Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра
Громадські ініціативи

Формується Національний реєстр волонтерів України Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України

«Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» інформує про створення «Національного реєстру волонтерів України».

«Національний реєстр волонтерів України Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України» буде оприлюднений на сайті Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України.

Подати заяву для включення до РЕЄСТРУ ВОЛОНТЕРІВ можна заповнивши анкету:

https://associationvolunteersukraine.com/2023/07/31/register-of-volunteers/

До уваги членів Громадської ради при Дніпровській міській раді!

03.10.2017 з 16.00 до 18.00 у залі для засідань департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради, за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75а (3 поверх) відбудуться Загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.


До уваги членів Громадської ради при Дніпровській міській раді!

18.09.2017 з 16.00 до 18.00 у залі для засідань департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради, за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75а (3 поверх) відбудуться Загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді.

Список представників інститутів громадянського суспільства, які війшли до складу Громадської ради при Дніпровській міській раді (додаток до протоколу №3 від 12.06.2017)

Оголошення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

Оголошення про інститути громадянського суспільства, які візьмуть участь у проведенні установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді, яким необхідно доопрацювати документи та яким відмовлено в участі

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

ініціативною групою

Протокол  № 1

від 10 квітня 2017 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки та проведення

установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Дніпровській міській раді

 

На виконання розпорядження міського голови від 04.04.2017 № 210-р та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 10 квітня 2017 року проведено перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді.

 

Склад ініціативної групи:

 

Нідєлько Артем Володимирович – директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, голова ініціативної групи.

Мальцева Ольга Євгеніївна – заступник начальника відділу внутрішньої політики управління внутрішньої та інформаційної політики департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, секретар ініціативної групи.

Члени ініціативної групи:

Копил Ярослав Олександрович – голова Громадської організації «Об’єднання АТО «Добровольці»;

Галецький Юрій Сергійович – голова Обласної дитячої громадської організації «Асоціація Дніпровських скаутів «СКІФ»;

Буловацька Марина Сергіївна – голова виконкому Громадської організації «Штаб «ДІЯ» Дніпро»;

Слуцьковська Дар’я Михайлівна – член Громадської організації «Цивільний корпус «АЗОВ»;

Трудов Станіслав Борисович – голова Обласної професіональної спілки інноваційних і малих підприємств;

Танетко Роман Віталійович – член Громадського формування з охорони громадського порядку «СПИС»;

Богачева Лілія Володимирівна – менеджер проектів Громадської організації «Екологічна рада Дніпра».

 

На засіданні ініціативної групи шляхом голосування було затверджено, що

установчі збори з формування нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді відбудуться 04 липня 2017 року.

Вирішено опрацювання документів інститутів громадянського суспільства, які подали заяви про участь в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Дніпровській міській раді здійснити ініціативною групою з 18.05.2017 по 02.06.2017.

Наступне засідання ініціативної групи вирішено провести 07.06.2017, додатково засідання проводити за потреби.

 Громадська рада при Дніпровській міській раді як тимчасово діючий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі  в Установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на Установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на Установчих зборах.

Для участі в Установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу  та посвідчену печаткою (у разі наявності) інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка кандидата від інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, в паперовому  та електронному вигляді (формат doc).

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази  персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми, друковані видання, подання  інститутом громадянського суспільства    відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень  з  питань  формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності), в паперовому та електронному вигляді (формат doc).

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти (обов’язково) інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

згода кандидата на обробку персональних даних (у довільній формі);

Члени ініціативної групи залишають за собою право звернення до правоохоронних органів та інших уповноважених представників виконавчої влади, з метою перевірки достовірності наданої кандидатами та ІГС інформації.

Документи приймаються уповноваженим представником ініціативної групи  18 травня - 02 червня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 13.00 год., за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75,  каб. 719.

 

 

Програма розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської

 

Оголошення про переможців конкурсу проектів

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету відповідно до Програми підтримки розвитку громадських об’єднань на 2016-2020 роки

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету відповідно до Програми підтримки розвитку громадських об’єднань на 2016-2020 роки

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з міського бюджету відповідно до Програми підтримки розвитку громадських об’єднань на 2016-2020 роки

Оголошення про початок конкурсного відбору проектів громадських об'єднань

Протокол № 3 від 12.06.2017

Протокол № 8 засідання конкурсної комісії з відбору громадських об'єднань

Протокол № 7 засідання конкурсної комісії з відбору громадських об'єднань

переможці конкурсу з надання фінансової підтримки з міського бюджету

Протокол № 6 засідання конкурсної комісії з відбору громадських об'єднань

Оголошення від 26.01.2018 про проведення конкурсного відбору проектів громадських об’єднань для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету м. Дніпро у 2018 році.

Перелік переможців конкурсу

протокол №5 конкурсної комісії

Інформація щодо громадських об'єднань - переможців конкурсу з надання фінансової підтримки з міського бюджету у рамках виконання Програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради , її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017-2020 роки

Протокол № 10 конкурсної комісії з відбору громадських об'єднань для надання фінансової підтримки з міського бюджету

Оголошення

про початок проведення конкурсного відбору проектів ГО для надання фінансової підтримки з міського бюджету

Оголошення про початок конкурсного відбору проектів від громадських об'єднань (з додатками)