ОСББ, ЖБК та ОСН

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що з грудня 2017 року запущено веб-сайт ОСББ Дніпро http://osbb.dniprorada.gov.ua/

 

У зв'язку із визначенням переліку переможців конкурсу співфінансування діяльності ОСББ. Інформуємо Вас про можливість отримання листів-повідомлень в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради.

Запрошуємо представників ОСББ м. Дніпра на зустріч із міським головою Філатовим Борисом Альбертовичем з питань обговорення програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Усім бажаючим прийняти участь у заході просимо заповнити ФОРМУ

Перелік ОСББ у м. Дніпрі (станом на 01.06.2017)

Аналітичний звіт житлового фонду м. Дніпра

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2017 рік

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2016 рік

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл з представниками з державної реєстрації

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл в ДПІ АНД району м. Дніпра

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2010 № 5/6 "Про місцеві податки і збори на території міста"

Одним з пріоритетних завдань Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки є запровадження ефективних форм управління житловими будинками. Вирішення зазначеного завдання забезпечується, насамперед, створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також впровадженням конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг.

Термін "ОСББ" вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі  України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання. Але аналог цього терміну "кондомініум" (у перекладі з латині - "спільне володіння майном") з'явився ще у древньому Римі, коли виникла необхідність різним сім'ям жити у одному будинку і вирішувати багато спільних питань. З того часу у всіх без винятку країнах світу такі об'єднання (у тих або інших формах) стали основою організації спільного проживання людей, альтернативи якої немає.


Консультаційну та методичну допомогу, стосовно створення та діяльності ОСББ, а також допомогу у юридичному супроводі процесу створення ОСББ та у професійному навчанні голів правлінь (керуючих) об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можна отримати у відділі по роботі з органами самоорганізації населення та об'єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мечникова, 6, каб.14, або за телефоном (056) 785-82-14 (з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00).

Методичні рекомендації для ініціативної групи по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

1. Інформація для мешканців багатоквартирного будинку.

  В Україні статус ОСББ визначається Законом України "Про    об'єднання співвласників багатоквартирного будинку",    згідно зі статтею 1 цього Закону ОСББ - це юридична особа,  створена власниками приміщень для сприяння  використання їхнього власного майна та управління,  утримання i використання неподільного та загального  майна. Тобто об'єднання має печатку, банківській рахунок,  укладає цивільно-правові договори, за своїми  зобов'язаннями відповідає своїм майном (але не особистим  і не спільним майном своїх членів), є неприбутковою  організацією.

На відміну від будинків комунальної власності, члени ОСББ самостійно визначають кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку, структуру i стиль управління, формують штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату (управителя, сантехніка, двірника, електрика, бухгалтера, консьєржа тощо), мають право оптимального вибору виконавців житлово-експлуатаційних послуг, самі визначають черговість проведення поточного ремонту i головне - набувають реального впливу на якість цих робіт. ОСББ має більші, ніж окремі мешканці, можливості вимагати від постачальників комунальних послуг виконання умов договорів, які воно уклало. Прибудинкову територію у свою власність може отримати тільки ОСББ, у той час, як власники квартир - співвласники будинку, такої можливості не мають. Після прийому будинку на свій баланс ОСББ може здавати у оренду допоміжні приміщення i скеровувати ці кошти на поліпшення технічного стану житла.

Відповідно до статті 24 вищезгаданого Закону, колишній власник будинку (як правило - місцева рада) зобов'язаний прийняти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті. Новостворене ОСББ не відповідає за борги мешканців будинку, які у них залишились.

ОСББ має особливості оподаткування - воно за законом не платить податок на прибуток у частині основної своєї діяльності.

Зрозуміло, що ці права поєднуються i з обов'язками, головними з яких є забезпечення своєчасної сплати мешканцями внесків за житлово-комунальні послуги, та утримання будинку у належному технічному i санітарному стані.

ОСББ побудоване за суто демократичними засадами. Відповідно до статті 9 Закону членом ОСББ може бути кожний, хто є власником (співвласником) житлового або нежитлового приміщення будинку. Члени ОСББ мають право бути обирати i бути обраними у керівні органи - Правління i ревізійну комісію; беззастережно ознайомитись з документами об'єднання; у кількості 20% можуть скликати позачергові збори без рішення на те Правління i у тому числі достроково переобрати керівництво. Ці права i обов'язки докладно закріплені у Типовому статуті ОСББ, з розподілом між: зборами, Правлінням, зборами уповноважених, а також членами об'єднання.

ОСББ має достатньо широкий простір вибору принципів свого господарювання. Так, згідно із статтею 11 цього Закону, воно може передати свій будинок на баланс i обслуговування житлово-експлуатаційній організації будь-якої організаційно-правової форми, в тому числі залишити будинок на обслуговуванні у комунальному ЖЕКу, може укласти з ЖЕКом договори лише та деякі послуги, може самостійно проводити повне обслуговування житла, укласти прямі договори з постачальниками комунальних послуг.

2. Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:

 • Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається i не затверджується, а є самопризначеною.
 • Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - ознайомитись у першу чергу:
  • Закони України:

а. "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;

б. "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1875-IV;

в. "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. № 2482-ХІІ;

 • Постанови Кабінету Міністрів України:

а. "Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. № 45;

б. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги " від 01.06.11 р. № 869;

в. "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води i водовідведення" від 21.07.05 р. № 630;

г. "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242;

д. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи"

 • Накази Держжитлокомунгоспу України:

а. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 17.05.05 р. № 76;

б. "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових i нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;

в. "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.08.04 р. № 150;

3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники:

 • реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- i водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
 • реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, встановлений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу. Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.

4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту.

При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. Ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті.

5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир i нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.

6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань i напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.

7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів i повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.

8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління i ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.

9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.

Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, i також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.

10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:

а) протокол установчих зборів;

б) статут з підписами членів ОСББ;

в) реєстраційну форму Ф-1, затверджену Наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.11 р.;

г) список членів ОСББ згідно зразка що встановлений Постановою КМУ № 1521.

До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна.

Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно Постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту i порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради. На підставі рішення сесії формується комісія по прийому-передачі будинку. Її головою є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.

ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):

 • затверджений статут ОСББ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • довідку про включення до ЄДРПОУ;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
 • документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
 • копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
 • позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.

У деяких містах цей перелік може бути меншим.

Договори на 2018 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою просп. Богдана Хмельницького, 6

№ 05-Г Завантажити договір 05.07.18
2 23068271 ОК "ЖБК №386" Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 0406-4 Завантажити Договір 05.07.18
3

 

23068638

 

ОК ЖБК № 295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Велика  Діївська 40

№ 197/5

Завантажити договір

05.07.18
4
40572064
ОСББ "Іподром"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Богдана Хмельницького 16 А.

№1 Завантажити договір 16.07.18

 

5

 

40588645 ОСББ "Будівельників - 14Б"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Будівельників, 14-Б

№3506/18ТД Завантажити договір 16.07.18

 

6

 

23929170

ЖБК № 92 "8 марта"

Проведення поточногоремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1;2;3 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,63

№ 265 Завантажити договір 16.07.18
7 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№0705-1

Завантажити договір

16.07.18
8 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту сантехсистем теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№ 0705-1 Завантажити договір 16.07.18
9 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді №5 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 68

№ 267 Завантажити договір 17.07.18
10 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту укосів вікон сходової клітини житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5

№ 17/05-1 Завантажити договір 17.07.18
11 23068644 ОК «ЖБК №73 «Юність» Поточний ремонт  покрівлі  під'іздів № № 2, 3  житлового будинку за   адресою:  проспект  Олександра. Поля, 107А № 1/73 Завантажити договір 20.07.18
12 23076922 ОК "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №166 "КАРПАТИ" Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Б. Хмельницького,4 № 1/166 Завантажити договір 20.07.18
13 39715216 ОСББ "152 Дивізії, буд. 2а" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї дивізії, 2 А.  № 0518-1 Завантажити договір 25.07.18
14 40810417 ОСББ "Парус ІВГД" Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №1 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В. № 0018 Завантажити договір 25.07.18
15 23076307 ОК ЖБК 316 Проведення поточного ремонту під’їзду №6 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,11 № 34 Завантажити договір 26.07.18
16 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15" Поточний ремонт електросистем житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15 № 119 Завантажити договір 26.07.18
17 39801671 ОСББ "Шелгунова 10" Проведення поточного ремонту під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,10 № 35 Завантажити договір 26.07.18
18 40481480 ОСББ "Галицького 71" Проведення поточного ремонту під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького 71. № 3 Завантажити договір 27.07.18
19 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А

№ 1207/18-ПР Завантажити договір 27.07.18
20 40574145 ОСББ "Крушельницької,1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 1

№ 343 Завантажити договір 30.07.18
21 23066243 ЖБК 246 Проведення поточного ремонту під'їзду №73 Завантажити договір 30.07.18
22 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16"

поточний ремонт під'їздів № 1,5,11 житлового будинку за адресою:Ю.Кондратюка 16

№ 23 Завантажити договір 30.07.18
23 23076833 ЖБК №405 Інші завершальні будівельні роботи код 45450000-6 №010418/25 Завантажити договір 31.07.18
24 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2" Проведення поточного ремонту центрального опалення та водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,2 №270718 Завантажити договір 31.07.18
25 41045069 ОСББ "Пилипа Орлика-17" Проведення поточного ремонту електропостачання житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17 №180718 Завантажити договір 31.07.18
26 25012916 ОСББ " Тополя 3/21"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.21,корпус 1

