Погода
ОСББ, ЖБК та ОСН

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що з грудня 2017 року запущено веб-сайт ОСББ Дніпро http://osbb.dniprorada.gov.ua/

У зв'язку із визначенням переліку переможців конкурсу співфінансування діяльності ОСББ. Інформуємо Вас про можливість отримання листів-повідомлень в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради.

Перелік ОСББ у м. Дніпрі (станом на 01.06.2017)

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2017 рік

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2016 рік

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл з представниками з державної реєстрації

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл в ДПІ АНД району м. Дніпра

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2010 № 5/6 "Про місцеві податки і збори на території міста"

Одним з пріоритетних завдань Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки є запровадження ефективних форм управління житловими будинками. Вирішення зазначеного завдання забезпечується, насамперед, створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також впровадженням конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг.

Термін "ОСББ" вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі  України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання. Але аналог цього терміну "кондомініум" (у перекладі з латині - "спільне володіння майном") з'явився ще у древньому Римі, коли виникла необхідність різним сім'ям жити у одному будинку і вирішувати багато спільних питань. З того часу у всіх без винятку країнах світу такі об'єднання (у тих або інших формах) стали основою організації спільного проживання людей, альтернативи якої немає.


Консультаційну та методичну допомогу, стосовно створення та діяльності ОСББ, а також допомогу у юридичному супроводі процесу створення ОСББ та у професійному навчанні голів правлінь (керуючих) об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можна отримати у відділі по роботі з органами самоорганізації населення та об'єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мечникова, 6, каб.14, або за телефоном (056) 785-82-14 (з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00).

Методичні рекомендації для ініціативної групи по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

1. Інформація для мешканців багатоквартирного будинку.

  В Україні статус ОСББ визначається Законом України "Про    об'єднання співвласників багатоквартирного будинку",    згідно зі статтею 1 цього Закону ОСББ - це юридична особа,  створена власниками приміщень для сприяння  використання їхнього власного майна та управління,  утримання i використання неподільного та загального  майна. Тобто об'єднання має печатку, банківській рахунок,  укладає цивільно-правові договори, за своїми  зобов'язаннями відповідає своїм майном (але не особистим  і не спільним майном своїх членів), є неприбутковою  організацією.

На відміну від будинків комунальної власності, члени ОСББ самостійно визначають кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку, структуру i стиль управління, формують штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату (управителя, сантехніка, двірника, електрика, бухгалтера, консьєржа тощо), мають право оптимального вибору виконавців житлово-експлуатаційних послуг, самі визначають черговість проведення поточного ремонту i головне - набувають реального впливу на якість цих робіт. ОСББ має більші, ніж окремі мешканці, можливості вимагати від постачальників комунальних послуг виконання умов договорів, які воно уклало. Прибудинкову територію у свою власність може отримати тільки ОСББ, у той час, як власники квартир - співвласники будинку, такої можливості не мають. Після прийому будинку на свій баланс ОСББ може здавати у оренду допоміжні приміщення i скеровувати ці кошти на поліпшення технічного стану житла.

Відповідно до статті 24 вищезгаданого Закону, колишній власник будинку (як правило - місцева рада) зобов'язаний прийняти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті. Новостворене ОСББ не відповідає за борги мешканців будинку, які у них залишились.

ОСББ має особливості оподаткування - воно за законом не платить податок на прибуток у частині основної своєї діяльності.

Зрозуміло, що ці права поєднуються i з обов'язками, головними з яких є забезпечення своєчасної сплати мешканцями внесків за житлово-комунальні послуги, та утримання будинку у належному технічному i санітарному стані.

ОСББ побудоване за суто демократичними засадами. Відповідно до статті 9 Закону членом ОСББ може бути кожний, хто є власником (співвласником) житлового або нежитлового приміщення будинку. Члени ОСББ мають право бути обирати i бути обраними у керівні органи - Правління i ревізійну комісію; беззастережно ознайомитись з документами об'єднання; у кількості 20% можуть скликати позачергові збори без рішення на те Правління i у тому числі достроково переобрати керівництво. Ці права i обов'язки докладно закріплені у Типовому статуті ОСББ, з розподілом між: зборами, Правлінням, зборами уповноважених, а також членами об'єднання.

ОСББ має достатньо широкий простір вибору принципів свого господарювання. Так, згідно із статтею 11 цього Закону, воно може передати свій будинок на баланс i обслуговування житлово-експлуатаційній організації будь-якої організаційно-правової форми, в тому числі залишити будинок на обслуговуванні у комунальному ЖЕКу, може укласти з ЖЕКом договори лише та деякі послуги, може самостійно проводити повне обслуговування житла, укласти прямі договори з постачальниками комунальних послуг.

2. Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:

 • Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається i не затверджується, а є самопризначеною.
 • Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - ознайомитись у першу чергу:
  • Закони України:

а. "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;

б. "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1875-IV;

в. "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. № 2482-ХІІ;

 • Постанови Кабінету Міністрів України:

а. "Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. № 45;

б. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги " від 01.06.11 р. № 869;

в. "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води i водовідведення" від 21.07.05 р. № 630;

г. "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242;

д. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи"

 • Накази Держжитлокомунгоспу України:

а. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 17.05.05 р. № 76;

б. "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових i нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;

в. "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.08.04 р. № 150;

3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники:

 • реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- i водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
 • реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, встановлений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу. Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.

4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту.

При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. Ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті.

5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир i нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.

6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань i напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.

7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів i повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.

8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління i ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.

9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.

Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, i також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.

10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:

а) протокол установчих зборів;

б) статут з підписами членів ОСББ;

в) реєстраційну форму Ф-1, затверджену Наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.11 р.;

г) список членів ОСББ згідно зразка що встановлений Постановою КМУ № 1521.

До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна.

Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно Постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту i порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради. На підставі рішення сесії формується комісія по прийому-передачі будинку. Її головою є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.

ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):

 • затверджений статут ОСББ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • довідку про включення до ЄДРПОУ;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
 • документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
 • копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
 • позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.

У деяких містах цей перелік може бути меншим.

Список переможців  ОСББ та ОК ЖБК на 2019 рік згідно Програми сприяння діяльності об'єднаннь  співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016-2020 роки

Список переможців новостворені

Список переможців діючі

Органи самоорганізації населення:

Інформаційні повідомлення про проведення загальних зборів (конференцій) по ініціювання дозволу на створення ОСН:
1) 10.12.2019 о 18.00 год. ж/м Тополя 1, буд. 8а  
2) 19.09.2020 о 10.00 год. вул. Шолохова, буд. 17 (не відбулась)
3) 12.10.2020 о 19:00 год. вул. Берегова 210, 4 поверх, актова зала

Договори на 2020 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації   
1 39686327 ОСББ "НОВОРІЧНА-75" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 01/02/2020 Завантажити договір 14.02.2020
2 42401669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА" Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж 04-02-1 Завантажити договір 18.02.2020
3 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46" Поточний ремонт системи опалення 2 Завантажити договір 19.02.2020
4 23360497 ЖБК № 123 "ПРОЖЕКТОР" Поточний ремонт вимощення  4 Завантажити договір 21.02.2020
5

40604525

ОСББ "КОМФОРТНИЙ" Виконання послуг з поточного ремонту силової електричної мережі 200220 Завантажити договір 21.02.2020
6 41066031 ОСББ "НОВОСІЛЬНА 19" Виконання послуг з проведення поточного ремонту cилової електричної мережі під'їзду 20022020 Завантажити договір 21.02.2020
7 40534123 ОСББ "ПУШКІНА-15"

Проведення поточного ремонту під'їздів

02/20 Завантажити договір 21.02.2020
8 23066243 ЖБК №246 Поточний ремонт міжпанельних швів 5 Завантажити договір 24.02.2020
9 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192" Поточний ремонт міжпанельних швів 01/02 Завантажити договір 25.02.2020
10 40462117 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-15"

Проведення поточного ремонту вікон та дверей 

1 Завантажити договір 26.02.2020
11 40505087 ОСББ "ГЕНЕРАЛА ЗАХАРЧЕНКА-2"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

4 Завантажити договір 27.02.2020
12 40997903 ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту торцьових плит балконів загального користування

01/20Б Завантажити договір 27.02.2020
13 40386230 ОСББ "СТАРОКОЗАЦЬКА 10-ГРУШЕВСЬКОГО 3б"

Проведення поточного ремонту каналізації

12/02 Завантажити договір 27.02.2020
14 40405860 ОСББ "ВИСОЦЬКОГО 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі

20/01 Завантажити договір 28.02.2020
15 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання  20/02/2020 Завантажити договір 28.02.2020
16 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту дверей сміттєприймача із заміною на металеві

Р2020-002 Завантажити договір 28.02.2020
17 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту дверей із заміною на металопластикові у під’їздах 

Р2020-001 Завантажити договір 28.02.2020
18 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8" проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах № № 6,7, 8, 10, 11 1 Завантажити договір 02.03.2020
19 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А"

проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

08/02-20 Завантажити договір 02.03.2020
20 40232822 ОСББ "КЕДРІНА, 47" Проведення поточного ремонту під'їздів  1 Завантажити договір 04.03.2020
21 40653038 ОСББ "32" Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № 4,6,7,9 0227-1 Завантажити договір 05.03.2020
22 34497241 ОСББ "Восход 147" Проведення поточного ремонту із заміни дверного блоку на металопластиковий у під'їзді 240220/6 Завантажити договір 06.03.2020
23 40554071 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

1 Завантажити договір 06.03.2020
24 40415795 ОСББ  "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт міжпанельних швів

10 Завантажити договір 10.03.2020
25 23361120 ЖБК №185 "СОЮЗ" Проведення поточного ремонту у підвалі 1 Завантажити договір 10.03.2020
26 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А"

проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові корпусу № 1 під’їздів № № 1, 2, 3, 4, корпусу № 2 під’їздів № № 1, 2, 3, корпусу №3 під’їздів № № 1, 2, 3 

033 Завантажити договір 10.03.2020
27 43253578 ОСББ "АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ,13"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

1/04 Завантажити договір 10.03.2020
28 41227148 ОСББ "АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ,7" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 1/03 Завантажити договір 10.03.2020
29 40456700 ОСББ "СЛАВИ 18"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

01/02/2020 Завантажити договір 10.03.2020
30 42483406 ОСББ "БОГОМАЗА 198"

Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж

05032020 Завантажити договір 10.03.2020
31 40535986 ОСББ "ТИТОВА 3"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах 

03/10 Завантажити договір 10.03.2020
32 23066881 ОК ЖБК  №170 "ВОДИТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту фасаду

01/03.03-20 Завантажити договір 11.03.2020
33 40743110 ОСББ "Сокіл-5"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

542-РЕМ Завантажити договір 11.03.2020
34 40473862 ОСББ "ПУШКІНА,31-Б"

Проведення поточного ремонту електромереж

030620 Завантажити договір 11.03.2020
35 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт електромереж 

4 Завантажити договір 12.03.2020
36 40428956 ОСББ "ТОПОЛЬ 68" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 036 Завантажити договір 12.03.2020
37 40122758 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА.ПЕРЕМОГА"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

240220/10 Завантажити договір 13.03.2020
38 23075957 ЖБК № 404

Проведення поточного ремонту вимощення

240220/1 Завантажити договір 13.03.2020
39 23076218 ЖБК № 350

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 9, 10, 11

34 Завантажити договір 13.03.2020
40 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання  04/03/2020 Завантажити договір 13.03.2020
41 40597157 ОСББ "ВЗАЄМОДІЯ 30"

Проведення поточного ремонту балконних переходiв

1/3-2020 Завантажити договір 13.03.2020
42 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

05/03.03-20 Завантажити договір 13.03.2020
43 38676297 ОСББ "КАЛИНОВА, 72"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів №1,2 

03/03.03-20 Завантажити договір 13.03.2020
44 40653038 ОСББ  "32" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 10 0226-1 Завантажити договір 16.03.2020
45 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту вхідної групи у під'їзді №9

0304-2 Завантажити договір 16.03.2020
46 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Поточний ремонт під'їздів та фасаду

0219-2 Завантажити договір 16.03.2020
47 40480214 ОСББ  "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту вимощення

0102 Завантажити договір 16.03.2020
48 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту вимощення

2702 Завантажити договір 16.03.2020
49 23076833 ЖБК №405

Проведення поточного ремонту під'їздів

240220/2 Завантажити договір 18.03.2020
50 42609640 ОСББ  "МАНДРИКІВ-173"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

18 Завантажити договір 18.03.2020
51 40531363 ОСББ "ПАНІКАХИ 97"

Проведення поточного ремонту покрівлі

030320 Завантажити договір 18.03.2020
52 23361120 ЖБК №185 "СОЮЗ"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді № 2

12-03 Завантажити договір 18.03.2020
53 23361083 ОК "ЖБК №200"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під’їзді № 5 

1 Завантажити договір 18.03.2020
54 40740717 ОСББ  "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи центрального опалення

240220/16 Завантажити договір 18.03.2020
55 40566548 ОСББ  "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту електромереж

02/м1 Завантажити договір 18.03.2020
56 40605157 ОСББ "ШНЕЄРСОНА 3"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміною електромереж

1 Завантажити договір 20.03.2020
57 33857142 ОСББ "НІКА-5"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

1 Завантажити договір 20.03.2020
58 23024782 ОК "ЖБК №408"

Проведення поточного ремонту із заміною дверних блоків на металопластикові у під'їздах

240220/16 Завантажити договір 20.03.2020
59  42365591 ОСББ "ЗОРЯНИЙ 110"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

27022020 Завантажити договір 20.03.2020
60 40573602 ОСББ "БУЛЬВАР СЛАВИ 4"

Проведення поточного ремонту у під’їзді 

17/3 Завантажити договір 20.03.2020
61 40176370  ОССБ "Кольська 19"

Поточний ремонт електромережі

03/К1 Завантажити договір 20.03.2020
62 40572064 ОСББ "ІПОДРОМ"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

240220/17 Завантажити договір 20.03.2020
63 42496022 ОСББ "Л.Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту із заміною вікон на металопластикові у під’їздах 

240220/14 Завантажити договір 20.03.2020
64 40464313 ОСББ "П.Орлика 21,21 А"

Проведення поточного ремонту зливової системи

1 Завантажити договір 20.03.2020
65

40554071

ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під’їзді №12 2 Завантажити договір 24.03.2020
66

40869539

ОСББ "СОКІЛ 1-3"

Проведення поточного ремонту системи опалення

16 Завантажити договір 24.03.2020
67 42483406 ОСББ "БОГОМАЗА 198"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

17032020 Завантажити договір 24.03.2020
68

40574339

ОСББ "Гоголевський-1"

Проведення поточного ремонту системи опалення

40/2020 Завантажити договір 24.03.2020
69 21942290 ЖК "РУБІН-409"

Проведення поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 1, 2

0226-1 Завантажити договір 24.03.2020
70  40464313  ОСББ "П.ОРЛИКА 21, 21А"

Проведення поточного ремонту цоколю

1/4320 Завантажити договір 24.03.2020
71 43330505 ОСББ "ДОРОШЕНКА 14" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 1 3 Завантажити договір 24.03.2020
72 43330505 ОСББ "ДОРОШЕНКА 14" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 2 4 Завантажити договір 24.03.2020
73 23372342 ОК "ЖБК №249"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

05/02-20 Завантажити договір 25.03.2020
74 40907427 ОСББ "ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91" Проведення поточного ремонту системи каналізаці 240220/7 Завантажити договір 25.03.2020
75 40572703 ОСББ "СОНЯЧНИЙ 8 ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту даху

1703 Завантажити договір 25.03.2020
76 40581409 ОСББ "РУБІНОВИЙ 12"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № № 1, 2

0304-1 Завантажити договір 25.03.2020
77

40627317

ОСББ "ПРИБРЕЖНИЙ 20"

Проведення поточного ремонту під’їзду

1 Завантажити договір 25.03.2020
78

42401669

ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж

25-02-1 Завантажити договір 25.03.2020
79

40117857

ОСББ "КАЛИНОВА 76"

Проведення поточного ремонту фасаду під"їздів №1,2

02/03.03-20 Завантажити договір 25.03.2020
80

42546523

ОСББ "ПАРУСНИЙ 6"

Проведення поточного ремонту фасаду

0320-1 Завантажити договір 25.03.2020
81

40279677

ОСББ "СЛАВИ 8" Проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах № № 13, 14 6 Завантажити договір 25.03.2020
82  23078364 ОК ЖБК №81 "ВЗУТТЄВИК"

Проведення поточного ремонту із заміни сантехничніх систем

04/03.03-20 Завантажити договір 25.03.2020
83

40257868

ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах № № 1,4

0320-1 Завантажити договір 25.03.2020
84 40554071 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під’їздах № №9,10,11,12,13

4 Завантажити договір 25.03.2020
85 42211406 ОСББ "ГЕРОЇВ 17"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових тамбурних дверей та металопластикових вікон у ліфтовій у під’їздах №№ 2-6

1 Завантажити договір 25.03.2020
86

34589946

ОСББ "Прометей-18В"

Проведення поточного ремонту під’їздів

6/БП Завантажити договір 25.03.2020
87 41055098 ОСББ "Галицького 47"

Проведення поточного ремонту фасаду

4 Завантажити договір 25.03.2020
88 23927254 ОК ЖБК № 140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

8 Завантажити договір 25.03.2020
89

40884138

ОСББ «ПЕРЕМОГА-130»

Проведення поточного ремонту ліфтового приміщення із заміною металопластикових відкидних вікон та ремонту покрівлі над ліфтовим приміщенням

10/2020 Завантажити договір 26.03.2020
90 43330505 ОСББ "Дорошенка 14" Поточний ремонт із технічного переоснащення мереж освітлення у під'їздах "№ № 1, 2 7 Завантажити договір 26.03.2020
91 40319672 ОСББ "НАШ ДОБРОБУТ, 25"

Проведення поточного ремонту під’їздів

0317-1 Завантажити договір 26.03.2020
92

40595704

ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Проведення поточного ремонту вхідної групи підїздів №№ 1, 2, 5, 8, 11, 12

03-23/2020 Завантажити договір 26.03.2020
93 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах №№ 2,3

01/03 Завантажити договір 26.03.2020
94 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту парапетів покрівлі

23032020_1 Завантажити договір 26.03.2020
95

40521013

ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 11, П.1-3"

Поточний ремонт під"їздів №№ 1,2

1 Завантажити договір 26.03.2020
96 40174406 ОСББ "ТОПОЛЯ-3-20" Проведення поточного ремонту під'їздів 20/05 Завантажити договір 26.03.2020
97

40215676

ОСББ "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО-36"

Проведення поточного ремонту електромереж

0323-1 Завантажити договір 26.03.2020
98

42501440

ОСББ "ЮРІЯ САВЧЕНКА 64"

Проведення поточного ремонту системи опалення

9/БП Завантажити договір 26.03.2020
99

40727963

ОСББ "ТВЕРСЬКА,5"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під’їздах №№ 1,2

01/03 Завантажити договір 26.03.2020
100 40534469 ОСББ "МАЛИНОВСЬКОГО,10"

Проведення поточного ремонту вимощення

БД-1 Завантажити договір 26.03.2020
101 40499739 ОСББ  "СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев’яних блоків на металопластикові у під’їзді № 4 

0317-3 Завантажити договір 30.03.2020
102 40499739 ОСББ  "СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту електромереж

0228-3 Завантажити договір 30.03.2020
103 41343334 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ - 121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

0228-2 Завантажити договір 30.03.2020
104 40448485 ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту вимощення

Д-18 Завантажити договір 30.03.2020
105 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №2

Р2020-006 Завантажити договір 30.03.2020
106 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №1 

Р2020-005 Завантажити договір 30.03.2020
107 23067751 ОК "ЖБК № 360"

Проведення поточного ремонту під"їздів

8 Завантажити договір 31.03.2020
108 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№ 1,2

1 Завантажити договір 01.04.2020
109 42556924 ОСББ  "СОКІЛ 1678"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

01/03-20 Завантажити договір 01.04.2020
110  40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А"

Проведення поточного ремонту у під'їзді

1 Завантажити договір 01.04.2020
111 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Капітальний ремонт з утеплення зовнішніх стін та перекриття 9-ти поверхового житлового будинку

20/56 Завантажити договір 01.04.2020
112 40113305  ОСББ "Червона Калина 11Б"

Проведення поточного ремонту даху

23032020_2 Завантажити договір 02.04.2020
113 42572705 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту електромереж

01/03 Завантажити договір 02.04.2020
114 42572705 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту із заміни електрики у під'їздах №1-2

02/03 Завантажити договір 02.04.2020
115 40727963 ОСББ "ТВЕРСЬКА,5"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під’їздах №№ 1,2 

01/03 Завантажити договір 02.04.2020
116 23644605 ОК "ЖБК №289"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під’їздах № № 1, 2

0317-4 Завантажити договір 02.04.2020
117 40685740 ОСББ "КЕДРІНА 49"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

2 Завантажити договір 02.04.2020
118 42226868 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 26"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їздах

1 Зантажити договір 02.04.2020
119 23066591 ОК "ЖБК "Рекорд"№144"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

11620 Завантажити договір 02.04.2020
120  23362941 ОК "ЖБК "Трубник-3"№177"

Проведення поточного ремонту фасаду

0325-2 Завантажити договір 02.04.2020
121 24230070 ОСББ  "Затишок-3"

Проведення поточного ремонту каналізації

0228-1 Завантажити договір 02.04.2020
122  23068396 ОК ЖБК № 122 "ПЕТРОВЕЦ"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку

04/03.03-20 Завантажити договір 02.04.2020
123 24990154 ОК "ЖБК №213"

Проведення поточного ремонту у під'їздах №№1,2

1 Завантажити договір 02.04.2020
124 42253713 ОСББ "ОСІННЯ-9"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 1 - 6

0318-2 Завантажити договір 02.04.2020
125 40573602 ОСББ "БУЛЬВАР СЛАВИ 4"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних прорізів

25/03 Завантажити договір 02.04.2020
126 21861746 ЖБК №303

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

0302-1 Завантажити договір 02.04.2020
127 40574669 ОСББ "ПР.БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 40"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

1 Завантажити договір 02.04.2020
128 40624803 ОСББ "ЛОТОС-68"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

0228-1 Завантажити договір 02.04.2020
129 40104369 ОСББ  "СВІТАНОК-55"

Проведення поточного ремонту вимощення

Д-16 Завантажити договір 02.04.2020
130  42587245  ОСББ "Героїв-21"

Поточний ремонт із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під"їзді № 3

1 Завантажити договір 02.04.2020
131 40981825 ОСББ "СУВОРОВА 34-А"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1 Завантажити договір 02.04.2020
132  40566916 ОСББ "ЕНЕРГЕТИЧНА 5"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

4 Завантажити договір 02.04.2020
133  43249121 ОСББ "АЕРОДРОМ 16"

Проведення поточного ремонту електромереж 

2/БП Завантажити договір 02.04.2020
134  42167848  ОСББ "ВОСХОД 3Д"

Проведення поточного ремонту електромереж

25/03 Завантажити договір 02.04.2020
135 40517349 ОСББ  "ПРОГРЕСИВНА 8"

Проведення поточного ремонту електромереж

0327-1 Завантажити договір 02.04.2020
136 40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А" Проведення поточного ремонту фасаду 0313-1 Завантажити договір 03.04.2020
137 40615701 ОСББ  "УЛЮБЛЕНА ОСЕЛЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 2-4 

0325-1 Завантажити договір 03.04.2020
138 40566548 ОСББ  "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту із заміною віконих блоків на металопластикові у під'їздах

18/09 Завантажити договір 14.12.2020
139 40509123 ОСББ  "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 40"

Проведення поточного ремонту електромереж

3/БП Завантажити договір 03.04.2020
140 40393955 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 8/4"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

11720 Завантажити договір 03.04.2020
141 23068615 ОК "ЖБК №180 "Дніпро-3"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 22/ Часткове фінансування поточного ремонту ліфтового обладнання 

5 Завантажити договір 03.04.2020
142 42482910 ОСББ "ФОРТЕЦЯ 188"

Проведення поточного ремонту електромереж

27032020 Завантажити договір 03.04.2020
143 40558165 ОСББ  "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

06/03/2020

Завантажити договір

03.04.2020
144 42609640 ОСББ "МАНДРИКІВ-173"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

240220/23 Завантажити договір 03.04.2020
145 23360497 ЖБК №123 "Прожектор"

Проведення поточного ремонту трубопроводів опалення

1 Завантажити договір 03.04.2020
146 42845965 ОСББ  "ОСІННЯ 14"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0401-1 Завантажити договір 03.04.2020
147 42738542 ОСББ  "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 101"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

Д-377 Завантажити договір 03.04.2020
148 23076402 ЖБК №54 "Трубник"

Проведення поточного ремонту мереж електропостачання та освітлення

1 Завантажити договір 03.04.2020
149  23928130 ОК "ЖБК №286"

Проведення поточного ремонту вхідної групи

0311-1 Завантажити договір 03.04.2020
150 41396983 ОСББ  "Супутник 1"

Проведення поточного ремонту покрівлі

2 Завантажити договір 03.04.2020
151  40525941 ОСББ "СОФІЯ-2"

Проведення поточного ремонту фасаду

08/03.03-20 Завантажити договір 03.04.2020
152 40704270 ОСББ "ЗЕНІТ-3"

Проведення поточного ремонту ґанків

15 Завантажити договір 03.04.2020
153  23361083 ОК "ЖБК №200"

Поточний ремонт системи опалення 

2 Завантажити договір 03.04.2020
154 39025635 ОСББ "Матроська, 39"

Проведення поточного ремонту під'їзду 

15 Завантажити договір 06.04.2020
155 40272850 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ № 1-А"

Проведення поточного ремонту вхідної групи 

0313-1 Завантажити договір 06.04.2020
156 40866575 ОСББ "ВУЛ. ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ, БУД.3"

Проведення поточного ремонту під'їздів

0324-4 Завантажити договір 06.04.2020
157 40627909 ОСББ "КВАРТАЛ ДОБРОБУТУ" Проведення поточного ремонту під'їздів та вхідних груп 0324-4 Завантажити договір 06.04.2020
158 40566239 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12А, 12Б, 12В" Проведення поточного ремонту електромереж 0324-3 Завантажити договір 06.04.2020
159 42111048 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 21"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові 

0203/2020 Завантажити договір 06.04.2020
160 40738671 ОСББ "ЮВІЛЕЙНИЙ 37, 37А"

Проведення поточного ремонту фасаду

055 Завантажити договір 06.04.2020
161 42405328 ОСББ  "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 34"

Проведення поточного ремонту системи опалення

35/2020 Завантажити договір 06.04.2020
162 40663884  ОСББ "ПОЛСТАСІМ"

Проведення поточного ремонту системи опалення

0228-1 Завантажити договір 06.04.2020
163 39929306 ОСББ  "КАЛИНОВА 1"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

11320 Завантажити договір 06.04.2020
164 42404130 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12" Проведення поточного ремонту під'їздів 11420 Завантажити договір 06.04.2020
165 40583275 ОСББ  "Березинська 37"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 1-3

0317-11 Завантажити договір 06.04.2020
166 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16" Проведення поточного ремонту вимощення 37 Завантажити договір 06.04.2020
167 23643640 ОК "ЖБК №375 "Явір" Проведення поточного ремонту під'їздів 0331-2 Завантажити договір 06.04.2020
168 40565832 ОСББ "Петра Калнишевського 17"

Проведення поточного ремонту фасаду

0313-2 Завантажити договір 07.04.2020
169 40564980  ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку

05/2020 Завантажити договір 07.04.2020
170  40608645 ОСББ  "О Б Е Р І Г"

Проведення поточного ремонту під'їздів

06042020 Завантажити договір 07.04.2020
171  40163665  ОСББ "Тополя-2/7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

0402-1 Завантажити договір 07.04.2020
172 40442295 ОСББ  "ПАРШИНА, 6"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

04-02 1 Завантажити договір 07.04.2020
173 23075615  ОК "ЖБК №141 "Смена"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев’яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 7, 8 

0317-2 Завантажити договір 07.04.2020
174 40652956 ОСББ "Робоча 152- блоки 3\4\5\7\9"

Проведення поточного ремонту ліфтів у п. 3,4

20/01к Завантажити договір 07.04.2020
175 40574145 ОСББ "Крушельницької, 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення

04 02-2 Завантажити договір 08.04.2020
176 40580520 ОСББ "ЩАСЛИВИЙ МАЄТОК"

Поточний ремонт зливної системи 

7 Завантажити договір 08.04.2020

177

21928232 ОСББ "СИГНАЛ"

