ОСББ, ЖБК та ОСН

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що з грудня 2017 року запущено веб-сайт ОСББ Дніпро http://osbb.dniprorada.gov.ua/

У зв'язку із визначенням переліку переможців конкурсу співфінансування діяльності ОСББ. Інформуємо Вас про можливість отримання листів-повідомлень в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради.

Перелік ОСББ у м. Дніпрі (станом на 01.06.2017)

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2017 рік

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2016 рік

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл з представниками з державної реєстрації

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл в ДПІ АНД району м. Дніпра

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2010 № 5/6 "Про місцеві податки і збори на території міста"

Одним з пріоритетних завдань Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки є запровадження ефективних форм управління житловими будинками. Вирішення зазначеного завдання забезпечується, насамперед, створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також впровадженням конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг.

Термін "ОСББ" вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі  України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання. Але аналог цього терміну "кондомініум" (у перекладі з латині - "спільне володіння майном") з'явився ще у древньому Римі, коли виникла необхідність різним сім'ям жити у одному будинку і вирішувати багато спільних питань. З того часу у всіх без винятку країнах світу такі об'єднання (у тих або інших формах) стали основою організації спільного проживання людей, альтернативи якої немає.


Консультаційну та методичну допомогу, стосовно створення та діяльності ОСББ, а також допомогу у юридичному супроводі процесу створення ОСББ та у професійному навчанні голів правлінь (керуючих) об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можна отримати у відділі по роботі з органами самоорганізації населення та об'єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мечникова, 6, каб.14, або за телефоном (056) 785-82-14 (з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00).

Методичні рекомендації для ініціативної групи по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

1. Інформація для мешканців багатоквартирного будинку.

  В Україні статус ОСББ визначається Законом України "Про    об'єднання співвласників багатоквартирного будинку",    згідно зі статтею 1 цього Закону ОСББ - це юридична особа,  створена власниками приміщень для сприяння  використання їхнього власного майна та управління,  утримання i використання неподільного та загального  майна. Тобто об'єднання має печатку, банківській рахунок,  укладає цивільно-правові договори, за своїми  зобов'язаннями відповідає своїм майном (але не особистим  і не спільним майном своїх членів), є неприбутковою  організацією.

На відміну від будинків комунальної власності, члени ОСББ самостійно визначають кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку, структуру i стиль управління, формують штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату (управителя, сантехніка, двірника, електрика, бухгалтера, консьєржа тощо), мають право оптимального вибору виконавців житлово-експлуатаційних послуг, самі визначають черговість проведення поточного ремонту i головне - набувають реального впливу на якість цих робіт. ОСББ має більші, ніж окремі мешканці, можливості вимагати від постачальників комунальних послуг виконання умов договорів, які воно уклало. Прибудинкову територію у свою власність може отримати тільки ОСББ, у той час, як власники квартир - співвласники будинку, такої можливості не мають. Після прийому будинку на свій баланс ОСББ може здавати у оренду допоміжні приміщення i скеровувати ці кошти на поліпшення технічного стану житла.

Відповідно до статті 24 вищезгаданого Закону, колишній власник будинку (як правило - місцева рада) зобов'язаний прийняти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті. Новостворене ОСББ не відповідає за борги мешканців будинку, які у них залишились.

ОСББ має особливості оподаткування - воно за законом не платить податок на прибуток у частині основної своєї діяльності.

Зрозуміло, що ці права поєднуються i з обов'язками, головними з яких є забезпечення своєчасної сплати мешканцями внесків за житлово-комунальні послуги, та утримання будинку у належному технічному i санітарному стані.

ОСББ побудоване за суто демократичними засадами. Відповідно до статті 9 Закону членом ОСББ може бути кожний, хто є власником (співвласником) житлового або нежитлового приміщення будинку. Члени ОСББ мають право бути обирати i бути обраними у керівні органи - Правління i ревізійну комісію; беззастережно ознайомитись з документами об'єднання; у кількості 20% можуть скликати позачергові збори без рішення на те Правління i у тому числі достроково переобрати керівництво. Ці права i обов'язки докладно закріплені у Типовому статуті ОСББ, з розподілом між: зборами, Правлінням, зборами уповноважених, а також членами об'єднання.

ОСББ має достатньо широкий простір вибору принципів свого господарювання. Так, згідно із статтею 11 цього Закону, воно може передати свій будинок на баланс i обслуговування житлово-експлуатаційній організації будь-якої організаційно-правової форми, в тому числі залишити будинок на обслуговуванні у комунальному ЖЕКу, може укласти з ЖЕКом договори лише та деякі послуги, може самостійно проводити повне обслуговування житла, укласти прямі договори з постачальниками комунальних послуг.

2. Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:

 • Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається i не затверджується, а є самопризначеною.
 • Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - ознайомитись у першу чергу:
  • Закони України:

а. "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;

б. "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1875-IV;

в. "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. № 2482-ХІІ;

 • Постанови Кабінету Міністрів України:

а. "Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. № 45;

б. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги " від 01.06.11 р. № 869;

в. "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води i водовідведення" від 21.07.05 р. № 630;

г. "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242;

д. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи"

 • Накази Держжитлокомунгоспу України:

а. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 17.05.05 р. № 76;

б. "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових i нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;

в. "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.08.04 р. № 150;

3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники:

 • реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- i водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
 • реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, встановлений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу. Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.

4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту.

При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. Ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті.

5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир i нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.

6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань i напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.

7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів i повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.

8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління i ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.

9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.

Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, i також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.

10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:

а) протокол установчих зборів;

б) статут з підписами членів ОСББ;

в) реєстраційну форму Ф-1, затверджену Наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.11 р.;

г) список членів ОСББ згідно зразка що встановлений Постановою КМУ № 1521.

До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна.

Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно Постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту i порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради. На підставі рішення сесії формується комісія по прийому-передачі будинку. Її головою є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.

ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):

 • затверджений статут ОСББ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • довідку про включення до ЄДРПОУ;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
 • документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
 • копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
 • позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.

У деяких містах цей перелік може бути меншим.

Список переможців  ОСББ та ОК ЖБК на 2019 рік згідно Програми сприяння діяльності об'єднаннь  співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016-2020 роки

Список переможців новостворені

Список переможців діючі

 

Договори на 2020 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації   
1 39686327 ОСББ "НОВОРІЧНА-75" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання 01/02/2020 Завантажити договір 14.02.2020
2 42401669 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА" Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж 04-02-1 Завантажити договір 18.02.2020
3 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46" Поточний ремонт системи опалення 2 Завантажити договір 19.02.2020
4 23360497 ЖБК № 123 "ПРОЖЕКТОР" Поточний ремонт вимощення  4 Завантажити договір 21.02.2020
5

40604525

ОСББ "КОМФОРТНИЙ" Виконання послуг з поточного ремонту силової електричної мережі 200220 Завантажити договір 21.02.2020
6 41066031 ОСББ "НОВОСІЛЬНА 19" Виконання послуг з проведення поточного ремонту cилової електричної мережі під'їзду 20022020 Завантажити договір 21.02.2020
7 40534123 ОСББ "ПУШКІНА-15"

Проведення поточного ремонту під'їздів

02/20 Завантажити договір 21.02.2020
8 23066243 ЖБК №246 Поточний ремонт міжпанельних швів 5 Завантажити договір 24.02.2020
9 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192" Поточний ремонт міжпанельних швів 01/02 Завантажити договір 25.02.2020
10 40462117 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-15"

Проведення поточного ремонту вікон та дверей 

1 Завантажити договір 26.02.2020
11 40505087 ОСББ "ГЕНЕРАЛА ЗАХАРЧЕНКА-2"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

4 Завантажити договір 27.02.2020
12 40997903 ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту торцьових плит балконів загального користування

01/20Б Завантажити договір 27.02.2020
13 40386230 ОСББ "СТАРОКОЗАЦЬКА 10-ГРУШЕВСЬКОГО 3б"

Проведення поточного ремонту каналізації

12/02 Завантажити договір 27.02.2020
14 40405860 ОСББ "ВИСОЦЬКОГО 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі

20/01 Завантажити договір 28.02.2020
15 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання  20/02/2020 Завантажити договір 28.02.2020
16 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту дверей сміттєприймача із заміною на металеві

Р2020-002 Завантажити договір 28.02.2020
17 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту дверей із заміною на металопластикові у під’їздах 

Р2020-001 Завантажити договір 28.02.2020
18 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8" проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах № № 6,7, 8, 10, 11 1 Завантажити договір 02.03.2020
19 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А"

проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

08/02-20 Завантажити договір 02.03.2020
20 40232822 ОСББ "КЕДРІНА, 47" Проведення поточного ремонту під'їздів  1 Завантажити договір 04.03.2020
21 40653038 ОСББ "32" Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № 4,6,7,9 0227-1 Завантажити договір 05.03.2020
22 34497241 ОСББ "Восход 147" Проведення поточного ремонту із заміни дверного блоку на металопластиковий у під'їзді 240220/6 Завантажити договір 06.03.2020
23 40554071 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

1 Завантажити договір 06.03.2020
24 40415795 ОСББ  "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт міжпанельних швів

10 Завантажити договір 10.03.2020
25 23361120 ЖБК №185 "СОЮЗ" Проведення поточного ремонту у підвалі 1 Завантажити договір 10.03.2020
26 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А"

проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові корпусу № 1 під’їздів № № 1, 2, 3, 4, корпусу № 2 під’їздів № № 1, 2, 3, корпусу №3 під’їздів № № 1, 2, 3 

033 Завантажити договір 10.03.2020
27 43253578 ОСББ "АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ,13"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

1/04 Завантажити договір 10.03.2020
28 41227148 ОСББ "АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ,7" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 1/03 Завантажити договір 10.03.2020
29 40456700 ОСББ "СЛАВИ 18"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

01/02/2020 Завантажити договір 10.03.2020
30 42483406 ОСББ "БОГОМАЗА 198"

Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж

05032020 Завантажити договір 10.03.2020
31 40535986 ОСББ "ТИТОВА 3"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах 

03/10 Завантажити договір 10.03.2020
32 23066881 ОК ЖБК  №170 "ВОДИТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту фасаду

01/03.03-20 Завантажити договір 11.03.2020
33 40743110 ОСББ "Сокіл-5"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

542-РЕМ Завантажити договір 11.03.2020
34 40473862 ОСББ "ПУШКІНА,31-Б"

Проведення поточного ремонту електромереж

030620 Завантажити договір 11.03.2020
35 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт електромереж 

4 Завантажити договір 12.03.2020
36 40428956 ОСББ "ТОПОЛЬ 68" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 036 Завантажити договір 12.03.2020
37 40122758 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА.ПЕРЕМОГА"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

240220/10 Завантажити договір 13.03.2020
38 23075957 ЖБК № 404

Проведення поточного ремонту вимощення

240220/1 Завантажити договір 13.03.2020
39 23076218 ЖБК № 350

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 9, 10, 11

34 Завантажити договір 13.03.2020
40 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8" Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання  04/03/2020 Завантажити договір 13.03.2020
41 40597157 ОСББ "ВЗАЄМОДІЯ 30"

Проведення поточного ремонту балконних переходiв

1/3-2020 Завантажити договір 13.03.2020
42 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

05/03.03-20 Завантажити договір 13.03.2020
43 38676297 ОСББ "КАЛИНОВА, 72"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів №1,2 

03/03.03-20 Завантажити договір 13.03.2020
44 40653038 ОСББ  "32" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 10 0226-1 Завантажити договір 16.03.2020
45 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту вхідної групи у під'їзді №9

0304-2 Завантажити договір 16.03.2020
46 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Поточний ремонт під'їздів та фасаду

0219-2 Завантажити договір 16.03.2020
47 40480214 ОСББ  "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту вимощення

0102 Завантажити договір 16.03.2020
48 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту вимощення

2702 Завантажити договір 16.03.2020
49 23076833 ЖБК №405

Проведення поточного ремонту під'їздів

240220/2 Завантажити договір 18.03.2020
50 42609640 ОСББ  "МАНДРИКІВ-173"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

18 Завантажити договір 18.03.2020
51 40531363 ОСББ "ПАНІКАХИ 97"

Проведення поточного ремонту покрівлі

030320 Завантажити договір 18.03.2020
52 23361120 ЖБК №185 "СОЮЗ"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді № 2

12-03 Завантажити договір 18.03.2020
53 23361083 ОК "ЖБК №200"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під’їзді № 5 

1 Завантажити договір 18.03.2020
54 40740717 ОСББ  "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи центрального опалення

240220/16 Завантажити договір 18.03.2020
55 40566548 ОСББ  "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту електромереж

02/м1 Завантажити договір 18.03.2020
56 40605157 ОСББ "ШНЕЄРСОНА 3"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміною електромереж

1 Завантажити договір 20.03.2020
57 33857142 ОСББ "НІКА-5"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

1 Завантажити договір 20.03.2020
58 23024782 ОК "ЖБК №408"

Проведення поточного ремонту із заміною дверних блоків на металопластикові у під'їздах

240220/16 Завантажити договір 20.03.2020
59  42365591 ОСББ "ЗОРЯНИЙ 110"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

27022020 Завантажити договір 20.03.2020
60 40573602 ОСББ "БУЛЬВАР СЛАВИ 4"

Проведення поточного ремонту у під’їзді 

17/3 Завантажити договір 20.03.2020
61 40176370  ОССБ "Кольська 19"

Поточний ремонт електромережі

03/К1 Завантажити договір 20.03.2020
62 40572064 ОСББ "ІПОДРОМ"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

240220/17 Завантажити договір 20.03.2020
63 42496022 ОСББ "Л.Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту із заміною вікон на металопластикові у під’їздах 

240220/14 Завантажити договір 20.03.2020
64 40464313 ОСББ "П.Орлика 21,21 А"

Проведення поточного ремонту зливової системи

1 Завантажити договір 20.03.2020
65

40554071

ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під’їзді №12 2 Завантажити договір 24.03.2020
66

40869539

ОСББ "СОКІЛ 1-3"

Проведення поточного ремонту системи опалення

16 Завантажити договір 24.03.2020
67 42483406 ОСББ "БОГОМАЗА 198"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

17032020 Завантажити договір 24.03.2020
68

40574339

ОСББ "Гоголевський-1"

Проведення поточного ремонту системи опалення

40/2020 Завантажити договір 24.03.2020
69 21942290 ЖК "РУБІН-409"

Проведення поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 1, 2

0226-1 Завантажити договір 24.03.2020
70  40464313  ОСББ "П.ОРЛИКА 21, 21А"

Проведення поточного ремонту цоколю

1/4320 Завантажити договір 24.03.2020
71 43330505 ОСББ "ДОРОШЕНКА 14" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 1 3 Завантажити договір 24.03.2020
72 43330505 ОСББ "ДОРОШЕНКА 14" Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їзді № 2 4 Завантажити договір 24.03.2020
73 23372342 ОК "ЖБК №249"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання

05/02-20 Завантажити договір 25.03.2020
74 40907427 ОСББ "ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91" Проведення поточного ремонту системи каналізаці 240220/7 Завантажити договір 25.03.2020
75 40572703 ОСББ "СОНЯЧНИЙ 8 ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту даху

1703 Завантажити договір 25.03.2020
76 40581409 ОСББ "РУБІНОВИЙ 12"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № № 1, 2

0304-1 Завантажити договір 25.03.2020
77

40627317

ОСББ "ПРИБРЕЖНИЙ 20"

Проведення поточного ремонту під’їзду

1 Завантажити договір 25.03.2020
78

42401669

ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ-БАТУМСЬКА"

Проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових електромереж

25-02-1 Завантажити договір 25.03.2020
79

40117857

ОСББ "КАЛИНОВА 76"

Проведення поточного ремонту фасаду під"їздів №1,2

02/03.03-20 Завантажити договір 25.03.2020
80

42546523

ОСББ "ПАРУСНИЙ 6"

Проведення поточного ремонту фасаду

0320-1 Завантажити договір 25.03.2020
81

40279677

ОСББ "СЛАВИ 8" Проведення поточного ремонту ганку з навісом у під'їздах № № 13, 14 6 Завантажити договір 25.03.2020
82  23078364 ОК ЖБК №81 "ВЗУТТЄВИК"

Проведення поточного ремонту із заміни сантехничніх систем

04/03.03-20 Завантажити договір 25.03.2020
83

40257868

ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах № № 1,4

0320-1 Завантажити договір 25.03.2020
84 40554071 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА, 9"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під’їздах № №9,10,11,12,13

4 Завантажити договір 25.03.2020
85 42211406 ОСББ "ГЕРОЇВ 17"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових тамбурних дверей та металопластикових вікон у ліфтовій у під’їздах №№ 2-6

1 Завантажити договір 25.03.2020
86

34589946

ОСББ "Прометей-18В"

Проведення поточного ремонту під’їздів

6/БП Завантажити договір 25.03.2020
87 41055098 ОСББ "Галицького 47"

Проведення поточного ремонту фасаду

4 Завантажити договір 25.03.2020
88 23927254 ОК ЖБК № 140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

8 Завантажити договір 25.03.2020
89

40884138

ОСББ «ПЕРЕМОГА-130»

Проведення поточного ремонту ліфтового приміщення із заміною металопластикових відкидних вікон та ремонту покрівлі над ліфтовим приміщенням

10/2020 Завантажити договір 26.03.2020
90 43330505 ОСББ "Дорошенка 14" Поточний ремонт із технічного переоснащення мереж освітлення у під'їздах "№ № 1, 2 7 Завантажити договір 26.03.2020
91 40319672 ОСББ "НАШ ДОБРОБУТ, 25"

Проведення поточного ремонту під’їздів

0317-1 Завантажити договір 26.03.2020
92

40595704

ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Проведення поточного ремонту вхідної групи підїздів №№ 1, 2, 5, 8, 11, 12

03-23/2020 Завантажити договір 26.03.2020
93 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах №№ 2,3

01/03 Завантажити договір 26.03.2020
94 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту парапетів покрівлі

23032020_1 Завантажити договір 26.03.2020
95

40521013

ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 11, П.1-3"

Поточний ремонт під"їздів №№ 1,2

1 Завантажити договір 26.03.2020
96 40174406 ОСББ "ТОПОЛЯ-3-20" Проведення поточного ремонту під'їздів 20/05 Завантажити договір 26.03.2020
97

40215676

ОСББ "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО-36"

Проведення поточного ремонту електромереж

0323-1 Завантажити договір 26.03.2020
98

42501440

ОСББ "ЮРІЯ САВЧЕНКА 64"

Проведення поточного ремонту системи опалення

9/БП Завантажити договір 26.03.2020
99

40727963

ОСББ "ТВЕРСЬКА,5"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під’їздах №№ 1,2

01/03 Завантажити договір 26.03.2020
100 40534469 ОСББ "МАЛИНОВСЬКОГО,10"

Проведення поточного ремонту вимощення

БД-1 Завантажити договір 26.03.2020
101 40499739 ОСББ  "СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев’яних блоків на металопластикові у під’їзді № 4 

0317-3 Завантажити договір 30.03.2020
102 40499739 ОСББ  "СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту електромереж

0228-3 Завантажити договір 30.03.2020
103 41343334 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ - 121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні

0228-2 Завантажити договір 30.03.2020
104 40448485 ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту вимощення

Д-18 Завантажити договір 30.03.2020
105 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №2

Р2020-006 Завантажити договір 30.03.2020
106 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду №1 

Р2020-005 Завантажити договір 30.03.2020
107 23067751 ОК "ЖБК № 360"

Проведення поточного ремонту під"їздів

8 Завантажити договір 31.03.2020
108 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№ 1,2

1 Завантажити договір 01.04.2020
109 42556924 ОСББ  "СОКІЛ 1678"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання

01/03-20 Завантажити договір 01.04.2020
110  40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А"

Проведення поточного ремонту у під'їзді

1 Завантажити договір 01.04.2020
111 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Капітальний ремонт з утеплення зовнішніх стін та перекриття 9-ти поверхового житлового будинку

20/56 Завантажити договір 01.04.2020
112 40113305  ОСББ "Червона Калина 11Б"

Проведення поточного ремонту даху

23032020_2 Завантажити договір 02.04.2020
113 42572705 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту електромереж

01/03 Завантажити договір 02.04.2020
114 42572705 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту із заміни електрики у під'їздах №1-2

02/03 Завантажити договір 02.04.2020
115 40727963 ОСББ "ТВЕРСЬКА,5"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під’їздах №№ 1,2 

01/03 Завантажити договір 02.04.2020
116 23644605 ОК "ЖБК №289"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під’їздах № № 1, 2

0317-4 Завантажити договір 02.04.2020
117 40685740 ОСББ "КЕДРІНА 49"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

2 Завантажити договір 02.04.2020
118 42226868 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 26"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їздах

1 Зантажити договір 02.04.2020
119 23066591 ОК "ЖБК "Рекорд"№144"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів

11620 Завантажити договір 02.04.2020
120  23362941 ОК "ЖБК "Трубник-3"№177"

Проведення поточного ремонту фасаду

0325-2 Завантажити договір 02.04.2020
121 24230070 ОСББ  "Затишок-3"

Проведення поточного ремонту каналізації

0228-1 Завантажити договір 02.04.2020
122  23068396 ОК ЖБК № 122 "ПЕТРОВЕЦ"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку

04/03.03-20 Завантажити договір 02.04.2020
123 24990154 ОК "ЖБК №213"

Проведення поточного ремонту у під'їздах №№1,2

1 Завантажити договір 02.04.2020
124 42253713 ОСББ "ОСІННЯ-9"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 1 - 6

0318-2 Завантажити договір 02.04.2020
125 40573602 ОСББ "БУЛЬВАР СЛАВИ 4"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних прорізів

25/03 Завантажити договір 02.04.2020
126 21861746 ЖБК №303

Проведення поточного ремонту сантехсистем 

0302-1 Завантажити договір 02.04.2020
127 40574669 ОСББ "ПР.БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 40"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

1 Завантажити договір 02.04.2020
128 40624803 ОСББ "ЛОТОС-68"

Проведення поточного ремонту під’їздів 

0228-1 Завантажити договір 02.04.2020
129 40104369 ОСББ  "СВІТАНОК-55"

Проведення поточного ремонту вимощення

Д-16 Завантажити договір 02.04.2020
130  42587245  ОСББ "Героїв-21"

Поточний ремонт із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під"їзді № 3

1 Завантажити договір 02.04.2020
131 40981825 ОСББ "СУВОРОВА 34-А"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

1 Завантажити договір 02.04.2020
132  40566916 ОСББ "ЕНЕРГЕТИЧНА 5"

Проведення поточного ремонту під'їздів 

4 Завантажити договір 02.04.2020
133  43249121 ОСББ "АЕРОДРОМ 16"

Проведення поточного ремонту електромереж 

2/БП Завантажити договір 02.04.2020
134  42167848  ОСББ "ВОСХОД 3Д"

Проведення поточного ремонту електромереж

25/03 Завантажити договір 02.04.2020
135 40517349 ОСББ  "ПРОГРЕСИВНА 8"

Проведення поточного ремонту електромереж

0327-1 Завантажити договір 02.04.2020
136 40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А" Проведення поточного ремонту фасаду 0313-1 Завантажити договір 03.04.2020
137 40615701 ОСББ  "УЛЮБЛЕНА ОСЕЛЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 2-4 

0325-1 Завантажити договір 03.04.2020
138 40566548 ОСББ  "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту електромереж

02/м1 Завантажити договір 03.04.2020
139 40509123 ОСББ  "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 40"

Проведення поточного ремонту електромереж

3/БП Завантажити договір 03.04.2020
140 40393955 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 8/4"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

11720 Завантажити договір 03.04.2020
141 23068615 ОК "ЖБК №180 "Дніпро-3"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 22/ Часткове фінансування поточного ремонту ліфтового обладнання 

5 Завантажити договір 03.04.2020
142 42482910 ОСББ "ФОРТЕЦЯ 188"

Проведення поточного ремонту електромереж

27032020 Завантажити договір 03.04.2020
143 40558165 ОСББ  "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем

06/03/2020

Завантажити договір

03.04.2020
144 42609640 ОСББ "МАНДРИКІВ-173"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів 

240220/23 Завантажити договір 03.04.2020
145 23360497 ЖБК №123 "Прожектор"

Проведення поточного ремонту трубопроводів опалення

1 Завантажити договір 03.04.2020
146 42845965 ОСББ  "ОСІННЯ 14"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

0401-1 Завантажити договір 03.04.2020
147 42738542 ОСББ  "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 101"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення

Д-377 Завантажити договір 03.04.2020
148 23076402 ЖБК №54 "Трубник"

Проведення поточного ремонту мереж електропостачання та освітлення

1 Завантажити договір 03.04.2020
149  23928130 ОК "ЖБК №286"

Проведення поточного ремонту вхідної групи

0311-1 Завантажити договір 03.04.2020
150 41396983 ОСББ  "Супутник 1"

Проведення поточного ремонту покрівлі

2 Завантажити договір 03.04.2020
151  40525941 ОСББ "СОФІЯ-2"

Проведення поточного ремонту фасаду

08/03.03-20 Завантажити договір 03.04.2020
152 40704270 ОСББ "ЗЕНІТ-3"

Проведення поточного ремонту ґанків

15 Завантажити договір 03.04.2020
153  23361083 ОК "ЖБК №200"

Поточний ремонт системи опалення 

2 Завантажити договір 03.04.2020

 

Договори на 2019 рік 

ЄДРПОУ    Найменування                           Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей в житловому будинку за адресою : вул.Софії Ковалевської, буд.51

  № 012 Завантажити договір 13.02.2019
2 40222987 ОСББ "СМАРТ-ПЕРЕМОГА 5"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 134, корпус 5

№ 20/02 Завантажити договір 21.02.2019
3 40595704 ОСББ "Велика Діївська - 46"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Велика Діївська 46

№ 125 Завантажити договір 21.02.2019
4 40405860 ОСББ "Висоцького 4"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул.В. Висоцького, буд.4

№ 19/04 Завантажити договір 25.02.2019
5 40574145 ОСББ "Крушельницької, 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, буд.1

№ 17 Завантажити договір 26.02.2019
6 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 27

№ 1402-1 Завантажити договір 26.02.2019
7 41343334 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-121"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 121

№ 0214-1 Завантажити договір 27.02.2019
8 40319672 ОСББ "НД, 25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 25

№ 0221-2 Завантажити договір 04.03.2019
9 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 18 Завантажити договір 04.03.2019
10 40232822

ОСББ "Кедріна,47"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна, буд. 47

№ 1 Завантажити договір 05.03.2019
11 40554071 ОСББ "Гідропаркова, 9"

Проведення поточного ремонту ганку (вхідної групи) житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд.9

№ 7 Завантажити договір 05.03.2019
12 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 13

№ 0219-2 Завантажити договір 06.03.2019
13 40545030 ОСББ "ПАНІКАХИ 77-А" Поточний ремонт даху житлового будинку житлового будинку за адресою: вул.Панікахи, 77-А № 0213-1 Завантажити договір 07.03.2019
14 40473862 ОСББ "ПУШКІНА, 31-Б"  поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: проспект Пушкіна, 31-Б № 010319 Завантажити договір 07.03.2019
15 40561817 ОСББ "Донецьке шосе - 3"

поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 3

№ 0220-3 Завантажити договір 11.03.2019
16. 40589958 ОСББ "вул. Інженерна, 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,буд.1

№ 020718 Завантажити договір 11.03.2019
17. 40462117 ОСББ "Донецьке шосе - 15"

Проведення поточного ремонту із заміні вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 15

№ 0220-1 Завантажити договір 12.03.2019
18. 42049001 ОСББ "Гладкова 4А"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Гладкова буд.4А

№ 3/19 Завантажити договір 12.03.2019
19. 23067484 ОСББ "Стірла"

Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель , проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою : вулиця Академіка Янгеля, буд.5.

№ 1-2019 Завантажити договір 12.03.2019
20. 40641897 ОСББ "Пушкіна 25/27"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 25/27

№ 27-ф Завантажити договір 12.03.2019
21. 23068638 ЖБК № 295

Проведення поточного ремонту мережі холодного водопостачання та частково ремонт мережі централізованого опалення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Велика Діївська, буд. 40

№ 1 Завантажити договір 12.03.2019
22. 23068644 ЖБК № 73 "Юність"

Поточний ремонт покрівлі 1-го під'їзду житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра. Поля, 107А.

