Підпорядковано департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради управління спорту
Адреса: місто Дніпро, вулиця Планетна, буд. 3
Телефон мобільний: +38 096 448 97 02
Е-mail: [email protected]
Графік роботи: понеділок - четверг : 8.30- 17.00 п`ятниця : 8.30-16.00
Перерва: 12.00-12.30
Адреса в соціальній мережі: facebook
ДИРЕКТОР
ПРОСКУРА НІНА ВОЛОДИМИРІВНА
Телефон: +38 096 448 97 02;
+38 050 758 13 58
Режим роботи: 8.30-17.00, перерва: 12:00 - 12:30.
Залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовка спортивного резерву до збірних команд міста, області , України.
Список працівників КПНЗ «МКДЮСШ» ДМР
1. |
Директор МКДЮСШ |
Проскура Ніна Володимирівна |
2. |
Заступник директора з навчальна – тренувальної роботи |
Шебеко Олена Сергіївна |
3. |
Інструктор-методист |
Маньковська Алла Михайлівна |
4. |
Інструктор-методист |
Цимбалюк Юрій Володимирович |
5. |
Головний бухгалтер |
Бровченко Світлана Василівна |
6. |
Лікар |
Костюк Оксана Вікторівна |
7. |
Старший тренер-викладач відділення плавання |
Баранець Олександр Олександрович т.м.0506433422;0987201372; |
8. |
Тренер-викладач з плавання |
Щукін Сергій Володимирович |
9. |
Тренер-викладач з плавання |
Дудник Ольга Андріївна |
10. |
Тренер-викладач з плавання |
Замула Людмила Пилипівна |
11. |
Тренер-викладач з плавання |
Соловйова Людмила Дмитрівна |
12. |
Тренер-викладач з плавання |
Гусєв Олександр Васильович |
13. |
Тренер-викладач з плавання |
Мамотько Олена Володимирівна |
14. |
Тренер-викладач з плавання |
Мілокостова Людмила Олександрівна |
15. |
Тренер-викладач з плавання |
Явтушенко Світлана Михайлівна |
16. |
Тренер-викладач з плавання |
Карауш Вікторія Володимирівна |
17. |
Тренер-викладач з плавання |
Логомінова Ірина Тимофійвна |
18. |
Тренер-викладач з плавання |
Клименко Віра Миколайвна |
19. |
Тренер-викладач з плавання |
Ведерніков Владислав Анатолійович |
20. |
Тренер-викладач з плавання |
Очередько Іван Вікторович |
21. |
Старший тренер-викладач відділення легкої атлетики |
Воронько Роман Євгенович т.м.0679163055; 0501400382: |
22. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Селіверстов Сергій Сергійович |
23. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Ходасевич Олександр Олександрович |
24. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Зайченко Олег Миколайович |
25. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Курдаченко Юрій Андрійович |
26. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Остапчук Тарас Юхимович |
27. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Остапчук Роман Тарасович |
28. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Кисленко Валентина Валерійвна |
29. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Родкіна Тетяна Іванівна |
30. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Вартанов Гаррі Борисович |
31. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Капустін Михайло Олександрович |
32. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Шугай Володимир Вікторович |
33. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Мельниченко Михайло Михайлович |
34. |
Тренер-викладач з легкої атлетики |
Рємєнь Олексій Віталійович |
35. |
Тренер-викладач відділення зі стрибків у воду |
Семерніна Ірина Миколаївна т.м.0506287477; 0985700036: |
36. |
Тренер-викладач зі спортивної акробатики |
Биценко Андрій Володимирович |
37. |
Старший тренер-викладач відділення зі спортивного орієнтування |
Заєрко Валерій Вікторович т.м.0675980632; |
38. |
Тренер-викладач зі спортивного орієнтування |
Голіченко Віталій Федорович |
39. |
Тренер-викладач зі спортивного орієнтування |
Кузнецов Юрій Вікторович |
40. |
Тренер-викладач зі спортивного орієнтування |
Кузнецова Тетяна Миколаївна |
41. |
Тренер-викладач зі спортивного орієнтування |
Максімова Галина Євгенівна |
Розклад занять ТРЕНЕРІВ – ВИКЛАДАЧІВ
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Дніпровської міської ради
з 01.03.2024 року тел. 0964489702 вул. Планетна, 3
П.І.Б.тренера |
Навантаження |
Група |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П'ятница |
Субота |
Неділя. |
Місце занять |
||
Відділення легкої атлетики |
||||||||||||
Селіверстов С.С.