Проведення поточного ремонту вимощення

1 Завантажити договір 09.04.2020
178 40525941 ОСББ "СОФІЯ-2"

Проведення поточного ремонту цоколя

12/1 Завантажити договір 09.04.2020
179  23024782 ОК "ЖБК №408"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

240220/19 Завантажити договір 09.04.2020
180 40586627 ОСББ  "Героїв 23"

Проведення поточного ремонту під'їзду №5 та ганку з навісом

23/03 Завантажити договір 09.04.2020
181  23068727 ОК "ЖБК №188"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев’яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 1, 2 

0317-1 Завантажити договір 09.04.2020
182 40494290  ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду 

1/2020 Завантажити договір 09.04.2020
183 42095896 ОСББ "ПАРУС 1Е" Виконання робіт по проведенню ремонтно-монтажних робіт ліфта та ліфтової шахти 1 під'їзду 15 Завантажити договір 09.04.2020
184 41329587 ОСББ "І. АКІНФІЄВА 11"

Проведення поточного ремонту під'їзду 

07/2503 Завантажити договір 09.04.2020
185 41329587 ОСББ "І. АКІНФІЄВА 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на енергоефективні 

5-3/20 Завантажити договір 09.04.2020
186 23068070 ОК ЖБК №135"Ландиш"

Проведення поточного ремонту під'їздів

1 Завантажити договір 09.04.2020
187 23068070 ОК ЖБК №135"Ландиш"

Проведення поточного ремонту вимощення

35 Завантажити договір 09.04.2020
188 40610193 ОСББ  "ТОПОЛЯ-2/7А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

068 Завантажити договір 10.04.2020
189 23078737 ОК "ЖБК №394"

Проведення поточного ремонту елетромереж під'їзду №3

0401-2 Завантажити договір 10.04.2020
190 40884138 ОСББ «ПЕРЕМОГА-130»

Проведення поточного ремонту покрівлі

11/2020 Завантажити договір 10.04.2020
191 40884138 ОСББ «ПЕРЕМОГА-130»

Проведення поточного ремонту під'їзду

04/20

Завантажити договір

10.04.2020
192 40884138 ОСББ «ПЕРЕМОГА-130»

Проведення поточного ремонту ліфтів 

06-04/20 Завантажити договір 10.04.2020
193 40497815 ОСББ "ПОЛЯ 17"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміни вікон на металопластикові

1 Завантажити договір 10.04.22020
194 40627170 ОСББ «Надії Алексєєнко 106» Проведення поточного ремонту системи опалення 0331-1 Завантажити договір 10.04.2020
195 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту із заміни вхідних дверей

Р 2020-003 Завантажити договір 10.04.2020
196 23644065 ЖБК №330

Проведення капітального ремонту з утеплення фасада, що становить складову частину житлового будинку

2703 Завантажити договір 10.04.2020
197 23077212 ОК "ЖБК № 259"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 3, 4

0104-4 Завантажити договір 10.04.2020
198 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту електромереж

04-07 3 Завантажити договір 10.04.2020
199 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Поточний ремонт із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під. № 6 

1 Завантажити договір 10.04.2020
200 40755094 ОСББ  "Мандри"

Послуги з проведення поточного ремонту покрівлі 

240220/15 Завантажити договір 10.04.2020
201 40755094 ОСББ  "Мандри"

Послуги з проведення поточного ремонту міжпанельних швів

240220/20 Завантажити договір 10.04.2020
202 34059015 ОСББ "Тверська-9"

Проведення поточного ремонту вимощення 

04-07 4 Завантажити договір 10.04.2020
203 40630665 ОСББ "МЕТРОБУДІВСЬКА 4"

Проведення поточного ремонту щитових та освітлення в підвальних приміщеннях 

06/20 Завантажити договір 13.04.2020
204 40685740 ОСББ "КЕДРІНА 49"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах 

Р2020-004 Завантажити договір 13.04.2020
205 40522495 ОСББ "Янгеля 20"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

3/04 Завантажити договір 13.04.2020
206 43299151 ОСББ  "ПАРУСНИЙ 8"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем 

0320-2 Завантажити договір 13.04.2020
207 40483116 ОСББ  "ГЕРОЇВ-27"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у підїзді №4 

06/04 Завантажити договір 13.04.2020
208 40574145 ОСББ "Крушельницької, 1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді

064 Завантажити договір 13.04.2020
209 23068727 ОК "ЖБК №188" Поточний ремонт системи опалення 0318-1 Завантажити договір 13.04.2020
210 40587052 ОСББ "Шевченка 22"

Проведення поточного ремонту під'їзду

09/0204 Завантажити договір 13.04.2020
211 41953081 ОСББ "Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 4-Б"

Поточний ремонт покрівлі 

0804/2 Завантажити договір 13.04.2020
212 25799346 ОСББ "ПІВДЕННИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

20/02 Завантажити договір 13.04.2020
213 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Поточний ремонт покрівлі під'їздів № 3,4

0804/1 Завантажити договір 13.04.2020
214 42565499 ОСББ  "ЄРМОЛОВОЇ 52"

Проведення поточного ремонту електромереж 

041020 Завантажити договір 14.04.2020
215 39956387  ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

20/26 Завантажити договір 14.04.2020
216 42049001 ОСББ "ГЛАДКОВА 4А"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

3/20

Завантажити договір

14.04.2020
217 23077212 ОК "ЖБК № 259"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусів В, Г 

0409-7 Завантажити договір 14.04.2020
218 40232822 ОСББ "Кедріна, 47"

Проведення поточного ремонту систем централізованого опалення

2 Завантажити договір 14.04.2020
219 40595102 ОСББ "МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО 87"

Проведення поточного ремонту водостічної системи

0402-2 Завантажити договір 14.04.2020
220 42497068 ОСББ  "ДАНИЛИ НЕЧАЯ, 23"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

031820 Завантажити договір 14.04.2020
221  41066031 ОСББ "НОВОСІЛЬНА 19"

Проведення поточного ремонту водостічної системи

032420

Завантажити договір 14.04.2020
222 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Поточний ремонт із заміни віконних прорізів на металопластикові та ремонт ганку під'їзду №7 

1 Завантажити договір 14.04.2020
223 23068348 ОК "ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0408-1 Завантажити договір 14.04.2020
224 42483432 ОСББ "РОБОЧА 166А"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей у під'їздах

1 Завантажити договір 14.04.2020
225 40634921 ОСББ "ВЕРБА-14"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

11020 Завантажити договір 15.04.2020
226 40460319 ОСББ "ЗОРЯНИЙ 16Б"

Проведення поточного ремонту вимощення

0325-3 Завантажити договір 15.04.2020
227 40642733 ОСББ "КАШТАН 16"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

12020 Завантажити договір 15.04.2020
228 40694357 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 8/3"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

11520 Завантажити договір 15.04.2020
229 43330505 ОСББ "ДОРОШЕНКА 14" Проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах №№ 1, 2 10 Завантажити договір 15.04.2020
230 23076922 ОК "ЖБК №166 "Карпати"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

1/166/2020 Завантажити договір 15.04.2020
231 23068644 ОК "ЖБК №73 "Юність"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

1/73/2020 Завантажити договір 15.04.2020
232 40577015 ОСББ "СОНЯЧНИЙ ОБРІЙ-14"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

1 Завантажити договір 15.04.2020
233 40603516 ОСББ "АЕРОДРОМ 14"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

041020 Завантажити договір 15.04.2020
234 40015908 ОСББ "АРТЕМА 90"

Проведення поточного ремонту електромереж 

30 Завантажити договір 15.04.2020
235 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання та каналізації

16/20 Завантажити договір 15.04.2020
236 42514711 ОСББ  "КАЗАКЕВИЧА 6"

Проведення поточного ремонту електромереж 

031020 Завантажити договір 15.04.2020
237 35042589 ОСББ "БАШТА ЛІВОБЕРЕЖНА"

Поточний ремонт системи опалення

26/2020 Завантажити договір 15.04.2020
238 40614224 ОСББ «Перемоги 15-17»

Проведення поточного ремонту покрівлі

05/0203 Завантажити договір 15.04.2020
239 42546523 ОСББ "ПАРУСНИЙ 6"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових вікон у під'їздах №№3,4

19/20 Завантажити договір 15.04.2020
240 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді

21 Завантажити договір 16.04.2020
241 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді 072 Завантажити договір 16.04.2020
242 39155022 ОСББ "Житловий комплекс Рубіновий"

Проведення поточного ремонту електромереж житлових будинків 

0312-1 Завантажити договір 16.04.2020
243 42632528 ОСББ "ГЕРОЇВ-35"

Проведення поточного ремонту у під'їздах №№ 1-3

05/20 Завантажити договір 16.04.2020
244 23363188 ОК "ЖБК №342"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

14/20 Завантажити договір 16.04.2020
245 23642942 ОК "ЖБК №64 "БЕРІЗКА"

Поточний ремонт сантехсистем

1/20 Завантажити договір 16.04.2020
246 40630665 ОСББ "МЕТРОБУДІВСЬКА 4" Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 3, 4 17/20 Завантажити договір 17.04.2020
247  36051992 ОСББ  «МИР.»

Поточний ремонт під’ їзду

0401/20 Завантажити договір 17.04.2020
248 41343334 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ - 121"

Поточний ремонт із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 6, 7

0413-1 Завантажити договір 17.04.2020
249 40440622 ОСББ "ЯНТАРНЕ 75А"

Поточний ремонт сантехсистем 

1 Завантажити договір 17.04.2020
250 23362839 ОК "ЖБК №182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту системи водовідведення

09/03.03.20 Завантажити договір 17.04.2020
251 42451311 ОСББ "СЛАВИ-9"

Проведення поточного ремонту у під’їздах

06/20 Завантажити договір 17.04.2020
252 42095896  ОСББ "ПАРУС 1Е"

Проведення поточного реонту з установленням металопластикових вікон у під'їздах №№ 1,3

18/20 Завантажити договір 17.04.2020
253  40609188 ОСББ "СТАЛЬ 7"

Проведення поточного ремонту системи опалення

14/04 Завантажити договір 17.04.2020
254 41953081 ОСББ  "Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 4-Б"

Проведення поточного ремонту мереж зовнішньої каналізації

240220/25 Завантажити договір 17.04.2020
255 43299151 ОСББ "ПАРУСНИЙ 8"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді №4 

П8-1 Завантажити договір 17.04.2020
256 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1" Проведення поточного ремонту під'їзду № 1 1504 Завантажити договір 17.04.2020
257 23643031 ОК "ЖБК №89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

0401-5 Завантажити договір 17.04.2020
258 40605157 ОСББ  "ШНЕЄРСОНА 3"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1504-2 Завантажити договір 17.04.2020
259 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під'їзді

0401-3 Завантажити договір 17.04.2020
260 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту електромереж

0228-3 Завантажити договір 17.04.2020
261  21904987 ЖБК №280

Проведення поточного ремонту ганків під'їздів № № 7,8

0401-2 Завантажити договір 17.04.2020
262  40215262 ОСББ "Тополя 2/34"

Проведення поточного ремонту вхідної групи

0413-2 Завантажити договір 17.04.2020
263 40432040 ОСББ  "ТОПОЛЬ-3,БУД.24"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 1,2

032 Завантажити договір 17.04.2020
264  36573905 ОСББ "МИРУ-7"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

03/20 Завантажити договір 17.04.2020
265 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Поточний ремонт фасаду 

0409-5 Завантажити договір 17.04.2020
266 23077011 ЖБК № 418

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

01/04-20 Завантажити договір 17.04.2020
267 40507681 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 38"

Проведення поточного ремонту системи централізованого холодного водопостачання 

0317-4 Завантажити договір 17.04.2020
268 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0409-4 Завантажити договір 17.04.2020
269 23361798 ЖБК №197

Проведення поточного ремонту вимощення

Д-259 Завантажити договір 17.04.2020
270 23926929 ОК "ЖБК №392"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах

0414-9 Завантажити договір 17.04.2020
271 42735447 ОСББ "ПЕРЕМОГА-134"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем корпусів №№ 2, 3

59/20 Завантажити договір 17.04.2020
272 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт герметизації швів

30 Завантажити договір 17.04.2020
273 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку 

40 Завантажити договір 17.04.2020
274 37986650 ОСББ  "ОСІННЯ, 4А"

Проведення поточного ремонту із заміни трубопроводів системи централізованого холодного водопостачання у підвалі 

1 Завантажити договір 17.04.2020
275 40861938 ОСББ "Галицького 41" Проведення поточного ремонту фасаду 41

Завантажити договір

21.04.2020
276 43367231 ОСББ  "ГАЛИЦЬКОГО 85"

Поточний ремонт вимощення

11 Завантажити договір 21.04.2020
277 42723473 ОСББ  "ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО 29" Проведення поточного ремонту під'їздів 1 Завантажити договір 21.04.2020
278 42723473 ОСББ  "ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО 29" Проведення поточного ремонту під'їздів 2 Завантажити договір 21.04.2020
279 42298107 ОСББ "КАЛИНОВА 53"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфта під'їзду №2

ТЛ-04/20 Завантажити договір 21.04.2020
280 39851900 ОСББ "КІРОВА-43,45"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

1604/1 Завантажити договір 21.04.2020
281 40748758 ОСББ  "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 77"

Проведення поточного ремонту вхідних груп у підїздах 

17-04 Завантажити договір 21.04.2020
282  36573905 ОСББ  "МИРУ-7"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі

0414-4 Завантажити договір 21.04.2020
283 40578256 ОСББ "ЯНТАРНА 73"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді

1/2020 Завантажити договір 21.04.2020
284 40865136 ОСББ "НОВОКРИМСЬКИЙ 5"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

02/03-20 Завантажити договір 21.04.2020
285 42504939 ОСББ  "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ 111"

Проведення поточного ремонту вимощення і випусків каналізації

0414-7

Завантажити договір

21.04.2020
286 42090039 ОСББ "УСЕНКА 11"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді 

0414-17 Завантажити договір 21.04.2020
287 43111756 ОСББ "ОБОЯНСЬКА 2"

Проведення поточного ремонту вхідних груп у під'їздах

8 Завантажити договір 21.04.2020
288 40628766 ОСББ  "КОРОЛЕНКА, 8"

Поточний ремонт покрівлі

01 28 1 Завантажити договір 21.04.2020
289 40455487 ОСББ "ДАРНИЦЯ"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

15/04 Завантажити договір 21.04.2020
290 40328619 ОСББ "ДНІПРО44"

Проведення поточного ремонту вимощення

1 Завантажити договір 21.04.2020
291  40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем 0415 Завантажити договір 21.04.2020
292 37538552 ОСББ "Кристал"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

15/04/2020 Завантажити договір 21.04.2020
293 40359668 ОСББ "ЯНТАРНЕ-79"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді

16/04/2020 Завантажити договір 21.04.2020
294 23076684 ОСББ "Янтар"

Проведення поточного ремонту електромережі

15/04 Завантажити договір 22.04.2020
295  40433175 ОСББ "Кожем'яки-1"

Проведення поточного ремонту електромереж

15-04 Завантажити договір 22.04.2020
296 40514704 ОСББ "Телевежа 1"

Проведення поточного ремонту під'їздів

0408-7 Завантажити договір 22.04.2020
297 40163665 ОСББ "Тополя-2/7" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 корпусу № 2 та під'їзді № 3 корпусу № 3 0409-1 Завантажити договір 22.04.2020
298 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту зливної каналізації 

08/20 Завантажити договір 22.04.2020
299 23068549 ОК "ЖБК №288"

Проведення поточного ремонту покрівлі корпусу № 3 у під’їздах № № 1, 2

0317-5 Завантажити договір 22.04.2020
300 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

1/2020 Завантажити договір 22.04.2020
301  23067484 ОСББ "СТРІЛА"

Проведення поточного ремонту вимощення 

1-2020 Завантажити договір 22.04.2020
302 40604813 ОСББ "НОВОКРИМСЬКА 47"

Проведення поточного ремонту під'їздів

3 Завантажити договір 22.04.2020
303 40567054 ОСББ  "АРХІТЕКТУРНИЙ 4"

Проведення поточного ремонту під'їздів

1 Завантажити договір 22.04.2020
304 40567206 ОСББ "НОВОКРИМСЬКА 49"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

2 Завантажити договір 22.04.2020
305 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на мталопластикові у під'їзді

0414-12 Завантажити договір 22.04.2020
306 40626219 ОСББ "Енергетична 18" Проведення поточного ремонту електромереж  041720 Завантажити договір 22.04.2020
307  40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі

0414-14 Завантажити договір 22.04.2020
308 42093438 ОСББ  "МОНІТОРНА 7, 11-15"

Поточний ремонт з установленням металопластикових вікон та дверей у під"їздах №№ 11-15 

20/20 Завантажити договір 22.04.2020
309 23078006 ЖБК № 12 "ГОРНЯК"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

0408-1 Завантажити договір 22.04.2020
310 40389582 ОСББ "МОНІТОРНА 10"

Проведення поточного ремонту вимощення

1 Завантажити договір 22.04.2020
311 42841065 ОСББ "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ МИРУ-18"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0414-3 Завантажити договір 22.04.2020
312 42841065 ОСББ "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ МИРУ-18"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем під'їздів № № 3 - 6

0317-3 Завантажити договір 22.04.2020
313  35042589 ОСББ "БАШТА "ЛІВОБЕРЕЖНА"

Проведення поточного ремонту електромереж 

0414-5 Завантажити договір 22.04.2020
314 23078559 ЖБК №264

Проведення поточного ремонту під'їздів

1/2020-П Завантажити договір 22.04.2020
315 26005395 ОСББ "Елісон"

Проведення поточного ремонту під'їзду 

0414-2 Завантажити договір 22.04.2020
316 23068302 ЖБК №93 "Петровка"

Послуги з проведення поточного ремонту навісів під'їздів 

1 Завантажити договір 22.04.2020
317 40599421 ОСББ  "МИР-12"

Проведення капітального ремонту сходових клітин 

1004-20 Завантажити договір 22.04.2020
318  23068207 ЖБК № 252

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни електромереж

01/04 Завантажити договір 23.04.2020
319 41343334 ОСББ  "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ - 121"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах

0414-18 Завантажити договір 23.04.2020
320 26005395 ОСББ "Елісон" Проведення поточного ремонту під'їзду 0414-2 Завантажити договір 23.04.2020
321 40405860 ОСББ "ВИСОЦЬКОГО 4"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 2,3

0413-1 Завантажити договір 23.04.2020
322 39135121 ОСББ  "Правда-8"

Поточний ремонт підїздів

11120 Завантажити договір 23.04.2020
323 41001215 ОСББ "ДОБРОВОЛЬЦІВ 10"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон з улаштуванням укосів у під’їздах

062 Завантажити договір 23.04.2020
324  40605749 ОСББ  "ПЕРШИЙ ЛОЦМАН"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 1 

0410-6 Завантажити договір 23.04.2020
325 40531845 ОСББ "Проспект Миру - 5"

Проведення поточного ремонту з герметизації швів 

050420 Завантажити договір 23.04.2020
326 23644065 ЖБК №330 Корегування та доопрацювання проектних робіт  16/20 Завантажити договір 23.04.2020
327 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді 

0414-3 Завантажити договір 23.04.2020
328 40608980 ОСББ "МИР-75"

Проведення поточного ремонту зливової системи каналізації 

0414-1 Завантажити договір 23.04.2020
329 40583275 ОСББ  "Березинська 37"

Проведення поточного ремонту каналізації 

0414-4 Завантажити договір 23.04.2020
330 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту під'їздів

0414-12 Завантажити договір 23.04.2020
331 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

33 Завантажити договір 23.04.2020
332  40614659 ОСББ "ГЕНЕРАЛА ПУШКІНА 1Б"

Проведення поточного ремонту вимощення

0408-6 Завантажити договір 23.04.2020
333 23360631 ЖБК № 339

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові з улаштування укосів у під'їзді 

20/12 Завантажити договір 23.04.2020
334 23075911 ЖБК № 343

Заміна вікон на металопластикові з улаштуванням укосів

20/05 Завантажити договір 23.04.2020
335 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусів № № 9, 10

0409-3 Завантажити договір 24.04.2020
336 21909789 ОК "ЖБК №230"

Поточний ремонт із заміни елеваторного вузла та розгалуження трубопроводів опалення у під’їзді № 8 і дверей на металопластикові у під’їздах № № 8,9,10 

17/20 Завантажити договір 24.04.2020
337 23644585 ОК "ЖБК №234"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

3/20 Завантажити договір 24.04.2020
338 23929135 ОК "ЖБК №395"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі у під'їздах № № 5,6

0410-4 Завантажити договір 24.04.2020
339 23928972 ОК "ЖБК №391"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 7

0410-3 Завантажити договір 24.04.2020
340  40319672 ОСББ  "НАШ ДОБРОБУТ, 25"

Проведення поточного ремонту під'їзду

0410-7 Завантажити договір 24.04.2020
341 24990154 ОК "ЖБК №213"

Проведення поточного ремонту із укладенням плитки на першому поверсі у під'їздах №№1,2 

2 Завантажити договір 24.04.2020
342 40483273 ОСББ "СОНЯЧНИЙ-60"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах

3/20 Завантажити договір

24.04.2020

343 42588940 ОСББ "ПЕРЕМОГА 25" Проведення поточного ремонту з технічного переоснащення мереж освітлення у під'їздах № 1,2,3,4 10/03-1 Завантажити договір 24.04.2020
344  42588940 ОСББ "ПЕРЕМОГА 25"

Проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах №№ 2,4

23/03 Завантажити договір 24.04.2020
345 40478626 ОСББ  "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді

01414-6 Завантажити договір 24.04.2020
346 40603736 ОСББ  "БЄЛЯЄВА 18"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під`їздах

0413-18 Завантажити договір 24.04.2020
347 40118015 ОСББ "ЗАПОРІЗЬКЕ ШОСЕ 80"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № 1,2,5-12 

079 Завантажити договір 24.04.2020
348 40838254 ОСББ  "КОЗАКА МАМАЯ 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон сходової клітки на металопластикові у під'їздах №№2,4 

1 Завантажити договір 24.04.2020
349 41057467 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2016"

Поточний ремонт ліфта житлового будинку

621-Р-2020 Завантажити договір 24.04.2020
350 40586627 ОСББ "Героїв 23" Проведення поточного ремонту першого поверху та ганку з навісом у під'їздах №9,11 15/04/20 Завантажити договір 24.04.2020
351 42483432 ОСББ "РОБОЧА 166А"

Проведення поточного ремонту із встановленням металопластикових дверей у під'їзді № 2

2 Завантажити договір 24.04.2020
352 21904929 ЖБК №283

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 21- 23

0410-1 Завантажити договір 24.04.2020
353 24230070 ОСББ  "Затишок-3"

Проведення поточного ремонту каналізації

0228-1 Завантажити договір 24.04.2020
354 23363001 ОК "ЖБК №253"

Проведення поточного ремонту житлового-будинку 

1 Завантажити договір 24.04.2020
355 42111650 ОСББ  "ШТАБ"

Проведення поточного ремонту фасаду

0409-1 Завантажити договір 24.04.2020
356 43302724 ОСББ "ТИТОВА-18А" Проведення поточного ремонту сантехнічгих систем 1 Завантажити договір 24.04.2020
357 40566815 ОСББ "Софія-8" Проведення поточного ремонту системи опалення 04/с1 Завантажити договір 24.04.2020
358 40593503 ОСББ "Тополя-2, б.26"

Проведення поточного ремонту покрівлі

06032020 Завантажити договір 24.04.2020
359 23066390 ОК "ЖБК №347"

Проведення поточного ремонту електромереж 

040620 Завантажити договір 24.04.2020
360 40304210 ОСББ "ЛАЗУРНИЙ-7"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах 

1/20 Завантажити договір 27.04.2020
361 40232822 ОСББ  "Кедріна, 47"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

1 Завантажити договір 27.04.2020
362 40304210 ОСББ "ЛАЗУРНИЙ-7"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

7 Завантажити договір 27.04.2020
363 40563861 ОСББ  "ТОПОЛЯ-3-13"

Проведення поточного ремонту покрівлі

240320 Завантажити договір 27.04.2020
364 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під'їзді № 4 

1 Завантажити договір 27.04.2020
365 39928681  ОСББ "Мандриківській-171" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 240220/9 Завантажити договір 27.04.2020
366 40573602 ОСББ "БУЛЬВАР СЛАВИ 4"

Проведення поточного ремонту фасаду

24/3 Завантажити договір 27.04.2020
367 40086701 ОСББ  "ЯНТАРНЕ 75"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

1 Завантажити договір 27.04.2020
368 23362361 ОК "ЖБК №209"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів корпусу № 1

1 Завантажити договір 27.04.2020
369 41025173  ОСББ "Байкальська 78" Проведення поточного ремонту 1 Завантажити договір 27.04.2020
370  23927900 ОК "ЖБК №275"

Проведення поточного ремонту корпусу № 1 

1 Завантажити договір 27.04.2020
371 43249121 ОСББ "АЕРОДРОМ 16"

Проведення поточного ремонту вимощення

0410-3 Завантажити договір 27.04.2020
372  40509123 ОСББ  "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 40"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під'їздах №№ 11,12,15,16,17 

3/БП Завантажити договір 27.04.2020
373  40509123 ОСББ  "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 40"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під'їздах №№ 1,2,3,8,9,10

2/БП Завантажити договір 27.04.2020
374 23643083 ЖБК №223

Проведення капітального ремонту з утеплення фасада, що становить складову частину житлового будинку 

09/04 Завантажити договір 27.04.2020
375 40403088 ОСББ "КОРОБОВА 14"

Капітальний ремонт з утеплення фасаду

47 Завантажити договір 27.04.2020
376 42282613 ОСББ "КАРАВАЄВА-2"

Проведення поточного ремонту електромереж 

8/БП Завантажити договір 27.04.2020
377 40882743 ОСББ "МІНІНА-7"

Проведення поточного ремонту ганку 

27/3 Завантажити договір 27.04.2020
378 42811873  ОСББ "МАКСИМА ДІЯ 2Б" Проведення поточного ремонту електромереж  4/БП Завантажити договір 27.04.2020
379 40292939 ОСББ "Молода Гвардія"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

10/20 Завантажити договір 27.04.2020
380 42754894 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 95" Проведення поточного ремонту електромереж 7/БП Завантажити договір 27.04.2020
381 40758347 ОСББ "ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО-46,46А"

Проведення поточного ремонту даху

03 30-3 Завантажити договір 28.04.2020
382 40605543 ОСББ  "ЯВОРНИЦЬКОГО-54" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові 03 30-2 Завантажити договір 28.04.2020
383 42401669 ОСББ  "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 

0406-4 Завантажити договір 28.04.2020
384 42401669 ОСББ  "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 4

0409-2 Завантажити договір 28.04.2020
385 42401669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту вимощення

03 30-1 Завантажити договір 28.04.2020
386 42401669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 2 

0406-5 Завантажити договір 28.04.2020
387  40118015 ОСББ "ЗАПОРІЗЬКЕ ШОСЕ 80"

Капітальний ремонт із встановленням металевих броньованих дверей

10/04 Завантажити договір 28.04.2020
388 40420941 ОСББ  "О.ПОЛЯ 117"

Проведення поточного ремонту покрівлі

0804/3 Завантажити договір 28.04.2020
389 41208628 ОСББ  "ЧЕРВОНИЙ КАМІНЬ 14"

Поточний ремонт ліфтового обладнання 

4 Завантажити договір 28.04.2020
390 42643943 ОСББ "ПЛОЩА НОВОКОДАЦЬКА-5"

Проведення поточного ремонту даху 

11 Завантажити договір 28.04.2020
391 23067142 ЖБК № 220 Проведення капітального ремонту з утеплення фасада, що становить складову частину 09/04 Завантажити договір 28.04.2020
392 42927953 ОСББ "ФЕСТИВАЛЬНИЙ 6" Проведення поточного ремонту вхідних груп під'їздів №№ 1-6 0317-13 Завантажити договір 28.04.2020
393 23360497 ЖБК №123 "Прожектор"

Проведення поточного ремонту трубопроводів опалення

1 Завантажити договір 28.04.2020
394 39715216  ОСББ "152 Дивізії, 2А"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 1 

0416-6 Завантажити договір 28.04.2020
395 21868843 ОСББ "ДАРНИЦЬКА"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

2 Завантажити договір 28.04.2020
396 40860845 ОСББ "ЖК"САЛЮТ 1-2"

Проведення поточного ремонту електромереж 

07/20 Завантажити договір 29.04.2020
397 23360540 ОК "ЖБК № 244"

