Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту" Дніпровської міської ради

Адреса: 49083 місто Дніпро, проспект Слобожанський 35, офис 406   
Телефон: 722-20-57     
E-mail: [email protected]     
Графік роботи: 8:30 - 17:30

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/tpvsdnipro  

 

ДИРЕКТОР

 

ПРОКОПЕНКО ЮРІЙ ЮХИМОВИЧ

Автобіографія

Телефон: +38 (050)-965-08-78

 

Графік прийому громадян: Пн, Чт  з 11:00 до 14:00

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту» Дніпровської міської ради відкрита 01 квітня 2015 року за рішенням сесії VI скликання Дніпропетровської міської ради від 11.03.2015 року № 45/62 «Про удосконалення мережі комунальних позашкільних навчальних закладів ДМР» 


Основними напрямками роботи КПНЗ «ДЮСШ з ТПВС» ДМР є залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста, області та України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. формування у вихованців національної самосвідомості, активної громадської позиції та відповідальності.

 У школі працює 9 відділень з видів спорту

Більярдний спорт - гра кулями на спеціально обладнаному столі.  Усі сучасні варіанти гри проходять на спеціально обладнаному столі за допомогою довгої тонкої палиці (кия) та набору куль. Суть гри в більярд — вдарити києм по кулі, яка розташована на столі, і поцілити цією кулею в іншу. Здебільшого, метою гравця є забити одну з куль, що зіткнулися, у спеціальний отвір в краю столу (лузи); проте чого саме прагнеться від зіткнення двох куль залежить від різновиду самої гри у більярд.

Водно-моторний спорт — технічний вид спорту, що включає швидкісні змагання на моторних човнах.  Змагання проводяться з метою:  виявлення найсильніших спортсменів і команд; підвищення майстерності та досягнення найкращих результатів.

Важка атлетика — силовий вид спорту у сучасних Олімпійських іграх, у якому атлет намагається підняти якомога важчу штангу (складається з грифу та важкоатлетичних дисків різної ваги). У сучасних Олімпійських іграх змагання з важкої атлетики поділяються на дві вправи — ривок, а також поштовх.

Велосипедний спорт — (в широкому сенсі слова) — це переміщення по землі з використанням транспортних засобів (велосипедів), які урухомлює м'язова сила людини. Велоспорт — одна з популярних форм рухомої активності, зміцнює легені та серце і звичайно, м'язи ніг.  Велосипедний спорт є олімпійським видом спорту.  До велоспорту входять такі дисципліни як гонки на треку, шосе, пересіченою місцевістю, маунтінбайк, змагання з фігурної їзди та гри в м'яч на велосипедах — велополо та велобол тощо. Велоспорт також є частиною такого виду спорту як тріатлон. Основна мета гоночних дисциплін — найшвидше подолання дистанції.

Мотоциклетний спорт, мотоспорт — технічний вид спорту, основу якого складає взаємодія спортсмена з різноманітною мотоциклетною технікою. Саме поняття мотоциклетного спорту є більш широким, ніж просто їзда на мотоциклі; це може бути їзда на час, на витривалість, на швидкість.

Скелелазіння — олімпійський вид спорту, який полягає у вільному лазінні (найчастіше – сходженню) по природному (скелі) або штучному (скалодром) рельєфу. Це самостійний вид спорту, який вийшов з альпінізму й нерозривно пов'язаний з ним.  Різниця між альпінізмом і скелелазінням у тому, що в скелелазінні, як правило, є постійні (статичні) точки опори — гаки, які забетовані у скелю, а в альпізмі навпаки, всі точки страховки, як правило, є тимчасові (френди, закладки тощо), а також що альпінізм, на відміну від скелелазіння, дозволяє лазіння з застосування спеціальних інструментів та додаткового спорядження.

Триатлон  — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.   Плавання  Велогонка  Біг Існує кілька видів триатлону:  Суперспринт: плавання — 300 м, велогонка — 8 км та біг — 2 км Короткі дистанції (спринт): плавання — 750 м, велогонка — 20 км та крос — 5 км; Міжнародний чи Олімпійський: плавання — 1500 м, велогонка — 40 км та біг — 10 км; «Напівзалізна людина»: плавання — 1,9 км, велогонка — 90 км та біг — 21 км; «Залізна людина» (англ. Ironman): плавання — 3,8 км, велогонка — 180 км та біг — 42 км (марафонська дистанція).

Спортивний туризм  — неолімпійський вид спорту з подолання певного відрізку земної поверхні, який називають маршрутом, з подоланням природних та/або штучних перешкод (гірські вершини і перевали (у гірському туризмі) або річкові пороги (у сплавах річками)), виконання технічних прийомів, спеціальних тактичних та/або технічних завдань. При цьому під «земною поверхнею» мається на увазі не лише ґрунтова поверхня Землі, але також і кам'яна, і водна тощо.  Спортивний туризм — це специфічний вид туристсько-спортивної діяльності, головною формою якої є спортивний похід або змагання з видів туризму, ці види діяльності спрямовані на випробовування фізичних, психічних, духовних сил людини, удосконалення туристської майстерності туриста, виконання нормативів спортивних розрядів.

Тхеквондо  — бойове мистецтво, олімпійський вид спорту та національний вид спорту в Кореї. Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя.

 

 

 

 

Місце проведення занять (перелік усіх орендованих та власних місць, де проводяться заняття): КЗО "СЗШ № 147"ДМР (просп. Миру, 51-А), КЗО "СЗШ №63"ДМР (вул. Янтарна, 71-А), Водна станція (Набережна Перемоги 24-П), мотодром Агро-Союз (Ювілейне, вул. Нижньодніпровська, 1) та Краснопольська балка, приміщення т/к Меридіан (вул. Спогадів,65), скеледром «La Scala» (вул. Баррикадная, 5/7), Басейн ПДАБА (вул..Чернишевського 24А) л/а манеж ПДАФКіС (Набережна Перемоги, 10-А),. Більярдний клуб «Атмосфера», (вул. Д.Донського, 2 А), спортивна зала для єдиноборств ПДАБА (вул.Чернишевського 24А), КЗО СЗШ № 121 (вул. Солідарна 4-А), спортивна зала вул. 6-ої стрілецької дивізіїї, 11, спортинв зала АЦПТО, спорткомплекс ДНУЗТ.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗАКЛАДУ

ЗАКУПІВЛІ ЗАКЛАДУ

 

Скарги та звернення відсутні