ОСББ, ЖБК та ОСН

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що з грудня 2017 року запущено веб-сайт ОСББ Дніпро http://osbb.dniprorada.gov.ua/

У зв'язку із визначенням переліку переможців конкурсу співфінансування діяльності ОСББ. Інформуємо Вас про можливість отримання листів-повідомлень в Департаменті житлового господарства Дніпровської міської ради.

Перелік ОСББ у м. Дніпрі (станом на 01.06.2017)

Аналітичний звіт житлового фонду м. Дніпра

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2017 рік

Титульний список поточного ремонту згідно програми підтримки ОСББ та ЖБК на 2016 рік

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл з представниками з державної реєстрації

Як не втратити неприбутковість - зміни до Статуту. Круглий стіл в ДПІ АНД району м. Дніпра

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2010 № 5/6 "Про місцеві податки і збори на території міста"

Одним з пріоритетних завдань Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки є запровадження ефективних форм управління житловими будинками. Вирішення зазначеного завдання забезпечується, насамперед, створенням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також впровадженням конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг.

Термін "ОСББ" вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі  України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання. Але аналог цього терміну "кондомініум" (у перекладі з латині - "спільне володіння майном") з'явився ще у древньому Римі, коли виникла необхідність різним сім'ям жити у одному будинку і вирішувати багато спільних питань. З того часу у всіх без винятку країнах світу такі об'єднання (у тих або інших формах) стали основою організації спільного проживання людей, альтернативи якої немає.


Консультаційну та методичну допомогу, стосовно створення та діяльності ОСББ, а також допомогу у юридичному супроводі процесу створення ОСББ та у професійному навчанні голів правлінь (керуючих) об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, можна отримати у відділі по роботі з органами самоорганізації населення та об'єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради за адресою: вул. Мечникова, 6, каб.14, або за телефоном (056) 785-82-14 (з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00).

Методичні рекомендації для ініціативної групи по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

1. Інформація для мешканців багатоквартирного будинку.

  В Україні статус ОСББ визначається Законом України "Про    об'єднання співвласників багатоквартирного будинку",    згідно зі статтею 1 цього Закону ОСББ - це юридична особа,  створена власниками приміщень для сприяння  використання їхнього власного майна та управління,  утримання i використання неподільного та загального  майна. Тобто об'єднання має печатку, банківській рахунок,  укладає цивільно-правові договори, за своїми  зобов'язаннями відповідає своїм майном (але не особистим  і не спільним майном своїх членів), є неприбутковою  організацією.

На відміну від будинків комунальної власності, члени ОСББ самостійно визначають кошторис утримання свого житла, розмір внесків на утримання будинку, структуру i стиль управління, формують штатний розклад, персональний склад працівників та їх заробітну плату (управителя, сантехніка, двірника, електрика, бухгалтера, консьєржа тощо), мають право оптимального вибору виконавців житлово-експлуатаційних послуг, самі визначають черговість проведення поточного ремонту i головне - набувають реального впливу на якість цих робіт. ОСББ має більші, ніж окремі мешканці, можливості вимагати від постачальників комунальних послуг виконання умов договорів, які воно уклало. Прибудинкову територію у свою власність може отримати тільки ОСББ, у той час, як власники квартир - співвласники будинку, такої можливості не мають. Після прийому будинку на свій баланс ОСББ може здавати у оренду допоміжні приміщення i скеровувати ці кошти на поліпшення технічного стану житла.

Відповідно до статті 24 вищезгаданого Закону, колишній власник будинку (як правило - місцева рада) зобов'язаний прийняти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті. Новостворене ОСББ не відповідає за борги мешканців будинку, які у них залишились.

ОСББ має особливості оподаткування - воно за законом не платить податок на прибуток у частині основної своєї діяльності.

Зрозуміло, що ці права поєднуються i з обов'язками, головними з яких є забезпечення своєчасної сплати мешканцями внесків за житлово-комунальні послуги, та утримання будинку у належному технічному i санітарному стані.

ОСББ побудоване за суто демократичними засадами. Відповідно до статті 9 Закону членом ОСББ може бути кожний, хто є власником (співвласником) житлового або нежитлового приміщення будинку. Члени ОСББ мають право бути обирати i бути обраними у керівні органи - Правління i ревізійну комісію; беззастережно ознайомитись з документами об'єднання; у кількості 20% можуть скликати позачергові збори без рішення на те Правління i у тому числі достроково переобрати керівництво. Ці права i обов'язки докладно закріплені у Типовому статуті ОСББ, з розподілом між: зборами, Правлінням, зборами уповноважених, а також членами об'єднання.

ОСББ має достатньо широкий простір вибору принципів свого господарювання. Так, згідно із статтею 11 цього Закону, воно може передати свій будинок на баланс i обслуговування житлово-експлуатаційній організації будь-якої організаційно-правової форми, в тому числі залишити будинок на обслуговуванні у комунальному ЖЕКу, може укласти з ЖЕКом договори лише та деякі послуги, може самостійно проводити повне обслуговування житла, укласти прямі договори з постачальниками комунальних послуг.

2. Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:

 • Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається i не затверджується, а є самопризначеною.
 • Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - ознайомитись у першу чергу:
  • Закони України:

а. "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;

б. "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1875-IV;

в. "Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. № 2482-ХІІ;

 • Постанови Кабінету Міністрів України:

а. "Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. № 45;

б. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги " від 01.06.11 р. № 869;

в. "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води i водовідведення" від 21.07.05 р. № 630;

г. "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242;

д. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи"

 • Накази Держжитлокомунгоспу України:

а. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 17.05.05 р. № 76;

б. "Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових i нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;

в. "Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.08.04 р. № 150;

3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники:

 • реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- i водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
 • реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, встановлений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу. Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.

4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту.

При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. Ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті.

5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир i нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.

6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань i напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.

7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів i повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.

8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління i ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.

9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.

Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, i також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.

10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:

а) протокол установчих зборів;

б) статут з підписами членів ОСББ;

в) реєстраційну форму Ф-1, затверджену Наказом Міністерства юстиції України № 3178/5 від 14.10.11 р.;

г) список членів ОСББ згідно зразка що встановлений Постановою КМУ № 1521.

До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна.

Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.

Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно Постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту i порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради. На підставі рішення сесії формується комісія по прийому-передачі будинку. Її головою є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.

ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):

 • затверджений статут ОСББ;
 • свідоцтво про держреєстрацію;
 • довідку про включення до ЄДРПОУ;
 • матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
 • документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
 • копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
 • позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.

У деяких містах цей перелік може бути меншим.

Договори на 2018 рік 

ЄДРПОУ Найменування Вид робіт № Договору Посилання на договір Дата публікації
1 40740717 ОСББ "ПР.Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 6 НОВИЙ ШЛЯХ"

Проведення поточного ремонту системи каналізації житлового будинку за адресою просп. Богдана Хмельницького, 6

№ 05-Г Завантажити договір 05.07.18
2 23068271 ОК "ЖБК №386" Проведення поточного ремонту під’їздів житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19 0406-4 Завантажити Договір 05.07.18
3

 

23068638

 

ОК ЖБК № 295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 4, 5 житлового будинку за адресою: вул. Велика  Діївська 40

№ 197/5

Завантажити договір

05.07.18
4
40572064
ОСББ "Іподром"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою : просп. Богдана Хмельницького 16 А.

№1 Завантажити договір 16.07.18

 

5

 

40588645 ОСББ "Будівельників - 14Б"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Будівельників, 14-Б

№3506/18ТД Завантажити договір 16.07.18

 

6

 

23929170

ЖБК № 92 "8 марта"

Проведення поточногоремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1;2;3 житлового будинку за адресою:вул.Софії Ковалевської,63

№ 265 Завантажити договір 16.07.18
7 40564980 ОСББ "Ломівське - 7"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№0705-1

Завантажити договір

16.07.18
8 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту сантехсистем теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№ 0705-1 Завантажити договір 16.07.18
9 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їзді №5 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 68

№ 267 Завантажити договір 17.07.18
10 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведення поточного ремонту укосів вікон сходової клітини житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5

№ 17/05-1 Завантажити договір 17.07.18
11 23068644 ОК «ЖБК №73 «Юність» Поточний ремонт  покрівлі  під'іздів № № 2, 3  житлового будинку за   адресою:  проспект  Олександра. Поля, 107А № 1/73 Завантажити договір 20.07.18
12 23076922 ОК "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №166 "КАРПАТИ" Поточний ремонт електромереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, проспект Б. Хмельницького,4 № 1/166 Завантажити договір 20.07.18
13 39715216 ОСББ "152 Дивізії, буд. 2а" Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї дивізії, 2 А.  № 0518-1 Завантажити договір 25.07.18
14 40810417 ОСББ "Парус ІВГД" Проведення поточного ремонту ліфта у під'їзді №1 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1В. № 0018 Завантажити договір 25.07.18
15 23076307 ОК ЖБК 316 Проведення поточного ремонту під’їзду №6 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,11 № 34 Завантажити договір 26.07.18
16 40400375 ОСББ "Гідропаркова 15" Поточний ремонт електросистем житлового будинку за адресою вул. Гідропаркова 15 № 119 Завантажити договір 26.07.18
17 39801671 ОСББ "Шелгунова 10" Проведення поточного ремонту під’їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Максима Дія,10 № 35 Завантажити договір 26.07.18
18 40481480 ОСББ "Галицького 71" Проведення поточного ремонту під'їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького 71. № 3 Завантажити договір 27.07.18
19 40532209 ОСББ "Гоголя 14А"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Гоголя, 14А

№ 1207/18-ПР Завантажити договір 27.07.18
20 40574145 ОСББ "Крушельницької,1"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Крушельницької, 1

№ 343 Завантажити договір 30.07.18
21 23066243 ЖБК 246 Проведення поточного ремонту під'їзду №73 Завантажити договір 30.07.18
22 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка. 16"

поточний ремонт під'їздів № 1,5,11 житлового будинку за адресою:Ю.Кондратюка 16

№ 23 Завантажити договір 30.07.18
23 23076833 ЖБК №405 Інші завершальні будівельні роботи код 45450000-6 №010418/25 Завантажити договір 31.07.18
24 40609942 ОСББ "Полєтаєва 2" Проведення поточного ремонту центрального опалення та водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Полєтаєва,2 №270718 Завантажити договір 31.07.18
25 41045069 ОСББ "Пилипа Орлика-17" Проведення поточного ремонту електропостачання житлового будинку за адресою: просп. П.Орлика, 17 №180718 Завантажити договір 31.07.18
26 25012916 ОСББ " Тополя 3/21"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах № № 3,4 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд.21,корпус 1

№262 Завантажити договір 01.08.18
27 23068348 ЖБК №121 "Старт"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у житловому будинку за адресою:вул. Богдана Хмельницького,27

№0705-1 Завантажити договір 01.08.18
28 40534469 ОСББ " Малиновского,10"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: вул. Малиновського, 10

№33 Завантажити договір 01.08.18
29 40672988 ОСББ " Гідропаркова,1"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення під`їздів №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-6 Завантажити договір 01.08.18
30 40672988 ОСББ " Гідпропаркова,1"

Проведення поточного ремонту козирка та вимощення під`їзду №1 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№0518-5 Завантажити договір 01.08.18
31 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту підвальної розводки системи енергопостачання і улаштування окремого входу в підвал житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1ГД

№29/05 Завантажити договір 01.08.18
32 23643367 ОК"ЖБК № 272"

Проведення поточного ремонту Із замІни дверей

№254 Завантажити договір 01.08.2018
33 39956387 ОСББ "БОГОМАЗА 192"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Богомаза, 192

№0719-3 Завантажити договір 01.08.2018
34 40993631 ОСББ "Бульвар Слави-10"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 10

№0704-1 Завантажити договір 01.08.2018
35 40810417 ОСББ "Парус 1ВГД"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під’їздах № № 1, 2 житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1 В, Г, Д (вул.. Набережна Заводська, 143 А)

№171/707973 Завантажити договір 01.08.2018
36 40595704 ОСББ "ВЕЛИКА ДІЇВСЬКА-46"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку

№ 134 Завантажити договір 02.08.2018
37 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 1 Завантажити договір 02.08.2018
38 23928360 ЖБК № 148 "Связист"

Проведение текущего ремонта мягкой кровли козырьков и фасадной части крылец подъездов 1-6 жилого дома по адресу: ж/м Красный Камень, дом 5

№ 48 Завантажити договір 02.08.2018
39 40448485 ОСББ "Араратський" Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Араратська, 11 №2 Завантажити договір 02.08.2018
40 40448485  

ОСББ "АРАРАТСЬКИЙ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їзді житлового будинку за адресою: вул. Василя Макуха, 6

№1 Завантажити договір 02.08.2018
41 40546207 ОСББ "Ю.Кондратюка.16"

Проведення поточного ремонту фасаду

№24 Завантажити договір 08.08.2018
42 23066591 ОК ЖБК "Рекорд" № 144

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,22

№ 03/08/18_1 Завантажити договір 09.08.18
43 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Проведення ремонту системи холодного водопостачання у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: бульв. Рубіновий, 12.