Поточний ремонт міжпанельних швів

1 Завантажити договір 29.04.2020
398 21928657 ЖБК №274

Проведення поточного ремонту перших поверхів корпусу №6 під'їздів №1,2

0410-4 Завантажити договір 29.04.2020
399 42477743 ОСББ «МАНДРИКІВСЬКА-336» Проведення поточного ремонту сантехсистем 64/20 Завантажити договір 29.04.2020
400 40574339 ОСББ "Гоголевський-1" Проведення поточного ремонту покрівлі 0415-6 Завантажити договір 29.04.2020
401 23068650 ОК "ЖБК  № 277"

Оплата послуг (крім комунальних )в т.ч.проведення поточного ремонту сантехнічних систем корпусу № 2

1 Завантажити договір 29.04.2020
402 40481480 ОСББ "ГАЛИЦЬКОГО 71"

Поточний ремонт підїзду із заміною вікон та дверей на металопластикові та дверей на металеві

5 Завантажити договір 29.04.2020
403 23075816 ОК "ЖБК  № 266"

Оплата послуг (крім комунальних),в т.ч.проведення поточного ремонтусантехнічних систем корпусу № 1 

1 Завантажити договір 29.04.2020
404 40231279 ОСББ "ДОБРОВОЛЕЦЬ 2"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

62/20 Завантажити договір 29.04.2020
405 40231279 ОСББ "ДОБРОВОЛЕЦЬ 2"

Проведення поточного ремонту електромереж

13/2020 Завантажити договір 29.04.2020
406 23361189 ОСББ "ЛОЦМАН"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 14, 15

0401-7 Завантажити договір 29.04.2020
407 23644042 ЖБК № 181 "МЕТАЛУРГ-2"

Проведення поточного ремонту покрівлі

04-07 4 Завантажити договір 29.04.2020
408 32702551 ОСББ "СУВОРОВЕЦЬ" Проведення поточного ремонту під’їздів  04 16-1 Завантажити договір 29.04.2020
409 40497155  ОСББ "ТИТОВА 18-Б"

Проведення поточного ремонту під’їзду 

04 07-1 Завантажити договір 29.04.2020
410 40532209  ОСББ "Гоголя 14А"

Проведення поточного ремонту під’їздів № № 2, 4 

08/0104 Завантажити договір 29.04.2020
411 40164192 ОСББ "БУДЬОННОГО 81"

Поточний ремонт під'їзду із заміною вікон на металопластикові та дверей на металеві 

7 Завантажити договір 29.04.2020
412 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт під'їзду із заміною вікон на металопластикові 

5 Завантажити договір 29.04.2020
413 40481480 ОСББ "ГАЛИЦЬКОГО 71"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

6 Завантажити договір 29.04.2020
414 40822925 ОСББ "Галицького 43" Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду 7 Завантажити договір 29.04.2020
415 40149703 ОСББ "БУДЬОННОГО 73"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

7 Завантажити договір 29.04.2020
416 23077399 ЖБК №216

Поточний ремонт під'їздів

16 Завантажити договір 29.04.2020
417 39956277 ОСББ "Обереги"

Послуги з проведення поточного ремонту електромереж

02/20-Е Завантажити договір 30.04.2020
418 42177114 ОСББ  "КОЗАЦТВО-4"

Проведення поточного ремонту системи опалення

20 Завантажити договір 30.04.2020
419  23360577 ОК "ЖБК №60 "Залізничник-20"

Проведення поточного ремонту вимощення

0408-3 Завантажити договір 30.04.2020
420 23067142 ЖБК № 220

Проведення поточного ремонту вхідної групи під’їздів №№ 1-4

1 Завантажити договір 30.04.2020
421 42485141 ОСББ "ПОКРОВСЬКИЙ 4А"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання блоку №2 

4 Завантажити договір 30.04.2020
422 42485141 ОСББ "ПОКРОВСЬКИЙ 4А"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання блоку №1

3 Завантажити договір 30.04.2020
423 42485141 ОСББ "ПОКРОВСЬКИЙ 4А"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № 1,2

8 Завантажити договір 30.04.2020
424 35807863 ОСББ  "ЛИТОВСЬКЕ"

Проведення поточного ремонту під’їздів секції 1 та 2

3003-01 Завантажити договір 30.04.2020
425 40497155 ОСББ "ТИТОВА 18-Б" Проведення поточного ремонту під’їзду 04 07-1 Завантажити договір 30.04.2020
426 40505087 ОСББ "Генерала Захарченка-2"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0414-11 Завантажити договір 04.05.2020
427 40574454 ОСББ "ФЕСТИВАЛЬНИЙ, 2"

Проведення поточного ремонту вимощення 

0414-10 Завантажити договір 04.05.2020
428 40609895  ОСББ "САРАНСЬКА 10"

Проведення поточного ремонту у під`їздах

1 Завантажити договір 04.05.2020
429 42505969 ОСББ "НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО 100"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді

1 Завантажити договір 04.05.2020
430  40752002 ОСББ "ГОРНИЙ1115"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 1, 2, 3

0225-3 Завантажити договір 04.05.2020
431 40752002 ОСББ "ГОРНИЙ1115"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 1

0225-1 Завантажити договір 04.05.2020
432 23068851 ОСББ  "К-304"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасада, що становить складову частину 

1 Завантажити договір 04.05.2020
433 40471598 ОСББ "РОБОЧА-152/2"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

1/БП Завантажити договір 04.05.2020
434 40654492 ОСББ "КАНТРІ ПЛЮС" Проведення поточного ремонту електромереж 18/БП Завантажити договір 04.05.2020
435  40508250 ОСББ "ГОГОЛІВСЬКИЙ" Капітальний ремонт: утеплення фасаду 1 Завантажити договір 04.05.2020
436 23067685 ОК "ЖБК №178 "ТРАКТОРИСТ-2"

Проведення поточного ремонту із заміни ливневої каналізації 

44 Завантажити договір 04.05.2020
437 42505969 ОСББ "НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО 100" Проведення поточного ремонту електромереж 5/БП Завантажити договір 04.05.2020
438 42090039 ОСББ "УСЕНКА 11"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді 

0414-17 Завантажити договір 04.05.2020
439 42090039 ОСББ "УСЕНКА 11"

Проведення поточного ремонту міжпанельних з'єднань

0401-6 Завантажити договір 04.05.2020
440 40526615 ОСББ "ВОЛЯ-КРУТИ"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого холодного водопостачання 

0225-3 Завантажити договір 04.05.2020
441 40481370 ОСББ "ГЕРОЇВ КРУТ 1"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

06/03- Кр Завантажити договір 04.05.2020
442  42505906 ОСББ "СОКІЛ-КОСМОДРОМНА"

Проведення поточного ремонту системи опалення

014/ЕЕ Завантажити договір 04.05.2020
443 40064599 ОСББ "ЕКІПАЖНИЙ 10" Проведення поточного ремонту покрівлі 0228-1 Завантажити договір 04.05.2020
444 40906271 ОСББ "ДНІПРОВСЬКЕ555" Поточний ремонт системи централізованого опалення 0225-2 Завантажити договір 04.05.2020
445 33160063 ОСББ "АМУР"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

11/БП Завантажити договір 05.05.2020
446 42211406 ОСББ "ГЕРОЇВ 17"

Проведення поточного ремонту системи опалення

0410-3 Завантажити договір 05.05.2020
447 43370066 ОСББ "ПОЛІГОННА-18Б"

Проведення поточного ремонту системи опалення

13/БП Завантажити договір 05.05.2020
448 40064536 ОСББ "ЄВПАТОРІЙСЬКА 100"

Проведення поточного ремонту вимощення

0408-2 Завантажити договір 05.05.2020
449 23370700 ЖБК №383

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

12/БП Завантажити договір 05.05.2020
450 40497637 ОСББ  "БЕРЕЗИНСЬКА 23"

Проведення поточного ремонту вимощення

20/16 Завантажити договір 05.05.2020
451 23643976 ЖБК №400

Проведення поточного ремонту системи опалення

11/БП Завантажити договір 05.05.2020
452  40572064 ОСББ "ІПОДРОМ"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

1004/1 Завантажити договір 05.05.2020
453  41128019 ОСББ "НОВОКРИМСЬКА 8"

Поточний ремонт міжпанельних швів

13/04 Завантажити договір 05.05.2020
454 33184461 ОСББ "Дружний"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

12 Завантажити договір 05.05.2020
455 40609895 ОСББ "САРАНСЬКА 10"

Проведення поточного ремонту електромереж

1/БП Завантажити договір 05.05.2020
456 39956277 ОСББ "Обереги"

Послуги з проведення поточного ремонту електромереж

02/20-Е Завантажити договір 05.05.2020
457 40587767 ОСББ  "ДОБРОВОЛЬЦІВ-6"

Послуги з поточного ремонту

1004 Завантажити договір 05.05.2020
458 40502840 ОСББ  "МРІЯ 71"

Проведення поточного ремонту під'їзду

0414-8 Завантажити договір 05.05.2020
459 41935282 ОСББ  "І.МАЗЕПИ-21"

Проведення поточного ремонту під'їздів

17-02-1 Завантажити договір 05.05.2020
460 40483032 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусу № 5 

10/0704 Завантажити договір 05.05.2020
461 40483032 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їздах

0410-1 Завантажити договір 05.05.2020
462 40483032 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту системи опалення

13/1504 Завантажити договір 05.05.2020
463 23078507 ЖБК "КРИСТАЛ" № 134

Проведення поточного ремонту із заміни вікон

20/03 Завантажити договір 05.05.2020
464 40612274 ОСББ "РОБОЧА 65"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду 

П21/04-20 Завантажити договір 05.05.2020
465 40485401 ОСББ "ПОЛЕТ 2015"

Проведення поточного ремонту електромереж

3 Завантажити договір 05.05.2020
466 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15"

Послуги з проведення поточного ремонту віконних укосів у під'їздах № № 1 - 6, 8, 12

0413-1 Завантажити договір 05.05.2020
467 35166271 ОСББ "ШОЛОХОВА-35"

Проведення поточного ремонту під'їздів

18/2020 Завантажити договір 05.05.2020
468 40047238 ОСББ "ШОЛОХОВА-19"

Проведення поточного ремонту системи опалення

12/2020 Завантажити договір 06.05.2020
469 40502505 ОСББ "ШОЛОХОВА 39"

Проведення поточного ремонту житлового будинку

17/2020 Завантажити договір 06.05.2020
470 40502505 ОСББ "ШОЛОХОВА 39" Проведення поточного ремонту електромереж 11/2020 Завантажити договір 06.05.2020
471 23068271 ОК "ЖБК №386"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

9 Завантажити договір 06.05.2020
472 40458074 ОСББ  "БЄЛЯЄВА 10"

Проведення поточного ремонту під'їздів

0324-1 Завантажити договір 06.05.2020
473  40598903 ОСББ  "БЄЛЯЄВА-22"

Проведення поточного ремонту вікон та дверей

03/2020 Завантажити договір 06.05.2020
474 40287913 ОСББ  "БЄЛЯЄВА-20" Проведення поточного ремонту даху 07/2020 Завантажити договір 06.05.2020
475 40287913 ОСББ  "БЄЛЯЄВА-20"

Проведення поточного ремонту електромереж 

16/2020 Завантажити договір 06.05.2020
476 40515980 ОСББ  "БЄЛЯЄВА-12" Проведення поточного ремонту сантехсистем 02/2020 Завантажити договір 06.05.2020
477 40685630 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-10" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 08/2020 Завантажити договір 06.05.2020
478 40599133 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-6"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

04/2020 Завантажити договір 06.05.2020
479 40561817 ОСББ «ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3» Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 1 Завантажити договір 06.05.20220
480 40561890 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-1"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

5 Завантажити договір 06.05.2020
481 40110587 ОСББ "ДЕМЕНТЬЄВА-6"

Проведення поточного ремонту електромереж

06/2020 Завантажити договір 06.05.2020
482 40141712 ОСББ "ЗАМПОЛІТА БЄЛЯЄВА-4"

Проведення поточного ремонту зливової каналізації 

14/2020 Завантажити договір 06.05.2020
483  40616499 ОСББ "КОМФОРТ 2016"

Проведення поточного ремонту електромереж

13/2020 Завантажити договір 06.05.2020
484 40616499 ОСББ "КОМФОРТ 2016" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем під'їздів № № 1,2 15/2020 Завантажити договір 06.05.2020
485 41287537 ОСББ  "ШОЛОХОВА-19/7"

Проведення поточного ремонту електромереж 

09/2020 Завантажити договір 06.05.2020
486 40060840 ОСББ "ЗОРЯНИЙ-4"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

1 Завантажити договір 06.05.2020
487 23927001 ЖБК № 255

Проведення поточного ремонту під’їзного козирка корпусу № 1 

0325-2 Завантажити договір 06.05.2020
488 40360810 ОСББ "МЕТАЛУРГ-9" Проведення поточного ремонту електромереж 03-1/2020 Завантажити договір 06.05.2020
489 40360810 ОСББ "МЕТАЛУРГ-9"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 1 

0409-4 Завантажити договір 06.05.2020
490 40360810 ОСББ "МЕТАЛУРГ-9"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 4 

12/1504 Завантажити договір 06.05.2020
491 40566239 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12А, 12Б, 12В"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

11820 Завантажити договір 06.05.2020
492  40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 12720 Завантажити договір 06.05.2020
493 42176964 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 1"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

35/2020 Завантажити договір 06.05.2020
494 42478144 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 12"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 2

0406-8 Завантажити договір 07.05.2020
495 42478144 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 12"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

39/2020 Завантажити договір 07.05.2020
496 42478144 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 12"

Проведення поточного ремонту під'їздів

112020 Завантажити договір 07.05.2020
497  39910321 ОСББ "Кожем'яки, 17"

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0311-2 Завантажити договір 07.05.2020
498 42405328 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 34"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 2 

0407-2 Завантажити договір 07.05.2020
499 40453055 ОСББ «КАЛИНОВА, 83»

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0323-1 Завантажити договір 07.05.2020
500 40453055 ОСББ «КАЛИНОВА, 83»

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у корпусах №№ 1, 2, 3 під'їзду № 2 та у корпусі № 4 під'їзду № 1

043 Завантажити договір 07.05.2020
501 42322598 ОСББ "БАТУМСЬКА 36"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді №2

0406-9 Завантажити договір 07.05.2020
502 42322598 ОСББ "БАТУМСЬКА 36" Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді №4 0406-10 Завантажити договір 07.05.2020
503 39929306 ОСББ "КАЛИНОВА 1"

Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №3 

14/04-20 Завантажити договір 07.05.2020
504 42404130 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12"

Проведення поточного ремонту покрівлі

0320-5 Завантажити договір 07.05.2020
505 42111048 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 21"

Проведення поточний ремонт покрівлі 

0228-3 Завантажити договір 07.05.2020
506 40738671 ОСББ "ЮВІЛЕЙНИЙ 37, 37А"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах

0325-1 Завантажити договір 07.05.2020
507 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0410-1 Завантажити договір 07.05.2020
508 40011154 ОСББ "НАДІЯ Д"

Поточний ремонт покрівлі

б/н Завантажити договір 07.05.2020
509 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Ремонт цоколю будинку

0409-1 Завантажити договір 07.05.2020
510 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Поточний ремонт під`їздів 

0414-2 Завантажити договір 07.05.2020
511 40614224 ОСББ «Перемоги 15-17» Проведення поточного ремонту вимощення 06/0203 Завантажити договір 07.05.2020
512 40558165 ОСББ "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі і витяжних стояків 

Р2020-010 Завантажити договір 07.05.2020
513 40172769 ОСББ "Квартет-Л3" Проведення поточного ремонту електромереж 20/31 Завантажити договір 07.05.2020
514  40215262 ОСББ  "Тополя 2/34"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

0228-2 Завантажити договір 07.05.2020
515 40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту 8-ми поверхів під'їздів №№1,3 

0410-5 Завантажити договір 07.05.2020
516  40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту фасаду

0414-7 Завантажити договір 07.05.2020
517 35498073 ОСББ "ЛІВОБЕРЕЖНЕ-31"

Проведення поточного ремонту електромереж

604/20 Завантажити договір 07.05.2020
518 42637704 ОСББ "ДОБРОБУТ ІІІ"

Проведення поточного ремонту електромереж

032520/1 Завантажити договір 07.05.2020
519 43010965 ОСББ "ВОРОНЕЖСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту цоколя

Д-381 Завантажити договір 08.05.2020
520 43244076 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 3"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 4

0407-1 Завантажити договір 08.05.2020
521 43410669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 135"

Проведення поточного ремонту цоколю

Д-379 Завантажити договір 08.05.2020
522 42797110 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 127 А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №1

Д-371 Завантажити договір 08.05.2020
523  34655116 ОСББ "Домовік-1"

Проведення поточного ремонту вимощення 

02/03-1 Завантажити договір 08.05.2020
524 42277273 ОСББ  "ВІЛЬНИЙ 4"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові

0414-13 Завантажити договір 08.05.2020
525 25721479 ОСББ "СЛАВА"

Проведення поточного ремонту віконних блоків із заміною на металопластикові

0415-10 Завантажити договір 08.05.2020
526 42176964 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові 

0103/2020 Завантажити договір 08.05.2020
527 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0409-6 Завантажити договір 08.05.2020
528 23644007 ОК "ЖБК № 221"

Поточний ремонт сантехсистем

1 Завантажити договір 08.05.2020
529  41056751 ОСББ "Надія-3Л"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

26 Завантажити договір 08.05.2020
530  23076313 ОСББ "Парус - 239"

Поточний ремонт під'їздів №1,2 

15 Завантажити договір 08.05.2020
531  23076135  ЖБК № 224

Поточний ремонт ліфтового обладнання

24 Завантажити договір 08.05.2020
532 23067426 ЖБК №215

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

23 Завантажити договір 08.05.2020
533 23065663 ОК ЖБК №248

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

2 Завантажити договір 08.05.2020
534 40611134 ОСББ "Велика Діївська 44"

Поточний ремонт під'їздів

31 Завантажити договір 08.05.2020
535  23644728 ЖБК №294

Поточний ремонт системи опалення

12 Завантажити договір 08.05.2020
536  40525276 ОСББ "Метробудівська-12"

Поточний ремонт системи опалення

14 Завантажити договір 08.05.2020
537 23361172 ОК "ЖБК №231"

Проведення поточного ремонту підїздів

0320-7 Завантажити договір 08.05.2020
538  23361172 ОК "ЖБК №231"

Поточний ремонт покрівлі

40 Завантажити договір 08.05.2020
539 40652956 ОСББ "Робоча 152- блоки 3\4\5\7\9"

Проведення поточного ремонту ліфтів

20/04к Завантажити договір 08.05.2020
540 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту м’якої покрівлі

0414-15 Завантажити договір 08.05.2020
541 34655430 ОСББ "Краснопільська 4А"

Проведення поточного ремонту вимощення

2003-04 Завантажити договір 08.05.2020
542 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Поточний ремонт дахових котелень та системи опалення 

5/4/20 Завантажити договір 08.05.2020
543 40579452 ОСББ "БЕРЕЗИНСЬКА-18"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді 

15/04/20 Завантажити договір 08.05.2020
544 40623658 ОСББ "КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ 6"

Проведення поточного ремонту електромережі

20/17 Завантажити договір 08.05.2020
545 40623658 ОСББ "КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ 6"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах

076 Завантажити договір 08.05.2020
546  42022414  ОСББ "Крушельницької-8"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

01/2020 Завантажити договір 08.05.2020
547 40553869 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА-163"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

240220/8 Завантажити договір 08.05.2020
548 40488198 ОСББ "Робоча-168"

Проведення поточного ремонту цоколю та сходовів

18-02-1 Завантажити договір 08.05.2020
549 40488198 ОСББ "Робоча-168"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1504 Завантажити договір 08.05.2020
550 40122758 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА.ПЕРЕМОГА"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під`їзді №1

053 Завантажити договір 08.05.2020
551 40181030 ОСББ "БОГДАНА 30-А"

Проведення поточного ремонту вимощення торців

1/2 Завантажити договір 12.05.2020
552 40181030 ОСББ "БОГДАНА 30-А"

Проведення поточного ремонту вимощення

1 Завантажити договір 12.05.2020
553  40628766 ОСББ "КОРОЛЕНКА, 8"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

0 28 1 Завантажити договір 12.05.2020
554 23068851 ОСББ "К-304"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків

0320-2 Завантажити договір 12.05.2020
555 36639473 ОСББ "Садовий"

Проведення поточного ремонту системи опалення

32 Завантажити договір 12.05.2020
556 40027955 ОСББ "БЕЛЬВЕДЕР ШАУМЯНА ,10"

Проведення поточного ремонту системи внутрішніх мереж холодного водопостачання

3 Завантажити договір 12.05.2020
557 23077028 ОК "ЖБК №159 "РУБІН"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

20/13 Завантажити договір 12.05.2020
558 36574097 ОСББ "ТЕРЕМОК-1"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку

21 Завантажити договір 12.05.2020
559  24440577 ОК "ЖБК №406"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку 

0414-3 Завантажити договір 12.05.2020
560 24440577 ОК "ЖБК №406"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

0414-15 Завантажити договір 12.05.2020
561 39928681 ОСББ "Мандриківській-171"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

240220/22 Завантажити договір 12.05.2020
562 35165765 ОСББ "ПЕРЕМОЖЕЦЬ" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 240220/21 Завантажити договір 12.05.2020
563 25019532 ОСББ "ЛУЧ" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах 1-н Завантажити договір 12.05.2020
564 40615701 ОСББ "УЛЮБЛЕНА ОСЕЛЯ" Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 2-4 0325-1 Завантажити договір 12.05.2020
565 21931027 ОК "ЖБК №403"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі

0414-16 Завантажити договір 12.05.2020
566 42253713 ОСББ  "ОСІННЯ-9"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 1 - 6

0318-2 Завантажити договір 12.05.2020
567 40734944 ОСББ "БЕРІЗКА 3"

Проведення поточного ремонту електромереж

032520 Завантажити договір 12.05.2020
568 40652956 ОСББ "Робоча 152- блоки 3\4\5\7\9"

Проведення поточного ремонту ліфтів у п. 5,9

20/02к Завантажити договір 12.05.2020
569 40544105 ОСББ "КОБЗАР-3"

Поточний ремонт системи водопостачання житлового будинку

4/4/20 Завантажити договір 12.05.2020
570 40553539 ОСББ "НАШ ДІМ К-5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах

20/06 Завантажити договір 12.05.2020
571 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Проведення поточного ремонту фасаду

20/57 Завантажити договір 12.05.2020
572 40497883 ОСББ "ЛЮБАРСЬКЕ-82"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

11/20 Завантажити договір 12.05.2020
573 40586627 ОСББ "Героїв 23"

Проведення поточного ремонту першого поверху та ганку з навісом у під'їздах № 13

15/04/1-20 Завантажити договір 12.05.2020
574 40586627 ОСББ "Героїв 23"

Проведення поточного ремонту на першому поверсі та ганку з навісом у під'їзді №8

23/03-1 Завантажити договір 12.05.2020
575 40724192 ОСББ "Осіння-5-7"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах

0318-1 Завантажити договір 12.05.2020
576 40068258 ОСББ "СОКІЛ 9"

Проведення поточного ремонту вікон та дверей 

0330-1 Завантажити договір 12.05.2020
577 37453846 ОСББ "КАПІТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту житлового будинку (цоколю, мощення)

1 Завантажити договір 12.05.2020
578 42298107 ОСББ "КАЛИНОВА 53"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфта під'їзду №3 

ТЛ-03/20 Завантажити договір 13.05.2020
579 23927432 ЖБК №332

Проведення поточного ремонту під'їздів

0415-2 Завантажити договір 13.05.2020
580  40343071 ОСББ  "ТЕПЛО І ЗАТИШОК"

Проведення поточного ремонту вікон 

49 Завантажити договір 13.05.2020
581 42911440 ОСББ "МОНІТОРНА 7, П.4-5"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

50 Завантажити договір 13.05.2020
582 40861236 ОСББ "КРЕМІНЬ 2-4"

Проведення поточного ремонту цоколю

Д-380 Завантажити договір 13.05.2020
583 24423780 ОК ЖБК №36

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем 

1704/1 Завантажити договір 14.05.2020
584 23066160 ЖБК №76 "Прогресс"

Проведення поточного ремонту покрівлі

1704/3 Завантажити договір 14.05.2020
585 35165765 ОСББ "ПЕРЕМОЖЕЦЬ" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 240220/24 Завантажити договір 14.05.2020
586 23076715 ЖБК №107 "ПОБЄДА"

Проведення поточного ремонту системи опалення і установка дверей для утеплення підвалу

08/04-20 Завантажити договір 15.05.2020
587 23075621 ОСББ"Володимира Антоновича 68"

Проведення поточного ремонту електромереж

1 Завантажити договір 18.05.2020
588 23370202 ОК "ЖБК №208"

Проведення поточного ремонту підлоги під'їзду № 16

71 Завантажити договір 19.05.2020
589 23370202 ОК "ЖБК №208" Проведення поточного ремонту під'їзду № 15 70 Завантажити договір 19.05.2020
590 42167848 ОСББ "ВОСХОД 3Д"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання блоку №2 

2 Завантажити договір 22.05.2020
591 42167848 ОСББ "ВОСХОД 3Д"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання блоку №1

1 Завантажити договір 22.05.2020
592 42298107 ОСББ "КАЛИНОВА 53"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

07/02-20 Завантажити договір 25.05.2020
593 34883660 ОСББ "КОЖЕМ'ЯКИ, 9"

Поточний ремонт ліфтового обладнання

813-Р-2020 Завантажити договір 26.05.2020
594 34883660 ОСББ "КОЖЕМ'ЯКИ, 9"

Поточний ремонт ліфта у під'їзді №4 

813-РЕМ Завантажити договір 26.05.2020
595 40587699 ОСББ  "АЕРОДРОМ 13"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 1, 2

0410-1 Завантажити договір 27.05.2020
596 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту ганків вхідної групи

55 Завантажити договір 27.05.2020
597 40619987 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 121"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 1-3

1 Завантажити договір 27.05.2020
598 41136590 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА-161"

Проведення поточного ремонту під'їзду із заміною вікон на металопластикові

240220/13 Завантажити договір 01.06.2020
599 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ" Послуги з проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей 16 Завантажити договір 01.06.2020
600 40684366 ОСББ "ПИСАРЖЕВСЬКОГО-3"

Проведення поточного ремонту електромереж

0413-3 Завантажити договір 01.06.2020
601 40684366 ОСББ "ПИСАРЖЕВСЬКОГО-3"

Проведення поточного ремонту підвалу

49/20 Завантажити договір 01.06.2020
602  43056025 ОСББ  "ГЕРОЇВ-33"

Проведення поточного ремонту ганку з навісом у підїздах №№3,4,5

1 Завантажити договір 03.06.2020
603 42403650 ОСББ "Яворницький 117" Поточний ремонт сантехсистем 38/20 Завантажити договір 04.06.2020
604 39893579 ОСББ "ГАГАРІНА-104"

Поточний ремонт із заміни вікон, на металопластикові у багатоквартирному житловому будинку

1-0 Завантажити договір 04.06.2020
605 40521013 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 11, П.1-3"

Проведення поточного ремонту ганків під"їздів №№ 1-3 

80 Завантажити договір 09.06.2020
606 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту електромереж

1/3/20 Завантажити договір 09.06.2020
607 40544105 ОСББ "КОБЗАР-3"

Проведення поточного ремонту електромереж 

2/4/20 Завантажити договір 09.06.2020
608 41354304 ОСББ "СІЧЕСЛАВСЬКА 4"

Проведення поточного ремонту електромереж

3/4/20 Завантажити договір 09.06.2020
609 23643404 ОК "ЖБК №203"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку

1 Завантажити договір 10.06.2020
610 23361083 ОК "ЖБК №200"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку

2 Завантажити договір 10.06.2020
611 41128019 ОСББ "НОВОКРИМСЬКА 8"

