ОСББ, ЖБК та ОСН

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що з грудня 2017 року запущено веб-сайт ОСББ Дніпро http://osbb.dniprorada.gov.ua/

У зв'язку із визначенням переліку переможців конкурсу співфінансування діяльності ОСББ. Інформуємо Вас про можливість отримання листів-повідомлень в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради.

Перелік ОСББ у м. Дніпрі (станом на 01.06.2017)

Аналітичний звіт житлового фонду м. Дніпра

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2017 рік

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2016 рік

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл з представниками з державної реєстрації

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл в ДПІ АНД району м. Дніпра

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2010 № 5/6 "Про місцеві податки і збори на території міста"

Одним з пріоритетних завдань Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки є запровадження ефективних форм управління житловими будинками. Вирішення зазначеного завдання забезпечується, насамперед, створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також впровадженням конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг.

Термін "ОСББ" вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі  України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання. Але аналог цього терміну "кондомініум" (у перекладі з латині - "спільне володіння майном") з'явився ще у древньому Римі, коли виникла необхідність різним сім'ям жити у одному будинку і вирішувати багато спільних питань. З того часу у всіх без винятку країнах світу такі об'єднання (у тих або інших формах) стали основою організації спільного проживання людей, альтернативи якої немає.


Консультаційну та методичну допомогу, стосовно створення та діяльності ОСББ, а також допомогу у юридичному супроводі процесу створення ОСББ та у професійному навчанні голів правлінь (керуючих) об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можна отримати у відділі по роботі з органами самоорганізації населення та об'єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мечникова, 6, каб.14, або за телефоном (056) 785-82-14 (з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00).

Методичні рекомендації для ініціативної групи по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

1. Інформація для мешканців багатоквартирного будинку.

  В Україні статус ОСББ визначається Законом України "Про    об'єднання співвласників багатоквартирного будинку",    згідно зі статтею 1 цього Закону ОСББ - це юридична особа,  створена власниками приміщень для сприяння  використання їхнього власного майна та управління,  утримання i використання неподільного та загального  майна. Тобто об'єднання має печатку, банківській рахунок,  укладає цивільно-правові договори, за своїми  зобов'язаннями відповідає своїм майном (але не особистим  і не спільним майном своїх членів), є неприбутковою  організацією.

На відміну від будинків комунальної власності, члени ОСББ самостійно визначають кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку, структуру i стиль управління, формують штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату (управителя, сантехніка, двірника, електрика, бухгалтера, консьєржа тощо), мають право оптимального вибору виконавців житлово-експлуатаційних послуг, самі визначають черговість проведення поточного ремонту i головне - набувають реального впливу на якість цих робіт. ОСББ має більші, ніж окремі мешканці, можливості вимагати від постачальників комунальних послуг виконання умов договорів, які воно уклало. Прибудинкову територію у свою власність може отримати тільки ОСББ, у той час, як власники квартир - співвласники будинку, такої можливості не мають. Після прийому будинку на свій баланс ОСББ може здавати у оренду допоміжні приміщення i скеровувати ці кошти на поліпшення технічного стану житла.

Відповідно до статті 24 вищезгаданого Закону, колишній власник будинку (як правило - місцева рада) зобов'язаний прийняти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті. Новостворене ОСББ не відповідає за борги мешканців будинку, які у них залишились.

ОСББ має особливості оподаткування - воно за законом не платить податок на прибуток у частині основної своєї діяльності.

Зрозуміло, що ці права поєднуються i з обов'язками, головними з яких є забезпечення своєчасної сплати мешканцями внесків за житлово-комунальні послуги, та утримання будинку у належному технічному i санітарному стані.

ОСББ побудоване за суто демократичними засадами. Відповідно до статті 9 Закону членом ОСББ може бути кожний, хто є власником (співвласником) житлового або нежитлового приміщення будинку. Члени ОСББ мають право бути обирати i бути обраними у керівні органи - Правління i ревізійну комісію; беззастережно ознайомитись з документами об'єднання; у кількості 20% можуть скликати позачергові збори без рішення на те Правління i у тому числі достроково переобрати керівництво. Ці права i обов'язки докладно закріплені у Типовому статуті ОСББ, з розподілом між: зборами, Правлінням, зборами уповноважених, а також членами об'єднання.

ОСББ має достатньо широкий простір вибору принципів свого господарювання. Так, згідно із статтею 11 цього Закону, воно може передати свій будинок на баланс i обслуговування житлово-експлуатаційній організації будь-якої організаційно-правової форми, в тому числі залишити будинок на обслуговуванні у комунальному ЖЕКу, може укласти з ЖЕКом договори лише та деякі послуги, може самостійно проводити повне обслуговування житла, укласти прямі договори з постачальниками комунальних послуг.

2. Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:

 • Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається i не затверджується, а є самопризначеною.
 • Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - ознайомитись у першу чергу:
  • Закони України:

а. "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;

б. "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1875-IV;

в. "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. № 2482-ХІІ;

 • Постанови Кабінету Міністрів України:

а. "Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. № 45;

б. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги " від 01.06.11 р. № 869;

в. "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води i водовідведення" від 21.07.05 р. № 630;

г. "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242;

д. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи"

 • Накази Держжитлокомунгоспу України:

а. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 17.05.05 р. № 76;

б. "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових i нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;

в. "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.08.04 р. № 150;

3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники:

 • реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- i водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
 • реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, встановлений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу. Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.

4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту.

При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. Ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті.

5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир i нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.

6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань i напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.

7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів i повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.

8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління i ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.

9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.

Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, i також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.

10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:

а) протокол установчих зборів;

б) статут з підписами членів ОСББ;

в) реєстраційну форму Ф-1, затверджену Наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.11 р.;

г) список членів ОСББ згідно зразка що встановлений Постановою КМУ № 1521.

До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна.

Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно Постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту i порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради. На підставі рішення сесії формується комісія по прийому-передачі будинку. Її головою є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.

ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):

 • затверджений статут ОСББ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • довідку про включення до ЄДРПОУ;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
 • документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
 • копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
 • позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.

У деяких містах цей перелік може бути меншим.

Список переможців  ОСББ та ОК ЖБК на 2019 рік згідно Програми сприяння діяльності об'єднаннь  співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016-2020 роки

Список переможців новостворені

Список переможців діючі

 

Договори на 2019 рік 

ЄДРПОУ    Найменування                           Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей в житловому будинку за адресою : вул.Софії Ковалевської, буд.51

  № 012 Завантажити договір 13.02.2019

Договори на 2018 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою просп. Богдана Хмельницького, 6

№ 05-Г Завантажити договір 05.07.18
2 23068271 ОК "ЖБК №386" Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 0406-4 Завантажити Договір 05.07.18
3

 

23068638

 

ОК ЖБК № 295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Велика  Діївська 40

№ 197/5

Завантажити договір

05.07.18
4
40572064
ОСББ "Іподром"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Богдана Хмельницького 16 А.

№1 Завантажити договір 16.07.18

 

5

 

40588645 ОСББ "Будівельників - 14Б"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Будівельників, 14-Б

№3506/18ТД Завантажити договір 16.07.18

 

6

 

23929170

ЖБК № 92 "8 марта"

Проведення поточногоремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1;2;3 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,63

№ 265 Завантажити договір 16.07.18
7 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№0705-1

Завантажити договір

16.07.18
8 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту сантехсистем теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№ 0705-1 Завантажити договір 16.07.18
9 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді №5 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 68

№ 267 Завантажити договір 17.07.18
10 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту укосів вікон сходової клітини житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5

№ 17/05-1 Завантажити договір 17.07.18
11 23068644 ОК «ЖБК №73 «Юність» Поточний ремонт  покрівлі  під'іздів № № 2, 3  житлового будинку за   адресою:  проспект  Олександра. Поля, 107А № 1/73 Завантажити договір 20.07.18
12 23076922 ОК "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №166 "КАРПАТИ" Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Б. Хмельницького,4 № 1/166 Завантажити договір 20.07.18
13 39715216 ОСББ "152 Дивізії, буд. 2а" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї дивізії, 2 А.  № 0518-1 Завантажити договір 25.07.18
14 40810417 ОСББ "Парус ІВГД" Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №1 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В. № 0018 Завантажити договір 25.07.18
15 23076307 ОК ЖБК 316 Проведення поточного ремонту під’їзду №6 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,11 № 34 Завантажити договір 26.07.18
16 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15" Поточний ремонт електросистем житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15 № 119 Завантажити договір 26.07.18
17 39801671 ОСББ "Шелгунова 10" Проведення поточного ремонту під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,10 № 35 Завантажити договір 26.07.18
18 40481480 ОСББ "Галицького 71" Проведення поточного ремонту під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького 71. № 3 Завантажити договір 27.07.18
19 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А

№ 1207/18-ПР Завантажити договір 27.07.18
20 40574145 ОСББ "Крушельницької,1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 1

№ 343 Завантажити договір 30.07.18
21 23066243 ЖБК 246 Проведення поточного ремонту під'їзду №73 Завантажити договір 30.07.18
22 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16"

поточний ремонт під'їздів № 1,5,11 житлового будинку за адресою:Ю.Кондратюка 16

№ 23 Завантажити договір 30.07.18
23 23076833 ЖБК №405 Інші завершальні будівельні роботи код 45450000-6 №010418/25 Завантажити договір 31.07.18
24 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2" Проведення поточного ремонту центрального опалення та водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,2 №270718 Завантажити договір 31.07.18
25 41045069 ОСББ "Пилипа Орлика-17" Проведення поточного ремонту електропостачання житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17 №180718 Завантажити договір 31.07.18
26 25012916 ОСББ " Тополя 3/21"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.21,корпус 1

№262 Завантажити договір 01.08.18
27 23068348 ЖБК №121 "Старт"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у житловому будинку за адресою:вул. Богдана Хмельницького,27

№0705-1 Завантажити договір 01.08.18
28 40534469 ОСББ " Малиновского,10"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Малиновського, 10

№33 Завантажити договір 01.08.18
29 40672988 ОСББ " Гідропаркова,1"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під`їздів №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-6 Завантажити договір 01.08.18
30 40672988 ОСББ " Гідпропаркова,1"

Проведення поточного ремонту козирка та вимощення під`їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-5 Завантажити договір 01.08.18
31 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи енергопостачання і улаштування окремого входу в підвал житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1ГД

№29/05 Завантажити договір 01.08.18
32 23643367 ОК"ЖБК № 272"

Проведення поточного ремонту Із замІни дверей

№254 Завантажити договір 01.08.2018
33 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, 192

№0719-3 Завантажити договір 01.08.2018
34 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0704-1 Завантажити договір 01.08.2018
35 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під’їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1 В, Г, Д (вул.. Набережна Заводська, 143 А)

№171/707973 Завантажити договір 01.08.2018
36 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

№ 134 Завантажити договір 02.08.2018
37 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 1 Завантажити договір 02.08.2018
38 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведение текущего ремонта мягкой кровли козырьков и фасадной части крылец подъездов 1-6 жилого дома по адресу: ж/м Красный Камень, дом 5

№ 48 Завантажити договір 02.08.2018
39 40448485 ОСББ "Араратський" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11 №2 Завантажити договір 02.08.2018
40 40448485  

ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, 6

№1 Завантажити договір 02.08.2018
41 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№24 Завантажити договір 08.08.2018
42 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 03/08/18_1 Завантажити договір 09.08.18
43 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 12.