|
24 |
СП-1 |
15.00-18.00 |
15.00-18.00 |
15.00-18.00 |
15.00-18.00 |
15.00-18.00 |
10.00-13.00
|
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д; ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а |
||
Воронько Р.Є.
|
24 |
СП-1 |
16.00-19.00 |
16.00-19.00 |
16.00-19.00 |
16.00-19.00
|
16.00-19.00 |
10.00-13.00 |
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д; ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а четвер - віднов.центр |
||
18 |
БП-3 |
19.00-21.15 |
19.00-21.15 |
19.00-21.15 |
19.00-21.15 |
19.00-21.15 |
13.00-15.15 |
Вихідний |
||||
Остапчук Т.Ю. |
24 |
СП-1 |
18.30-21.30 |
18.30-21.30 |
18.30-21.30 |
17.30-20.30 |
18.30-21.30 |
11.30-14.30 |
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д; ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а четвер - віднов.центр |
||
12 |
БП-1 |
17.00-18.30 |
17.00-18.30 |
17.00-18.30 |
16.00-17.30 |
17.00-18.30 |
10.00-11-30 |
Вихідний |
||||
8 |
ПП-2 |
15.30-17.00 |
15.30-17.00 |
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
Вихідний |
||||
Остапчук Р.Т. |
24 |
СП-1 |
18.30-21.30 |
17.00-20.00 |
18.30-21.30 |
17.00-20.00 |
18.30-21.30 |
11.30-14.30 |
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д; ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а четвер - віднов.центр |
||
12 |
БП-1 |
17.00-18.30 |
15.30-17.00 |
17.00-18.30 |
15.30-17.00 |
17.00-18.30 |
10.00-11.30 |
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
Вихідний |
||||
Курдаченко Ю.А. |
32 |
ПВСМ |
6.00-7.30 18.00-21.00 |
6.00-6.45 18.00-21.00 |
6.00-6.45 18.00-21.00 |
6.00-6.45 18.00-21.00 |
6.00-6.45 18.00-21.00 |
9.00-10.30 18.00-21.00 |
Вихідний
|
ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а середа - віднов.центр |
||
10 |
БП- більше 3-х |
16.30-18.00 |
16.30-18.00 |
16.30-18.00 |
16.30-18.00 |
16.30-18.00 |
|
Вихідний |
||||
Маньковська А.М. |
10 |
-:- |
18.00-19.30 |
18.00-19.30 |
18.00-19.30 |
18.00-19.30 |
18.00-19.30 |
|
Вихідний |
|||
Зайченко О.М. |
14 |
БП-2 |
14.30-16.00 |
14.30-16.00 |
14.30-16.00 |
14.30-16.45 |
14.30-16.00 |
9.00-11.15 |
Вихідний
|
КЗО «СЗШ № 54» ДМР пров. Парусний, 3-а
|
||
20 |
БП-більше 3-х |
16.00-18.15 |
16.00-18.15 |
16.00-19.00 |
16.45-19.00 |
16.00-18.15 |
11.15-14.15 |
Вихідний |
||||
Кисленко В.В. |
18 |
БП-більше 3-х |
18.30-20.45 |
18.30-20.45 |
18.30-20.45 |
17.00-19.15 |
18.30-20.45 |
11.30-13.45 |
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д; ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а четвер - віднов.центр |
||
12 |
БП-1 |
17.00-18.30 |
17.00-18.30 |
17.00-18.30 |
15.30-17.00 |
17.00-18.30 |
10.00-11-30 |
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
Вихідний |
||||
Родкіна Т.І. |
18 |
БП-3 |
17.00-19.15 |
17.00-19.15 |
17.00-19.15 |
17.00-19.15 |
17.00-19.15 |
8.30-10.45 |
Вихідний |
ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а |
||
8 |
ПП-2 |
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
10.45-12.15 |
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
|
15.30-17.00 |
|
15.30-17.00 |
|
12.15-13.45 |
Вихідний |
||||
Вартанов Г.Б. |
20 |
БП-більше 3-х |
15.00-17.15 ПДАтаС |
15.00-18.00 |
15.00-17.15 ПДАтаС |
15.00-18.00 |
15.00-17.15 ПДАтаС |
11.00-13.15 |
Вихідний |
ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а |
||
Капустін М.О.