Поточний ремонт с заміною вікон та дверей у під'їздах

3 Завантажити договір 11.06.2020
612 35165765 ОСББ "ПЕРЕМОЖЕЦЬ" Проведення поточного ремонту ганку 240220/12 Завантажити договір 17.06.2020
613 35165765 ОСББ "ПЕРЕМОЖЕЦЬ" Проведення поточного ремонту ганку 240220/11 Завантажити договір 17.06.2020
614  23927840 ЖБК № 314 Проведення поточного ремонту сантехсистем 54 Завантажити договір 17.06.2020
615 23077590 ОК "ЖБК № 357" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах 20/13 Завантажити договір 18.06.2020
616 23078795 ОК "ЖБК № 374" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові з улаштуванням укосів у під’їздах 20/19 Завантажити договір 18.06.2020
617 21868843 ОСББ "ДАРНИЦЬКА" Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їздах 1 Завантажити договір 18.06.2020
618 23643077 ОК "ЖБК № 382" Проведення поточного ремонту сантехнічнихсистем 0409-6 Завантажити договір 18.06.2020
619 23372036 ЖБК № 384

Проведення поточного ремонту покрівлі 

0410-2 Завантажити договір 18.06.2020
620 21892534 ОК "ЖБК № 108 "Луна" Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 0610-1 Завантажити договір 19.06.2020
621 23371978 ОК "ЖБК № 366 Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 20/08 Завантажити договір 19.06.2020
622 20240137 ЖБК №15 "Наука" Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові 240220/5 Завантажити договір 22.06.2020
623 23929419 ОК "ЖБК "Вчитель"

Проведення поточного ремонту із заміною дверних блоків на металопластикові у під`їздах 

240220/4 Завантажити договір 22.06.2020
624 40705929 ОСББ "ТЕРЕЩЕНКІВСЬКА-14"

Проведення поточного ремонту вимощення

20/15 Завантажити договір 23.06.2020
625 23361195 ЖБК № 78 "Гірник-2"

Проведення поточного ремонту покрівлі

240220/3 Завантажити договір 23.06.2020
626 23644071 ОК "ЖБК №398" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 10 Завантажити договір 25.06.2020
627 23644071 ОК "ЖБК №398"

Проведення поточного ремонту вимощення 

0414-8 Завантажити договір 25.06.2020
628 23644071 ОК "ЖБК №398" Проведення поточного ремонту вимощення 0409-3 Завантажити договір 25.06.2020
629 40603516 ОСББ "АЕРОДРОМ 14"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

0410-2 Завантажити договір 25.06.2020
630 40581021 ОСББ "УСПІХ-10"

Проведення поточного ремонту електромереж

7 Завантажити договір 25.06.2020
631 40408751 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 15" Проведення поточного ремонту під’їзду № 3 1 Завантажити договір 25.06.2020
632 40519765 ОСББ «ЖК «Олександрійський»»

Проведення поточного ремонту під’їзду

06-2020 Завантажити договір 25.06.2020
633 40497815 ОСББ "ПОЛЯ 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

9 Завантажити договір 25.06.2020
634 40744910 ОСББ "ПР.ГЕРОЇВ, 4 №18,19,20"

Проведення поточного ремонту ганків під'їздів №№18,19,20 

0401-1 Завантажити договір 30.06.2020
635 40561817 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під’їзді № 2

0623-8 Завантажити договір 02.07.2020
636 40564980  ОСББ "Ломівське-7"

Послуги з поточного ремонту об'єктів благоустрою прибудинкової території

59/2020 Завантажити договір 02.07.2020
637 40568765 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №4 69 Завантажити договір 02.07.2020
638  23067001 ОК "ЖБК № 69 "МЕТЕОР"

Проведення поточного ремонту під'їздів №1-4 

1704/2 Завантажити договір 02.07.2020
639 23929135 ОК "ЖБК №395" Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі під'їзду № 5 0623-3 Завантажити договір 07.07.2020
640  23644065 ЖБК №330

Виконання корегування проектно-вишукувальних робіт для капітального ремонту з утеплення фасадів

25/06 Завантажити договір 07.07.2020
641 40912238 ОСББ "ШОЛОХОВА-15"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку

10/2020 Завантажити договір 07.07.2020
642 24993336 ОСББ "КІРОВСЬКЕ-1" Поточний ремонт ґанку житлового будинку 1/04 Завантажити договір 07.07.2020
643 41497360 ОСББ "ЯНТАРНЕ 81-2" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів корпусу № 2 1 Завантажити договір 08.07.2020
644 23643427 ЖБК №340

Проведення поточного ремонту електромережі 

20/10 Завантажити договір 08.07.2020
645 40663863 ОСББ "РОБОЧА 75" Проведення поточного ремонту із заміни вхідних дверей у під`їздах Р2020-007 Завантажити договір 08.07.2020
646 43051158 ОСББ "МЕТРОБУДІВСЬКА 8"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

10/БП Завантажити договір 09.07.2020
647 40627317 ОСББ "ПРИБРЕЖНИЙ 20"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

0212-2

Завантажити договір

10.07.2020
648  23928972 ОК "ЖБК №391"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їздах № № 7,8

0702-1 Завантажити договір 10.07.2020
649 40466182 ОСББ "ЛАДА 45"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їзді № 1

0630-1 Завантажити договір 14.07.2020
650 40449164 ОСББ "БЛАГОДІЙНИЙ"

Проведення поточного ремонту мiжпанельних швiв у пiд'iздi № 9

0623-6 Завантажити договір 14.07.2020
651 41053588 ОСББ "Будинок архітектора"

Проведення поточного ремонту електромереж

0219-1 Завантажити договір 14.07.2020
652 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Проведення поточного ремонту ганку вхідної групи

53 Завантажити договір 15.07.2020
653  42093438 ОСББ "МОНІТОРНА 7, 11-15"

Проведення поточного ремонту ганків під’їздів №№ 13,14,15

51 Завантажити договір 15.07.2020
654  23644852 ЖБК №86 "ОСВІТА"

Проведення поточного ремонту цоколю

25/06/1 Завантажити договір 16.07.2020
655 42582378 ОСББ "ТОПОЛЯ 323"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові корпусу №1 у під'їздах №№ 1,2

033 Завантажити договір 16.07.2020
656  43056025 ОСББ "ГЕРОЇВ-33" Проведення поточного ремонту майданчика першого поверху у під'їзді №3 2/1 Завантажити договір 17.07.2020
657 43056025 ОСББ "ГЕРОЇВ-33"

Проведення поточного ремонту майданчика першого поверху у під'їзді №5

2/2 Завантажити договір 17.07.2020
658 40561817 ОСББ «ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3» Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під’їзді № 2 0623-8 Завантажити договір 20.07.2020
659 40110587 ОСББ  "ДЕМЕНТЬЄВА-6"

Проведення поточного ремонту даху 

22/2020 Завантажити договір 20.07.2020
660  43478711 ОСББ  "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ 113"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах 

0414-9 Завантажити договір 20.07.2020
661 23360907 ЖБК №50 "УЧИТЕЛЬ-3"

Проведення поточного ремонту під’їздів

0907/1 Завантажити договір 21.07.2020
662 40599133  ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-6"

Проведення поточного ремонту даху

21/2020 Завантажити договір 21.07.2020
663 23077077

ОК "ЖБК №251"

Поточний ремонт із заміною вікон на енергоефективні 

9 Завантажити договір 21.07.2020
664 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових дверей у під'їздах № 3,4

17 Завантажити договір 21.07.2020
665 23362214 ЖБК №51 "Швейник-3"

Поточний ремонт під'їздів

17/06/1 Завантажити договір 22.07.2020
666  42401669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту під’їзду № 3

0619-1 Завантажити договір 22.07.2020
667 23066214 ОК "ЖБК №313"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміною електромереж

18 Завантажити договір 23.07.2020
668 23075615 ОК ЖБК №141 "СМЕНА"

Проведення поточного ремонту під'їзних козирків

0429-1 Завантажити договір 24.07.2020
669 42695258 ОСББ "ДНІПРОВЕЦЬ-75"

Проведення поточного ремонту системи каналізації у під'їзді № 2

0414-16 Завантажити договір 27.07.2020
670 23076454 ЖБК №173 "Гіпротранс"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем 

0408-2 Завантажити договір 27.07.2020
671 40589675 ОСББ "АЕРОДРОМ 11"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їзді № 1 

0612-1 Завантажити договір 27.07.2020
672 37901540 ОСББ "ЛІДЕР 29, 29А, 29Б"

Технології енергозбереження, спрямований на зменшення витрат енергоносія у внутрішньо будинкових мережах теплопостачання

01/05-20 Завантажити договір 27.07.2020
673 40113059 ОСББ  "Правда 8/1" Проведення поточного ремонту вимощення 0720-1 Завантажити договір 27.07.2020
674 23927030 ОК "ЖБК № 268"

Проведення поточного ремонту електромереж 

88 Завантажити договір 28.07.2020
675 42665380 ОСББ "КОЗАКА МАМАЯ 10"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон сходової клітки на металопластикові у під'їзді №7 та дверей на металопластикові у під'їзді №5

041720 Завантажити договір 30.07.2020
676 40584567 ОСББ "ПРОГРЕС-5"

Проведення поточного ремонту електромереж 

041620 Завантажити договір 30.07.2020
677 40170337 ОСББ "Тверська 17" Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах №№1,2,5 1 Завантажити договір 30.07.2020
678 23078370 ЖБК №278

Проведення поточного ремонту електромереж

45 Завантажити договір 31.07.2020
679 23068680 ОК ЖБК №331

Поточний ремонт ганків

16/7 Завантажити договір 31.07.2020
680 23066912 ЖБК №131 "Уютний"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

0720-2 Завантажити договір 31.07.2020
681 23067934 ОК ЖБК № 367

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові з улаштуванням укосів у під`їзді

20/14 Завантажити договір 31.07.2020
682 40270805 ОСББ "ЛІРА"

Поточний ремонт пасажирського ліфта

9/2020 Завантажити договір 31.07.2020
683 42568788 ОСББ "КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ-2" Проведення поточного ремонту із заміни дверей та вікон на металопластикові у під`їзді 20/31 Завантажити договір 31.07.2020
684 42704733 ОСББ "ПАРУС 1-ИК"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

1704П-1 Завантажити договір 03.08.2020
685  39715216  ОСББ "152 Дивізії, 2А"

Проведення поточного ремонту покрівлі

0730-1 Завантажити договір 03.08.2020
686 42927953 ОСББ "ФЕСТИВАЛЬНИЙ 6"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

1 Завантажити договір 03.08.2020
687 23076365 ОК ЖБК № 127 "Акація"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 4, 5, 6

0327-1 Завантажити договір 03.08.2020
688 41953212 ОСББ "О.ПОЛЯ,109"

Проведення поточного ремонту вхідної групи

1504/1 Завантажити договір 04.08.2020
689  40685452 ОСББ  "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїзді

25/2020 Завантажити договір 04.08.2020
690 40386178 ОСББ "НАДІЙНИЙ"

Проведення поточного ремонту системи опалення та каналізації у підїздах №№ 11,12

75/2020 Завантажити договір 06.08.2020
691 43244076 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 3"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 1

0616-4 Завантажити договір 06.08.2020
692  43233462 ОСББ "БАТУМСЬКА 42"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їзді №1 

0616-2 Завантажити договір 06.08.2020
693 43215694 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 9" Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їзді №1 0616-3 Завантажити договір 06.08.2020
694 23644013 ОК "ЖБК № 372"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові

031 Завантажити договір 11.08.2020
695 23076218 ЖБК № 350

Проведення поточного ремонту із заміни дверних заповнень на металопластикові у під'їздах №№9,10

60/901502 Завантажити договір 11.08.2020
696 24601632 ОК "ЖБК № 371"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові

034 Завантажити договір 11.08.2020
697  23927202 ЖБК № 265

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусу № 7 

0410-5 Завантажити договір 11.08.2020
698 40554071 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Поточний ремонт покрівлі 

13/08 Завантажити договір 20.08.2020
699 40510212 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35-А"

Проведення поточного ремонту електромереж

0801-1 Завантажити договір 20.08.2020
700 23644852 ЖБК №86 "ОСВІТА" Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення 1 Завантажити договір 20.08.2020
701 40568765  ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №5

78 Завантажити договір 20.08.2020
702 23068710 ЖБК №393

Проведення поточного ремонту електрощитової під'їздів № № 4, 5

0721-1 Завантажити договір 20.08.2020
703 40483116 ОСББ "ГЕРОЇВ-27"

Проведення поточного ремонту ганків

01/08 Завантажити договір 20.08.2020
704 40599133 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-6"

Проведення поточного ремонту електромереж

30/2020 Завантажити договір 20.08.2020
705 40574454 ОСББ "ФЕСТИВАЛЬНИЙ, 2"

Проведення поточного ремонту електромереж у під’їздах № № 1, 3

08/Ф1 Завантажити договір 20.08.2020
706 40663863  ОСББ "РОБОЧА 75" Проведення поточного ремонту укосів у місцях загального користування  К2020-001 Завантажити договір 20.08.2020
707 37005308 ОСББ "ІНЖЕНЕРНА,7А"

Проведення поточного ремонту даху

46 Завантажити договір 20.08.2020
708  40424548 ОСББ  "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ 12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах

76/2020 Завантажити договір 20.08.2020
709  23360155 ЖБК №142 "Іскра"

Поточний ремонт ліфтового обладнання

25 Завантажити договір 20.08.2020
710 21892534 ОК "ЖБК № 108 "ЛУНА"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 5

0817-1 Завантажити договір 21.08.020
711 40255022 ЖБК №369

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під’їздах № № 3, 4

125/78 Завантажити договір 25.08.2020
712 23075710 ОК "ЖБК № 355"

Проведення поточного ремонту покрівлі

20/07 Завантажити договір 25.08.2020
713 40270805 ОСББ "ЛІРА"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0813-1

Завантажити договір

25.08.2020
714 40820776 ОСББ "Дементьєва 14" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді 74/2020 Завантажити договір 25.08.2020
715 40155441 ОСББ “ДІМІТРОВА 50-52"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових дверей у під'їздах № № 1,2 

14 Завантажити договір 25.08.2020
716 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових дверей у під’їздах № № 1,2

15 Завантажити договір 25.08.2020
717 42841065 ОСББ "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ МИРУ-18"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем під'їздів № № 3 - 6

1 Завантажити договір 27.08.2020
718 42841065 ОСББ "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ МИРУ-18"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

2 Завантажити договір 27.08.2020
719 23370194 ЖБК № 236 Проведення поточного ремонту з установленням світильників і прокладання кабелю у корпусі № 1 13 Завантажити договір 27.08.2020
720 40579096 ОСББ "РАДИСТ"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

11 Завантажити договір 27.08.2020
721 23643077 ОК "ЖБК №382"

Проведення поточного ремонту системи опалення

42 Завантажити договір 27.08.2020
722 38528257 ОСББ "НАШ ДІМ-132А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

1 Завантажити договір 27.08.2020
723 40449164 ОСББ "БЛАГОДІЙНИЙ"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №10

0820-2 Завантажити договір 27.08.2020
724 40589958 ОСББ "ІНЖЕНЕРНА,1"

Проведення поточного ремонту фасаду та ремонту водостічних труб

220220 Завантажити договір 28.08.2020
725 32794050 ОСББ "НОВОРІЧНИЙ"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

25/08 Завантажити договір 28.08.2020
726 23068408 ОК "ЖБК № 30 "Марс- 2"

Проведення поточного ремонту під’їзду № 2

0707-1 Завантажити договір 01.09.2020
727  40685630 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-10"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах 

23/2020 Завантажити договір 01.09.2020
728 40695806 ОСББ "ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО 33Б"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

02-18 1 Завантажити договір 01.09.2020
729 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Поточний ремонт ліфтів 

01/06 Завантажити договір 02.09.2020
730 40222987 ОСББ «СМАРТ-ПЕРЕМОГА 5»

Поточний ремонт першого поверху та вхідної групи під'їздів № №1-3

0821-1 Завантажити договір 07.09.2020
731 37901540 ОСББ "ЛІДЕР 29, 29А, 29Б"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

02/05-2020 Завантажити договір 07.09.2020
732 42391279 ОСББ "ШОДУАРІВСЬКА 5"

Поточний ремонт електромереж

40 Завантажити договір 07.09.2020
733 40605157 ОСББ "ШНЕЄРСОНА 3"

Поточний ремонт центрального опалення 

60/20 Завантажити договір 07.09.2020
734 34562301 ОСББ "СІЧЕСЛАВ"

Проведення поточного ремонту електрощитової 

0820-1 Завантажити договір 08.09.2020
735 40616284 ОСББ  "ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 113"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

1 Завантажити договір 09.09.2020
736 23644958 ЖБК № 388

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

0409-2 Завантажити договір 09.09.2020
737  40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту електромереж

Е-2020 Завантажити договір 10.09.2020
738 40663863 ОСББ "РОБОЧА 75" Проведення поточного ремонту під`їздів №1,4 К2020-005 Завантажити договір 10.09.2020
739 40428956 ОСББ "ТОПОЛЬ 68"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

0316-1 Завантажити договір 10.09.2020
740 23068578 ЖБК № 345

Поточний ремонт вимощення та улаштування кахелю під'їздів № № 13, 14

17 Завантажити договір 10.09.2020
741 23068578 ЖБК № 345

Поточний ремонт житлового будинку під'їздів № № 13, 14

130 Завантажити договір 10.09.2020
742 23068549 ОК "ЖБК №288"

Проведення поточного ремонту під'їздів

0907-2 Завантажити договір 11.09.2020
743 40485422  ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 5

0415-7 Завантажити договір 11.09.2020
744 42289488 ОСББ  "МИРА 2"

Проведення поточного ремонту покрівлі під’їзду № 1

0813-1 Завантажити договір 14.09.2020
745 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № 12,13

1409 Завантажити договір 14.09.2020
746 40652956 ОСББ "Робоча 152- блоки 3\4\5\7\9" Проведення поточного із заміни дверей на металопластикові у під'їздах К2020-006 Завантажити договір 14.09.2020
747 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

47 Завантажити договір 14.09.2020
748  34588511 ОСББ "По вулиці Калинова, будинок 70"

Проведення капітального ремонту з встановлення ІТП

66/2020 Завантажити договір 15.09.2020
749 40497815 ОСББ "ПОЛЯ 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

18 Завантажити договір 15.09.2020
750 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах 

080920 Завантажити договір 16.09.2020
751 23065947 ОК "ЖБК № 66 "АВАНГАРД"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

14/04 Завантажити договір 16.09.2020
752 23065947 ОК "ЖБК № 66 "АВАНГАРД"

Проведенн я поточного ремонту під'їзду № 1

Д-375 Завантажити договір 16.09.2020
753 41057467 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2016"

Поточний ремонт із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їздах №№3,4

0821-2 Завантажити договір 16.09.2020
754 40466182 ОСББ "ЛАДА 45"

Проведення поточного ремонту під’їзду № 1

0907-1 Завантажити договір 16.09.2020
755 42643943 ОСББ "ПЛОЩА НОВОКОДАЦЬКА-5"

Проведення поточного ремонту з улаштуванням вимощення

147 Завантажити договір 16.09.2020
756 23927627 ОК "ЖБК № 254" Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду 19/20 Завантажити договір 17.09.2020
757 41194872 ОСББ "33 КВАРТАЛ"

Проведення поточного ремонту з монтажу віконних блоків із металопластику у під'їздах

1 Завантажити договір 17.09.2020
758 40696422 ОСББ "ВОЛОДИМИРА ВЕРНАДСЬКОГО 33Г"

Ремонт покрівлі

11/1404 Завантажити договір 17.09.2020
759  40502505 ОСББ "ШОЛОХОВА 39"

Проведення поточного ремонту

31/2020 Завантажити договір 17.09.2020
760 40550281  ОСББ "НОВОКРИМСЬКА 3"

Проведення поточного ремонту сантехсистем

5 Завантажити договір 17.09.2020
761 40561817 ОСББ «ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3»

Проведення поточного ремонту фасаду під’їзду № 3 

0820-3 Завантажити договір 17.09.2020
762 40561817 ОСББ «ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3»

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під’їзді № 2

0623-8 Завантажити договір 17.09.2020
763 40129509 ОСББ "ТЕЛЕВІЗІЙНА 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №1 

0623-2 Завантажити договір 17.09.2020
764 43309431 ОСББ "НОВА-ХВИЛЯ"

Проведення поточного ремонту перших поверхів під’їздів

0903-2 Завантажити договір 17.09.2020
765 23068710 ЖБК №393 Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 4. 5 0907-3 Завантажити договір 17.09.2020
766 34562301 ОСББ "СІЧЕСЛАВ"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їзді № 1 

0623-5 Завантажити договір 17.09.2020
767 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведения поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові

0902-2 Завантажити договір 18.09.2020
768 40588645 ОСББ "Будівельників 14-Б" Поточний ремонт системи опалення житлового будинку 4 Завантажити договір 18.09.2020
769 35739500 ОСББ "Богданівець"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їзді 

К2020-007 Завантажити договір 18.09.2020
770 40627170 ОСББ «Надії Алексєєнко 106»

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах

К2020-004 Завантажити договір 18.09.2020
771 42289488 ОСББ "МИРА 2"

Проведення поточного ремонту електрощитової

0904-1 Завантажити договір 18.09.2020
772 23075609 ОК "ЖБК №358"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

20/21 Завантажити договір 18.09.2020
773 40654822  ОСББ "20-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ 23"

Проведення поточного ремонту центрального опалення

16/3006 Завантажити договір 18.09.2020
774  40499676 ОСББ "МАЛИНОВСЬКОГО 14"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах

2/20 Завантажити договір 18.09.2020
775  25541085 ОСББ "ДІМ" Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді № 1 ТЛ-07/20 Завантажити договір 18.09.2020
776 40744910 ОСББ "ПР.ГЕРОЇВ, 4 №18,19,20"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах №№18-20

0414-17 Завантажити договір 18.09.2020
777 40195063 ОСББ "ПЛАТОНОВА 26"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку

04-15 1 Завантажити договір 22.09.2020
778 40170337 ОСББ "Тверська 17" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку  2 Завантажити договір 22.09.2020
779 40170337 ОСББ "Тверська 17" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №5 житлового будинку  1 Завантажити договір 22.09.2020
780 23362214 ЖБК №51 "Швейник-3" Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів №№ 1,2 житлового будинку 18/09/1 Завантажити договір 22.09.2020
781 42177114 ОСББ "Козацтво-4" Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку  61/2020 Завантажити договір 23.09.2020
782 23927627 ОК ЖБК №254 Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку 19/20 Завантажити договір 23.09.2020
783 35446968 ОСББ "Каверіна1" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку  К2020-003 Завантажити договір 23.09.2020
784 23067923

ЖБК № 67 "Лотос"

 

Проведення другої черги проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду №1 житлового будинку  4 Завантажити договір 23.09.2020

785

 

40466182 ОСББ "Лада45" Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їзді № 1 житлового будинку  0820-6 Завантажити договір 23.09.2020
786 23076833 ЖБК № 405 Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку 1 Завантажити договір 23.09.2020
787 40101187 ОСББ "КОСМІЧНИЙ"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей 

15/07 Завантажити договір 01.10.2020
788 40270805 ОСББ "ЛІРА"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення 

0904-2 Завантажити договір 01.10.2020
789 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15" Поточний ремонт міжпанельних швів 0801-2 Завантажити договір 01.10.2020
790 23067923 ЖБК № 67"ЛОТОС"

Проведення другої черги поточного ремонту покрівлі під`їзду №2

3 Завантажити договір 01.10.2020
791 40743110 ОСББ "Сокіл-5"

Проведення поточного ремонту електромереж

0915-4 Завантажити договір 01.10.2020
792 40353650 ОСББ "ПИСАРЖЕВСЬКОГО-11"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під’їздах № 1, 2

0921-1 Завантажити договір 01.10.2020
793 23643676 ЖБК №373 Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під'їзді №3 35 Завантажити договір 01.10.2020
794 42721570  ОСББ "Гоголя 10А" Проведення поточного ремонту електричних мереж 18/1609 Завантажити договір 01.10.2020
795 41127555 ОСББ "Фестивальний 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду № 2 

0903-3 Завантажити договір 01.10.2020
796 40353650 ОСББ "ПИСАРЖЕВСЬКОГО-11"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їзді № 2 

0722-1 Завантажити договір 01.10.2020
797 40353650 ОСББ "ПИСАРЖЕВСЬКОГО-11" Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під’їзді № 2 0813-2 Завантажити договір 01.10.2020
798 40586627 ОСББ "Героїв 23"

Проведення поточного ремонту горища (установлення металевих дверей) у під'їздах №№ 9,10,11,12

25/08 Завантажити договір 01.10.2020
799 23076483 ОК "ЖБК № 293"

Поточний ремонт вхідної групи та облаштування бетонного прифундаментного вимощення (відмостки) під’їздів №6 та №7 

1-0520 Завантажити договір 01.10.2020
800 20292401 ЖБК № 311

Проведення поточного ремонту вхідних груп підїздів № № 9, 10

0910-1 Завантажити договір 02.10.2020
801 20292401 ЖБК № 311 Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під'їздах № № 9, 10 29/08 Завантажити договір 02.10.2020
802 21861746 ЖБК №303

Проведення поточного ремонту системи центрального опалення у під'їзді №1 

0915-2 Завантажити договір 02.10.2020
803 42277273 ОСББ "ВІЛЬНИЙ 4"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їзді № 2

0916-1 Завантажити договір 02.10.2020
804 23067946 ЖБК № 267 Проведення поточного ремонту системи централізованого холодного водопостачання у під'їздах № 1,2 0902-1 Завантажити договір 02.10.2020
805 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту під'їздів №1,2,3,4,5,6

29/09 Завантажити договір 05.10.2020
806 39025635 ОСББ "Матроська, 39"

Проведення поточного ремонту вимощення

16 Завантажити договір 05.10.2020
807  23068733 ЖБК №82 "ДНЕПРОВЕЦ"

Проведення поточного ремонту каналізації 

1/2020 Завантажити договір 05.10.2020
808 23927946 ЖБК №235

Проведення поточного ремонту під'їздів корпусу № 4

0915-1 Завантажити договір 05.10.2020
809 40841780 ОСББ "ЗАХАРЧЕНКО 64"

Проведення поточного ремонту вимощення фасадної сторони 

0409-2 Завантажити договір 08.10.2020
810 40685630 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-10"

Проведення поточного ремонту електромереж

83/2020 Завантажити договір 08.10.2020
811 40412904 ОСББ "КВІТУЧА КАЛИНА"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

50 Завантажити договір 09.10.2020
812 40676317 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 68-68А"

Проведення поточного ремонту електромереж у під’їздах

77 Завантажити договір 09.10.2020
813 40676317 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 68-68А"

Поточний ремонт мереж опалення у підвалі будинку

3 Завантажити договір 09.10.2020
814 40412904 ОСББ "КВІТУЧА КАЛИНА"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 1, 2 

0903-1 Завантажити договір 09.10.2020
815 40149703 ОСББ "БУДЬОННОГО 73"

Поточний ремонт під'їзду із заміною дверей на металеві 

8 Завантажити договір 09.10.2020
816 40534046 ОСББ "ЯНТАРНА 42"

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під'їздах 

03/08/2020 Завантажити договір 09.10.2020
817 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту вимощення під'їзду №2 

0908-1 Завантажити договір 13.10.2020
818 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту вимощення під'їзду №1

0909-1 Завантажити договір 13.10.2020
819 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту вхідних груп

0413-6 Завантажити договір 13.10.2020
820 32510197 ОСББ «СОКІЛ-50»

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

0923-3 Завантажити договір 13.10.2020
821 41759509 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 11, П. 7-8"

Проведення поточного ремонту ганків під’їздів №№ 7,8

83 Завантажити договір 13.10.2020
822 32510265 ОСББ «Сокіл-52»

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

0907-4 Завантажити договір 13.10.2020
823 42151117 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2018"

Поточний ремонт системи каналізації у під'їздах № № 1-4 

1/БП Завантажити договір 13.10.2020
824 43370066 ОСББ "ПОЛІГОННА-18Б"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

0929-1 Завантажити договір 13.10.2020
825 40129509 ОСББ "ТЕЛЕВІЗІЙНА 12"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їзді №1 

0909-1 Завантажити договір 13.10.2020
826 40525941 ОСББ "СОФІЯ-2"

Проведення поточного ремонту ганків

15/1 Завантажити договір 16.10.2020
827 40533465 ОСББ "Артеківська 14"

Проведення поточного ремонту вимощення 

1 Завантажити договір 16.10.2020
828 40748758 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 77"

Проведення поточного ремонту вхідних груп у підїздах

17-04 Завантажити договір 16.10.2020
829 40500162 ОСББ "Вознесенська, 25" Проведення поточного ремонту під'їзду 210920/2 Завантажити договір 19.10.2020
830 23068153 ОК ЖБК № 186

Проведення поточного ремонту під'їздів №1,2,3,4

б/н Завантажити договір 19.10.2020
831 40400375 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 15"

