Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

освіта у сфері спорту та відпочинку

Основним завданням закладу:

- Забезпечення у позаурочний та позанавчальний час пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації їхніх здібностей.
- Створення  умов для сприяння розвитку спорту вищих досягнень, підготовка резерву національних збірних команд.
- Проведення спортивно-оздоровчої роботи та формування здорового способу життя вихованців засобами спорту.
- Сприяння вирішенню проблеми зайнятості дітей у позашкільний час, їх духовного та фізичного розвитку .
- Виховання у молоді відповідної мотиваційної та поведінкової характеристики, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.
- Розвинення стрілецького спорту в загальноосвітніх школах, виявлення талановитих дітей, проведення їх попередньої підготовки для подальшої передачі до СДЮСШОР.

Вид спорту: кульова стрільба (пістолет,гвинтівка)

Заняття проводяться на базі КПНЗ "СДЮСШОР №1" ДМР

на базах НВК №57, ЗОШ "147, СЗШ №123 проводяться заняття з групами початкової підготовки

Директор закладу:


Пущенко Надія Вячеславівна

 

 

Адреса: місто Дніпро, вулиця Маршала Малиновського 17
Телефон: 23-20-56, 098 48 73 385
E-mail: sdusс[email protected]
Графік роботи: 9:00 - 18:00

 

Співробітники закладу:

1 Пущенко Надія Вячеславівна Директор
2 Любимова Катерина Вадимівна Заступник директора з НТР
3 Чебанова Римма Анатоліївна Інструктор-методист
4 Садоха Людмила Олексіївна Заступник директора з АГР
5 Парижняк Ольга Сергіївна Головний бухгалтер
6 Жекова Катерина Миколаївна Бухгалтер
7 Коновалюк Георгій Дмитрович Старший тренер
8 Горєлий Андрій Миколайович Тренер-викладач
9 Гніденко Анна Миколаївна Тренер-викладач
10 Ніколаєва Олена Володимирівна Тренер-викладач
11 Донік Ольга Володимирівна Тренер-викладач
12 Хаткевич Леонід Тимофійович Тренер-викладач
13 Волков Володимир Олександрович Тренер-викладач
14 Колісник Олег Анатолійович Тренер-викладач
15 Волкова Віра Федорівна Завідуюча складом зброї
16 Левченко Марина Вікторівна Комірник складу зброї
17 Куций Костянтин Васильович Майстер по ремонту зброї
18 Д'яченко Ігор Іванович Слюсар-ремонтник (зброї)
19 Петраш Ігор Миколайович Техник
20 Загинайко Ганна Олександрівна Прибиральниця
21 Гуськова Валентина Олександрівна Прибиральниця
22 Гуськова Таїсія Леонідівна Двірник
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.