Погода
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Дніпровської міської ради

Підпорядковано департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради управління спорту

 Адреса: місто Дніпро, вулиця Планетна, буд. 3

Телефон мобільний: +38 096 448 97 02

Е-mail:  [email protected]

Графік роботи: понеділок - четверг : 8.30- 17.00    п`ятниця : 8.30-16.00

Перерва:  12.00-12.30

Адреса  в соціальній мережі: facebook

 

 

 

ДИРЕКТОР
ПРОСКУРА НІНА ВОЛОДИМИРІВНА

Автобіографія


Телефон:  +38 096 448 97 02;

                  +38 050 758 13 58

Режим роботи:  8.30-17.00, перерва: 12:00 - 12:30.

Залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста, області , України.

1.

Директор  МКДЮСШ

Проскура Ніна Володимирівна

2.

Заступник  директора

з навчальна – тренувальної роботи

Шебеко Олена Сергіївна

3.

Інструктор-методист

Маньковська Алла Михайлівна

4.

Інструктор-методист

Цимбалюк Юрій Володимирович

5.

Головний бухгалтер

Бровченко Світлана Василівна

6.

Лікар

Костюк Оксана Вікторівна

7.

Старший тренер-викладач відділення  плавання

Баранець Олександр Олександрович т.м.0506433422;0987201372;

8.

Тренер-викладач з плавання

Щукін Сергій  Володимирович

9.

Тренер-викладач з плавання

Дудник Ольга Андріївна

10.

Тренер-викладач з плавання

Замула Людмила Пилипівна

11.

Тренер-викладач з плавання

Соловйова Людмила Дмитрівна

12.

Тренер-викладач з плавання

Гусєв Олександр Васильович

13.

Тренер-викладач з плавання

Мамотько Олена Володимирівна

14.

Тренер-викладач з плавання

Мілокостова Людмила Олександрівна

15.

Тренер-викладач з плавання

Явтушенко Світлана Михайлівна

16.

Тренер-викладач з плавання

Карауш Вікторія Володимирівна

17.

Тренер-викладач з плавання

Логомінова Ірина Тимофійвна

18.

Тренер-викладач з плавання

Клименко Віра Миколайвна

19.

Тренер-викладач з плавання

Ведерніков Владислав Анатолійович

20.

Ст.тренер-викладач відділення легкої атлетики

 Воронько Роман Євгенович

т.м.0679163055; 0501400382:

21.

Тренер-викладач з легкої атлетики

 Селіверстов Сергій Сергійович

22.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Ходасевич Олександр Олександрович

23.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Зайченко Олег Миколайович

24.

Тренер-викладач з легкої атлетики

 Курдаченко Юрій Андрійович

25.

Тренер-викладач з легкої атлетики

 Остапчук Тарас Юхимович

26.

Тренер-викладач з легкої атлетики

 Остапчук Роман Тарасович

27.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Кисленко Валентина Валерійвна

28.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Варламова Мирослава Володимирівна

29.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Мельниченко Михайло Михайлович

30.

Тренер-викладач з легкої атлетики

Шугай Володимир Вікторович

31.

Ст.тренер-викладач відділення зі стрибків у воду

Семерніна Ірина Миколаївна

т.м.0506287477; 0985700036:

32.

Тренер-викладач зі стрибків у воду

Животовський Андрій Олександрович

33.

Тренер-викладач зі стрибків у воду

Савчук Ольга Валентинівна

34.

Тренер-викладач зі спорт.акробатики

Биценко Андрій Володимирович

35.

Ст.тренер-викладач відділення зі спортивного орієнтування

Заєрко Валерій Вікторович т.м.0675980632;

36.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування

Голіченко Віталій Федорович

37.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування

Кузнецов Юрій Вікторович

38.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування

Кузнецова Тетяна Миколаївна

39.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування

Максімова Галина Євгенівна

40.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування

Конова Тетяна Олександрівна

П.І.Б.тренера

Навантаження

Група

Понеділок

Вівторок

Середа

Четверг

П'ятница

Субота

Неділя.

Місце занять

Відділення легкої атлетики

Селіверстов С.С.

 

30

ПВСМ

8.00-8.45

15.00-18.00

8.00-8.45

15.00-18.00

8.00-8.45

15.00-18.00

8.00-8.45

15.00-18.00

8.00-8.45

15.00-18.00

9.00-12.00

16.00-16.45

Вихідний

ст..С/К. «Славутич», вул. 6-Стрелецькой Дивізії.11

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельниц. ,29-а

12

БП-1

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

12.00-13.30

Вихідний

Воронько Р.Є.