Поточний ремонт системи опалення

8 Завантажити договір 19.10.2020
832  40400375 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 15"

Поточний ремонт системи опалення

23 Завантажити договір 19.10.2020
833 41200786 ОСББ "СТАРОДВОРЯНСЬКЕ"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

210920/1 Завантажити договір 19.10.2020
834 40270805 ОСББ "ЛІРА"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем 

0918-1 Завантажити договір 19.10.2020
835 40616499 ОСББ "КОМФОРТ 2016" Послуги з проведення поточного ремонту укосів у підїздах №№1-4 0821-3 Завантажити договір 19.10.2020
836 40676317  ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 68-68А"

Проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання, каналізації, централізованого опалення

5 Завантажити договір 20.10.2020
837 39956277 ОСББ "Обереги"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання у підїздах № 3,6

16/20-Е Завантажити договір 21.10.2020
838 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення капітального ремонту ліфту

2-2020 Завантажити договір 21.10.2020
839 23066792 ОК "ЖБК № 354"

Проведення поточного ремонту під’їздів

89 Завантажити договір 21.10.2020
840 21858678 ОК "ЖБК № 410"

Проведення поточного ремонту покрівлі під’їздів №1 

98 Завантажити договір 21.10.2020
841 23929135 ОК "ЖБК № 395" Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду № 6 0730-2 Завантажити договір 21.10.2020
842 40457180 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 7"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

76 Завантажити договір 22.10.2020
843 40511624 ОСББ "Парусний 10"

Проведення поточного ремонту ганку вхідної групи 

56 Завантажити договір 22.10.2020
844  40568765 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №6

21/08 Завантажити договір 22.10.2020
845 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

10 Завантажити договір 22.10.2020
846 40758347 ОСББ "ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО-46,46А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах

1 Завантажити договір 22.10.2020
847 40605543 ОСББ "ЯВОРНИЦЬКОГО-54" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді 1 Завантажити договір 22.10.2020
848 40196439 ОСББ «5 Шолохова»

Проведення поточного ремонту 5-9 поверхів підїзду №3

0623-7 Завантажити договір 22.10.2020
849 23066177 ОК "ЖБК № 352"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

90 Завантажити договір 22.10.2020
850 36640948 ОСББ "ВІТРИЛА"

Проведення поточного ремонту системи опалення

12 Завантажити договір 23.10.2020
851 41056751 ОСББ "НАДІЯ-3Л"

Проведення поточного ремонту вхідної групи

44 Завантажити договір 23.10.2020
852 23928972 ОК "ЖБК № 391"

Проведення поточного ремонту підїзду № 8 

1009-1 Завантажити договір 23.10.2020
853 20240137 ОК ЖБК №15 "НАУКА"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду

2 Завантажити договір 23.10.2020
854 34497629 ОСББ "СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ №1 ПО ВУЛ. ЛІЗИ ЧАЙКІНОЇ У М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ"

Проведення поточного ремонту під?їздів 

1 Завантажити договір 23.10.2020
855 40810417 ОСББ "ПАРУС 1ВГД"

Виконання проектно-вишукувальних робіт для капітального ремонту з утеплення фасадів

1 Завантажити договір 27.10.2020
856 23927946 ЖБК №235

Поточний ремонт системи централізованого опалення та встановлення ґрат у під'їзді № 1 

1023-1 Завантажити договір 27.10.2020
857 40149703 ОСББ "БУДЬОННОГО 73"

Поточний ремонт під'їзду із заміною вікон та дверей на металопластикові

9 Завантажити договір 27.10.2020
858  40172769 ОСББ "Квартет-Л3"

Проведення поточного ремонту електромереж

125/15 Завантажити договір 29.10.2020
859 40869539 ОСББ "СОКІЛ 1-3"

Проведення поточного ремонту системи централізованного опалення корпусів № № 1-3 

0915-3 Завантажити договір 29.10.2020
860 43010970 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 127Б"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді № 1

1022-4 Завантажити договір 02.11.2020
861 34774942 ОСББ "НАДІЯ-121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді № 1

1016-3 Завантажити договір 02.11.2020
862 40516476 ОСББ " Щербини-25"

Проведення поточного ремонту фасаду 

1023-2 Завантажити договір 02.11.2020
863 23068242 ОК ЖБК № 133 "Ізумруд"

Проведення поточного ремонту ганків біля входу в під’їзди 

7/8/2020 Завантажити договір 03.11.2020
864 23075644 ЖБК № 338

Проведення поточного ремонту ганків під’їздів №№ 8-11

88 Завантажити договір 04.11.2020
865 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту із заміни вхідних дверей на металопластикові у під'їздах № № 1,2,3

К2210-20 Завантажити договір 04.11.2020
866 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту ганків

1/1610 Завантажити договір 04.11.2020
867 23643812 ЖБК-324

Придбання двох лічильниківтеплової енергії з ультразвуковими витратомірами німецької фірми LANDIS & GYR ,виготовлення проекту та встановлення двох вузлів обліку теплової енергії у житловому будинку

60/2020-М  Завантажити договір 05.11.2020
868 40487372 ОСББ "БЕРЕЗИНСЬКА-25"

Проведення поточного ремонту вхідної групи 

20/11 Завантажити договір 05.11.2020
869 40587767 ОСББ "ДОБРОВОЛЬЦІВ-6"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові

0916-2 Завантажити договір 05.11.2020
870 40574339 ОСББ "Гоголевський-1"

Проведення поточного ремонту жорсткої покрівлі

1006-1 Завантажити договір 06.11.2020
871 40587767 ОСББ "ДОБРОВОЛЬЦІВ-6" Поточний ремонт системи централізованого опалення житлового будинку 33 Завантажити договір 06.11.2020
872 23076566 ЖБК №189 Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові 1 Завантажити договір 06.11.2020
873 40521910 ОСББ "НА ЛЮБАРСЬКОГО"

Проведення поточного ремонту під’їздів

92/2020 Завантажити договір 06.11.2020
874 40521910 ОСББ "НА ЛЮБАРСЬКОГО"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

93/2020 Завантажити договір 06.11.2020
875 40521910 ОСББ "НА ЛЮБАРСЬКОГО" Проведення поточного ремонту під’їздів 90/2020 Завантажити договір 06.11.2020
876 40521910 ОСББ "НА ЛЮБАРСЬКОГО" Проведення поточного ремонту під’їздів 91/2020 Завантажити договір 06.11.2020
877 23928785 ЖБК №187 "Петровець"

Проведення поточного ремонту із заміни електрокабелів у під’їздах №№1,2

15-20 Завантажити договір 06.11.2020
878 40593110 ОСББ "СУВОРОВСЬКИЙ" Проведення поточного ремонту сантехсистем 19 Завантажити договір 06.11.2020
879 40661735 ОСББ "ПАРУСНИЙ 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

52 Завантажити договір 06.11.2020
880 23928972 ОК "ЖБК № 391"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 7

0820-5 Завантажити договір 09.11.2020
881 21909789 ОК "ЖБК №230"

Проведення поточного ремонту системи централізованного опалення у підїздах №№ 9-11

0923-2 Завантажити договір 09.11.2020
882 40610696 ОСББ "Решетилівська-33"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах №2,3

200928-2 Завантажити договір 10.11.2020
883 40561817 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ–3"

Проведення поточного ремонту фасаду підїзду №1 

1009-2 Завантажити договір 10.11.2020
884 40500162 ОСББ "Вознесенська, 25"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах

21/09-20 Завантажити договір 11.11.2020
885 40712040 ОСББ "Слобожанин"

Проведення поточного ремонту водостоків 

б/н Завантажити договір 11.11.2020
886 21945621 ЖБК № 291

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах 

10 Завантажити договір 12.11.2020
887 40748758 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 77"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку

07-10 Завантажити договір 18.11.2020
888 40086020 ОСББ "ЛИВАРНА"

Проведення поточного ремонту вимощення

3/3/20 Завантажити договір 18.11.2020
889 39465261 ОСББ "ЛИВАРНА-2"

Проведення поточного ремонту вимощення 

2/3/20 Завантажити договір 18.11.2020
890 43629191 ОСББ  "АМУР-194"

Проведення поточного ремонту даху

95/2020 Завантажити договір 18.11.2020
891 39893579 ОСББ "ГАГАРІНА-104"

Послуга з проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

1-Л Завантажити договір 19.11.2020
892 40196439 ОСББ «5 Шолохова» Проведення поточного ремонту 1-4 поверхів підїзду №3 0820-4 Завантажити договір 19.11.2020
893 23067923 ЖБК № 67"ЛОТОС"

Проведення першої черги поточного ремонту покрівлі під`їзду №2

1 Завантажити договір 19.11.2020
894 23067923 № 67"ЛОТОС"

Проведення першої черги поточного ремонту покрівлі під`їзду №1

2 Завантажити договір 19.11.2020
895 23644154 ОК "ЖБК № 136 "ВОЛНА"

Поточний ремонт сантехнічних систем 

1 Завантажити договір 19.11.2020
896 40758347 ОСББ "ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО-46,46А"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові

051020 Завантажити договір 19.11.2020
897 34774942 ОСББ "НАДІЯ-121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді № 2

1016-4 Завантажити договір 19.11.2020
898 42505906 ОСББ "СОКІЛ-КОСМОДРОМНА"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їзду № 2

1 Завантажити договір 19.11.2020
899 40893268 ОСББ "МАТЕРИК"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду 

1 Завантажити договір 19.11.2020
900 42226868 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 26"

Поточний ремонт сантехнічних систем

1 Завантажити договір 19.11.2020
901 40164255 ОСББ "ЩЕРБИНИ-21"

Проведення поточного ремонту електромереж

0323-2 Завантажити договір 19.11.2020
902 40456365 ОСББ "4 Джі" Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду  1520 Завантажити договір 19.11.2020
903 23068294 ЖБК № 183 "СТЕНОВИК"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах

30 Завантажити договір 20.11.2020
904 23929135 ОК "ЖБК № 395"

Проведення поточного ремонту покрівлі ліфтових приміщень підїзду № № 5,6 

1013-3 Завантажити договір 20.11.2020
905 39893579 ОСББ "ГАГАРІНА-104"

Проведення поточного ремонту ліфтів

1-П Завантажити договір 24.11.2020
906  33184461 ОСББ "Дружний"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

1 Завантажити договір 24.11.2020
907 39956277 ОСББ "Обереги"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання у підїздах № 3,6

49/20-Е Завантажити договір 24.11.2020
908 43309431 ОСББ "НОВА-ХВИЛЯ"

Проведення поточного ремонту віконних укосів та підлоги у під'їздах

1016-1 Завантажити договір 25.11.2020
909 43309431 ОСББ "НОВА-ХВИЛЯ" Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1,2 1022-1 Завантажити договір 25.11.2020
910 43309431 ОСББ "НОВА-ХВИЛЯ" Проведення поточного ремонту віконних укосів та підлоги у під'їздах 1016-2 Завантажити договір 25.11.2020
911 40483032 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у корпусі № 6 

1013-1 Завантажити договір 25.11.2020
912 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№ 9, 10, 11, 14

11 Завантажити договір 25.11.2020
913 43233462 ОСББ "БАТУМСЬКА 42"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їзді №3

1105-1 Завантажити договір 25.11.2020
914 42505906 ОСББ "СОКІЛ-КОСМОДРОМНА"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їзду № 1

2 Завантажити договір 25.11.2020
915 43215694 ОСББ  "КАЛНИШЕВСЬКОГО 9"

Проведення поточного ремонту із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їзді №2

1105-2 Завантажити договір 25.11.2020
916 40201176 ОСББ "УСЕНКА-13" Проведення поточного ремонту каналізації 1/4/20 Завантажити договір 25.11.2020
917 40201176 ОСББ "УСЕНКА-13"

Проведення поточного ремонту електромереж 

0414-10 Завантажити договір 25.11.2020
918 40481370 ОСББ "ГЕРОЇВ КРУТ 1"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

1022-1 Завантажити договір 25.11.2020
919 40929875 ОСББ "ДНІПРО СОБОРНИЙ"

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їздах №№1-3

0414-1 Завантажити договір 25.11.2020
920 40929875 ОСББ "ДНІПРО СОБОРНИЙ" Послуги з поточного ремонту системи холодного водопостачання 0413-9 Завантажити договір 25.11.2020
921 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їзду № 1 

0827-1 Завантажити договір 26.11.2020
922 43604135 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 36"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1 Завантажити договір 26.11.2020
923 41345368 ОСББ "КВАДРА 48"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків 1-3 поверхів на металопластикові у корпусі № 6

1112-1 Завантажити договір 26.11.2020
924  43565278 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 136А, 1-3С"

Проведення поточного ремонту вхідних груп секцій 1-3 

1005-1 Завантажити договір 26.11.2020
925 42482910 ОСББ "ФОРТЕЦЯ 188"

Проведення поточного ремонту вхідної групи 

23112020 Завантажити договір 26.11.2020
926 23372885 ОК ЖБК №232

Проведення поточного ремонту вхідних груп підїздів № № 9, 10

0911-2 Завантажити договір 26.11.2020
927 41194872 ОСББ "33 КВАРТАЛ"

Проведення поточного ремонту покрівлі у житловому будинку

08-10-1 Завантажити договір 27.11.2020
928 40553539 ОСББ "НАШ ДІМ К-5"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

125/4 Завантажити договір 30.11.2020
929 23067685 ОК "ЖБК №178 "ТРАКТОРИСТ-2"

Проведення поточного ремонту системи опалення

19/БП Завантажити договір 30.11.2020
930 34774942 ОСББ "НАДІЯ-121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді № 3

1016-5 Завантажити договір 30.11.2020
931 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту 

33 Завантажити договір 30.11.2020
932 23076253  ОСББ "ОСЕЛЯ-344"

Поточний ремонт вимощення

31 Завантажити договір 30.11.2020
933 20308378 ОСББ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИP"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

27 Завантажити договір 01.12.2020
934 42282519 ОСББ "Суворова 11-Б"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

4 Завантажити договір 03.12.2020
935 40603736 ОСББ "БЄЛЯЄВА 18"

Проведення поточного ремонту віконних укосів 

1119-1 Завантажити договір 03.12.2020
936 40745432  ОСББ "КАЛИНОВА-61"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1 Завантажити договір 03.12.2020
937 40929875 ОСББ "ДНІПРО СОБОРНИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікрнних блоків на металопластикрві у підїіхді №1 

1027-1 Завантажити договір 03.12.2020
938 40571317 ОСББ "Високовольтна 12" Електромонтажні роботи «Енергозбереження освітлення місць загального користування» 17/2508 Завантажити договір 03.12.2020
939 40488198 ОСББ "Робоча-168"

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

1109 Завантажити договір 04.12.2020
940 41345368 ОСББ "КВАДРА 48"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків 4 – 6 поверхів на металопластикові у корпусі № 6

1126-2 Завантажити договір 07.12.2020
941 23927337 ОК "ЖБК № 218"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах № № 6, 7 

55-Р Завантажити договір 07.12.2020
942  20292401 ЖБК № 311

Проведення поточного ремонту вхідних груп підїздів № № 9, 10 

0910-1 Завантажити договір 07.12.2020
943 20292401 ЖБК № 311

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під'їздах № № 9, 10

29/08 Завантажити договір 07.12.2020
944 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту ганків

3/1610 Завантажити договір 08.12.2020
945  39839019 ОСББ "Чичеріна-108"

Проведення поточного ремонту ганків 

6/1610 Завантажити договір 08.12.2020
946 42797393 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ - 127"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1126-1 Завантажити договір 08.12.2020
947  34774942 ОСББ "НАДІЯ-121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді № 4 

1016-6 Завантажити договір 08.12.2020
948  21928054 ОК "ЖБК №417"

впровадження заходів по скороченню втрат тепла за рахунок проведення поточного ремонту між панельних швів з використанням сучасних теплоізоляційних матеріалів

81/2020 Завантажити договір 08.12.2020
949  40617335 ОСББ "ШУРАВІ"

заходи по скороченню втрат тепла з використанням сучасних тепло ізолюючих матеріалів за рахунок поточного ремонту фасаду

80/2020 Завантажити договір 08.12.2020
950 42492390  ОСББ "ТИТОВА 22-А"

проведення поточного ремонту сантехсистем 

10 Завантажити договір 08.12.2020
951 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді № 6

12 Завантажити договір 08.12.2020
952 35498073 ОСББ "ЛІВОБЕРЕЖНЕ-31"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

15 Завантажити договір 08.12.2020
953 21861746 ЖБК №303

Поточний ремонт сантехсистем 

1201-2 Завантажити договір 08.12.2020
954  41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем корпусу № 4

0826-1 Завантажити договір 08.12.2020
955  41345368 ОСББ  "КВАДРА 48"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків 7 – 9 поверхів на металопластикові у корпусі № 6

1126-3 Завантажити договір 09.12.2020
956 40667281 ОСББ "СЛАВУТИЧ 29"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові 

011120 Завантажити договір 10.12.2020
957 40580520 ОСББ "ЩАСЛИВИЙ МАЄТОК"

Проведення поточного ремонтувхідної групи підїзду №2

2020/10-1 Завантажити договір 10.12.2020
958 23361137 ЖБК №184

Проведення поточного ремонту під'їздів

230920 Завантажити договір 10.12.2020
959 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту козирків над димоходами на покрівлі

22 Завантажити договір 10.12.2020
960 23370248 ЖБК №335

Поточний ремонт покрівлі 

1022-2 Завантажити договір 10.12.2020
961 40595102 ОСББ "МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО 87"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 1

231120 Завантажити договір 11.12.2020
962 23928302 ОК "ЖБК № 204"

Проведення поточного ремонту вхідних груп корпусу № 1 

0911-1 Завантажити договір 11.12.2020
963 40616284 ОСББ "ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 113"

Проведення поточного ремонту покрівлі

1 Завантажити договір 11.12.2020
964  23078163 ЖБК №118 "ОРЕОЛ"

Проведення поточного ремонту електромереж

8 Завантажити договір 11.12.2020
965  41311014 ОСББ "ТИТОВА-1"

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

18 Завантажити договір 11.12.2020
966 40357168 ОСББ  "ЯВОРНИЦЬКИЙ"

Поточний ремонт покрівлі 

02-20.1 Завантажити договір 14.12.2020
967 42087450 ОСББ "СЛАВИ 47"

Проведення поточного ремонту покрівлі 

6 Завантажити договір 14.12.2020
968  41345368 ОСББ  "КВАДРА 48"

Проведення поточного ремонту дверних укосів у корпусі № 6

1126-4 Завантажити договір 14.12.2020
969 32859746 ОСББ "Сокіл-54" Поточний ремонт вхідної групи 1201-4 Завантажити договір 14.12.2020
970 40215676 ОСББ "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО-36"

Заміна вікон в 1-2 під'їздах крок до енергозбереження в багатоквартирному будинку

0103 Завантажити договір 14.12.2020
971 40627317 ОСББ "ПРИБРЕЖНИЙ 20"

Проведення поточного ремонту під'їздів

1 Завантажити договір 14.12.2020
972  41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Поточний ремонт сантехсистем

1204-1 Завантажити договір 14.12.2020
973 23068271  ОК "ЖБК №386" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 0017 Завантажити договір 14.12.2020
974  40497815 ОСББ "ПОЛЯ 17"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

700-Р-2020 Завантажити договір 14.12.2020
975 21861746 ЖБК №303

Поточний ремонт системи центрального опалення у під'їзді №1

1201-3 Завантажити договір 14.12.2020
976 23075006 ЖБК №212

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах 

10/1 Завантажити договір 15.12.2020
977 40617335 ОСББ "ШУРАВІ"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

12 Завантажити договір 15.12.2020
978 40487372 ОСББ "БЕРЕЗИНСЬКА-25"

Проведення поточного ремонту електромереж 

20/30 Завантажити договір 15.12.2020
979 40733830 ОСББ «ТРУБОСТАЛЬ – 2»

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 

ТЛ-04/20 Завантажити договір 15.12.2020
980 40626114 ОСББ "Правди 40-Б"

Проведення поточного ремонту під?їздів 

071020 Завантажити договір 15.12.2020
981 40519938 ОСББ  "ЯНГЕЛЯ 22"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

11411/20ТД Завантажити договір 15.12.2020
982 41329587 ОСББ "І. АКІНФІЄВА 11" Проведення поточного ремонту ганку 19/2209 Завантажити договір 15.12.2020
983 42483432 ОСББ "РОБОЧА 166А"

Проведення поточного ремонту ганків 

5/1610 Завантажити договір 16.12.2020
984 23644349 ОК "ЖБК №53 "КОМУНАЛЬНИК"

Поточний ремонт благоустрою території (вимощення) 

09/10/20 Завантажити договір 16.12.2020
985 23928259 ОК "ЖБК №225"

Поточний ремонт покрівлі

28/10 Завантажити договір 16.12.2020
986 23370248 ЖБК №335

Поточний ремонт м′ягкої покрівлі під′їзду №1 

1119-2 Завантажити договір 17.12.2020
987  40869539 ОСББ "СОКІЛ 1-3"

Поточний ремонт системи центрального опалення 

1201-5 Завантажити договір 17.12.2020
988 40484408 ОСББ "Абхазька-4"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення 

0923-1 Завантажити договір 17.12.2020
989 40484408 ОСББ "Абхазька-4"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення 

0924-2 Завантажити договір 17.12.2020
990 40484408 ОСББ "Абхазька-4"

Проведення поточного ремонту під’їзду № № 1, 2 

1111-1 Завантажити договір 17.12.2020
991 40483032 ОСББ "ВЕРНАДСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді

1022-3 Завантажити договір 17.12.2020
992 21945325 ОК "ЖБК №196"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні 

04/11 Завантажити договір 17.12.2020
993 40232822 ОСББ  "Кедріна, 47"

Проведення поточного ремонту ганків

2/1610 Завантажити договір 17.12.2020
994 40744968 ОСББ "КАРУНИ 45"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металлопластикові у під'їздах

1/11-В Завантажити договір 17.12.2020
995 36639473 ОСББ "Садовий"

Проведення поточного ремонту системи опалення 

12 Завантажити договір 18.12.2020
996 41059726 ОСББ  "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

0922-2 Завантажити договір 18.12.2020
997 40929875 ОСББ  "ДНІПРО СОБОРНИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїзді №2 

1215-1 Завантажити договір 18.12.2020
998 41057467 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2016"

Поточний ремонт електромереж у під’їзді № 3

1201-1 Завантажити договір 18.12.2020
999  23362444 ОК "ЖБК №258"

Проведення поточного ремонту під'їздів корпусу№3

0921-2 Завантажити договір 18.12.2020
1000 23929023 ОК "ЖБК № 377"

Проведення поточного ремонту під'їзду 

1-16-12 Завантажити договір 21.12.2020
1001 40129509 ОСББ "ТЕЛЕВІЗІЙНА 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №2 

1202-1 Завантажити договір 21.12.2020
1002 40196439 ОСББ  «5 Шолохова»

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у підїзді №2 

1027-2 Завантажити договір 22.12.2020
1003 23066199 ОК "ЖБК № 38 "ШВЕЙНИК-2"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових дверей у під’їздах № № 1-3

18 Завантажити договір 22.12.2020
1004 23927432 ЖБК №332

Поточний ремонт під’їздів 

1215-3 Завантажити договір 22.12.2020
1005 23076425 ОК "ЖБК № 174 "Спорт"

Проведення поточного ремонту під’їздів № 1, 3

26-11/2020 Завантажити договір 22.12.2020
1006 40553869 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА-163"

Проведення поточного ремонту електромереж

7 Завантажити договір 23.12.2020
1007  40215676 ОСББ  "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО-36"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під’їзді №1

2 Завантажити договір 23.12.2020
1008 23372916 ЖБК № 315

Проведення поточного ремонту системи опалення

28/10 Завантажити договір 23.12.2020
1009  23927432 ЖБК №332

Поточний ремонт підлоги у під’їздах

1215-2 Завантажити договір 23.12.2020
1010 23076951 ОК "ЖБК №94 "Урожай"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах 1,4,8

1-12 Завантажити договір 23.12.2020
1011 23927633 ОСББ "ЯНТАР"

Проведення поточного ремонту ганків

4/1610 Завантажити договір 23.12.2020
1012 42282220 ОСББ "Крушельницької,7"

Проведення поточного ремонту двосхилих козирків над входами

1 Завантажити договір 23.12.2020
1013 40411680 ОСББ "ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ 55"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові

171220 Завантажити договір 29.12.2020
1014 37375350 ОСББ "ВИБОРЗЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі

1 Завантажити договір 29.12.2020
1015  40791426 ОСББ  "БЛИЖНЯ 29"

Проведення поточного ремонту під`їздів

7 Завантажити договір 30.12.2020

 

Договори на 2019 рік 

ЄДРПОУ    Найменування                           Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей в житловому будинку за адресою : вул.Софії Ковалевської, буд.51

  № 012 Завантажити договір 13.02.2019
2 40222987 ОСББ "СМАРТ-ПЕРЕМОГА 5"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 134, корпус 5

№ 20/02 Завантажити договір 21.02.2019
3 40595704 ОСББ "Велика Діївська - 46"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Велика Діївська 46

№ 125 Завантажити договір 21.02.2019
4 40405860 ОСББ "Висоцького 4"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул.В. Висоцького, буд.4

№ 19/04 Завантажити договір 25.02.2019
5 40574145 ОСББ "Крушельницької, 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, буд.1

№ 17 Завантажити договір 26.02.2019
6 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 27

№ 1402-1 Завантажити договір 26.02.2019
7 41343334 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-121"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 121

№ 0214-1 Завантажити договір 27.02.2019
8 40319672 ОСББ "НД, 25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 25

№ 0221-2 Завантажити договір 04.03.2019
9 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 18 Завантажити договір 04.03.2019
10 40232822

ОСББ "Кедріна,47"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна, буд. 47

№ 1 Завантажити договір 05.03.2019
11 40554071 ОСББ "Гідропаркова, 9"

Проведення поточного ремонту ганку (вхідної групи) житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд.9

№ 7 Завантажити договір 05.03.2019
12 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 13

№ 0219-2 Завантажити договір 06.03.2019
13 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А" Поточний ремонт даху житлового будинку житлового будинку за адресою: вул.Панікахи, 77-А № 0213-1 Завантажити договір 07.03.2019
14 40473862 ОСББ "ПУШКІНА, 31-Б"  поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: проспект Пушкіна, 31-Б № 010319 Завантажити договір 07.03.2019
15 40561817 ОСББ "Донецьке шосе - 3"

поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 3

№ 0220-3 Завантажити договір 11.03.2019
16. 40589958 ОСББ "вул. Інженерна, 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,буд.1

№ 020718 Завантажити договір 11.03.2019
17. 40462117 ОСББ "Донецьке шосе - 15"

Проведення поточного ремонту із заміні вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 15

№ 0220-1 Завантажити договір 12.03.2019
18. 42049001 ОСББ "Гладкова 4А"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Гладкова буд.4А

№ 3/19 Завантажити договір 12.03.2019
19. 23067484 ОСББ "Стірла"

Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель , проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою : вулиця Академіка Янгеля, буд.5.

№ 1-2019 Завантажити договір 12.03.2019
20. 40641897 ОСББ "Пушкіна 25/27"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 25/27

№ 27-ф Завантажити договір 12.03.2019
21. 23068638 ЖБК № 295

Проведення поточного ремонту мережі холодного водопостачання та частково ремонт мережі централізованого опалення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Велика Діївська, буд. 40

№ 1 Завантажити договір 12.03.2019
22. 23068644 ЖБК № 73 "Юність"

Поточний ремонт покрівлі 1-го під'їзду житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра. Поля, 107А.