№ 1/73/2019 Завантажити договір 05.04.2019
23. 23076922 ЖБК № 166 "Карпати"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку, за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 4

№ 1/166/2019 Завантажити договір 13.05.2019
24. 40170337 ОСББ "Тверська 17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Тверська, буд.17

№ 54 Завантажити договір 13.03.2019
25. 40460319 ОСББ "Зоряний 16Б"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 16Б

№ 0228-3 Завантажити договір 13.03.2019
26. 40641952 ОСББ "Мостовик 12"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 12

№ 0305-4 Завантажити договір 13.03.2019
27. 40630419 ОСББ "Правди 18"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 18

№ 0304-2 Завантажити договір 13.03.2019
28. 39787152 ОСББ "Калинова, 78

Проведення поточного ремонту фасаду під’їздів № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 78

№ 0227-1 Завантажити договір 14.03.2019
29. 23360497 ЖБК № 123 "Прожектор"

Поточний ремонт даху житлового будинку за адресою вулю Д.Галицького 63

№ 19 Завантажити договір 14.03.2019
30. 39715216 ОСББ "152 Дивізії, 2а"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: вул. 152-ї Дивізії, буд. 2А

№ 0228-2 Завантажити договір 14.03.2019
31. 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко - 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: віл.Генерала Захарченка, 2

№ 180219/39 Завантажити договір 14.03.2019
32. 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко - 2"

Проведення поточного ремонту під"їзду житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№180219/35 Завантажити договір 14.03.2019
33. 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинка за адресою: вул.Каверіна буд.26 і 28

№ 1303 Завантажити договір 14.03.2019
34. 40609188 ОСББ "Сталь 7"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання за адресою: вул. Шодуарівська, буд. 7

№ 04/03 Завантажити договір 14.03.2019
35. 40624803 ОСББ "ЛОТОС-68"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Немировича-Данченка, буд. 68

№ 0304-3 Завантажити договір 14.03.2019
36. 40861938 ОСББ "Галицького 41"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою : вул. Данила Галицького, 41

№ 1 Завантажити договір 14.03.2019
37. 40412904 ОСББ "Квітуча калина"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія буд. 11

№ 03-4 Завантажити договір 15.03.2019
38. 40497155 ОСББ "Титова 18-Б"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Титова, буд.18-Б

№ 13/03-1 Завантажити договір 15.03.2019
39. 35807863 ОСББ "Литовське"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Литовська, буд.3

№ 13/03-3 Завантажити договір 15.03.2019
40. 40519765 ОСББ " «Житловий комплекс «Олександрійський»

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: площа Шевченка, буд.4

№ 12/03-2 Завантажити договір 15.03.2019
41. 40573602 ОСББ "Бульвар Слави, 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: бульвар Слави, буд.4.

№ 08/03-19 Завантажити договір 15.03.2019
42. 39155022 ОСББ "ЖК Рубіновий"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлових будинків за адресою: вул. Велика діївська, буд. 24 Б

№ 0306-1 Завантажити договір 15.03.2019
43. 40694357 ОСББ "Слобожанський 8/3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 8/3

№ 0306-1 Завантажити договір 15.03.2019
44. 40642733 ОСББ "КАШТАН 16"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 16

№ 0305-5 Завантажити договір 15.03.2019
45. 41343334 ОСББ "Донецьке Шосе - 121"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№ 180219/25 Завантажити договір 15.03.2019
46. 41343334 ОСББ "Донецьке Шосе - 121"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№ 180219/26 Завантажити договір 15.03.2019
47. 23644071 ОК  "ЖБК № 398"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житилового будинку за адресою: вул.Генерала Захарченка,12

№ 0035 Завантажити договір 18.03.2019
48. 21928232 ОСББ "Сигнал"

Покпрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою : вул.Новокримська,буд.2)

№ 1 Завантажити договір 18.03.2019
49. 34497241 ОСББ "Восход 147"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 147

№ 0226-2 Завантажити договір 18.03.2019
50. 40724192 ОСББ "Осіння-5-7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Осіння, буд. 5, 7.

№0304-1 Завантажити договір 18.03.2019
51. 42253713 ОСББ "Осіння - 9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Осіння, буд.9.

№ 0228-4 Завантажити договір 18.03.2019
52. 40279677 ОСББ "Слави 8"

поточний ремонт по заміні вікон

№ 1 Завантажити договір 18.03.2019
53. 40534046 ОСББ "Янтарна 42"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, буд. 42

№ 0305-1 Завантажити договір 18.03.2019
54. 40499739 ОСББ "Софія 71А"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд. 71 А

№ 0307-1 Завантажити договір 18.03.2019
55. 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові з 5-го по 14-й поверхи у житловому будинку за адресою: вул. Богомаза, буд. 192

№ 087 Завантажити договір 18.03.2019
56. 34059015 ОСББ "ТВЕРСКА-9"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою:вул. Тверська, 9.

  
 № 0312-1 Завантажити договір   18.03.2019
57. 40652212 ОСББ "Тополя - 2/10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 10

№ 0312-1 Завантажити договір 20.03.2019
58. 40563861 ОСББ "Тополя - 3- 13"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд.13

№ 0312-1 Завантажити договір 20.03.2019
59. 42135100 ОСББ "Вікторія 2018"

Поточний ремонт систем водопостачання за адресами: вул. Кутузова, буд. 17, вул. Талалихіна буд. 10,14, вул. Новоорловська буд. 13,15

№ 200319 Завантажити договір 20.03.2019
60. 40704270 ОСББ "Зеніт - 3"

Поточний ремонт підїздів житлового будинку за адресою: вул Савкіна, буд.6 п 16,17,18

№ 10 Завантажити договір 20.03.2019
61. 34655116 ОСББ "Домовік - 1"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Тверська, буд.2.

№ 11/03-1 Завантажити договір 20.03.2019
62. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Заміна зовнішньго та внутрішнього трубопроводу на об'єкті Осбб "Добробут 12-60"

№ 04/19 Завантажити договір 20.03.2019
63. 23643404 ОК "ЖБК № 203"

поточний ремонт вимощення

№ 01/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
64. 23361083 ОК "ЖБК № 200"

поточний ремонт вимощеня

№ 01/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
65. 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 57

№ 3 Завантажити договір 20.03.2019
66. 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 43

№ 6  Завантажити договір 20.03.2019
67. 41055098 ОСББ "Галицького 47"

Поточний ремонт із заміни каналізації в житловому будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 47

№ 2 Завантажити договір 20.03.2019
68. 40654822 ОСББ "20  річчя Переомги 23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, буд. 23

№ 2203 Завантажити договір 20.03.2019
69. 40164192 ОСББ " Будьонного 81"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 81

№ 5 Завантажити договір 20.03.2019
70. 40067275 ОСББ "Будьонного 75"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 75

№ 6 Завантажити договір 20.03.2019
71. 40149703 ОСББ "Будьонного 73"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 73

№ 6 Завантажити договір 20.03.2019
72. 40481480 ОСББ "Галицького 71"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, буд. 71

№ 4 Завантажити договір 20.03.2019
73. 41053588 ОСББ "Будинок Архітектора"

Капітальний ремонт пасажирського ліфта у житловому будинку за адесою: вул. М. Грушевського, буд. 1, корпус 3

№ 03/05 Завантажити договір 20.03.2019
74. 40442295 ОСББ "Паршина, 6"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Паршина, буд.6

№ 20-03/19 Завантажити договір 20.03.2019
75. 40163665 ОСББ "Тополя - 2/7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7

№ 02/03-19 Завантажити договір 20.03.2019
76. 40117928 ОСББ "Корал 11"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Січеславська Набережна буд.11,буд11а

№ 1/03/19 Завантажити договір 21.03.2019
77. 40215676 ОСББ "Маршала Малиновського - 36"

"проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Маршала Малиновського, буд.36"

№ 5 Завантажити договір 21.03.2019
78. 21902925 ЖБК № 297

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: пр-ок Екіпажний, буд. 12

№ 0305-2 Завантажити договір 21.03.2019
79. 40428956 ОСББ "ТОПОЛЬ 68"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд. 68

№ 0306-2 Завантажити договір 21.03.2019
80. 40521465 ОСББ "Софія-74"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд.74

№ 2202-1 Завантажити договір 22.03.2019
81.

40627123

ОСББ "Уральська, 5"

Проведення поточного ремонту по встановленню металопластикових дверей на перехідних лоджіях житлового будинку за адресою:вул.Уральська, буд.5

№ 2103/19ПД Завантажити договір 22.03.2019
82. 40481370 ОСББ "Героїв Крут 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд.1

№ 8/БП Завантажити договір 22.03.2019
83. 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту електроживлення житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 20 Завантажити договір 22.03.2019
84. 23067774 ЖБК № 301

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Космонавтів, буд. 4

№ 0320-2 Завантажити договір 22.03.2019
85. 42123949 ОСББ "Миру - 3 Дніпро"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: пр. Миру, буд.. 3

№ 20190320 Завантажити договір 22.03.2019
86. 40579824 ОСББ "Василя Макухи 3 та 5"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, буд.5, буд.3

№ 03-10/2019 Завантажити договір 22.03.2019
87. 41225093 ОСББ "Велика Діївська 4-4"

Поточний ремонт під`їздів житлового будику

№ 12 Завантажити договір 22.03.2019
88. 41148517 ОСББ "Велика Діївська 4-2"

Поточний ремонт під`їздів житлового будинку

№ 11 Завантажити договір 22.03.2019
89. 23075644 ЖБК - 216

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою пров.Парусний,12

№ 35 Завантажити договір 22.03.2019
90. 40117857 ОСББ "Калинова 76"

Поточний ремонт м'якої покрівлі під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 76

№ 0226-1 Завантажити договір 22.03.2019
91. 40610193 ОСББ "Тополя - 2/7А"

Поточний ремонт сантехсистем

№ 1 Завантажити договір 22.03.2019
92. 40117857 ОСББ "Калинова 76"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 76

№ 3/2019 Завантажити договір 22.03.2019
93. 40599421 ОСББ "МИР -12"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: проспект Миру, буд. 12

№ 220319 Завантажити договір 25.03.2019
94. 41953081 ОСББ "Б. Хмельницького 4-Б"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 4-Б

№ 1 Завантажити договір 25.03.2019
95. 40740717 ОСББ " пр. Б. Хмельницького 6 Новий Шлях"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Б. Хмельницького, 6

№ 2  Завантажити договір 25.03.2019
96. 25012903 ОСББ "Тополя - 2/23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 23

№ 038 Завантажити договір 25.03.2019
97. 25019532 ОСББ "Луч"

проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна,7, під'їзди 1 та 2

№ 1 Завантажити договір 25.03.2019
98. 23927372 ЖБК № 6 СПУТНИК"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, буд. 16

№ /03-05 Завантажити договір 25.03.2019
99. 40522495 ОСББ "ЯНГЕЛЯ 20"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Академіка Янгеля, буд. 20

№ 22-03/19 Завантажити договір 25.03.2019
100. 23361120 ЖБК 185 "Союз"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей житлового будинку за адресою: вул. Генерала Грушевого, 12

№ 0320-1 Завантажити договір 25.03.2019
101. 23067685 ОК "ЖБК № 178 "Тракторист"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Криврізька буд. 70.

№ 27 Завантажити договір 25.03.2019
102. 42572705 ОСББ "Калнишевського 35"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:просп.П.Калнишевського, буд.35

№ 0222-1 Завантажити договір 26.03.2019
103. 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Тверська, буд. 15

№01/07 Завантажити договір 26.07.2019
104. 40564980 ОСББ "Ломівське 7"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 7.

№ 0301-2 Завантажити договір 26.03.2019
105. 23643031 ЖБК № 89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул.Калинова, буд.82

№ 1902-1 Завантажити договір 26.03.2019
106. 40531845 ОСББ "ПРОСПЕКТ МИРУ -5"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, буд. 5.

№ 0214-1 Завантажити договір 26.03.2019
107. 23644728 ЖБК № 294

Поточний ремонт під’їздів житлового будинку с заміною вікон

№ 22 Завантажити договір 26.03.2019
108. 40611134 ОСББ "Велика Діївська 44"

поточний ремонт електромереж житлового будинка за адресою:вул.Велика Діївська,44

№ 31 Завантажити договір 26.03.2019
109. 25839821 ОСББ "Перемога"

Проведення поточного ремонту електромереж та систем освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: просп. Героїв, буд. 14А

№ 8 Завантажити договір 26.03.2019
110. 40525276 ОСББ "Метробудівська 12"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою вул.Метробудівська 12

№ 23 Завантажити договір 26.03.2019
111. 41056751 ОСББ "Надія -3л"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: ж/м Покпровський,3 Л

№ 13 Завантажити договір 26.03.2019
112. 40531845 ОСББ " ПРОСПЕКТ МИРУ - 5"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей та вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 5.

№ 180219/32 Завантажити договір 26.05.2019
113. 23077241 ЖБК № 326

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку

№ 0315-1 Завантажити договір 26.03.2019
114. 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку

№ 23 Завантажити договір 26.03.2019
115. 40950027 ОСББ "Набережна Перемоги 126-А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 126-А

№ 0419-1 Завантажити договір 26.03.2019
116. 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд.23

№ 0228-2 Завантажити договір 26.03.2019
117. 40663884 ОСББ "ПОЛСТАСІМ"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 57.

№ 0301-7 Завантажити договір 26.03.2019
118. 42322598 ОСББ "Батумська 36"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Батумська, буд. 36

№ 0306-3 Завантажити договір 26.03.2019
119. 42111048 ОСББ "Петра Калнишевського 21"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 21

№ 0318-2 Завантажити договір 26.03.2019
120. 39929306 ОСББ "Калинова 1"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 1, під'їзд 1, 2, 3.

№ 0318-1 Завантажити договір 26.03.2019
121. 40627909 ОСББ "Квартал Добробуту"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 8.

№0228-1 Завантажити договір 26.03.2019
122. 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А, 12Б, 12В"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12А, 12Б, 12В.

№ 0301-2 Завантажити договір 26.03.2019
123. 40272850 ОСББ "Гулі Корольової № 1-А"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд.1-А.

№ 0301-6 Завантажити договір 26.03.2019
124. 40866575 ОСББ "Вул. Гулі Корольової, буд. 3"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд.3

№ 0301-1 Завантажити договір 26.03.2019
125. 40738671 ОСББ Ювілейний 37,37А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 37, 37А

№ 0301-4 Завантажити договір 26.03.2019
126. 40565832 ОСББ "Петра Калнишевського 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, буд. 17

№ 0301-5 Завантажити договір 26.03.2019
127. 37901540 ОСББ "Лідер 29, 29А, 29 Б"

Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою: просп.Петра Калнишевського, буд. 29, 29А, 29Б.

№ 0318-1 Завантажити договір 26.03.2019
128. 42404130 ОСББ "Гулі Корольової 12"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд. 12

№ 0301-3 Завантажити договір 26.03.2019
129. 42282613 ОСББ "Караваєва-2"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Караваєва, буд. 2

№ 2/БП Завантажити договір 26.03.2019
130. 40634921 ОСББ "Верба -14"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 14

№ 0305-3 Завантажити договір 26.03.2019
131. 40627317 ОСББ "Прибрежний 20"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Князя Ярослава Мудрого, буд.20

№ 120319 Завантажити договір 26.03.2019
132. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни сантехсистеми в житлвому будинку за адресою: вул. Батумська, буд.8

№ 03-12 Завантажити договір 26.03.2019
133. 40292939 ОСББ "Молода Гвардія"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Молодогвардійська, буд.43

№ 5/БП Завантажити договір 26.03.2019
134. 42578623 ОСББ "Шелгунова 13"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд.13

№ 7/БП Завантажити договір 26.03.2019
135. 40744601 ОСББ "Моніторна 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, буд.2.

№ 3/БП Завантажити договір 26.03.2018
136. 25012916 ОСББ "Тополя - 3/21"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: житловий масив Тополя-3, буд. 21, корпус 1

№ 0220-1 Завантажити договір 26.03.2019
137. 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Проведення поточного ремонту iз замiни вiкон на металопластиковi у пiд`iздах житлового будинку за адресою:пров.Фестивальний ,20

№ 180219/36 Завантажити договір 26.03.2019
138. 42556924 ОСББ "Сокіл 1678"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.1,корп.6,7,8.

№ 0311-1 Завантажити договір 26.03.2019
139. 40483032 ОСББ "Вернадського, 35"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, буд.35

№ 5/0603 Завантажити договір 26.03.2019
140. 40956500 ОСББ "Титова 9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у житловому будинку за адресою: вул. Титова, буд.9

№ SKS-2203 Завантажити договір 26.03.2019
141. 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вул.Генерала Захарченка, 14.

№180219/37 Завантажити договір 26.03.2019
142 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Поточний ремонт системи опалення

№ 15 Завантажити договір 26.03.2019
143. 23066776 ОК "ЖБК № 396"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: проспект Миру, буд. 18

№ 1902-4 Завантажити договір 26.03.2019
144. 39987733 ОСББ "Дементьєва - 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, буд. 8 / Часткове фінансування поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)

№ 36 Завантажити договір 27.03.2019
145. 40685452 ОСББ "Донецьке шосе 7"

проведення поточного ремонту із заміни вікон житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд.7/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон на метелопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,7 (ДК 021;2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 31 Завантажити договір 27.03.2019
146. 40515980 ОСББ "Беляєва-12"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, буд 12/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, 12 (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 35 Завантажити договір 27.03.2019
147. 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 29/ часткове фінансування поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29. (ДК 021:2015:45261910-6 Ремонт дахів)

№ 31 Завантажити договір 27.03.2019
148. 40141712 ОСББ  "Замполіта Бєляєва - 4"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 4

№ 39 Завантажити договір 27.03.2019
149. 40433175 ОСББ "Кожем'яки-1"

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою:вул.Кожем`яки, буд.1

№ 1902-3 Завантажити договір 27.03.2019
150. 23642942 ОК "ЖБК № 64 БЕРІЗКА" 

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою м. Дніпро, просп. Б.Хмельницького, буд.8, під. 1-7

№ 19/1 Завантажити договір 27.03.2019
151. 38528257 ОСББ "НАШ ДІМ -132 А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: пр-кт Богдана Хмельницького, буд.132А

№ 029 Завантажити договір 27.03.2019
152. 40502505 ОСББ "ШОЛОХОВА 39"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою : вул. Шолохова,39

№ 24/2019 Завантажити договір 27.03.2019
153. 40531363 ОСББ "Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, буд. 97

№ 19/05 Завантажити договір 27.03.2019
154. 40174406 ОСББ "Тополя-3-20"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 20, кор. 1, кор. 4

№ 0221-3 Завантажити договір 27.03.2019
155. 23077399 ЖБК 216

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою ж/м Червоний Камінь 22.

№ 34 Завантажити договір 27.03.2019
156. 40614224 ОСББ "Перемоги 15-17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, буд. 17

№4/0503 Завантажити договір 27.03.2019
157. 25799346 ОСББ "Південний"

Виконання робіт "Проведення капітального ремонту дахової котельної житлового будинку за адресою м.Дніпро вул.Виконкомівська б.7"

№ 1-02/19  Завантажити договір 27.03.2019
158. 41208628 ОСББ "Червоний Камінь 14"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд.14

№ 20 Завантажити договір 27.03.2019
159. 42167848 ОСББ "ВОСХОД 3-Д"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, будинок 3Д

№ 9 Завантажити договір 27.03.2019
160. 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 91

№1/19 Завантажити договір 27.03.2019
161. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою пр. Героїв, буд. 17 в м. Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 27.03.2019
162. 40381508 ОСББ "ПЕРЕМОГА -96"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 96

№ 25031901 Завантажити договір 27.03.2019
163. 40572525 ОСББ "Цитадель 108"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги буд. 108, корп.9-10

№250319 Завантажити договір 27.03.2019
164. 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: вул. Волинська буд. 5, 5А

№ 47 Завантажити договір 27.03.2019
165. 36053408 ОСББ "ЖК Правобережний"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання за адресом: узвіз Крутогірний, 33

№ 29 Завантажити договір 27.03.2019
166. 40627317 ОСББ "Прибрежний 20"

Проведення поточного ремонту під`їздів житлового будинку за адресою:вул. Князя Ярослава Мудрого, буд.18

№ 1 Завантажити договір 27.03.2019
167. 42289210 ОСББ "САВЧЕНКА 4 "

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Савченка, буд.4

№ 4/БП Завантажити договір 27.03.2019
168. 23927254 ОК ЖБК № 140 "Молнія"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою : вул.Любарського, буд. 84А м..Дніпро

№ 01 Завантажити договір 27.03.2019
169. 40458074 ОСББ "Бєляєва 10"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 10

№ 0221-1 Завантажити договір 27.03.2019
170. 21861746 ЖБК № 303

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей на металопластикові в житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд. 1, корпус 11

№ 23/805788/805793/805824 Завантажити договір 27.03.2019
171. 23360758 ЖБК № 317

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою пр. Героїв буд. 46.

№ 36 Завантажити договір 27.03.2019
172. 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточнго ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, буд. 32

№ БД-1 Завантажити договір 27.03.2019
173. 40549742 ОСББ "Новоорловська 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні, у житловому будинку за адресою : Новоорловська, буд. 2, під'їзди № 7,10,11,12,13,14,15,16"

№01/19/СФ Завантажити договір 27.03.2019
174 40549742 ОСББ "Новоорловська 2"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон у житловому будинку за адресою : вул. Новоорловська, буд. 2, під'їзди 1,2,4,5,6,8,9

№ 02/19/БУ Завантажити договір 27.03.2019
175. 40517349 ОСББ "Пргоресивна  8"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна, буд.8

№ 19/02 Завантажити договір 27.03.2019
176. 36640948 ОСББ "Вітрила"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,1

№ 0038 Завантажити договір 28.03.2019
177. 40455487 ОСББ "ДАРНИЦЯ"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул.Дарницька,9

№ 25 Завантажити договір 28.03.2018
178. 40574339 ОСББ "Гоголевський - 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою вул.Гоголя1

№ 76/2019 Завантажити договір 28.03.2019
179. 23067018 ОК ЖБК № 192

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 28

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
180. 23076715 ЖБК № 107 "ПОБЄДА"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пр-кт Богдана Хмельницького, буд. 67

№ 0307-1 Завантажити договір 28.03.2019
181. 40545313 ОСББ "Дарницька 21"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопосточання житлового будинку за адресою: вул. Дарницька, б.21

№ 2/БП Завантажити договір 28.03.2019
182. 39008819 ОСББ "Правди-117"

Проведення поточного ремонту під`їздів житлового будинку за адресою:пр-кт Слобожанский, буд.117

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
183. 34589946 ОСББ "Прометей - 18В"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Погребняка, б.18В

№ 3/БП Завантажити договір 28.03.2019
184. 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд.80

№ 4/БП Завантажити договір 28.03.2019
185. 23067946 ЖБК № 267

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Максима Дія буд.8

№ 16 Завантажити договір 28.03.2019
186. 23644349 ОК ЖБК № 53 "Комунальник"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 12- В

№ 2/53 Завантажити договір 28.03.2019
187. 32510265 ОСББ "Сокіл - 52"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку

№ 07/03-19 Завантажити договір 28.03.2019
188. 26238911 ОСББ "Кіровець-13"

проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою пр. Олександра Поля, буд. 13

№28/03 Завантажити договір 28.03.2019
189. 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолоховпа, буд. 5

№ 0304-5 Завантажити договір 28.03.2019
190. 21945756 ЖБК № 422

Поточний ремонт ліфтового обладнання

№ 0040 Завантажити договір 28.03.2019
191. 36051992 ОСББ "МИР"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресую: просп. Миру, 11

№ 03/19 Завантажити договір 28.03.2019
192. 24990154 ОК "ЖБК 213"

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави №13 та 15 в м.Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
193. 42588940 ОСББ "Перемога 25"

Поточний ремонт внутрішньо будинкових сантехнічних мереж підвалу (опалення, каналізації та водопроводу) в житловому будинку за адресою: проспект Героїв, буд.25

№ 28/03 Завантажити договір 28.03.2019
194. 23078370 ЖБК № 278

Проведення поточного ремонту із заміни вікон житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
195. 21928657 ЖБК № 274

проведення поточного ремонту ліфтового обладанання житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 108, корпус 6

№ 65-Р1 Завантажити договір 28.03.2019
196. 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за а дресою: проспект Героїв, будинок 21

№ 1 Завантажити договір 28.03.2019
197. 34497241 ОСББ "Восход 147"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 147

№ 180219/14 Завантажити договір 29.03.2018
198. 40508250 ОСББ "Гоголівський"

Проведення поточного ремонту підвалу житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, буд.9

№ 270319 Завантажити договір 29.03.2019
199. 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: пр-кт Миру, буд. 25

№ 1/3/19 Завантажити договір 29.03.2019
200. 40544105 ОСББ "Кобзар - 3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, буд. 3

№ 2/3/19 Завантажти договір 29.03.2019
201. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, буд. 13

№3/3/19 Завантажити договір 29.03.2019
202. 40064536 ОСББ "Євпаторійська 100"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: Євпаторійська, 100

№ 03/19 Завантажити договір 29.03.2019
203. 40571317 ОСББ "Високовольтна 12"

Послуга з поточного ремонту системи опалення житлового будинку

№ 2603 Завантажити договір 29.03.2019
204. 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Саронська, буд.10

№ 1/БП Завантажити договір 29.03.2019
205. 40420941 ОСББ "О. Поля 117"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м.Дніпро, проспект Олександра Поля, 117

№ 1/117 Завантажити договір 29.03.2019
206. 40064599 ОСББ "ЕКІПАЖНИЙ 10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: пр-лок Екіпажний, буд.10

№0319-1 Завантажити договір 29.03.2019
207. 21945495 ЖБК № 299

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою ж/м Сокіл буд.10 м. Дніпро

№ 5/816596 Завантажити договір 29.03.2019
208. 40453055 ОСББ "Калинова, 83"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові корпусів №№ 1, 2, 3 під'їзду № 1, корпусу № 4 під'їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 8

№ 028 Завантажити договір 29.03.2019
209. 40993631 ОСББ "Бульвар Слави - 10"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою:бульвар Слави, буд.10

№ 03/03-19 Завантажити договір 29.03.2019
210. 23370202 ОК "ЖБК № 208"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 5.

№ 18 Завантажити договір 29.03.2019
211. 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду №2 житлового будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, буд. 50

№ 1 Завантажити договір 29.03.2019
212. 40295201 ОСББ "К47А"

Проведення поточного ремонту цоколя та вимощення житлового будинку за адресою: вул. Косіора, 47А

№ 0320-1 Завантажити договір 29.03.2019
213. 40997903 ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Володимира Антоновича, буд. 36Д

№ 109 Завантажити договір 28.03.2019
214. 40553869 ОСББ "Мандриківська-163"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під’їздів №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 163

№ 180219/3 Завантажити договір 29.03.2019
215. 40381508 ОСББ "Перемога-96"

Проведення поточного ремонту під’їздів із заміною вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 96

№ 180219/9 Завантажити договір 29.03.2019
216. 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 47

№ 0304-4 Завантажити договір 29.03.2019
217. 39801671 ОСББ "Шелгунова 10"

поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Максима Дія,буд.10

№ 24 Завантажити договір 29.03.2019
218. 23068680 ОК ЖБК № 331

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою пров. Штурманський, б.1

№ 44 Завантажити договір 29.03.2019
219. 21930720 ОСББ № 376

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вулиця Суворова, буд. 7

№150319 Завантажити договір 29.03.2019
220. 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, буд. 91

№ 1/19 Завантажити договір 29.30.2019
221. 40464313 ОСББ "П. Орлика 21,21А"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: проспект Пилипа Орлика, буд. 21

№ 5 Завантажити договір 29.03.2019
222. 40408751 ОСББ "Хмельницького 15"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд.15

№ 4 Завантажити договір 29.03.2019
223. 41396983 ОСББ "Супутник 1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Титова, буд. 14-А

№ 1 Завантажити договір 29.03.2019
224. 40027955 ОСББ "Бельведер Шаумяна, 10" 

Капітальний ремонт та зовнішнє оздоблення жітлового будинку по вул. Архітектора Дольніка 10, м. Дніпро

№ 001 Завантажити договір 29.03.2019
225. 35269934 ОСББ "Наукове-1"

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:вул.Казакова,4

№ 06/03-19 Завантажити договір 29.03.2019
226. 40270805 ОСББ "Ліра"

поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.4

№ 28/2019 Завантажити договір 29.03.2019
227. 40270805 ОСББ "Ліра"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 4

№180219/38 Завантажити договір 29.03.2019
228. 23068207 ЖБК № 252

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Волинська буд. 9

№ 1/03 Завантажити договір 29.03.2019
229. 23643077 ОК ЖБК № 382

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Новорічна буд. 71.

