Комунальне підприємство "Муніципальна варта" Дніпровської міської ради

Основна діяльність:

Основними завданнями КП «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради - є забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів територіальної громади в сфері благоустрою та громадського порядку; формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою; забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання та громадянами обов’язків у сфері благоустрою та громадського порядку; створення належних умов для виконання рішень міської ради та її виконавчих органів; забезпечення захисту майнових прав територіальної громади міста.

Директор підприємства:
Ткаченко Андрій Іванович

Автобіографія

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького 75
Телефон: 0676278162, 0956643565 (цілодобово)
E-mail: [email protected]
E-data
Графік роботи:

Адміністративно-технічний персонал понеділок - п'ятниця 09:00 - 18:00
Відділи охорони, диспетчера позмінно цілодобово

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік 

ДОВІДКА

про результати роботи КП «Муніципальна варта» за 2019 рік

(станом на 31.12.2019)

Працівниками КП «Муніципальна варта» здійснюються постійні відпрацювання пл. Старомостова, вул. Пастера, пл. Вокзальна,
вул. Привокзальна, пр. Дмитра Яворницького (район центрального ринку),
пл. Європейська, пр. Поля, вул. Новокримська, обласна лікарня ім. Мечникова, райони            ж/м Перемога та ж/м Тополя, ж/м Фрунзенський, ринок Березинський, Калинівський,

вул. Софії Ковалевської та вул. Байкальська,  з метою припинення фактів торгівлі з рук в невстановлених місцях.

Інспекторами підприємства особисто складено 1121 протокол по
ст. 152 КУпАП (Порушення правил благоустрою), та за участю поліції 57 протоколів по

ст. 160 КУпАП (Торгівля з рук в невстановлених місцях)

 

Щоденно з 08:00 до 18:00 (включаючи суботу та неділю), інспекторами вживаються профілактичні заходи направлені на недопущення громадянами незаконної стихійної  торгівлі на площі Старомостова, пл. Вокзальна,  вул. Пастера, стихійного ринку на
вул. Новокримська, та зупинці обласної лікарні ім. Мечникова, на які кожного дня виходить піший патруль у кількості двох інспекторів на кожний об’єкт.

 

З метою протидії реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без дозвільних документів, в тому числі фальсифікованих, працівниками КП постійно проводяться заходи за результатами яких складено 183 протоколи за ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі алкогольними і тютюновими виробами). Під час вказаних заходів вилучено 1410 літрів міцних алкогольних напоїв, 2000 літрів пива, 82 літри вина, 70 літрів слабоалкогольних напоїв та 160 пачок тютюнових виробів.

 

Також щотижнево спільно з КП «Благоустрій» проводяться нічні відпрацювання торгових об’єктів на предмет заборони після 22:00 реалізації алкогольних напоїв, за результатами яких виявлено та задокументовано 73 протоколи за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

 

Працівниками підприємства спільно з іншими представниками комунальних служб міста прийнято участь у демонтажі 554 незаконних об’єктів, з яких 135 МАФ. Наливайки – 25, продуктових ларьків – 83, покинутих ларьків – 27, 220-гаражів, 80 рекламних щитів, 63 наружних реклам ЛОТО, 46 інших споруд, 10 пунктів прийому металобрухту.

Щоденно працівниками комунального підприємства "Муніципальна варта" забезпечується охорона комунальної власності, а саме: техніки та обладнання, яке використовується під час демонтажу незаконно встановлених заборів, гаражів та інших об'єктів.  Також працівниками комунального підприємства "Муніципальна варта" проводяться заходи з виявлення фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції у місцях роздрібної торгівлі. В разі виявлення вказаних фактів викликаються співробітники Національної поліції для належного фіксування, документування та реєстрації виявлених правопорушень з метою вжиття заходів реагування згідно з чинним законодавством України.

 

21.01.2020 працівниками КП "Муніципальна варта" спільно зі співробіниками Чечелівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, проведено відпрацювання місць роздрібної торгівлі спиртними напоями після 22-00 годин.

Під час проведених заходів, за адресою: м. Дніпро, на вул. Тітова 8, у приміщенні кафе "Градус", виявлено факт продажу спиртних напоїв  після 22-00 години, що є порушенням вимог Дніпровської міської ради № 41/32 від 23.05.2018.

За фактами виявлених правопорушень співробітниками поліції, складено протоколи про адміністративні правопорушення, а саме за ст.156 ч.2 КУпАП, "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами" та за ст. 164 КУпАП,"Порушення порядку провадження господарської діяльності", вказані матеріали адміністративних правопорушень направлено для прийняття рішення у відповідні органи державної влади.

Під час проведеного заходу, вилучено 2566 пляшок пива, 804 пляшки вина, 426 пляшок слабоалкогольних напоїв, 127 пляшок коьяку та 251 пляшка горілки.

Також звертаємось до мешканців та гостей міста з проханням посприяти у виявленні правопорушень у сфері незаконної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а в разі виявлення порушень повідомляйте адресу виявлених порушень за телефоном:

067 627 81 62 – чергова частина «Муніципальної варти»

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.