Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1"

Директор закладу:
Поддуєва Лариса Василівна

Адреса:
місто Дніпро, вулиця Гоголя 14А
місто Дніпро, вулиця  Гоголя 4
місто Дніпро, вулиця  Крушельницької 20
Телефон: 744-60-79
E-mail: [email protected]
Facebook
Instagram

Графік роботи: понеділок - субота 12:30 - 21:00
Графік прийому громадян: четверг 13:00 - 15:00

 

Структура закладу:

- фортепіанний
- народних інструментів
- музично-теоретичних дисциплін
- струнних інструментів
- вокально-хоровий
- естрадний
- додаткових інструментів та концертмейстерів
- духових та ударних інструментів
Усього працює 76 працівників, з них: викладачів – 65, адміністративно-господарчих – 11.

Керівництво закладу:

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Воєводіна Вікторія Вікторівна
Головний бухгалтер - Кузюкіна Людмила Володимирівна

Від імені всього колективу Дніпровської дитячої музичної школи №1. Вітаємо нашу улюблену директорку Ларису Василівну з отриманням звання "Заслужений працівник культури України", відповідно до указу президента 59/2018. Бажаємо творчого натхнення, реалізації всіх поставлених цілей і ще більших перемог з нашою музичною школою! Щиро вітаємо Вас і дуже пишаємося!

Анонс на квітень 2018

Фотогалерея

3 листопада 2017 року наша школа радушно приймала яскравого музиканта і композитора, віртуоза - піаніста Темпей Накамура (Японія)
15.02.2018р. відбулось нагородження кращих спортсменів м.Дніпра за 2017 рік. Прикрасою якого став струнний квартет у складі викладачів нашої школи: Білявська Є.Г., Погребна А.Г., Стельмах В.В., Скрипник А.Р.
18.01.2018р. "Від Різдва до Водохреща". Учні з викладачами нашої школи вітали Дніпропетровську обласну бібліотеку з Різдвяними святами.
Хор "Благо" керівник Воєводіна В.В. На XXV Ювілейному фестивалі духовних пісненспівів "Від Різдва до різдва"
Учні та викладачі нашої музичної школи після концерту народного оркестру в Дніпропетровській академії музики ім. М.Глінки
Ансамбль "Скерцино" на твочому звіті відділу струнних інструментів "Viva Violina". Керівник Гіль Т.В., концертмейстер Перебоєва О.А.
Ансамбль "Воскресіння" керівник Воєводіна В.В. На XXV фестивалі духовних пісненспівів "Від Різдва до різдва"

Методичні видання Дніпровської дитячої музичної школи №1

Збірка нарисів викладачів Дніпровської дитячої музичної школи №1 присвячена уроку - основній формі навчання у позашкільному спеціалізованному навчальному закладі. Урок розглядається під різними, іноді несподіваними, незвичними, кутами зору, крізь які можна побачити особистості викладачів, їх педагогічні принципи, відношення до навчально - виховних процесів, до своїх учнів. Представлена збірка - четверте друковане видання Дніпровської ДМШ №1, яке ініційоване, укладне, директором школи Поддуєвою Л.В.
Збірка методичних статей викладачів Дніпровської дитячої музичної школи №1 - це друга книга з серії видань ДМШ №1, в якій розглянута, відповідно систематизована сучасна методична думка, яка спирається на кращій педагагічний досвід і роботу у нових умовах іншої соціальної формації. Колектив викладачів ДМШ №1 представляє на доброзичливий розгляд колег методичні статті, що написані педагогічно відверто, розглядають різні аспекти музичного виховання та навчання, підкріплюються кращим багаторічним досвідом декількох поколінь. Частина статей містить додатки з музичними прикладами.
Музична грамота - це цікава, розумна і не проста наука. У цій книзі конспекти і опорні сигнали з музичної грамоти для 1 - 8 класів побудовані згідно Програми сольфеджіо для ДМШ, Київ 2012р. Опорні сигнали (за системою українського викладача В.Ф. Шаталова) - це короткий виклад теми в символах і знаках. Для зручності розуміння і запам`ятовування всіх елементів музичної мови в опорних сигналах, вони дані в тональності До мажор або паралельному мінорі, або від ноти "до".
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.