 

28

СП-3

8.00-9.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

9.00-12.00

18.00-19.30

Вихідний

ст. Локомотив,

ст. Олімпійські резерви

ПДАФКтаС

16

БП-3

17.30-19.45

17.30-19.45

17.30-19.45

17.30-19.00

17.30-19.45

12.00-13.30

Вихідний

Ходасевич О.О.

 

26

ПВСМ

9.00-10.30

17.15-19.30

17.15-19.30

9.00-10.30

17.15-19.30

17.15-19.30

9.00-10.30

17.15-19.30

9.00-10.30

17.15-19.30

Вихідний

ст. Локомотив пр..Пушкіна,77д

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельниц. ,29-а

18

СП-1

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-17.15

10.30-12.45

Вихідний

Остапчук Т.Ю.

32

ПВСМ

9.30-12.30

19.15-20.45

9.30-12.30

17.45-20.00

9.30-12.30

19.15-20.45

18.15-20.30

9.30-12.30

19.15-20.45

11.45-14.45

Вихідний

ст. Локомотив

пр.Пушкіна,77д

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельниц. ,29-а

12

БП-3

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

10.00-11.30

Вихідний

 

Остапчук Р.Т.

18

БП-біл.-3х р.

18.30-20.45

17.30-19.45

18.30-20.45

17.30-19.45

18.30-20.45

11.30-13.45

Вихідний

ст. Локомотив

пр..Пушкіна,77д

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельниц. ,29-а

12

БП-1

17.00-18.30

16.00-17.30

17.00-18.30

16.00-17.30

17.00-18.30

10.00-11.30

Вихідний

6

ПП-2

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

 

Курдаченко Ю.А.

30

ПВСМ

6.00-6.45

18.00-21.00

6.00-6.45

18.00-21.00

6.00-6.45

18.00-21.00

6.00-6.45

18.00-21.00

6.00-6.45

18.00-21.00

9.00-9.45

18.00-21.00

Вихідний

 

ст. Локомотив

ст. Олімпійські резерви

вост.центр

12

БП-2

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

Вихідний

Зайченко О.М.

24

СП-1

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

10.30-13.30

Вихідний

КЗО «СЗШ № 54» ДМР пров. Парусний, 3-а

20

БП-більше 3-х р.н.

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

9.00-10.30 17.00-19.15

Вихідний

 

Кисленко В.В..

18

 

БП-3 р.н.

17.00-19.15

15.30-17.45

17.00-19.15

16.00-18.15

17.00-19.15

9.30-11.45

Вихідний

ст. Локомотив

пр.Пушкіна,77д

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельницького,29-а

6

ПП-1 р.н.

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

15.30-17.00

 

Вихідний

Варламова М.В.

6

ПП-1

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

Вихідний

КЗО «СЗШ № 82» ДМР ст. «Локомотив»

ст. Олімпійські резерви

пр.Б.Хмельницького,29-а

6

ПП-2

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

9.00-10.30

Вихідний

Мельниченко М.М.

12

БП-1

 

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

9.30-11.00

Вихідний

КЗО «СЗШ № 54» ДМР пров. Парусний, 3-а

Шугай В.В.

 

6

ПП-1

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

9.00-10.30

Вихідний

КЗО «СЗШ № 46» ДМР Рабочая,75-а

6

ПП-1

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

10.30-12.00

Вихідний

 

Відділення плавання

Баранець О.О.

18

СП-2

15.15-16.45

7.00-8.30

15.15-16.45

15.15-16.45

7.00-8.30

14.30-16.45

15.15-16.45

7.15-9.30

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського,24

24

СП-1

7.00-8.30

16.45-18.15

8.30-9.15

16.45-19.00

7.00-8.30

16.45-18.15

8.30-9.15

16.45-19.00

7.00-8.30

16.45-19.00

9.30-11.45

Вихідний

Дудник О.А.

8

ПП-2

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

14.30-16.00

10.30-12.00

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

8

ПП-2

17.30-19.00

17.30-19.00

 

17.30-19.00

17.30-19.00

 

Вихідний

12

БП-1

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

9.00-10.30

Вихідний

Щукін С.В.