№0712-6 Завантажити договір 10.08.2018
44 23643278 ОК ЖБК №138 "Сатурн"

Проведення поточного ремонту сантехсистем у підвалі житлового будинку за адресою: вул. Богдана Хмельницького,24

№ 03/08/18_2 Завантажити договір 08.08.2018
45 40499409 ОСББ "Сонячний 44"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського, 44

№209/709935 Завантажити Договір 07.08.2018
46 23078772 ОК ЖБК №126 "МЕТИЗНИК""

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові у під’їздах № № 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 88

№04 30 12 Завантажити договір 10.08.2018
47 40415795 ОСББ "ШТУРМАНСЬКИЙ 5"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку

№18 Завантажити договір 10.08.2018
48 40623658 ОСББ "Крушельницької 6"

Поточний ремонт із замін вікон на металопластикові у підїздах будинку за адресою пров.Крушелницкої .6

№342 Завантажити договір 13.08.2018
49 34059015 ОСББ " ТВЕРСКАЯ - 9"

Проведення поточного "ремонту сантехсистем у житловому будинку за адресою: вул. Тверська, 

03/08/18_6 Завантажити договір 13.08.2018
50 40630665 ОСББ "Метробудівська 4"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська , 4

№0803-1 Завантажити договір 14.08.2018
51 40907427 ОСББ " ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ 91"

Проведення поточного ремонту покрівлі підїзду №1 житлового будинку за адресою пр.О.Поля,91

№1 Завантажити договір 14.08.2018
52 40531363 ОСББ " Панікахи 97"

Проведення поточного ремонту системи електропостачання житлового будинку за адресою: вул. Панікахи, 97

№3/18 Завантажити договір 14.08.2018
53 23066776 ОК "ЖК №396"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення у під'їздах № № 7, 8 житлового будинку за адресою: просп. Миру, 18

№0403-6 Завантажити договір 14.08.2018
54 23927946 ЖБК № 235

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 134, корпус 4

№0809-5 Завантажити договір 14.08.2018
55 23926929 ОК "ЖБК №392"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул. Генерала Захарченка, 14.

№ 010418/51 Завантажити договір 14.08.2018
56 40387517 ОСББ "Березинка 45" Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлвого будинку. № 397 Завантажити договір 15.08.2018
57 40387517 ОСББ "Березинка 45" Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинкку № 010418/34 Завантажити договір 15.08.2018
58 23068182 ЖБК №240

Проведення поточного ремонту із заміни системи опалення житлового будинку за адресою: ж/м Парус, 1

№2506-1 Завантажити договір 27.07.2018
59 23927254 OК ЖБК №140 "МОЛНІЯ"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Любарського, 84 А

№01-08/18 Завантажити договір 14.08.2018
60 40499739 ОСББ СОФІЯ 71А"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №№1,2 житлового будинку за адресою: вул.Софії Ковалевської, 71 А

№04 30 16 Завантажити договір 16.08.2018
61 23643976 ЖБК №400

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів у під'їздах № № 4, 5 житлового будинку за адресою: просп. Героїв, 10

№0703-1 Завантажити договір 16.08.2018
62 40196439 ОСББ "5 Шолохова"

Поточний ремонт сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 5

№ 30 Завантажити договір 16.08.2018
63 40436367 ОСББ "КОБЗАР-2016"

Проведення поточного ремонту по заміні старих вікон на металопластикові вікна

№356 Завантажити договір 17.08.2018
64 40134702 ОСББ "РОДИНА 123"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№02/08-18 Завантажити договір 17.08.2018
65 40530349 ОСББ "БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 23"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Б. Хмельницького, 23

№2 Завантажити договір 17.08.2018
66 23068638 ОК ЖБК №295

Поточний ремонт вікон із заміною на металопластикові у підїздах № 6, 7 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська 40

№53/8 Завантажити договір 20.08.2018
67 40572525 ОСББ "ЦИТАДЕЛЬ 108"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання та каналізації житлового будинку за адресою: м.Дніпро,вул.Набережна Перемоги, буд.108,корп.9-10

№18-20 Завантажити договір 20.08.2018
68 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 7

№010418/47 Завантажити договір 20.08.2018
69 40649205 ОСББ "ЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 5

№010418/46 Завантажити договір 20.08.2018
70 40319672 ОСББ "НД, 25" Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25 №0712-1 Завантажити договір 20.08.2018
71 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№1/18 Завантажити договір 21.08.2018
72 23360936 ЖБК №353

Проведення поточного ремонту електромереж у під'їздах №№17,18 житлового будинку за адресою:вул.Моніторна,10

№0623-1 Завантажити договір 21.08.2018
73 23644065 ЖБК №330

Поточний ремонт машинних приміщень у підїздах №№1,2 житлового будинку за адресою: провулок Парусний,12

№ 20 Завантажити договір 21.08.2018
74 23644065 ЖБК №330

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: пров. Парусний,12

№ 19 Завантажити договір 21.08.2018
75 40672988 ОСББ "Гідропаркова 1"

Проведення поточного ремонту зі встановлення металопластикових виробів у під`їзді №2 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 1

№169/707919 Завантажити договір 21.08.2018
76 40727696 ОСББ "Тополя -25"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: ж.м.Тополь-1, будинок 25

№4/18 Завантажити договір 22.08.2018
77 40608818 ОСББ "Проеспект Героїв 45"

виконання поточного ремонту із заміни електромереж в житловому будинку за адресою: пр. Героїв, будинок 43.

