Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з бадмінтону імені К. В. Вавілова" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву (СДЮСШОР) з бадмінтону працює з 1972 року, з 1 серпня 1986 року школа отримала  статус СДЮШОР. Школі присвоєно вищу категорію.
СДЮСШОР з бадмінтону працює згідно з навчальною програмою для бадмінтону, затвердженою Держкомспортом України.
Відповідно до штатного розпису в СДЮСШОР працюють 5 керівних працівників і фахівців.
Всю роботу адміністрація та тренерсько-викладацький склад СДЮСШОР здійснює відповідно до Програми з виду спорту та Статуту школи.
Навчально-тренувальну роботу проводить 10 тренерів–викладачів, з них 6 штатних та 5 сумісників. Всі тренери мають освіту за напрямом фізична культура і спорт. Старший тренер СДЮСШОР – Заслужений тренер України. З загальної кількості тренерів 1 тренер має вищу категорію, 6 тренерів – першу.
Вся навчально-тренувальна робота, програма, календар змагань, спортивно-масові заходи направлені  на виявлення сильніших спортсменів за віком, підготовку спортсменів високого класу, кандидатів та членів збірних команд України. 1 спортсмен в основному составі збірної команди України, 6 спорсменів є кандидатами до збірної України та 4 учня школи – в резерві.
Навчально-тренувальні заняття СДЮСШОР з бадмінтону проводиться у спортивному залі 36х18 кв.м. на базі Спортивного клубу «Метеор», де є медичний кабінет, тренажерний зал, 2 кімнати  відпочинку  для спортсменів вищого класу. Для занять загальною фізичною підготовкою використовуються майданчики стадіону «Метеор». Для вирішення питань спеціальної фізичної підготовки використовуються спортивні бази загальноосвітніх шкіл № 62, № 83.
Методична робота в СДЮСШОР з бадмінтону має загально методичне направлення, чітко поставлену перспективну мету – виявлення найкращих дітей, які мають здібності до занять бадмінтоном та формування з них спортсменів високого класу, членів збірних команд України, області. Заслужені тренери України Пешехонов М.С., Мізін М.Г., старший тренер Дружченко В.Г., члени збірної команди України, МСМК Улітіна М., Войцех Н. проводять майстер-класи для спортсменів школи.
Протягом навчального року проводяться чемпіонати СДЮСШОР та міста, за результатами яких формуються збірні команди СДЮСШОР за віком для виступу на чемпіонатах України. Завдяки участі у змаганнях різного рівня, спортсмени школи набувають досвіду боротьби за призові місця.
Протягом 2016 року було здобуто на чемпіонатах України та Кубку України 18 золотих, 15 срібних та 47 бронзових медалей та завойована бронзова медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів.

Директор закладу:
Прон Вікторія Вікторіна

Адреса: місто Дніпро, вулиця Макарова 27А
Телефон: 35-53-84
E-mail: ninamoldavan@mail.ru
Графік роботи: 8:00 - 21:00

Співробітники закладу:

Тренер-викладач

Бендін Сергій Васильович

0675682426

Тренер-викладач за сумісництвом

Зуєва Тетяна Василівна

0508062190

Лікар

Калашніков Володимир Миколайович

0973367402

Головний бухгалтер

Пархоменко Марина Артурівна

0975760576

Старший тренер-викладач

Пешехонов Микола Сергійович

0676483080

Тренер-викладач

Плітко Ірина Миколаївна

09721600-2

Тренер-викладач

Рєзнік Олена Миколаївна

0983321489

Інструктор-методист

Ремізова Юлія Сергіївна

0965030370

Тренер-викладач

Селіванова Валентина Вікторівна

0503635104

Тренер-викладач за сумісництвом

Семенюта Вікторія Володимирівна

0509229828

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.