У мерії Дніпра оголосили конкурс на участь у роботі експертної комісії з партиципаторного бюджетування

Дніпровська міська рада оголосила конкурс на участь у роботі експертної комісії з партиципаторного бюджетування (бюджету участі). В конкурсі можуть брати участь громадські об’єднання та благодійні організації (далі – Організації), а також активні громадяни, які відповідають наступним вимогам:

Для Організацій: - на день початку Конкурсу Організація зареєстрована в місті Дніпро понад один рік (підтверджується інформацією з Реєстру громадських об’єднань чи Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і громадських формувань); - наявність досвіду в процесі формування бюджету участі м. Дніпра членів Організації (з наданням інформації про участь в обговореннях, зборі голосів за проекти, створенні ідей проектів, їхньому поданні тощо).

Для активних громадян – авторство чи співавторство щонайменше у двох проектах бюджету участі м. Дніпра, з яких щонайменше один став переможцем (із наданням інформації щодо етапу бюджету участі, номера і назви проекту).

Представники Організацій та активні громадяни, котрі бажають брати участь у Конкурсі, подають наступні документи:

• Письмову заяву про участь у Конкурсі (форма додається); • Копію паспорта громадянина України;

• Копії установчих документів (для Організацій);

• Мотиваційний лист у довільній формі щодо участі у Конкурсі;

• Інформаційну довідку у довільній формі (професійний досвід, досвід громадської діяльності, досвід участі в процесі партиципаторного бюджетування, посилання на публічні профілі в соціальних мережах).

Претенденти мають право додатково надати до заяви про участь у Конкурсі інші документи, не передбачені переліком. Документи на конкурс приймаються у паперовому вигляді з 19 червня по 2 липня 2019 року за адресою: м. Дніпро, площа Героїв Майдану, 1, к.217. Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати у відповідальної особи – Анни Нечипоренко, телефон: 791-11-95; e-mail:[email protected]

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.