№0712-6 Завантажити договір 10.08.2018
44 23643278 ОК ЖБК №138 "Сатурн"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,24

№ 03/08/18_2 Завантажити договір 08.08.2018
45 40499409 ОСББ "Сонячний 44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 44

№209/709935 Завантажити Договір 07.08.2018
46 23078772 ОК ЖБК №126 "МЕТИЗНИК""

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№04 30 12 Завантажити договір 10.08.2018
47 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку

№18 Завантажити договір 10.08.2018
48 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт із замін вікон на металопластикові у підїздах будинку за адресою пров.Крушелницкої .6

№342 Завантажити договір 13.08.2018
49 34059015 ОСББ " ТВЕРСКАЯ - 9"

Проведення поточного "ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Тверська, 

03/08/18_6 Завантажити договір 13.08.2018
50 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська , 4

№0803-1 Завантажити договір 14.08.2018
51 40907427 ОСББ " ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою пр.О.Поля,91

№1 Завантажити договір 14.08.2018
52 40531363 ОСББ " Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, 97

№3/18 Завантажити договір 14.08.2018
53 23066776 ОК "ЖК №396"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 18

№0403-6 Завантажити договір 14.08.2018
54 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134, корпус 4

№0809-5 Завантажити договір 14.08.2018
55 23926929 ОК "ЖБК №392"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Генерала Захарченка, 14.

№ 010418/51 Завантажити договір 14.08.2018
56 40387517 ОСББ "Березинка 45" Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлвого будинку. № 397 Завантажити договір 15.08.2018
57 40387517 ОСББ "Березинка 45" Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинкку № 010418/34 Завантажити договір 15.08.2018
58 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни системи опалення житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№2506-1 Завантажити договір 27.07.2018
59 23927254 OК ЖБК №140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Любарського, 84 А

№01-08/18 Завантажити договір 14.08.2018
60 40499739 ОСББ СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 71 А

№04 30 16 Завантажити договір 16.08.2018
61 23643976 ЖБК №400

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 4, 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10

№0703-1 Завантажити договір 16.08.2018
62 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5

№ 30 Завантажити договір 16.08.2018
63 40436367 ОСББ "КОБЗАР-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна

№356 Завантажити договір 17.08.2018
64 40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№02/08-18 Завантажити договір 17.08.2018
65 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23

№2 Завантажити договір 17.08.2018
66 23068638 ОК ЖБК №295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 6, 7 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 40

№53/8 Завантажити договір 20.08.2018
67 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Набережна Перемоги, буд.108,корп.9-10

№18-20 Завантажити договір 20.08.2018
68 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№010418/47 Завантажити договір 20.08.2018
69 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5

№010418/46 Завантажити договір 20.08.2018
70 40319672 ОСББ "НД, 25" Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25 №0712-1 Завантажити договір 20.08.2018
71 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№1/18 Завантажити договір 21.08.2018
72 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах №№17,18 житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№0623-1 Завантажити договір 21.08.2018
73 23644065 ЖБК №330

Поточний ремонт машинних приміщень у підїздах №№1,2 житлового будинку за адресою: провулок Парусний,12

№ 20 Завантажити договір 21.08.2018
74 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: пров. Парусний,12

№ 19 Завантажити договір 21.08.2018
75 40672988 ОСББ "Гідропаркова 1"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під`їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№169/707919 Завантажити договір 21.08.2018
76 40727696 ОСББ "Тополя -25"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: ж.м.Тополь-1, будинок 25

№4/18 Завантажити договір 22.08.2018
77 40608818 ОСББ "Проеспект Героїв 45"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: пр. Героїв, будинок 43.

№5/18 Завантажити договір 22.08.2018
78 23067484 ОСББ "Стріла"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Академіка Янгеля, 5

№1-2018 Завантажити договір 22.08.2018
79 40522668 ОСББ " Героїв, 17 Перший"

Проведення поточного ремонту технічних поверхів житлового будинку за адресою : ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ будинок 17

№21-08-3 Завантажити договір 22.08.2018
80 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№0712-1 Завантажити договір 22.08.2018
81 23068578 ЖБК № 345

Проведення поточного ремонту укосів у під’їздах №13,14 житлового будинку за адресою :49018 ,м. Дніпро вул. Моніторна ,10

№127 Завантажити договір 23.08.2018
82 40188229 ОСББ "Янтарь 40"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 40

№ 0107/18 Завантажити договір 23.08.2018
83 40561817 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-3"

"Теплі двері" - проведення поточного ремонту по заміні вхідних дверей в підвал і на покрівлю житлового будинку ОСББ "Донецьке шосе-3" по вул. шосе Донецьке, 3 у м. Дніпро

№0726-1 Завантажити договір 23.08.2018
84 23068294 ЖБК № 183 "Степовик"

Проведення поточного ремонту із заміни пасажирського ліфта у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51.

№ 0027 Завантажити договір 23.08.2018
85 23075911 ЖБК № 343 Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Марії Лисиченко, буд. 9 № МБ - 18-1 Завантажити договір 27.08.2018
86 40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 126-А

№ 1607/2018 Завантажити договір 27.08.2018
87 23362839 ОК ЖБК № 182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфта блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Калинова 71.

№0025 Завантажити договір 27.08.2018
88 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Монтаж освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку

№ 5 Завантажити договір 27.08.2018
89 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Поточний ремонт систем каналізації у будинку

№01/08-18 Завантажити договір 27.08.2018
90 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 3

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
91 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: бул. Слави, 8

№0510-1 Завантажити договір 28.08.2018
92 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1,6,9 у житловому будинку за адресою:шосе Запорізьке,80

№212 Завантажити договір 28.08.218
93 40654492 ОСББ "КАНТРІ ПЛЮС"

Проведення поточного ремонту системи опалення у секції №2 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 104

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
94 40471598 ОСББ "Робоча - 152/2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Робоча,152,блок 2

№0529-1 Завантажити договір 28.08.2018
95 40633197 ОСББ "Надії Алексеєнко 104"

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
96 40882743 ОСББ "МІНІНА -7"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона,7

№ 4 Завантажити договір 28.08.2018
97 40554071 ОСББ "Гідропаркова 9"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах №№ 13,14 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9

№ 125/712482 Завантажити договір 29.08.2018
98 40534046 ОСББ "Янтарна, 42"

поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна 42

№ 0407/18 Завантажити договір 29.08.2018
99 34588511 ОСББ "По вулиці Калинова,будинок 70"

проведення поточного ремонту електромережі житлового будинку за адресою:вул.Калинова,70

№ 02/01.05-18 Завантажити договір 29.08.2018
100 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту мереж центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Софія Ковалевська, 49

№ 08/2 Завантажити договір 29.08.2018
101 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

поточний ремонт швів фасаду житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 29.08.2018
102 41343334 ОСББ "Донецьке шосе - 121"

поточний ремонт покрівлі

№ 010418/39 Завантажити договір 29.08.2018
103 40067275 ОСББ "БУДЬОННОГО 75"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 75

№ 345 Завантажити договір 29.08.2018
104 23075644 ЖБК № 338

Поточний ремонт фасаду

№ 22 Завантажити договір 30.08.2018
105 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: пров.Вільний, 5

№ 0705-2 Завантажити договір 30.08.2018
106 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Вільний, 5

№ 0403-2 Завантажити договір 30.08.2018
107 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту підїзду житлового будинку за адресою: пров.Вільний,5

№ 010418/36 Завантажити договір 30.08.2018
108 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: пров. Вільний,5

№0705-4 Завантажити договір 30.08.2018
109 40525941 ОСББ "Софія-2"

послуги з проведення поточного ремонту деформаційного (температурного) шва житлового будинку за адресою: Софії Ковалевської, будинок 49

№08/1 Завантажити договір 30.08.2018
110 40609188 ОСББ "Сталь 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопалстикові у під'їздах № № 1, 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Шодуарівська, 7

№ 203 Завантажити договір 30.08.2018
111 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку

№02/02 Завантажити договір 30.08.2018
112 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт залізобетонного ганку житлового будинку

№ 01/02 Завантажити договір 30.08.2018
113 23068414 ЖБК № 379

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3-6 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 2

№ 0510-1 Завантажити договір 30.08.2018
114 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35, корпус 3

№05/18 Завантажити договір 30.08.2018
115 25839821 ОСББ "Перемога"

Проведення поточного ремонту каналізації у під'їздах №№ 3. 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв 14 А.

№ 0704-2 Завантажити договір 31.08.2018
116 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру 71

№ 010418/43 Завантажити договір 31.08.2018
117 40488198

ОСББ "Робоча - 168"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем водопроводу у підвалі житлового будинку

№85/409 Завантажити договір 31.08.2018
118 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлових будинків за адресами просп. Миру,89,91

№010418/48 Завантажити договір 31.08.2018
119 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

Поточний ремонт ліфта

№08-08/2018 Завантажити договір 04.09.2018
120 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 17

№27/08/18 Завантажити договір 04.09.2018
121 40652956 ОСББ "Робоча 152-блоки 3/4/5/7/9

Проведення поточного ремонту системи опалення блоків №№ 3.4.5.7.9 житлового будинку за адресою: вул. Робоча 152

№01/07/18 Завантажити договір 04.09.2018
122 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту iз замiни вiкoн на металопластиковi у пiд'iздах №№ 10, 13 житлового будинку за адресою: шосе Запорiзьке, б8

№ 388 Завантажити договір 05.09.2018
123 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1 -6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 1 Завантажити договір 05.09.2018
124 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № № 2 , 4 , 6 житлового будинку за адресою : вул.Калинова, 61

№0708/18 Завантажити договір 05.09.2018
125 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 0907/18 Завантажити договір 05.09.2018
126 40279677 ОСББ "Слави 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 12

№ 2 Завантажити договір 05.09.2018
127 40219073 ОСББ " Тверская 19"

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Тверська,19

№ 03/08/18_9 Завантажити договір 05.09.2018
128 23361137 ЖБК № 184

Проведення поточного ремонту по заміні вікон на металопластикові по вул. Коробова, 22

№ 158 Завантажити договір 05.09.2018
129 23643031 ЖБК - 89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №1.2,3 житлового будинку за адресою: вул.Калинова,82

№ 04 30 18 Завантажити договір 05.09.2018
130 40627123 ОСББ "Уральська 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові

№ 82/409 Завантажити договір 06.09.2018
131 40170337 ОСББ "Тверська 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі під*їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Тверська,17

№03/08/18_11 Завантажити договір 06.09.2018
132 23068348

ОК ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького ,27.