№5/18 Завантажити договір 22.08.2018
78 23067484 ОСББ "Стріла"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Академіка Янгеля, 5

№1-2018 Завантажити договір 22.08.2018
79 40522668 ОСББ " Героїв, 17 Перший"

Проведення поточного ремонту технічних поверхів житлового будинку за адресою : ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ будинок 17

№21-08-3 Завантажити договір 22.08.2018
80 40319672 ОСББ "НД,25"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 25

№0712-1 Завантажити договір 22.08.2018
81 23068578 ЖБК № 345

Проведення поточного ремонту укосів у під’їздах №13,14 житлового будинку за адресою :49018 ,м. Дніпро вул. Моніторна ,10

№127 Завантажити договір 23.08.2018
82 40188229 ОСББ "Янтарь 40"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 40

№ 0107/18 Завантажити договір 23.08.2018
83 40561817 ОСББ "ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ-3"

"Теплі двері" - проведення поточного ремонту по заміні вхідних дверей в підвал і на покрівлю житлового будинку ОСББ "Донецьке шосе-3" по вул. шосе Донецьке, 3 у м. Дніпро

№0726-1 Завантажити договір 23.08.2018
84 23068294 ЖБК № 183 "Степовик"

Проведення поточного ремонту із заміни пасажирського ліфта у під'їзді №4 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51.

№ 0027 Завантажити договір 23.08.2018
85 23075911 ЖБК № 343 Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Марії Лисиченко, буд. 9 № МБ - 18-1 Завантажити договір 27.08.2018
86 40950027 ОСББ "НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ 126-А"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги, 126-А

№ 1607/2018 Завантажити договір 27.08.2018
87 23362839 ОК ЖБК № 182 "Побутовець"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфта блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Калинова 71.

№0025 Завантажити договір 27.08.2018
88 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Монтаж освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку

№ 5 Завантажити договір 27.08.2018
89 42095896 ОСББ "Парус 1Е"

Поточний ремонт систем каналізації у будинку

№01/08-18 Завантажити договір 27.08.2018
90 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 3

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
91 40279677 ОСББ "СЛАВИ 8"

Проведення поточного ремонту електромереж житлового будинку за адресою: бул. Слави, 8

№0510-1 Завантажити договір 28.08.2018
92 40118015 ОСББ "Запорізьке шосе 80"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №1,6,9 у житловому будинку за адресою:шосе Запорізьке,80

№212 Завантажити договір 28.08.218
93 40654492 ОСББ "КАНТРІ ПЛЮС"

Проведення поточного ремонту системи опалення у секції №2 житлового будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 104

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
94 40471598 ОСББ "Робоча - 152/2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Робоча,152,блок 2

№0529-1 Завантажити договір 28.08.2018
95 40633197 ОСББ "Надії Алексеєнко 104"

Проведення поточного ремонту холодного водопостачання

№ 1 Завантажити договір 28.08.2018
96 40882743 ОСББ "МІНІНА -7"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Менахем-Мендл Шнеєрсона,7

№ 4 Завантажити договір 28.08.2018
97 40554071 ОСББ "Гідропаркова 9"

Проведення поточного ремонту з установлення металопластикових виробів у під'їздах №№ 13,14 житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, 9

№ 125/712482 Завантажити договір 29.08.2018
98 40534046 ОСББ "Янтарна, 42"

поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4,5,6 житлового будинку за адресою: вул. Янтарна 42

№ 0407/18 Завантажити договір 29.08.2018
99 34588511 ОСББ "По вулиці Калинова,будинок 70"

проведення поточного ремонту електромережі житлового будинку за адресою:вул.Калинова,70

№ 02/01.05-18 Завантажити договір 29.08.2018
100 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту мереж центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Софія Ковалевська, 49

№ 08/2 Завантажити договір 29.08.2018
101 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

поточний ремонт швів фасаду житлового будинку

№ 1 Завантажити договір 29.08.2018
102 41343334 ОСББ "Донецьке шосе - 121"

поточний ремонт покрівлі

№ 010418/39 Завантажити договір 29.08.2018
103 40067275 ОСББ "БУДЬОННОГО 75"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, 75

№ 345 Завантажити договір 29.08.2018
104 23075644 ЖБК № 338

Поточний ремонт фасаду

№ 22 Завантажити договір 30.08.2018
105 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: пров.Вільний, 5

№ 0705-2 Завантажити договір 30.08.2018
106 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: пров. Вільний, 5

№ 0403-2 Завантажити договір 30.08.2018
107 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту підїзду житлового будинку за адресою: пров.Вільний,5

№ 010418/36 Завантажити договір 30.08.2018
108 40654335 ОСББ "Вільний 5"

Проведення поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у підїзді житлового будинку за адресою: пров. Вільний,5

№0705-4 Завантажити договір 30.08.2018
109 40525941 ОСББ "Софія-2"

послуги з проведення поточного ремонту деформаційного (температурного) шва житлового будинку за адресою: Софії Ковалевської, будинок 49

№08/1 Завантажити договір 30.08.2018
110 40609188 ОСББ "Сталь 7"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопалстикові у під'їздах № № 1, 2, 3, 4 житлового будинку за адресою: вул. Шодуарівська, 7

№ 203 Завантажити договір 30.08.2018
111 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку

№02/02 Завантажити договір 30.08.2018
112 37375350 ОСББ "Виборзький"

Поточний ремонт залізобетонного ганку житлового будинку

№ 01/02 Завантажити договір 30.08.2018
113 23068414 ЖБК № 379

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3-6 житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 2

№ 0510-1 Завантажити договір 30.08.2018
114 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35, корпус 3

№05/18 Завантажити договір 30.08.2018
115 25839821 ОСББ "Перемога"

Проведення поточного ремонту каналізації у під'їздах №№ 3. 4 житлового будинку за адресою: просп. Героїв 14 А.

