Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1"

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

- Школа забезпечує здійснення державних гарантій художньо-естетичного виховання дітей через доступність до надбань вітчизняної і світової культури;
- Створює максимально сприятливі умови для здобуття системних знань, умінь та навичок в галузі мистецтва;
- Сприяє реалізації творчого потенціалу та професійного самовизначення;
- Формує у кожного здобувача мистецької освіти цілісну духовну креативну особистість.

ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ
ПОДДУЄВА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА

(Заслужений працівник культури України)

Адреса:
місто Дніпро, вулиця Гоголя 14a
місто Дніпро, вулиця  Гоголя 4
місто Дніпро, вулиця  Крушельницької 20
Телефон: 744-60-79
E-mail: [email protected], [email protected]
Facebook
Графік роботи: понеділок - субота 12:30 - 20:00
Графік прийому громадян: четверг 13:00 - 15:00

 

Керівництво школи:

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Воєводіна Вікторія Вікторівна
Головний бухгалтер Кузюкіна Людмила Владимірівна

 

Підрозділи школи:

- фортепіанний відділ
- відділ народних інструментів
- відділ музично-теоретичних дисциплін
- відділ оркестрових інструментів
- відділ додаткових інструментів та концертмейстерів

-вокально-хоровий відділ
Усього працює 55 працівників, з них: викладачів – 48, адміністративно-господарчих – 7.

Від імені всього колективу Дніпровської дитячої музичної школи №1. Вітаємо нашу улюблену директорку Ларису Василівну з отриманням звання "Заслужений працівник культури України", відповідно до указу президента 59/2018. Бажаємо творчого натхнення, реалізації всіх поставлених цілей і ще більших перемог з нашою музичною школою! Щиро вітаємо Вас і дуже пишаємося!

Анонс

Шановні колеги!
У квітні 2020р. відбудеться ІІІ міський відкритий конкурс концертмейстерської майстерності «Cants-maister»!

Організаторами конкурсу є Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1".

Запрошуємо усіх бажаючих!
e-mail:[email protected]

З повагою директор МКЗК "Дніпровська дитяча музична школа № 1", Заслужений працівник культури України - Поддуєва Л.В.

2 Feb/2019

Фотогалерея

3 листопада 2017 року наша школа радушно приймала яскравого музиканта і композитора, віртуоза - піаніста Темпей Накамура (Японія)
15.02.2018р. відбулось нагородження кращих спортсменів м.Дніпра за 2017 рік. Прикрасою якого став струнний квартет у складі викладачів нашої школи: Білявська Є.Г., Погребна А.Г., Стельмах В.В., Скрипник А.Р.
Хор "Благо" керівник Воєводіна В.В. На XXV Ювілейному фестивалі духовних пісненспівів "Від Різдва до різдва"
Незабутні моменти після конкурсу скрипалів на здобуття премії міського голови імені Гаррі Логвіна. Другий рік поспіль вихованці викладачки Гіль Т.В. стають переможцями! Вітаємо ученицю 7 класу Клименко Єлізавету (концертмейстер Бровко О.М.) з отриманням стипендії! Фото на згадку: прекрасні емоції переповнюють журі та конкурсантку! Нових творчих злетів!!!
Учні та викладачі нашої музичної школи після концерту народного оркестру в Дніпропетровській академії музики ім. М.Глінки
Ансамбль "Скерцино" на твочому звіті відділу струнних інструментів "Viva Violina". Керівник Гіль Т.В., концертмейстер Перебоєва О.А.
Ансамбль "Воскресіння" керівник Воєводіна В.В. На XXV фестивалі духовних пісненспівів "Від Різдва до різдва"

Методичні видання Дніпровської дитячої музичної школи №1

Авторська збірка "Співає хор "Благо"" викладача вищої категорії, керівника хору "Благо", вокального ансамблю "Воскресіння", заступниці директорки з навчально-виховної роботи - Воєводіної Вікторії Вікторівни
Збірка нарисів викладачів Дніпровської дитячої музичної школи №1 присвячена уроку - основній формі навчання у позашкільному спеціалізованному навчальному закладі. Урок розглядається під різними, іноді несподіваними, незвичними, кутами зору, крізь які можна побачити особистості викладачів, їх педагогічні принципи, відношення до навчально - виховних процесів, до своїх учнів. Представлена збірка - четверте друковане видання Дніпровської ДМШ №1, яке ініційоване, укладне, директором школи Поддуєвою Л.В.
Збірка методичних статей викладачів Дніпровської дитячої музичної школи №1 - це друга книга з серії видань ДМШ №1, в якій розглянута, відповідно систематизована сучасна методична думка, яка спирається на кращій педагагічний досвід і роботу у нових умовах іншої соціальної формації. Колектив викладачів ДМШ №1 представляє на доброзичливий розгляд колег методичні статті, що написані педагогічно відверто, розглядають різні аспекти музичного виховання та навчання, підкріплюються кращим багаторічним досвідом декількох поколінь. Частина статей містить додатки з музичними прикладами.
Музична грамота - це цікава, розумна і не проста наука. У цій книзі конспекти і опорні сигнали з музичної грамоти для 1 - 8 класів побудовані згідно Програми сольфеджіо для ДМШ, Київ 2012р. Опорні сигнали (за системою українського викладача В.Ф. Шаталова) - це короткий виклад теми в символах і знаках. Для зручності розуміння і запам`ятовування всіх елементів музичної мови в опорних сигналах, вони дані в тональності До мажор або паралельному мінорі, або від ноти "до".
https://youtu.be/HNq3kEwuNGM
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.