 

 

 

6

ПП-1

13.00-14.30

13.00-14.30

14.30-16.00

 

 

 

Вихідний

Бас. КЗЗСО «Ліцей № 142» ДМР

вул.Бєляєва,2

6

ПП-1

 

 

13.00-14.30

13.00-14.30

13.00-14.30

 

Вихідний

6

ПП-1

 

14.30-16.00

 

14.30-16.00

14.30-16.00

 

Вихідний

8

ПП-2

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

 

 

10.00-11.30

Вихідний

Гусев О.В.

18

БП-3

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського

12

БП-1

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

Вихідний

6

ПП-2

12.30-14.00

 

12.30-14.00

 

12.30-14.00

 

Вихідний

Замула Л.П.

14

СП-2

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.45-20.00

6.00-8.15

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського,24-а

14

БП-3

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.00

15.30-17.45

8.15-10.30

Вихідний

12

БП-1

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

10.30-12.00

Вихідний

Соловйова Л.Д.

18

БП-3

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

15.30-17.45

7.30-9.45

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського,24-а

12

БП-1

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

14.00-15.30

9.45-11.15

Вихідний

Мілокостова Л.О.

10

СП-2

6.30-8.00

8.45-9.30

6.30-8.00

8.45-9.30

6.30-8.00

8.45-10.15

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

18

БП-біл. 3-х р.н

16.45-19.00

6.30-8.45

16.45-19.00

6.15-8.30

16.45-19.00

6.30-8.45

Вихідний

12

БП-1

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-16.45

15.15-16.45

10.15-11.45

Вихідний

Карауш В.В.

12

БП-2

15.00-16.30

15.15-16.45

15.00-16.30

15.15-16.45

15.00-16.30

11.00-12.30

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

18

БП-3

16.30-18.45

16.45-19.00

16.30-18.45

16.45-19.00

16.30-18.45

12.30-14.45

Вихідний

6

ПП-1

 

13.45-15.15

 

13.45-15.15

 

9.30-11.00

Вихідний

Мамотько О.В.

12

БП-3

17.30-19.00

17.30-19.00

17.30-19.00

17.30-19.00

17.30-19.00

11.00-12.30

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

12

БП-1

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

9.30-11.00

Вихідний

8

ПП-2

15.15-16.00

14.30-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

8.00-9.30

Вихідний

 

Явтушенко С.М.

14

БП-3

16.15-17.45

15.30-17.45

16.15-17.45

15.30-17.45

16.15-17.45

9.30-11.00

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

8

ПП-2

14.45-16.15

 

14.45-16.15

 

14.45-16.15

11.00-12.30

Вихідний

Логомінова І.Т.

18

БП-3

16.15-18.30

16.15-18.30

16.15-18.30

16.15-18.30

17.00-19.15

12.15-14.30

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

14

БП-2

14.45-16.15

14.45-16.15

14.45-16.15

14.45-16.15

14.45-17.00

10.00-12.15

Вихідний

8

ПП-2

12.30-14.00

12.30-14.00

12.30-14.00

12.30-14.00

 

 

Вихідний

Маньковська А.М.

12

БП-2

14.00-16.15

14.00-16.15

14.00-16.15

 

14.00-16.15

 

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

Шебеко О.С.

12

ПВСМ

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

Проскура Н.В.

12

-:-

6.30-8.00

6.30-8.00

6.30-8.00

6.30-8.00

6.30-8.00

6.30-8.00

Вихідний

Ведерніков В.А.

8

СП-2

7.00-8.30

16.45-17.30

7.00-8.30

16.45-17.30

7.00-8.30

 

Вихідний

басейн ПДАБтаА,

вул.Чернишевського, 24а

4

БП-3

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

15.30-16.15

11.00-11.45

Вихідний

6

ПП-1

16.15-17.45

 

16.15-17.45

 

16.15-17.45

 

Вихідний

6

ПП-1

 

14.30-16.00

 

14.30-16.00

 

8.00-9.30

Вихідний

 

Відділення зі стрибків у воду

Семерніна І М.

18

БП-біл. 3-х р.н

Вихідний

7.45-9.15

18.15-19.00

18.30-20.45

7.45-9.15

18.15-19.00

18.30-20.45

12.00-14.15

14.00-16.15

ПВВС «Метеор»

вул. Макарова,12

12

СП-1

Вихідний

19.00-22.00

 

19.00-22.00

 

9.00-12.00

 

ПВВС «Метеор»

вул. Макарова,12

ПДАБтаА

вул. Жуковського, 24а

зал

12

БП-1

Вихідний

 

16.15-18.30

 

16.15-18.30

14.15-16.30

11.45-14.00

6

ПП-1

Вихідний

 

14.45-16.15

 

14.45-16.15

 

10.15-11.45

Биценко А.В.

