Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Комплексний навчальний заклад позашкільної освіти. 1210 дітей, що відвідують 79 груп, 42-х гуртків. Серед педагогів закладу - 4 народних майстра України, 5 Відмінників освіти України, 6 - мають педагогічне звання "Керівник гуртка - методист". 6 навчальних авторських програм мають гриф Міністерства освіти і науки України "Рекомендовано". 

У 2018 році КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР продовжує роботу згідно з Національною стратегією розвитку освіти до 2021 року, вдосконалює роботу над заходами по виконанню Концепції національно – патріотичного виховання дітей і молоді, тримає орієнтир на осучаснення роботи, європоцентричність, інновацію, креативність, науковість у розвитку творчих здібностей та задатків потенційно обдарованих дітей. Змінює виховання учнів згідно з ідеологією реформи освіти концепції виховання «Нова українська школа», що почне діяти у 2018 роки за умов поступового виконання формули з 8 базових компонентів. Продовжує роботу над обласною науково-педагогічною проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості». За даними показниками визначає основні напрямки роботи:

 1. Ефективне підвищення професіоналізму керівників гуртків КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР в області користування та застосування ІКТ технологій. Перехід до інтенсивного використання можливостей мережі Інтернет, удосконалення рівня навчання та ведення занять за власним напрямком через відкритий доступ до інформаційного простору.
 2. Розширення напрямків роботи  МАНМІН (Мала Академія народних мистецтв і наук), відкрити нові відділення у МАНМІН, підписати угоду про співпрацю з Дніпровським відділенням Малої академії наук України. Регенерація системи навчання у МАНМІН у зв’язку зі збереженням етнокультурної спадщини поколінь, виховання громадянина-патріота, нового ставлення до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу, інтегрованість української культури в європейський та світовий простір.
 3. Удосконалення реалізації заходів серед керівників гуртків та вихованців з комплексних довгострокових програм згідно з напрямками роботи, шляхом забезпечення інформаційних методичних планів, звітів, фото звітів, статей, Інтернет – блогів.
 4. Удосконалення та оновлення матеріально – технічної бази в плані проведення ремонтних робіт, належного тепло забезпечення та електрозабезпечення приміщення КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР.
 5. Організація роботи з підтримки та контролю за розвитком творчої педагогічної майстерності, проведенню на базі КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР майстер – класів, відкритих занять, бесід, акцій, заходів, семінарів, фестивалів, конкурсів, тренінгів, круглих столів для розповсюдження позитивного досвіду роботи щодо виховання патріотизму в дітей та молоді.
 6. Вдосконалення проектів, їх реалізація, розвиток та підтримка діяльності учнівського самоврядування як перспективного напрямку у сфері громадянської освіти європейського характеру. Створення авторської програми роботи з творчо – обдарованими старшокласниками, впровадження ряду заходів, що націлені на розвиток та формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
 7. Організація занять з вихованцями у рамках роботи МАНМІН за розробленою програмою для індивідуальних занять МАНМІН. Індивідуальні заняття керівників гуртків направити на збільшення кількості вихованців, що беруть участь у конкурсах з декоративно – ужиткового мистецтва, вдосконалення якості, оригінальності, креативності та інноваційності творчих робіт дітей та керівників гуртків.              

Творче кредо колективу – « До серця ввійде лише те, що йде від серця». 

За 2017 – 2018 навчальний рік зафіксовано  724  заходи, з них - 369  проведено по гуртках  Центру,  12 по школах району та взято участь в 19  районних, 53  міських,   19 обласних конкурсах та 27 Всеукраїнських, 9 Міжнародних, святах та фестивалях, 36 майстер – класах, 5 семінарах (проведено, взято участь), 43 – відкритих заняттях, 6 бесідах, 1- виставках, 5 тренінгах, 4 круглих столах, 92 екскурсіях, 2 акціях, 8 занять у школі педагога – організатора, 1 вікторина, 1 зустріч, 7 заходів для батьків де участь прийняло –  13057  дітей різної вікової категорії. Отримано:

 • Дипломів, грамот – 415;
 • Подяк – 22;
 • Кубків – 123;
 • Медалей – 386.

Колективи  КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» ДМР активно розвивають творчі здібності дітей за 9 напрямками позашкільної освіти:

 • науково-технічний;
 • еколого-натуралістичний; 
 • патріотичний;
 • соціально – реабілітаційний;
 • дослідницько-експериментальний;
 • гуманітарний;
 • художньо-естетичний;
 • мистецький;
 • туристсько – краєзнавчий.

В.о. директора закладу:
Панченко Дар'я Сергіївна

Адреса: місто Дніпро, вулиця Космонавтів 8
Телефон: 790-10-91, 790-10-92
E-mail: [email protected]
Веб-портал
Facebook

Графік роботи: 8:30 - 17:00, перерва 12:00 - 12:30
Графік прийому громадян: понеділок 14:00 - 18:00

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.