№ 80 Завантажити договір 29.03.2019
230. 23068727 ЖБК 188

Проведення поточного ремонту елктромереж житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд. 77

№ 73/2019 Завантажити договір 29.03.2019
231. 41128019 ОСББ "Новокримська 8"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою вул. Новокримська буд.8.

№ 21 Завантажити договір 29.03.2019
232. 40588645 ОСББ "Будівельників 14-Б"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул. Будівельників, буд. 14 б

№ 29 Завантажити договір 29.03.2019
233. 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту електромереж будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 52

№ 9 Завантажити договір 29.03.2019
234. 33611591 ОСББ "Надія-23"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 23/ Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 23 (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

№ 41 Завантажити договір 29.03.2019
235. 40685630 ОСББ "Донецьке шосе- 10"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, будю 10/ Часткове фінансування поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 10 (ДК 021:2015:45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

№ 34 Завантажити договір 29.03.2019
236. 40287913 ОСББ "Бєляєва -20"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Беляєва, буд.20 / Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вулю Беляєва, 20(ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 46 Завантажити договір 29.03.2019
237. 40561890 ОСББ "Донецьке шосе - 1"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, буд.1/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 1. (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби).

№ 33 Завантажити договір 29.03.2019
238. 23068302 ЖБК № 93 "Петровки"

Послуги з проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, буд. 16

№ БД-5 Завантажити договір 29.03.2019
239. 40495006 ОСББ "Бєляєв-8"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд. 8/ Часткове фінансування поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 8 (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

№ 38 Завантажити договір 01.04.2019
240. 40484408 ОСББ "Абхазька-4"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Абхазька, буд4

№ 28/03-К Завантажити договір 01.04.2019
241. 40484502 ОСББ "Чернишевського-15"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою:вул.Чернишевського, буд.15

№27/03-К Завантажити договір 01.04.2019
242. 40611658 ОСББ"Сокіл-6"

Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з утеплення фасаду житлового будинку за адресою:ж/м Сокіл,буд.6

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
243. 40743110 ОСББ "Сокіл - 5"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл,буд.5

№ 0307-2 Завантажити договір 01.04.2019
244. 40608886 ОСББ "Маршала Малиновського 6"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малинвського, буд. 6

№ БД-4 Завантажити договір 01.04.2019
245. 40499325 ОСББ "ЮДАМ"

Поточний ремонт системи опалення житлового будинку за адресою вул. Робоча буд. 172

№ 18 Завантажити договір 01.04.2019
246. 40610696 ОСББ "Решетилівська-33"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Решетилівська, буд. 33

№ 2 Завантажити договір 01.04.2019
247. 40497883 ОСББ "Любарське - 82"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Любарського, буд. 82

№ 19/03 Завантажити договір 01.04.2019
248. 41761869 ОСББ "Фабрично- Заводська, 3"

Проведення поточного ремонту системи опалення за адресою: вул. Фабрично - Заводська, 3

№ 7 Завантажити договір 01.04.2019
249. 40568765 ОСББ "Хмельницького-38"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп.Богдана Хмельницького,38

№ 3 Завантажити договір 01.04.2019
250. 40386178 ОСББ "Надійний"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вулю Шолохова, буд. 29, секція 11-12/Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів секції 11-12 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи)

№ 43 Завантажити договір 01.04.1019
251. 42177114 ОСББ "Козацтво - 4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, буд.4.

№ 19 Завантажити договір 01.04.2019
252. 40104369 ОСББ "Світанок-55"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, буд.55

№ 0301-1 Завантажити договір 01.04.2019
253. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, буд. 4

№ 220319 Завантажити договір 01.04.2019
254. 23066881 ЖБК № 170 "ВОДИТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 4,5,6 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,57

№ 093 Завантажити договір 01.04.2019
255. 40534123 ОСББ "Пушкіна 15"

проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: пр. Пушкіна, буд.15

№ 26/03 Завантажити договір 01.04.2019
256. 40884138 ОСББ "Перемога - 130"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 130

№ 1503/19ДТ Завантажити договір 01.04.2019
257. 42477743 ОСББ "Мандриківська-33б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 336

№ 19/02 Завантажити договір 01.04.2019
258. 40743105 ОСББ "Надія 2/4"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою : ж/м Тополя 2, буд. 2, корпус 4

№ 56 Завантажити договір 01.04.2019
259. 23066177 ОК ЖБК 352

Проведення поточного ремонту із проведення герметизаціі швів житлового будинку за адресою:вул.Гідропаркова, буд. 9

№ 31 Завантажити договір 01.04.2019
260. 40497637 ОСББ "Березинська 23"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Березинська, буд. 23

№4/821397 Завантажити договір 01.04.2019
261. 23370202 ОК ЖБК № 208

поточний ремонт обладнання та кабіни ліфта під`їзду № 15, поточний ремонт обладнання та кабіни ліфта під`їзду № 15

№ 17 Завантажити договір 01.04.2019
262. 23076112 ОК ЖБК № 201

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 М

№ 25 Завантажити договір 01.04.2019
263. 40580520 ОСББ "Щасливий маєток"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 3.

№ 79 Завантажити договір 01.04.2019
264. 23076603 ОК ЖБК № 45 "Світанок"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Новоорловська буд.24- А

№ 30 Завантажити договір 01.04.2019
265. 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: бульвар Рубіновий, буд.12

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
266. 33184461 ОСББ "Дружний"

Проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Січових Стрільців, б.90-Д

№ 6 Завантажити договір 01.04.2019
267. 40060840 ОСББ "Зоряний 4"

роботи з розробки проектної документації на капітальний ремонт житлового фонду з утеплення фасаду будинку за адресою м.дніпро, бул.Зоряний, 1, секція 4

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
268. 21868843 ОСББ "Дарницька"

проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Дарницька буд.4

№ 2 Завантажити договір 01.04.2019
269. 40554071 ОСББ "Гідропаркова, 9"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9.

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
270. 23066444 ОК ЖБК № 57 "Машинобудівник"

Поточний ремонт по герметизації швів житлового будинку

№ 40 Завантажити договір 01.04.2019
271. 23360155 ЖБК № 142 "ІСКРА"

Поточний ремонт електросистеми житлового будинку

№ 26 Завантажити договір 01.04.2019
272. 40612274 ОСББ "Робоча 65"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою: вул. Робоча, буд. 65

№ У1/03-19 Завантажити договір 01.04.2019
273. 24423780 ОК ЖБК № 36

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 4-Г

№ 2/36 Завантажити договір 01.04.2019
274. 40304210 ОСББ "Лазурний-7"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 34

№ 3/19 Завантажити договір 01.04.2019
275. 39421727 ОСББ "Космонавтів 26"

Поточний ремонт із заміни вікон на енергоефективні

№ 03-10 Завантажити договір 01.04.2019
276. 23372342 ОК ЖБК № 249

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.16

№ 03/19 Завантажити договір 01.04.2019
277. 23076833 ЖБК № 405

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під’їздів №№3,4 житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 163

№ 180219/2 Завантажити договір 01.04.2019
278. 40176370 ОСББ "Кольська 9"

Проведення капітального ремонту системи опалення, що становить частину житлового будинку за адресою: вул Кольська, буд 19

№ 1 Завантажити договір 01.04.2019
279. 23067142 ЖБК № 220

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, буд.ЗП

№ 25/03 Завантажити договір 01.04.2019
280. 40929875 ОСББ "Дніпро Соборний"

Проведення поточного ремонту електромереж ОСББ "Дніпро Соборний" за адресою м. Дніпро, вул.Дмитра Донцова, 7

№ 032719 Завантажити договір 01.04.2019
281. 40068258 ОСББ "Сокіл 9"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд.9

№ 22022019 Завантажити договір 01.04.2019
282. 40734944 ОСББ "Берізка-3"

Проведення поточного ремонту електромереж житлових будинків за адресою: вул. Березинська, буд.24, під'їзди 1,2, буд.26, під'їзди 1,2,3 та буд. 28 під'їзди 7,8

№ 032119 Завантажити договір 01.04.2019
283. 40086020 ОСББ "Ливрана"

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: вул. Ливарна, буд. 2

№ 4/3/19 Завантажити договір 02.04.2019
284. 40558165 ОСББ "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту систем водопостачання і каналізації житлового будинку за адресою: вул. Руденка, буд. 108

№ 409/23 Завантажити договір 02.04.2019
285. 40595102 ОСББ "Михайла Грушевського 87"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Михайла Грушевського,буд.87

№ 040919-2 Завантажити договір 02.04.2019
286. 40593503 ОСББ "Тополя - 2 ,б.26"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою :ж/м Тополя-2,буд. 26

№ 22/03-1 Завантажити договір 02.04.2019
287. 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,буд.2

№ 032819 Завантажити договір 02.04.2019
288. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання та водовідведення житлового будинку за адресою: вул. Новосільна, буд.19

№ 032619/1 Завантажити договір 02.04.2019
289. 23068414 ЖБК № 379

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:шосе Донецьке,буд.2/ Часткове фінансування поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 2 (ДК 021:2015:45261910-6 Ремонт дахів )

№ 32 Завантажити договір 02.04.2019
290. 40148804 ОСББ "Шолохова, 19"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Шолохова,буд.19 блок 10,11/ Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів блоків №№ 10,11 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд.19 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи )

№ 37 Завантажити договір 02.04.2019
291. 40580520 ОСББ "Щасливий маєток"

Проведення поточного ремонту обладнання та кабіни ліфта під"їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська,3

№ 19 Завантажити договір 02.04.2019
292. 23363188 ОК ЖБК № 342

Проведення поточного ремонту із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Терещенківська, 8

№ 19/06 Завантажити договір 02.04.2019
293. 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під’їздах №№10,11 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 31 Завантажити договір 02.04.2019
294. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Виконання послуг з проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку ОСББ «НОВОСІЛЬНА 19» за адресою: вул. Новосільна, буд 19.

№ 032619 Завантажити договір 02.04.2019
295. 40566815 ОСББ "Софія-8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, буд.8

№ 43 Завантажити договір 02.04.2019
296. 38958210 ОСББ "Космодромна 4"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Космодромна, буд. 4, корпус 3

№ 290319 Завантажити договір 03.04.2019
297. 23075957 ЖБК № 404

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 161

№ 180219 Завантажити договір 03.04.2019
298. 23068851 ОСББ "К-304"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, буд.26 в м.Дніпрі

№ 17 Завантажити договір 03.04.2019
299. 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку

№ 05/03 Завантажити договір 04.04.2019
300. 39465261 ОСББ "Ливарна - 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Ливарна, буд. 2

№ 2/4/19 Завантажити договір 05.04.2019
301. 41354304 ОСББ "Січеславська 4"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Січеславська, буд. 4

№ 1/4/19 Завантажити договір 05.04.2019
302. 23644852 ЖБК № 86 "Освіта"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 8-В, м. Дніпро, 49069, Україна

№ 1/86 Завантажити договір 05.04.2019
303. 41287537 ОСББ "Шолохова-19/7"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 19, підїзд 7/Часткове фінансування поточного ремонту підїзду №7 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 (ДК 021:2015:450000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

№ 42 Завантажити договір 05.04.2019
304. 40561817 ОСББ "Донецьке шосе - 3"

проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у підїзді №3 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 3

№ 0325-2 Завантажити договір 05.04.2019
305. 40626114 ОСББ "Правди 40-Б"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,40Б

№ 19/03К Завантажити договір 05.04.2019
306. 40598903 ОСББ "Бєляєва - 22"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, буд 22 / Часткове фінансування поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 22. (50750000-7 - Послуги з технічног обслуговування ліфтів).

№ 0039 Завантажити договір 05.04.2019
307. 40110587 ОСББ "Дементьєва - 6"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, буд. 6, п. 1, п. 2/ Часткове фінансування поточного ремонту міжпанельних швів підїздів №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6 (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи)

№ 40 Завантажити договір 05.04.2019
308. 42022414 ОСББ "Крушельницької - 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: провулок Крушельницької, буд. 8/ Часткове фінансування поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 8 (ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи)

№ 45 Завантажити договір 05.04.2019
309 40047238 ОСББ "Шолохова - 19"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ 2 Завантажити договір 05.04.2019
310. 40912238 ОСББ "Шолохова - 15"

Проведення поточного ремонту системи лпадення житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 15

№ 44 Завантажити договір 05.04.2019
311. 23370248 ЖБК  - 335

Проведення поточного ремонту із заміни холодного водопостачання

№ 1 Завантажити договір 05.04.2019
312. 21945779 ОК "ЖБК № 202"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Метробудівська буд. 5.

№ 77 Завантажити договір 05.04.2019
313. 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою ж/м Покровський, будинок 5В

№ 1/2019 Завантажити договір 05.04.2019
314. 40440622 ОСББ "Янтарне 75 А"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, буд. 75А, корпус 2,3,4

№ 1 Завантажити договір 05.04.2019
315. 23076218 ЖБК № 350

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 0315-2 Завантажити договір 08.04.2019
316. 40566916 ОСББ "Енергетична 5"

Проведення поточного ремонту фасаду з улаштуванням підмостків житлового будинку за адресом: вул. Енергетична, 5

№ 1/ф-19 Завантажити договір 08.04.2019
317. 40415219 ОСББ "АВАНТ 2016"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна ,буд. 67

№ 1 Завантажити договір 08.04.2019
318. 42505906 ОСББ "Сокіл-Космодромна"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективни у житловому будинку

№ 2204 Завантажити договір 08.04.2019
319. 40626219 ОСББ "Енергетична 18"

Ремонт покрівлі

№ 1 Завантажити договір 09.04.2019
320. 40630508 ОСББ "Героїв 1"

капітальний ремонт труб теплопостачання технічного поверху (підвалу) житлового будинку за адресою: просп. Героїв, буд.1

№ 5/0503 Завантажити договір 09.04.2019
321. 41935282 ОСББ "І. Мазепи - 21"

Проведення поточоного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: проспект Івана Мазепи, буд. 21

№ 1 Завантажити договір 09.04.2019
322. 41784630 ОСББ "Веселка - 12"

поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 12, підїзди 1,2 / часткове фінансування поточного ремонту ліфтового обладнання у підїздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 12 (50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів)

№ 2 Завантажити договір 09.04.2019
323. 40652956 ОСББ "Робоча 152-блоки 3/4/5/7/9"

Проведення поточного ремонту cантехсистем житлового будинку за адресою: вул.Робоча, буд.152, блоки 3/4/5/7/9

№ 01/02/19 Завантажити договір 09.04.2019
324. 40215262 ОСББ "Тополя 2/4"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.34

№ 0327-4 Завантажити договір 09.04.2019
325. 42546523 ОСББ "Парусний 6"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 6

№ 0315-1 Завантажити договір 09.04.2019
326. 40360810 ОСББ "Металург - 9"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: узвіз Крутогірний, буд.9

№ 29/03 Завантажити договір 09.04.2019
327. 42282519 ОСББ "Суворова 11б"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою м. Дніпро, вул. Суворова, б.11-Б

№ 10 Завантажити договір 09.04.2019
328. 40485401 ОСББ "Полет 2015"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького,буд. 26-А

№ 3 Завантажити договір 09.04.2019
329. 40607484 ОСББ "Тітова 2"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Тiтова, буд. 2

№ 1/03-19 Завантажити договір 09.04.2019
330. 24601738 ЖБК № 217

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку

№ 25 Завантажити договір 09.04.2019
331. 39157119 ОСББ "Бригадна 11"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Бригадна, буд. 11

№ 03-08 Завантажити договір 11.04.2019
332. 26048795 ОСББ "Панікахи-65"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові

№ 103 Завантажити договір 11.04.2019
333. 39838209 ОСББ "Вікторія-3А"

Послуги з проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул.Юрія Савченка, 3а

№ 04-08 Завантажити договір 11.04.2019
334. 40436367 ОСББ "Кобзар-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна ОСББ «Кобзарь 2016» (для будинків, що входять до складу ОСББ «Кобзарь 2016»)

№ 113 Завантажити договір 11.04.2019
335. 40519938 ОСББ "Янгеля 22"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Янгеля, буд. 22

№ 20/19-03 Завантажити договір 11.04.2019
336. 23066651 ЖБК № 296

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд. 5, м. Дніпро

№ 26/02 Завантажити договір 11.04.2019
337. 40602821 ОСББ  "Тополя - 30/3"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їздах №№ 1-3 корпусу № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30.

№ 033 Завантажити договір 11.04.2019
338. 40649205 ОСББ " Ефективні система управління"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№ 180219/21 Завантажити договір 11.04.2019
339. 40122758 ОСББ "Мандриківська Перемога"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська,157

№ 180219/11 Завантажити договір 12.04.2019
340. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною електромереж житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 4

№ 1 Завантажити договір 15.04.2019
341. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною електромереж житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 6

№ 2 Завантажити договір 15.04.2019
342. 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, буд. 17

№ 10/04/19 Завантажити договір 15.04.2019
343. 40195257 ОСББ "Титова 27"

Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

№ 03-07 Завантажити договір 15.04.2019
344. 23929112 ЖБК № 61 "Металіст"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: проспект Богдана Хмельницького, буд. 8-В

№ 2/61 Завантажити договір 15.04.2019
345. 21946112 ЖБК № 222

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: проспект Героїв, буд. 37, під'їзди 5,6.

№ 0410-1 Завантажити договір 17.04.2019
346. 23024782 ЖБК 408 Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 145 № 180219/15 Завантажити договір 17.04.2019
347. 40525941 ОСББ "Софія-2"

проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевскої, 49

№ 19/1 Завантажити договір 17.04.2019
348. 41194872 ОСББ "33 квартал"

Проведення поточного ремонту покрівлі багатоквартирного будинку за адресою: просп. Дмитра Яворницького буд. 33

№ 03-20 Завантажити договір 17.04.2019
349. 23076891 ОК ЖБК № 143 "Вулкан"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № 1, 2, 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 69

№ 0321-5 Завантажити договір 18.04.2019
350. 23643031 ЖБК -89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев`яних блоків на металопластикові у підїздах №№ 4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 82

№ 0219-2 Завантажити договір 18.04.2019
351. 40597157 ОСББ "Взаємодія 30"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові за адресою: місто Дніпро, вул. Юрія Кондратюка, будинок 30

№ 136 Завантажити договір 19.04.2019
352. 25532715 ОСББ "Добробут"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 4, корпус 2, квартира /1-30/

№ 04/03 Завантажити договір 19.04.2019
353. 23066349 ОК ЖБК - 155 "Прибой"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського буд.26

№ 2 Завантажити договір 19.04.2019
354. 23077028 ОК ЖБК 159 "Рубін"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського буд,20

№ 1 Завантажити договір 19.04.2019
355. 40608818 ОСББ "Проспект Героїв 43"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп.Героїв, буд.43

№ БД- 2 Завантажити договір 19.04.2019
356. 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту електромереж у житловому будинку за адресою: пров. Штабний, 3, м. Дніпро, Дніпропетровська область

№ М19-3 Завантажити договір 19.04.2019
357. 40727696 ОСББ "Тополя 25"

проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-1, буд.25

№ БД-3 Завантажити договір 19.04.2019
358. 40207471 ОСББ "Дарницька 11"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Дарницька, буд.11.

№ 0036 Завантажити договір 19.04.2019
359. 23077077 ОК "ЖБК № 251"

Заміна вікон у під їздах будинку на енергоефективні

№ 16 Завантажити договір 19.04.2019
360. 39686327 ОСББ "Новорічна - 75"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, буд.75

№03/02/2019 Завантажити договір 19.04.2019
361. 23075615 ОК ЖБК № 141 "Смена"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 67

№0321-6 Завантажити договір 19.04.2019
362. 40649205 ОСББ "Ефективні системи управління"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 5

№ 180219/22 Завантажити договір 19.04.2019
363. 40649205 ОСББ "Ефективні системи управління"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, буд.5 та 7

№ 1503/19 Завантажити договір 19.04.2019
364. 42135100 ОСББ "Вікторія 2018"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Новоорловська, 15

№ 1 Завантажити договір 22.04.2019
365. 41329587 ОСББ "І. Акінфієва 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Івана Акінфієва, буд. 11

№ 4-3/19 Завантажити договір 22.04.2019
366. 42496022 ОСББ "Л. Стромцова 4,6"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова 3634

№ 180219/40 Завантажити договір 22.04.2019
367. 40572703 ОСББ "Сонячний 8 Дніпро"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, буд. 8

№ 02/05-19 Завантажити договір 22.04.2019
368. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлого будинку: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№ 28/3/19 Завантажити договір 23.04.2019
369. 35498073 ОСББ " Лівобережно-31"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.31

№ 77/2019 Завантажити договір 23.04.2019
370. 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: просп.Миру 71

№ 180219/20 Завантажити договір 23.04.2019
371. 40695806 ОСББ "Володимира Вернадського 33Б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського 33Б

№ 03-09 Завантажити договір 23.04.2019
372. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 102

№ 180219/7 Завантажити договір 23.04.2019
373. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 106

№ 180219/8 Завантажити договір 23.04.2019
374. 35165765 ОСББ "Переможець"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул.Набережна Перемоги, 104

№ 180219/6 Завантажити договір 23.04.2019
375. 39928681 ОСББ "Мандриківська 171"

Проведення поточного ремонтуміжпанельних швів житлового будинку за адресоу : вул. Мандриківська 171

№ 180219/5 Завантажити договір 23.04.2019
376. 40637629 ОСББ "Приватний 305"0

Ремонт ліфтів пасажирських

№ 32 Завантажити договір 23.04.2019
377. 40654492 ОСББ "Кантрі Плюс"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексеєнко, буд. 104, секція 2

№ 1 Завантажити договір 23.04.2019
378. 40614659 ОСББ "Генерала Пушкіна 1Б"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Генерала Пушкіна 1Б.

№ 180219/56 Завантажити договір 23.04.2019
379. 40614567 ОСББ "Добробуд- 204"

проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Берегова, буд. 204

№ 46 Завантажити договір 23.04.2019
380. 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15

№ 2 Завантажити договір 23.04.2019
381 40609552 ОСББ "Софії Ковалевської 51"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської,51

№ 6/0104 Завантажити договір 24.04.2019
382 35542530 ОСББ "Форсаж 2"

Столярні та теслярні роботи (Проведення поточного ремонту із заміни заповнення прорізів на металопластикові вироби у житловому будинку за адресою: вул. Робоча, буд 148, блока № 1)

№ 1 Завантажити договір 24.04.2019
383 40859672

ОСББ "Поля-76"

Виконання послуг щодо заміни вікон та дверей ОСББ "Поля-76" за адресою: пр.О.Поля,буд.76

№ 14/8/8478 Завантажити договір 24.04.2019
384 40614837 ОСББ "СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ 76"

Проведення поточного ремонту фасаду корпусу №1 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 76

№ 01/01.04-19 Завантажити договір 24.04.2019
385 23076365 ОК "ЖБК №127 "АКАЦІЯ"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 71

№ 0321-3 Завантажити договір 24.04.2019
386 35042589 ОСББ "БАШТА "ЛІВОБЕРЕЖНА"

Проведення поточного ремонту під*їзду житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№ 180219/19 Завантажити договір 24.04.2019
387 26005395 ОСББ "Елісон"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: просп. Миру, 49

№ 180219/20 Завантажити договір 24.04.2019
388 41049697 ОСББ "Робоча 154"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 154

№ 002/5555 Завантажити договір 26.04.2019
389 40604525 ОСББ "Комфортний"

Виконання послуг з поточного ремонту електричних мереж і заміна силової електромережі ОСББ "Комфортний" за адресою: вул. Л. Стромцова, буд. 7

№ 220419 Завантажити договір 26.04.2019
390 40505087 ОСББ "Генерала Захарченко-2"

Проведення поточного ремонту систем централізованого опалення під'їздів № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№ 0417-1 Завантажити договір 26.04.2019
391. 23076253 ОСББ "Оселя 344"

Проведення поточного ремонту ганків під"їздів №9,10 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна,10

№ 224 Завантажити договір 26.04.2019
392. 40510647 ОСББ "Маркета"

Поточний ремонт із заміни вікон у житловому будинку

№ 0301-3 Завантажити договір 26.04.2019
393. 40574454 ОСББ "Фестивальний,2"

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду № 4 житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 2

№ 0415-6 Завантажити договір 26.04.2019
394. 40472649 ОСББ "Жемчужина 39"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні житлового будинку за адресою: вул. Щепкіна, 39

№ 03-27 Завантажити договір 26.04.2019
395. 42388355 ОСББ "Катальпа 12"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Каспійська, буд. 12

№ БД-1 Завантажити договір 26.04.2019
396. 40499739 ОСББ "Софія 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 71 А

№ 0321-4 Завантажити договір 03.05.2019
397. 23076454 ЖБК № 173 "ГІПРОТРАНС"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Полігонна, 22

№ 180219/56 Завантажити договір 03.05.2019
398. 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 2

№  180219/16 Завантажити договір 06.05.2019
399. 23066243 ЖБК № 246

Проведення поточного ремонту під'їзду із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: ж/мПарус,3

№ 17 Завантажити договір 06.05.2019
400. 40599421 ОСББ "МИР-12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 0327-1 Завантажити договір 07.05.2019
401. 40956500 ОСББ "Титова 9"

Ремонт покрівлі

№ 1912-18 Завантажити договір 07.05.2018
402. 21931027 ОК ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою: просп. Миру, 21

№ 180219/28 Завантажити договір 07.05.2019
403. 21931027 ОК ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп. Миру 21

№ 180219/17 Завантажити договір 07.05.2019
404. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах № № 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Новосільна,19

№ 032619 Завантажити договір 07.05.2019
405. 40563861 ОСББ "Тополя -3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 корпусу №3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13

№ 031 Завантажити договір 08.05.2019
406. 40563861 ОСББ "Тополя-3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 корпусу №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13

№ 030 Завантажити договір 08.05.2019
407. 23370700 ЖБК № 383

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Маршала Судца, буд.3

№ 6/БП Завантажити договір 08.05.2019
408. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту електричних мереж корпусу № 3 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 8/1604 Завантажити договір 08.05.2019
409. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту рамки опалення корпусу № 5 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 7/1604 Завантажити договір 08.05.2019
410. 23360155 ЖБК № 142 "Іскра"

Ремонт покрівлі житлового будинку

№ 12/4 Завантажити договір 10.05.2019
411. 40563861 ОСББ "Тополя-3-13"

Проведения поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під"їзді №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 13, корпусу №4

№ 032 Завантажити договір 10.05.2019
412. 40480214 ОСББ "Каверіна 26 і 28"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Каверіна, 28

№ 001/5555 Завантажити договір 10.05.2019
413. 41225093 ОСББ "Велика Діївська 4-4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові корпусу №4 під`їздів № № 2,3 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4

№ 058 Завантажити договір 13.05.2019
414. 23077212 ЖБК № 259

Проведення поточного ремонту козирків під'їздів блоків В, Г житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34

№ 04261 Завантажити договір 13.05.2019
415. 40545952 ОСББ "Десята вежа"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.10

№ 040 Завантажити договір 13.05.2019
416. 40861236 ОСББ "Кремінь -2-4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№1-4 житлового будинку за адресою:вул.Батумська,2

№ 190424/1 Завантажити договір 14.05.2019
417. 34588511 ОСББ "По вулиці Калинова, будинок 70"

проведення поточного ремонту другої щитової житлового будинку за адресою: вул. Калинова,70.

№ 01.05-19 Завантажити договір 14.05.2019
418. 23068294 ЖБК № 183 "Степовик"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Калинва, 51

№ 0043 Завантажити договір 15.05.2019
419.