№ 0905-1 Завантажити договір 06.09.2018
133 23643278

ОК ЖБК № 138 "Сатурн"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою :вул.Богдана Хмельницького,24

№ 0905-2 Завантажити договір 06.09.2018
134 40483273 ОСББ "Сонячний- 60"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського,60

№ 101 Завантажити договір 06.09.2018
135 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Послуга по заміні тамбурних дверей в під'їздах № 1,2 в житловому будинку за адресою :бульвар Рубіновий,12 по програмі "Енергоефективне житло"

№ 0830-1 Завантажити договір 07.09.2018
136 39715216 ОСББ "152 Дивізії,2а"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї Дивізії, 2А

№ 0620-1 Завантажити договір 07.09.2018
137 23068207 ЖБК № 252

Поточний ремонт вхідної групи підїздів житлового будинку

№ 1/09 Завантажити договір 07.09.2018
138 23068302 ЖБК № 93

поточний ремонт підїздів №№1,8 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького,16

№ 2/16 Завантажити договір 07.09.2018
139 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4, кор. 2

№ 366 Завантажити договір 07.09.2018
140 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Поточний ремонт вхідної групи під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Д.Галицького, 43

№ 3 Завантажити договір 10.09.2018
141 21868843 ОСББ "Дарницька"

поточний ремонт даху м'якої покрівлі житлового будинку по вул Дарницька буд.4 в м.Дніпрі площею 1432,6 м2

№ 5 Завантажити договір 10.09.2018
142 23928259 ЖБК № 225

Проведення поточного ремонту із заміни вхідних тамбурних дверей у під'їздах №6,7, житлового будинку за адресою: проспект Героїв,32

№ sok-133 Завантажити договір 10.09.2018
143 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту із заміни трубопроводів теплопостачання житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 49.

№2/18 Завантажити договір 11.09.2018
144 40117857 ОСББ "КАЛИНОВА 76"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: Калинова,76

№ 0725-1 Завантажити договір 11.09.2018
145 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку:за адресою: пров. Фестивальний, 2

№010418/38 Завантажити договір 11.09.2018
146 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 2

№ 010418/37 Завантажити договір 11.09.2018
147 23076684 ОСББ "Янтар"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 4

№07\09 Завантажити договір 11.09.2018
148 37538552 ОСББ "Кристал"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул.Янтарна, 79, корпус 3, 5

№07/09-1

Завантажити договір

11.09.2018
149 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у пізді №9 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0704-3 Завантажити договір 12.09.2018
150 23642037 ОК "ЖБК №276"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 77А

№ 06/09 Завантажити договір 12.09.2018
151 40505087 ОСББ "Генерала Захарченка- 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№010418/50 Завантажити договір 12.09.2018
152 35113282 ОСББ "Білостоцького 36"

Проведення поточного ремонту по заміні холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Любарського (Білостоцького), 36

№0709-1 Завантажити договір 12.09.2018

153

40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 15.

№11/09/18-1 Завантажити договір 13.09.2018
154 40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою : вул. Тверська, 15

№03/08/18-10 Завантажити договір 13.09.2018
155 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Терещенківська, буд.4

№12.09/2018 Завантажити договір 13.09.2018
156 40464313 ОСББ "П.ОРЛИКА 21,21А"

Проведення поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 1, 3 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 та поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 2, 4 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 А

№ 1 Завантажити договір 13.09.2018
157 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту ЦО житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№31/08 Завантажити договір 14.09.2018
158 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту по встановленню енергозберігаючих вікон житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№06-2018 Завантажити договір 14.09.2018
159 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№010418/44 Завантажити договір 14.09.2018
160 21931027 ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру 21

№ 010418/45 Завантажити договір 14.09.2018
161 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 3, 4, 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 396 Завантажити договір 14.09.2018
162 34655116 ОСББ "Домовік - 1"

Проведення поточного ремонту сходової клітки житлового будинку за адресою: вул.Тверська,2

№ 1 Завантажити договір 14.09.2018
163 35112121 ОСББ "ЖЗЛ"

Проведення поточного ремонту під`їзду №2 та замінам вікон на металопластикові на сходовому марші житлового будинку за адресою вул. Володимира Антоновича 64

№09/07-1 Завантажити договір 14.09.2018
164 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 346 Завантажити договір 14.09.2018
165 40328619 ОСББ "Дніпро 44"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, буд. 44

№ 1 Завантажити договір 17.09.2018
166 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфту житлового будинку за адресою вул. Василя Тютюника 32, під'їзд № 4

№ 9/18 Завантажити договір 17.09.2018
167 25504185 ОСББ "ДІМ"

проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку

 

№2/18 Завантажити договір 17.09.2018
168 35542530 ОСББ "Форсаж 2"

Проведення поточного ремонту системи каналізації блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 148

№1 Завантажити договір 18.09.2018
169 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Поточний ремонт ліфтового обладнання у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4.корп 2, п .7

№1 Завантажити договір 18.09.2018
170 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,4,кор.2

№1 Завантажити договір 18.09.2018
171 40568765 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 38

№SKS-1107 Завантажити договір 19.09.2018
172 40570135 ОСББ "Слобожанський 54"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,54

№03/08/18_5 Завантажити договір 19.08.2018
173 23643404 ОК ЖБК № 203

послуга із заміни віконних прорізів на металопластикові

№ 01/09-18 Завантажити договір 19.08.2018
174 40501779 ОСББ "ФЗ-18"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Фабрично-заводська,18

№ 1 Завантажити договір 20.09.2018
175 40516476 ОСББ "Щербини- 25"

Послуги з проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 25

№ 0403-2 Завантажити договір 20.09.2018
176 40531845 ОСББ "Проспект Миру 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 5.

№010418/42 Завантажити договір 20.09.2018
177 23360577 ЖБК №60 "Залізничник-2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Абхазька ,6

№ 10 Завантажити договір 20.09.2018
178 40724192 ОСББ "Осіння - 5- 7"

Проведення поточного ремонту козирків над входами у під'їзди житлових будинків за адресами: вул. Осіння, 5, 7

№ 0913-1 Завантажити договір 24.09.2018
179 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1-6 із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 49

№377 Завантажити договір 24.09.2018
180 23360540 ОК ЖБК - 244

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Холодильна,57

№ 14/9-1 Завантажити договір 25.09.2018
181 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№ 0709-1 Завантажити договір 25.09.2018
182 40511624 ОСББ "Парусний 10"

проведення поточного ремонту системи опалення:заміна вузлів опалення житлового будинку за адресою:пров. Парусний,10.

№ 3 Завантажити договір 25.09.2018
183 23927337 ОК ЖБК - 218

Будівельні роботи та поточний ремонт підїздів №6,7 житлового будинку за адресою: проспект Героїв, 35

№31/1-18 Завантажити договір 26.09.2018
184 40861236 ОСББ "Кремінь,2-4" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові та укосів у під'їздах №№ 1-3 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 4. №180620/1 Завантажити договір 26.09.2018
185 37450776 ОСББ "ВІГВАМ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд.31

№257 Завантажити договір 26.09.2018
186 40287913 ОСББ "БЄЛЯЄВА-20"

проведення поточного ремонту по герметизації швів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 20

№ МБ 2018-21 Завантажити договір 26.09.2018
187 41287537 ОСББ "Шолохова - 19/7"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 19, П.7/Часткове фінансування поточного ремонту фасаду підїзду №7 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ МБ 2018-20 Завантажити договір 26.09.2018
188 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

проведення поточного ремонту сантехсистем холодного водопостачання у житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29 ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

№ МБ 2018 - 29 Завантажити договір 26.09.2018
189 33611531 ОСББ "Надія - 23"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вул. Шолохова , 23

№ МБ 2018-27 Завантажити договір 26.09.2018
190 39686327 ОСББ  " Новорічна - 75"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 75

№ 010418/54 Завантажити договір 28.09.2018
191 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/56 Завантажити договір 28.09.2018
192 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному,3 "

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/53 Завантажити договір 28.09.2018
193 38597603 ОСББ " Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту насосної станції житлового будинку за адресою: просп. Миру, 25

№ 10/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
194 40544105 ОСББ "Кобзар-3"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, 3

№ 13/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
195 40134702 ОСББ "Родина 123"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№ 010418/40 Завантажити договір 02.10.2018
196 40533465 ОСББ "Артеківська - 14"

поточний ремонт електромереж багатоповерхового будинку за адресою вул.Артеківська буд.14

№ 01/05.07-18 Завантажити договір 02.10.2018
197 23075851 ОК "ЖБК № 145 "НЕЗАБУДКА"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4, 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 65.

№ 304 Завантажити договір 02.10.2018
198 40724192 ОСББ "Осіння- 5-7"

Поточний ремонт заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 5, 7 у м. Дніпро

№ 0705-1 Завантажити договір 03.102018
199 40602821 ОСББ "Тополя-30/3"

Поточний ремонт каналізації житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30, к.3

№ 01/07-18 Завантажити договір 04.10.2018
200 40195634 ОСББ "Богдана Хмельницького,19"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Богдана Хмельницького,19

№ 03/08/18_16 Завантажити договір 04.10.2018
201 23066094 ЖБК -117 "Здоровье"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: пр.Слобожанський, 10/3

№ 03/08/18-2 Завантажити договір 04.10.2018
202 23078737 ОК "ЖБК № 394"

проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою пров. Вільний, 6, корпус 2

№ 0705-5 Завантажити договір 04.10.2018
203 41056751 ОСББ "Надія - 3Л"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 Л

№ 24 Завантажити договір 04.10.2018
204 23644800 ЖБК № 312

Поточний ремонт підїзду №1 житлового будинку за адресою; ж/м Покровський,5 Л

№26 Завантажити договір 04.10.2018
205 40597005 ОСББ "Максима Дія,21"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у підїздах №1,2 житлового будинку за адресою:м.Дніпро,вул.Максима Дія,21

№ 18 Завантажити договір 04.10.2018
206 40589958 ОСББ "Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№  0920-1 Завантажити договір 04.10.2018
207 40685630 ОСББ "Донецьке шосе - 109"

Проведення поточного ремонту ліфту житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,10

№ МБ 2018-5 Завантажити договір 04.10.2018
208 40462117 ОСББ "Донецьке шосе - 15"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 15.