№ 1/73/2019 Завантажити договір 05.04.2019
23. 23076922 ЖБК № 166 "Карпати"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку, за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 4

№ 1/166/2019 Завантажити договір 13.05.2019
24. 40170337 ОСББ "Тверська 17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Тверська, буд.17

№ 54 Завантажити договір 13.03.2019
25. 40460319 ОСББ "Зоряний 16Б"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 16Б

№ 0228-3 Завантажити договір 13.03.2019
26. 40641952 ОСББ "Мостовик 12"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 12

№ 0305-4 Завантажити договір 13.03.2019
27. 40630419 ОСББ "Правди 18"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 18

№ 0304-2 Завантажити договір 13.03.2019
28. 39787152 ОСББ "Калинова, 78

Проведення поточного ремонту фасаду під’їздів № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 78

№ 0227-1 Завантажити договір 14.03.2019
29. 23360497 ЖБК № 123 "Прожектор"

Поточний ремонт даху житлового будинку за адресою вулю Д.Галицького 63

№ 19 Завантажити договір 14.03.2019
30. 39715216 ОСББ "152 Дивізії, 2а"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: вул. 152-ї Дивізії, буд. 2А

№ 0228-2 Завантажити договір 14.03.2019
31. 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко - 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: віл.Генерала Захарченка, 2

№ 180219/39 Завантажити договір 14.03.2019
32. 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко - 2"

Проведення поточного ремонту під"їзду житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№180219/35 Завантажити договір 14.03.2019
33. 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинка за адресою: вул.Каверіна буд.26 і 28

№ 1303 Завантажити договір 14.03.2019
34. 40609188 ОСББ "Сталь 7"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання за адресою: вул. Шодуарівська, буд. 7

№ 04/03 Завантажити договір 14.03.2019
35. 40624803 ОСББ "ЛОТОС-68"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Немировича-Данченка, буд. 68

№ 0304-3 Завантажити договір 14.03.2019
36. 40861938 ОСББ "Галицького 41"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою : вул. Данила Галицького, 41

№ 1 Завантажити договір 14.03.2019
37. 40412904 ОСББ "Квітуча калина"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія буд. 11

№ 03-4 Завантажити договір 15.03.2019
38. 40497155 ОСББ "Титова 18-Б"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Титова, буд.18-Б

№ 13/03-1 Завантажити договір 15.03.2019
39. 35807863 ОСББ "Литовське"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Литовська, буд.3

№ 13/03-3 Завантажити договір 15.03.2019
40. 40519765 ОСББ " «Житловий комплекс «Олександрійський»

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: площа Шевченка, буд.4

№ 12/03-2 Завантажити договір 15.03.2019
41. 40573602 ОСББ "Бульвар Слави, 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: бульвар Слави, буд.4.

№ 08/03-19 Завантажити договір 15.03.2019
42. 39155022 ОСББ "ЖК Рубіновий"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлових будинків за адресою: вул. Велика діївська, буд. 24 Б

№ 0306-1 Завантажити договір 15.03.2019
43. 40694357 ОСББ "Слобожанський 8/3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 8/3

№ 0306-1 Завантажити договір 15.03.2019
44. 40642733 ОСББ "КАШТАН 16"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 16

№ 0305-5 Завантажити договір 15.03.2019
45. 41343334 ОСББ "Донецьке Шосе - 121"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№ 180219/25 Завантажити договір 15.03.2019
46. 41343334 ОСББ "Донецьке Шосе - 121"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№ 180219/26 Завантажити договір 15.03.2019
47. 23644071 ОК  "ЖБК № 398"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житилового будинку за адресою: вул.Генерала Захарченка,12

№ 0035 Завантажити договір 18.03.2019
48. 21928232 ОСББ "Сигнал"

Покпрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою : вул.Новокримська,буд.2)

№ 1 Завантажити договір 18.03.2019
49. 34497241 ОСББ "Восход 147"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 147

№ 0226-2 Завантажити договір 18.03.2019
50. 40724192 ОСББ "Осіння-5-7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Осіння, буд. 5, 7.

№0304-1 Завантажити договір 18.03.2019
51. 42253713 ОСББ "Осіння - 9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Осіння, буд.9.

№ 0228-4 Завантажити договір 18.03.2019
52. 40279677 ОСББ "Слави 8"

поточний ремонт по заміні вікон

№ 1 Завантажити договір 18.03.2019
53. 40534046 ОСББ "Янтарна 42"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, буд. 42

№ 0305-1 Завантажити договір 18.03.2019
54. 40499739 ОСББ "Софія 71А"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд. 71 А

№ 0307-1 Завантажити договір 18.03.2019
55. 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові з 5-го по 14-й поверхи у житловому будинку за адресою: вул. Богомаза, буд. 192

№ 087 Завантажити договір 18.03.2019
56. 34059015 ОСББ "ТВЕРСКА-9"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою:вул. Тверська, 9.

  
 № 0312-1 Завантажити договір   18.03.2019
57. 40652212 ОСББ "Тополя - 2/10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 10

№ 0312-1 Завантажити договір 20.03.2019
58. 40563861 ОСББ "Тополя - 3- 13"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд.13

№ 0312-1 Завантажити договір 20.03.2019
59. 42135100 ОСББ "Вікторія 2018"

Поточний ремонт систем водопостачання за адресами: вул. Кутузова, буд. 17, вул. Талалихіна буд. 10,14, вул. Новоорловська буд. 13,15

№ 200319 Завантажити договір 20.03.2019
60. 40704270 ОСББ "Зеніт - 3"

Поточний ремонт підїздів житлового будинку за адресою: вул Савкіна, буд.6 п 16,17,18

№ 10 Завантажити договір 20.03.2019
61. 34655116 ОСББ "Домовік - 1"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Тверська, буд.2.

№ 11/03-1 Завантажити договір 20.03.2019
62. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Заміна зовнішньго та внутрішнього трубопроводу на об'єкті Осбб "Добробут 12-60"

№ 04/19 Завантажити договір 20.03.2019
63. 23643404 ОК "ЖБК № 203"

поточний ремонт вимощення

№ 01/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
64. 23361083 ОК "ЖБК № 200"

поточний ремонт вимощеня

№ 01/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
65. 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 57

№ 3 Завантажити договір 20.03.2019
66. 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 43

№ 6  Завантажити договір 20.03.2019
67. 41055098 ОСББ "Галицького 47"

Поточний ремонт із заміни каналізації в житловому будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 47

№ 2 Завантажити договір 20.03.2019
68. 40654822 ОСББ "20  річчя Переомги 23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, буд. 23

№ 2203 Завантажити договір 20.03.2019
69. 40164192 ОСББ " Будьонного 81"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 81

№ 5 Завантажити договір 20.03.2019
70. 40067275 ОСББ "Будьонного 75"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 75

№ 6 Завантажити договір 20.03.2019
71. 40149703 ОСББ "Будьонного 73"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 73

№ 6 Завантажити договір 20.03.2019
72. 40481480 ОСББ "Галицького 71"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, буд. 71

№ 4 Завантажити договір 20.03.2019
73. 41053588 ОСББ "Будинок Архітектора"

Капітальний ремонт пасажирського ліфта у житловому будинку за адесою: вул. М. Грушевського, буд. 1, корпус 3

№ 03/05 Завантажити договір 20.03.2019
74. 40442295 ОСББ "Паршина, 6"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Паршина, буд.6

№ 20-03/19 Завантажити договір 20.03.2019
75. 40163665 ОСББ "Тополя - 2/7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7

№ 02/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
76. 40117928 ОСББ "Корал 11"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Січеславська Набережна буд.11,буд11а

№ 1/03/19 Завантажити договір 21.03.2019
77. 40215676 ОСББ "Маршала Малиновського - 36"

"проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Маршала Малиновського, буд.36"

№ 5 Завантажити договір 21.03.2019
78. 21902925 ЖБК № 297

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: пр-ок Екіпажний, буд. 12

№ 0305-2 Завантажити договір 21.03.2019
79. 40428956 ОСББ "ТОПОЛЬ 68"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд. 68

№ 0306-2 Завантажити договір 21.03.2019
80. 40521465 ОСББ "Софія-74"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд.74

№ 2202-1 Завантажити договір 22.03.2019
81.

40627123

ОСББ "Уральська, 5"

Проведення поточного ремонту по встановленню металопластикових дверей на перехідних лоджіях житлового будинку за адресою:вул.Уральська, буд.5

№ 2103/19ПД Завантажити договір 22.03.2019
82. 40481370 ОСББ "Героїв Крут 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд.1

№ 8/БП Завантажити договір 22.03.2019
83. 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту електроживлення житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 20 Завантажити договір 22.03.2019
84. 23067774 ЖБК № 301

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Космонавтів, буд. 4

№ 0320-2 Завантажити договір 22.03.2019
85. 42123949 ОСББ "Миру - 3 Дніпро"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: пр. Миру, буд.. 3

№ 20190320 Завантажити договір 22.03.2019
86. 40579824 ОСББ "Василя Макухи 3 та 5"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, буд.5, буд.3

№ 03-10/2019 Завантажити договір 22.03.2019
87. 41225093 ОСББ "Велика Діївська 4-4"

Поточний ремонт під`їздів житлового будику

№ 12 Завантажити договір 22.03.2019
88. 41148517 ОСББ "Велика Діївська 4-2"

Поточний ремонт під`їздів житлового будинку

№ 11 Завантажити договір 22.03.2019
89. 23075644 ЖБК - 216

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою пров.Парусний,12

№ 35 Завантажити договір 22.03.2019
90. 40117857 ОСББ "Калинова 76"

Поточний ремонт м'якої покрівлі під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 76

№ 0226-1 Завантажити договір 22.03.2019
91. 40610193 ОСББ "Тополя - 2/7А"

Поточний ремонт сантехсистем

№ 1 Завантажити договір 22.03.2019
92. 40117857 ОСББ "Калинова 76"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 76

№ 3/2019 Завантажити договір 22.03.2019
93. 40599421 ОСББ "МИР -12"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: проспект Миру, буд. 12

№ 220319 Завантажити договір 25.03.2019
94. 41953081 ОСББ "Б. Хмельницького 4-Б"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 4-Б

№ 1 Завантажити договір 25.03.2019
95. 40740717 ОСББ " пр. Б. Хмельницького 6 Новий Шлях"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Б. Хмельницького, 6

№ 2  Завантажити договір 25.03.2019
96. 25012903 ОСББ "Тополя - 2/23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 23

№ 038 Завантажити договір 25.03.2019
97. 25019532 ОСББ "Луч"

проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна,7, під'їзди 1 та 2

№ 1 Завантажити договір 25.03.2019
98. 23927372 ЖБК № 6 СПУТНИК"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, буд. 16

№ /03-05 Завантажити договір 25.03.2019
99. 40522495 ОСББ "ЯНГЕЛЯ 20"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Академіка Янгеля, буд. 20

№ 22-03/19 Завантажити договір 25.03.2019
100. 23361120 ЖБК 185 "Союз"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей житлового будинку за адресою: вул. Генерала Грушевого, 12

№ 0320-1 Завантажити договір 25.03.2019
101. 23067685 ОК "ЖБК № 178 "Тракторист"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Криврізька буд. 70.

№ 27 Завантажити договір 25.03.2019
102. 42572705 ОСББ "Калнишевського 35"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:просп.П.Калнишевського, буд.35

№ 0222-1 Завантажити договір 26.03.2019
103. 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Тверська, буд. 15

№01/07 Завантажити договір 26.07.2019
104. 40564980 ОСББ "Ломівське 7"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 7.

№ 0301-2 Завантажити договір 26.03.2019
105. 23643031 ЖБК № 89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул.Калинова, буд.82

№ 1902-1 Завантажити договір 26.03.2019
106. 40531845 ОСББ "ПРОСПЕКТ МИРУ -5"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, буд. 5.

№ 0214-1 Завантажити договір 26.03.2019
107. 23644728 ЖБК № 294

Поточний ремонт під’їздів житлового будинку с заміною вікон

№ 22 Завантажити договір 26.03.2019
108. 40611134 ОСББ "Велика Діївська 44"

поточний ремонт електромереж житлового будинка за адресою:вул.Велика Діївська,44

№ 31 Завантажити договір 26.03.2019
109. 25839821 ОСББ "Перемога"

Проведення поточного ремонту електромереж та систем освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: просп. Героїв, буд. 14А

№ 8 Завантажити договір 26.03.2019
110. 40525276 ОСББ "Метробудівська 12"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою вул.Метробудівська 12

№ 23 Завантажити договір 26.03.2019
111. 41056751 ОСББ "Надія -3л"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: ж/м Покпровський,3 Л

№ 13 Завантажити договір 26.03.2019
112. 40531845 ОСББ " ПРОСПЕКТ МИРУ - 5"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей та вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 5.

№ 180219/32 Завантажити договір 26.05.2019
113. 23077241 ЖБК № 326

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку

№ 0315-1 Завантажити договір 26.03.2019
114. 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку

№ 23 Завантажити договір 26.03.2019
115. 40950027 ОСББ "Набережна Перемоги 126-А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 126-А

№ 0419-1 Завантажити договір 26.03.2019
116. 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд.23

№ 0228-2 Завантажити договір 26.03.2019
117. 40663884 ОСББ "ПОЛСТАСІМ"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 57.

№ 0301-7 Завантажити договір 26.03.2019
118. 42322598 ОСББ "Батумська 36"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Батумська, буд. 36

№ 0306-3 Завантажити договір 26.03.2019
119. 42111048 ОСББ "Петра Калнишевського 21"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 21

№ 0318-2 Завантажити договір 26.03.2019
120. 39929306 ОСББ "Калинова 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 1, під'їзд 1, 2, 3.

№ 0318-1 Завантажити договір 26.03.2019
121. 40627909 ОСББ "Квартал Добробуту"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 8.

№0228-1 Завантажити договір 26.03.2019
122. 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А, 12Б, 12В"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12А, 12Б, 12В.

№ 0301-2 Завантажити договір 26.03.2019
123. 40272850 ОСББ "Гулі Корольової № 1-А"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд.1-А.

№ 0301-6 Завантажити договір 26.03.2019
124. 40866575 ОСББ "Вул. Гулі Корольової, буд. 3"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд.3

№ 0301-1 Завантажити договір 26.03.2019
125. 40738671 ОСББ Ювілейний 37,37А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 37, 37А

№ 0301-4 Завантажити договір 26.03.2019
126. 40565832 ОСББ "Петра Калнишевського 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 17

№ 0301-5 Завантажити договір 26.03.2019
127. 37901540 ОСББ "Лідер 29, 29А, 29 Б"

Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою: просп.Петра Калнишевського, буд. 29, 29А, 29Б.

№ 0318-1 Завантажити договір 26.03.2019
128. 42404130 ОСББ "Гулі Корольової 12"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 12

№ 0301-3 Завантажити договір 26.03.2019
129. 42282613 ОСББ "Караваєва-2"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Караваєва, буд. 2

№ 2/БП Завантажити договір 26.03.2019
130. 40634921 ОСББ "Верба -14"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 14

№ 0305-3 Завантажити договір 26.03.2019
131. 40627317 ОСББ "Прибрежний 20"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Князя Ярослава Мудрого, буд.20

№ 120319 Завантажити договір 26.03.2019
132. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни сантехсистеми в житлвому будинку за адресою: вул. Батумська, буд.8

№ 03-12 Завантажити договір 26.03.2019
133. 40292939 ОСББ "Молода Гвардія"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Молодогвардійська, буд.43

№ 5/БП Завантажити договір 26.03.2019
134. 42578623 ОСББ "Шелгунова 13"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд.13

№ 7/БП Завантажити договір 26.03.2019
135. 40744601 ОСББ "Моніторна 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, буд.2.

№ 3/БП Завантажити договір 26.03.2018
136. 25012916 ОСББ "Тополя - 3/21"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: житловий масив Тополя-3, буд. 21, корпус 1

№ 0220-1 Завантажити договір 26.03.2019
137. 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Проведення поточного ремонту iз замiни вiкон на металопластиковi у пiд`iздах житлового будинку за адресою:пров.Фестивальний ,20

№ 180219/36 Завантажити договір 26.03.2019
138. 42556924 ОСББ "Сокіл 1678"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.1,корп.6,7,8.

№ 0311-1 Завантажити договір 26.03.2019
139. 40483032 ОСББ "Вернадського, 35"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, буд.35

№ 5/0603 Завантажити договір 26.03.2019
140. 40956500 ОСББ "Титова 9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у житловому будинку за адресою: вул. Титова, буд.9

№ SKS-2203 Завантажити договір 26.03.2019
141. 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вул.Генерала Захарченка, 14.

№180219/37 Завантажити договір 26.03.2019
142 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Поточний ремонт системи опалення

№ 15 Завантажити договір 26.03.2019
143. 23066776 ОК "ЖБК № 396"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: проспект Миру, буд. 18

№ 1902-4 Завантажити договір 26.03.2019
144. 39987733 ОСББ "Дементьєва - 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, буд. 8 / Часткове фінансування поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)

№ 36 Завантажити договір 27.03.2019
145. 40685452 ОСББ "Донецьке шосе 7"

проведення поточного ремонту із заміни вікон житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд.7/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон на метелопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,7 (ДК 021;2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 31 Завантажити договір 27.03.2019
146. 40515980 ОСББ "Беляєва-12"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, буд 12/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, 12 (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 35 Завантажити договір 27.03.2019
147. 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 29/ часткове фінансування поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29. (ДК 021:2015:45261910-6 Ремонт дахів)

№ 31 Завантажити договір 27.03.2019
148. 40141712 ОСББ  "Замполіта Бєляєва - 4"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 4

№ 39 Завантажити договір 27.03.2019
149. 40433175 ОСББ "Кожем'яки-1"

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою:вул.Кожем`яки, буд.1

№ 1902-3 Завантажити договір 27.03.2019
150. 23642942 ОК "ЖБК № 64 БЕРІЗКА" 

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою м. Дніпро, просп. Б.Хмельницького, буд.8, під. 1-7

№ 19/1 Завантажити договір 27.03.2019
151. 38528257 ОСББ "НАШ ДІМ -132 А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: пр-кт Богдана Хмельницького, буд.132А

№ 029 Завантажити договір 27.03.2019
152. 40502505 ОСББ "ШОЛОХОВА 39"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою : вул. Шолохова,39

№ 24/2019 Завантажити договір 27.03.2019
153. 40531363 ОСББ "Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, буд. 97

№ 19/05 Завантажити договір 27.03.2019
154. 40174406 ОСББ "Тополя-3-20"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 20, кор. 1, кор. 4

№ 0221-3 Завантажити договір 27.03.2019
155. 23077399 ЖБК 216

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою ж/м Червоний Камінь 22.

№ 34 Завантажити договір 27.03.2019
156. 40614224 ОСББ "Перемоги 15-17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, буд. 17

№4/0503 Завантажити договір 27.03.2019
157. 25799346 ОСББ "Південний"

Виконання робіт "Проведення капітального ремонту дахової котельної житлового будинку за адресою м.Дніпро вул.Виконкомівська б.7"

№ 1-02/19  Завантажити договір 27.03.2019
158. 41208628 ОСББ "Червоний Камінь 14"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд.14

№ 20 Завантажити договір 27.03.2019
159. 42167848 ОСББ "ВОСХОД 3-Д"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, будинок 3Д

№ 9 Завантажити договір 27.03.2019
160. 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 91

№1/19 Завантажити договір 27.03.2019
161. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою пр. Героїв, буд. 17 в м. Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 27.03.2019
162. 40381508 ОСББ "ПЕРЕМОГА -96"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 96

№ 25031901 Завантажити договір 27.03.2019
163. 40572525 ОСББ "Цитадель 108"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги буд. 108, корп.9-10

№250319 Завантажити договір 27.03.2019
164. 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: вул. Волинська буд. 5, 5А

№ 47 Завантажити договір 27.03.2019
165. 36053408 ОСББ "ЖК Правобережний"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання за адресом: узвіз Крутогірний, 33

№ 29 Завантажити договір 27.03.2019
166. 40627317 ОСББ "Прибрежний 20"

Проведення поточного ремонту під`їздів житлового будинку за адресою:вул. Князя Ярослава Мудрого, буд.18

№ 1 Завантажити договір 27.03.2019
167. 42289210 ОСББ "САВЧЕНКА 4 "

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Савченка, буд.4

№ 4/БП Завантажити договір 27.03.2019
168. 23927254 ОК ЖБК № 140 "Молнія"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою : вул.Любарського, буд. 84А м..Дніпро

№ 01 Завантажити договір 27.03.2019
169. 40458074 ОСББ "Бєляєва 10"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 10

№ 0221-1 Завантажити договір 27.03.2019
170. 21861746 ЖБК № 303

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей на металопластикові в житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд. 1, корпус 11

№ 23/805788/805793/805824 Завантажити договір 27.03.2019
171. 23360758 ЖБК № 317

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою пр. Героїв буд. 46.

№ 36 Завантажити договір 27.03.2019
172. 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточнго ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, буд. 32

№ БД-1 Завантажити договір 27.03.2019
173. 40549742 ОСББ "Новоорловська 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні, у житловому будинку за адресою : Новоорловська, буд. 2, під'їзди № 7,10,11,12,13,14,15,16"

№01/19/СФ Завантажити договір 27.03.2019
174 40549742 ОСББ "Новоорловська 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон у житловому будинку за адресою : вул. Новоорловська, буд. 2, під'їзди 1,2,4,5,6,8,9

№ 02/19/БУ Завантажити договір 27.03.2019
175. 40517349 ОСББ "Пргоресивна  8"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна, буд.8

№ 19/02 Завантажити договір 27.03.2019
176. 36640948 ОСББ "Вітрила"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,1

№ 0038 Завантажити договір 28.03.2019
177. 40455487 ОСББ "ДАРНИЦЯ"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул.Дарницька,9

№ 25 Завантажити договір 28.03.2018
178. 40574339 ОСББ "Гоголевський - 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою вул.Гоголя1

№ 76/2019 Завантажити договір 28.03.2019
179. 23067018 ОК ЖБК № 192

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 28

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
180. 23076715 ЖБК № 107 "ПОБЄДА"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пр-кт Богдана Хмельницького, буд. 67

№ 0307-1 Завантажити договір 28.03.2019
181. 40545313 ОСББ "Дарницька 21"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопосточання житлового будинку за адресою: вул. Дарницька, б.21

№ 2/БП Завантажити договір 28.03.2019
182. 39008819 ОСББ "Правди-117"

Проведення поточного ремонту під`їздів житлового будинку за адресою:пр-кт Слобожанский, буд.117

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
183. 34589946 ОСББ "Прометей - 18В"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Погребняка, б.18В

№ 3/БП Завантажити договір 28.03.2019
184. 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд.80

№ 4/БП Завантажити договір 28.03.2019
185. 23067946 ЖБК № 267

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Максима Дія буд.8

№ 16 Завантажити договір 28.03.2019
186. 23644349 ОК ЖБК № 53 "Комунальник"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 12- В

№ 2/53 Завантажити договір 28.03.2019
187. 32510265 ОСББ "Сокіл - 52"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку

№ 07/03-19 Завантажити договір 28.03.2019
188. 26238911 ОСББ "Кіровець-13"

проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою пр. Олександра Поля, буд. 13

№28/03 Завантажити договір 28.03.2019
189. 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолоховпа, буд. 5

№ 0304-5 Завантажити договір 28.03.2019
190. 21945756 ЖБК № 422

Поточний ремонт ліфтового обладнання

№ 0040 Завантажити договір 28.03.2019
191. 36051992 ОСББ "МИР"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресую: просп. Миру, 11

№ 03/19 Завантажити договір 28.03.2019
192. 24990154 ОК "ЖБК 213"

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави №13 та 15 в м.Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
193. 42588940 ОСББ "Перемога 25"

Поточний ремонт внутрішньо будинкових сантехнічних мереж підвалу (опалення, каналізації та водопроводу) в житловому будинку за адресою: проспект Героїв, буд.25

№ 28/03 Завантажити договір 28.03.2019
194. 23078370 ЖБК № 278

Проведення поточного ремонту із заміни вікон житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
195. 21928657 ЖБК № 274

проведення поточного ремонту ліфтового обладанання житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 108, корпус 6

№ 65-Р1 Завантажити договір 28.03.2019
196. 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за а дресою: проспект Героїв, будинок 21

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
197. 34497241 ОСББ "Восход 147"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 147

№ 180219/14 Завантажити договір 29.03.2018
198. 40508250 ОСББ "Гоголівський"

Проведення поточного ремонту підвалу житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, буд.9

№ 270319 Завантажити договір 29.03.2019
199. 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: пр-кт Миру, буд. 25

№ 1/3/19 Завантажити договір 29.03.2019
200. 40544105 ОСББ "Кобзар - 3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, буд. 3

№ 2/3/19 Завантажти договір 29.03.2019
201. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, буд. 13

№3/3/19 Завантажити договір 29.03.2019
202. 40064536 ОСББ "Євпаторійська 100"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: Євпаторійська, 100

№ 03/19 Завантажити договір 29.03.2019
203. 40571317 ОСББ "Високовольтна 12"

Послуга з поточного ремонту системи опалення житлового будинку

№ 2603 Завантажити договір 29.03.2019
204. 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Саронська, буд.10

№ 1/БП Завантажити договір 29.03.2019
205. 40420941 ОСББ "О. Поля 117"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м.Дніпро, проспект Олександра Поля, 117

№ 1/117 Завантажити договір 29.03.2019
206. 40064599 ОСББ "ЕКІПАЖНИЙ 10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: пр-лок Екіпажний, буд.10

№0319-1 Завантажити договір 29.03.2019
207. 21945495 ЖБК № 299

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою ж/м Сокіл буд.10 м. Дніпро

№ 5/816596 Завантажити договір 29.03.2019
208. 40453055 ОСББ "Калинова, 83"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові корпусів №№ 1, 2, 3 під'їзду № 1, корпусу № 4 під'їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 8

№ 028 Завантажити договір 29.03.2019
209. 40993631 ОСББ "Бульвар Слави - 10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою:бульвар Слави, буд.10

№ 03/03-19 Завантажити договір 29.03.2019
210. 23370202 ОК "ЖБК № 208"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 5.

№ 18 Завантажити договір 29.03.2019
211. 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду №2 житлового будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, буд. 50

№ 1 Завантажити договір 29.03.2019
212. 40295201 ОСББ "К47А"

Проведення поточного ремонту цоколя та вимощення житлового будинку за адресою: вул. Косіора, 47А

№ 0320-1 Завантажити договір 29.03.2019
213. 40997903 ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Володимира Антоновича, буд. 36Д

№ 109 Завантажити договір 28.03.2019
214. 40553869 ОСББ "Мандриківська-163"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під’їздів №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 163

№ 180219/3 Завантажити договір 29.03.2019
215. 40381508 ОСББ "Перемога-96"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміною вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 96

№ 180219/9 Завантажити договір 29.03.2019
216. 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 47

№ 0304-4 Завантажити договір 29.03.2019
217. 39801671 ОСББ "Шелгунова 10"

поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Максима Дія,буд.10

№ 24 Завантажити договір 29.03.2019
218. 23068680 ОК ЖБК № 331

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою пров. Штурманський, б.1

№ 44 Завантажити договір 29.03.2019
219. 21930720 ОСББ № 376

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вулиця Суворова, буд. 7

№150319 Завантажити договір 29.03.2019
220. 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 91

№ 1/19 Завантажити договір 29.30.2019
221. 40464313 ОСББ "П. Орлика 21,21А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Пилипа Орлика, буд. 21

№ 5 Завантажити договір 29.03.2019
222. 40408751 ОСББ "Хмельницького 15"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд.15

№ 4 Завантажити договір 29.03.2019
223. 41396983 ОСББ "Супутник 1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Титова, буд. 14-А

№ 1 Завантажити договір 29.03.2019
224. 40027955 ОСББ "Бельведер Шаумяна, 10" 

Капітальний ремонт та зовнішнє оздоблення жітлового будинку по вул. Архітектора Дольніка 10, м. Дніпро

№ 001 Завантажити договір 29.03.2019
225. 35269934 ОСББ "Наукове-1"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Казакова,4

№ 06/03-19 Завантажити договір 29.03.2019
226. 40270805 ОСББ "Ліра"

поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.4

№ 28/2019 Завантажити договір 29.03.2019
227. 40270805 ОСББ "Ліра"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 4

№180219/38 Завантажити договір 29.03.2019
228. 23068207 ЖБК № 252

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Волинська буд. 9

№ 1/03 Завантажити договір 29.03.2019
229. 23643077 ОК ЖБК № 382

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Новорічна буд. 71.

№ 80 Завантажити договір 29.03.2019
230. 23068727 ЖБК 188

Проведення поточного ремонту елктромереж житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд. 77

№ 73/2019 Завантажити договір 29.03.2019
231. 41128019 ОСББ "Новокримська 8"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою вул. Новокримська буд.8.

№ 21 Завантажити договір 29.03.2019
232. 40588645 ОСББ "Будівельників 14-Б"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Будівельників, буд. 14 б

№ 29 Завантажити договір 29.03.2019
233. 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту електромереж будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 52

№ 9 Завантажити договір 29.03.2019
234. 33611591 ОСББ "Надія-23"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 23/ Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 23 (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

№ 41 Завантажити договір 29.03.2019
235. 40685630 ОСББ "Донецьке шосе- 10"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, будю 10/ Часткове фінансування поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 10 (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

№ 34 Завантажити договір 29.03.2019
236. 40287913 ОСББ "Бєляєва -20"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Беляєва, буд.20 / Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, 20(ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 46 Завантажити договір 29.03.2019
237. 40561890 ОСББ "Донецьке шосе - 1"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, буд.1/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 1. (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби).