23643841

ЖБК 302

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № 1,2 корпусу № 1 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 79А

№02/01.0519 Завантажити договір 15.05.2019
420. 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 4

№ 14/05 Завантажити договір 15.05.2019
421. 25504185 ОСББ "ДІМ"

Проведенню поточного ремонту пасажирського ліфта під’їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32.

№ ТЛ-1/19 Завантажити договір 15.05.2019
422. 42211406 ОСББ "Героїв, 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та поточний ремонт ганку з навісом у під'їзді № 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№ 1 Завантажити договір 16.05.2019
423. 40748758 ОСББ "Слобожанський 77"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: прос. Слобожанський, 77

№ 180219/31 Завантажити договір 17.05.2019
424. 23078737 ОК "ЖБК № 394"

проведення поточного ремонту електромереж корпусу №2, під'їзду №3 житлового будинку за адресою: пров. Вільний, 6.

№ 0426-3 Завантажити договір 17.05.2019
425. 40893268 ОСББ "Материк"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: пр. Гагаріна, буд.97, м.Дніпро

№180219/12 Завантажити договір 20.05.2019
426. 40893268 ОСББ "Материк"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул Марії Кюрі,буд.13 , м.Дніпро

№ 180219/50 Завантажити договір 20.05.2019
427. 24423780 ОК ЖБК № 36

Проведення поточного ремонту системи каналізації у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, 4 Г

№ 180219/62 Завантажити договір 20.05.2019
428. 40615701 ОСББ "Улюблена оселя"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 14

№ 0423-1 Завантажити договір 20.05.2019
429. 42587245 ОСББ "Героїв 21"

Встановлення вікон і пов'язаних конструкцій та поточний ремонт ганку

№ 1 Завантажити договір 20.05.2019
430. 40793381 ОСББ "Тополя 2 будинок 19"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя 3 будинок 19

№ 27 Завантажити договір 20.05.2019
431. 40720706 ОСББ "Центральне 44Г"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№ 409/46 Завантажити договір 21.05.2019
432. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 53, м.Дніпро

№ 16/2019 Завантажити договір 21.05.2019
433. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №9 житлового будинку за адресою: вул.Калинова буд.53, м.Дніпро

№ 3 Завантажити договір 21.05.2019
434. 23068816 ОК "ЖБК № 98 "Дніпро-2"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Калинова,84

№ 0321-2 Завантажити договір 22.05.2019
435. 20240137 ЖБК № 15 "НАУКА"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: просп. Гагаріна, 99

№ 180219/10 Завантажити договір 23.05.2019
436. 23076046 ОК  ЖБК № 10 "Днепр"

Проведення поточного ремонту під'їздів за адресою : пров.Героїв Крут,2

№  180219/13 Завантажити договір 23.05.2019

437.

40583275 ОСББ "Березинська 37"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Березинська,37

№ 0415-3 Завантажити договір 24.05.2019
438. 26050194 ОСББ "Восход"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 149

№180219/10 Завантажити договір 24.05.2019
439. 23068058 ОК ЖБК 79 "Газовщик" Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення в підвалі житлового будинку за адресою: просп. олександра Поля, 107 В № 180219/60 Завантажити договір 28.05.2019
440. 23372885 ОК ЖБК № 232 

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їздах № № 9, 10 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 40

№ 36 Завантажити договір 28.05.2019
441. 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення корпусу № 4 житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134

№ 0516-1

Завантажити договір

28.05.2019
442. 41759509 ОСББ "Гідропаркова 11 п 7-8"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 7, 8 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 1 Завантажити договір 28.05.2019
443. 40521013 ОСББ "Гідропаркова 11 п 1-3"

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова 11, п. 1-3

№ 86 Завантажити договір 28.05.2019
444. 42093438 ОСББ "Моніторна 7,11 - 15"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, п. 11, 13,14, 15

№ 87 Завантажити договір 28.05.2019
445. 23065947 ОК ЖБК № 66 "АВАНГАРД"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підіздах №№1-4 житлового будинку за адресою: вул. Батумська,7

№ 190425/1

Завантажити договір

28.05.2019
446. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді #3 житлового будинку за адресою пр. Слобожанський, 60

№ 2704 Завантажити договір 28.05.2019
447. 40639170 ОСББ "Добробут 12-60"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді #2 житлового будинку за адресою пр. Слобожанський,60

№ 2703 Завантажити договір 28.05.2019
448. 40448485 ОСББ "Араратський"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №№ 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11

№ 104 Завантажити договір 28.05.2019
449. 23066579 ЖБК № 310

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: 49000, м. Дніпро, вулиця Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд.13

№ 310/1 Завантажити договір 30.05.2019
450. 40564980 ОСББ "Ломывське-7"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 2,6 житлового будинку за адресою : вул. Шолохова, 7.

№ 0325-3 Завантажити договір 30.05.2019
451. 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№ 180219/18 Завантажити договір 30.05.2019
452. 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№ 180219/27 Завантажити договір 30.05.2019
453. 21945785 ЖБК № 284

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: 49000, м.Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, буд. 54

№ 284/1 Завантажити договір 30.05.2019
454. 40500162 ОСББ "Вознесенська 25"

Проведення поточного ремонту систем електропостачання житлового будинку за адресою вул. Вознесенська, 25

№ 28/05-1 Завантажити договір 30.05.2019
455. 40024472 ОСББ "Квіткове 27,27-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під їзді № 2 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, 27 а

№ 24/5-n Завантажити договір 30.05.2019
456. 40024472 ОСББ "Квіткове 27,27-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевского 27

№ 23/05-n Завантажити договір 30.05.2019
457. 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Брянський, 12

№ 1 Завантажити договір 31.05.2019
458. 40101373 ОСББ "ПРОСПЕКТ МИРУ 89-91"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 89

№ 180219/22 Завантажити договір 03.06.2019
459. 40820776 ОСББ "Дементьэва 14"

послуги з проведення поточного ремонту, а саме заміна дверей на металопластикові у будинку №14 по вул. Дементьєва

№ 10/05-Д Завантажити договір 04.06.2019
460. 39843905 ОСББ "Робоча-73"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Робоча, буд.73

№ 19/7 Завантажити договір 04.06.2019
461. 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведенню поточного ремонту пасажирського ліфта під’їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32.

№ ТЛ-1/19 Завантажити договір 06.06.2019
462. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

поточний ремонт вимощення у під'їздах

№ 2 Завантажити договір 07.06.2019
463. 42298107 ОСББ "Калинова 53"

Проведення поточного ремонту систем холодного водопостачання та опалення житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 53.

№ 53/19/4 Завантажити договір 07.06.2019
464. 42546523 ОСББ "Парусний 6"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 6

№ 59/824644 Завантажити договір 07.06.2019
465. 23926929 ОК "ЖБК № 392"

Поточний ремонт системи опалення

№ 15 Завантажити договір 07.06.2019
466. 23076187 ОК "ЖБК № 397"

Проведення поточного ремонту м"якої покрівлі корпусу №1 під"їзду №2 житлового будинку за адресою м. Дніпро, провулок Вільний, будинок 6, корпус 1

№ 0415-5 Завантажити договір 07.06.2019
467. 42405328 ОСББ "Петра Калнишевського 34"

Інші завершальні будівельні роботи ( Проведення поточного ремонту сходових кліток у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Петра Калнишевського, 34)

№ 1 Завантажити договір 10.06.2019
468. 23067981 ОК ЖБК № 120 "Вогник"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 59.

№ 1 Завантажити договір 10.06.2019
469. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, 13

№ 180219/41 Завантажити договір 10.06.2019
470. 40464313 ОСББ "П. Орлика 21, 21А"

Проведення поточного ремонту зливової системи житлових будинків за адресами: просп. Пилипа Орлика, 21, 21А

№ 1 Завантажити договір 11.06.2019
471. 40279677 ОСББ "Слави 8"

поточний ремонт із заміни вікон

№ 3 Завантажити договір 11.06.2019
472. 23361120 ЖБК № 185 "Союз"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів технічного поверху на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 12

№ 1 Завантажити договір 11.06.2019
473. 23066622 ЖБК № 346

Проведення поточного ремонту електромереж під'їзду № 6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 01 Завантажити договір 11.06.2019
474. 40586983 ОСББ "Хмельницького 8Д"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 8 Д

№ 180219/63 Завантажити договір 12.06.2019
475. 40554071 ОСББ "Гідропаркова,9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9.

№ 67/824404 Завантажити договір 13.06.2019
476. 40545676 ОСББ "Тверська, 15"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах №№ 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Тверська,15.

№ 01/06 Завантажити договір 18.06.2019
477. 40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.Березинська, 45

№ 180219/40 Завантажити договір 18.06.2019
478. 40387517 ОСББ "Березинська-45"

Проведення поточного ремонту під'їздів №1,3 житлового будинку за адресою: вул.Березинська, 45

№ 0426-2 Завантажити договір 18.06.2019
479. 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту для ОСББ "Ломівське-7", а саме: з заміни дверей на металопластикові у під'їзді №1 у будинку №7 по вул. Шолохова

№ 081 Завантажити договір 18.06.2019
480. 41127555 ОСББ "Фестивальний 12"

Проведення поточного ремонту централізованного опалення у під'їздах №1,2,3 житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 12

№ 0327-2 Завантажити договір 19.06.2019
481. 23068704 ЖБК № 351

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№ 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 1 Завантажити договір 19.06.2019
482. 42365591 ОСББ "Зоряний 110"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, буд. 110

№ 17052019 Завантажити договір 20.06.2019
483. 40484502 ОСББ "Чернишевського-15"

послуга з Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: вул.Чернишевського, 15

№ 11/06/19 Завантажити договір 20.06.2019
484. 23068182 ЖБК № 240

Проведення поточного ремонту під’їзду житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№ 202 Завантажити договір 20.06.2019
485. 23371288 ЖБК № 260

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові корпусу # 3 під’їздив # # 1,2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд. 23

№ 140 Завантажити договір 20.06.2019
486. 23360468 ЖБК 245

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою:ж/м Парус,буд.6

№ 18 Завантажити договір 20.06.2019
487. 23360468 ЖБК № 245

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлового будинку за адресою:ж/м Парус,буд.6

№ 2 Завантажити договір 20.06.2019
488. 21858678 ОК ЖБК № 410 

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою :Вул.Велика Діївська,буд.12

№ 28 Завантажити договір 20.06.2019
489. 40219073 ОСББ "Тверская 19"

Проведення поточного ремонту ліфтфв у під'їздах №№ 1,3 житлового будинку за адресою: вул.Тверська,19

№ 14 Завантажити договір 21.06.2019
490. 40386230 ОСББ "Старокозацька 10-Грушевського 3Б"

Проведення поточного ремонту фасаду житлових будинків за адресою: вул.Грушевського 3б та вул.Старокозацька 10

№ 12/06 Завантажити договір 24.06.2019
491. 40661735 ОСББ "Парусний 12"

Поточний ремонт електромереж житлового будинка за адресою:провул.Парусний,12

№ 20 Завантажити договір 24.06.2019
492. 40473862 ОСББ "Пушкіна, 31-Б"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №1,4 житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна, 31 Б (ОСББ «Пушкіна, 31-Б»

№ 409/47 Завантажити договір 25.06.2019
493. 42588940 ОСББ "Перемога-25"

Встановлення дверей, вікон і пов'язаних конструкцій .

№ 31/05 Завантажити договір 26.06.2019
494. 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 91

№ 180219/24 Завантажити договір 26.06.2019
495. 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 2

№ 180219/29 Завантажити договір 26.06.2019
496. 40822925

ОСББ "Галицького 43"

Проведення поточного ремонту під"їзду №1 та улаштування укосів на сходових клітках житлового будинку за адресою ; вул. Данила Галицького, 43

№ 7 Завантажити договір 26.06.2019
497. 40755094 ОСББ "Мандри"

послуги з проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Мандриківська, 143

№ 180219/52 Завантажити договір 26.06.2019
498. 42095896 ОСББ "ПАРУС 1Е"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах №4 житлового будинку за адресою: ж\м Парус, 1 Е

№ 60/824631 Завантажити договір 27.06.2019
499. 42911440 ОСББ "Моніторна 7, п.4-5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під'їздах №№ 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 7

№ 68/824426 Завантажити договір 27.06.2019
500. 40389582 ОСББ "Монітрно 10"

Поточний ремонт ліфтового обладнання за адресою м.Дніпро вул.Моніторна 10 блок 3

№ 4 Завантажити договір 27.06.2019
501. 33184461 ОСББ "Дружний

Проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Січових Стрільців, б.90-Д

№ 4 Завантажити договір 01.07.2019
502. 23067142 ЖБК № 220

Проведення поточного ремонту обладнання та кабіни ліфта під’їзду №3 житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, 3П

№ 18 Завантажити договір 01.07.2019
503. 34314687 ОСББ "Зоряний"

Розробка проектної документації "Капітальний ремонт дахової котельні: бульвар Зоряний, 1, м. Дніпро

№ 05-05/19 Завантажити договір 01.07.2019
504. 41136590 ОСББ "Мандриківська-161"

Проведення поточного ремонту під`їзду №4 із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 161.

№180219/16 Завантажити договір 01.07.2019
505. 23075911 ЖБК № 343 Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Марії Лисиченко,9 №181 Завантажити договір 03.07.2019
506. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

витратні матеріали

№4 Завантажити договір 05.07.2019
507. 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

улаштування віконних укосів

№5 Завантажити договір 05.07.2019
508. 23068058 ЖБК "ГАЗОВЩИК" 79 ремонт покрівлі під'їзда №2/79 Завантажити договір 05.07.2019
509. 42704733 ОСББ "ПАРУС 1 -ИК"

ремонт електричних систем

№205 Завантажити договір 05.07.2019
510. 40442855 ОСББ "10 Героїв"

проведення поточного ремонту фасаду підїздів № 6,7,8, житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10.

№ 0603-1 Завантажити договір 05.07.2019
511. 42253713 ОСББ "Осіння-9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: вул. Осіння, буд.9.

№0228-4 Завантажити договір 09.07.2019
512. 40906271 ОСББ "Дніпровське-555"

Поточний ремонт центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд. 10

№0604-1 Завантажити договір 09.07.2019
513. 23929419 ЖБК "Вчитель"

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: просп.Гагаріна, 63

№180219/51 Завантажити договір 09.07.2019
514. 40483116 ОСББ "Героїв 27"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та поточний ремонт ганку з навісом у підїзді №6 житлового будинку за адресою : просп. Героїв, буд.27

№4 Завантажити договір 10.07.2019
515. 40810417 ОСББ "Парус 1 ВГД"

Поточний ремонт під'їзду

№58/824625 Завантажити договір 10.07.2019
516. 40993631 ОСББ "Бульвар Слави 10"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0604-5 Завантажити договір 16.07.2019
517. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту системи опалення корпусу № 5 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№11/0407 Завантажити договір 16.07.2019
518. 23077212 ОК "ЖБК №259"

Поточний ремонт системи водопостачання у підвалах корпусів "В" та "Г" житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34

№26/06 Завантажити договір 16.07.2019
519. 40295201 ОСББ "К47А"

Проведення поточного ремонту цоколя та вимощення житлового будинку за адресою: вул. Косіора, 47А

№0320-1 Завантажити договір 16.07.2019
520. 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, буд. 47

№0304-4 Завантажити договір 16.07.2019
521. 40614224 ОСББ "Перемоги 15-17"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. 20-річчя Перемоги, 17

№1 Завантажити договір 16.07.2019
522. 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 108

№180219/71 Завантажити договір 16.07.2019
523. 40449489 ОСББ "КОСМОС-161"

Проведення поточного ремонту систем опалення та холодного водопостачання житлового будинку за адресою проспект Гагаріна , буд.№161

№180219/68 Завантажити договір 16.07.2019
524. 23362214 ЖБК №51 "Швейник-3"

Проведення поточного ремонту під'їздів № 2-4 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 10 Б.

№1/51 Завантажити договір 16.07.2019
525. 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни каналізації та холодного водопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№0705/КВ/1 Завантажити договір 16.07.2019
526. 42704733 ОСББ "ПАРУС 1-ИК"

Проведення поточного ремонту труб системи опалення житлових будинків за адресами: ж/м Парус, 1 И, 1 К

№0705-ОП/2 Завантажити договір 16.07.2019
527. 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

Проведення поточного ремонту тумб ліфтових шахт житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 4.

№24 Завантажити договір 17.07.2019
528. 23644728 ЖБК №294

Поточний ремонт підїздів№№13,14 житлового будинку за адресою:вул.Велика Діївська,40

№33

Завантажити договір 17.07.2019
529. 23360936 ЖБК №353

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою вул.Моніторна буд.10

№38 Завантажити договір 17.07.2019
530. 40748758 ОСББ "Слобожанський 77"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресом: пр-кт Слобожанський, буд. 77

№3 Завантажити договір 18.07.2019
531. 40695806 ОСББ "Володимира Вернадського 33Б"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського 33Б

№03-09 Завантажити договір 18.07.2019
532. 23068348 ОК "ЖБК-121"

Поточний ремонт фасаду житлового будинку

№0711-1 Завантажити договір 19.07.2019
533. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах жилтового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№180219/43 Завантажити договір 19.07.2019
534. 40478626 ОСББ "Щербини-9"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлого будинку: вул. Миколи Міхновського, буд.9

№28/3/19 Завантажити договір 19.07.2019
535. 42482910 ОСББ "ФОРТЕЦЯ 188"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, буд. 188

№18072019 Завантажити договір 22.07.2019
536. 41953212 ОСББ "О.Поля, 109"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 109

№6 Завантажити договір 23.07.2019
537. 40720706 ОСББ "ЦЕНТРАЛЬНЕ 44Г"

Проведення поточного ремонту централізованого опалення у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№Р2019-007 Завантажити договір 23.07.2019
538. 23360577 ОК ЖБК №60 "Залізничник-2"

проведення поточного ремонту жорсткої покрівлі житлового будинку за адресою вул. Абхазька б.6

№180219/62 Завантажити договір 23.07.2019
539. 24990154 ОК ЖБК-213

Поточний ремонт під'їздів №1,2 та ремонт підлоги у під'їздах житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 15

№1 Завантажити договір 23.07.2019
540. 23362839 ОК ЖБК №182 "Побутовець"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 71, м. Дніпро.

№18/2019 Завантажити договір 23.07.2019
541. 40188229 ОСББ "ЯНТАРЬ 40"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна,40, м. Дніпро

№20/2019 Завантажити договір 23.07.2019
542. 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного труб системи опалення житлового будинку за адресою: пров. Парусний, 12.

№2405 Завантажити договір 24.07.2019
543. 42277273 ОСББ "Вільний 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку

№180219/34 Завантажити договір 24.07.2019
544. 42277273 ОСББ "Вільний 4"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку

№0415-1 Завантажити договір 24.07.2019
545. 23076218 ЖБК №350

ппроведення поточного ремонту покрівлі під'їздів №9,10,11 житлового будинку за адресою вул.Гідропаркова,11

№18 Завантажити договір 24.07.2019
546. 40841780 ОСББ "Захарченко 64"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 6

№180219/57 Завантажити договір 24.07.2019
547. 40627170 ОСББ "НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО 106"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексєєнко, буд. 106

№0605-1 Завантажити договір 24.07.2019
548. 40841780 ОСББ "Захарченко 64"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під']здах житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 6

№0415-4 Завантажити договір 24.07.2019
549. 40566548 ОСББ "МИРУ 6"

Проведення поточного ремонту фасаду під’їздів № № 1 – 7 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 6

№0415-2 Завантажити договір 24.07.2019
550. 42111650 ОСББ "Штаб"

код ДК 021:2015-44221100-6- Вікна (поточний ремонт, заміна вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку )

№3422 Завантажити договір 24.07.2019
551. 40724192 ОСББ "Осіння-5-7"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 8 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 5

№0711-5 Завантажити договір 25.07.2019
552. 23068302 ЖБК №93 "Петровка"

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Д. Галицького, 16

№190719 Завантажити договір 25.07.2019
553. 40499409 ОСББ "Сонячний-44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул.Маршала Малиновського,44

№07/44 Завантажити договір 25.07.2019
554. 40432040 ОСББ "Тополь-3"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1,2 житлового будинку за адресою: ж\м Тополя-3, буд. 24

№038 Завантажити договір 26.07.2019
555. 23068727 ОК ЖБК №188

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 77

№0321-7 Завантажити договір 26.07.2019
556. 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Усенка, буд. 13

№3/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
557. 40544105 ОСББ "Кобзар-3"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, буд. 3

№2/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
558. 38597603 ОСББ "Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: пр-кт Миру, буд. 25

№1/3/19 Завантажити договір 26.07.2019
559. 40588472 ОСББ "Набережна Перемоги 68"

Проведення поточного ремонту під’їзду житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 68

№2/7-19 Завантажити договір 26.07.2019
560. 40415795 ОСББ "Штурманський 5"

проведення поточного ремонту труб опалення та каналізації житлового будинку

№19 Завантажити договір 26.07.2019
561. 40415795 ОСББ "Штурманський 5"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою пров.Штурманський,5

№18 Завантажити договір 26.07.2019
562. 40588472 ОСББ "Набережна Перемоги 68"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд 68.

№17/7-19 Завантажити договір 26.07.2019
563. 41059726 ОСББ "Космос у Соборному"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові

№180219/69 Завантажити договір 26.07.2019
564. 42123949 ОСББ "Миру-3"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пр. Миру, буд.. 3

№20190731 Завантажити договір 31.07.2019
565. 23025037 ЖБК №273

Проведення поточного ремонту вимощення корпусу № 8 житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 108. м. Дніпро (бюджетні кошти)

№180219/72 Завантажити договір 29.07.2019
566. 40620065 ОСББ "Байкальська 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: вул.Байкальска, 11

№1/2019-Б Завантажити договір 29.07.2019
567. 40588687 ОСББ "Правда 82"

Проведення поточного ремонту цоколю та вимощення житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 82

№1/2019-П Завантажити договір 29.07.2019
568. 40546207 ОСББ "Ю. Кондратюка, 16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№10 Завантажити договір 30.07.2019
569. 42135100 ОСББ "ВІКТОРІЯ 2018"

Поточний ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Новоорловська, 15

№1 Завантажити договір 30.07.2019
570. 40573602 ОСББ "Бульвар Слави 4"

Проведення поточного ремонту з улаштування віконих укосів у підїзді №1 житлового будинку за адресою: бульв. Слави,4.

№24/07/19 Завантажити договір 31.07.2019
571. 40847101 ОСББ "КАРАВАЄВА-30"

Замена окон и частичный ремонт подъезда (откосы на окна, подоконники , изготовления решеток на окна )

№189 Завантажити договір 31.07.2019
572. 23077011 ЖБК №418

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою:м. Дніпро, вулиця Новорiчна, будинок 79 ( Джерело фінансування " міський бюджет").

№3420 Завантажити договір 05.08.2019
573. 23644958 ЖБК №388

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 49 ( джерело фінансування " міський бюджет")

№180219/72 Завантажити договір 05.08.2019
574. 40744968 ОСББ "Каруни 45"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою вул.Каруни, 45.

№1406 Завантажити договір 05.08.2019
575. 21904929 ЖБК №283

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання у під'їздах № № 21, 22, 23 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 4 ( джерело фінансування " міський бюджет").

№0604-3 Завантажити договір 05.08.2019
576. 40412904 ОСББ "Квітуча калина"

Проведення поточного ремонту електромереж (щитова) у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, 11

№0719-2 Завантажити договір 05.08.2019
577. 23372036 ЖБК №384

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 53

№3017 Завантажити договір 05.08.2019
578. 23077005 ОК ЖБК №387

Проведення поточного ремонту із заміни холодного водопостачання у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6.

№10020 Завантажити договір 05.08.2019
579. 23078772 ОК ЖБК №126 "Метизник"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№0321-1 Завантажити договір 06.08.2019
580. 40118015 ОСББ "Запорізьке Шосе 80"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластивові у під’їздах № 2, 5, 11 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд. 80

№068 Завантажити договір 06.08.2019
581. 40882743 ОСББ "Мініна-7"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних та віконних блоків на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 7

№180219/63 Завантажити договір 06.08.2019
582. 23362839 ОК ЖБК №182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою : вул. Калинова, 71

№2/2019 Завантажити договір 06.08.2019
583. 23360155 ЖБК №142 "Іскра"

Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою : вул.Коробова,б.2

№29/6 Завантажити договір 06.08.2019
584. 23076313 ЖБК "Парус-239"

поточний ремонт підїздів №№1,2 житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,4

№15 Завантажити договір 06.08.2019
585. 39851900 ОСББ "КІРОВА-43,45"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних та віконних блоків на металопластикові у підї'здах житлового будинку за адресою: просп.Олександра Поля ,45

№180219/70 Завантажити договір 06.08.2019
586. 21928232 ОСББ "Сигнал"

Електромонтажні роботи ( проведення поточного ремонту із поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою: вул Новокримська, 2.