№ 0618- Т Завантажити договір 05.10.2018
209 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду №2 житлового будинку за адресою: Велика Діївська,32

№ 0712-4 Завантажити договір 05.10.2018
210 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №14 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0712-2 Завантажити договір 05.10.2018
211 38835762 ОСББ "Ялинка 104"

Встановлення ліфту житлового будинку за адресою:вул.Наримська,104

№ D2N17485 Завантажити договір 05.10.2018
212 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту із заміни деревяних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою:просп.Миру,55,м.Дніпро

№ 010418/32 Завантажити договір 05.10.2018
213 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№010418/35 Завантажити договір 05.10.2018
214 23927202 ЖБК № 265

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги,Є 108, корп. 7

№010418/20 Завантажити договір 08.10.2018
215 39956277 ОСББ "ОБЕРЕГИ"

послуги з проведення поточного ремонту електромереж у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: пр. Слобожанський, 115 у м. Дніпро.

№17/05-18 Завантажити договір 08.10.2018
216 40232822 ОСББ "Кедріна, 47" Проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою: вул. Кедріна,47 № 2 Завантажити договір 09.10.2018
217 40599421 ОСББ "Мир - 12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 0186-2767 Завантажити договір 09.10.2018
218 39851900 ОСББ "Кірова - 43,45"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: пр.Олександра Поля,43

№1/10 Завантажити договір 09.10.2018
219 35498073 ОСББ "Лівобережна - 31"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 31

№ 19/05-18 Завантажити договір 09.10.2018
220 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Придбання металлопластикових дверей у підїзди житлового будинку за адресою: бульвар Слави, буд. 27

№09/10/18 Завантажити договір 09.10.2018
221 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Проведення плточного ремонту iз замiни вiкон на металопластиковi у пiдiздах житлового будинку за адресою:пров.Фестивальний,20

№ 010418/48 Завантажити договір 09.10.2018
222 25541085 ОСББ "Дім"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32

№ БРГ №-003 Завантажити договір 10.10.2018
223 40589958 ОСББ " вул. Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№ 0920-1 Завантажити договір 11.10.2018
224 23068733 ЖБК № 82 "Днепровец"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Орловська, 31А

№ 1/2018 Завантажити договір 11.10.2018
225 23066591 ОК "ЖБК "Рекорд" № 144"

Проведення поточного ремонту теплового пункту житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького,22

№ 04/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
226 34315717 ОСББ "Сімферопольська,19"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Сімферопольська,19

№ 1/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
227 354980730 ОСББ "Лівобережне - 31"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою :вул. Миколи Міхновського, 31

№ 0030 Завантажити договір 11.10.2018
228 23371978 ЖБК № 366

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№ 340 Завантажити договір 12.10.2018
229 23068294 ЖБК № 183 "Степанович"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 2,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51

№ 0908/18 Завантажити договір 12.10.2018
230 23068294 ЖБК № 183 "Степанович" ЖБК № 183 "Степанович" № 0026 Завантажити договір 12.10.2018
231 41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту труб центрального опалення

№20/08 Завантажити договір 12.10.2018
232 40743105 ОСББ " Надія 2/4"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 2, корпус 4 під'їзди № 1, 2

№1/07-2018 Завантажити договір 12.10.2018
233 23068555 ОК ЖБК № 322

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3,4, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 4 Завантажити договір 16.10.2018
234 23067969 ОК ЖБК № 320

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 7 Завантажити договір 16.10.2018
235 40483116 ОСББ "Героїв - 27"

Проведеня поточного ремонту із заміни вікон

№ 13 Завантажити договір 16.10.2018
236 23065947 ОК ЖБК № 66 "Авангард"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 7

№ 1 Завантажити договір 16.10.2018
237 40110587 ОСББ "Дементьєва - 6"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6, П.1, П.2

№ МБ2018-27 Завантажити договір 16.10.2018
238 23068029 ОК ЖБК № 191

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 257 Завантажити договір 16.10.2018
239 41218531 ОСББ " Семафорна 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 13

№ 0725-4 Завантажити договір 17.10.2018
240 40272850 ОСББ "Гулі Корольової № 1-А"

Послуги з поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул Гулі Корольової, 1 А

№ 0705-2 Завантажити договір 17.10.2018
241 40514705 ОСББ "Телевежа 1"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків у під'їздах № 1,2,5 та віконних блоків у під'їздах № 2, 5 на металопластикові у житловому будинку за адресою : вул. Телевізійна , 1

№ 010418/58 Завантажити договір 17.10.2018
242 40604525 ОСББ " Комфортний"

Віконання послуг з ремонту парапетів

№ 08/10/1-18 Завантажити договір 17.10.2018
243 40604525 ОСББ "Комфортний"

Віконання послуг з консервації компенсаційних шів

№ 08/10-18 Завантажити договір 17.10.2018
244 40129509 ОСББ " Телевізійна 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Телевізійна, 12

№ 010418/55 Завантажити договір 17.10.2018
245 23077821 ОК ЖБК - 68 "Мирний"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їздах №№5-6 житлового будинку за адресою: пр. Богдана Хмельницького 10

№ 1/10 Завантажити договір 18.10.2018
246 40563861 ОСББ "Тополя - 3-13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою : ж/м Тополя - 3, буд 13, корпус 2"

№268 Завантажити договір 18.10.2018
247 40563861 ОСББ "Тополя - 3- 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд. 13, корпус 1

№ 269 Завантажити договір 18.10.2018
248 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів №1 - 8 житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 18

№ 0704-2 Завантажити договір 18.10.2018
249 24245195 ОК ЖБК № 370

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №11 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 74

№ 228 Завантажити договір 18.10.2018
250 40525941 ОСББ "Софія - 2"

Послуга з проведення поточного ремонту вхідної групи підїздів житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської 49

№ 0809/18 Завантажити договір 18.10.2018
251 40497637 ОСББ "Березинська,23"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 23

№ 171018 Завантажити договір 22.10.2018
252 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Проведення поточного ремонту системи опалення житлових будинків за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та шосе Донецьке, буд. 106)

№ 200618 Завантажити договір 22.10.2018
253 42109636 ОСББ "Агнії Барто 19"

Проведення поточного ремонту з монтажу освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Агнії Барто, 19

№ 6 Завантажити договір 22.10.2018
254 40522668 ОСББ "Героїв, 17 Перший"

Текущий ремонт крыши жилового дома по адресу г.Днепр пр.Героев 17 под.№1

№ 139 Завантажити договір 23.10.2018
255 40499676 ОСББ "Малиновського 14"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 14

№321/709930 Завантажити договір 23.10.2018
256 24990154 ОК ЖБК № 213

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави буд.13 в м.Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 23.10.2018
257 24990154 ОК ЖБК № 213

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави буд.15 в м.Дніпрі

№ 2 Завантажити договір 23.10.2018
258 42177114 ОСББ "Козацтво - 4"

проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Терещенківська, буд.4

№ 1810/2018 Завантажити договір 23.10.2018
259 38676297 ОСББ "Калинова,72"

проведення поточного ремонту елеваторного вузла та трубопроводів в житловому будинку за адресою: вул. Калинова 72

№ 1/060818 Завантажити договір 24.10.2018
260 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Поточний ремонт ганку з навісом житлового будинку за адресою Пр. Героїв буд. 17 під'їзд 3

№ 2 Завантажити договір 24.10.2018
261 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Поточний ремонт із замінивіконних прорізів та поточний ремонт ганку з навісом у під'їзді№2 житлового будинку за адресою: просп. Героїв , 17

№ 1 Завантажити договір 24.10.2018
262 40906271 ОСББ "Дніпровське 555"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд.10

 № 1 Завантажити договір 24.10.2018
263 40440622 ОСББ "Янтарне 75  А"

Проведення поточного ремонту системи опалення у під'їздах № № 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75А

№ 1 Завантажити договір 24.10.2018
264 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту козирків під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 13

№ 17/10/18_1 Завантажити договір 24.10.2018
265 40464313 ОСББ "П.Орлика 21, 21А"

Проведення проточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика,21,21А

№ 1/09 Завантажити договір 24.10.2018
266 40720706 ОСББ " Центральне 44Г"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№ 103/409 Завантажити договір 24.10.2018
267 41761869 ОСББ "Фабрично-Заводська,3"

Проведення поточного ремонту системи опалення за адресою: вул. Фабрично - Заводська, 3

№ 1 Завантажити договір 25.10.2018
268 41784630 ОСББ "Веселка - 12"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під"їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул . Дементьєва, 12

№ МБ 2018-33 Завантажити договір 25.10.2018
269 40608886 ОСББ "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО 6"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж у під'їздах житлового будинку

№ 1/161018 Завантажити договір 25.10.2018
270 23068348 ОК ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького.27

№ 1024-5 Завантажити договір 25.10.2018
271 40499723 ОСББ "Родина 3842"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 42

№ 1 Завантажити договір 25.10.2018
272 40611134 ОСББ "Велика Діївська 44"

Поточний ремонт із заміни труб холодного водопостачання та теплопостачання у підвалі житлового будинку за адресою вул.Велика Діївська,44

№ 23 Завантажити договір 25.10.2018
273 23360468 ОК ЖБК № 245

Поточний ремонт покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою:ж/м Парус,6

№ 29

Завантажити договір

25.10.2018
274 23067426 ОК ЖБК № 215

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою:вул.Коробова,буд.24

№38 Завантажити договір 25.10.2018
275 36639473 ОСББ "Садовий"

Поточний ремон сантехнічної системи житлового будинку

№ 10082018 Завантажити договір 25.10.2018
276 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлових будинків за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та шосе Донецьке, буд. 106)

