

 

Сьогодні відбулися останні загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді каденції 2017-2022 р.р.

  Декілька слів на підведення підсумків роботи Громадської ради.

  Громадська рада при Дніпровській міській раді була утворена у 2017 роцi i на сьогодні є ефективним механiзмом впливу громадськостi на роботу міської влади. Через Громадську раду громадяни та інститути громадянського суспільства мають можливістъ ініціювати розв'язання суспільно значущих проблем у сферах, які вiднесені до компетенції міської ради та її виконавчих органів. Тому ефективна дiяльнiсть Громадської ради дозволила підвищити її роль як постiйно діючого посередника між владою і громадськістю.

На підставі звернень небайдужих громадян, мешканців нашого міста, робочими органами Громадської ради тільки за останній час було пiдготовлено близько двохсот вiдповiдних звернень, листів, запитів до структурних пiдроздiлiв міської ради, а також звернення до мiнiстерств і відомств та правоохоронних органiв. Питания, які були порушенi у зверненнях та стосувались різних сфер життєдіяльності, пройшли обговорення та знайшли визначених вiдповiдальних виконавців та чіткі строки виконання.

Завдяки ініціативі наших громадських активістів, членів Громадської ради, було ініційовано розробку декількох міських програм, зокрема, Міської програми «Місто Дніпро зручне для всіх» на 2021-2025 р.р.», Міської програми соціальної реабілітації та догляду осіб вразливих категорій (нарко- та алкозалежних, колишніх в’язнів, носіїв ВІЛ та туберкульозу тощо) та людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги. У жовтні 2020 року депутатами міської ради підтримано та ухвалено рішення про вступ міста Дніпро до некомерційної організації ЕСАD (European Cities Against Drugs) – Європейські міста вільні від наркотиків. На 12-й черговій сесії міської ради у листопаді 2021 року прийнято «Стратегію розвитку міста «Дніпро – 2030», у розробці якої приймали активну участь члени Громадської ради.

Багато уваги членами Громадської ради приділялось питанням протидії домашньому насильству у місті Дніпрі. Завдяки спільним зусиллям громадськості та виконавчих органів міської ради у липні 2021 року була відкрита перша кризова кімната у місті, на черзі – друга.

Члени Громадської ради приймали участь у засіданнях виконкому, постійних депутатських комісій, пленарних засіданнях міської ради, експертних та конкурсних комісіях міської ради. надавали інтерв’ю та коментарі з різних питань, пов’язаних з діяльністю Громадської ради та міської влади.

Перелік добрих справ наших колег можна продовжувати, але на це піде багато часу.

Хочу висловити подяку за активну громадянську позицію та плідну роботу всім членам Громадської ради, а особливо, голові комітету з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Ользі Волковой, голові комітету з питань транспорту та зв’язку Дмитру Бутко, голові комітету з питань охорони здоров’я Ларисі Бабич, голові комітету з питань соціального захисту населення, сім’ї та дитини Ларисі Сурженко, голові комітету з питань освіти та молоді Марії Пінчук, членам Громадської ради Віталію Крупицькому, Ігорю Любарському, Дмитру Гацалюку, а також працівникам міської ради, які завжди сприяють роботі Громадської ради – начальнику управління внутрішньої політики Станіславу Бандурі та секретарю Громадської ради Ользі Мальцевій.

Бажаю всім нам міцного здоров’я, наснаги і подальших здобутків на благо нашого рідного міста!

Голова Громадської ради при Дніпровській міській раді

Геннадій Корбан

Звіт Громадської ради при Дніпровській міській раді