Комунальний заклад соціального захисту "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Мамине щастя" Дніпровської міської ради

Директор закладу:

Земенкова Марина Олегівна

Адреса: місто Дніпро, просп. Олександра Поля, 121 Б
Е-mail: [email protected]
Графік роботи: понеділок – четвер  9:00 - 18:00, п’ятниця  9:00 - 16:45
Графік прийому громадян: понеділок – четвер  9:00 - 18:00, п’ятниця  9:00 - 16:45

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ:

Заклад забезпечує соціальну підтримку та надає матерям з дітьми унікальні можливості в умовах цілодобового перебування виховувати власну дитину, поступово долати проблеми, життєві кризи, психологічні бар’єри, а також допомагає їм здобувати професійний фах освіту, формуючи навички самостійного життя.
Жінки з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, перебуваючи в Закладі мають можливість отримувати безкоштовно соціальні, психологічні послуги, юридичну допомогу і підтримку для подолання життєвих труднощів.
Максимальний термін перебування жінки з дитиною у Закладі не перевищує 12 місяців.
Команда фахівців Закладу відповідно до індивідуального плану роботи з кожною мешканкою систематично консультує матерів з питань розвитку та виховання дітей різних вікових категорій, своєчасно сприяють в оформленні соціальних виплат, місця реєстрації, влаштуванні дітей у дошкільні установи, школи, їх ефективній адаптації до нового середовища, соціалізації, повноцінному медичному обстеженню, компетентній психологічній підтримці.
Також з отримувачам послуг закладу регулярно за планом проводяться психологічні заняття, скеровані на формування усвідомленого материнства, досягнення позитивних особистісних, характерологічних змін, розвиток навичок самостійного проживання з дитиною, успішної реінтеграції в суспільство тощо.

ЦЕНТР НАДАЄ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

  • Надання тимчасового притулку;
  • Соціально-психологічна підтримка;
  • Надання психологічної допомоги, спрямованої на захист, адаптацію та реабілітацію;
  • Послуги з надання соціально правового консультування та скерування;
  • Допомога у реєстрації місця проживання
  • Допомога у здобутті освіти, фаху, навичок самостійного життя.

 Центр разрахован на 40 осіб (матерей з немовлями).

УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ ПОТЕНЦІЙНИХ ОТРИМУВАЧІВ ПОСЛУГ ДО КЗСЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ «МАМИНЕ ЩАСТЯ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

В своїй діяльності заклад керується діючим Положенням КЗСЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» Дніпровської міської ради від 23.01.2019 року №48/40 та рішенням Дніпровської міської ради VII cкликання «Про внесення змін до Положення про Комунальний заклад соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» Дніпровської міської ради» від 22.01.2020 року №113/53, відповідно до п. 5.3 зарахування до Центру здійснюється за наказом директора Центру на підставі:
- особистого звернення потенційного отримувача послуг;
- направлення управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради, якому підпорядковано Центр.
Для влаштування вагітних жінок, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, жінок, з дітьми, які зазнали домашнього насильства, до Центру необхідне клопотання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або управління-служби у справах дітей за місцем походження отримувачів послуг, або уповноваженого підрозділу органу Національної поліції до управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.
Для зарахування до Центру подається документ, що посвідчує особу, медична довідка про стан здоров’я, обмінна карта пологового будинку, пологового відділення (облікова форма № 113/о), медична довідка, у разі прийняття жінки з немовлям - медична довідка про народження дитини, а у разі прийняття жінки з дитиною (дітьми) – медична довідка на жінку та дитину (дітей), витяг з історії розвитку дитини (ф. 112/0), карта імунізацій (ф.063-1/0).
У разі відсутності зазначених документів Центр разом з відповідним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання жінки надає допомогу в їх оформленні.
Відповідно до п. 5.8 до Центру не приймаються особи за наявності у них алкогольної або наркотичної залежності, із симптомами хвороби в період загострення хронічних інфекційних захворювань.
Зарахування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, до закладу здійснюється протягом робочого дня, тривалість якого визначається регламентом Центру (понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00).

Штатний розпис станом на 02.09.2019
Штатний розпис на 2020 рік
Фінансова звітність за I квартал 2020 року

Фінансова звітність за 2019 рік
Положення

День захисту дітей 2020

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне з найбільш «дитячих» свят у світі. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Фахівці КЗСЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» ДМР всі свої зусилля спрямовують на захист інтересів дітей, які опинились разом зі своїми матусями у складних життєвих обставинах.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Саме тому, наш Центр має таку назву – «Мамине щастя».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.