№1 Завантажити договір 07.08.2019
587. 40745432 ОСББ "Калинова-61"

проведення послуг з поточного ремонту ліфтового обладнання у підїзді №5 житлового будинку за адресою: вул. Калинова 61

№5/19 Завантажити договір 07.08.2019
588. 40164192 ОСББ "Будьонного 81"

Поточний ремонт під’їзду житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 81

№6 Завантажити договір 08.08.2019
589. 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою ; вул. Данила Галицького, 43

№8 Завантажити договір 08.08.2019
590. 23078559 ЖБК №264

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Волинська, 5А

№4/19 Завантажити договір 08.08.2019
591. 40508250 ОСББ "Гоголівський"

Проведення поточного ремонту підвалу житлового будинку за адресою: віл. Гоголя, буд.9

№1 Завантажити договір 08.08.2019
592. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту системи опалення під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 8

№1 Завантажити договір 08.08.2019
593. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: вулиця Батумська, 10

№2 Завантажити договір 08.08.2019
594. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №3 житлового будинку за адресою: проспект Слобожанський, 72

№3 Завантажити договір 08.08.2019
595. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №1 житлового будинку за адресою: вулиця Батумська, 8

№4 Завантажити договір 08.08.2019
596. 42401669 ОСББ "Слобожанський-Батумська"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: проспект Слобожанський, 74

№5 Завантажити договір 08.08.2019
597. 23068578 ЖБК №345

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під`їздах №№ 13, 14 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10 (ЖБК «345»)

№62/824650 Завантажити договір 09.08.2019
598. 23068578 ЖБК №345

Поточний ремонт Ганків з вхідною площадкою під'їздів № № 13,14 житлового будинку за адресою: 49018, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОНІТОРНА, будинок 10, під'їзд № № 13,14

№130 Завантажити договір 09.08.2019
599. 23067934 ЖБК №367

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 6 житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№178 Завантажити договір 09.08.2019
600. 23068294 ЖБК №183 "Стеновик"

Проведення поточного ремонту ганків біля входу в під'їзд житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51

№17/2019 Завантажити договір 12.08.2019
601. 40685740 ОСББ "Кедріна 49"

Проведення поточного ремонту ділянки зливової каналізації житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна 49

№Р2019-006 Завантажити договір 12.08.2019
602. 40685740 ОСББ "Кедріна 49"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна,49

№Р2019-005 Завантажити договір 12.08.2019
603. 40744910 ОСББ "Пр. Героїв, 4 №18,19,20

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №19 житлового будинку за адресою: просп. Героїв,4

№0603-2 Завантажити договір 12.08.2019
604. 23362941 ОК "ЖБК "Трубник-3" №177"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою:вул.Гулі Корольової,28

№0711-4 Завантажити договір 12.08.2019
605. 40509123 ОСББ "Велика Діївська 40"

Проведення поточного ремонту покрівлі під’їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 40

№22 Завантажити договір 13.08.2019
606. 42289488 ОСББ "Миру 2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 2

№0327-3 Завантажити договір 13.08.2019
607. 23076483 ОК "ЖБК №293"

Поточний ремонт під"їздів житлового будинку вул.Велика Діївська,46, блоки 6,7

№3-06 Завантажити договір 13.08.2019
608. 40415219 ОСББ "АВАНТ 2016"

Проведення поточного ремонту під'їзду із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна, 67

№2 Завантажити договір 13.08.2019
609. 41343334 ОСББ "Донецьке шосе-121"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 2, 3 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 121

№0803-3 Завантажити договір 14.08.2019
610. 21945785 ЖБК №284

Проведення поточного ремонту під’їздів і з заміни дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 54

№180219/65 Завантажити договір 14.08.2019
611. 40462117 ОСББ "Донецьке шосе-15"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 15

№5607/18ТД Завантажити договір 16.08.2019
612. 21945785 ЖБК №284

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: 49000, м.Дніпро, вул. Михайла Драгоманова, буд. 54

№284/1 Завантажити договір 19.08.2019
613. 23066579 ЖБК №310

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: 49000, м. Дніпро, вулиця Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд.13

№310/1 Завантажити договір 19.08.2019
614. 23066579 ЖБК №310

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 13

№180219/64 Завантажити договір 19.08.2019
615. 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№0705-2 Завантажити договір 19.08.2019
616. 40064536 ОСББ "Євпаторійська 100"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Євпаторійська, 100

№0301-7 Завантажити договір 19.08.2019
617. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів та ганку з навісом у під'їзді № 6 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№2 Завантажити договір 19.08.2019
618. 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних прорізів на металопластикові та ганку з навісом у під'їзді № 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 17

№3 Завантажити договір 19.08.2019
619. 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Проведення поточного ремонту електромереж у житлових будинках за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та 106

№14082019 Завантажити договір 19.08.2019
620. 24990154 ОК "ЖБК №213"

Поточний ремонт ганку з навісом у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 13

№1 Завантажити договір 19.08.2019
621. 24990154 ОК "ЖБК №213"

Поточний ремонт ганку з навісом у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 15

№2 Завантажити договір 19.08.2019
622. 42478144 ОСББ "Петра Калнишевського 12"

Встановлення вікон (Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №1 житлового будинку за адресою:проспект Петра Калнишевського,12)

№1 Завантажити договір 19.08.2019
623. 42014953 ОСББ "Гоголя 17"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Гоголя, 17

№14/2907 Завантажити договір 19.08.2019
624. 42496022 ОСББ "Л.СТРОМЦОВА 4,6"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Леоніда Стромцова, буд. 4,6

№290719 Завантажити договір 19.08.2019
625. 42365591 ОСББ "Зоряний 110"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 110

№114/865554 Завантажити договір 20.08.2019
626. 41151095 ОСББ "Козакова"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові, блока №1 житлового будинку за адресою: вул. Казакова, 4А

№180219/68 Завантажити договір 20.08.2019
627. 23067946 ЖБК №267

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові під'їзду № 2 житлового будинку за адресою : вул.Максима Дія ,8

№0705-4 Завантажити договір 20.08.2019
628. 40611658 ОСББ "Сокіл - 6"

Капітальний ремонт з утеплення зовнішніх стін та перекриття 9-ти поверхового житлового будинку за адресою: жилмасив Сокіл,буд № 6 ,м. Дніпро

№19/45 Завантажити договір 20.08.2019
629. 42514711 ОСББ "Казакевича 6"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Казакевича, буд. 6

№1/08-2019 Завантажити договір 20.08.2019
630. 39595282 ОСББ "Добрий господар Героїв - 40"

Виконання робіт з оцінки технічного стану технічного поверху під'їзду №11 житлового будинку за адресою: просп.Героїв, 40 з видічею звіту

№30-07/2019 Завантажити договір 21.08.2019
631. 40663884 ОСББ "ПОЛСТАСІМ"

Проведення поточного ремонту козирків житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 57

№1 Завантажити договір 21.08.2019
632. 40272850 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ №1-А"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 1-А.

№0301-6 Завантажити договір 21.08.2019
633. 42111048 ОСББ "ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО 21"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Петра Калнишевського, 21

№0711-2 Завантажити договір 21.08.2019
634. 42404130 ОСББ "ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ 12"

Проведення поточного ремонту із заміни електроосвітлення під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12.

№0711-3 Завантажити договір 21.08.2019
635. 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем будинку за адресою: просп.Миру 71

№0801-1 Завантажити договір 21.08.2019
636. 41075444 ОСББ "Святослава Хороброго-33"

Проведення поточного ремонту покрівлі за адресою вул. Святослава Хороброго, 33

№17 Завантажити договір 21.08.2019
637. 36051992 ОСББ "МИР."

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: просп. Миру 11

№08/19 Завантажити договір 21.08.2019
638. 40581409 ОСББ "Рубіновий, 12"

Проведення поточного ремонту каналізації у підї'здах № 1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 12

№0705-5 Завантажити договір 22.08.2019
639. 42483406 ОСББ "БОГОМАЗА 198"

Проведення поточного ремонту із заміною дверей в місцях загального користування у житловому будинку за адресою: вул. Богомаза, буд. 198

№116/835485 Завантажити договір 23.08.2019
640. 40562810 ОСББ "НАШ ЛІДЕР"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 2

№0819-1 Завантажити договір 27.08.2019
641. 23068242 ОК ЖБК №133 "Ізумруд"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд.68

№04/01.08-19 Завантажити договір 27.08.2019
642. 36440637 ОСББ "Миру-19"

Проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: просп. Миру, 19

№0045 Завантажити договір 27.08.2019
643. 40553539 ОСББ "НАШ ДІМ К-5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді № 4 житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 5

№182 Завантажити договір 27.08.2019
644. 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1,2 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 91

№0802-1 Завантажити договір 27.08.2019
645. 40270805 ОСББ "ЛІРА"

проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 4

№0809-1 Завантажити договір 27.08.2019
646. 23928972 ОК ЖБК №391

Послуги з поточного ремонту об'єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 29 (п.7, 8)

№74 Завантажити договір 28.08.2019
647. 23929135 ОК ЖБК №395

Послуги з поточного ремонту об'єктів благоустрію прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 29 (п.5, 6).

№75 Завантажити договір 28.08.2019
648. 40727963 ОСББ "Тверська, 5"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під’їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 5.

№01/08 Завантажити договір 28.08.2019
649. 40559347 ОСББ "Авіатор-75"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Панікахи,б.75

№1/08-2019 Завантажити договір 28.08.2019
650. 42504939 ОСББ "Донецьке шосе 111"

Проведення поточного ремонту козирків під’їздів житлового будинку за адресою: шосе Донецьке 111

№0803-1 Завантажити договір 28.08.2019
651. 42090039 ОСББ "Усенка 11"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Усенка, 11

№0803-2 Завантажити договір 28.08.2019
652. 41066031 ОСББ "Новосільна 19"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах № № 1,2,3 житлового будинку за адресою: вул. Новосільна,19

№Р2019-010 Завантажити договір 28.08.2019
653. 40360810 ОСББ "МЕТАЛУРГ-9"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: узвіз Крутогірний, буд.9

№08/08 Завантажити договір 28.08.2019
654. 40733830 ОСББ "ТРУБОСТАЛЬ-2"

Послуги з проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Полонської-Василенко, буд. 2

№1 Завантажити договір 29.08.2019
655. 21909789 ОК "ЖБК №230"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№8,9,10,11 житлового будинку за адресою: проспект Героїв, 32

№238 Завантажити договір 29.08.2019
656. 23643640 ОК "ЖБК №375 "ЯВІР"

заміна вікон на металопластикові

№183 Завантажити договір 29.08.2019
657. 23075710 ОК "ЖБК №355 М.ДНІПРО"

Поточний ремонт міжпанельних швів житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, буд. 18

№10021 Завантажити договір 29.08.2019
658. 41354304 ОСББ "Січеславська 4"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Січеславська, буд. 4

№1/4/19 Завантажити договір 30.08.2019
659. 26050194 ОСББ "ВОСХОД"

Послуги з Проведення поточного ремонту під'їзду (1-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 14-й поверхи) житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 149

№180219/75 Завантажити договір 30.08.2019
660. 21928657 ЖБК №274

Проведення поточного ремонту системи електропостачання корпусу №6 житлового будинку за адресою: Набережна Перемоги,108

№74/2019 Завантажити договір 30.08.2019
661. 40588472 ОСББ "Набережна Перемоги 68"

Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд 68.

№ 14-а Завантажити договір 02.09.2019
662. 40319672 ОСББ "НАШ ДОБРОБУТ, 25"

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№0325-1 Завантажити договір 03.09.2019
663. 40630508 ОСББ "ГЕРОЇВ 1"

послуги з проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку

№0603-3 Завантажити договір 03.09.2019
664. 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під*їзду житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№0814-1 Завантажити договір 03.09.2019
665. 40598903 ОСББ "Бєляєва-22"

послуги з поточного ремонту обєктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 22

№ 61 Завантажити договір 03.09.2019
666. 40599133 ОСББ "Донецьке шосе-6"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою Донецьке шосе, 6

№ 62 Завантажити договір 03.09.2019
667. 40141712 ОСББ "Замполіта Бєляєва-4"

послуги з поточного ремонту обєктів благоустрою прибудинкової території за адресами вул. Бєляєва, буд. 4 (п.1,2,3,4,5)

№ 63 Завантажити договір 03.09.2019
668. 40458074 ОСББ "Бєляєва 10"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 10

№ 64 Завантажити договір 03.09.2019
669. 40561890 ОСББ "Донецьке шосе-1"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою Донецьке шосе, 1

№ 65 Завантажити договір 03.09.2019
670. 40685452 ОСББ "Донецьке шосе-7"

послуги з поточного ремонту обєктів благоустрою прибудинкової території за адресою Донецьке шосе, 7 (підїзди з 1 по 5, та з 9 по 15)

№ 66 Завантажити договір 03.09.2019
671. 40386178 ОСББ "Надійний"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова,29, (під'їзди 11 та 12)

№ 67 Завантажити договір 03.09.2019
672. 21928054 ОК "ЖБК №417"

на послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 4

№ 68 Завантажити договір 04.09.2019
673. 40047238 ОСББ "Шолохова-19"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 19 (під"їзди 1,2,3,4)

№ 69 Завантажити договір 04.09.2019
674. 33611591 ОСББ "Надія-23"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 23

№ 70 Завантажити договір 04.09.2019
675. 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

послуги з поточного ремонту обєктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 39

№ 71 Завантажити договір 04.09.2019
676. 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Послуги з поточного ремонту об'єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 7.

№ 72 Завантажити договір 04.09.2019
677. 40515980 ОСББ "Бєляєва -12"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 12

№ 73 Завантажити договір 04.09.2019
678. 40287913 ОСББ "Бєляєва-20"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 20

№ 76 Завантажити договір 04.09.2019
679. 40495006 ОСББ "Бєляєва-8"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Бєляєва, 8

№ 77 Завантажити договір 04.09.2019
680. 40685630 ОСББ "Донецьке шосе-10"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою Донецьке шосе, 10

№ 78 Завантажити договір 04.09.2019
681. 41784630 ОСББ "Веселка-12"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул.Дементьєва, 12 (під"їзди 1 та 2)

№ 79 Завантажити договір 04.09.2019
682. 40617335 ОСББ "Шураві"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою Донецьке шосе, 7 (під"їзди 6,7 та 8)

№ 80 Завантажити договір 04.09.2019
683. 40912238 ОСББ "Шолохова -15"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова, 15 (під"їзди 5 та 8)

№ 81 Завантажити договір 04.09.2019
684. 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

послуги з поточного ремонту об"єктів благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Шолохова буд.29 (Під"їзди 1,2,3,4)

№ 82 Завантажити договір 04.09.2019
685. 26005395 ОСББ "Елісон"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їзду житлового будинку за адресою: просп. Миру, 49

№ 0803-4 Завантажити договір 04.09.2019
686. 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту з ізоляції системи централізованого опалення під'іздів №№1-8 житлового будинку за адресою: бульв.Слави, 18

№ 0604-4 Завантажити договір 04.09.2019
687. 40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№ 16/19 Завантажити договір 04.09.2019
688. 23068070 ОК ЖБК №135 "Ландиш"

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 65

№ 1 Завантажити договір 04.09.2019
689. 21942290 ЖК "Рубін-409"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їздів № № 1, 2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 10

№ 0705-3 Завантажити договір 05.09.2019
690. 40758347 ОСББ "Дмитра Яворницького-46, 46А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: просп. Дмитра Яворницького,46

№ 08/08 Завантажити договір 06.09.2019
691. 40403088 ОСББ "Коробова 14"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул. Коробова, 14

№ 36 Завантажити договір 06.09.2019
692. 23927030 ЖБК № 268

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 5 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія ,8

№ 0830-1 Завантажити договір 06.09.2019
693. 41151095 ОСББ "КАЗАКОВА"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові, блока №2 житлового будинку за адресою: вул. Казакова, 4А

№ 180219/76 Завантажити договір 09.09.2019
694. 40500775 ОСББ "Терещенківська 18"

Проведення поточного ремонту покрівлі під’їзду № 2 житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська 18

№ 10016 Завантажити договір 09.09.2019
695. 42253713 ОСББ "ОСІННЯ-9"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під'їзду № 4 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 9

№ 0830-2 Завантажити договір 09.09.2019
696. 20308378 ОСББ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ КВАРТИР"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Комбрига Петрова, буд. 6

№ 037 Завантажити договір 09.09.2019
697. 39157119 ОСББ "БРИГАДНА 11"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Бригадна, 11

№ 0719-3 Завантажити договір 10.09.2019
698. 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА - 46"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № 4, 9 житлового будинку за адресою : вул. Велика Діївська, 46

№ 05/09-19 Завантажити договір 10.09.2019
699. 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту ліфтів у під'їздах № № 1, 2, 4 житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 13

№ 0619-1 Завантажити договір 11.09.2019
700. 23644605 ОК ЖБК №289

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 104

№ 0909-1 Завантажити договір 11.09.2019
701. 42587245 ОСББ "Героїв-21"

Встановлення вікон і пов'язаних конструкцій та поточний ремонт ганку

№ 1 Завантажити договір 12.09.2019
702. 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточнго ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, буд. 32

№ БД-6 Завантажити договір 12.09.2019
703. 40163665 ОСББ "ТОПОЛЯ-2/7"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові корпусу №1 під'їзду №1 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7.

№ 0905-1 Завантажити договір 12.09.2019
704. 40820776 ОСББ "Дементьєва 14"

Послуги з проведення поточного ремонту, із заміни дверей на металопластикові у будинку №14 по вул. Дементьєва

№ 09/08-Д Завантажити договір 12.09.2019
705. 41935282 ОСББ "І. Мазепа-21"

Капітальний ремонт системи опалення у житловому будинку за адресою: пр. І.Мазепи, буд. 21

№ 1 Завантажити договір 13.09.2019
706. 25721479 ОСББ "Слава"

ремонт віконних блоків

№ 3016 Завантажити договір 13.09.2019
707. 40541900 ОСББ "ВОДНИК-32"

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 32

№ 75199 Завантажити договір 17.09.2019
708. 40630508 ОСББ "ГЕРОЇВ 1"

Технічний нагляд за будівництвом об'єкту"Капітальний ремонт труб теплопостачання технічного поверху (підвалу) житлового будинку за адресою: просп. Героїв, буд.1"

№ 1 Завантажити договір 18.09.2019
709. 42632528 ОСББ "ГЕРОЇВ-35"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під'їздах №№ 1-3 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 35

№ 80/19 Завантажити договір 19.09.2019
710. 42477743 ОСББ "МАНДРИКІВСЬКА-336"

Проведення поточного ремонту даху житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, буд. 336

№ 02/09 Завантажити договір 19.09.2019
711. 40884138 ОСББ "ПЕРЕМОГА-130"

Проведення поточного ремонту по ізоляції труб опалення у житловому будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, буд. 130

№ 15/08 Завантажити договір 19.09.2019
712. 40545030 ОСББ "Панікахи 77-А"

проведення поточного ремонту під’їзних козирків житлового будинку за адресою: вул.. Панікахи, 77 А, корпус №2, під’їзд №3; корпус №3, під’їзд №1 та підпірно стінки житлового будинку за адресою: вул.. Панікахи, 77 А, корпус №1, під’їзд №1

№ 0905-2 Завантажити договір 20.09.2019
713. 23067001 ОК "ЖБК № 69 "Метеор"

Послуги поточного ремонту з установлення металопластикових дверей з улаштуванням укосів у під'їздах

№ 01/07 Завантажити договір 20.09.2019
714. 23065663 ОК ЖБК №248

поточний ремонт ліфтового обладнання підїздів №9,10 житлового будинку за адр:вул.Метробудівська,4

№ 72 Завантажити договір 23.09.2019
715. 40652956 ОСББ "РОБОЧА 152-БЛОКИ 3/4/5/7/9"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою : вулиця Робоча, буд 152

№ 22/19 Завантажити договір 23.09.2019
716. 23067538 ОК "ЖБК № 97 "Ластівка"

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 107

№ 1-19 Завантажити договір 23.09.2019
717. 23075845 ОК "ЖБК № 106 "Комунальник-2"

Інші завершальні будівельні роботи (Проведення поточного ремонту козирків житлового будинку за адресою: Осіння, 12)

№ 1/9 Завантажити договір 24.09.2019
718. 23643083 ЖБК № 233

Проведення поточного ремонту вхідної групи під’їздів №№ 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, 3 К

№ 1 Завантажити договір 25.09.2019
719. 40659511 ОСББ "СОФІ-2"

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 2

№ 1/19 Завантажити договір 25.09.2019
720. 40838322 ОСББ "Гагаріна 7"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: просп. Гагаріна, 7

№ 11-09 Завантажити договір 25.09.2019
721. 40509123 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА 40"

Поточний ремонт цегляної кладки машинного відділення на покрівлі під’їзду № 15 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 40

№ 23 Завантажити договір 25.09.2019
722. 40653038 ОСББ "32"

Послуга по заміні вікон в двох під'їздах будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 1 Завантажити договір 25.09.2019
723. 42572705 ОСББ "КАЛНИШЕВСЬКОГО 35"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі під'їздів №№1-3 житлового будинку за адресою просп.Петра Калнишевського,35.

№ 0909-1 Завантажити договір 26.09.2019
724. 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5

№ 050819 Завантажити договір 27.09.2019
725. 40546207 ОСББ "Ю. Кондратюка, 16"

Поточний ремонт фасаду

№ 15 Завантажити договір 27.09.2019
726. 23078789 ОК ЖБК № 65 "Железнодорожник-3"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №№1-4 житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, 109

№ 1 Завантажити договір 30.09.2019
727. 41935282 ОСББ "І.МАЗЕПИ-21"

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під*їзді ОСББ "І.Мазепи-21" (для будинків, що входять до складу ОСББ "І.Мазепи-21")

№ 1 Завантажити договір 30.09.2019
728. 40614224 ОСББ "Перемоги 15-17"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 20 років Перемоги, 17

№ 2 Завантажити договір 30.09.2019
729. 40483273 ОСББ "Сонячний-60"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 60

№ 1/1-19 Завантажити договір 01.10.2019
730. 41935282 ОСББ "І. Мазепа-21"

Послуга по заміні вікон та дверей в будинку №21 по просп. Івана Мазепи, м. Дніпро (Заходи з енергозбереження "Сучасні вікна - тепла оселя")

№ 32 Завантажити договір 03.10.2019
731. 40304210 ОСББ "Лазурний-7"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 34

№ 3-19 Завантажити договір 03.10.2019
732. 23077212 ЖБК № 259

Поточний ремонт системи водопостачання у підвалах корпусів "В" та "Г" житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34

№ 1002-1 Завантажити договір 07.10.2019
733. 41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку

№ 180219/75 Завантажити договір 07.10.2019
734. 37453846 ОСББ "КАПІТЕЛЬ"

Проведення поточного ремонту ганку житлового будинку за адресою:м.Дніпро,вул.Сімферопольська,19Б,секція,1

№ 1 Завантажити договір 07.10.2019
735. 23068207 ЖБК № 252

Послуги з проведення поточного ремонту системи опалення підїздів житлового будинку за адресою: вул. Волинська, 9

№ 2/10 Завантажити договір 07.10.2019
736. 23075851 ОК ЖБК № 145 "Незабудка"

Проведення поточного ремонту із заміни сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 65

№ 06/01.09-19 Завантажити договір 07.10.2019
737. 23075851 ОК ЖБК № 145 "Незабудка"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 65

№ 05/01.09-19 Завантажити договір 07.10.2019
738. 40188229 ОСББ "ЯНТАРЬ 40"

проведення поточного ремонту системи опалення у під'їздах №№3,4 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 40

№ 2 Завантажити договір 08.10.2019
739. 23077330 ЖБК № 402

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металлопластикові та дверей на металеві у під'їздах №№ 6,7 житлового будинку за адресою: вул.Моніторна, 7 (ЖБК № 402), (бюджетні кошти).

№ 61/824445 Завантажити договір 09.10.2019
740. 33611591 ОСББ "Надія-23"

проведення поточного ремонту ліфта житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 23

№ 55 Завантажити договір 09.10.2019
741. 34314687 ОСББ "ЗОРЯНИЙ"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№ 08.2019 Завантажити договір 09.10.2019
742. 41329587 ОСББ "І. АКІНФІЄВА 11"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Івана Акінфієва, 11

№ 12/0407 Завантажити договір 10.10.2019
743. 40477296 ОСББ "ПРИДНІПРОВИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: вул.Маршала Малиновського,12

№ 12-Б Завантажити договір 10.10.2019
744. 34314687 ОСББ "ЗОРЯНИЙ"

Розробка проектної документації "Капітальний ремонт дахової котельні: бульвар Зоряний, 1, м. Дніпро

№ 08-09/19 Завантажити договір 10.10.2019
745. 42388355 ОСББ "Катальпа 12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: вул.Каспійська,12

№ 75 Завантажити договір 15.10.2019
746. 23361798 ЖБК № 197

проведення поточного ремонту у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 49, м. Дніпро.

№ 19/2019 Завантажити договір 15.10.2019
747. 40534046 ОСББ "Янтарна 42"

Послуги з проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку з адресою: вул. Янтарна, 42

№ 21/2019 Завантажити договір 17.10.2019
748. 23372477 ОК "ЖБК №110 "Пищевик"

Проведення поточного ремонту м'якої покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Савченка, 97-А.

№ Р2019-013 Завантажити договір 17.10.2019
749. 40415795 ОСББ "Штурманський 5"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою пров.Штурманський,5

№ 18 Завантажити договір 17.10.2019
750. 25012903 ОСББ "Тополя-2/23"

Теплий під'їзд/Часткове фінансування поточного ремонту вхідної групи підїзду № 1 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2. буд. 23.

№ 0919-1 Завантажити договір 17.10.2019
751. 40561890 ОСББ "Донецьке шосе-1"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїзді №6 житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, 1

№ 85 Завантажити договір 21.10.2019
752. 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Проведення поточного ремонту козирків під`їздів №4,6,7,8,10,13 та міжпанельних швів під`їзд №8 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№ 2708 Завантажити договір 21.10.2019
753. 40574145 ОСББ "Крушельницької, 1"

"Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 4 житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 1"

№ 343 Завантажити договір 22.10.2019
754. 40068258 ОСББ "СОКІЛ 9"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд.9

№ 011019 Завантажити договір 22.10.2019
755. 40755201 ОСББ "Щаслива оселя на Героїв-6"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем під'їздів № № 1, 2 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 6

№ 0603-1 Завантажити договір 22.10.2019
756. 40141712 ОСББ "Замполіта Бєляєва-4"

"Теплі стіни" - заходипо скороченню втрат тепла за рахунок поточного ремонту деформаційного шву з використанням сучасних тепло ізолюючих матеріалів ОСББ "Замполіта Бєляєва-4" за адресою: вулю Бєляєва, 4 у м. Дніпро / Часткове фінансування поточного ремонту деформаційного шва житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 4 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи)

№ 90 Завантажити договір 23.10.2019
757. 40460319 ОСББ "ЗОРЯНИЙ 16Б"

Проведення поточного ремонту ліфту житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, буд.16 Б

№ 03-09 Завантажити договір 24.10.2019
758. 40742583 ОСББ "Моніторна 7"

Поточний ремонт частини м'якої покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Моніторна,7

№ 1 Завантажити договір 24.10.2019
759. 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, буд. 17

№ 01/10/19 Завантажити догорів 24.10.2019
760. 40587767 ОСББ "ДОБРОВОЛЬЦІВ-6"

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові

№ 0103 Завантажити договір 24.10.2019
761. 40564980 ОСББ "ЛОМІВСЬКЕ-7"

"Теплі вікна" - заходи по скороченню втрат тепла за рахунок проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на енергоефективні в місцях загального користування з використанням сучасних тепло ізолюючих матеріалів ОСББ "ЛОМІВСЬКЕ-7" за адресою : вул. Шолохова б.7 у м. Дніпро / Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на енергоефективні у місцях загального користування житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7 (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби).

№ 21/10 Завантажити договір 24.10.2019
762. 23078507 ЖБК "КРИСТАЛ" № 134

Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель ( проведення поточного ремонту мереж електропостачання та освітлення житлового будинку за адресою:вул.Суворова,буд.15А)

№ 1/24 Завантажити договір 25.10.2019
763. 23360155 ЖБК № 142 "Іскра"

Поточний ремонт електросистеми житлового будинку

№ 26 Завантажити договір 28.10.2019
764. 23066444 ОК ЖБК № 57 "Машинобудівник"

Поточний ремонт по герметизації швів житлового будинку

№ 40 Завантажити договір 28.10.2019
765. 40744601 ОСББ "Моніторна-2"

Проведення поточного ремонту підлоги в під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, буд. 2

№ 03/10 Завантажити договір 28.10.2019
766. 41200786 ОСББ "Стародворянське"

Проведення поточного ремонту під’їзду із заміни вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Князя Володимира Великого, 2

№ 06/09 Завантажити договір 28.10.2019
767. 23362757 ОК "ЖБК № 194"

Проведення поточного ремонту козирків корпусу № 1 під’їздів №№ 1-3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-1, буд. 15

№ 0604-2 Завантажити договір 28.10.2019
768. 40838322 ОСББ "Гагаріна 7"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: просп. Гагаріна, 7

№ 19-22 Завантажити договір 28.10.2019
769. 42167848 ОСББ "ВОСХОД 3-Д"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під’їздів №№ 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Покровський, 3 Д

№ 17/09 Завантажити договір 29.10.2019
770. 25799346 ОСББ "Південний"

Поточний ремонт пі'їзду житлового будинку за адресою вул.Виконкомівська,7

№ 29/05 Завантажити договір 29.10.2019
771. 40514044 ОСББ "ФЕНІКС-8"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Козака Мамая, 8

№ 15/10 Завантажити договір 29.10.2019
772. 40357168 ОСББ "Яворницький"

Проведення поточного ремонту під`їздів №№2,3 житлового будинку за адресою вул. Д. Яворницького 6.

№ 13/2407 Завантажити договір 29.10.2019
773. 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 18/10 Завантажити договір 30.10.2019
774. 23360675 ЖБК № 292

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їзді № 17 житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, 8

№ 0719-1 Завантажити договір 30.10.2019
775. 37375350 ОСББ "Виборзький"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Виборзька, 28Б

№ 35 Завантажити договір 31.10.2019
776. 40608980 ОСББ "МИР-75"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 75

№ 180219/47 Завантажити договір 31.10.2019
777. 40608980 ОСББ "МИР-75"

Проведення поточного ремонту системи опалення (заміна запірної арматури) житлового будинку за адресою: просп. Миру, 75

№ 77/2019 Завантажити договір 31.10.2019
778. 40481370 ОСББ "ГЕРОЇВ КРУТ 1"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд. 1

№ 1/БП/ОВ Завантажити договір 31.10.2019
779. 42226868 ОСББ "Богдана Хмельницького 26"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького,26

№ 1 Завантажити договір 31.10.2019
780. 40884138 ОСББ "ПЕРЕМОГА-130"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 130

№ 13/09 Завантажити договір 31.10.2019
781. 42735447 ОСББ "ПЕРЕМОГА-134"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем корпусів №№ 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134

№ 115/19 Завантажити договір 01.11.2019
782. 23927521 ЖБК № 306

Поточний ремонт із заміни дерев'яних вікон на металопластикові у під'їзді № 8 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 30, п. 7-8. Фінансується з міського бюджету.