6

СП-1

Вихідний

19.00-20.30

 

19.00-20.30

 

9.00-10.30

 

ПВВС «Метеор»

вул. Макарова,12

6

БП-біл. 3-х р.н

Вихідний

 

18.30-20.00

 

18.30-20.00

 

14.00-15.30

Савчук О.В.

6

ПП-1

16.45-18.15

 

16.45-18.15

 

16.45-18.15

 

Вихідний

ПДАБтаА

вул.Чернишевського, 24а зал;

6

ПП-1

 

16.45-18.15

 

16.45-18.15

 

15.00-16.30

Вихідний

12

СП-1

19.00-22.00

 

19.00-22.00

 

19.00-22.00

 

Вихідний

Животовський А.О.

6

ПП-1

16.45-18.15

 

17.30-19.00

 

17.30-19.00

 

 

ПДАБтаА

вул.Чернишевського, 24а зал

6

ПП-1

18.15-19.45

 

19.00-20.30

 

19.00-20.30

 

 

6

ПП-1

 

16.45-18.15

 

16.45-18.15

 

13.00-14.30

 

6

ПП-1

 

18.15-19.45

 

18.15-19.45

 

14.30-16.00

 

Відділення зі спортивного орієнтування

 

Кузнецов Ю.В.

32

ПДВСМ

Вихідний

8.00-9.30

18.00-20.15

8.00-9.30

18.00-20.15

8.00-9.30

18.00-20.15

8.00-9.30

18.00-20.15

9.00-12.00

13.00-14.30

9.00-12.00

13.00-14.30

ст. Олімпійські резерви п. Б.Хмельницького,29-д

суб, неділя-ліс області

10

БП-біл 3-х

Вихідний

7.15-8.00

15.45-18.00

7.15-8.00

 

7.15-8.00

15.45-18.00

7.15-8.00

 

 

 

Кузнецова Т.М.

10

БП-біл 3-х

Вихідний

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

9.00-11.15

9.00-11.15

ст. Олімпійські резерви п. Б.Хмельницького,29-д

суб, неділя-ліс області

14

БП-2

Вихідний

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

18.00-19.30

12.00-14.15

12.00-14.15

8

ПП-2

Вихідний

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

14.30-16.00

14.30-16.00

Максімова Г.Є.

32

ПВСМ

Вихідний

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

11.00-12.30

п/с ДНУ ім.О.Гончара

пр..Гагаріна,72

на місцевості

16

СП-2

Вихідний

17.30-19.00

17.30-19.00

17.30-19.00

17.30-19.00

8.30-10.00

17.30-19.00

9.00-10.30

13.30-15.00

Голіченко В.Ф.

32

ПВСМ

Вихідний

10.15-12.30

15.00-17.15

10.30-12.45

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.30-12.45

15.00-17.15

10.30-12.45

15.00-17.15

11.30-13.00

п/с ДНУ ім.О.Гончара

пр..Гагаріна,72

на місцевості

16

ПВСМ

Вихідний

8.30-10.00

8.00-10.15

8.30-10.00

8.00-10.15

8.00-10.15

9.00-11.15

Заєрко В.В.

32

ПВСМ

Вихідний

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

10.15-12.30

15.00-17.15

11.30-13.00

п/с ДНУ ім.О.Гончара

пр..Гагаріна,72

на місцевості

16

ПВСМ

Вихідний

17.30-19.45

17.30-19.00

17.30-19.45

17.30-19.00

17.30-19.45

13.15-15.30

Конова Т.О..

24

СП-1

Вихідний

9.00-11.15

16.00-18.15

9.00-11.15

 

 

16.00-18.15

9.00-11.15

14.00-16.15

9.00-11.15

14.00-16.15

п/с ДНУ ім.О.Гончара

пр..Гагаріна,72

на місцевості

8

ПП-2

Вихідний

 

17.00-18.30

17.00-18.30

 

12.00-13.30

12.00-13.30

                           

 

 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗАКЛАДУ

ЗАКУПІВЛІ ЗАКЛАДУ

Скарги та звернення відсутні

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]