№ 33 Завантажити договір 29.03.2019
238. 23068302 ЖБК № 93 "Петровки"

Послуги з проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, буд. 16

№ БД-5 Завантажити договір 29.03.2019
239. 40495006 ОСББ "Бєляєв-8"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 8/ Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 8 (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

№ 38 Завантажити договір 01.04.2019
240. 40484408 ОСББ "Абхазька-4"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Абхазька, буд4

№ 28/03-К Завантажити договір 01.04.2019
241. 40484502 ОСББ "Чернишевського-15"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою:вул.Чернишевського, буд.15

№27/03-К Завантажити договір 01.04.2019
242. 40611658 ОСББ"Сокіл-6"

Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з утеплення фасаду житлового будинку за адресою:ж/м Сокіл,буд.6

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
243. 40743110 ОСББ "Сокіл - 5"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.5

№ 0307-2 Завантажити договір 01.04.2019
244. 40608886 ОСББ "Маршала Малиновського 6"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малинвського, буд. 6

№ БД-4 Завантажити договір 01.04.2019
245. 40499325 ОСББ "ЮДАМ"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою вул. Робоча буд. 172

№ 18 Завантажити договір 01.04.2019
246. 40610696 ОСББ "Решетилівська-33"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Решетилівська, буд. 33

№ 2 Завантажити договір 01.04.2019
247. 40497883 ОСББ "Любарське - 82"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Любарського, буд. 82

№ 19/03 Завантажити договір 01.04.2019
248. 41761869 ОСББ "Фабрично- Заводська, 3"

Проведення поточного ремонту системи опалення за адресою: вул. Фабрично - Заводська, 3

№ 7 Завантажити договір 01.04.2019
249. 40568765 ОСББ "Хмельницького-38"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп.Богдана Хмельницького,38

№ 3 Завантажити договір 01.04.2019
250. 40386178 ОСББ "Надійний"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вулю Шолохова, буд. 29, секція 11-12/Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів секції 11-12 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи)

№ 43 Завантажити договір 01.04.1019
251. 42177114 ОСББ "Козацтво - 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, буд.4.

№ 19 Завантажити договір 01.04.2019
252. 40104369 ОСББ "Світанок-55"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд.55

№ 0301-1 Завантажити договір 01.04.2019
253. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, буд. 4

№ 220319 Завантажити договір 01.04.2019
254. 23066881 ЖБК № 170 "ВОДИТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 4,5,6 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,57

№ 093 Завантажити договір 01.04.2019
255. 40534123 ОСББ "Пушкіна 15"

проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: пр. Пушкіна, буд.15

№ 26/03 Завантажити договір 01.04.2019
256. 40884138 ОСББ "Перемога - 130"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 130

№ 1503/19ДТ Завантажити договір 01.04.2019
257. 42477743 ОСББ "Мандриківська-33б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 336

№ 19/02 Завантажити договір 01.04.2019
258. 40743105 ОСББ "Надія 2/4"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою : ж/м Тополя 2, буд. 2, корпус 4

№ 56 Завантажити договір 01.04.2019
259. 23066177 ОК ЖБК 352

Проведення поточного ремонту із проведення герметизаціі швів житлового будинку за адресою:вул.Гідропаркова, буд. 9

№ 31 Завантажити договір 01.04.2019
260. 40497637 ОСББ "Березинська 23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Березинська, буд. 23

№4/821397 Завантажити договір 01.04.2019
261. 23370202 ОК ЖБК № 208

поточний ремонт обладнання та кабіни ліфта під`їзду № 15, поточний ремонт обладнання та кабіни ліфта під`їзду № 15

№ 17 Завантажити договір 01.04.2019
262. 23076112 ОК ЖБК № 201

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 М

№ 25 Завантажити договір 01.04.2019
263. 40580520 ОСББ "Щасливий маєток"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 3.

№ 79 Завантажити договір 01.04.2019
264. 23076603 ОК ЖБК № 45 "Світанок"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Новоорловська буд.24- А

№ 30 Завантажити договір 01.04.2019
265. 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: бульвар Рубіновий, буд.12

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
266. 33184461 ОСББ "Дружний"

Проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Січових Стрільців, б.90-Д

№ 6 Завантажити договір 01.04.2019
267. 40060840 ОСББ "Зоряний 4"

роботи з розробки проектної документації на капітальний ремонт житлового фонду з утеплення фасаду будинку за адресою м.дніпро, бул.Зоряний, 1, секція 4

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
268. 21868843 ОСББ "Дарницька"

проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Дарницька буд.4

№ 2 Завантажити договір 01.04.2019
269. 40554071 ОСББ "Гідропаркова, 9"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9.

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
270. 23066444 ОК ЖБК № 57 "Машинобудівник"

Поточний ремонт по герметизації швів житлового будинку

№ 40 Завантажити договір 01.04.2019
271. 23360155 ЖБК № 142 "ІСКРА"

Поточний ремонт електросистеми житлового будинку

№ 26 Завантажити договір 01.04.2019
272. 40612274 ОСББ "Робоча 65"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою: вул. Робоча, буд. 65

№ У1/03-19 Завантажити договір 01.04.2019
273. 24423780 ОК ЖБК № 36

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 4-Г

№ 2/36 Завантажити договір 01.04.2019
274. 40304210 ОСББ "Лазурний-7"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 34

№ 3/19 Завантажити договір 01.04.2019
275. 39421727 ОСББ "Космонавтів 26"

Поточний ремонт із заміни вікон на енергоефективні

№ 03-10 Завантажити договір 01.04.2019
276. 23372342 ОК ЖБК № 249

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.16

№ 03/19 Завантажити договір 01.04.2019
277. 23076833 ЖБК № 405

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під’їздів №№3,4 житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 163

№ 180219/2 Завантажити договір 01.04.2019
278. 40176370 ОСББ "Кольська 9"

Проведення капітального ремонту системи опалення, що становить частину житлового будинку за адресою: вул Кольська, буд 19

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
279. 23067142 ЖБК № 220

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, буд.ЗП

№ 25/03 Завантажити договір 01.04.2019
280. 40929875 ОСББ "Дніпро Соборний"

Проведення поточного ремонту електромереж ОСББ "Дніпро Соборний" за адресою м. Дніпро, вул.Дмитра Донцова, 7

№ 032719 Завантажити договір 01.04.2019
281. 40068258 ОСББ "Сокіл 9"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд.9

№ 22022019 Завантажити договір 01.04.2019
282. 40734944 ОСББ "Берізка-3"

Проведення поточного ремонту електромереж житлових будинків за адресою: вул. Березинська, буд.24, під'їзди 1,2, буд.26, під'їзди 1,2,3 та буд. 28 під'їзди 7,8

№ 032119 Завантажити договір 01.04.2019
283. 40086020 ОСББ "Ливрана"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Ливарна, буд. 2

№ 4/3/19 Завантажити договір 02.04.2019
284. 40558165 ОСББ "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту систем водопостачання і каналізації житлового будинку за адресою: вул. Руденка, буд. 108

№ 409/23 Завантажити договір 02.04.2019
285. 40595102 ОСББ "Михайла Грушевського 87"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Михайла Грушевського,буд.87

№ 040919-2 Завантажити договір 02.04.2019
286. 40593503 ОСББ "Тополя - 2 ,б.26"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою :ж/м Тополя-2,буд. 26

№ 22/03-1 Завантажити договір 02.04.2019
287. 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,буд.2

№ 032819 Завантажити договір 02.04.2019
288. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання та водовідведення житлового будинку за адресою: вул. Новосільна, буд.19

№ 032619/1 Завантажити договір 02.04.2019
289. 23068414 ЖБК № 379

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:шосе Донецьке,буд.2/ Часткове фінансування поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 2 (ДК 021:2015:45261910-6 Ремонт дахів )

№ 32 Завантажити договір 02.04.2019
290. 40148804 ОСББ "Шолохова, 19"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Шолохова,буд.19 блок 10,11/ Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів блоків №№ 10,11 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд.19 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи )

№ 37 Завантажити договір 02.04.2019
291. 40580520 ОСББ "Щасливий маєток"

Проведення поточного ремонту обладнання та кабіни ліфта під"їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська,3

№ 19 Завантажити договір 02.04.2019
292. 23363188 ОК ЖБК № 342

Проведення поточного ремонту із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Терещенківська, 8

№ 19/06 Завантажити договір 02.04.2019
293. 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під’їздах №№10,11 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 31 Завантажити договір 02.04.2019
294. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Виконання послуг з проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку ОСББ «НОВОСІЛЬНА 19» за адресою: вул. Новосільна, буд 19.

№ 032619 Завантажити договір 02.04.2019
295. 40566815 ОСББ "Софія-8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, буд.8

№ 43 Завантажити договір 02.04.2019
296. 38958210 ОСББ "Космодромна 4"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Космодромна, буд. 4, корпус 3

№ 290319 Завантажити договір 03.04.2019
297. 23075957 ЖБК № 404

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 161

№ 180219 Завантажити договір 03.04.2019
298. 23068851 ОСББ "К-304"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, буд.26 в м.Дніпрі

№ 17 Завантажити договір 03.04.2019
299. 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку

№ 05/03 Завантажити договір 04.04.2019
300. 39465261 ОСББ "Ливарна - 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Ливарна, буд. 2

№ 2/4/19 Завантажити договір 05.04.2019
301. 41354304 ОСББ "Січеславська 4"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Січеславська, буд. 4

№ 1/4/19 Завантажити договір 05.04.2019
302. 23644852 ЖБК № 86 "Освіта"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 8-В, м. Дніпро, 49069, Україна

№ 1/86 Завантажити договір 05.04.2019
303. 41287537 ОСББ "Шолохова-19/7"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 19, підїзд 7/Часткове фінансування поточного ремонту підїзду №7 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 (ДК 021:2015:450000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

№ 42 Завантажити договір 05.04.2019
304. 40561817 ОСББ "Донецьке шосе - 3"

проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у підїзді №3 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 3

№ 0325-2 Завантажити договір 05.04.2019
305. 40626114 ОСББ "Правди 40-Б"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,40Б

№ 19/03К Завантажити договір 05.04.2019
306. 40598903 ОСББ "Бєляєва - 22"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд 22 / Часткове фінансування поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 22. (50750000-7 - Послуги з технічног обслуговування ліфтів).

№ 0039 Завантажити договір 05.04.2019
307. 40110587 ОСББ "Дементьєва - 6"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, буд. 6, п. 1, п. 2/ Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів підїздів №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6 (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи)

№ 40 Завантажити договір 05.04.2019
308. 42022414 ОСББ "Крушельницької - 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: провулок Крушельницької, буд. 8/ Часткове фінансування поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 8 (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)

№ 45 Завантажити договір 05.04.2019
309 40047238 ОСББ "Шолохова - 19"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ 2 Завантажити договір 05.04.2019
310. 40912238 ОСББ "Шолохова - 15"

Проведення поточного ремонту системи лпадення житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 15

№ 44 Завантажити договір 05.04.2019
311. 23370248 ЖБК  - 335

Проведення поточного ремонту із заміни холодного водопостачання

№ 1 Завантажити договір 05.04.2019
312. 21945779 ОК "ЖБК № 202"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 5.

№ 77 Завантажити договір 05.04.2019
313. 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою ж/м Покровський, будинок 5В

№ 1/2019 Завантажити договір 05.04.2019
314. 40440622 ОСББ "Янтарне 75 А"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, буд. 75А, корпус 2,3,4

№ 1 Завантажити договір 05.04.2019
315. 23076218 ЖБК № 350

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 0315-2 Завантажити договір 08.04.2019
316. 40566916 ОСББ "Енергетична 5"

Проведення поточного ремонту фасаду з улаштуванням підмостків житлового будинку за адресом: вул. Енергетична, 5

№ 1/ф-19 Завантажити договір 08.04.2019
317. 40415219 ОСББ "АВАНТ 2016"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна ,буд. 67

№ 1 Завантажити договір 08.04.2019
318. 42505906 ОСББ "Сокіл-Космодромна"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективни у житловому будинку

№ 2204 Завантажити договір 08.04.2019
319. 40626219 ОСББ "Енергетична 18"

Ремонт покрівлі

№ 1 Завантажити договір 09.04.2019
320. 40630508 ОСББ "Героїв 1"

капітальний ремонт труб теплопостачання технічного поверху (підвалу) житлового будинку за адресою: просп. Героїв, буд.1

№ 5/0503 Завантажити договір 09.04.2019
321. 41935282 ОСББ "І. Мазепи - 21"

Проведення поточоного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: проспект Івана Мазепи, буд. 21

№ 1 Завантажити договір 09.04.2019
322. 41784630 ОСББ "Веселка - 12"

поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 12, підїзди 1,2 / часткове фінансування поточного ремонту ліфтового обладнання у підїздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 12 (50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів)

№ 2 Завантажити договір 09.04.2019
323. 40652956 ОСББ "Робоча 152-блоки 3/4/5/7/9"

Проведення поточного ремонту cантехсистем житлового будинку за адресою: вул.Робоча, буд.152, блоки 3/4/5/7/9

№ 01/02/19 Завантажити договір 09.04.2019
324. 40215262 ОСББ "Тополя 2/4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.34

№ 0327-4 Завантажити договір 09.04.2019
325. 42546523 ОСББ "Парусний 6"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 6

№ 0315-1 Завантажити договір 09.04.2019
326. 40360810 ОСББ "Металург - 9"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: узвіз Крутогірний, буд.9

№ 29/03 Завантажити договір 09.04.2019
327. 42282519 ОСББ "Суворова 11б"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою м. Дніпро, вул. Суворова, б.11-Б

№ 10 Завантажити договір 09.04.2019
328. 40485401 ОСББ "Полет 2015"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького,буд. 26-А

№ 3 Завантажити договір 09.04.2019
329. 40607484 ОСББ "Тітова 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Тiтова, буд. 2

№ 1/03-19 Завантажити договір 09.04.2019
330. 24601738 ЖБК № 217

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку

№ 25 Завантажити договір 09.04.2019
331. 39157119 ОСББ "Бригадна 11"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Бригадна, буд. 11

№ 03-08 Завантажити договір 11.04.2019
332. 26048795 ОСББ "Панікахи-65"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові

№ 103 Завантажити договір 11.04.2019
333. 39838209 ОСББ "Вікторія-3А"

Послуги з проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул.Юрія Савченка, 3а

№ 04-08 Завантажити договір 11.04.2019
334. 40436367 ОСББ "Кобзар-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна ОСББ «Кобзарь 2016» (для будинків, що входять до складу ОСББ «Кобзарь 2016»)

№ 113 Завантажити договір 11.04.2019
335. 40519938 ОСББ "Янгеля 22"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Янгеля, буд. 22

№ 20/19-03 Завантажити договір 11.04.2019
336. 23066651 ЖБК № 296

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд. 5, м. Дніпро

№ 26/02 Завантажити договір 11.04.2019
337. 40602821 ОСББ  "Тополя - 30/3"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їздах №№ 1-3 корпусу № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30.

№ 033 Завантажити договір 11.04.2019
338. 40649205 ОСББ " Ефективні система управління"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№ 180219/21 Завантажити договір 11.04.2019
339. 40122758 ОСББ "Мандриківська Перемога"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська,157

№ 180219/11 Завантажити договір 12.04.2019
340. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною електромереж житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 4

№ 1 Завантажити договір 15.04.2019
341. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною електромереж житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 6

№ 2 Завантажити договір 15.04.2019
342. 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, буд. 17

№ 10/04/19 Завантажити договір 15.04.2019
343. 40195257 ОСББ "Титова 27"

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

№ 03-07 Завантажити договір 15.04.2019
344. 23929112 ЖБК № 61 "Металіст"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 8-В

№ 2/61 Завантажити договір 15.04.2019
345. 21946112 ЖБК № 222

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: проспект Героїв, буд. 37, під'їзди 5,6.

№ 0410-1 Завантажити договір 17.04.2019
346. 23024782 ЖБК 408 Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 145 № 180219/15 Завантажити договір 17.04.2019
347. 40525941 ОСББ "Софія-2"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевскої, 49

№ 19/1 Завантажити договір 17.04.2019
348. 41194872 ОСББ "33 квартал"

Проведення поточного ремонту покрівлі багатоквартирного будинку за адресою: просп. Дмитра Яворницького буд. 33

№ 03-20 Завантажити договір 17.04.2019
349. 23076891 ОК ЖБК № 143 "Вулкан"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № 1, 2, 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 69

№ 0321-5 Завантажити договір 18.04.2019
350. 23643031 ЖБК -89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев`яних блоків на металопластикові у підїздах №№ 4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 82

№ 0219-2 Завантажити договір 18.04.2019
351. 40597157 ОСББ "Взаємодія 30"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові за адресою: місто Дніпро, вул. Юрія Кондратюка, будинок 30

№ 136 Завантажити договір 19.04.2019
352. 25532715 ОСББ "Добробут"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 4, корпус 2, квартира /1-30/

№ 04/03 Завантажити договір 19.04.2019
353. 23066349 ОК ЖБК - 155 "Прибой"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського буд.26

№ 2 Завантажити договір 19.04.2019
354. 23077028 ОК ЖБК 159 "Рубін"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського буд,20

№ 1 Завантажити договір 19.04.2019
355. 40608818 ОСББ "Проспект Героїв 43"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп.Героїв, буд.43

№ БД- 2 Завантажити договір 19.04.2019
356. 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту електромереж у житловому будинку за адресою: пров. Штабний, 3, м. Дніпро, Дніпропетровська область

№ М19-3 Завантажити договір 19.04.2019
357. 40727696 ОСББ "Тополя 25"

проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-1, буд.25

№ БД-3 Завантажити договір 19.04.2019
358. 40207471 ОСББ "Дарницька 11"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Дарницька, буд.11.

№ 0036 Завантажити договір 19.04.2019
359. 23077077 ОК "ЖБК № 251"

Заміна вікон у під їздах будинку на енергоефективні

№ 16 Завантажити договір 19.04.2019
360. 39686327 ОСББ "Новорічна - 75"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, буд.75

№03/02/2019 Завантажити договір 19.04.2019
361. 23075615 ОК ЖБК № 141 "Смена"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 67

№0321-6 Завантажити договір 19.04.2019
362. 40649205 ОСББ "Ефективні системи управління"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 5

№ 180219/22 Завантажити договір 19.04.2019
363. 40649205 ОСББ "Ефективні системи управління"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, буд.5 та 7

№ 1503/19 Завантажити договір 19.04.2019
364. 42135100 ОСББ "Вікторія 2018"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Новоорловська, 15

№ 1 Завантажити договір 22.04.2019
365. 41329587 ОСББ "І. Акінфієва 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Івана Акінфієва, буд. 11

№ 4-3/19 Завантажити договір 22.04.2019
366. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 3634

№ 180219/40 Завантажити договір 22.04.2019
367. 40572703 ОСББ "Сонячний 8 Дніпро"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, буд. 8

№ 02/05-19 Завантажити договір 22.04.2019
368. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлого будинку: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№ 28/3/19 Завантажити договір 23.04.2019
369. 35498073 ОСББ " Лівобережно-31"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.31

№ 77/2019 Завантажити договір 23.04.2019
370. 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: просп.Миру 71

№ 180219/20 Завантажити договір 23.04.2019
371. 40695806 ОСББ "Володимира Вернадського 33Б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського 33Б

№ 03-09 Завантажити договір 23.04.2019
372. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 102

№ 180219/7 Завантажити договір 23.04.2019
373. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 106

№ 180219/8 Завантажити договір 23.04.2019
374. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 104

№ 180219/6 Завантажити договір 23.04.2019
375. 39928681 ОСББ "Мандриківська 171"

Проведення поточного ремонтуміжпанельних швів житлового будинку за адресоу : вул. Мандриківська 171

№ 180219/5 Завантажити договір 23.04.2019
376. 40637629 ОСББ "Приватний 305"0

Ремонт ліфтів пасажирських

№ 32 Завантажити договір 23.04.2019
377. 40654492 ОСББ "Кантрі Плюс"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексеєнко, буд. 104, секція 2

№ 1 Завантажити договір 23.04.2019
378. 40614659 ОСББ "Генерала Пушкіна 1Б"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Генерала Пушкіна 1Б.

№ 180219/56 Завантажити договір 23.04.2019
379. 40614567 ОСББ "Добробуд- 204"

проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Берегова, буд. 204

№ 46 Завантажити договір 23.04.2019
380. 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15

№ 2 Завантажити договір 23.04.2019
381 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської,51

№ 6/0104 Завантажити договір 24.04.2019
382 35542530 ОСББ "Форсаж 2"

Столярні та теслярні роботи (Проведення поточного ремонту із заміни заповнення прорізів на металопластикові вироби у житловому будинку за адресою: вул. Робоча, буд 148, блока № 1)

№ 1 Завантажити договір 24.04.2019
383 40859672

ОСББ "Поля-76"

Виконання послуг щодо заміни вікон та дверей ОСББ "Поля-76" за адресою: пр.О.Поля,буд.76

№ 14/8/8478 Завантажити договір 24.04.2019
384 40614837 ОСББ "СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ 76"

Проведення поточного ремонту фасаду корпусу №1 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 76

№ 01/01.04-19 Завантажити договір 24.04.2019
385 23076365 ОК "ЖБК №127 "АКАЦІЯ"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 71

№ 0321-3 Завантажити договір 24.04.2019
386 35042589 ОСББ "БАШТА "ЛІВОБЕРЕЖНА"

Проведення поточного ремонту під*їзду житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№ 180219/19 Завантажити договір 24.04.2019
387 26005395 ОСББ "Елісон"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: просп. Миру, 49

№ 180219/20 Завантажити договір 24.04.2019
388 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 154

№ 002/5555 Завантажити договір 26.04.2019
389 40604525 ОСББ "Комфортний"

Виконання послуг з поточного ремонту електричних мереж і заміна силової електромережі ОСББ "Комфортний" за адресою: вул. Л. Стромцова, буд. 7

№ 220419 Завантажити договір 26.04.2019
390 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко-2"

Проведення поточного ремонту систем централізованого опалення під'їздів № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№ 0417-1 Завантажити договір 26.04.2019
391. 23076253 ОСББ "Оселя 344"

Проведення поточного ремонту ганків під"їздів №9,10 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна,10

№ 224 Завантажити договір 26.04.2019
392. 40510647 ОСББ "Маркета"

Поточний ремонт із заміни вікон у житловому будинку

№ 0301-3 Завантажити договір 26.04.2019
393. 40574454 ОСББ "Фестивальний,2"

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду № 4 житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 2

№ 0415-6 Завантажити договір 26.04.2019
394. 40472649 ОСББ "Жемчужина 39"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні житлового будинку за адресою: вул. Щепкіна, 39

№ 03-27 Завантажити договір 26.04.2019
395. 42388355 ОСББ "Катальпа 12"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Каспійська, буд. 12

№ БД-1 Завантажити договір 26.04.2019
396. 40499739 ОСББ "Софія 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 71 А

№ 0321-4 Завантажити договір 03.05.2019
397. 23076454 ЖБК № 173 "ГІПРОТРАНС"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Полігонна, 22

№ 180219/56 Завантажити договір 03.05.2019
398. 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 2

№  180219/16 Завантажити договір 06.05.2019
399. 23066243 ЖБК № 246

Проведення поточного ремонту під'їзду із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: ж/мПарус,3

№ 17 Завантажити договір 06.05.2019
400. 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 0327-1 Завантажити договір 07.05.2019
401. 40956500 ОСББ "Титова 9"

Ремонт покрівлі

№ 1912-18 Завантажити договір 07.05.2018
402. 21931027 ОК ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою: просп. Миру, 21

№ 180219/28 Завантажити договір 07.05.2019
403. 21931027 ОК ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп. Миру 21

№ 180219/17 Завантажити договір 07.05.2019
404. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах № № 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Новосільна,19

№ 032619 Завантажити договір 07.05.2019
405. 40563861 ОСББ "Тополя -3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 корпусу №3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13

№ 031 Завантажити договір 08.05.2019
406. 40563861 ОСББ "Тополя-3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 корпусу №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13

№ 030 Завантажити договір 08.05.2019
407. 23370700 ЖБК № 383

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Маршала Судца, буд.3

№ 6/БП Завантажити договір 08.05.2019
408. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту електричних мереж корпусу № 3 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 8/1604 Завантажити договір 08.05.2019
409. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту рамки опалення корпусу № 5 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 7/1604 Завантажити договір 08.05.2019
410. 23360155 ЖБК № 142 "Іскра"

Ремонт покрівлі житлового будинку

№ 12/4 Завантажити договір 10.05.2019
411. 40563861 ОСББ "Тополя-3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13, корпусу №4

№ 032 Завантажити договір 10.05.2019
412. 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Каверіна, 28

№ 001/5555 Завантажити договір 10.05.2019
413. 41225093 ОСББ "Велика Діївська 4-4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові корпусу №4 під`їздів № № 2,3 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4

№ 058 Завантажити договір 13.05.2019
414. 23077212 ЖБК № 259

Проведення поточного ремонту козирків під'їздів блоків В, Г житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34

№ 04261 Завантажити договір 13.05.2019
415. 40545952 ОСББ "Десята вежа"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.10

№ 040 Завантажити договір 13.05.2019
416. 40861236 ОСББ "Кремінь -2-4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№1-4 житлового будинку за адресою:вул.Батумська,2

№ 190424/1 Завантажити договір 14.05.2019
417. 34588511 ОСББ "По вулиці Калинова, будинок 70"

проведення поточного ремонту другої щитової житлового будинку за адресою: вул. Калинова,70.

№ 01.05-19 Завантажити договір 14.05.2019
418. 23068294 ЖБК № 183 "Степовик"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Калинва, 51

№ 0043 Завантажити договір 15.05.2019
419.

23643841

ЖБК 302

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № 1,2 корпусу № 1 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 79А

№02/01.0519 Завантажити договір 15.05.2019
420. 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 14/05 Завантажити договір 15.05.2019
421. 25504185 ОСББ "ДІМ"

Проведенню поточного ремонту пасажирського ліфта під’їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32.

№ ТЛ-1/19 Завантажити договір 15.05.2019
422. 42211406 ОСББ "Героїв, 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та поточний ремонт ганку з навісом у під'їзді № 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№ 1 Завантажити договір 16.05.2019
423. 40748758 ОСББ "Слобожанський 77"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: прос. Слобожанський, 77

№ 180219/31 Завантажити договір 17.05.2019
424. 23078737 ОК "ЖБК № 394"

проведення поточного ремонту електромереж корпусу №2, під'їзду №3 житлового будинку за адресою: пров. Вільний, 6.

№ 0426-3 Завантажити договір 17.05.2019
425. 40893268 ОСББ "Материк"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: пр. Гагаріна, буд.97, м.Дніпро

№180219/12 Завантажити договір 20.05.2019
426. 40893268 ОСББ "Материк"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул Марії Кюрі,буд.13 , м.Дніпро

№ 180219/50 Завантажити договір 20.05.2019
427. 24423780 ОК ЖБК № 36

Проведення поточного ремонту системи каналізації у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, 4 Г

№ 180219/62 Завантажити договір 20.05.2019
428. 40615701 ОСББ "Улюблена оселя"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 14

№ 0423-1 Завантажити договір 20.05.2019
429. 42587245 ОСББ "Героїв 21"

Встановлення вікон і пов'язаних конструкцій та поточний ремонт ганку

№ 1 Завантажити договір 20.05.2019
430. 40793381 ОСББ "Тополя 2 будинок 19"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя 3 будинок 19

№ 27 Завантажити договір 20.05.2019
431. 40720706 ОСББ "Центральне 44Г"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№ 409/46 Завантажити договір 21.05.2019
432. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 53, м.Дніпро

№ 16/2019 Завантажити договір 21.05.2019
433. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №9 житлового будинку за адресою: вул.Калинова буд.53, м.Дніпро

№ 3 Завантажити договір 21.05.2019
434. 23068816 ОК "ЖБК № 98 "Дніпро-2"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Калинова,84

№ 0321-2 Завантажити договір 22.05.2019
435. 20240137 ЖБК № 15 "НАУКА"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: просп. Гагаріна, 99

№ 180219/10 Завантажити договір 23.05.2019
436. 23076046 ОК  ЖБК № 10 "Днепр"

Проведення поточного ремонту під'їздів за адресою : пров.Героїв Крут,2

№  180219/13 Завантажити договір 23.05.2019

437.

