Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Залучення дітей,підлітків і молоді  до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста,області та України з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Директор закладу:
Прокопенко Юрій Юхимович

Адреса: 49083 місто Дніпро, проспект Слобожанський 35, офис 406   
Телефон: 722-20-57     
E-mail: [email protected]     
Графік роботи: 8:30 - 17:30

 

заступник директора з навчально-тренувальної роботи 

Михайловська Марина Сергіївна

 

головний бухгалтер

Чекунова Євгенія Миколаївна

 

інтернет-сторінка: https://www.facebook.com/tpvsdnipro 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту» Дніпровської міської ради відкрита 01 квітня 2015 року за рішенням сесії VI скликання Дніпропетровської міської ради від 11.03.2015 року № 45/62 «Про удосконалення мережі комунальних позашкільних навчальних закладів ДМР» на базі Дніпропетровської обласної дитячо-юнацької спортивно-технічної школи товариства сприяння обороні України з технічних та військово-прикладних видів спорту, розташована за адресою: 49083 м. Дніпро, проспект Слобожанський, буд 35, оф.406, email: [email protected] , тел. (056) 722-20-57.

Директор – Прокопенко Юрій Юхимович, загальний стаж роботи на посаді директора складає більше 25 років, має вищу фахову освіту з фізичного виховання.

Основними напрямками роботи КПНЗ «ДЮСШ з ТПВС» ДМР є залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста, області та України; формування у вихованців національної самосвідомості, активної громадської позиції та відповідальності.

Власної спортивної бази КПНЗ «ДЮСШ з ТПВС» ДМР не має. Для вирішення питань організації та проведення навчально-тренувальних занять з видів спорту використовуються спортивні бази загальноосвітніх шкіл (№ 147, 63, 26), легкоатлетичний манеж ДДІФКіС, плавальний басейн та малий спортивний зал ПДАбА, мотодром Краснопольської балки, приміщення СК «Торнадо», водна станція ТСОУ, скеледром «Ла-скала», більярдний клуб "Атмосфера"

В школі працюють 16 тренерів-викладачів серед яких 3МСМК, 3 МС, 3 ЗТУ, 1 кандидат педагогічних наук.

Вищу кваліфікаційну категорію має 4 тренера-викладача, І кваліфікаційну категорію мають 5 тренерів-викладачів, ІІ – 5 тренерів-викладачів. Вищу фізкультурну освіту мають 14 тренерів-викладачів, одвоє середню-спеціальну.

 

У КПНЗ «ДЮСШ з ТПВС» ДМР культивуються 7 видів спорту: більярдний спорт, водно-моторний спорт, мотоциклетний спорт, скелелазіння, спортивний туризм, триатлон, тхеквондо ВТФ.

В школі займається близько 250 учнів, з них 112 в групах початкової підготовки, 83 в групах базової підготовки, 42 в групах спеціалізованої підготовки, 10 спортсменів у групі вищої спортивної майстерності. 

водно-моторний спорт

Водно-моторний спорт — технічний вид спорту, що включає швидкісні змагання на моторних човнах.

Змагання проводяться з метою:

  • виявлення найсильніших спортсменів і команд;
  • підвищення майстерності та досягнення найкращих результатів.
скелелазіння

Скелелазіння — олімпійський вид спорту, який полягає у вільному лазінні (найчастіше – сходженню) по природному (скелі) або штучному (скалодром) рельєфу. Це самостійний вид спорту, який вийшов з альпінізму й нерозривно пов'язаний з ним.

Різниця між альпінізмом і скелелазінням у тому, що в скелелазінні, як правило, є постійні (статичні) точки опори — гаки, які забетовані у скелю, а в альпізмі навпаки, всі точки страховки, як правило, є тимчасові (френди, закладки тощо), а також що альпінізм, на відміну від скелелазіння, дозволяє лазіння з застосування спеціальних інструментів та додаткового спорядження.

спортивний туризм

Спортивний туризм  — неолімпійський вид спорту з подолання певного відрізку земної поверхні, який називають маршрутом, з подоланням природних та/або штучних перешкод (гірські вершини і перевали (у гірському туризмі) або річкові пороги (у сплавах річками)), виконання технічних прийомів, спеціальних тактичних та/або технічних завдань. При цьому під «земною поверхнею» мається на увазі не лише ґрунтова поверхня Землі, але також і кам'яна, і водна тощо.

Спортивний туризм — це специфічний вид туристсько-спортивної діяльності, головною формою якої є спортивний похід або змагання з видів туризму, ці види діяльності спрямовані на випробовування фізичних, психічних, духовних сил людини, удосконалення туристської майстерності туриста, виконання нормативів спортивних розрядів

мотоциклетний спорт

Мотоцикле?тний спорт, мотоспо?рт — технічний вид спорту, основу якого складає взаємодія спортсмена з різноманітною мотоциклетною технікою. Саме поняття мотоциклетного спорту є більш широким, ніж просто їзда на мотоциклі; це може бути їзда на час, на витривалість, на швидкість.

триатлон

Тріатлон — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плаванняїзду на велосипеді та біг.

Існує кілька видів тріатлону:

  • Суперспринт: плавання — 300 м, велогонка — 8 км та біг — 2 км
  • Короткі дистанції (спринт): плавання — 750 м, велогонка — 20 км та крос — 5 км;
  • Міжнародний чи Олімпійський: плавання — 1500 м, велогонка — 40 км та біг — 10 км;
  • «Напівзалізна людина»: плавання — 1,9 км, велогонка — 90 км та біг — 21 км;
  • «Залізна людина» (англ. Ironman): плавання — 3,8 км, велогонка — 180 км та біг — 42 км (марафонська дистанція)
тхеквондо ВТФ

Тхеквондо  — бойове мистецтвоолімпійський вид спорту та національний вид спорту в Кореї. Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя.

більярдний спорт

Більярдний спорт - гра кулями на спеціально обладнаному столі.

Усі сучасні варіанти гри проходять на спеціально обладнаному столі за допомогою довгої тонкої палиці (кия) та набору куль. Суть гри в більярд — вдарити києм по кулі, яка розташована на столі, і поцілити цією кулею в іншу. Здебільшого, метою гравця є забити одну з куль, що зіткнулися, у спеціальний отвір в краю столу (лузи); проте чого саме прагнеться від зіткнення двох куль залежить від різновиду самої гри у більярд.

підсумки проведення контрольно-перевідних іспитів

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.