№ 191/695838 Завантажити договір 25.10.2018
277 36942701 ОСББ "Правда - 145" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові та укосиу під'їзді житлового будинку № 180727/1 Завантажити договір 25.10.2018
278 41759509 ОСББ "Гідропаркова 11 п.7-8"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 0508-2 Завантажити договір 26.10.2018
279 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Шолохова,7

№ 1 Завантажити договір 26.10.2018
280 40188229 ОСББ " Янтарь 40"

Послуга з виконання поточного ремонту під'їздів № № 1-6 із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Янтарна, будинок 40

№ 2 Завантажити договір 29.10.2018
281 40270805 ОСББ "Ліра"

поточний ремонт вступної електрощитової житлового будинку

№ 010418/57 Завантажити договір 30.10.2018
282 40485401 ОСББ "Полет 2015"

Проведення капітального ремонту теплових мереж житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 26-А

№ 1  Завантажити договір 30.10.2018
283 40517349 ОСББ "Прогресивна 8"

проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна,8

№ 2  Завантажити договір 30.10.2018
284 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Виконання робіт з капітального ремонту по газифікації окремих квартир житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Усенка буд. 13

№ 1170 Завантажити договір 30.10.2018
285 23362214 ЖБК - 51 "Швейник-3"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їздів №3,4 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 10 Б

№ 1/51 Завантажити договір 30.10.2018
286 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16" Проведення поточного ремонту мереж холодного водопостачання ж/б за адресою: вул. Юрія Кондратюка,16 № 92 Завантажити договір 31.10.2018
287 40603516 ОСББ "Аеродром 14"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: Аеродром, 14

№ 0518-2 Завантажити договір 31.10.2018
288 40574339 ОСББ "Гогелевський -1"

Проведення поточного ремонту труб водопостачання у житловому будинку за адресою вул. Гоголя,1 м.Дніпро

№ 25/10-2018 Завантажити договір 31.10.2018
289 23076359 ОСББ "РАДУГА" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Альпійський, буд. 18-А № 1 Завантажити договір 01.11.2018
290 23066547 ЖБК -39 "ПРЕС-2"

проведення поточного ремонту системи опалення в підвалі приміщення житлового будинку за адресою: вул. Леоніда стромцова, 7а

№ 1 Завантажити договір 01.11.2018
291 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

встановлення вікон (проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А.

№ 23/05 Завантажити договір 01.11.2018
292 23077330 ЖБК № 402 Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під'їздах № 6,7  № 170/707930 Завантажити договір 01.11.2018
293 37453846 ОСББ "Капітель"

Проведення поточного ремонту під"їзду житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Сімферопольська,19 Б, секція 1

№ 9 Завантажити договір 01.11.2018
294 42019548 ОСББ "Берізка Дніпро"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 14

№ 1 Завантажити договір 01.11.2018
295 40516476 ОСББ "Щербини-25"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 25 кв.29

№0704-1 завантажити договір 02.11.2018
296 40791426 ОСББ "Ближня 29"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою: вул. Ближня,29

№5 завантажити договір 05.11.2018
297 24423780 ОК ЖБК №36

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Леоніда Стромцова, буд 4-г

№1/36 завантажити договір 05.11.2018
298  

40449164

ОСББ "Благодійний"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № № 9,10 житлового будинку за адресою: ул.Шолохова ,29

№1024-8 завантажити договір 05.11.2018
299 40389582 ОСББ "Моніторна,10"

Проведення поточного ремонту системи опалення у під'їздах № № 3 - 8, 15, 16 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10

№0807-1 завантажити договір 05.11.2018
300 40389582 ОСББ "Моніторна,10"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їзді № 16 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10

№78/696534 завантажити договір 05.11.2018
301 40592164  

ОСББ "ЯВОРНИЦЬКОГО 45"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку

№01-05/09 завантажити договір 05.11.2018
302 40614659 ОСББ "Генерала Пушкіна 1Б"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1,3 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Пушкіна, 1Б

№010418/16 завантажити договір 05.11.2018
303 40712040 ОСББ "Слобожанин" Проведення поточного ремонту укосів житлового будинку за адресою просп. Слобожанський, 103 №180827/1 завантажити договір

06.11.2018

 

304 21902925 ЖБК №297 Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: пров. Екіпажний, 12 №1024-10 завантажити договір 06.11.2018
305 40572525 ОСББ "Цитадель108" проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 108 №18-30 завантажити договір 06.11.2018
306 40534046 ОСББ "Янтарна 42" Поточний ремонт з улаштування віконних укосів у підїздї №№7,8,9 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 42 №1710/18 завантажити договір 06.11.2018
307 23644007 ОК ЖБК №221 Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою:вул. Янтарна,71,корпус 1. №1 завантажити договір 07.11.2018
308 23076891 ОК ЖБК №143 "Вулкан"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 69

№04 30 17 завантажити договір 07.11.2018
309 23076483 ОК ЖБК №293 Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 46. №29 завантажити договір 07.11.2018
310 40460319 ОСББ "Зоряний 16Б" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 16 Б №0913-2 завантажити договір 08.11.2018
311 40393955 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 8/4" Поточний ремонт електричної мережі житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський буд. 8/4 №0906-1 завантажити договір 08.11.2018
312 23075609 ОК ЖБК №358

Встановлення вікон (Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: пров.Крушельницької, 7 (ЖКБ №358))

№341 завантажити договір 08.11.2018
313 23075615 ОК "ЖБК № 141 "СМЕНА" Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № № 1, 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 67 №0921-1 загрузити договір 09.11.2018
314 40854978 ОСББ "Штабний п'ять"

Покупка матеріалів для поточного ремонту

№ТБ/10 завантажити договір 09.11.2018
315 40981825 ОСББ "СУВОРОВА 34-А" Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Суворова, 34-А №1/09 завантажити договір 09.11.2018
316 40745432  

ОСББ "КАЛИНОВА-61"

Проведення поточного ремонту з улаштування малих архітектурних форм за адресою: вул. Калинова, 61 №2410/18 завантажити договір 09.11.2018
317 40626114 ОСББ "ПРАВДА 40Б" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові разом з укосами у під'їздах житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,40-Б №03/08/18_7 завантажити договір 09.11.2018
318 23927432 Житлово-будівельний кооператив №332 Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у житлових будинках за адресами: бульвар Слави, 47, корп. 1 та буд. 45, корп. 2, 3 за проектом: "Поточний ремонт - заходи по підвищенню ефективності використання теплової енергії. Заміна вікон дерев'яних на металопластикові на міжсходових клітинах будинку і вікон машинних відділень ліфтів" №1025-1 завантажити договір 09.11.2018
319 40571977 ОСББ "Янтарна 34" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 1, 3 та монтаж укосів у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 34 №0307-18 завантажити договір 09.11.2018
320 23927432 Житлово-будівельний кооператив №332 Поточний ремонт із заміни засувок у житловому будинку за адресою: бульвар Слави, 47, корп. 1 №1025-3 завантажити договір 09.11.2018
321 23077212 ОК ЖБК "259 Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34, блоки В, Г №0430-4 завантажити договір 12.11.2018
322 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою : вул. Миколи Міхновського ,2

№ 1 Завантажити договір 12.11.2018
323 40562810 ОСББ "Наш Лідер" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського,2 №010418/61 завантажити договір 12.11.2018
324 36440637 ОСББ "Миру - 19"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 19

№ 010418/41 Завантажити договір 12.11.2018
325 40578256 ОСББ "ЯНТАРНА 73" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Янтарна 73, корпус  №5/2018 завантажити договір 12.11.2018
326 23068029 ЖБК№ 191

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 3

№ 258 Завантажити договір 12.11.2018
327 41497360 ОСББ "Янтарна 81-2"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 81, корпус 2

№ 01 Завантажити договір 12.11.2018
328 40614439 ОСББ "Янтар 79-12"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 7, корпус 12

№ 02 Завантажити договір 12.11.2018
329 40684642 ОСББ "Янтарна 79-9"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 9

№ 03 Завантажити договір 12.11.2018
330 40086701 ОСББ "Янтарне 75"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75 корпус 4

№ 04 Завантажити договір 12.11.2018
331 36640948 ОСББ "Вітрила" Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою : вул. Метробудівська, 1 № 29/10 Завантажити договір 12.11.2018
332 40270805 ОСББ "Ліра"

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою вул. Миколи Міхновського, 4

№010418/62 Завантажити договір 12.11.2018
333 21858678 ОК ЖБК № 410

Поточний ремонт підїздів №№ 1-4 житлового будинку за адресою:вул.Велика Діївська,12

№ 98 Завантажити договір 12.11.2018
334 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Послуга з поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5, м. Дніпро

№ 1017-1 Завантажити договір 12.11.2018
335 23067426 ЖБК № 215

Поточний ремонт підїзду житлового будинку за адресою :вул.Коробова,24

№ 97 Завантажити договір 12.11.2018
336 35739500 ОСББ "Богданівець"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Богданова, 32 Д

№ 136/409 Завантажити договір 12.11.2018
337 23068851 ОСББ "К-304"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, 26

№ 1024-9 Завантажити договір 12.11.2018
338 41953081 ОСББ "Б.Хмельницького 4-Б"

проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей з укосами у під'їздах №№ 1 - 4 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 4Б

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
339 23068242 ОК ЖБК № 133 "Ізумруд"

Заміна вікон на металопластикові в підїздах за адресою:м. Дніпро, вул. Калинова б.68

№ 1207/18 Завантажити договір 13.11.2018
340 23068242 ОК ЖБК № 133 "Ізумруд"

Заміна вікон на металопластикові в підїздах за адресою:м. Дніпро, вул. Калинова б.68

№ 453 Завантажити договір 13.11.2018
341 23360631 ЖБК № 339

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою:вул.Терещенківська,26

№421 завантажити договір 13.11.2018
342 35269934 ОСББ "Наукове - 1"

Поточний ремонт під'їздів із заміни дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Казакова,4

№ 010418/52 Завантажити договір 13.11.2018
343 40386030 ОСББ"Старокозацька 10- Грушевського 3б"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою :вул.Старокозацька,10

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
344 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту із заміни системи зливових стоків житлового будинку за адресою: вул. Саранська, 10

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
345 21946112 ОК ЖБК № 222

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: проспект Героїв, 37, під’їзди 5,6

№ 31/10-18 Завантажити договір 13.11.2018
346 42093438 ОСББ "Монітрона 7,11-15"

Проведення поточного ремонту з монтажу освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку за адресою : вул. Моніторна, 7 (ОСББ "Моніторна 7, 11-15")

№ 8 Завантажити договір 13.11.2018
347 40820776 ОСББ "Дементьєва 14"

проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 14 ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

№ 14-63 Завантажити договір

14.11.2018

348 23928710 ЖБК № 334

поточний ремонт 3х під'їздів за адресою: Євпаторійська 106 корпус 2, Євпаторійська 104 корпус 1 та 2

№ 8/18 Завантажити договір 14.11.2018
349 41045069 ОСББ"Пилипа Орлика -17"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей зі штукатуренням укосів у житловому будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17

№ 091118 Завантажити договір 14.11.2018
350 40724192 ОСББ "Осіння 5-7"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлових будинків за адресами: вул. Осіння, 5, 7

№ 1108-1 Завантажити договір 14.11.2018
351 42253713 ОСББ "Осіння-9"

Проведення поточного ремонту козирків у під'їздах № № 1 - 8 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 9

№ 1026-2 Завантажити договір 14.11.2018
352 40742583 ОСББ " Моніторна 7"

проведення поточного ремонту побутової каналізації та заміни засувок опалення житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 7, м. Дніпро

№ 2 Завантажити договір 14.11.2018
353 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 1 – 6 житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 47.