|
12 |
БП-2 |
16.00-17.30 |
15.30-17.00 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
10.00-11-30 |
Вихідний |
ст. «Локомотив» пр. Л.Українки,77-д четвер-ст.«Олімп.резерв» вівторок-віднов.центр |
||
6 |
ПП-1 |
17.30-19.00 |
|
17.30-19.00 |
17.30-19.00 |
|
|
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
|
17.00-18.30
|
|
|
17.30-19.00 |
11.30-13.00 |
Вихідний |
||||
Мельниченко М.М. |
12 |
БП-1 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
12.00-13.30 |
Вихідний |
КЗО «СЗШ № 54» ДМР пров. Парусний, 3-а |
||
Рємєнь О.В. |
8 |
ПП-2 |
15.45-17.15 |
|
15.45-17.15 |
|
15.45-17.15 |
12.15-13.45 |
Вихідний |
ст. «Олімпійські резерви» пр. Б.Хмельницького, 29-а |
||
Відділення плавання |
||||||||||||
Баранець О.О. |
12 |
СП-2 |
15.15-16.45 |
15.15-16.45 |
15.15-16.45 |
15.15-16.45 |
15.15-16.45 |
7.00-8.30 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
24 |
СП-1 |
6.45-9.00 16.45-18.15 |
6.45-9.00 16.45-17.30 |
6.45-9.00 16.45-17.30 |
6.45-9.00 16.45-17.30 |
6.45-9.00 16.45-18.15 |
8.30-10.00 |
Вихідний |
||||
12 |
ПВСМ |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
6.00-6.45 18.15-19.00 |
Вихідний |
||||
Проскура Н.В. |
12 |
-:- |
6.45-8.15 |
6.45-8.15 |
6.45-8.15 |
6.45-8.15 |
6.45-8.15 |
6.45-8.15 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
Очередько І.В. |
12 |
-:- |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
28 |
СП-3 |
6.45-9.00 18.15-19.45 |
6.45-9.00 18.15-19.45 |
6.45-9.00 18.15-19.45 |
6.45-9.00 18.15-19.45 |
6.45-9.00 18.15-19.45 |
6.45-9.00
|
Вихідний |
||||
Гусєв О.В. |
18 |
БП-3 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
6 |
ПП-1 |
16.00-17.30 |
|
16.00-17.30 |
|
16.00-17.30 |
|
|||||
Логомінова І.Т. |
18 |
БП-3 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
12.00-14.15 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
14 |
БП-2 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
15.15-17.30 |
14.15-16.30 |
|
||||
Соловйова Л.Д. |
14 |
БП-2 |
16.00-18.15 |
16.00-17.30 |
16.00-18.15 |
16.00-17.30 |
16.00-17.30 |
7.30-9.00 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
10 |
БП-більше 3-х |
|
17.30-19.45 |
|
17.30-19.45 |
|
9.00-12.00 |
|||||
Замула Л.П. |
10 |
-:- |
17.30-19.45 |
|
17.30-19.45 |
|
17.30-20.30 |
|
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул..О.Петрова,24-а |
||
14 |
БП--2 |
16.00-17.30 |
16.00-18.15 |
16.00-17.30 |
16.00-18.15 |
16.00-17.30 |
14.00-15.30 |
Вихідний |
||||
Мамотько О.В. |
20 |
БП-більше 3-х |
16.00-18.15 |
9.30-10.15 16.00-18.15 |
16.00-18.15 |
9.30-10.15 16.00-18.15 |
16.00-18.15 |