№ 0704-2 Завантажити договір 31.08.2018
116 40502840 ОСББ "Мрія 71"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру 71

№ 010418/43 Завантажити договір 31.08.2018
117 40488198

ОСББ "Робоча - 168"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем водопроводу у підвалі житлового будинку

№85/409 Завантажити договір 31.08.2018
118 40101373 ОСББ "Проспект Миру 89-91"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлових будинків за адресами просп. Миру,89,91

№010418/48 Завантажити договір 31.08.2018
119 40502505 ОСББ "Шолохова 39"

Поточний ремонт ліфта

№08-08/2018 Завантажити договір 04.09.2018
120 40182410 ОСББ "Метробудівська 17"

Проведення поточного ремонту електросистем житлового будинку за адресою: вул. Метробудівська, 17

№27/08/18 Завантажити договір 04.09.2018
121 40652956 ОСББ "Робоча 152-блоки 3/4/5/7/9

Проведення поточного ремонту системи опалення блоків №№ 3.4.5.7.9 житлового будинку за адресою: вул. Робоча 152

№01/07/18 Завантажити договір 04.09.2018
122 40428956 ОСББ "Тополь 68"

Проведення поточного ремонту iз замiни вiкoн на металопластиковi у пiд'iздах №№ 10, 13 житлового будинку за адресою: шосе Запорiзьке, б8

№ 388 Завантажити договір 05.09.2018
123 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту під'їздів №№ 1 -6 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 1 Завантажити договір 05.09.2018
124 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту вхідної групи під'їздів № № 2 , 4 , 6 житлового будинку за адресою : вул.Калинова, 61

№0708/18 Завантажити договір 05.09.2018
125 40745432 ОСББ "Калинова -61"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах № № 1,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 61

№ 0907/18 Завантажити договір 05.09.2018
126 40279677 ОСББ "Слави 8"

послуги з ремонту ганку у під'їзді 12

№ 2 Завантажити договір 05.09.2018
127 40219073 ОСББ " Тверская 19"

Проведення поточного ремонту віконних укосів у під'їздах житлового будинку за адресою: вул.Тверська,19

№ 03/08/18_9 Завантажити договір 05.09.2018
128 23361137 ЖБК № 184

Проведення поточного ремонту по заміні вікон на металопластикові по вул. Коробова, 22

№ 158 Завантажити договір 05.09.2018
129 23643031 ЖБК - 89 "Геолог"

Проведення поточного ремонту вікон із заміною дерев'яних блоків на металопластикові у під'їздах №1.2,3 житлового будинку за адресою: вул.Калинова,82

№ 04 30 18 Завантажити договір 05.09.2018
130 40627123 ОСББ "Уральська 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові

№ 82/409 Завантажити договір 06.09.2018
131 40170337 ОСББ "Тверська 17"

Проведення поточного ремонту покрівлі під*їзду №1 житлового будинку за адресою: вул.Тверська,17

№03/08/18_11 Завантажити договір 06.09.2018
132 23068348

ОК ЖБК № 121 "Старт"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького ,27.

№ 0905-1 Завантажити договір 06.09.2018
133 23643278

ОК ЖБК № 138 "Сатурн"

Поточний ремонт вимощення житлового будинку за адресою :вул.Богдана Хмельницького,24

№ 0905-2 Завантажити договір 06.09.2018
134 40483273 ОСББ "Сонячний- 60"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Маршала Малиновського,60

№ 101 Завантажити договір 06.09.2018
135 40581409 ОСББ "Рубіновий 12"

Послуга по заміні тамбурних дверей в під'їздах № 1,2 в житловому будинку за адресою :бульвар Рубіновий,12 по програмі "Енергоефективне житло"

№ 0830-1 Завантажити договір 07.09.2018
136 39715216 ОСББ "152 Дивізії,2а"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. 152-ї Дивізії, 2А

№ 0620-1 Завантажити договір 07.09.2018
137 23068207 ЖБК № 252

Поточний ремонт вхідної групи підїздів житлового будинку

№ 1/09 Завантажити договір 07.09.2018
138 23068302 ЖБК № 93

поточний ремонт підїздів №№1,8 житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького,16

№ 2/16 Завантажити договір 07.09.2018
139 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту по заміні вікон житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4, кор. 2

№ 366 Завантажити договір 07.09.2018
140 40822925 ОСББ "Галицького 43"

Поточний ремонт вхідної групи під'їздів житлового будинку за адресою: вул. Д.Галицького, 43

№ 3 Завантажити договір 10.09.2018
141 21868843 ОСББ "Дарницька"

поточний ремонт даху м'якої покрівлі житлового будинку по вул Дарницька буд.4 в м.Дніпрі площею 1432,6 м2

№ 5 Завантажити договір 10.09.2018
142 23928259 ЖБК № 225

Проведення поточного ремонту із заміни вхідних тамбурних дверей у під'їздах №6,7, житлового будинку за адресою: проспект Героїв,32

№ sok-133 Завантажити договір 10.09.2018
143 23361798 ЖБК № 197

Проведення поточного ремонту із заміни трубопроводів теплопостачання житлового будинку за адресою: вул.Калинова, 49.

№2/18 Завантажити договір 11.09.2018
144 40117857 ОСББ "КАЛИНОВА 76"

Проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: Калинова,76

№ 0725-1 Завантажити договір 11.09.2018
145 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку:за адресою: пров. Фестивальний, 2

№010418/38 Завантажити договір 11.09.2018
146 40574454 ОСББ "Фестивальний 2"

Проведення поточного ремонту вікон із заміни на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Фестивальний, 2

№ 010418/37 Завантажити договір 11.09.2018
147 23076684 ОСББ "Янтар"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 79, корпус 4

№07\09 Завантажити договір 11.09.2018
148 37538552 ОСББ "Кристал"

Проведення поточного ремонту системи водопроводу житлового будинку за адресою: вул.Янтарна, 79, корпус 3, 5

№07/09-1

Завантажити договір

11.09.2018
149 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у пізді №9 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0704-3 Завантажити договір 12.09.2018
150 23642037 ОК "ЖБК №276"

Проведення поточного ремонту електроосвітлення житлового будинку за адресою: вул. Янтарна, 77А

№ 06/09 Завантажити договір 12.09.2018
151 40505087 ОСББ "Генерала Захарченка- 2"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: вул. Генерала Захарченка, 2

№010418/50 Завантажити договір 12.09.2018
152 35113282 ОСББ "Білостоцького 36"

Проведення поточного ремонту по заміні холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Любарського (Білостоцького), 36

№0709-1 Завантажити договір 12.09.2018

153

40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Тверська, 15.

№11/09/18-1 Завантажити договір 13.09.2018
154 40545676 ОСББ "Тверська 15"

послуги з проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою : вул. Тверська, 15

№03/08/18-10 Завантажити договір 13.09.2018
155 42177114 ОСББ "КОЗАЦТВО-4"

проведення поточного ремонту труб холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул.Терещенківська, буд.4

№12.09/2018 Завантажити договір 13.09.2018
156 40464313 ОСББ "П.ОРЛИКА 21,21А"

Проведення поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 1, 3 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 та поточного ремонту каналізації у під’їздах № № 2, 4 житлового будинку за адресою: просп. Пилипа Орлика, 21 А

№ 1 Завантажити договір 13.09.2018
157 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту ЦО житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№31/08 Завантажити договір 14.09.2018
158 34314687 ОСББ "Зоряний"

Проведення поточного ремонту по встановленню енергозберігаючих вікон житлового будинку за адресою: бульв. Зоряний, 1

№06-2018 Завантажити договір 14.09.2018
159 24440577 ЖБК № 406

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру, 17

№010418/44 Завантажити договір 14.09.2018
160 21931027 ЖБК № 403

Проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: просп. Миру 21

№ 010418/45 Завантажити договір 14.09.2018
161 40483032 ОСББ "Вернадського 35"

Проведення поточного ремонту із заміни дверей на металопластикові у під’їздах № № 3, 4, 5, 6 житлового будинку за адресою: вул. Володимира Вернадського, 35

№ 396 Завантажити договір 14.09.2018
162 34655116 ОСББ "Домовік - 1"

Проведення поточного ремонту сходової клітки житлового будинку за адресою: вул.Тверська,2

№ 1 Завантажити договір 14.09.2018
163 35112121 ОСББ "ЖЗЛ"

Проведення поточного ремонту під`їзду №2 та замінам вікон на металопластикові на сходовому марші житлового будинку за адресою вул. Володимира Антоновича 64

№09/07-1 Завантажити договір 14.09.2018
164 23078559 ЖБК № 264

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 346 Завантажити договір 14.09.2018
165 40328619 ОСББ "Дніпро 44"

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, буд. 44

№ 1 Завантажити договір 17.09.2018
166 25541085 ОСББ "ДІМ"

Проведення поточного ремонту пасажирського ліфту житлового будинку за адресою вул. Василя Тютюника 32, під'їзд № 4

№ 9/18 Завантажити договір 17.09.2018
167 25504185 ОСББ "ДІМ"

проведення поточного ремонту із заміни електромереж житлового будинку

 

№2/18 Завантажити договір 17.09.2018
168 35542530 ОСББ "Форсаж 2"

Проведення поточного ремонту системи каналізації блока № 1 житлового будинку за адресою: вул. Робоча, 148

№1 Завантажити договір 18.09.2018
169 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Поточний ремонт ліфтового обладнання у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, 4.корп 2, п .7

№1 Завантажити договір 18.09.2018
170 41148517 ОСББ "Велика ДІЇВСЬКА 4-2"

Проведення поточного ремонту центрального опалення житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,4,кор.2

№1 Завантажити договір 18.09.2018
171 40568765 ОСББ "ХМЕЛЬНИЦЬКОГО-38"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №3 житлового будинку за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 38

№SKS-1107 Завантажити договір 19.09.2018
172 40570135 ОСББ "Слобожанський 54"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем у підвалі житлового будинку за адресою: просп.Слобожанський,54

№03/08/18_5 Завантажити договір 19.08.2018
173 23643404 ОК ЖБК № 203

послуга із заміни віконних прорізів на металопластикові

№ 01/09-18 Завантажити договір 19.08.2018
174 40501779 ОСББ "ФЗ-18"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Фабрично-заводська,18

№ 1 Завантажити договір 20.09.2018
175 40516476 ОСББ "Щербини- 25"

Послуги з проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Миколи Міхновського, 25

№ 0403-2 Завантажити договір 20.09.2018
176 40531845 ОСББ "Проспект Миру 5"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під’їздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 5.

№010418/42 Завантажити договір 20.09.2018
177 23360577 ЖБК №60 "Залізничник-2"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Абхазька ,6

№ 10 Завантажити договір 20.09.2018
178 40724192 ОСББ "Осіння - 5- 7"

Проведення поточного ремонту козирків над входами у під'їзди житлових будинків за адресами: вул. Осіння, 5, 7

№ 0913-1 Завантажити договір 24.09.2018
179 40525941 ОСББ "Софія-2"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 1-6 із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 49

№377 Завантажити договір 24.09.2018
180 23360540 ОК ЖБК - 244

Проведення поточного ремонту системи опалення житлового будинку за адресою: вул.Холодильна,57

№ 14/9-1 Завантажити договір 25.09.2018
181 40564980 ОСББ "Ломівське-7"

Проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 7

№ 0709-1 Завантажити договір 25.09.2018
182 40511624 ОСББ "Парусний 10"

проведення поточного ремонту системи опалення:заміна вузлів опалення житлового будинку за адресою:пров. Парусний,10.

№ 3 Завантажити договір 25.09.2018
183 23927337 ОК ЖБК - 218

Будівельні роботи та поточний ремонт підїздів №6,7 житлового будинку за адресою: проспект Героїв, 35

№31/1-18 Завантажити договір 26.09.2018
184 40861236 ОСББ "Кремінь,2-4" Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові та укосів у під'їздах №№ 1-3 житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 4. №180620/1 Завантажити договір 26.09.2018
185 37450776 ОСББ "ВІГВАМ"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №2 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд.31

№257 Завантажити договір 26.09.2018
186 40287913 ОСББ "БЄЛЯЄВА-20"

проведення поточного ремонту по герметизації швів житлового будинку за адресою: вул. Бєляєва, 20

№ МБ 2018-21 Завантажити договір 26.09.2018
187 41287537 ОСББ "Шолохова - 19/7"

Проведення поточного ремонту фасаду житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, буд. 19, П.7/Часткове фінансування поточного ремонту фасаду підїзду №7 житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 19

№ МБ 2018-20 Завантажити договір 26.09.2018
188 40616499 ОСББ "Комфорт 2016"

проведення поточного ремонту сантехсистем холодного водопостачання у житлового будинку за адресою: вул. Шолохова, 29 ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

№ МБ 2018 - 29 Завантажити договір 26.09.2018
189 33611531 ОСББ "Надія - 23"

проведення поточного ремонту із заміни вікон та дверей на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: вул. Шолохова , 23

№ МБ 2018-27 Завантажити договір 26.09.2018
190 39686327 ОСББ  " Новорічна - 75"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: вул. Новорічна, 75

№ 010418/54 Завантажити договір 28.09.2018
191 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному, 3"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/56 Завантажити договір 28.09.2018
192 40465372 ОСББ "Вулик на Штабному,3 "

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: пров. Штабний,3

№ 010418/53 Завантажити договір 28.09.2018
193 38597603 ОСББ " Олімпійський 2012"

Проведення поточного ремонту насосної станції житлового будинку за адресою: просп. Миру, 25

№ 10/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
194 40544105 ОСББ "Кобзар-3"

Проведення поточного ремонту вимощення житлового будинку за адресою: бульвар Кобзаря, 3

№ 13/09/18 Завантажити договір 02.10.2018
195 40134702 ОСББ "Родина 123"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,123

№ 010418/40 Завантажити договір 02.10.2018
196 40533465 ОСББ "Артеківська - 14"

поточний ремонт електромереж багатоповерхового будинку за адресою вул.Артеківська буд.14

№ 01/05.07-18 Завантажити договір 02.10.2018
197 23075851 ОК "ЖБК № 145 "НЕЗАБУДКА"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах №№4, 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської, 65.

№ 304 Завантажити договір 02.10.2018
198 40724192 ОСББ "Осіння- 5-7"

Поточний ремонт заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Осіння, 5, 7 у м. Дніпро

№ 0705-1 Завантажити договір 03.102018
199 40602821 ОСББ "Тополя-30/3"

Поточний ремонт каналізації житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3, буд. 30, к.3

№ 01/07-18 Завантажити договір 04.10.2018
200 40195634 ОСББ "Богдана Хмельницького,19"

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Богдана Хмельницького,19

№ 03/08/18_16 Завантажити договір 04.10.2018
201 23066094 ЖБК -117 "Здоровье"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: пр.Слобожанський, 10/3

№ 03/08/18-2 Завантажити договір 04.10.2018
202 23078737 ОК "ЖБК № 394"

проведення поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою пров. Вільний, 6, корпус 2

№ 0705-5 Завантажити договір 04.10.2018
203 41056751 ОСББ "Надія - 3Л"

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою:ж/м Покровський,буд.3 Л

№ 24 Завантажити договір 04.10.2018
204 23644800 ЖБК № 312

Поточний ремонт підїзду №1 житлового будинку за адресою; ж/м Покровський,5 Л

№26 Завантажити договір 04.10.2018
205 40597005 ОСББ "Максима Дія,21"

Поточний ремонт із заміни вікон на металопластикові у підїздах №1,2 житлового будинку за адресою:м.Дніпро,вул.Максима Дія,21

№ 18 Завантажити договір 04.10.2018
206 40589958 ОСББ "Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№  0920-1 Завантажити договір 04.10.2018
207 40685630 ОСББ "Донецьке шосе - 109"

Проведення поточного ремонту ліфту житлового будинку за адресою: шосе Донецьке,10

№ МБ 2018-5 Завантажити договір 04.10.2018
208 40462117 ОСББ "Донецьке шосе - 15"

Проведення поточного ремонту опалення житлового будинку за адресою: шосе Донецьке, 15.

№ 0618- Т Завантажити договір 05.10.2018
209 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту покрівлі під'їзду №2 житлового будинку за адресою: Велика Діївська,32

№ 0712-4 Завантажити договір 05.10.2018
210 40653038 ОСББ "32"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їзду №14 житлового будинку за адресою: вул. Велика Діївська,32

№ 0712-2 Завантажити договір 05.10.2018
211 38835762 ОСББ "Ялинка 104"

Встановлення ліфту житлового будинку за адресою:вул.Наримська,104

№ D2N17485 Завантажити договір 05.10.2018
212 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту із заміни деревяних блоків на металопластикові вікна житлового будинку за адресою:просп.Миру,55,м.Дніпро

№ 010418/32 Завантажити договір 05.10.2018
213 35042589 ОСББ "Башта Лівобережна"

Проведення поточного ремонту міжпанельних швів житлового будинку за адресою: просп.Миру,55

№010418/35 Завантажити договір 05.10.2018
214 23927202 ЖБК № 265

Проведення поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Набережна Перемоги,Є 108, корп. 7

№010418/20 Завантажити договір 08.10.2018
215 39956277 ОСББ "ОБЕРЕГИ"

послуги з проведення поточного ремонту електромереж у під’їзді №2 житлового будинку за адресою: пр. Слобожанський, 115 у м. Дніпро.

№17/05-18 Завантажити договір 08.10.2018
216 40232822 ОСББ "Кедріна, 47" Проведення поточного ремонту житлового будинку за адресою: вул. Кедріна,47 № 2 Завантажити договір 09.10.2018
217 40599421 ОСББ "Мир - 12"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у підїздах житлового будинку за адресою: просп. Миру, 12

№ 0186-2767 Завантажити договір 09.10.2018
218 39851900 ОСББ "Кірова - 43,45"

проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку за адресою: пр.Олександра Поля,43

№1/10 Завантажити договір 09.10.2018
219 35498073 ОСББ "Лівобережна - 31"

Проведення поточного ремонту сантехнічних систем житлового будинку за адресою: вул. Миколи Міхновського, 31

№ 19/05-18 Завантажити договір 09.10.2018
220 40603102 ОСББ "ОБЕРІГ 27"

Придбання металлопластикових дверей у підїзди житлового будинку за адресою: бульвар Слави, буд. 27

№09/10/18 Завантажити договір 09.10.2018
221 40586407 ОСББ "Фестивальний 20"

Проведення плточного ремонту iз замiни вiкон на металопластиковi у пiдiздах житлового будинку за адресою:пров.Фестивальний,20

№ 010418/48 Завантажити договір 09.10.2018
222 25541085 ОСББ "Дім"

Проведення поточного ремонту підїздів житлового будинку за адресою: вул. Василя Тютюнника, 32

№ БРГ №-003 Завантажити договір 10.10.2018
223 40589958 ОСББ " вул. Інженерна,1"

Проведення поточного ремонту трубопроводу централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул.Інженерна,1.

