Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водного поло" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Освіта у сфері спорту та відпочинку.

Основною метою діяльності КПНЗ "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водного поло" Дніпровської міської ради є залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста, області та України.

ВИД СПОРТУ

Водне поло

Тренування проводяться на базі басейну Палацу спорту ДНУ ім. Олеся Гончара за адресою: вул. Казакова, 24 А (парк ім. Ю. Гагаріна).

Водне поло - один з найстаріших олімпійських видів спорту. Це дуже гарний та естетичний вид спорту. Сприяє розвитку всіх м'язів тіла: спини, рук, ніг, преса, зміцнює серцево-судинну систему. Водне поло має яскраво виражений прикладний напрямок. Уміння плавати в різних становищах, в тому числі вертикально, робить ватерполістів одними з найбільш витривалих і сильних спортсменів.

СДЮСШОР з водного поло ДМР запрошує хлопчиків і дівчаток у віці від 9 років.

Навчальний процес у СДЮСШОР проводять кваліфіковані тренери-викладачі.

В процесі навчання діти оволодіють навичками спортивного та спеціального ігрового плавання, технічними прийомами володіння м'ячем, освоять правила гри у водне поло та навчаться працювати в команді.

Директор закладу:
Гончаров Сергій Вікторович

Адреса: місто Дніпро, вулиця Казакова 24А
Телефон: 0505205665
E-mail: [email protected]
Графік роботи: 8:00 - 21:00

Тренування витривалості. Заняття у воді добре позначаються на організмі дитини, що росте. У водному поло до звичайного плавання додається ще й інтенсивне, змагальне навантаження, тому в роботу включаються всі групи м'язів, дихальна і серцева системи. В результаті підвищується загальна стійкість організму, зростає сила і витривалість.

Збільшення об’єму легень. У людей, які займаються водними видами спорту об'єм легенів перевищує середньостатистичні показники. Завдяки чому організм легше насичується киснем, отож краще функціонують всі органи і поліпшується кровопостачання мозку.

Зміцнення імунітету. Плавання загартовує і підвищує стійкість організму до різних вірусів і інфекцій.

Розвиває швидкість мислення. Коли ватерполіст отримує м'яч у нього є частка секунди на роздуми і передачу його іншому гравцеві. За цей час він повинен оцінити стан команди і прийняти оптимальне рішення. Діти, які займаються водним поло зазвичай добре навчаються у школі.

Вчить цілеспрямованості та грі в команді. Під час тренувань юним спортсменам доводиться постійно взаємодіяти, так вони вчяться спілкуватися, мислити в інтересах команди і вчяться досягати результатів. Ці навички обов'язково знадобляться їм у дорослому житті.

Заступник дректора з НТР: Плошинська Аліна Леонідівна
Головний бухгалтер: Забіяко Юрій Олегович
Старший тренер-викладач: Головко Юрій Євгенович
Старший тренер-викладач: Фоміченко Роман Геннадійович
Тренер-викладач: Пащенко Віталій Михайлович 
Тренер-викладач: Гончарова Вікторія Анатоліївна
Тренер-викладач: Бондарев Гліб Вікторович
Тренер-викладач: Юровськой Юрій Миколайович
Тренер-викладач: Єрещенко Світлана Юріївна 
Медична сестра: Забяіко Анжела Михайлівна
Інструктор-методист: Фоміченко Геннадій Дмитрович

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.