№262 Завантажити договір 01.08.18
27 23068348 ЖБК №121 "Старт"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у житловому будинку за адресою:вул. Богдана Хмельницького,27

№0705-1 Завантажити договір 01.08.18
28 40534469 ОСББ " Малиновского,10"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Малиновського, 10

№33 Завантажити договір 01.08.18
29 40672988 ОСББ " Гідропаркова,1"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під`їздів №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-6 Завантажити договір 01.08.18
30 40672988 ОСББ " Гідпропаркова,1"

Проведення поточного ремонту козирка та вимощення під`їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-5 Завантажити договір 01.08.18
31 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи енергопостачання і улаштування окремого входу в підвал житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1ГД

№29/05 Завантажити договір 01.08.18
32 23643367 ОК"ЖБК № 272"

Проведення поточного ремонту Із замІни дверей

№254 Завантажити договір 01.08.2018
33 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, 192

№0719-3 Завантажити договір 01.08.2018
34 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0704-1 Завантажити договір 01.08.2018
35 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під’їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1 В, Г, Д (вул.. Набережна Заводська, 143 А)

№171/707973 Завантажити договір 01.08.2018
36 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

№ 134 Завантажити договір 02.08.2018
37 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 1 Завантажити договір 02.08.2018
38 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведение текущего ремонта мягкой кровли козырьков и фасадной части крылец подъездов 1-6 жилого дома по адресу: ж/м Красный Камень, дом 5

№ 48 Завантажити договір 02.08.2018
39 40448485 ОСББ "Араратський" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11 №2 Завантажити договір 02.08.2018
40 40448485  

ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, 6

№1 Завантажити договір 02.08.2018
41 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№24 Завантажити договір 08.08.2018
42 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 03/08/18_1 Завантажити договір 09.08.18
43 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 12.

№0712-6 Завантажити договір 10.08.2018
44 23643278 ОК ЖБК №138 "Сатурн"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,24

№ 03/08/18_2 Завантажити договір 08.08.2018
45 40499409 ОСББ "Сонячний 44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 44

№209/709935 Завантажити Договір 07.08.2018
46 23078772 ОК ЖБК №126 "МЕТИЗНИК""

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№04 30 12 Завантажити договір 10.08.2018
47 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку

№18 Завантажити договір 10.08.2018
48 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт із замін вікон на металопластикові у підїздах будинку за адресою пров.Крушелницкої .6

№342 Завантажити договір 13.08.2018
49 34059015 ОСББ " ТВЕРСКАЯ - 9"

Проведення поточного "ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Тверська, 

03/08/18_6 Завантажити договір 13.08.2018
50 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська , 4

№0803-1 Завантажити договір 14.08.2018
51 40907427 ОСББ " ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою пр.О.Поля,91

№1 Завантажити договір 14.08.2018
52 40531363 ОСББ " Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, 97

№3/18 Завантажити договір 14.08.2018
53 23066776 ОК "ЖК №396"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 18

№0403-6 Завантажити договір 14.08.2018
54 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134, корпус 4

№0809-5 Завантажити договір 14.08.2018
55 23926929 ОК "ЖБК №392"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Генерала Захарченка, 14.

№ 010418/51 Завантажити договір 14.08.2018
56 40387517 ОСББ "Березинка 45" Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлвого будинку. № 397 Завантажити договір 15.08.2018
57 40387517 ОСББ "Березинка 45" Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинкку № 010418/34 Завантажити договір 15.08.2018
58 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни системи опалення житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№2506-1 Завантажити договір 27.07.2018
59 23927254 OК ЖБК №140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Любарського, 84 А

№01-08/18 Завантажити договір 14.08.2018
60 40499739 ОСББ СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 71 А

№04 30 16 Завантажити договір 16.08.2018
61 23643976 ЖБК №400

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 4, 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10

№0703-1 Завантажити договір 16.08.2018
62 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5

№ 30 Завантажити договір 16.08.2018
63 40436367 ОСББ "КОБЗАР-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна

№356 Завантажити договір 17.08.2018
64 40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№02/08-18 Завантажити договір 17.08.2018
65 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23

№2 Завантажити договір 17.08.2018
66 23068638 ОК ЖБК №295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 6, 7 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 40

№53/8 Завантажити договір 20.08.2018
67 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Набережна Перемоги, буд.108,корп.9-10

№18-20 Завантажити договір 20.08.2018
68 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№010418/47 Завантажити договір 20.08.2018
69 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5

№010418/46 Завантажити договір 20.08.2018
70 40319672 ОСББ "НД, 25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№0712-1 Завантажити договір 20.08.2018

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.