Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

освіта у сфері спорту та відпочинку

Основним завданням закладу:

- Забезпечення у позаурочний та позанавчальний час пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації їхніх здібностей.
- Створення  умов для сприяння розвитку спорту вищих досягнень, підготовка резерву національних збірних команд.
- Проведення спортивно-оздоровчої роботи та формування здорового способу життя вихованців засобами спорту.
- Сприяння вирішенню проблеми зайнятості дітей у позашкільний час, їх духовного та фізичного розвитку .
- Виховання у молоді відповідної мотиваційної та поведінкової характеристики, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.
- Розвинення стрілецького спорту в загальноосвітніх школах, виявлення талановитих дітей, проведення їх попередньої підготовки для подальшої передачі до СДЮСШОР.

Директор закладу:
Пущенко Надія Вячеславівна

Адреса: місто Дніпро, вулиця Маршала Малиновського 17
Телефон: 23-20-56
E-mail: sdushor1@mail.ru
Графік роботи: 9:00 - 18:00

 

Співробітники закладу:

1. Заступник директора з НТР - Любимова Катерина Вадимівна
2. Заступник директора з АГД - Садоха Людмила Олексіївна
3. Інструктор-методист - Чебанова Римма Анатоліївна
4. Головний бухгалтер - Парижняк Ольга Сергіївна
5. Бухгалтер - Жекова Катерина Миколаївна
6. Старший тренер-викладач - Коновалюк Георгій Дмитрович
7. Тренер-викладач - Хаткевич  Леонід Тимофійович
8. Тренер-викладач - Тарасова  Юлія Олександрівна
9. Тренер- викладач - Лівшиць Олена Віталіївна
10. Тренер-викладач - Ніколаєва Олена Володимирівна
11. Тренер-викладач - Горєлий Андрій Миколайович
12. Тренер-викладач - Гніденко Анна Миколаївна
13. Слюсар-ремонтник - Колесніков Олександр Анатолійович
14. Технік-електрик - Божко Олексій Іванович
15. Майстер з ремонту (зброї) -  Куций Констянтин Васильович
16. Завідувач складу - Волкова Віра Федорівна
17. Комірник - Левченко Марина Вікторівна
18. Прибиральниця - Загинайко Ганна Олександрівна
19. Прибиральниця  - Гапонець Тетяна Іванівна
20. Двірник - Петрова Людмила Юріївна

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.