Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Підготовка спортсменів в олімпійську сбірну України по кінному спорту

Підпорядковано департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської  ради

25.08.2020р.

 

Розклад занять КПШНЗ "СДЮСШОР з кінного спорту" ДМР з 1 вересня 2020р.

     

№з/п

Групи

№ групи

Тренер

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

 
 
1 ГСС-1 3 Максименко В.В

15:00-16:30

16:40-18:10

18:10-19:40

19:50-21:20

15:00-16:30

16:40-18:10

15:20-16:50 15:20-16:50 8:00-9:30    
  ГСС-1 3 Коновалов В.В.       17:00-19:15 17:00-19:15      
2 ГСС-2 2 Коновалов В.В. 17:00-18:30 18:00-19:30 17:00-18:30          
  ГСС-2 2 Максименко В.В. 18:45-20:15 16:30-18:00 18:45-20:15

17:00-18:30

18:40-20:10

17:00-18:30

18:40-20:10

9:40-11:10

11:20-12:50

15:00-16:30

   
3 ГБП-1 12 Максименко В.В.   14:50-16:20            
4 ГБП-1 12 Хрипкова Т..Г. 16:00-18:15   16:00-18:15          
  ГБП-3 5 Хрипкова Т.Г.   16:00-18:15   16:00-18:15        
  ГБП-3 5 Коблова Н.Г. 17:00-18:30   17:00-18:30 16:00-16:45 16:45-19:00      
5 ГПВСМ 1 Коблова Н.Г. 19:15-20:45

17:00-18:30

18:40-20:10

19:15-20:45

18:00-19:30

19:40-21:10

19:15-20:45

10:00-11:30

11:35-13:05

15:00-16:30

   
  ГПСВМ 1 Лимар Н.С. 17:00-19:15   17:00-19:15 17:00-17:45 17:00-19:15 8:00-9:30    
6 ГПП-1 23 Лимар Н.С.   16:00-17:30   15:30-17:00   9:30-11:00    
7 ГПП-1 24 Лимар Н.С.   17:30-19:00 16:00-16:45   16:00-16:45 11:00-12:30    
8 ГПП-3 14 Біднина О.В.   16:00-17:30   16:00-17:30   10:00-11:30    
9 ГБП-4 4 Біднина О.В. 17:35-19:05 17:35-19:05 17:35-19:50 17:35-19:50 17:35-19:05 11:35-13:05    
10 ГБП-2 7 Біднина О.В. 16:00-17:30   16:00-17:30   16:00-17:30      
  ГБП-2 7 Хаданович О.П.   17:10-18:40   17:10-18:40        
11 ГПП-3 17 Хаданович О.П.   15:30-17:00   15:30-17:00 15:30-17:00 9:00-10:30    
12 ГПП-1 22 Хаданович О.П.     17:10-18:40 17:10-18:40     9:00-10:30  
13 ГБП-2 9 Хаданович О.П.     15:30-17:00     10:40-12:10 10:40-12:10  
  ГБП-2 9 Земляна І.А.   15:00-16:30   15:00-16:30 15:00-16:30 9:00-10:30    
14 ГПП-3 15 Земляна І.А. 16:40-18:10   15:00-16:30 16:40-18:10   10:40-12:10    
15 ГПП-2 19 Земляна І.А. 15:00-16:30 16:40-18:10 16:40-18:10   16:40-18:10      
16 ГБП-1 11 Кравченко Г.В. 16:00-18:15 18:25-19:10 16:00-18:15 18:25-19:10 18:25-19:10 11:30-13:45    
17 ГБП-3 6 Кравченко Г.В.   16:00-18:15   16:00-18:15 17:30-18:15 9:00-11:15    
  ГБП-3 6 Шкіптань Т.П. 16:00-18:15   16:00-18:15   16:00-17:30      
18 ГПП-3 18 Шкіптань Т.П.   16:00-17:30   16:00-17:30        
  ГПП-3 18 Кравченко Г.В.         16:00-17:30      
19 ГБП-2 8 Денисенко С.В. 16:40-18:10 16:40-18:10 16:40-18:10 16:40-18:10 16:40-18:10

9:40-11:10

11:20-12:50

   
20 ГБП-1 10 Денисенко С.В. 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 8:00-9:30    
21 ГБП-1 13 Тараненко М.О. 19:20-20:05

16:00-17:30

17:40-18:25

19:20-20:05 19:20-20:05

16:00-17:30

17:40-18:25

9:00-10:30

10:40-12:10

   
22 ГПП-3 16 Тараненко М.О. 17:40-19:10   16:00-17:30 17:40-19:10        
23 ГПП-2 20 Тараненко М.О. 16:00-17:30   17:40-19:10 16:00-17:30        
24 ГПП-2 21 Диннікова К.Д. 16:00-17:30 16:00-16:45 16:00-17:30   16:00-16:45      
25 ГПП-1 25 Диннікова К.Д. 17:40-18:25 16:55-18:25 17:40-18:25   17:40-18:25      
                   
 

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи Т.Г. Хрипкова

   

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.