№ 11/1-В Завантажити договір 01.11.2019
783. 23927521 ЖБК № 306

Поточний ремонт систем холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 30, п. 7-8. Фінансується з бюджету.

№ 1/11-К Завантажити договір 01.11.2019
784. 40112474 ОСББ "ТОПОЛЯ-2, БУД.5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2,будинок 5

№ 1/01/10-2019 Завантажити договір 04.11.2019
785. 40609895 ОСББ "САРАНСЬКА 10"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Саранська, 10 (ОСББ "Саранська 10")

№ 1 Завантажити договір 04.11.2019
786. 40791426 ОСББ "Ближня 29"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластікові у під`їздах житлового будинку за адресою: вул. Ближня,29

№ 6 Завантажити договір 05.11.2019
787. 40672988 ОСББ "ГІДРОПАРКОВА 1"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№ 118 Завантажити договір 06.11.2019
788. 40545030 ОСББ "Панікахи 77-А"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул.. Панікахи, 77 А

№ 1031-2 Завантажити договір 07.11.2019
789. 40473862 ОСББ "Пушкіна, 31-Б"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №1,4 житлового будинку за адресою: просп. Пушкіна, 31 Б

№ Р2019-008 Завантажити договір 07.11.2019
790. 40997903 ОСББ "ЖК "Атлант-Дніпро"

технічний нагляд за виконанням робіт за об'єктом "Будівництво. Система відеоспостереження для будинків ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

№ 04/19 Завантажити договір 07.11.2019
791. 40997903 ОСББ "ЖК "Атлант-Дніпро"

"Будівництво.Система відеоспостереження для будинків ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

№ 01/19 Завантажити договір 07.11.2019
792. 40997903 ОСББ "ЖК "Атлант-Дніпро"

Здійснення авторського нагляду під час будівництва по об'єкту: Будівництво. Система відеоспостереження для будинків ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО".

№ 02/19 Завантажити договір 07.11.2019
793. 40997903 ОСББ "ЖК "Атлант-Дніпро"

"Будівництво. Система відеоспостереження для будинків ОСББ "ЖК "АТЛАНТ-ДНІПРО"

№ 03/19 Завантажити договір 07.11.2019
794. 40464313 ОСББ "П.Орлика"

Проведення поточного ремонту під’їзних козирків житлових будинків за адресами: просп. Пилипа Орлика, 21, 21А

№ 1031-4 Завантажити договір 07.11.2019
795. 42111650 ОСББ "ШТАБ"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: пров. Штабний, 1

№ 010419/77 Завантажити договір 08.11.2019
796. 40597157 ОСББ "Взаємодія 30"

Поточний ремонт фасаду житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, 30

№ 1029-3 Завантажити договір 08.11.2019
797. 40163665 ОСББ "Тополя-2/7"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 корпусу №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7

№ 0911-8 Завантажити договір 11.11.2019
798. 42049001 ОСББ "Гладкова 4 А"

Встановлення дверей, вікон і пов'язаних конструкцій

№ 3/11 Завантажити договір 11.11.2019
799. 23644605 ОК ЖБК № 289

Проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою: вул. Калинова, буд. 104

№ 1106-2 Завантажити договір 11.11.2019
800. 42588940 ОСББ "Перемога-25"

Поточний ремонт внутрішньо будинкових сантехнічних мереж підвалу (опалення, каналізації та водопроводу) в житловому будинку за адресою: проспект Героїв, буд.25

№ 28/03 Завантажити договір 11.11.2019
801. 40799928 ОСББ "ТОПОЛЯ 3 БУДИНОК 1"

проведення поточного ремонту м’якої покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3; будинок 1 (корпус 1 під’їзди 3, 4; корпус 2 під’їзд 3; корпус 3 під’їзд 1).

№ 53 Завантажити договір 12.11.2019
802. 40511624 ОСББ "Парусний 10"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою пров. Парусний 10.

№ 45 Завантажити договір 12.11.2019
803. 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Придбання матеріалів та обладнання

№ 86 Завантажити договір 13.11.2019
804. 23067969 ОК "ЖБК № 320"

Поточний ремонт міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28, п.5-6

№ 1 Завантажити договір 14.11.2019
805. 34589946 ОСББ "Прометей-18В"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Погребняка, б. 18В

№ 1/БП Завантажити договір 14.11.2019
806. 23370700 ЖБК № 383

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Маршала Судця, буд.3

№ 2/БП Завантажити договір 14.11.2019
807. 40882743 ОСББ "МІНІНА-7"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, буд.7

№ 7/1 Завантажити договір 14.11.2019
808. 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

"Теплі стіни"-заходи по скороченню втрат тепла за рахунок поточного ремонту міжпанельних швів з використанням сучасних тепло ізолюючих матеріалів ОСББ "Комфорт 2016" за адресою : вул. Шолохова, б.29 1-4 п. м. Дніпро / Часткове фінансування поточного ремонту деформаційного шва у під'їздах ## 1-4 житлового будинку за адресою : вул. Шолохова, 29 (ДК 021:2015: 45443000-4 Фасадні роботи).

№ 91 Завантажити договір 14.11.2019
809. 40442295 ОСББ "ПАРШИНА, 6"

проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № № 2, 3 житлового будинку за адресою: вул. Паршина, 6

№ 1029-1 Завантажити договір 14.11.2019
810. 23644071 ОК "ЖБК № 398"

Проведення поточного ремонту під'їзду №2 житлового будинку за адресою: вул.Генерала Захарченка,12

№ 0426-1 Завантажити договір 14.11.2019
811. 40981825 ОСББ "Суворова 34-А"

проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Суворова, 34 А

№ 1 Завантажити договір 15.11.2019
812. 40720706 ОСББ "Центральне 44Г"

проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44Г

№ 1031-1 Завантажити договір 15.11.2019
813. 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Брянський. 12

№ 1 Завантажити договір 15.11.2019
814. 41497360 ОСББ "Янтарне 81-2"

ДК 021:2015: 45330000-9- Водопроводні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 81, корп.2)

№ 01 Завантажити договір 18.11.2019
815. 23927900 ОК "ЖБК № 275"

ДК 021:2015: 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи ( Поточний ремонт сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75А, корп.1)

№ 01 Завантажити договір 18.11.2019
816. 23075816 ОК "ЖБК № 266"

Послуги з поточного ремонту

№ б/н Завантажити договір 18.11.2019
817. 40684642 ОСББ "Янтарна 79-9"

ДК 021:2015: 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Проведення поточного ремонту сантехнічних сичтем корпусу №9 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79)

№ 01 Завантажити договір 18.11.2019
818. 23360497 ЖБК № 123 "Прожектор"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 63

№ 11 Завантажити договір 18.11.2019
819. 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул.Калинова,49

№ 10/2019 Завантажити договір 18.11.2019
820. 40615701 ОСББ "Улюблена оселя"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах №№ 1,2,4 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 14А та у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 14.

№ 0705-1 Завантажити договір 18.11.2019
821. 40457180 ОСББ "Штурманський 7"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою пр. Штурманський 7.

№ 114 Завантажити договір 19.11.2019
822. 42723473 ОСББ "Данила Галицького 29"

Проведення поточного ремонту електромереж будинку за адресою : вул. Данила Галицького, 29

№ 1 Завантажити договір 19.11.2019
823. 23077330 ЖБК № 402

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів №№ 6,7 житлового будинку за адресою: вул.Моніторна, 7, (бюджетні кошти).

№ 02/10 Завантажити договір 19.11.2019
824. 23077330 ЖБК № 402

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їзду № 6 житлового будинку за адресою: вул.Моніторна, 7, (бюджетні кошти)

№ 01/10 Завантажити договір 19.11.2019
825. 40612274 ОСББ "РОБОЧА 65"

послуги з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт утеплення фасадів, що становить складову частину житлового будинку по вул. Робоча,65 в м. Дніпро»

№ 05/04-2019 Завантажити договір 19.11.2019
826. 40517349 ОСББ "Прогресивна 8"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна, буд.8

№ 19/02 Завантажити договір 19.11.2019
827. 40517349 ОСББ "Прогресивна 8"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна,8

№ 5 Завантажити договір 19.11.2019
828. 23066496 ОК ЖБК "Вперед № 70"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№1-4 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 5

№ 24/06/2019 Завантажити договір 20.11.2019
829. 40215676 ОСББ "Маршала Малиновського-36"

"проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Маршала Малиновського, буд.36"

№ 5 Завантажити договір 20.11.2019
830. 40215676 ОСББ "Маршала Малиновського-36"

заміна вікон в 3-4 під'їздах крок до енергозбереження в багатоквартирному будинку по вул. Маршала Малиновського, буд.36

№ 0103 Завантажити договір 20.11.2019
831. 40215676 ОСББ "Маршала Малиновського-36"

заміна вікон в 3-4 під'їздах крок до енергозбереження в багатоквартирному будинку по вул. Маршала Малиновського,буд.36

№ 1/А Завантажити договір 21.11.2019
832. 40517349 ОСББ "Прогресивна 8"

аміна та утеплення труб опалення у 4 та 2 під'їздах тепло в багатоквартирному будинку по вул.Прогресивна, буд.8

№ 19/07 Завантажити договір 21.11.2019
833. 40499723 ОСББ "РОДИНА 3842"

Проведення поточного ремонту ыз заміни вікон на енергоефективні у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 38

№ 7/19 Завантажити договір 21.11.2019
834. 40499723 ОСББ "РОДИНА 3842"

Проведення поточного ремонту ыз заміни вікон на енергоефективні у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 42

№ 8/19 Завантажити договір 21.11.2019
835. 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту електричних систем житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1 В

№ 69 Завантажити договір 21.11.2019
836. 23360540 ОК ЖБК № 244

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою :вул.Холодильна,57

№ б/н Завантажити договір 21.11.2019
837. 23361137 ЖБК № 184

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Коробова, 22

№ 148/2019 Завантажити договір 21.11.2019
838. 21928054 ОК "ЖБК № 417"

«Keep wort» - заходи впровадження сучасних енергоефективних технологій, спрямованих на зниження втрат та економного витрачання енергетичних ресурсів» (поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №№6,7,8 житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 4)/Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах №№6,7,8 житлового будинку за адресою: вул.. Бєляєва, 4 (ДК 021:2015644221000-5 Вікна, двері та супутні вироби)

№ 10/19 Завантажити договір 21.11.2019
839. 40599133 ОСББ "Донецьке шосе-6"

послуги з "Теплі вікна" - заходи по скороченню втрат тепла за рахунок проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на енергоефективні в місцях загального користування з використанням сучасних теплоізолюючих матеріалів ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-6" за адресою: шосе Донецьке б. 6 у м. Дніпро / Часткове фінансування поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у житловому будинку за адресою: шосе Донецьке, 6 (ДК 021:2015:44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби).

№ 0103 Завантажити договір 21.11.2019
840. 40515980 ОСББ "Бєляєва-12"

"Теплі стіни" - заходипо скороченню втрат тепла за рахунок поточного ремонту деформаційного шву з використанням сучасних тепло ізолюючих матеріалів ОСББ "БЄЛЯЄВА-12" за адресою: вулю Бєляєва, 12 у м. Дніпро / Часткове фінансування поточного ремонту деформаційного шва житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 12 (ДК 021:2015:45443000-4 Фасадні роботи)

№ 92 Завантажити договір 21.11.2019
841. 40488753 ОСББ "Галицького 57"

Поточний ремонт вступної щитової у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 57

№ 3 Завантажити договір 22.11.2019
842. 40086701 ОСББ "Янтарне 75"

ДК 021:2015: 50710000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель (Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75, корп.2)

№ 01 Завантажити договір 22.11.2019
843. 40734944 ОСББ "БЕРІЗКА 3"

Поточний ремонт мэякої покрівлі житлового будинку за адресою:вул. Березинська,26 Г

№ 21/10 Завантажити договір 25.11.2019
844. 40232822 ОСББ "Кедріна, 47"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 47

№ 2 Завантажити договір 25.11.2019
845. 42019548 ОСББ "БЕРІЗКА ДНІПРО"

поточний ремонт електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 12

№ 1 Завантажити договір 25.11.2019
846. 41227148 ОСББ "Академія Янгеля 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою Янгеля,7

№ 1/14 Завантажити договір 26.11.2019
847. 23644007 ОК "ЖБК № 221"

ДК 021:2015 код 45443000-4 Фасадні роботи ( Поточний ремонт міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Янтарна,71, корп.1.)

б/н Завантажити договір 27.11.2019
848. 40558165 ОСББ "Руденка 108"

Проведення поточного ремонту віконних і дверних укосів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Руденка, 108

№ Р2019-003 Завантажити договір 28.11.2019
849. 23642037 ОК "ЖБК № 276"

Проведення поточного ремонт під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 77А

№ 15/11/2019 Завантажити договір 28.11.2019
850. 41194872 ОСББ "33 Квартал"

Проведення поточного ремонту з монтажу віконних блоків із металопластику у під'їздах житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 28.11.2019
851. 23643485 ОК "ЖБК № 412"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1, 2 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 14 А

№ 1031-3 Завантажити договір 28.11.2019
852. 25015281 ОСББ "Ініціатива-3"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 97 А

№ 0910-2 Завантажити договір 28.11.2019
853. 40579452 ОСББ "Березинська-18"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 18

№ 6/11/2019 Завантажити договір 29.11.2019
854. 42587245 ОСББ "Героїв-21"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 21

№ б/н Завантажити договір 29.11.2019
855. 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, буд.80

№ 9/БП Завантажити договір 29.11.2019
856. 40578256 ОСББ "ЯНТАРНА 73"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Янтарна,73.

№ 3/2019 Завантажити договір 29.11.2019
857. 40222987 ОСББ "СМАРТ-ПЕРЕМОГА 5"

Проведення поточного ремонту електрощитової у житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134, корпус 5, під'їзд 2

№ 29/11 Завантажити договір 02.12.2019
858. 36640948 ОСББ "ВІТРИЛА"

Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,1

№ 28/10 Завантажити договір 02.12.2019
859. 40011154 ОСББ "НАДІЯ Д"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою:шоссе Донецьке, 144 (за ДК 021:2015:45420000-7 Столярні та теслярні роботи- встановлення вікон)

№ б/н Завантажити договір 02.12.2019
860. 40267305 ОСББ "Писаржевського-7"

Проведення поточного ремонту підїзду житлового будинку за адресою вул.Писаржевського,7

№ 20/11/19 Завантажити договір 02.12.2019
861. 40480214 ОСББ "КАВЕРІНА 26 і 28"

Поточний ремонт сантехсистем житлових будинків за адресами: вул.Каверіна, 26 і 28

№ 0212 Завантажити договір 03.12.2019
862. 40163665 ОСББ "Тополя-2/7"

проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 корпусу № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7

№ 0830-1 Завантажити договір 04.12.2019
863. 40411680 ОСББ "ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ 55"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 55

№ 1 Завантажити договір 04.12.2019
864. 40535986 ОСББ "ТИТОВА 3"

Ремонт покрівлі

№ 28/10 Завантажити договір 04.12.2019
865. 40589958 ОСББ "вул. Інженерна, 1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Інженерна,1

№ 1029-5 Завантажити договір 04.12.2019
866. 40589958 ОСББ "вул. Інженерна, 1"

Проведення поточного ремонту системи центрлізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Інженерна,1

№ 1029-4 Завантажити договір 04.12.2019
867. 40534469 ОСББ "Малиновського, 10"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 10

№ 20190930_001 Завантажити договір 05.12.2019
868. 23076419 ОК "ЖБК № 151 "Волошка"

Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 73

№ 14/11 Завантажити договір 05.12.2019
869. 42565499 ОСББ "ЄРМОЛОВОЇ 52"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду № 4 житлового будинку за адресою: вул. Єрмолової, 52

№ 0621-1 Завантажити договір 06.12.2019
870. 42322598 ОСББ "Батумська 36"

Встановлення вікон (Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: вулиця Батумська,36)

№ 2 Завантажити договір 06.12.2019
871. 23067567 ОК "ЖБК № 319"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№3,4 житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 20

№ 1 Завантажити договір 09.12.2019
872. 40685740 ОСББ "Кедріна, 49"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Дмитра Кедріна, 49

№ 20/19 Завантажити договір 09.12.2019
873. 23371978 ОК "ЖБК № 366"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їзді житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№ 182 Завантажити договір 09.12.2019
874. 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Волинська, 5

№ 5/19 Завантажити договір 09.12.2019
875. 23068555 ОК "ЖБК № 322"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28 (за ДК 021:2015:45450000-6); Інші завершальні будівельні роботи

№ 92 Завантажити договір 09.12.2019
876. 41025173 ОСББ "Байкальська 78"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Байкальська, 78

№ 12/11 Завантажити договір 09.12.2019
877. 40858595 ОСББ "ПРОМІНЬ АНТК"

поточний ремонт системи водозбору та водовідведення з даху житлового будинку

№ 33 Завантажити договір 10.12.2019
878. 23362361 ОК "ЖБК № 209"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів корпусу № 1 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 81

№ 1 Завантажити договір 10.12.2019
879. 23076052 ОК "ЖБК № 241"

поточний ремонт сантехнічних систем

№ Б/Н Завантажити договір 10.12.2019
880. 41057467 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2016"

Поточний ремонт ліфтів у житловому будинку за адресою :просп.Героїв, 34 під'їзди 1,2 (джерело фінансування "міський бюджет")

№ 34-1-2/2019 Завантажити договір 10.12.2019
881. 42151117 ОСББ "ПЕРЕМОГА 2018"

Поточний ремонт із заміни віконих блоків на металопластикові у під'їздах 2,4 житлового будинку за адресою : просп.Героїв ,32 (джероло фінансування "міський бюджет")

№ 1127-1 Завантажити договір 10.12.2019
882. 40667281 ОСББ "Славутич 29"

Проведення поточного ремонту під'їзних козирків житлового будинку за адресою: вул. Володимира Мономаха, 29

№ 1031-5 Завантажити договір 11.12.2019
883. 21928574 ОК "ЖБК №411"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№7, 8 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 97

№ 0910-1 Завантажити договір 11.12.2019
884. 40619987 ОСББ "Богдана Хмельницького 121"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді № 2 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 121

№ 1 Завантажити договір 11.12.2019
885. 43249121 ОСББ "Аеродром 16"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: Аеродром, 16

№ 1101-1 Завантажити договір 11.12.2019
886. 23068615 ОК "ЖБК №180" Дніпро-3"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 22

№ 33/11 Завантажити договір 11.12.2019
887. 23643640 ОК "ЖБК №375 "ЯВІР"

заміна вікон на металопластикові у під'їздах №№1,3

№ 369 Завантажити договір 11.12.2019
888. 42388507 ОСББ "Катальпа 11"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Каспійська, 11

№ 76 Завантажити договір 12.12.2019
889. 42451311 ОСББ "Слави-9"

Проведення поточного ремонту щитової та заміна кабельних ліній житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 9

№ 20/19 Завантажити договір 12.12.2019
890. 23068242 ОК "ЖБК № 133 "Ізумруд"

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку

№ 25/2019 Завантажити договір 12.12.2019
891. 36640948 ОСББ "Вітрила"

Проведення поточного ремонту із встановлення дверей при вході у підвал житлового будинку за адресою:вул.Метробудівська,1

№ 25/11 Завантажити договір 13.12.2019
892. 39893579 ОСББ "Гагаріна -104"

Поточний ремонт із заміни вікон, на металопластикові у багатоквартирному житловому будинку

№ 08-19 Завантажити договір 13.12.2019
893. 40497883 ОСББ "ЛЮБАРСЬКЕ-82"

Проведенняпоточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Любарського, 82

№ 10-19 Завантажити договір 13.12.2019
894. 40705929 ОСББ "Терещенківська-14"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 14

№ 34/12 Завантажити договір 13.12.2019
895. 23363188 ОК "ЖБК №342"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під`їздах житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 8

№ 211/19 Завантажити договір 13.12.2019
896. 23067567 ОК "ЖБК № 319"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів під'їздів №№3,4 житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 20

№ 1 Завантажити договір 16.12.2019
897. 40599992 ОСББ "Тополя-28"

Проведення поточного ремонту вхідних груп житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 28, корпус № 1, під'їзди № № 1, 2; корпус № 3, під'їзд № 1; корпус № 4, під'їзд № 2

№ 1002-1 Завантажити договір 16.12.2019
898. 40534123 ОСББ "Пушкіна 15"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп, Пушкіна, 15

№ 187/0 Завантажити договір 16.12.2019
899. 24611777 ОСББ "Ініціатива-1"

Проведення поточного ремонту козирка входу до під'їздів № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 22

№ 0905-1 Завантажити договір 16.12.2019
900. 42282220 ОСББ "Крушельницької,7"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, буд.7

№ 05/к7 Завантажити договір 16.12.2019
901. 40654492 ОСББ "КАНТРІ ПЛЮС"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем секції № 2 житлового будинку за адресою: вул. Надії Алексєєнко, 104

№ 2 Завантажити договір 17.12.2019
902. 42298107 ОСББ "КАЛИНОВА 53"

Проведення поточного ремонту із встановленням металоконструкцій у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 53, м.Дніпро

№ 25/2019 Завантажити договір 17.12.2019
903. 40163665 ОСББ "Тополя-2/7"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді №2 корпусу №3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд.7.

№ 1004-1 Завантажити договір 17.12.2019
904. 40742747 ОСББ "ЩАСЛИВИЙ 864"

Проведення поточного ремонту вхідних груп житлових будинків за адресами: вул. Данили Нечая, буд.4, під’їзди № № 1, 2; буд.6, під’їзди № № 1, 2; буд.8, під’їзди № № 1 - 4

№ 0830-2 Завантажити договір 17.12.2019
905. 40685630 ОСББ "Донецьке шосе-10"

проведення поточного ремонту ганку житлового будинку за адресою: шосе Донецьке , 10

№ 50 Завантажити договір 17.12.2019
906. 42505906 ОСББ "СОКІЛ-КОСМОДРОМНА"

Проведення поточного ремонту корпусів №№1,2 підїздів житлового будинку за адресою: вул. Космодромна 4.

№ 1203-1 Завантажити договір 17.12.2019
907. 23068271 ОК "ЖБК №386"

проведення поточного ремонту сантехнічних систем підїзду №8 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ 37/2019 Завантажити договір 17.12.2019
908. 23066415 ЖБК № 378

Проведення поточного ремонту ганку житлового будинку за адресою: вул. Шолохова. 15

№ 32/2019 Завантажити договір 17.12.2019
909. 40614567 ОСББ "ДОБРОБУТ-204"

Проведення поточного ремонту у підїздах житлового будинку за адресою: вул. Берегова, буд. 204 / Часткове фінансування поточного ремонту у підїздах житлового будинку за адресою: вул. Берегова, буд. 204 (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

№ 95 Завантажити договір 17.12.2019
910. 23928710 ЖБК-334

Оновлення термоізоляції системи опалення, встановлення приладів обліку з заміною сантехсистеми - ознаки заощадження ресурсів

№ 1002-2 Завантажити договір 17.12.2019
911. 40652956 ОСББ "Робоча 152- блоки 3\4\5\7\9"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою : вулиця Робоча, буд 152

№ 01/10/19 Завантажити договір 17.12.2019
912. 23362243 ЖБК № 429

Проведення поточного ремонту віконних блоків із заміною на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 22

№ 0830-2 Завантажити договір 17.12.2019
913. 40566815 ОСББ "Софія-8"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської, 8

№ 5-19 Завантажити договір 17.12.2019
914. 23643427 ЖБК № 340

Проведення поточного ремонту електромережі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 124

№ 32/11 Завантажити договір 18.12.2019
915. 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту електромережі житлового будинку за адресою: вул. Софії 916.Ковалевської, 49

№ 20/1 Завантажити договір 18.12.2019
916. 40488198 ОСББ "Робоча-168"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул.Робоча,168

№ 1112 Завантажити договір 18.12.2019
917. 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл-1,буд.6

№ 19/49 Завантажити договір 18.12.2019
918. 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення в житловому будкнку за адресою: ж/м Сокіл, буд. 6, 2під. з метою енергозбереження.

№ 0918-1 Завантажити договір 18.12.2019
919. 23076425 ОК "ЖБК № 174 "Спорт""

Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №5 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 65

№ ТЛ-11/19 Завантажити договір 19.12.2019
920. 40869539 ОСББ "СОКІЛ 1-3"

Проведення поточного ремонту корпусів № № 1,2,3 під'їздів житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл ,буд.1

№ 1209-1 Завантажити договір 19.12.2019
921. 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту з укладання плитки на ганку житлового будинку, за адресою: шосе Запорізьке, буд.80

№ 0212-2 Завантажити договір 19.12.2019
922. 40743110 ОСББ "Сокіл-5"

Підвищення енергоефективності будинку шляхом ремонту міжпанельних стінових швів ОСББ «Сокіл-5»

№ 0918-1 Завантажити договір 19.12.2019
923. 40611658 ОСББ "Сокіл-6"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей у під'їздах житлового будинку за адресою : ж/м Сокіл,буд.6

№ 1209-1 Завантажити договір 19.12.2019
924. 42665380 ОСББ "Козака Мамая 10"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 6 житлового будинку за адресою: вул. Козака Мамая, 10

№ 091219 Завантажити договір 19.12.2019
925. 42481985 ОСББ "Слобожанський, 65"

Проведення поточного ремонту з заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський,65.

№ 1 Завантажити договір 19.12.2019
926. 21861746 ЖБК № 303

Проведення поточного ремонту сантехсистем корпусу № 11 під'їздів № № 1, 2, 3 житлового будинку за адресою: ж/м Сокіл-1, буд. 1

№ 1205-1 Завантажити договір 19.12.2019
927. 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

проведення поточного ремонту фундаменту житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 1024-1 Завантажити договір 19.12.2019
928. 40320227 ОСББ "Тополина 17"

Проведення поточного ремонту під'їзду № 4 житлового будинку за адресою: вул. Тополина, 17

№ 1029-2 Завантажити договір 20.12.2019
929. 40525941 ОСББ "СОФІЯ-2"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 49

№ 21/1 Завантажити договір 20.12.2019
930. 40838254 ОСББ "Козака Мамая 4"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді №3 житлового будинку за адресою: вул. Козака Мамая, 4

№ 1 Завантажити договір 20.12.2019
931. 40865136 ОСББ "НОВОКРИМСЬКИЙ 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 20.12.2019
932. 40727696 ОСББ "ТОПОЛЯ-25"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: ж\ь Тополя-1, буд.25

№ 25 Завантажити договір 20.12.2019
933. 36573905 ОСББ "МИРУ-7"

проведення поточного ремонту ліфтового обладнання житлового будинку за адресою:м. Дніпро пр. Миру буд.7

№ 02/19 Завантажити договір 20.12.2019
934. 23077672 ЖБК "ДНІПРОВЕЦЬ-168"

проведення поточного ремонту освітлення мість загального користування житлового будинку за адресою: м. Дніпро, 49081, просп. Слобожанський, буд. 19

№ 14 Завантажити договір 21.12.2019
935. 40734292 ОСББ «ДНІПРОВЕЦЬ -17»

Проведення поточного ремонту освітлення місць загального користування житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський, буд. 17

№ 03/19 Завантажити договір 21.12.2019
936. 42695258 ОСББ "ДНІПРОВЕЦЬ-75"

Проведення поточного ремонту щитових у під'здах житлового будинку за адресою: просп. Мануйлівський, 75

№ БД-6 Завантажити договір 21.12.2019
937. 40566916 ОСББ "ЕНЕРГЕТИЧНА 5"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою вул.Енергетична, буд.5

№ 1/А-19 Завантажити договір 21.12.2019
938. 32510265 ОСББ «Сокіл-52»

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

№ 1204-1 Завантажити договір 21.12.2019
939. 32510265 ОСББ «Сокіл-52»

Поточний ремонт системи центрального опалення житлового будинку

№ 1211-1 Завантажити договір 21.12.2019
940. 40181030 ОСББ "Богдана 30-А"

Проведення поточного ремонту під'їздів №1,2 житлового будинку за адресою: просп.Богдана Хмельницького, 30-А

№ 11/09 Завантажити договір 21.12.2019
941. 23024782 ОК "ЖБК № 408"

Проведення поточного ремонту під'їздів № 1,2, ганків житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська, 145

№ 180219/77 Завантажити договір 23.12.2019
942. 42064171 ОСББ "СТАРТ!"

Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з утеплення фасадів, що становлять складову частину 10-поверхового житлового будинку по вул.Савкіна, 6, під'їзди 19,20 в м.Дніпрі

№ 39 Завантажити договір 23.12.2019
943. 40566916 ОСББ "ЕНЕРГЕТИЧНА 5"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою вул.Енергетична, буд.5

№ 1/А-19 Завантажити договір 23.12.2019
944. 23075957 ЖБК № 404

Проведення поточного ремонту вхідної групи та заміна дверних блоків житлового будинку за адресою: вул. Мандриківська 161

№ 180219/78 Завантажити договір 24.12.2019
945. 40676317 ОСББ "Слобожанський 68-68а"

Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання, каналізації, централізованого опалення в житлових будинках за адресою : просп.Слобожанський, буд. 68 та 68а

№ 0411 Завантажити договір 24.12.2019
946. 40112474 ОССБ "Тополя-2, буд. 5"

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2,будинок 5

№ 1106-3 Завантажити договір 24.12.2019
947. 40064599 ОСББ "ЕКІПАЖНИЙ 10"

Проведення поточного ремонту із встановлення міжтамбурних дверей на під’їзди житлового будинку за адресою: пров. Екіпажний, 10

№ 2012-2 Завантажити договір 24.12.2019
948. 21945495 ЖБК № 299

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на енергоефективні у житловому будинку за адресою: ж/м Сокіл, буд. 10

№ 265/830570 Завантажити договір 24.12.2019
949. 33517649 ОСББ "СТІМУЛ"

послуги з ремонту покрівлі даху будинку

№ 191219 Завантажити договір 24.12.2019
950. 33517649 ОСББ "СТІМУЛ"

послуги з ремонту покрівлі даху будинку

№ 1911219 Завантажити договір 24.12.2019
951. 23642391 ЖБК № 72 "Придніпровський"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3, 4 та вхідних груп житлового будинку за адресою: вул. Ушакова, 17 А

№ 1212-1 Завантажити договір 24.12.2019
952. 40639432 ОСББ "Запорізьке шосе 40"

Проведення поточного ремонту під'їзних козирків житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 40

№ 1205-1

Завантажити договір

26.12.2019
953. 40639432 ОСББ "Запорізьке шосе 40"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду № 7 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 40

№ 0911-2 Завантажити договір 26.12.2019

 

Договори на 2018 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою просп. Богдана Хмельницького, 6

№ 05-Г Завантажити договір 05.07.18
2 23068271 ОК "ЖБК №386" Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 0406-4 Завантажити Договір 05.07.18
3

 

23068638

 

ОК ЖБК № 295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Велика  Діївська 40

№ 197/5

Завантажити договір

05.07.18
4
40572064
ОСББ "Іподром"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Богдана Хмельницького 16 А.

№1 Завантажити договір 16.07.18

 

5

 

40588645 ОСББ "Будівельників - 14Б"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Будівельників, 14-Б

№3506/18ТД Завантажити договір 16.07.18

 

6

 

23929170

ЖБК № 92 "8 марта"

Проведення поточногоремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1;2;3 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,63

№ 265 Завантажити договір 16.07.18
7 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№0705-1

Завантажити договір

16.07.18
8 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту сантехсистем теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№ 0705-1 Завантажити договір 16.07.18
9 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді №5 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 68

№ 267 Завантажити договір 17.07.18
10 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту укосів вікон сходової клітини житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5

№ 17/05-1 Завантажити договір 17.07.18
11 23068644 ОК «ЖБК №73 «Юність» Поточний ремонт  покрівлі  під'іздів № № 2, 3  житлового будинку за   адресою:  проспект  Олександра. Поля, 107А № 1/73 Завантажити договір 20.07.18
12 23076922 ОК "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №166 "КАРПАТИ" Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Б. Хмельницького,4 № 1/166 Завантажити договір 20.07.18
13 39715216 ОСББ "152 Дивізії, буд. 2а" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї дивізії, 2 А.  № 0518-1 Завантажити договір 25.07.18
14 40810417 ОСББ "Парус ІВГД" Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №1 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В. № 0018 Завантажити договір 25.07.18
15 23076307 ОК ЖБК 316 Проведення поточного ремонту під’їзду №6 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,11 № 34 Завантажити договір 26.07.18
16 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15" Поточний ремонт електросистем житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15 № 119 Завантажити договір 26.07.18
17 39801671 ОСББ "Шелгунова 10" Проведення поточного ремонту під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,10 № 35 Завантажити договір 26.07.18
18 40481480 ОСББ "Галицького 71" Проведення поточного ремонту під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького 71. № 3 Завантажити договір 27.07.18
19 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А

№ 1207/18-ПР Завантажити договір 27.07.18
20 40574145 ОСББ "Крушельницької,1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 1

№ 343 Завантажити договір 30.07.18
21 23066243 ЖБК 246 Проведення поточного ремонту під'їзду №73 Завантажити договір 30.07.18
22 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16"

поточний ремонт під'їздів № 1,5,11 житлового будинку за адресою:Ю.Кондратюка 16

№ 23 Завантажити договір 30.07.18
23 23076833 ЖБК №405 Інші завершальні будівельні роботи код 45450000-6 №010418/25 Завантажити договір 31.07.18
24 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2" Проведення поточного ремонту центрального опалення та водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,2 №270718 Завантажити договір 31.07.18
25 41045069 ОСББ "Пилипа Орлика-17" Проведення поточного ремонту електропостачання житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17 №180718 Завантажити договір 31.07.18
26 25012916 ОСББ " Тополя 3/21"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.21,корпус 1

№262 Завантажити договір 01.08.18
27 23068348 ЖБК №121 "Старт"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у житловому будинку за адресою:вул. Богдана Хмельницького,27

№0705-1 Завантажити договір 01.08.18
28 40534469 ОСББ " Малиновского,10"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Малиновського, 10

№33 Завантажити договір 01.08.18
29 40672988 ОСББ " Гідропаркова,1"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під`їздів №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-6 Завантажити договір 01.08.18
30 40672988 ОСББ " Гідпропаркова,1"

Проведення поточного ремонту козирка та вимощення під`їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-5 Завантажити договір 01.08.18
31 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи енергопостачання і улаштування окремого входу в підвал житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1ГД

№29/05 Завантажити договір 01.08.18
32 23643367 ОК"ЖБК № 272"

Проведення поточного ремонту Із замІни дверей

№254 Завантажити договір 01.08.2018
33 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, 192

№0719-3 Завантажити договір 01.08.2018
34 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0704-1 Завантажити договір 01.08.2018
35 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під’їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1 В, Г, Д (вул.. Набережна Заводська, 143 А)

№171/707973 Завантажити договір 01.08.2018
36 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

№ 134 Завантажити договір 02.08.2018
37 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 1 Завантажити договір 02.08.2018
38 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведение текущего ремонта мягкой кровли козырьков и фасадной части крылец подъездов 1-6 жилого дома по адресу: ж/м Красный Камень, дом 5

№ 48 Завантажити договір 02.08.2018
39 40448485 ОСББ "Араратський" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11 №2 Завантажити договір 02.08.2018
40 40448485  

ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, 6

№1 Завантажити договір 02.08.2018
41 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№24 Завантажити договір 08.08.2018
42 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 03/08/18_1 Завантажити договір 09.08.18
43 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 12.

№0712-6 Завантажити договір 10.08.2018
44 23643278 ОК ЖБК №138 "Сатурн"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,24

№ 03/08/18_2 Завантажити договір 08.08.2018
45 40499409 ОСББ "Сонячний 44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 44

№209/709935 Завантажити Договір 07.08.2018
46 23078772 ОК ЖБК №126 "МЕТИЗНИК""

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№04 30 12 Завантажити договір 10.08.2018
47 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку

№18 Завантажити договір 10.08.2018
48 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт із замін вікон на металопластикові у підїздах будинку за адресою пров.Крушелницкої .6

№342 Завантажити договір 13.08.2018
49 34059015 ОСББ " ТВЕРСКАЯ - 9"

Проведення поточного "ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Тверська, 

03/08/18_6 Завантажити договір 13.08.2018
50 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська , 4

№0803-1 Завантажити договір 14.08.2018
51 40907427 ОСББ " ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою пр.О.Поля,91

№1 Завантажити договір 14.08.2018
52 40531363 ОСББ " Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, 97

№3/18 Завантажити договір 14.08.2018
53 23066776 ОК "ЖК №396"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 18

№0403-6 Завантажити договір 14.08.2018
54 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134, корпус 4

№0809-5 Завантажити договір 14.08.2018
55 23926929 ОК "ЖБК №392"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Генерала Захарченка, 14.

№ 010418/51 Завантажити договір 14.08.2018
56 40387517 ОСББ "Березинка 45" Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлвого будинку. № 397 Завантажити договір 15.08.2018
57 40387517 ОСББ "Березинка 45" Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинкку № 010418/34 Завантажити договір 15.08.2018
58 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни системи опалення житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№2506-1 Завантажити договір 27.07.2018
59 23927254 OК ЖБК №140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Любарського, 84 А

№01-08/18 Завантажити договір 14.08.2018
60 40499739 ОСББ СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 71 А

№04 30 16 Завантажити договір 16.08.2018
61 23643976 ЖБК №400

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 4, 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10

№0703-1 Завантажити договір 16.08.2018
62 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5

№ 30 Завантажити договір 16.08.2018
63 40436367 ОСББ "КОБЗАР-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна

№356 Завантажити договір 17.08.2018
64 40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№02/08-18 Завантажити договір 17.08.2018
65 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23

№2 Завантажити договір 17.08.2018
66 23068638 ОК ЖБК №295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 6, 7 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 40

№53/8 Завантажити договір 20.08.2018
67 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Набережна Перемоги, буд.108,корп.9-10

№18-20 Завантажити договір 20.08.2018
68 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№010418/47 Завантажити договір 20.08.2018
69 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5

№010418/46 Завантажити договір 20.08.2018
70 40319672 ОСББ "НД, 25" Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25 №0712-1 Завантажити договір 20.08.2018
71 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№1/18 Завантажити договір 21.08.2018
72 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах №№17,18 житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№0623-1 Завантажити договір 21.08.2018
73 23644065 ЖБК №330

Поточний ремонт машинних приміщень у підїздах №№1,2 житлового будинку за адресою: провулок Парусний,12

№ 20 Завантажити договір 21.08.2018
74 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: пров. Парусний,12

№ 19 Завантажити договір 21.08.2018
75 40672988 ОСББ "Гідропаркова 1"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під`їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№169/707919 Завантажити договір 21.08.2018
76 40727696 ОСББ "Тополя -25"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: ж.м.Тополь-1, будинок 25

№4/18 Завантажити договір 22.08.2018
77 40608818 ОСББ "Проеспект Героїв 45"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: пр. Героїв, будинок 43.

№5/18 Завантажити договір 22.08.2018
78 23067484 ОСББ "Стріла"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Академіка Янгеля, 5

№1-2018 Завантажити договір 22.08.2018
79 40522668 ОСББ " Героїв, 17 Перший"

Проведення поточного ремонту технічних поверхів житлового будинку за адресою : ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ будинок 17

№21-08-3 Завантажити договір 22.08.2018
80 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№0712-1 Завантажити договір 22.08.2018
81 23068578 ЖБК № 345

Проведення поточного ремонту укосів у під’їздах №13,14 житлового будинку за адресою :49018 ,м. Дніпро вул. Моніторна ,10

№127 Завантажити договір 23.08.2018
82 40188229 ОСББ "Янтарь 40"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 40

№ 0107/18 Завантажити договір 23.08.2018
83 40561817 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-3"

"Теплі двері" - проведення поточного ремонту по заміні вхідних дверей в підвал і на покрівлю житлового будинку ОСББ "Донецьке шосе-3" по вул. шосе Донецьке, 3 у м. Дніпро

№0726-1 Завантажити договір 23.08.2018
84 23068294 ЖБК № 183 "Степовик"

Проведення поточного ремонту із заміни пасажирського ліфта у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51.

№ 0027 Завантажити договір 23.08.2018
85 23075911 ЖБК № 343 Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Марії Лисиченко, буд. 9 № МБ - 18-1 Завантажити договір 27.08.2018
86 40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 126-А

№ 1607/2018 Завантажити договір 27.08.2018
87 23362839 ОК ЖБК № 182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфта блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Калинова 71.

№0025 Завантажити договір 27.08.2018
88 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Монтаж освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку

№ 5 Завантажити договір 27.08.2018
89 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Поточний ремонт систем каналізації у будинку

№01/08-18 Завантажити договір 27.08.2018
90 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 3

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
91 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: бул. Слави, 8

№0510-1 Завантажити договір 28.08.2018
92 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1,6,9 у житловому будинку за адресою:шосе Запорізьке,80

№212 Завантажити договір 28.08.218
93 40654492 ОСББ "КАНТРІ ПЛЮС"

Проведення поточного ремонту системи опалення у секції №2 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 104

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
94 40471598 ОСББ "Робоча - 152/2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Робоча,152,блок 2

№0529-1 Завантажити договір 28.08.2018
95 40633197 ОСББ "Надії Алексеєнко 104"

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
96 40882743 ОСББ "МІНІНА -7"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона,7

№ 4 Завантажити договір 28.08.2018
97 40554071 ОСББ "Гідропаркова 9"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах №№ 13,14 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9

№ 125/712482 Завантажити договір 29.08.2018
98 40534046 ОСББ "Янтарна, 42"

поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна 42

№ 0407/18 Завантажити договір 29.08.2018
99 34588511 ОСББ "По вулиці Калинова,будинок 70"

проведення поточного ремонту електромережі житлового будинку за адресою:вул.Калинова,70

№ 02/01.05-18 Завантажити договір 29.08.2018
100 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту мереж центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Софія Ковалевська, 49

№ 08/2 Завантажити договір 29.08.2018
101 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

поточний ремонт швів фасаду житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 29.08.2018
102 41343334 ОСББ "Донецьке шосе - 121"

поточний ремонт покрівлі

№ 010418/39 Завантажити договір 29.08.2018
103 40067275 ОСББ "БУДЬОННОГО 75"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 75

№ 345 Завантажити договір 29.08.2018
104 23075644 ЖБК № 338

Поточний ремонт фасаду

№ 22 Завантажити договір 30.08.2018
105 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: пров.Вільний, 5

№ 0705-2 Завантажити договір 30.08.2018
106 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Вільний, 5

№ 0403-2 Завантажити договір 30.08.2018
107 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту підїзду житлового будинку за адресою: пров.Вільний,5

№ 010418/36 Завантажити договір 30.08.2018
108 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: пров. Вільний,5

№0705-4 Завантажити договір 30.08.2018
109 40525941 ОСББ "Софія-2"

послуги з проведення поточного ремонту деформаційного (температурного) шва житлового будинку за адресою: Софії Ковалевської, будинок 49

№08/1 Завантажити договір 30.08.2018
110 40609188 ОСББ "Сталь 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопалстикові у під'їздах № № 1, 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Шодуарівська, 7

№ 203 Завантажити договір 30.08.2018
111 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку

№02/02 Завантажити договір 30.08.2018
112 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт залізобетонного ганку житлового будинку

№ 01/02 Завантажити договір 30.08.2018
113 23068414 ЖБК № 379

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3-6 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 2

№ 0510-1 Завантажити договір 30.08.2018
114 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35, корпус 3

№05/18 Завантажити договір 30.08.2018
115 25839821 ОСББ "Перемога"

Проведення поточного ремонту каналізації у під'їздах №№ 3. 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв 14 А.

№ 0704-2 Завантажити договір 31.08.2018
116 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру 71

№ 010418/43 Завантажити договір 31.08.2018
117 40488198

ОСББ "Робоча - 168"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем водопроводу у підвалі житлового будинку

№85/409 Завантажити договір 31.08.2018
118 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлових будинків за адресами просп. Миру,89,91

№010418/48 Завантажити договір 31.08.2018
119 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

Поточний ремонт ліфта

№08-08/2018 Завантажити договір 04.09.2018
120 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 17

№27/08/18 Завантажити договір 04.09.2018
121 40652956 ОСББ "Робоча 152-блоки 3/4/5/7/9

Проведення поточного ремонту системи опалення блоків №№ 3.4.5.7.9 житлового будинку за адресою: вул. Робоча 152

№01/07/18 Завантажити договір 04.09.2018
122 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту iз замiни вiкoн на металопластиковi у пiд'iздах №№ 10, 13 житлового будинку за адресою: шосе Запорiзьке, б8

№ 388 Завантажити договір 05.09.2018
123 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1 -6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 1 Завантажити договір 05.09.2018
124 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № № 2 , 4 , 6 житлового будинку за адресою : вул.Калинова, 61

№0708/18 Завантажити договір 05.09.2018
125 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 0907/18 Завантажити договір 05.09.2018
126 40279677 ОСББ "Слави 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 12

№ 2 Завантажити договір 05.09.2018
127 40219073 ОСББ " Тверская 19"

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Тверська,19

№ 03/08/18_9 Завантажити договір 05.09.2018
128 23361137 ЖБК № 184

Проведення поточного ремонту по заміні вікон на металопластикові по вул. Коробова, 22

№ 158 Завантажити договір 05.09.2018
129 23643031 ЖБК - 89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №1.2,3 житлового будинку за адресою: вул.Калинова,82

№ 04 30 18 Завантажити договір 05.09.2018
130 40627123 ОСББ "Уральська 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові

№ 82/409 Завантажити договір 06.09.2018
131 40170337 ОСББ "Тверська 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі під*їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Тверська,17

№03/08/18_11 Завантажити договір 06.09.2018
132 23068348

ОК ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького ,27.

№ 0905-1 Завантажити договір 06.09.2018
133 23643278

ОК ЖБК № 138 "Сатурн"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою :вул.Богдана Хмельницького,24

№ 0905-2 Завантажити договір 06.09.2018
134 40483273 ОСББ "Сонячний- 60"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського,60

№ 101 Завантажити договір 06.09.2018
135 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Послуга по заміні тамбурних дверей в під'їздах № 1,2 в житловому будинку за адресою :бульвар Рубіновий,12 по програмі "Енергоефективне житло"

№ 0830-1 Завантажити договір 07.09.2018
136 39715216 ОСББ "152 Дивізії,2а"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї Дивізії, 2А

№ 0620-1 Завантажити договір 07.09.2018
137 23068207 ЖБК № 252

Поточний ремонт вхідної групи підїздів житлового будинку

№ 1/09 Завантажити договір 07.09.2018
138 23068302 ЖБК № 93

поточний ремонт підїздів №№1,8 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького,16

№ 2/16 Завантажити договір 07.09.2018
139 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4, кор. 2

№ 366 Завантажити договір 07.09.2018
140 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Поточний ремонт вхідної групи під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Д.Галицького, 43

№ 3 Завантажити договір 10.09.2018
141 21868843 ОСББ "Дарницька"

поточний ремонт даху м'якої покрівлі житлового будинку по вул Дарницька буд.4 в м.Дніпрі площею 1432,6 м2

№ 5 Завантажити договір 10.09.2018
142 23928259 ЖБК № 225

Проведення поточного ремонту із заміни вхідних тамбурних дверей у під'їздах №6,7, житлового будинку за адресою: проспект Героїв,32

№ sok-133 Завантажити договір 10.09.2018
143 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту із заміни трубопроводів теплопостачання житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 49.

№2/18 Завантажити договір 11.09.2018
144 40117857 ОСББ "КАЛИНОВА 76"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: Калинова,76

№ 0725-1 Завантажити договір 11.09.2018
145 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку:за адресою: пров. Фестивальний, 2

№010418/38 Завантажити договір 11.09.2018
146 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 2

№ 010418/37 Завантажити договір 11.09.2018
147 23076684 ОСББ "Янтар"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 4

№07\09 Завантажити договір 11.09.2018
148 37538552 ОСББ "Кристал"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул.Янтарна, 79, корпус 3, 5

№07/09-1

Завантажити договір

11.09.2018
149 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у пізді №9 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0704-3 Завантажити договір 12.09.2018
150 23642037 ОК "ЖБК №276"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 77А

№ 06/09 Завантажити договір 12.09.2018
151 40505087 ОСББ "Генерала Захарченка- 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№010418/50 Завантажити договір 12.09.2018
152 35113282 ОСББ "Білостоцького 36"

Проведення поточного ремонту по заміні холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Любарського (Білостоцького), 36

№0709-1 Завантажити договір 12.09.2018

153

40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 15.

№11/09/18-1 Завантажити договір 13.09.2018
154 40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою : вул. Тверська, 15

№03/08/18-10 Завантажити договір 13.09.2018
155 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Терещенківська, буд.4

№12.09/2018 Завантажити договір 13.09.2018
156 40464313 ОСББ "П.ОРЛИКА 21,21А"

Проведення поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 1, 3 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 та поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 2, 4 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 А

№ 1 Завантажити договір 13.09.2018
157 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту ЦО житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№31/08 Завантажити договір 14.09.2018
158 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту по встановленню енергозберігаючих вікон житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№06-2018 Завантажити договір 14.09.2018
159 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№010418/44 Завантажити договір 14.09.2018
160 21931027 ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру 21

№ 010418/45 Завантажити договір 14.09.2018
161 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 3, 4, 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 396 Завантажити договір 14.09.2018
162 34655116 ОСББ "Домовік - 1"

Проведення поточного ремонту сходової клітки житлового будинку за адресою: вул.Тверська,2

№ 1 Завантажити договір 14.09.2018
163 35112121 ОСББ "ЖЗЛ"

Проведення поточного ремонту під`їзду №2 та замінам вікон на металопластикові на сходовому марші житлового будинку за адресою вул. Володимира Антоновича 64

№09/07-1 Завантажити договір 14.09.2018
164 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 346 Завантажити договір 14.09.2018
165 40328619 ОСББ "Дніпро 44"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, буд. 44

№ 1 Завантажити договір 17.09.2018
166 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфту житлового будинку за адресою вул. Василя Тютюника 32, під'їзд № 4

№ 9/18 Завантажити договір 17.09.2018
167 25504185 ОСББ "ДІМ"

проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку

 

№2/18 Завантажити договір 17.09.2018
168 35542530 ОСББ "Форсаж 2"

Проведення поточного ремонту системи каналізації блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 148

№1 Завантажити договір 18.09.2018
169 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Поточний ремонт ліфтового обладнання у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4.корп 2, п .7

№1 Завантажити договір 18.09.2018
170 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,4,кор.2

№1 Завантажити договір 18.09.2018
171 40568765 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 38

№SKS-1107 Завантажити договір 19.09.2018
172 40570135 ОСББ "Слобожанський 54"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,54

№03/08/18_5 Завантажити договір 19.08.2018
173 23643404 ОК ЖБК № 203

послуга із заміни віконних прорізів на металопластикові

№ 01/09-18 Завантажити договір 19.08.2018
174 40501779 ОСББ "ФЗ-18"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Фабрично-заводська,18

№ 1 Завантажити договір 20.09.2018
175 40516476 ОСББ "Щербини- 25"

Послуги з проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 25

№ 0403-2 Завантажити договір 20.09.2018
176 40531845 ОСББ "Проспект Миру 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 5.

№010418/42 Завантажити договір 20.09.2018
177 23360577 ЖБК №60 "Залізничник-2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Абхазька ,6

№ 10 Завантажити договір 20.09.2018
178 40724192 ОСББ "Осіння - 5- 7"

Проведення поточного ремонту козирків над входами у під'їзди житлових будинків за адресами: вул. Осіння, 5, 7

№ 0913-1 Завантажити договір 24.09.2018
179 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1-6 із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 49

№377 Завантажити договір 24.09.2018
180 23360540 ОК ЖБК - 244

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Холодильна,57

№ 14/9-1 Завантажити договір 25.09.2018
181 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№ 0709-1 Завантажити договір 25.09.2018
182 40511624 ОСББ "Парусний 10"

проведення поточного ремонту системи опалення:заміна вузлів опалення житлового будинку за адресою:пров. Парусний,10.

№ 3 Завантажити договір 25.09.2018
183 23927337 ОК ЖБК - 218

Будівельні роботи та поточний ремонт підїздів №6,7 житлового будинку за адресою: проспект Героїв, 35

№31/1-18 Завантажити договір 26.09.2018
184 40861236 ОСББ "Кремінь,2-4" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові та укосів у під'їздах №№ 1-3 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 4. №180620/1 Завантажити договір 26.09.2018
185 37450776 ОСББ "ВІГВАМ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд.31

№257 Завантажити договір 26.09.2018
186 40287913 ОСББ "БЄЛЯЄВА-20"

проведення поточного ремонту по герметизації швів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 20

№ МБ 2018-21 Завантажити договір 26.09.2018
187 41287537 ОСББ "Шолохова - 19/7"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 19, П.7/Часткове фінансування поточного ремонту фасаду підїзду №7 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ МБ 2018-20 Завантажити договір 26.09.2018
188 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

проведення поточного ремонту сантехсистем холодного водопостачання у житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29 ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

№ МБ 2018 - 29 Завантажити договір 26.09.2018
189 33611531 ОСББ "Надія - 23"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вул. Шолохова , 23

№ МБ 2018-27 Завантажити договір 26.09.2018
190 39686327 ОСББ  " Новорічна - 75"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 75

№ 010418/54 Завантажити договір 28.09.2018
191 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/56 Завантажити договір 28.09.2018
192 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному,3 "

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/53 Завантажити договір 28.09.2018
193 38597603 ОСББ " Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту насосної станції житлового будинку за адресою: просп. Миру, 25

№ 10/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
194 40544105 ОСББ "Кобзар-3"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, 3

№ 13/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
195 40134702 ОСББ "Родина 123"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№ 010418/40 Завантажити договір 02.10.2018
196 40533465 ОСББ "Артеківська - 14"

поточний ремонт електромереж багатоповерхового будинку за адресою вул.Артеківська буд.14

№ 01/05.07-18 Завантажити договір 02.10.2018
197 23075851 ОК "ЖБК № 145 "НЕЗАБУДКА"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4, 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 65.

№ 304 Завантажити договір 02.10.2018
198 40724192 ОСББ "Осіння- 5-7"

Поточний ремонт заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 5, 7 у м. Дніпро

№ 0705-1 Завантажити договір 03.102018
199 40602821 ОСББ "Тополя-30/3"

Поточний ремонт каналізації житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30, к.3

№ 01/07-18 Завантажити договір 04.10.2018
200 40195634 ОСББ "Богдана Хмельницького,19"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Богдана Хмельницького,19

№ 03/08/18_16 Завантажити договір 04.10.2018
201 23066094 ЖБК -117 "Здоровье"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: пр.Слобожанський, 10/3

№ 03/08/18-2 Завантажити договір 04.10.2018
202 23078737 ОК "ЖБК № 394"

проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою пров. Вільний, 6, корпус 2

№ 0705-5 Завантажити договір 04.10.2018
203 41056751 ОСББ "Надія - 3Л"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 Л

№ 24 Завантажити договір 04.10.2018
204 23644800 ЖБК № 312

Поточний ремонт підїзду №1 житлового будинку за адресою; ж/м Покровський,5 Л

№26 Завантажити договір 04.10.2018
205 40597005 ОСББ "Максима Дія,21"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у підїздах №1,2 житлового будинку за адресою:м.Дніпро,вул.Максима Дія,21

№ 18 Завантажити договір 04.10.2018
206 40589958 ОСББ "Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№  0920-1 Завантажити договір 04.10.2018
207 40685630 ОСББ "Донецьке шосе - 109"

Проведення поточного ремонту ліфту житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,10

№ МБ 2018-5 Завантажити договір 04.10.2018
208 40462117 ОСББ "Донецьке шосе - 15"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 15.