10.15-12.30 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
14 |
БП-2 |
14.30-16.00 |
8.45-9.30 14.30-16.00 |
14.30-16.00 |
8.45-9.30 14.30-16.00 |
14.30-16.00 |
8.45-10.15 |
Вихідний |
||||
Мілокостова Л.О. |
8 |
ПП-2 |
15.15-16.00 |
15.15-16.00 |
15.15-16.45 |
15.15-16.00 |
15.15-16.45 |
10.15-11.00 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
6 |
ПП-1 |
14.30-15.15 |
14.30-15.15 |
14.30-15.15 |
14.30-15.15 |
14.30-15.15 |
9.30-10.15 |
Вихідний |
||||
6 |
БП-2 |
9.30-11.00 |
|
9.30-11.00 |
|
9.30-11.00 |
|
Вихідний |
||||
Карауш В.В. |
8 |
-:- |
|
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
16.45-18.15 |
|
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
8 |
ПП-2 |
17.00-18.30 |
16.00-16.45 |
16.00-16.45 |
16.00-16.45 |
16.00-16.45 |
14.30-16.00 |
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
|
14.30-16.00 |
|
14.30-16.00 |
|
13.00-14.30 |
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
15.30-17.00 |
|
14.30-16.00 |
|
14.30-16.00 |
|
Вихідний |
||||
Явтушенко С.М. |
12 |
БП-1 |
16.15-17.45 |
16.15-17.45 |
16.15-17.45 |
16.15-17.45 |
16.15-17.45 |
10.15-11.45 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
6 |
ПП-1 |
14.45-16.15 |
|
14.45-16.15 |
|
14.45-16.15 |
|
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
|
14.45-16.15 |
|
14.45-16.15 |
|
8.45-10.15 |
Вихідний |
||||
Щукін С.В. |
8 |
ПП-2 |
15.00-16.30 |
|
15.00-16.30 |
|
15.00-16.30 |
12.30-14.00 |
Вихідний |
басейн. КЗЗСО «Ліцей № 142» ДМР вул.Бєляєва,2 субота -басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
6 |
ПП-1 |
9.00-10.30 |
|
9.00-10.30 |
|
9.00-10.30 |
|
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
10.30-12.00 |
10.30-12.00 |
|
10.30-12.00 |
|
|
Вихідний |
||||
6 |
ПП-1 |
|
12.00-13.30 |
|
12.00-13.30 |
12.00-13.30 |
|
Вихідний |
||||
Шебеко О.С. |
12 |
СП-2 |
6.30-8.00 |
6.30-8.00 |
6.30-8.00 |
6.30-8.00 |
6.30-8.00 |
8.30-10.00 |
Вихідний |
басейн ПДАБтаА, вул.О.Петрова,24-а |
||
Відділення зі стрибків у воду |
||||||||||||
Семерніна І М. |
14 |
БП-2 |
17.00-19.15 |
13.00-13.45 |
17.30-19.45 |
Вихідний |
17.30-19.45 |
17.30-19.45 |
10.00-10.45 |
ГПБ-2 пон, суб.- бас.ПВВС «Метеор» вул. Макарова,12 ПДАБтаА вул. О.Петрова, 24-а |
||
12 |
БП-1 |
13.30-15.45 |
|
15.00-17.15 |
Вихідний |
15.00-17.15 |
13.30-15.45
|
|
||||
6 |
ПП-1 |
|
13.45-15.15 |
14.00-14.45 |
Вихідний |
14.00-14.45 |
|
10.45-12.15 |
||||
Биценко А.В. |
12 |
БП-2 |
17.00-18.30 |
13.00-13.45 |
17.30-19.45 |
Вихідний |
17.30-19.45 |
17.30-19.00 |
10.00-10.45 |
|||
Відділення зі спортивного орієнтування |