40583275 ОСББ "Березинська 37"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Березинська,37

№ 0415-3 Завантажити договір 24.05.2019
438. 26050194 ОСББ "Восход"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 149

№180219/10 Завантажити договір 24.05.2019
439. 23068058 ОК ЖБК 79 "Газовщик" Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення в підвалі житлового будинку за адресою: просп. олександра Поля, 107 В № 180219/60 Завантажити договір 28.05.2019
440. 23372885 ОК ЖБК № 232 

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їздах № № 9, 10 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 40

№ 36 Завантажити договір 28.05.2019
441. 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусу № 4 житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134

№ 0516-1

Завантажити договір

28.05.2019
442. 41759509 ОСББ "Гідропаркова 11 п 7-8"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 7, 8 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 1 Завантажити договір 28.05.2019
443. 40521013 ОСББ "Гідропаркова 11 п 1-3"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова 11, п. 1-3

№ 86 Завантажити договір 28.05.2019
444. 42093438 ОСББ "Моніторна 7,11 - 15"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, п. 11, 13,14, 15

№ 87 Завантажити договір 28.05.2019
445. 23065947 ОК ЖБК № 66 "АВАНГАРД"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підіздах №№1-4 житлового будинку за адресою: вул. Батумська,7

№ 190425/1

Завантажити договір

28.05.2019
446. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді #3 житлового будинку за адресою пр. Слобожанський, 60

№ 2704 Завантажити договір 28.05.2019
447. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді #2 житлового будинку за адресою пр. Слобожанський,60

№ 2703 Завантажити договір 28.05.2019
448. 40448485 ОСББ "Араратський"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №№ 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11

№ 104 Завантажити договір 28.05.2019
449. 23066579 ЖБК № 310

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: 49000, м. Дніпро, вулиця Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд.13

№ 310/1 Завантажити договір 30.05.2019
450. 40564980 ОСББ "Ломывське-7"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 2,6 житлового будинку за адресою : вул. Шолохова, 7.

№ 0325-3 Завантажити договір 30.05.2019
451. 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№ 180219/18 Завантажити договір 30.05.2019
452. 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№ 180219/27 Завантажити договір 30.05.2019
453. 21945785 ЖБК № 284

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: 49000, м.Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, буд. 54

№ 284/1 Завантажити договір 30.05.2019
454. 40500162 ОСББ "Вознесенська 25"

Проведення поточного ремонту систем електропостачання житлового будинку за адресою вул. Вознесенська, 25

№ 28/05-1 Завантажити договір 30.05.2019
455. 40024472 ОСББ "Квіткове 27,27-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під їзді № 2 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, 27 а

№ 24/5-n Завантажити договір 30.05.2019
456. 40024472 ОСББ "Квіткове 27,27-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевского 27

№ 23/05-n Завантажити договір 30.05.2019
457. 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Брянський, 12

№ 1 Завантажити договір 31.05.2019
458. 40101373 ОСББ "ПРОСПЕКТ МИРУ 89-91"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 89

№ 180219/22 Завантажити договір 03.06.2019
459. 40820776 ОСББ "Дементьэва 14"

послуги з проведення поточного ремонту, а саме заміна дверей на металопластикові у будинку №14 по вул. Дементьєва

№ 10/05-Д Завантажити договір 04.06.2019
460. 39843905 ОСББ "Робоча-73"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Робоча, буд.73

№ 19/7 Завантажити договір 04.06.2019
461. 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведенню поточного ремонту пасажирського ліфта під’їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32.

№ ТЛ-1/19 Завантажити договір 06.06.2019
462. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

поточний ремонт вимощення у під'їздах

№ 2 Завантажити договір 07.06.2019
463. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту систем холодного водопостачання та опалення житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 53.

№ 53/19/4 Завантажити договір 07.06.2019
464. 42546523 ОСББ "Парусний 6"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 6

№ 59/824644 Завантажити договір 07.06.2019
465. 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Поточний ремонт системи опалення

№ 15 Завантажити договір 07.06.2019
466. 23076187 ОК "ЖБК № 397"

Проведення поточного ремонту м"якої покрівлі корпусу №1 під"їзду №2 житлового будинку за адресою м. Дніпро, провулок Вільний, будинок 6, корпус 1

№ 0415-5 Завантажити договір 07.06.2019
467. 42405328 ОСББ "Петра Калнишевського 34"

Інші завершальні будівельні роботи ( Проведення поточного ремонту сходових кліток у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, 34)

№ 1 Завантажити договір 10.06.2019
468. 23067981 ОК ЖБК № 120 "Вогник"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 59.

№ 1 Завантажити договір 10.06.2019
469. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, 13

№ 180219/41 Завантажити договір 10.06.2019
470. 40464313 ОСББ "П. Орлика 21, 21А"

Проведення поточного ремонту зливової системи житлових будинків за адресами: просп. Пилипа Орлика, 21, 21А

№ 1 Завантажити договір 11.06.2019
471. 40279677 ОСББ "Слави 8"

поточний ремонт із заміни вікон

№ 3 Завантажити договір 11.06.2019
472. 23361120 ЖБК № 185 "Союз"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів технічного поверху на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 12

№ 1 Завантажити договір 11.06.2019
473. 23066622 ЖБК № 346

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду № 6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 01 Завантажити договір 11.06.2019
474. 40586983 ОСББ "Хмельницького 8Д"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 8 Д

№ 180219/63 Завантажити договір 12.06.2019
475. 40554071 ОСББ "Гідропаркова,9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9.

№ 67/824404 Завантажити договір 13.06.2019
476. 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах №№ 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Тверська,15.

№ 01/06 Завантажити договір 18.06.2019
477. 40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Березинська, 45

№ 180219/40 Завантажити договір 18.06.2019
478. 40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту під'їздів №1,3 житлового будинку за адресою: вул.Березинська, 45

№ 0426-2 Завантажити договір 18.06.2019
479. 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту для ОСББ "Ломівське-7", а саме: з заміни дверей на металопластикові у під'їзді №1 у будинку №7 по вул. Шолохова

№ 081 Завантажити договір 18.06.2019
480. 41127555 ОСББ "Фестивальний 12"

Проведення поточного ремонту централізованного опалення у під'їздах №1,2,3 житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 12

№ 0327-2 Завантажити договір 19.06.2019
481. 23068704 ЖБК № 351

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№ 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 1 Завантажити договір 19.06.2019
482. 42365591 ОСББ "Зоряний 110"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 110

№ 17052019 Завантажити договір 20.06.2019
483. 40484502 ОСББ "Чернишевського-15"

послуга з Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: вул.Чернишевського, 15

№ 11/06/19 Завантажити договір 20.06.2019
484. 23068182 ЖБК № 240

Проведення поточного ремонту під’їзду житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№ 202 Завантажити договір 20.06.2019
485. 23371288 ЖБК № 260

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові корпусу # 3 під’їздив # # 1,2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд. 23

№ 140 Завантажити договір 20.06.2019
486. 23360468 ЖБК 245

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою:ж/м Парус,буд.6

№ 18 Завантажити договір 20.06.2019
487. 23360468 ЖБК № 245

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлового будинку за адресою:ж/м Парус,буд.6

№ 2 Завантажити договір 20.06.2019
488. 21858678 ОК ЖБК № 410 

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою :Вул.Велика Діївська,буд.12

№ 28 Завантажити договір 20.06.2019
489. 40219073 ОСББ "Тверская 19"

Проведення поточного ремонту ліфтфв у під'їздах №№ 1,3 житлового будинку за адресою: вул.Тверська,19

№ 14 Завантажити договір 21.06.2019
490. 40386230 ОСББ "Старокозацька 10-Грушевського 3Б"

Проведення поточного ремонту фасаду житлових будинків за адресою: вул.Грушевського 3б та вул.Старокозацька 10

№ 12/06 Завантажити договір 24.06.2019
491. 40661735 ОСББ "Парусний 12"

Поточний ремонт електромереж житлового будинка за адресою:провул.Парусний,12

№ 20 Завантажити договір 24.06.2019
492. 40473862 ОСББ "Пушкіна, 31-Б"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №1,4 житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна, 31 Б (ОСББ «Пушкіна, 31-Б»

№ 409/47 Завантажити договір 25.06.2019
493. 42588940 ОСББ "Перемога-25"

Встановлення дверей, вікон і пов'язаних конструкцій .

№ 31/05 Завантажити договір 26.06.2019
494. 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 91

№ 180219/24 Завантажити договір 26.06.2019
495. 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 2

№ 180219/29 Завантажити договір 26.06.2019
496. 40822925

ОСББ "Галицького 43"

Проведення поточного ремонту під"їзду №1 та улаштування укосів на сходових клітках житлового будинку за адресою ; вул. Данила Галицького, 43

№ 7 Завантажити договір 26.06.2019
497. 40755094 ОСББ "Мандри"

послуги з проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Мандриківська, 143

№ 180219/52 Завантажити договір 26.06.2019
498. 42095896 ОСББ "ПАРУС 1Е"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах №4 житлового будинку за адресою: ж\м Парус, 1 Е

№ 60/824631 Завантажити договір 27.06.2019
499. 42911440 ОСББ "Моніторна 7, п.4-5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під'їздах №№ 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 7

№ 68/824426 Завантажити договір 27.06.2019
500. 40389582 ОСББ "Монітрно 10"

Поточний ремонт ліфтового обладнання за адресою м.Дніпро вул.Моніторна 10 блок 3

№ 4 Завантажити договір 27.06.2019
501. 33184461 ОСББ "Дружний

Проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Січових Стрільців, б.90-Д

№ 4 Завантажити договір 01.07.2019
502. 23067142 ЖБК № 220

Проведення поточного ремонту обладнання та кабіни ліфта під’їзду №3 житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, 3П

№ 18 Завантажити договір 01.07.2019
503. 34314687 ОСББ "Зоряний"

Розробка проектної документації "Капітальний ремонт дахової котельні: бульвар Зоряний, 1, м. Дніпро

№ 05-05/19 Завантажити договір 01.07.2019
504. 41136590 ОСББ "Мандриківська-161"

Проведення поточного ремонту під`їзду №4 із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 161.

№180219/16 Завантажити договір 01.07.2019
505. 23075911 ЖБК № 343 Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Марії Лисиченко,9 №181 Завантажити договір 03.07.2019
506. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

витратні матеріали

№4 Завантажити договір 05.07.2019
507. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

улаштування віконних укосів

№5 Завантажити договір 05.07.2019
508. 23068058 ЖБК "ГАЗОВЩИК" 79 ремонт покрівлі під'їзда №2/79 Завантажити договір 05.07.2019
509. 42704733 ОСББ "ПАРУС 1 -ИК"

ремонт електричних систем

№205 Завантажити договір 05.07.2019
510. 40442855 ОСББ "10 Героїв"

проведення поточного ремонту фасаду підїздів № 6,7,8, житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10.

№ 0603-1 Завантажити договір 05.07.2019
511. 42253713 ОСББ "Осіння-9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Осіння, буд.9.

№0228-4 Завантажити договір 09.07.2019
512. 40906271 ОСББ "Дніпровське-555"

Поточний ремонт центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд. 10

№0604-1 Завантажити договір 09.07.2019
513. 23929419 ЖБК "Вчитель"

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: просп.Гагаріна, 63

№180219/51 Завантажити договір 09.07.2019
514. 40483116 ОСББ "Героїв 27"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та поточний ремонт ганку з навісом у підїзді №6 житлового будинку за адресою : просп. Героїв, буд.27

№4 Завантажити договір 10.07.2019
515. 40810417 ОСББ "Парус 1 ВГД"

Поточний ремонт під'їзду

№58/824625 Завантажити договір 10.07.2019
516. 40993631 ОСББ "Бульвар Слави 10"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0604-5 Завантажити договір 16.07.2019
517. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту системи опалення корпусу № 5 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№11/0407 Завантажити договір 16.07.2019
518. 23077212 ОК "ЖБК №259"

Поточний ремонт системи водопостачання у підвалах корпусів "В" та "Г" житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34

№26/06 Завантажити договір 16.07.2019
519. 40295201 ОСББ "К47А"

Проведення поточного ремонту цоколя та вимощення житлового будинку за адресою: вул. Косіора, 47А

№0320-1 Завантажити договір 16.07.2019
520. 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 47

№0304-4 Завантажити договір 16.07.2019
521. 40614224 ОСББ "Перемоги 15-17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, 17

№1 Завантажити договір 16.07.2019
522. 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 108

№180219/71 Завантажити договір 16.07.2019
523. 40449489 ОСББ "КОСМОС-161"

Проведення поточного ремонту систем опалення та холодного водопостачання житлового будинку за адресою проспект Гагаріна , буд.№161

№180219/68 Завантажити договір 16.07.2019
524. 23362214 ЖБК №51 "Швейник-3"

Проведення поточного ремонту під'їздів № 2-4 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 10 Б.

№1/51 Завантажити договір 16.07.2019
525. 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни каналізації та холодного водопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№0705/КВ/1 Завантажити договір 16.07.2019
526. 42704733 ОСББ "ПАРУС 1-ИК"

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлових будинків за адресами: ж/м Парус, 1 И, 1 К

№0705-ОП/2 Завантажити договір 16.07.2019
527. 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

Проведення поточного ремонту тумб ліфтових шахт житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 4.

№24 Завантажити договір 17.07.2019
528. 23644728 ЖБК №294

Поточний ремонт підїздів№№13,14 житлового будинку за адресою:вул.Велика Діївська,40

№33

Завантажити договір 17.07.2019
529. 23360936 ЖБК №353

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул.Моніторна буд.10

№38 Завантажити договір 17.07.2019
530. 40748758 ОСББ "Слобожанський 77"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресом: пр-кт Слобожанський, буд. 77

№3 Завантажити договір 18.07.2019
531. 40695806 ОСББ "Володимира Вернадського 33Б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського 33Б

№03-09 Завантажити договір 18.07.2019
532. 23068348 ОК "ЖБК-121"

Поточний ремонт фасаду житлового будинку

№0711-1 Завантажити договір 19.07.2019
533. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах жилтового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№180219/43 Завантажити договір 19.07.2019
534. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлого будинку: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№28/3/19 Завантажити договір 19.07.2019
535. 42482910 ОСББ "ФОРТЕЦЯ 188"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, буд. 188

№18072019 Завантажити договір 22.07.2019
536. 41953212 ОСББ "О.Поля, 109"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 109

№6 Завантажити договір 23.07.2019
537. 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№Р2019-007 Завантажити договір 23.07.2019
538. 23360577 ОК ЖБК №60 "Залізничник-2"

проведення поточного ремонту жорсткої покрівлі житлового будинку за адресою вул. Абхазька б.6

№180219/62 Завантажити договір 23.07.2019
539. 24990154 ОК ЖБК-213

Поточний ремонт під'їздів №1,2 та ремонт підлоги у під'їздах житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 15

№1 Завантажити договір 23.07.2019
540. 23362839 ОК ЖБК №182 "Побутовець"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 71, м. Дніпро.

№18/2019 Завантажити договір 23.07.2019
541. 40188229 ОСББ "ЯНТАРЬ 40"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна,40, м. Дніпро

№20/2019 Завантажити договір 23.07.2019
542. 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного труб системи опалення житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 12.

№2405 Завантажити договір 24.07.2019
543. 42277273 ОСББ "Вільний 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку

№180219/34 Завантажити договір 24.07.2019
544. 42277273 ОСББ "Вільний 4"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку

№0415-1 Завантажити договір 24.07.2019
545. 23076218 ЖБК №350

ппроведення поточного ремонту покрівлі під'їздів №9,10,11 житлового будинку за адресою вул.Гідропаркова,11

№18 Завантажити договір 24.07.2019
546. 40841780 ОСББ "Захарченко 64"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 6

№180219/57 Завантажити договір 24.07.2019
547. 40627170 ОСББ "НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО 106"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексєєнко, буд. 106

№0605-1 Завантажити договір 24.07.2019
548. 40841780 ОСББ "Захарченко 64"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під']здах житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 6

№0415-4 Завантажити договір 24.07.2019
549. 40566548 ОСББ "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту фасаду під’їздів № № 1 – 7 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 6

№0415-2 Завантажити договір 24.07.2019
550. 42111650 ОСББ "Штаб"

код ДК 021:2015-44221100-6- Вікна (поточний ремонт, заміна вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку )

№3422 Завантажити договір 24.07.2019
551. 40724192 ОСББ "Осіння-5-7"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 8 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 5

№0711-5 Завантажити договір 25.07.2019
552. 23068302 ЖБК №93 "Петровка"

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Д. Галицького, 16

№190719 Завантажити договір 25.07.2019
553. 40499409 ОСББ "Сонячний-44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул.Маршала Малиновського,44

№07/44 Завантажити договір 25.07.2019
554. 40432040 ОСББ "Тополь-3"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1,2 житлового будинку за адресою: ж\м Тополя-3, буд. 24

№038 Завантажити договір 26.07.2019
555. 23068727 ОК ЖБК №188

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 77

№0321-7 Завантажити договір 26.07.2019
556. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, буд. 13

№3/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
557. 40544105 ОСББ "Кобзар-3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, буд. 3

№2/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
558. 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: пр-кт Миру, буд. 25

№1/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
559. 40588472 ОСББ "Набережна Перемоги 68"

Проведення поточного ремонту під’їзду житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 68

№2/7-19 Завантажити договір 26.07.2019
560. 40415795 ОСББ "Штурманський 5"

проведення поточного ремонту труб опалення та каналізації житлового будинку

№19 Завантажити договір 26.07.2019
561. 40415795 ОСББ "Штурманський 5"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою пров.Штурманський,5

№18 Завантажити договір 26.07.2019
562. 40588472 ОСББ "Набережна Перемоги 68"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд 68.

№17/7-19 Завантажити договір 26.07.2019
563. 41059726 ОСББ "Космос у Соборному"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові

№180219/69 Завантажити договір 26.07.2019
564. 42123949 ОСББ "Миру-3"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пр. Миру, буд.. 3

№20190731 Завантажити договір 31.07.2019
565. 23025037 ЖБК №273

Проведення поточного ремонту вимощення корпусу № 8 житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 108. м. Дніпро (бюджетні кошти)

№180219/72 Завантажити договір 29.07.2019
566. 40620065 ОСББ "Байкальська 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул.Байкальска, 11

№1/2019-Б Завантажити договір 29.07.2019
567. 40588687 ОСББ "Правда 82"

Проведення поточного ремонту цоколю та вимощення житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 82

№1/2019-П Завантажити договір 29.07.2019
568. 40546207 ОСББ "Ю. Кондратюка, 16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№10 Завантажити договір 30.07.2019
569. 42135100 ОСББ "ВІКТОРІЯ 2018"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Новоорловська, 15

№1 Завантажити договір 30.07.2019
570. 40573602 ОСББ "Бульвар Слави 4"

Проведення поточного ремонту з улаштування віконих укосів у підїзді №1 житлового будинку за адресою: бульв. Слави,4.

№24/07/19 Завантажити договір 31.07.2019
571. 40847101 ОСББ "КАРАВАЄВА-30"

Замена окон и частичный ремонт подъезда (откосы на окна, подоконники , изготовления решеток на окна )

№189 Завантажити договір 31.07.2019
572. 23077011 ЖБК №418

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою:м. Дніпро, вулиця Новорiчна, будинок 79 ( Джерело фінансування " міський бюджет").

№3420 Завантажити договір 05.08.2019
573. 23644958 ЖБК №388

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 49 ( джерело фінансування " міський бюджет")

№180219/72 Завантажити договір 05.08.2019
574. 40744968 ОСББ "Каруни 45"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою вул.Каруни, 45.

№1406 Завантажити договір 05.08.2019
575. 21904929 ЖБК №283

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання у під'їздах № № 21, 22, 23 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 4 ( джерело фінансування " міський бюджет").

№0604-3 Завантажити договір 05.08.2019
576. 40412904 ОСББ "Квітуча калина"

Проведення поточного ремонту електромереж (щитова) у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, 11

№0719-2 Завантажити договір 05.08.2019
577. 23372036 ЖБК №384

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 53

№3017 Завантажити договір 05.08.2019
578. 23077005 ОК ЖБК №387

Проведення поточного ремонту із заміни холодного водопостачання у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6.

№10020 Завантажити договір 05.08.2019
579. 23078772 ОК ЖБК №126 "Метизник"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№0321-1 Завантажити договір 06.08.2019
580. 40118015 ОСББ "Запорізьке Шосе 80"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластивові у під’їздах № 2, 5, 11 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд. 80

№068 Завантажити договір 06.08.2019
581. 40882743 ОСББ "Мініна-7"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних та віконних блоків на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 7

№180219/63 Завантажити договір 06.08.2019
582. 23362839 ОК ЖБК №182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою : вул. Калинова, 71

№2/2019 Завантажити договір 06.08.2019
583. 23360155 ЖБК №142 "Іскра"

Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою : вул.Коробова,б.2

№29/6 Завантажити договір 06.08.2019
584. 23076313 ЖБК "Парус-239"

поточний ремонт підїздів №№1,2 житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,4

№15 Завантажити договір 06.08.2019
585. 39851900 ОСББ "КІРОВА-43,45"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних та віконних блоків на металопластикові у підї'здах житлового будинку за адресою: просп.Олександра Поля ,45

№180219/70 Завантажити договір 06.08.2019
586. 21928232 ОСББ "Сигнал"

Електромонтажні роботи ( проведення поточного ремонту із поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою: вул Новокримська, 2.

№1 Завантажити договір 07.08.2019
587. 40745432 ОСББ "Калинова-61"

проведення послуг з поточного ремонту ліфтового обладнання у підїзді №5 житлового будинку за адресою: вул. Калинова 61

№5/19 Завантажити договір 07.08.2019
588. 40164192 ОСББ "Будьонного 81"

Поточний ремонт під’їзду житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 81

№6 Завантажити договір 08.08.2019
589. 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою ; вул. Данила Галицького, 43

№8 Завантажити договір 08.08.2019
590. 23078559 ЖБК №264

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Волинська, 5А

№4/19 Завантажити договір 08.08.2019
591. 40508250 ОСББ "Гоголівський"

Проведення поточного ремонту підвалу житлового будинку за адресою: віл. Гоголя, буд.9

№1 Завантажити договір 08.08.2019
592. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту системи опалення під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 8

№1 Завантажити договір 08.08.2019
593. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: вулиця Батумська, 10

№2 Завантажити договір 08.08.2019
594. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Слобожанський, 72

№3 Завантажити договір 08.08.2019
595. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №1 житлового будинку за адресою: вулиця Батумська, 8

№4 Завантажити договір 08.08.2019
596. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: проспект Слобожанський, 74

№5 Завантажити договір 08.08.2019
597. 23068578 ЖБК №345

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під`їздах №№ 13, 14 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10 (ЖБК «345»)

№62/824650 Завантажити договір 09.08.2019
598. 23068578 ЖБК №345

Поточний ремонт Ганків з вхідною площадкою під'їздів № № 13,14 житлового будинку за адресою: 49018, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОНІТОРНА, будинок 10, під'їзд № № 13,14

№130 Завантажити договір 09.08.2019
599. 23067934 ЖБК №367

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 6 житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№178 Завантажити договір 09.08.2019
600. 23068294 ЖБК №183 "Стеновик"

Проведення поточного ремонту ганків біля входу в під'їзд житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51

№17/2019 Завантажити договір 12.08.2019
601. 40685740 ОСББ "Кедріна 49"

Проведення поточного ремонту ділянки зливової каналізації житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна 49

№Р2019-006 Завантажити договір 12.08.2019
602. 40685740 ОСББ "Кедріна 49"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна,49

№Р2019-005 Завантажити договір 12.08.2019
603. 40744910 ОСББ "Пр. Героїв, 4 №18,19,20

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №19 житлового будинку за адресою: просп. Героїв,4

№0603-2 Завантажити договір 12.08.2019
604. 23362941 ОК "ЖБК "Трубник-3" №177"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою:вул.Гулі Корольової,28

№0711-4 Завантажити договір 12.08.2019
605. 40509123 ОСББ "Велика Діївська 40"

Проведення поточного ремонту покрівлі під’їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 40

№22 Завантажити договір 13.08.2019
606. 42289488 ОСББ "Миру 2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 2

№0327-3 Завантажити договір 13.08.2019
607. 23076483 ОК "ЖБК №293"

Поточний ремонт під"їздів житлового будинку вул.Велика Діївська,46, блоки 6,7

№3-06 Завантажити договір 13.08.2019
608. 40415219 ОСББ "АВАНТ 2016"

Проведення поточного ремонту під'їзду із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна, 67

№2 Завантажити договір 13.08.2019
609. 41343334 ОСББ "Донецьке шосе-121"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 2, 3 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№0803-3 Завантажити договір 14.08.2019
610. 21945785 ЖБК №284

Проведення поточного ремонту під’їздів і з заміни дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 54

№180219/65 Завантажити договір 14.08.2019
611. 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 15

№5607/18ТД Завантажити договір 16.08.2019
612. 21945785 ЖБК №284

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: 49000, м.Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, буд. 54

№284/1 Завантажити договір 19.08.2019
613. 23066579 ЖБК №310

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: 49000, м. Дніпро, вулиця Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд.13

№310/1 Завантажити договір 19.08.2019
614. 23066579 ЖБК №310

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 13

№180219/64 Завантажити договір 19.08.2019
615. 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№0705-2 Завантажити договір 19.08.2019
616. 40064536 ОСББ "Євпаторійська 100"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Євпаторійська, 100

№0301-7 Завантажити договір 19.08.2019
617. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів та ганку з навісом у під'їзді № 6 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№2 Завантажити договір 19.08.2019
618. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під'їзді № 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№3 Завантажити договір 19.08.2019
619. 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Проведення поточного ремонту електромереж у житлових будинках за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та 106

№14082019 Завантажити договір 19.08.2019
620. 24990154 ОК "ЖБК №213"

Поточний ремонт ганку з навісом у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 13

№1 Завантажити договір 19.08.2019
621. 24990154 ОК "ЖБК №213"

Поточний ремонт ганку з навісом у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 15

№2 Завантажити договір 19.08.2019
622. 42478144 ОСББ "Петра Калнишевського 12"

Встановлення вікон (Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №1 житлового будинку за адресою:проспект Петра Калнишевського,12)

№1 Завантажити договір 19.08.2019
623. 42014953 ОСББ "Гоголя 17"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, 17

№14/2907 Завантажити договір 19.08.2019
624. 42496022 ОСББ "Л.СТРОМЦОВА 4,6"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, буд. 4,6

№290719 Завантажити договір 19.08.2019
625. 42365591 ОСББ "Зоряний 110"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 110

№114/865554 Завантажити договір 20.08.2019
626. 41151095 ОСББ "Козакова"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові, блока №1 житлового будинку за адресою: вул. Казакова, 4А

№180219/68 Завантажити договір 20.08.2019
627. 23067946 ЖБК №267

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові під'їзду № 2 житлового будинку за адресою : вул.Максима Дія ,8

№0705-4 Завантажити договір 20.08.2019
628. 40611658 ОСББ "Сокіл - 6"

Капітальний ремонт з утеплення зовнішніх стін та перекриття 9-ти поверхового житлового будинку за адресою: жилмасив Сокіл,буд № 6 ,м. Дніпро

№19/45 Завантажити договір 20.08.2019
629. 42514711 ОСББ "Казакевича 6"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Казакевича, буд. 6

№1/08-2019 Завантажити договір 20.08.2019
630. 39595282 ОСББ "Добрий господар Героїв - 40"

Виконання робіт з оцінки технічного стану технічного поверху під'їзду №11 житлового будинку за адресою: просп.Героїв, 40 з видічею звіту

№30-07/2019 Завантажити договір 21.08.2019
631. 40663884 ОСББ "ПОЛСТАСІМ"

Проведення поточного ремонту козирків житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 57

№1 Завантажити договір 21.08.2019
632. 40272850 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ №1-А"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 1-А.

№0301-6 Завантажити договір 21.08.2019
633. 42111048 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 21"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Петра Калнишевського, 21

№0711-2 Завантажити договір 21.08.2019
634. 42404130 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12"

Проведення поточного ремонту із заміни електроосвітлення під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12.

№0711-3 Завантажити договір 21.08.2019
635. 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем будинку за адресою: просп.Миру 71

№0801-1 Завантажити договір 21.08.2019
636. 41075444 ОСББ "Святослава Хороброго-33"

Проведення поточного ремонту покрівлі за адресою вул. Святослава Хороброго, 33

№17 Завантажити договір