Гельфер
Григорій Аркадійович

КЗ культури "Дніпровський міський театр КВН ДГУ", директор-художній керівник

Дата народження: 26 травня 1954 року, місто Дніпропетровськ.

Освіта: вища.

1971-1976 рр.  Дніпропетровський державний університет, механіко - математичний факультет за спеціальністю „математик", диплом з відзнакою.

1987 - 1992 рр., Літературний інститут ім. Горького (Москва),

Трудова діяльність:
1976 - 1978 - інженер, Спеціалізований виробничий участок «Харківський регіональний центр»;
1978 - 1980 - інженер, «Запад ЭВМ комплекс»;
1980 - 1993 - старший інженер, Дніпропетровське підприємство Обчислювальної техніки та інформатики;
1993 - 1999 - художній керівник молодіжного центру «КВН ДГУ»;
1999 – по теперішній час - директор - художній керівник Комунального закладу культури «Дніпропетровський міський театр «КВН ДГУ».

Громадська робота:
депутат Дніпропетровської міської ради III та IV скликання, член постійної комісії з питань освіти, культури, фізкультури і спорту, сім'ї та молоді, член Правління Дніпропетровського відділення Спілки театральних діячів України, президент Дніпровської Ліги Сміху.

Нагороди та подяки: пам'ятна медаль «За заслуги перед містом», медаль «За розвиток регіону», Заслужений діяч мистецтв України.

Одружений, має двох синів та трьох онуків.

 

Місце прийому громадян:

Просп. Гагаріна, 26 д,  (2 поверх)
 щосереди  15.00-18.00

21 округ
м.Дніпро – вул.Сергія Єфремова (Ворошилова): 1-14Д, 26; вул.Володимира Винниченка (Куйбишева), узвіз Крутогірний (вул.Рогальова): 3-5; площа Соборна (Жовтнева): 1-6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця (Уриць-кого): 48-13; просп.Дмитра Яворницького (Карла Маркса): 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; вул.Василя Жуковського: 1-6, 7, 11-19, 21; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 1-5; вул.Олеся Гончара: 2-6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Дмитра Яворницького (Карла Маркса): 23, 25, 29, 31, 33; вул.Гоголя: 16, 19-27А; вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25-35А; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 6А-12, 14-24; вул.Олеся Гончара: 7-9, 11, 13, 15-32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31; вул.Довга балка (Червоноповстанська балка): 2-33; вул.Гоголя: 41-70; вул.Гусенка, вул.Василя Жуковського: 8, 20А-20Б, 22-24, 39А-45; вул.Володимира Моссаковського (Клари Цеткін): 13А(гурт 6)-13(гурт 5), 26-40; вул.Олеся Гончара: 36-44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24-47; пров.Гоголя; вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11-14, 16-18, 21-23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 16, 16А, 20, 24; вул.Кольцова, вул.Полігонна (Погребняка): 2-20; вул.Сірка: 1-21, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чонгарська, вул.Ясна: 7-10, 16; пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1); просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61 (гурт 3); Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.Мечнікова"; Комунальний заклад "Обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни"; Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня"; Державна лікарня з поліклінікою ГУМВС України в Дніпропетровській області

53 округ
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 14; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44-58; вул.Кутузова: 8-11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8-10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1-12; вул.Віктора Мерзленка (Хуліана Грімау): 1, 3, 5-7, 9-11, 13, 15; просп.Івана Мазепи (Петровського): 37-39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49; вул.Василя Сидоренка (Вахрушева):1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А-62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22-41; вул.Віктора Мерзленка (Хуліана Грімау): 2, 4, 8, 12, 14, 17-40; вул.Ажурна, вул.Данила Апостола (Валявки), вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30-38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський; вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Ендрія Штогаренка (Лукашенка), вул.Петра Сокальського (Митрофана Андреєва), вул.Станіслава Оріховського (Суханова); вул.Берінга: 1-35; вул.Білоріченська, вул.Героїв революції, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 3, 5, 7, 9, 11, 13-13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25-25А, 27, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сумська: 1-35; вул.Флангова; вул.Володимира Корецького, вул.Хотинська (Дибенка), вул.Сіверянська (Косарева), вул.Краснодонська, вул.Паралельна, вул.Тупикова, пров.Проектний, просп.Металургів; вул.Берінга: 36-155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36-89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий; вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Грозненська, вул.Кавказька, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 38-38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Мужності (Повстання), вул.Якова Острянина (Сировця): 1-20; вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Карпатська (Тихона Бондарева), вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.Олександра Красносельського (80-річчя Дніпропетровщини) вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-98, 100-102, 104, 106, 108, 110-124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул. вул.Якова Острянина (Сировця): 21-88; вул.Сугака, вул.Тіниста, пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина.

           Лучанінов Андрій Олександрович

                                                   моб. тел. 067-563-41-17

 

 

            Терещенко Наталія Ремівна

                                               моб. тел.  095-222-41-32   e-mail: 5606321@ukr.net

 

 

              Конвай Артем Анатолійович

                                                 моб. тел. 067-576-30-30

 

 

             Гендін Євген Марксович

                                                 моб. тел. 067-560-63-22

 

                                          Гаврилюк Світлана Василівна

                                           моб. тел. 097-500-81-27

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.