№ 0618- Т Завантажити договір 05.10.2018
209 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду №2 житлового будинку за адресою: Велика Діївська,32

№ 0712-4 Завантажити договір 05.10.2018
210 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №14 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0712-2 Завантажити договір 05.10.2018
211 38835762 ОСББ "Ялинка 104"

Встановлення ліфту житлового будинку за адресою:вул.Наримська,104

№ D2N17485 Завантажити договір 05.10.2018
212 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту із заміни деревяних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою:просп.Миру,55,м.Дніпро

№ 010418/32 Завантажити договір 05.10.2018
213 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№010418/35 Завантажити договір 05.10.2018
214 23927202 ЖБК № 265

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги,Є 108, корп. 7

№010418/20 Завантажити договір 08.10.2018
215 39956277 ОСББ "ОБЕРЕГИ"

послуги з проведення поточного ремонту електромереж у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: пр. Слобожанський, 115 у м. Дніпро.

№17/05-18 Завантажити договір 08.10.2018
216 40232822 ОСББ "Кедріна, 47" Проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою: вул. Кедріна,47 № 2 Завантажити договір 09.10.2018
217 40599421 ОСББ "Мир - 12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 0186-2767 Завантажити договір 09.10.2018
218 39851900 ОСББ "Кірова - 43,45"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: пр.Олександра Поля,43

№1/10 Завантажити договір 09.10.2018
219 35498073 ОСББ "Лівобережна - 31"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 31

№ 19/05-18 Завантажити договір 09.10.2018
220 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Придбання металлопластикових дверей у підїзди житлового будинку за адресою: бульвар Слави, буд. 27

№09/10/18 Завантажити договір 09.10.2018
221 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Проведення плточного ремонту iз замiни вiкон на металопластиковi у пiдiздах житлового будинку за адресою:пров.Фестивальний,20

№ 010418/48 Завантажити договір 09.10.2018
222 25541085 ОСББ "Дім"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32

№ БРГ №-003 Завантажити договір 10.10.2018
223 40589958 ОСББ " вул. Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№ 0920-1 Завантажити договір 11.10.2018
224 23068733 ЖБК № 82 "Днепровец"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Орловська, 31А

№ 1/2018 Завантажити договір 11.10.2018
225 23066591 ОК "ЖБК "Рекорд" № 144"

Проведення поточного ремонту теплового пункту житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького,22

№ 04/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
226 34315717 ОСББ "Сімферопольська,19"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Сімферопольська,19

№ 1/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
227 354980730 ОСББ "Лівобережне - 31"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою :вул. Миколи Міхновського, 31

№ 0030 Завантажити договір 11.10.2018
228 23371978 ЖБК № 366

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№ 340 Завантажити договір 12.10.2018
229 23068294 ЖБК № 183 "Степанович"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 2,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51

№ 0908/18 Завантажити договір 12.10.2018
230 23068294 ЖБК № 183 "Степанович" ЖБК № 183 "Степанович" № 0026 Завантажити договір 12.10.2018
231 41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту труб центрального опалення

№20/08 Завантажити договір 12.10.2018
232 40743105 ОСББ " Надія 2/4"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 2, корпус 4 під'їзди № 1, 2

№1/07-2018 Завантажити договір 12.10.2018
233 23068555 ОК ЖБК № 322

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3,4, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 4 Завантажити договір 16.10.2018
234 23067969 ОК ЖБК № 320

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 7 Завантажити договір 16.10.2018
235 40483116 ОСББ "Героїв - 27"

Проведеня поточного ремонту із заміни вікон

№ 13 Завантажити договір 16.10.2018
236 23065947 ОК ЖБК № 66 "Авангард"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 7

№ 1 Завантажити договір 16.10.2018
237 40110587 ОСББ "Дементьєва - 6"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6, П.1, П.2

№ МБ2018-27 Завантажити договір 16.10.2018
238 23068029 ОК ЖБК № 191

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 257 Завантажити договір 16.10.2018
239 41218531 ОСББ " Семафорна 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 13

№ 0725-4 Завантажити договір 17.10.2018
240 40272850 ОСББ "Гулі Корольової № 1-А"

Послуги з поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул Гулі Корольової, 1 А

№ 0705-2 Завантажити договір 17.10.2018
241 40514705 ОСББ "Телевежа 1"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків у під'їздах № 1,2,5 та віконних блоків у під'їздах № 2, 5 на металопластикові у житловому будинку за адресою : вул. Телевізійна , 1

№ 010418/58 Завантажити договір 17.10.2018
242 40604525 ОСББ " Комфортний"

Віконання послуг з ремонту парапетів

№ 08/10/1-18 Завантажити договір 17.10.2018
243 40604525 ОСББ "Комфортний"

Віконання послуг з консервації компенсаційних шів

№ 08/10-18 Завантажити договір 17.10.2018
244 40129509 ОСББ " Телевізійна 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Телевізійна, 12

№ 010418/55 Завантажити договір 17.10.2018
245 23077821 ОК ЖБК - 68 "Мирний"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їздах №№5-6 житлового будинку за адресою: пр. Богдана Хмельницького 10

№ 1/10 Завантажити договір 18.10.2018
246 40563861 ОСББ "Тополя - 3-13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою : ж/м Тополя - 3, буд 13, корпус 2"

№268 Завантажити договір 18.10.2018
247 40563861 ОСББ "Тополя - 3- 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд. 13, корпус 1

№ 269 Завантажити договір 18.10.2018
248 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів №1 - 8 житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 18

№ 0704-2 Завантажити договір 18.10.2018
249 24245195 ОК ЖБК № 370

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №11 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 74

№ 228 Завантажити договір 18.10.2018
250 40525941 ОСББ "Софія - 2"

Послуга з проведення поточного ремонту вхідної групи підїздів житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської 49

№ 0809/18 Завантажити договір 18.10.2018
251 40497637 ОСББ "Березинська,23"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 23

№ 171018 Завантажити договір 22.10.2018
252 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Проведення поточного ремонту системи опалення житлових будинків за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та шосе Донецьке, буд. 106)

№ 200618 Завантажити договір 22.10.2018
253 42109636 ОСББ "Агнії Барто 19"

Проведення поточного ремонту з монтажу освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Агнії Барто, 19

№ 6 Завантажити договір 22.10.2018
254 40522668 ОСББ "Героїв, 17 Перший"

Текущий ремонт крыши жилового дома по адресу г.Днепр пр.Героев 17 под.№1

№ 139 Завантажити договір 23.10.2018
255 40499676 ОСББ "Малиновського 14"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 14

№321/709930 Завантажити договір 23.10.2018
256 24990154 ОК ЖБК № 213

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави буд.13 в м.Дніпрі

№ 1 Завантажити договір 23.10.2018
257 24990154 ОК ЖБК № 213

Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку по Бульвару Слави буд.15 в м.Дніпрі

№ 2 Завантажити договір 23.10.2018
258 42177114 ОСББ "Козацтво - 4"

проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Терещенківська, буд.4

№ 1810/2018 Завантажити договір 23.10.2018
259 38676297 ОСББ "Калинова,72"

проведення поточного ремонту елеваторного вузла та трубопроводів в житловому будинку за адресою: вул. Калинова 72

№ 1/060818 Завантажити договір 24.10.2018
260 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Поточний ремонт ганку з навісом житлового будинку за адресою Пр. Героїв буд. 17 під'їзд 3

№ 2 Завантажити договір 24.10.2018
261 42211406 ОСББ "Героїв 17"

Поточний ремонт із замінивіконних прорізів та поточний ремонт ганку з навісом у під'їзді№2 житлового будинку за адресою: просп. Героїв , 17

№ 1 Завантажити договір 24.10.2018
262 40906271 ОСББ "Дніпровське 555"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Героїв Крут, буд.10

 № 1 Завантажити договір 24.10.2018
263 40440622 ОСББ "Янтарне 75  А"

Проведення поточного ремонту системи опалення у під'їздах № № 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75А

№ 1 Завантажити договір 24.10.2018
264 40257868 ОСББ "Тверська 13"

Проведення поточного ремонту козирків під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 13

№ 17/10/18_1 Завантажити договір 24.10.2018
265 40464313 ОСББ "П.Орлика 21, 21А"

Проведення проточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика,21,21А

№ 1/09 Завантажити договір 24.10.2018
266 40720706 ОСББ " Центральне 44Г"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання у підвалі житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 44 Г

№ 103/409 Завантажити договір 24.10.2018
267 41761869 ОСББ "Фабрично-Заводська,3"

Проведення поточного ремонту системи опалення за адресою: вул. Фабрично - Заводська, 3

№ 1 Завантажити договір 25.10.2018
268 41784630 ОСББ "Веселка - 12"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у під"їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул . Дементьєва, 12

№ МБ 2018-33 Завантажити договір 25.10.2018
269 40608886 ОСББ "МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО 6"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж у під'їздах житлового будинку

№ 1/161018 Завантажити договір 25.10.2018
270 23068348 ОК ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту водостічної системи житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького.27

№ 1024-5 Завантажити договір 25.10.2018
271 40499723 ОСББ "Родина 3842"

Проведення поточного ремонту із заміни труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 42

№ 1 Завантажити договір 25.10.2018
272 40611134 ОСББ "Велика Діївська 44"

Поточний ремонт із заміни труб холодного водопостачання та теплопостачання у підвалі житлового будинку за адресою вул.Велика Діївська,44

№ 23 Завантажити договір 25.10.2018
273 23360468 ОК ЖБК № 245

Поточний ремонт покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою:ж/м Парус,6

№ 29

Завантажити договір

25.10.2018
274 23067426 ОК ЖБК № 215

Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою:вул.Коробова,буд.24

№38 Завантажити договір 25.10.2018
275 36639473 ОСББ "Садовий"

Поточний ремон сантехнічної системи житлового будинку

№ 10082018 Завантажити договір 25.10.2018
276 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій (Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлових будинків за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та шосе Донецьке, буд. 106)

№ 191/695838 Завантажити договір 25.10.2018
277 36942701 ОСББ "Правда - 145" Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові та укосиу під'їзді житлового будинку № 180727/1 Завантажити договір 25.10.2018
278 41759509 ОСББ "Гідропаркова 11 п.7-8"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 11

№ 0508-2 Завантажити договір 26.10.2018
279 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Шолохова,7

№ 1 Завантажити договір 26.10.2018
280 40188229 ОСББ " Янтарь 40"

Послуга з виконання поточного ремонту під'їздів № № 1-6 із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Янтарна, будинок 40

№ 2 Завантажити договір 29.10.2018
281 40270805 ОСББ "Ліра"

поточний ремонт вступної електрощитової житлового будинку

№ 010418/57 Завантажити договір 30.10.2018
282 40485401 ОСББ "Полет 2015"

Проведення капітального ремонту теплових мереж житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 26-А

№ 1  Завантажити договір 30.10.2018
283 40517349 ОСББ "Прогресивна 8"

проведення поточного ремонту ліфтового обладнання у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: вул. Прогресивна,8

№ 2  Завантажити договір 30.10.2018
284 40201176 ОСББ "Усенка - 13"

Виконання робіт з капітального ремонту по газифікації окремих квартир житлового будинку за адресою: м. Дніпро вул. Усенка буд. 13

№ 1170 Завантажити договір 30.10.2018
285 23362214 ЖБК - 51 "Швейник-3"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їздів №3,4 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 10 Б

№ 1/51 Завантажити договір 30.10.2018
286 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16" Проведення поточного ремонту мереж холодного водопостачання ж/б за адресою: вул. Юрія Кондратюка,16 № 92 Завантажити договір 31.10.2018
287 40603516 ОСББ "Аеродром 14"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: Аеродром, 14

№ 0518-2 Завантажити договір 31.10.2018
288 40574339 ОСББ "Гогелевський -1"

Проведення поточного ремонту труб водопостачання у житловому будинку за адресою вул. Гоголя,1 м.Дніпро

№ 25/10-2018 Завантажити договір 31.10.2018
289 23076359 ОСББ "РАДУГА" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Альпійський, буд. 18-А № 1 Завантажити договір 01.11.2018
290 23066547 ЖБК -39 "ПРЕС-2"

проведення поточного ремонту системи опалення в підвалі приміщення житлового будинку за адресою: вул. Леоніда стромцова, 7а

№ 1 Завантажити договір 01.11.2018
291 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

встановлення вікон (проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А.

№ 23/05 Завантажити договір 01.11.2018
292 23077330 ЖБК № 402 Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під'їздах № 6,7  № 170/707930 Завантажити договір 01.11.2018
293 37453846 ОСББ "Капітель"

Проведення поточного ремонту під"їзду житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Сімферопольська,19 Б, секція 1

№ 9 Завантажити договір 01.11.2018
294 42019548 ОСББ "Берізка Дніпро"

Проведення поточного ремонту системи водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 14

№ 1 Завантажити договір 01.11.2018
295 40516476 ОСББ "Щербини-25"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 25 кв.29

№0704-1 завантажити договір 02.11.2018
296 40791426 ОСББ "Ближня 29"

Проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку за адресою: вул. Ближня,29

№5 завантажити договір 05.11.2018
297 24423780 ОК ЖБК №36

Проведення поточного ремонту цоколю житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Леоніда Стромцова, буд 4-г

№1/36 завантажити договір 05.11.2018
298  

40449164

ОСББ "Благодійний"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів № № 9,10 житлового будинку за адресою: ул.Шолохова ,29

№1024-8 завантажити договір 05.11.2018
299 40389582 ОСББ "Моніторна,10"

Проведення поточного ремонту системи опалення у під'їздах № № 3 - 8, 15, 16 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10

№0807-1 завантажити договір 05.11.2018
300 40389582 ОСББ "Моніторна,10"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їзді № 16 житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 10

№78/696534 завантажити договір 05.11.2018
301 40592164  

ОСББ "ЯВОРНИЦЬКОГО 45"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку

№01-05/09 завантажити договір 05.11.2018
302 40614659 ОСББ "Генерала Пушкіна 1Б"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1,3 житлового будинку за адресою: вул. Генерала Пушкіна, 1Б

№010418/16 завантажити договір 05.11.2018
303 40712040 ОСББ "Слобожанин" Проведення поточного ремонту укосів житлового будинку за адресою просп. Слобожанський, 103 №180827/1 завантажити договір

06.11.2018

 

304 21902925 ЖБК №297 Проведення поточного ремонту із заміни вікон і дверей на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: пров. Екіпажний, 12 №1024-10 завантажити договір 06.11.2018
305 40572525 ОСББ "Цитадель108" проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 108 №18-30 завантажити договір 06.11.2018
306 40534046 ОСББ "Янтарна 42" Поточний ремонт з улаштування віконних укосів у підїздї №№7,8,9 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 42 №1710/18 завантажити договір 06.11.2018
307 23644007 ОК ЖБК №221 Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою:вул. Янтарна,71,корпус 1. №1 завантажити договір 07.11.2018
308 23076891 ОК ЖБК №143 "Вулкан"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 69

№04 30 17 завантажити договір 07.11.2018
309 23076483 ОК ЖБК №293 Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 46. №29 завантажити договір 07.11.2018
310 40460319 ОСББ "Зоряний 16Б" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 16 Б №0913-2 завантажити договір 08.11.2018
311 40393955 ОСББ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ 8/4" Поточний ремонт електричної мережі житлового будинку за адресою: просп. Слобожанський буд. 8/4 №0906-1 завантажити договір 08.11.2018
312 23075609 ОК ЖБК №358

Встановлення вікон (Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: пров.Крушельницької, 7 (ЖКБ №358))

№341 завантажити договір 08.11.2018
313 23075615 ОК "ЖБК № 141 "СМЕНА" Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах № № 1, 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 67 №0921-1 загрузити договір 09.11.2018
314 40854978 ОСББ "Штабний п'ять"

Покупка матеріалів для поточного ремонту

№ТБ/10 завантажити договір 09.11.2018
315 40981825 ОСББ "СУВОРОВА 34-А" Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Суворова, 34-А №1/09 завантажити договір 09.11.2018
316 40745432  

ОСББ "КАЛИНОВА-61"

Проведення поточного ремонту з улаштування малих архітектурних форм за адресою: вул. Калинова, 61 №2410/18 завантажити договір 09.11.2018
317 40626114 ОСББ "ПРАВДА 40Б" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові разом з укосами у під'їздах житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,40-Б №03/08/18_7 завантажити договір 09.11.2018
318 23927432 Житлово-будівельний кооператив №332 Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у житлових будинках за адресами: бульвар Слави, 47, корп. 1 та буд. 45, корп. 2, 3 за проектом: "Поточний ремонт - заходи по підвищенню ефективності використання теплової енергії. Заміна вікон дерев'яних на металопластикові на міжсходових клітинах будинку і вікон машинних відділень ліфтів" №1025-1 завантажити договір 09.11.2018
319 40571977 ОСББ "Янтарна 34" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 1, 3 та монтаж укосів у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 34 №0307-18 завантажити договір 09.11.2018
320 23927432 Житлово-будівельний кооператив №332 Поточний ремонт із заміни засувок у житловому будинку за адресою: бульвар Слави, 47, корп. 1 №1025-3 завантажити договір 09.11.2018
321 23077212 ОК ЖБК "259 Проведення поточного ремонту під'їзду житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 34, блоки В, Г №0430-4 завантажити договір 12.11.2018
322 40562810 ОСББ "Наш Лідер"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою : вул. Миколи Міхновського ,2

№ 1 Завантажити договір 12.11.2018
323 40562810 ОСББ "Наш Лідер" Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського,2 №010418/61 завантажити договір 12.11.2018
324 36440637 ОСББ "Миру - 19"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Миру, 19

№ 010418/41 Завантажити договір 12.11.2018
325 40578256 ОСББ "ЯНТАРНА 73" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Янтарна 73, корпус  №5/2018 завантажити договір 12.11.2018
326 23068029 ЖБК№ 191

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 3

№ 258 Завантажити договір 12.11.2018
327 41497360 ОСББ "Янтарна 81-2"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 81, корпус 2

№ 01 Завантажити договір 12.11.2018
328 40614439 ОСББ "Янтар 79-12"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 7, корпус 12

№ 02 Завантажити договір 12.11.2018
329 40684642 ОСББ "Янтарна 79-9"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 9

№ 03 Завантажити договір 12.11.2018
330 40086701 ОСББ "Янтарне 75"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75 корпус 4

№ 04 Завантажити договір 12.11.2018
331 36640948 ОСББ "Вітрила" Проведення поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою : вул. Метробудівська, 1 № 29/10 Завантажити договір 12.11.2018
332 40270805 ОСББ "Ліра"

проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою вул. Миколи Міхновського, 4

№010418/62 Завантажити договір 12.11.2018
333 21858678 ОК ЖБК № 410

Поточний ремонт підїздів №№ 1-4 житлового будинку за адресою:вул.Велика Діївська,12

№ 98 Завантажити договір 12.11.2018
334 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Послуга з поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5, м. Дніпро

№ 1017-1 Завантажити договір 12.11.2018
335 23067426 ЖБК № 215

Поточний ремонт підїзду житлового будинку за адресою :вул.Коробова,24

№ 97 Завантажити договір 12.11.2018
336 35739500 ОСББ "Богданівець"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Богданова, 32 Д

№ 136/409 Завантажити договір 12.11.2018
337 23068851 ОСББ "К-304"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, 26

№ 1024-9 Завантажити договір 12.11.2018
338 41953081 ОСББ "Б.Хмельницького 4-Б"

проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей з укосами у під'їздах №№ 1 - 4 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 4Б

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
339 23068242 ОК ЖБК № 133 "Ізумруд"

Заміна вікон на металопластикові в підїздах за адресою:м. Дніпро, вул. Калинова б.68

№ 1207/18 Завантажити договір 13.11.2018
340 23068242 ОК ЖБК № 133 "Ізумруд"

Заміна вікон на металопластикові в підїздах за адресою:м. Дніпро, вул. Калинова б.68

№ 453 Завантажити договір 13.11.2018
341 23360631 ЖБК № 339

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою:вул.Терещенківська,26

№421 завантажити договір 13.11.2018
342 35269934 ОСББ "Наукове - 1"

Поточний ремонт під'їздів із заміни дверних блоків на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Казакова,4

№ 010418/52 Завантажити договір 13.11.2018
343 40386030 ОСББ"Старокозацька 10- Грушевського 3б"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою :вул.Старокозацька,10

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
344 40609895 ОСББ "Саранська 10"

Проведення поточного ремонту із заміни системи зливових стоків житлового будинку за адресою: вул. Саранська, 10

№ 1 Завантажити договір 13.11.2018
345 21946112 ОК ЖБК № 222

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання у житловому будинку за адресою: проспект Героїв, 37, під’їзди 5,6

№ 31/10-18 Завантажити договір 13.11.2018
346 42093438 ОСББ "Монітрона 7,11-15"

Проведення поточного ремонту з монтажу освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку за адресою : вул. Моніторна, 7 (ОСББ "Моніторна 7, 11-15")

№ 8 Завантажити договір 13.11.2018
347 40820776 ОСББ "Дементьєва 14"

проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 14 ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

№ 14-63 Завантажити договір

14.11.2018

348 23928710 ЖБК № 334

поточний ремонт 3х під'їздів за адресою: Євпаторійська 106 корпус 2, Євпаторійська 104 корпус 1 та 2

№ 8/18 Завантажити договір 14.11.2018
349 41045069 ОСББ"Пилипа Орлика -17"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових дверей зі штукатуренням укосів у житловому будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17

№ 091118 Завантажити договір 14.11.2018
350 40724192 ОСББ "Осіння 5-7"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлових будинків за адресами: вул. Осіння, 5, 7

№ 1108-1 Завантажити договір 14.11.2018
351 42253713 ОСББ "Осіння-9"

Проведення поточного ремонту козирків у під'їздах № № 1 - 8 житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 9

№ 1026-2 Завантажити договір 14.11.2018
352 40742583 ОСББ " Моніторна 7"

проведення поточного ремонту побутової каналізації та заміни засувок опалення житлового будинку за адресою: вул. Моніторна, 7, м. Дніпро

№ 2 Завантажити договір 14.11.2018
353 40485422 ОСББ "ПК47"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною віконних блоків на металопластикові у під’їздах № № 1 – 6 житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 47.

№ 1004-3 Завантажити договір 14.11.2018
354 40531983 ОСББ "Поля 125"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№2,3,4,5 житлового будинку за адресою: просп. Олександра Поля, 125А

№ 1 Завантажити договір 14.11.2018
355 21945802 ОСББ "Береза"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№ 1,2 житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 1 Завантажити договір

14.11.2018

356 40626114 ОСББ "Правди 40-Б"

Проведення поточного ремонту електромереж у житловому будинку за адресою: просп.Слобожанський,40Б

№ 16/10/18-1 Завантажити договір 14.11.2018
357 23075816 ОК "ЖБК № 266"

в т.ч.поточний ремонт електроосвітлення житлового будинку за адресою :вул. Холодильна,55,корпус 1

№ б/н Завантажити договір 14.11.2018
358 23927900 ОК "ЖБК № 275"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під*їзді житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 75А, клрпус 1

№ 05 Завантажити договір 15.11.2018
359 40608645 ОСББ "Оберіг"

Проведення поточного ремонту електромережі житлових будинків за адресами: шосе Донецьке, 104,106

№ 301018 Завантажити договір 15.11.2018
360 40572703 ОСББ "Сонячний 8 Дніпро"

Шви тепло в будинку: поточний ремонт з герметизації міжпанельних швів в багатоквартирному будинку ОСББ

№ 1206-ІІІ Завантажити договір 15.11.2018
361 40820776 ОСББ " Дементьева 14"

проведення поточного ремонту козирків над входами у підїзді та облицювання ганку житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва,14

№ 3 Завантажити договір 15.11.2018
362 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 49 Б 5-6

№ 120/2018 Завантажити договір 15.11.2018
363 23076951 ЖБК № 94 "Урожай"

Послуги з проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою:вул.Бердянська,1(ОК "ЖБК" 94 "УРОЖАЙ").

№ 03/08/18_3 Завантажити договір 15.11.2018
364 40734944 ОСББ "Берізка 3"

Проведення поточного ремонту водопостачання житлових будинків за адресою: вул. Березинська, 24, 26

№ 05/10 Завантажити договір 15.11.2018
365 23066214 ОК "ЖБК № 313

Послуги з проведення поточного ремонту з установленням металопластикових вікон та штукатурення укосів у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона, 5 (ОК "ЖБК № 313")

№ 18/10/18_4 Завантажити договір 15.11.2018
366 40565832 ОСББ "Петра Калнишевського 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп. Петра Калнишевського, 17

№ 1024-2 Завантажити договір 15.11.2018
367 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А,12Б,12В"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12 В

№ 1004-2 Завантажити договір 15.11.2018
368 40566239 ОСББ "Гулі Корольової 12А,12Б,12В"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: вул. Гулі Корольової, 12 А

№ 1024-7 Завантажити договір 15.11.2018
369 20308378 ОСББ "Товариство власників квартир"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей у нежитлових приміщеннях будинку за адресою: вул. Комбрига Петрова, 6

№ 1 Завантажити договір 15.11.2018
370 40653420 ОСББ "Брянський 10,12"

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у під'їзді № 2 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, провулок Брянський, 10

№ 222/06 Завантажити договір

15.11.2018

371 40487372 ОСББ "Березинська -25"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Березинська,25

№ 1/1 Завантажити договір 15.11.2018
372 40745432 ОСББ "Калинова-61"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів житлового будинку за адресою : вул.Калинова, 61

№ 1311/18 Завантажити договір 16.11.2018
373 40663884 ОСББ "Полстасім"

Проведення поточного ремонту з благоустрою території та встановлення лавок за адресою: просп. Петра Калнишевського, 57.

№ 1024-1 Завантажити договір 16.11.2018
374 40164255 ОСББ "Щербини-21"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 21

№ 0403-4 Завантажити договір 16.11.2018
375 40509123 ОСББ "Велика Діївська 40"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою:вул. Велика Діївська,40

№ 8 Завантажити договір 19.11.2018
376 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: бульв. Слави, 18

№ 051118/1 Завантажити договір 19.11.2018
377 40534046 ОСББ "Янтарна 42"

Послуги з проведення поточного ремонту ліфтового обладнання під'їзду №3 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 42

№ 6/18Р Завантажити договір 19.11.2018
378 23068650 ОК "ЖБК № 277"

проведення поточного ремонту електроосвітлення у підїздах № № 3,4 житлового будинку за адресою :вул. Холодильна, 55,корпус 2

№ 06/11-2 Завантажити договір 19.11.2018
379 40494290 ОСББ "Покровський 5В"

Проведення капітального ремонту з утеплення фасаду житлового будинку за адресою ж/м Покровський, будинок 5В

№ 0510-18 Завантажити договір 19.11.2018
380 40117928 ОСББ "Корал 11"

проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлових будинків

№ 010418/60 Завантажити договір 19.11.2018
381 40155441 ОСББ "Дімітрова 50-52"

Проведення поточного ремонту центрального опалення будинку за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 52

№2/11 Завантажити договір 19.11.2018
382 40907427 ОСББ "Олександра Поля 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: просп.О.Поля, 91

№ 1/06 Завантажити договір 19.11.2018
383 23362243 ЖБК № 429

Ремонт ліфтового обладнання за адресою: м.Дніпро. вул. Велика Діївська 22 блок 5

№ 4 Завантажити договір 19.11.2018
384 23362243 ЖБК № 429

Ремонт ліфтовог обладнання за адресою: м.Дніпро, вул.Велика Діївська 22 блок 6

№ 5  Завантажити договір 19.11.2018
385 23065901 ЖБК № 31

поточний ремонти сантехнічних систем у підвалі житлового будинку

№03/08/18_4 Завантажити договір 19.11.2018
386 23372036 ЖБК № 384

Придбання матеріалів для поточного ремонту трубопроводів опалення у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 53

№ СФ - 40 Завантажити договір 20.11.2018
387 40810417 ОСББ "ПАРУС 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи теплопостачання житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В

№ 52 Завантажити договір 20.11.2018
388 40912238 ОСББ "Шолохова - 15"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон та дверей житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 15 під"їзди 5,8/ Часткове фінансування поточного ремонту із заміни віконних та дверних блоків на металопластикові у під"їздах №№ 5,8 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова 15 

№ МБ 2018-25 Завантажити договір 20.11.2018
389 40047238 ОСББ " Шолохова - 19"

Проведення поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19/ часткове фінансування поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ МБ 2018-26 Завантажити договір 20.11.2018
390 40685630 ОСББ "Донецьке шосе - 10"

Проведення поточного ремонту підї