Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Підготовка спортсменів в олімпійську сбірну України по кінному спорту

Підпорядковано департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської  ради

29.10.2018р.

 

Розклад занять КПШНЗ "СДЮСШОР з кінного спорту" ДМР з 1 листопада 2018р.

     

№з/п

Групи

№ групи

Тренер

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

 
 

1

ГСП-3

№1

Коблова Н.Г.

19:30-21:00

18:45-20:15

18:45-20:15

18:45-20:15

19:30-21:00

9:00-11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00-16:15

 

 

Велика Л.Т.

17:00-19:15

17:00-18:30

17:00-18:30

17:00-18:30

17:00-19:15

 

 

 

2

ГБП-2

№9

Коблова Н.Г.

17:00-19:15

17:00-18:30

17:00-18:30

17:00-18:30

17:00-19:15

11:30-13:00

 

 

3

ГПП-3

№15

16:00-16:45

15:20-16:50

15:20-16:50

15:20-16:50

16:00-16:45

 

 

 

4

ГСП-2

№2

Максименко В.В.

16:00-19:00

16:00-19:45

16:00-19:00

16:00-19:45

16:30-19:30

10:30-12:00

 

 

 

 

 

 

 

15:00-16:30

 

 

5

ГБП-3

№5

Максименко В.В.

15:00-15:45

 

15:00-15:45

15:00-15:45

 

14:00-14:45

 

 

Коновалов В.В.

16:00-17:30

16:00-18:15

16:00-18:15

16:00-17:30

16:00-17:30

 

 

 

6

ГПП-3

№14

Максименко В.В.

16:00-16:45

14:30-16:00

16:00-16:45

 

15:00-16:30

8:30-10:00

 

 

7

ГБП-2

№7

Багацька О.В.

17:05-19:20

17:05-19:20

17:05-19:20

17:05-19:20

 

11:35-13:05

 

 

8

ГПП-3

№13

15:30-17:00

 

15:30-17:00

 

17:00-18:30

10:00-11:30

 

 

9

ГПП-1

№19

 

15:30-17:00

 

15:30-17:00

15:30-17:00

 

 

 

10

ГБП-2

№8

Кравченко Г.В.

16:00-17:30

17:30-19:00

17:30-19:00

16:00-18:15

17:30-19:00

10:30-12:45

 

 

11

ГПП-2

№16

 

16:00-17:30

16:00-17:30

 

16:00-17:30

9:00-10:30

 

 

12

ГБП-3

№6

Кравченко Г.В.

17:30-19:00

 

 

 

 

 

 

 

Хрипкова Т.Г.

 

16:00-18:15

16:00-18:15

16:00-18:15

16:00-18:15

 

 

 

13

ГБП-1

№10

Тараненко М.О.

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

15:30-17:00

9:00-10:30

 

 

14

ГПП-2

№17

17:00-17:45

17:00-18:30

17:00-17:45

17:00-18:30

17:00-17:45

10:30-11:15

 

 

15

ГПП-1

№20

18:00-18:45

18:45-19:30

18:00-18:45

18:45-19:30

18:00-18:45

11:15-12:00

 

 

16

ГБП-4

№4

Хаданович О.П.

 

16:00-18:15

16:00-18:15

16:00-18:15

16:00-18:15

9:00-10:30

9:00-10:30

 

 

 

 

 

 

10:45-12:15

10:45-12:15

 

17

ГПП-2

№18

Диннікова К.Д.

16:30-18:00

 

16:30-18:00

 

16:30-18:00

11:30-13:00

 

 

18

ГБП-1

№11

Шкіптань Т.П.

16:0018:15

 

16:0018:15

16:0018:15

16:0018:15

 

 

 

19

ГБП-4

№3

Денисенко С.В.

16:30-18:45

15:00-18:00

16:30-18:45

15:00-18:00

16:30-18:45

10:30-12:45

 

 

20

ГПП-3

№12

15:00-16:30

 

15:00-16:30

 

15:00-16:30

9:00-10:30

 

 

21

ГПП-1

№21

Земляна І.А.

15:30-17:00

 

15:30-17:00

 

15:30-17:00

 

 

 

22

ГПП-1

№22

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

 

 

23

ГПП-1

№23

 

15:30-17:00

 

15:30-17:00

 

9:00-10:30

 

 

24

ГПП-1

№24

 

17:00-18:30

 

17:00-18:30

 

10:30-12:00

 

 
 

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи Л.Т. Велика

   

 

Директор закладу:
Коновалов Віктор Володимирович

Адреса: місто Дніпро, вулиця Передова 775А
Телефон: 719-91-79, 736-18-05
E-mail: [email protected]
Веб-портал
Графік роботи: понеділок - субота 8:00 - 17:00

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.