||||||||||
Максімова Г.Є. |
24 |
СП-3 |
Вихідний |
9.15-10.45 15.00-16.30 |
9.15-10.45 15.00-16.30 |
9.15-10.45 15.00-16.30 |
9.15-10.45 15.00-16.30 |
9.00-10.30 14.00-15.30 |
9.00-10.30 14.00-15.30 |
п/с ДНУ ім.О.Гончара пр.Гагаріна,72 на місцевості |
24 |
СП-1 |
Вихідний |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
11.00-12.30 16.00-17.30 |
11.00-12.30 16.00-17.30 |
||
Голіченко В.Ф. |
30 |
ПВСМ |
Вихідний |
10.30-12.45 15.00-17.15 |
10.30-12.45 15.00-17.15 |
10.30-12.45 15.00-17.15 |
10.30-12.45 15.00-17.15 |
10.30-12.45 15.00-17.15 |
|
п/с ДНУ ім.О.Гончара пр.Гагаріна,72 на місцевості |
18 |
БП-3 |
Вихідний |
8.00-10.15 |
8.00-10.15 |
8.00-10.15 |
8.00-10.15 |
8.00-10.15 |
9.00-11.15 |
||
Заєрко В.В.
|
28 |
СП-3 |
Вихідний |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
11.00-12.30 18.00-19.30 |
11.00-12.30 18.00-19.30 |
11.00-12.30 17.00-18.30 |
9.00-11.15 16.00-18.15 |
9.00-11.15 16.00-18.15 |
п/с ДНУ ім.О.Гончара пр.Гагаріна,72 на місцевості |
12 |
БП-1 |
Вихідний |
15.00-16.30 |
15.00-16.30 |
15.00-16.30 |
15.00-16.30 |
12.00-13.30 |
12.00-13.30 |
||
6 |
ПП-1 |
Вихідний |
|
17.00-17.45 |
17.00-17.45 |
|
14.00-15.30 |
14.00-15.30 |
Бази проведення тренувань КПНЗ "МКДЮСШ " ДМР |
||||||
№ |
Повна назва школи |
Відділення з видів спорту |
Юридична адреса, (код) телефон керівника та мобільний телефон |
Фактична адреса школи (відділень з виду спорту, де проходить навчально тренувальний процес) |
|
|
Школа першої категорії |
|
|||||
1
|
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська комплексна дитячо-юнацька спотривна школа" Дніпровської міської ради
|
Легка атлетика |
49081, м. Дніпро, вул. Столєтова, 19а моб тел. 096 4489702 E-mail: [email protected] |
|
|
|
|
||||||
|
||||||
|
||||||
Плавання |
|
|||||
|
||||||
|
||||||
Спортивне орієнтування |
|
8. м. Дніпро, п/с ДНУ, пр.Гагаріна, 72 . на місцевості |
|
|||
|
Стрибки у воду |
|
||||
|
|
|||||
|
|
|
|
ЗАКУПІВЛІ ЗАКЛАДУ
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗАКЛАДУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ 2023 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ІІІ КВАРТАЛ 2023 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ІІ КВАРТАЛ 2023 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ І КВАРТАЛ 2023 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ 2022 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ КВАРТАЛ 2022 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ІІ КВАРТАЛ 2022 РОКУ
ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ І КВАРТАЛ 2022 РОКУ
Скарги та звернення відсутні