№ 1004-3 Завантажити договір 14.11.2018
354 40531983 ОСББ "Поля 125"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№2,3,4,5 житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 125А

№ 1 Завантажити договір 14.11.2018
355 21945802 ОСББ "Береза"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 1 Завантажити договір

14.11.2018

356 40626114 ОСББ "Правди 40-Б"

Проведення поточного ремонту електромереж у житловому будинку за адресою: просп.Слобожанський,40Б

№ 16/10/18-1 Завантажити договір 14.11.2018
357 23075816 ОК "ЖБК № 266"

в т.ч.поточний ремонт електроосвітлення житлового будинку за адресою :вул. Холодильна,55,корпус 1

№ б/н Завантажити договір 14.11.2018
358 23927900 ОК "ЖБК № 275"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під*їзді житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75А, клрпус 1

№ 05 Завантажити договір 15.11.2018
359 40608645 ОСББ "Оберіг"

Проведення поточного ремонту електромережі житлових будинків за адресами: шосе Донецьке, 104,106

№ 301018 Завантажити договір 15.11.2018
360 40572703 ОСББ "Сонячний 8 Дніпро"

Шви тепло в будинку: поточний ремонт з герметизації міжпанельних швів в багатоквартирному будинку ОСББ

№ 1206-ІІІ Завантажити договір 15.11.2018
361 40820776 ОСББ " Дементьева 14"

проведення поточного ремонту козирків над входами у підїзді та облицювання ганку житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва,14

№ 3 Завантажити договір 15.11.2018
362 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 49 Б 5-6

№ 120/2018 Завантажити договір 15.11.2018
363 23076951 ЖБК № 94 "Урожай"

Послуги з проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою:вул.Бердянська,1(ОК "ЖБК" 94 "УРОЖАЙ").

№ 03/08/18_3 Завантажити договір 15.11.2018
364 40734944 ОСББ "Берізка 3"

Проведення поточного ремонту водопостачання житлових будинків за адресою: вул. Березинська, 24, 26

№ 05/10 Завантажити договір 15.11.2018
365 23066214 ОК "ЖБК № 313

Послуги з проведення поточного ремонту з установленням металопластикових вікон та штукатурення укосів у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 5 (ОК "ЖБК № 313")

№ 18/10/18_4 Завантажити договір 15.11.2018
366 40565832 ОСББ "Петра Калнишевського 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 17

№ 1024-2 Завантажити договір 15.11.2018
367 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А,12Б,12В"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12 В

№ 1004-2 Завантажити договір 15.11.2018
368 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А,12Б,12В"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12 А

№ 1024-7 Завантажити договір 15.11.2018
369 20308378 ОСББ "Товариство власників квартир"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей у нежитлових приміщеннях будинку за адресою: вул. Комбрига Петрова, 6

№ 1 Завантажити договір 15.11.2018
370 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, провулок Брянський, 10

№ 222/06 Завантажити договір

15.11.2018

371 40487372 ОСББ "Березинська -25"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Березинська,25

№ 1/1 Завантажити договір 15.11.2018
372 40745432 ОСББ "Калинова-61"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів житлового будинку за адресою : вул.Калинова, 61

№ 1311/18 Завантажити договір 16.11.2018
373 40663884 ОСББ "Полстасім"

Проведення поточного ремонту з благоустрою території та встановлення лавок за адресою: просп. Петра Калнишевського, 57.

№ 1024-1 Завантажити договір 16.11.2018
374 40164255 ОСББ "Щербини-21"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 21

№ 0403-4 Завантажити договір 16.11.2018
375 40509123 ОСББ "Велика Діївська 40"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою:вул. Велика Діївська,40

№ 8 Завантажити договір 19.11.2018
376 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 18

№ 051118/1 Завантажити договір 19.11.2018
377 40534046 ОСББ "Янтарна 42"

Послуги з проведення поточного ремонту ліфтового обладнання під'їзду №3 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 42

№ 6/18Р Завантажити договір 19.11.2018
378 23068650 ОК "ЖБК № 277"

проведення поточного ремонту електроосвітлення у підїздах № № 3,4 житлового будинку за адресою :вул. Холодильна, 55,корпус 2

№ 06/11-2 Завантажити договір 19.11.2018
379 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою ж/м Покровський, будинок 5В

№ 0510-18 Завантажити договір 19.11.2018
380 40117928 ОСББ "Корал 11"

проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлових будинків

№ 010418/60 Завантажити договір 19.11.2018
381 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту центрального опалення будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 52

№2/11 Завантажити договір 19.11.2018
382 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп.О.Поля, 91

№ 1/06 Завантажити договір 19.11.2018
383 23362243 ЖБК № 429

Ремонт ліфтового обладнання за адресою: м.Дніпро. вул. Велика Діївська 22 блок 5

№ 4 Завантажити договір 19.11.2018
384 23362243 ЖБК № 429

Ремонт ліфтовог обладнання за адресою: м.Дніпро, вул.Велика Діївська 22 блок 6

№ 5  Завантажити договір 19.11.2018
385 23065901 ЖБК № 31

поточний ремонти сантехнічних систем у підвалі житлового будинку

№03/08/18_4 Завантажити договір 19.11.2018
386 23372036 ЖБК № 384

Придбання матеріалів для поточного ремонту трубопроводів опалення у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 53

№ СФ - 40 Завантажити договір 20.11.2018
387 40810417 ОСББ "ПАРУС 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи теплопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В

№ 52 Завантажити договір 20.11.2018
388 40912238 ОСББ "Шолохова - 15"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 15 під"їзди 5,8/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під"їздах №№ 5,8 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова 15 

№ МБ 2018-25 Завантажити договір 20.11.2018
389 40047238 ОСББ " Шолохова - 19"

Проведення поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19/ часткове фінансування поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ МБ 2018-26 Завантажити договір 20.11.2018
390 40685630 ОСББ "Донецьке шосе - 10"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: шосе Донецьке-10 / Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,10

№ МБ 2018-31 Завантажити договір 20.11.2018
391 40599133 ОСББ "Донецьке шосе - 6" 

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. шосе Донецьке, 6/ Часткове фінансування поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою6 шосе Донецьке,6

№ МБ 2018- 22 Завантажити договір 20.11.2018
392 42022414 ОСББ "Крушельницької - 8"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 8

№ Д-2018/1 Завантажити договір 20.11.2018
393 40141712 ОСББ "Замполіта Бєдяєва - 4"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 4/ часткове фінансування сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 4.

№ МБ 2018-23 Завантажити договір 20.11.2018
394 40515980 ОСББ "Бєляєва - 12 "

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 12/ часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під"їзді житлового будинку за адресою: вулю Бєляєва, 12.

№ МБ 2018-28 Завантажити договір 20.11.2018
395 40598903 ОСББ "Бєляєва - 22"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 22/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїзді житлового будинку адресою: вул. Бєляєва, 22 2

№ МБ 2018-24 Завантажити договір 20.11.2018
396 40495006 ОСББ "Бєляєва - 8"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 8/ Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 8

№ МБ 2018-32 Завантажити договір 20.11.2018
397 23362839 ОК ЖБК № 182 "Побутовець"

проведення поточного ремонту з улаштування малих архітектурних форм за адресою:вул. Калинова, 71

№ 3110/18 Завантажити договір 21.11.2018
398 20289327 ОСББ  ЖБК - 368

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 68, П.1-2.

№ 1 Завантажити договір 21.11.2018
399 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Поточний ремонт під'їзду житлового будинку ж\м Покровський 5В

№ 0712-7 Завантажити договір 21.11.2018
400 21928278 ОСББ "Вчителя -5"

Проведення поточного ремонту ганків житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексєєнко, 40Б

№ 12/11 Завантажити договір 21.11.2018
401 40429944 ОСББ "Небокрай"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: пр.Олександра Поля, 107-Б

№ 19/04 Завантажити договір 21.11.2018
402 40429944 ОСББ "Небокрай"

Проведення поточного ремонту межпанельних швів житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 107 Б

№ 25/04 Завантажити договір 21.11.2018
403 40415219 ОСББ "АВАНТ 2016"

Проведення поточного ремонту сантехнiчних комунiкацiй житлового будинку за адресою: просп.Пушкина, 67

№ 03/07 Завантажити договір 21.11.2018
404 40738671 ОСББ "Ювілейний 37,37А"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 37, 37 А

№ 1024-3 Завантажити договір 22.11.2018
405 42404130 ОСББ "Гулі Корольової 12"

Проведення поточного ремонту козирків входів у під'їзди №№ 1 - 4 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольовї 12.

№ 1026-3 Завантажити договір 22.11.2018
406 40866575 ОСББ "вул. Гулі Корольової буд. 3"

Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж та електрообладнання житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 3.

