Погода
Комунальне підприємство "Контакт" Дніпровської міської ради

Основна діяльність:

приготування та реалізація продукції власного виробництва, організація громадського харчування

Предмет господарської діяльності

- організація громадського харчування
- торгово-закупівельна діяльність
- вишукування додаткових товарних ресурсів
- розширення комплексу послуг, що надаються споживачам
- виготовлення власної продукції та ії реалізація
- впровадження прогресивної технології у торгово-виробничий процес
- забезпечення громадським харчуванням працівників міської ради та ії служб
- проведення організації і обслуговування соціальних заходів міської ради для ветеранів і інвалідів  війни і праці

Річний звіт керівника підприємства за 2019 рік - фінансові показники розміщені в документі звіт про виконання фінансового плану за 2019 рік, підприємство не приймає участі в міських бюджетних програмах.

Річний звіт керівника підприємства за 2020 рік - фінансові показники розміщені в документі звіт про виконання фінансового плану за 2020 рік, підприємство не приймає участі в міських бюджетних програмах.

Річний звіт керівника підприємства за 2021 рік - фінансові показники розміщені в документі звіт про виконання фінансового плану за 2021 рік, підприємство не приймає участі в міських бюджетних програмах.

 

Тарифи формуються згідно облікової політики підприємства. Враховуючи великий обсяг документації, інформація про тарифи на товари ( продукцію власного виробництва) надається за запитом.

Приклад ціноутворення

Зовнішній аудит: 08.02.2020 року було надано інформацію Держаудитслужбі на запит                           № 040406-15/628-2021 від 29.01.2021р., щодо результатів діяльності підприємства за період 2018 - 2020рр.

Звернень громадян, пропозицій та скарг не надходило.

Відповідно до п. 4.2 Статуту Комунального підприємства « Контакт» Дніпровської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2019 № 50/45 «Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Контакт» Дніпровської міської ради  з питань своєї діяльності підприємство підзвітне та підконтрольне Власнику (Дніпровській міській раді), виконавчому комітету міської ради та Уповноваженому органу (департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради).