Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Палац творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради

Гудим Тетяна Анатоліївна

директор закладу, керівник гуртка інтелектуальної молоді “Ерудит”, нагороджена почесним знаком “Софія русова”, має звання “Керівник гуртка – методист”.

 

Адреса: місто Дніпро, вулиця Юрія Конратюка, 17-А 
Телефон: 778-76-33 
Е-mail: [email protected] 
Веб-порталhttps://www.facebook.com/novokodackypalactvorchostithebest/?epa=SEARCH_BOX
Графік роботи: 9:00 - 21:00
Графік приймому громадян: понеділок 9:00 - 17:00

Основна діяльність закладу:

здійснює навчання  і виховання у позаурочний та позанавчальний час

нормативно-правові засади діяльності КПНЗ "ПТДЮ" ДМР:

Структура закладу:

Адміністрація:

  • Директор
  • Заступник директора з навчально-виховної робот
  • Заступник директора з господарчої роботи

Інформаційно-організаційний центр:

  • Завідувач відділу художньо-естетичного виховання
  • Завідувач відділу національно-патріотичного виховання
  • Культорганізатор

Інформаційно-методичний центр:

  • Методисти

Інформаційно-технічний центр:

  • Методист

Педагогічний колектив:

  • Керівники гуртків
  • Акомпаніатори

Адміністративно-господарський відділ:

Технічний персонал

Напрями позашкільної освіти:

- художньо-естетичний
- соціально-реабілітаційний
- гуманітарний
- туристсько-краєзнавчий
- науково-технічний
- фізкультурно-спортивний

 

Довідка

У Новокодацькому районі міста Дніпра – «Палац творчості дітей та юнацтва» - справжній осередок сучасної позашкільної освіти та змістовного дозвілля молоді.

Заклад створено у грудні 1945 році, де першими гуртками були хоровий та духовий колективи. Нині у Палаці творчості плідно працюють 37 гуртків з охопленням 1614 дітей.

Честь району та міста на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах відстоюють 10 зразкових художніх колективів. Оваціями зустрічали юних артистів у Австрії, Чехії, Італії, Німеччині, Угорщині, Болгарії.

Юні обдарування ПТДЮ – лауреати престижних конкурсів : «Моє Придніпров`я», «Зоряне коло», «Яскрава країна», «Щасливе дитинство», «Імперія зірок», «Дніпроюнпрес», «Дніпроденс», «Обдаровані діти – надія України», «Знай і люби свій рідний край», «З Україною в серці», «Театральна мозаїка», та багато інших.

ПТДЮ має творчі зв`язки із закладами культури міста та області, громадськими організаціями, закладами освіти та науки, профільними освітянськими інститутами та органами місцевого самоврядування.

Протягом багатьох років, щорічно, проводяться близько 200 заходів, в яких приймають участь всі творчі колективи закладу, а відвідує іх понад 19 тисяч дітей, батьків, гостей та мешканців району та міста.

Кожен рік навчальні кабінети Палацу оновлюють своє матеріально – технічне забезпечення. В цьому педагогічному колективу допомагають депутати різних рівнів, громадські організації та батьки вихованців. Завдяки їм заклад має сучасно обладнану глядацьку залу з театральним освітленням та звукопідсилювальною апаратурою, студію звукозапису, 4 хореографічних та 2 вокальних студії, галерею образотворчого мистецтва та 2 унікальні виставкові зали.

Щорічно близько 300 дітей дошкільного віку займаються у «Центрі комплесного розвитку дитини», яка користується великим попитом серед мешканців району.

Для лідерів учнівського самоврядування проводяться цікаві тренінги та інтерактивні заняття. До міської та районної Ради лідерів запрошуються найактивніші представники молоді з високою громадянською позицією.  Вони – ініціатори впровадженних у життя проектів : «Пандус» (для людей з особливими потребами), «Велосипедом до школи», благодійні акції «Волонтерство – це поклик душі», «Соціальні мережи – для спілкування активної молоді».

Для педагогічного складу працівників ПТДЮ започатковані конкурси педагогічної майстерності: «Кришталеве яблуко», «Перлини Палацу», методичний фестиваль «Веселка педагогічних ідей», «Клуб цікавих зустрічей».

Педагогічний та дитячий колективи Палацу творчості дітей та юнацтва створюють сучасний, креативний та успішний імеджевий позашкільний заклад освіти.