№ 1024-4 Завантажити договір 22.11.2018
407 40572703 ОСББ "Сонячний 8 Дніпро"

поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського,8

№181018 Завантажити договір 22.11.2018
408 23076187 ОК "ЖБК № 397"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді житлового будинку за адресою: м. Дніпро, провулок Вільний, будинок 6, корпус 1

№ 400 Завантажити договір 22.11.2018
409 40477296 ОСББ "Придніпровий" 

Проведення поточного ремонту під'їздів №№1-6 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 12

№ 1/Б Завантажити договір 22.11.2018
410 40545676 ОСББ "Тверська,15" Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду № 3 житлового будинку за адресою : вул. Тверська, 15 № 14/11/18 Завантажити договір 22.11.2018
411 40574454 ОСББ "Фестивальний, 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: пр. Фестивальний, будинок 2

№ 397 Завантажити договір 22.11.2018
412 23929112 ЖБК № 61 "Металіст"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 8 В

№ 1/61 Завантажити договір 22.11.2018
413 23075584 ЖБК № 309

Поточний ремонт вхідної групи житлового будинку за адресою :ж/м Покровський,22 Б

№ 95 Завантажити договір 22.11.2018
414 23076112 ОК ЖБК № 201

Поточний ремонт вхідної групи житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 М

№ 94 Завантажити договір 22.11.2018
415 40389630 ОСББ "Яворницького 45 Б"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 45Б

№ 1 Завантажити договір 22.11.2018
416 23927395 ОК ЖБК - 171 "Слава"  Проведення поточного ремонту покрывлы житлового будинку за адресою " вул. Набережна Перемоги, 48 № 107 Завантажити договір 23.11.2018
417 40685452 ОСББ "Донецьке шосе - 7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку

№ 2 Завантажити договір 23.11.2018
418 23068271 ОК ЖБК № 386

проведення поточного ремонту арки житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ 27 Завантажити договір 23.11.2018
419 40148804 ОСББ "Шолохова ,19"

Проведення поточного ремонту дверей та заміна поштових скриньок у під’їздах №10,11 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова,19.

№ 0719-4 Завантажити договір 23.11.2018
420 40572064 ОСББ "Іподром"

Проведення поточного ремонту відновлення цоколю житлового будинку за адресою : просп. Богдана Хмельницького 16 А

№ 1 Завантажити договір 23.11.2018
421 23372885 ОК "ЖБК № 232"

Проведення поточного ремонту водопостачання у підїздах №№ 9,10 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 40

№ 21 Завантажити договір 26.11.2018
422 26051029 ОСББ "Молодість" Виконання поточного ремонту будівелі № 10/38 Завантажити договір 26.11.2018
423 23076276 ЖБК № 227

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під*їзді житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 6

№ 06 Завантажити договір 26.11.2018
424 35446968 ОСББ "Каверіна 1"

Столярні та теслярні роботи (встановлення вікон)

№ 10Z-409 Завантажити договір 26.11.2018
425 39865798 ОСББ "Захист 40А"

проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою вул.. Надії Алексеєнко 40а

№ 1 Завантажити договір 26.11.2018
426 26238911 ОСБ "Кіровець - 13"

Проведення поточного ремонту вiкон iз замiни на металопластиковi у пiд`їздi житлового будинку за адресою :просп.Олександра Поля,13

№ 2018/11/16 Завантажити договір 27.11.2018
427 40553539 ОСББ "Наш дім К-5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 5

№ 339 Завантажити договір 27.11.2018
428 40484502 ОСББ "Чернишевського- 15"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 5

№ 0511/18 Завантажити договір 27.11.2018
429 23077005 ОК "ЖБК № 387"

Проведення поточного ремонту пандуса житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6.

№ 32 Завантажити договір 27.11.2018
430 40902392 ОСББ "Уют 86" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові № 1 Завантажити договір 27.11.2018
431 40744601 ОСББ "Моніторна 2"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Моніторна,2

№ 9 Завантажити договір 27.11.2018
432 40525276 ОСББ "Метробудівська 12"

Проведення поточного ремонту вхідних груп житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська,12

№ 1 Завантажити договір 27.11.2018
433 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту залізобетонних навісних конструкцій підїздів житлового будинку за адресою; вул. Саранська, 10.

№ 2 Завантажити договір 27.11.2018
434 40534123 ОСББ "Пушкіна 15"

проведення поточного ремонту мереж холодного водопостачання та заміну міжповерхових вікон та дверей на металопластикові

№ 1/51 Завантажити договір 27.11.2018
435 40605157 ОСББ "Шнеєрсона"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей з укосами

№ 08/11 Завантажити договір 28.11.2018
436 40744601 ОСББ "Моніторна 2 "

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання під'їздів №№3, 8 житлового будинку за адресою: вул.Моніторна, 2

№ 34 Завантажити договір 28.11.2018
437 40744601 ОСББ "Моніторна 2"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 2

№ 7 Завантажити договір 28.11.2018
438 40457180 ОСББ "Штурманський 7"

Поточний ремонт сантехсистем за адресою пр. Штурманський 7

№ 114 Завантажити договір 28.11.2018
439 40393997 ОСББ"вул. Янтарна, буд № 71, корп. 2"

Поведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під*їзді житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 71, корпус 2

№ 07 Завантажити договір 28.11.2018
440 40611658 ОСББ "Сокіл - 6 "

Підвищення енергозбереження будинку шляхом поточного ремонту цоколя будівлі з використанням енергоефективних матеріалів.

№ 0920-3 Завантажити договір 28.11.2018
441 40743110 ОСББ "Сокіл - 5"

Підвищення енергоефективності будинку шляхом ремонту та герметизації міжблочних стінових швів та деформаційного термошва ОСББ «Сокіл-5»

№ 0920-2 Завантажити договір 28.11.2018
442 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 1116-2 Завантажити договір 28.11.2018
443 39155022 ОСББ "Житловий комплекс Рубіновий"

Проведення поточного ремонту внутрішніх укосів у під'їздах будинків 24 а та 24 б по вул. Великій Діївській

№ 0828-1 Завантажити договір 28.11.2018
444 40279677 ОСББ "Слави 8"

Послуги з поточного ремонту вікон та ганку

№ 1 Завантажити договір 28.11.2018
445 39595282 ОСББ "Добрий господарь Героїв - 40"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді № 12, житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 40

№ 01/11 Завантажити договір 28.11.2018
446 40471598 ОСББ "Робоча - 152/2"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Робоча,152, Блок 2

№ 1 Завантажити договір 28.11.2018
447 40705929 ОСББ "Терещенківська - 14"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їздах № № 1-4 житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 14

№ 0719-2 Завантажити договір 28.11.2018
448 23927633 ОСББ "Янтар"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку

№ 11/1 Завантажити договір 28.11.2018
449 41057467 ОСББ "Перемога 2016"

Проведення поточного ремонту електричних щитових житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 34 (ОСББ «ПЕРЕМОГА 2016»)

№31/8 Завантажити договір 29.11.2018
450 41057467 ОСББ "Перемога 2016"

Придбання металопластикових дверей у під'їзди житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 34 (ОСББ «ПЕРЕМОГА 2016»)

№ 30/10 Завантажити договір 29.11.2018
451 40744910 ОСББ "пр. Героїв 4 № 18,19,20"

Проведення поточного ремонту електричних мереж у під'їздах №№18-20 житлового будинку за адресою :просп.Героїв,4

№ 0705-3 Завантажити договір 29.11.2018
452 40744910 ОСББ "пр. Героїв 4 № 18,19,20"

Проведення поточного ремонту електричних мереж у під'їздах №№18-20 житлового будинку за адресою :просп.Героїв,4

№ 1024-12 Завантажити договір 29.11.2018
453 40587767 ОСББ "Добровольців - 6"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові

№ 25/10 Завантажити договір 29.11.2018
454 40188229 ОСББ "Янтарь 40"

Проведення поточного ремонту з улаштування малих архітектурних форм за адресою: вул. Янтарна, 40

№ 2610/18 Завантажити договір 29.11.2018
455 23928130 ОК "ЖБК № 286"

Проведення поточного ремонту під'їзду №1 з першого по шостий поверхи, житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30, корпус №1

№ 01 Завантажити договір 29.11.2018
456 23928130 ОК "ЖБК № 286

Поточний ремонт під'їздів за адресою: м. Дніпро, ж/м тополя-3, будинок 30, корпус 1, під'їзд 1

№ 02 Завантажити договір 29.11.2018
457 40047238 ОСББ "Шолохова - 19"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей у під’їздах №№ 1-4 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова,19

№0704-5 Завантажити договір 29.11.2018
458 40599133 ОСББ "Донецьке шосе - 6"

проведення поточного ремонту поверхні козирка та вхідної групи в підї'зд житлового будинку за адресою: вул. шосе Донецьке, 6

№ МБ 2018-34 Завантажити договір 29.11.2018
459 40386178 ОСББ "Надійний "

проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29

№ 77 Завантажити договір 29.11.2018
460 40386178 ОСББ "Надійний "

проведення поточного ремонту із замвни дверей на металопластикові у підїздах №№11, 12 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29

№ 80 Завантажити договір 29.11.2018
461 33611591 ОСББ "Надія - 232

проведення поточного ремонту ганку біля входу у під"їзд та ремонт першого поверху житлового будинку за адресою: вул. Шолохова , 23

№ МБ 2018-35 Завантажити договір 29.11.2018
462 41075444 ОСББ "Святослава Хоробного - 33"

Проведення поточного ремонту під'їзду

№ 15 Завантажити договір 29.11.2018
463 40595704 ОСББ " Велика Діївська - 46"

Проведення поточного ремонту вхідної групи блоків № 3, 10 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,46

№ 13-11/18 Завантажити договір 29.11.2018
464 40630508 ОСББ "Героїв 1"

послуги з проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку

№ 1025-2 Завантажити договір 29.11.2018
465 24993336 ОСББ "Кіровське - 1"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 5 та ремонт укосів на сходових клітках житлового будинку за адресою: вул. Старокозацька, 52А

№ 1 Завантажити договір 29.11.2018
466 35986622 ОСББ "Світанок Плюс"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку

№ 2/04-07-ПР Завантажити договір 29.11.2018
467 23644349 ОК ЖБК №53 "Комунальник" Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 12в. № 1/53 Завантажити договір 29.11.2018
468 42111650 ОСББ "Штаб"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Штабний, 1

№ 010418/63 Завантажити договір 30.11.2018
469 40483273 ОСББ "Сонячний - 60"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем під'їзду №2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського,60

№ 115 Завантажити договір 30.11.2018
470 40615701 ОСББ"Улюблена оселя"

Проведення поточного ремонту трубопроводу холодного водопостачання житлових будинків за адресами: вул. Гулі Корольової, 14, 14А.

