Комунальне підприємство "Жилсервіс-2" Дніпровської міської ради

Основна діяльність підприємства:

комплексне обслуговування обєктів

Директор підприємства: 
Бурчак Олександр Костянтинович

Адреса: місто Дніпро, Запорізьке шосе 68
Телефон: 778-20-67, 765-73-79
E-mail: [email protected]
Графік роботи: 08:00 - 17:00, перерва 12:00 - 12:45, пятниця 08:00 -  16:45
Графік приймання громадян: кожного понеділка місяця за адресою: вулиця Володимира Мономаха 10
10:12 - 15:17

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

КП «ЖИЛСЕРВІС-2» ДМР інформує споживачів м. Дніпра про намір здійснити зміну тарифів на послуги із вивезення (збирання та перевезення), утилізації або захоронення твердих і великогабаритних побутових відходів для всіх груп споживачів.

З 01.10.2018 року КП «ЖИЛСЕРВІС-2» ДМР визначений виконавцем вищезазначених послуг на підставі наказу департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради  від 24.09.2018р. № 282/К «Про введення в дію  рішення конкурсної комісії про визначення переможця конкурсу».

Послуги виконуються на підставі тарифів, які встановлені рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 31.08.2011 року №1147 «Про  встановлення тарифів на послуги з вивезення (збирання, перевезення), утилізації або захоронення твердих і великогабаритних побутових відходів для всіх груп споживачів» (зі змінами) та складає 9,36 грн. з ПДВ на одну особу для мешканців багатоквартирних будинків та 11,27 грн. з ПДВ для мешканців приватного сектору.

Підставою для перегляду тарифу на послуги із вивезення (збирання та перевезення), утилізації або захоронення твердих і великогабаритних побутових відходів є статистичні дані щодо значного зростання вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, вартості контейнерів та інших матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати.

Підвищення тарифу на послуги направлені для  підвищення якості надання послуг у сфері перевезення та захоронення твердих побутових відходів для населення та забезпечення санітарного епідеміологічного благополуччя м. Дніпра.

Загальний розмір планованого тарифу складатиме 25,62 грн. з ПДВ на одну особу для мешканців багатоквартирних будинків, та 30,85 грн. з ПДВ для мешканців приватного сектору.

Для юридичних осіб та бюджетних установ ціна на послуги розраховується індивідуально.

Періодичність надання послуг:

для мешканців багатоквартирних будинків – щоденно;

для мешканців приватного сектору – згідно графіку;

для інших споживачів – згідно графіку.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом семи робочих днів з 08.11.2018р.  за телефоном 067-293-05-70 та на електронну адресу [email protected]

Більш детальну інформацію щодо розрахунку тарифу можна отримати на сайті Дніпровської міської ради в розділі «Відкрите місто» на сторінці Департаменту екологічної політики за посиланням: https://dniprorada.gov.ua/upload/editor/poyasnyuvalna.pdf

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.