Оголошення про конкурс на участь у роботі експертної комісії з партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у м. Дніпрі

Оголошення

Дніпровська міська рада оголошує конкурс на участь у роботі експертної комісії з партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у м. Дніпрі.

Згідно з розпорядженням міського голови від 10.06.2019 № 1007-р «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на участь у роботі експертної комісії партиципаторного бюджетування (бюджету участі) у м. Дніпрі» у конкурсі можуть брати участь громадські об'єднання і благодійні організації (далі – Організації) шляхом включення свого представника, а також активні громадяни, які відповідають таким вимогам:

 Для Організацій:

- на день початку Конкурсу Організація зареєстрована у місті Дніпрі понад один рік (підтверджується інформацією з Реєстру громадських об’єднань чи Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і громадських формувань);

- наявність досвіду у процесі бюджету участі м. Дніпра членів Організації (з наданням інформації про участь в обговореннях, зборі голосів за проекти, створенні ідей проектів, їх поданні тощо).

 Для активних громадян – авторство чи співавторство у не менше ніж двох проектах бюджету участі м. Дніпра, з яких не менше ніж один став переможцем (з наданням інформації щодо етапу бюджету участі, номера і назви проекту).

Представники від Організацій та активні громадяни, які бажають брати участь у Конкурсі, подають такі документи:

-  Письмову заяву про участь у Конкурсі (форма додається);

-  Копію паспорта громадянина України;

-  Копії установчих документів (для Організацій);

-  Мотиваційний лист у довільній формі щодо участі у Конкурсі;

- Інформаційну довідку у довільній формі (професійний досвід, досвід громадської діяльності, досвід участі у процесі партиципаторного бюджетування, посилання на публічні профілі в соціальних мережах)

Претенденти мають право додатково надати до заяви про участь у Конкурсі інші документи, не передбачені переліком.

Документи на конкурс приймаються у паперовому вигляді з 19.06.2019 до 02.07.2019 за адресою: м. Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, к.217 Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати у відповідальної особи – Нечипоренко Анни Сергіївна, телефон 791-11-95, e-mail: [email protected]

Форма заяви
Розпорядження

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.