№ 0921-2 Завантажити договір 30.11.2018
471 40579452 ОСББ "Березинська - 18"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення під'їздів за адресою: вул. Березинська, 18

№ 08/11 Завантажити договір 03.12.2018
472 23068414 ЖБК № 379

проведення поточного ремонту холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, 2

№ 30 Завантажити договір 03.12.2018
473 23067308 ОК "ЖБК № 28 "Радіо"

Проведення поточного ремонту вимощення у житловому будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 20 Б

№ 7/П Завантажити договір 04.12.2018
474 23067142 ЖБК № 220

Поточний ремонт електромереж у підвалі будинку

№ 04 Завантажити договір 04.12.2018
475 23067142 ЖБК № 220

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, 3П

№01/11 Завантажити договір 04.12.2018
476 23643083 ЖБК № 223

Проведення поточного ремонту під’їздів за адресою : житоловий масив Покровський, буд. 3К

№ 23 Завантажити договір 04.12.2018
477 41591109 ОСББ " Виборзька 33 В"

Проведення поточного ремонту ганку житлового будинку за адресою: вул. Виборзька, 33 В

№ 10 Завантажити договір 04.12.2018
478 40684789 ОСББ "Олександра Поля 143"

Поточний ремонт під'їзду житлового будинку за адресою: пр. О. Поля, буд. 143

№ 1 Завантажити договір 04.12.2018
479 23927030 ОК ЖБК № 268

Виконання поточного ремонту зі заміною вікон на метелопластикові за адресою: вул. Максима Дія, б. 8, під'їзд №4

№ 0819-1 Завантажити договір 05.12.2018
480 40591474 ОСББ "КДАМ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під*їзді №1 житлового будинку за адресою:вул. Криворізька, 24

№ 1/11 Завантажити договір 05.12.2018
481 23068354 ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №33 "ТРАНСПОРТНИК"

Проведення поточного ремонту з установленням металопластикових дверей штукатурення укосів у під'їздах №№ 1-3 житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова,4-Б

№ 008 Завантажити договір 05.12.2018
482 40653703 ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЛИВАРНА-17"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Ливарна, 17

№ 2310/18 Завантажити договір 05.12.2018
483 40755201 ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ЩАСЛИВА ОСЕЛЯ НА ГЕРОЇВ-6"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 6

№ 0704-4 Завантажити договір 05.12.2018
484 42151117 ОСББ "Перемога 2018"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їздах № № 3, 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 32

№ 1024-6 Завантажити договір 06.12.2018
485 23644065 ЖБК № 330

Проведення капітального ремонту по утепленню фасаду Житлового будинку за адресою пров. Парусний б.12

№ 15 Завантажити договір 06.12.2018
486 42151117 ОСББ "Перемога 2018"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 32

№ 1129-2 Завантажити договір 06.12.2018
487 42151117 ОСББ "Перемога 2018"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 3 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 32

№ 1126-2 Завантажити договір 07.12.2018
488 40587767 ОСББ "Добровольців-6"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові

№ 25/10 Завантажити договір 07.12.2018
489 40483116 ОСББ "Героїв - 27"

Поточний ремонт ганку з навісом житлового будинку

№ 2 Завантажити договір 07.12.2018
490 40483116 ОСББ "Героїв - 27"

Поточний ремонт по заміні віконних прорізів та ганку з навісом у під їзді житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 07.12.2018
491 23076218 ЖБК № 350 поточний ремонт ліфтового обладнання  № 38 Завантажити договір 10.12.2018
492 41227148 ОСББ "Академіка Янгеля 7"

Вікна металопластикові

№ ЛМ - 061118/2 Завантажити договір 11.12.2018
493 40068258 ОСББ "Сокіл 9"

Поточний ремонт із заміни вікон житлового будину за адресою:м. Дніпро. ж/м Сокіл , буд -9

№ 30102018 Завантажити договір 11.12.2018
494 39956277 ОСББ "Обереги"

послуги з проведення поточного ремонту машинних відділень ліфтів житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 115.

№11/01-18 Завантажити договір 11.12.2018
495 40624143 ОСББ "Придніпровська 1"

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: вул. Придніпровська, 1

№ 3 Завантажити договір 11.12.2018
496 40672988 ОСББ "Гідропаркова 1"

Проведення поточного ремонту з установлення металевих дверей у під`їзді №5 житлового будинку за адресою вулиця Гідропаркова, 1

№ 155 Завантажити договір 11.12.2018
497 40672988 ОСББ "Гідропаркова 1"

Проведення поточного ремонту вікон із зіміни на металопластикові у щітовій під`їзду житлового будинку за адресою вулиця Гідропаркова, 1

№ б/н Завантажити договір 11.12.2018
498 34915550 ОСББ "По пр. Кірова 1/9"

Поточний ремонт під'їзду за адресою: м.Дніпро, пр. О. Поля 1/9

№ WENT-10150 Завантажити договір 12.12.2018
499 23927432 ЖБК № 332

Поточний ремонт центрального опалення житлових будинків за адресою: бульвар Слави, 47, корп. 1 та буд. 45 корпуси 2, 3

№1105-1 Завантажити договір 12.12.2018
500 40884138 ОСББ "Перемога - 130"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 130, корпуси 1, 2, 4, 5, 6, 7

№ 1/18 Завантажити договір 13.12.2018
501 40884138 ОСББ " Перемога - 130"

Улаштування малих архітектурних форм у дворі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 130

№118 Завантажити договір 13.12.2018
502 21902925 ЖБК № 297

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під’їзді житлового будинку за адресою: пров. Екіпажний, 12

№ 1206-8 Завантажити договір 14.12.2018
503 40047238 ОСББ  " Шолохова -19"

проведення поточного ремонту ліфта у підїзді №3 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ 11/9 Завантажити договір 14.12.2018
504 40605157 ОСББ  "ШНЕЄРСОНА 3"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові зі штукатуренням укосів

№07/12 Завантажити договір 17.12.2018
505 42298107 ОСББ "КАЛИНОВА 53"

Проведення поточного ремонту з улаштуванням малих архітектурних форм за адресою: вул.Калинова 53

№1411/18 Завантажити договір 17.12.2018
506 40624143 ОСББ "ПРИДНІПРОВСЬКА 1"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою: вул. Придніпровька, 1

№ 1 Завантажити договір 17.12.2018
507 40624143 ОСББ "ПРИДНІПРОВСЬКА 1" Проведення поточного ремонту залізобетонних конструкцій балконів та карнизів під дахом житлового будинку за адресою: вул. Придніпровська, 1 № 2 Завантажити договір 17.12.2018
508 40743110 ОСББ " Сокіл - 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон житлового будинку за адресою:ж/м Сокіл,буд.5

№ 1121-1 Завантажити договір 18.12.2018
509 39956277 ОСББ "Обереги"

Проведення поточного ремонту кабіни ліфта у під'їзді № 4 житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 115

№ 0031 Завантажити договір 18.12.2018
510 42572705 ОСББ "Калнишевського 35"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: пр. Петра Калнишевського,35

№ 1129-1 Завантажити договір 19.12.2018
511 42151117 ОСББ "Перемога 2018"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 32

№ 1129 - 2 Завантажити договір 19.12.2018
512 42151117 ОСББ "Перемога 2018"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 3 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 32

№ 1126-2 Завантражити договір 19.12.2018
513 23076425 ЖБК № 174 "Спорт"

Виконання поточного ремонту під"їзду № 5 житлового будинку за адресою: вул.Кадинова, буд. 65

№ 1610/18 Завантажити договір 19.12.2018
514 23075845 ОК "ЖБК № 106 "Комунальник - 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 1

№ 1026-1 Завантажити договір 19.12.2018
515 23075845 ОК "ЖБК № 106 "Комунальник - 2"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 2, 3 та заміна вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 12

№ 1004-1 Завантажити договір 19.12.2018
516 42049001 ОСББ "Гладкова 4А"

Послуги з ремонтуі технічного обслуговування систем центрального опалення

№ 12/18 Завантажити договір 20.12.2018
517 40624143 ОСББ " Придніпорвська 1"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових вікон сходових кліток житловго будинку за адресою: вул. Придніпровська, 1

№ 4 Завантажити договір 21.12.2018
518 40624143 ОСББ " Придніпорвська 1"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Придніпровська, 1

№ 5  Завантажити договір 21.12.2018
519 37901540 ОСББ "Лідер 29, 29А, 29Б"

Поточний ремонт сантехсистем

№ 05/05 Завантажити договір 21.12.2018
520 40869539 ОСББ "Сокіл 1-3"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові корп.№№ 1-3 житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.1.

№ 191118 Завантажити договір 21.12.2018
521 40869539 ОСББ "Сокіл 1-3"

Проведення поточного ремонту віконних укосів корпусів №№ 1-3 житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.1

№ 1129-3 Завантажити договір 21.12.2018
522 40609895 ОСББ "Саранська 20"

Проведення поточного ремонту із заміни системи холодного водопосточання житлового будинку за адресою: вул. Саранська, 10

№ 4 Завантажити договір 22.12.2018
523 40609895 ОСББ "Саранська 20"

Проведення поточного ремонту із заміни системи каналізації житлового будинку за адресою: вул. Саранська, 10.

№ 3 Завантажити договір 22.12.2018
524 40599992 ОСББ "Тополя -28"

Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 28 (корпус 4, під'їзд № 1; корпус 5, під'їзди № № 1,2; корпус 6, під'їзди № № 1, 2; корпус 7, під'їзди № № 1, 2)

№ 1018-1 Завантажити договір 26.12.2018
525 23927432 ЖБК № 332

Проведення поточного ремонту віконних укосів житлових будинків за адресами: бульв. Слави, 47, корпус 1; бульв. Слави, 45, корпуси 2, 3

№ 1206-7 Завантажити договір 26.12.2018
526 40612274 ОСББ "Робоча 65"

Проведення поточного ремонту під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 65.

№ П27/11-18 Завантажити договір 26.12.2018
527 40663863 ОСББ "Робоча 75"

Поточний ремонт системи опалення та холодної води

№ 1012/18 Завантажити договір 27.12.2018
528 40605543 ОСББ "Яворницького - 54"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пр.Дмитра Яворницького, 54

№ 19/57-12 Завантажити договір 28.12.2018
529 23066415 ЖБК № 378

Заміна опалювальної системи житлового будинку

№03/09 Завантажити договір 29.12.2018
530 33857027 ОСББ "Гладкова 19А"

Встановлення вікон (Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №6 житлового будинку за адресою: вул. Гладкова,19А

№ 2 Завантажити договір 03.01.2019
531 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: Саранська, 10

№ 5 Завантажити договір 03.01.2019

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.