№ 0920-1 Завантажити договір 11.10.2018
224 23068733 ЖБК № 82 "Днепровец"

поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Орловська, 31А

№ 1/2018 Завантажити договір 11.10.2018
225 23066591 ОК "ЖБК "Рекорд" № 144"

Проведення поточного ремонту теплового пункту житлового будинку за адресою:вул.Богдана Хмельницького,22

№ 04/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
226 34315717 ОСББ "Сімферопольська,19"

Проведення поточного ремонту із заміни дерев'яних блоків на металопластикові вікна у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Сімферопольська,19

№ 1/10-18 Завантажити договір 11.10.2018
227 354980730 ОСББ "Лівобережне - 31"

Проведення поточного ремонту ліфтів житлового будинку за адресою :вул. Миколи Міхновського, 31

№ 0030 Завантажити договір 11.10.2018
228 23371978 ЖБК № 366

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Терещенківська, 27

№ 340 Завантажити договір 12.10.2018
229 23068294 ЖБК № 183 "Степанович"

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 2,3 житлового будинку за адресою: вул. Калинова, 51

№ 0908/18 Завантажити договір 12.10.2018
230 23068294 ЖБК № 183 "Степанович" ЖБК № 183 "Степанович" № 0026 Завантажити договір 12.10.2018
231 41059726 ОСББ "КОСМОС У СОБОРНОМУ"

Проведення поточного ремонту труб центрального опалення

№20/08 Завантажити договір 12.10.2018
232 40743105 ОСББ " Надія 2/4"

Проведення поточного ремонту під'їздів із заміною вікон на металопластикові житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-2, буд. 2, корпус 4 під'їзди № 1, 2

№1/07-2018 Завантажити договір 12.10.2018
233 23068555 ОК ЖБК № 322

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 3,4, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 4 Завантажити договір 16.10.2018
234 23067969 ОК ЖБК № 320

Проведення поточного ремонту під'їздів № № 5, 6, житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 28

№ 7 Завантажити договір 16.10.2018
235 40483116 ОСББ "Героїв - 27"

Проведеня поточного ремонту із заміни вікон

№ 13 Завантажити договір 16.10.2018
236 23065947 ОК ЖБК № 66 "Авангард"

Проведення поточного ремонту каналізації житлового будинку за адресою: вул. Батумська, 7

№ 1 Завантажити договір 16.10.2018
237 40110587 ОСББ "Дементьєва - 6"

проведення поточного ремонту сантехсистем житлового будинку за адресою: вул. Дементьєва, 6, П.1, П.2

№ МБ2018-27 Завантажити договір 16.10.2018
238 23068029 ОК ЖБК № 191

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові

№ 257 Завантажити договір 16.10.2018
239 41218531 ОСББ " Семафорна 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Семафорна, 13

№ 0725-4 Завантажити договір 17.10.2018
240 40272850 ОСББ "Гулі Корольової № 1-А"

Послуги з поточного ремонту із заміни віконних блоків на металопластикові у під'їздах житлового будинку за адресою: вул Гулі Корольової, 1 А

№ 0705-2 Завантажити договір 17.10.2018
241 40514705 ОСББ "Телевежа 1"

Проведення поточного ремонту із заміни дверних блоків у під'їздах № 1,2,5 та віконних блоків у під'їздах № 2, 5 на металопластикові у житловому будинку за адресою : вул. Телевізійна , 1

№ 010418/58 Завантажити договір 17.10.2018
242 40604525 ОСББ " Комфортний"

Віконання послуг з ремонту парапетів

№ 08/10/1-18 Завантажити договір 17.10.2018
243 40604525 ОСББ "Комфортний"

Віконання послуг з консервації компенсаційних шів

№ 08/10-18 Завантажити договір 17.10.2018
244 40129509 ОСББ " Телевізійна 12"

Проведення поточного ремонту системи централізованого опалення житлового будинку за адресою: вул. Телевізійна, 12

№ 010418/55 Завантажити договір 17.10.2018
245 23077821 ОК ЖБК - 68 "Мирний"

Проведення поточного ремонту покрівлі у під'їздах №№5-6 житлового будинку за адресою: пр. Богдана Хмельницького 10

№ 1/10 Завантажити договір 18.10.2018
246 40563861 ОСББ "Тополя - 3-13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 1 житлового будинку за адресою : ж/м Тополя - 3, буд 13, корпус 2"

№268 Завантажити договір 18.10.2018
247 40563861 ОСББ "Тополя - 3- 13"

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді № 3 житлового будинку за адресою: ж/м Тополя-3,буд. 13, корпус 1

№ 269 Завантажити договір 18.10.2018
248 40456700 ОСББ "Слави 18"

Проведення поточного ремонту фасаду під'їздів №1 - 8 житлового будинку за адресою: бульвар Слави, 18

№ 0704-2 Завантажити договір 18.10.2018
249 24245195 ОК ЖБК № 370

Проведення поточного ремонту із заміни вікон на металопластикові у під'їзді №11 житлового будинку за адресою: шосе Запорізьке, 74

№ 228 Завантажити договір 18.10.2018
250 40525941 ОСББ "Софія - 2"

Послуга з проведення поточного ремонту вхідної групи підїздів житлового будинку за адресою: вул. Софії Ковалевської 49

№ 0809/18 Завантажити договір 18.10.2018
251 40497637 ОСББ "Березинська,23"

Проведення поточного ремонту системи холодного водопостачання житлового будинку за адресою: вул. Березинська, 23

№ 171018 Завантажити договір 22.10.2018
252 40608645 ОСББ "ОБЕРІГ"

Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Проведення поточного ремонту системи опалення житлових будинків за адресою: шосе Донецьке, буд. 104 та шосе Донецьке, буд. 106)

№ 200618 Завантажити договір 22.10.2018
253 42109636 ОСББ "Агнії Барто 19"

Проведення поточного ремонту з монтажу освітлення місць загального користування в під'їздах житлового будинку за адресою: вул. Агнії Барто, 19

№ 6 Завантажити договір 22.10.2018

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.