Комунальне підприємство «Дніпродорсервіс» Дніпровської міської ради

Основна діяльність:

Комунальне підприємство є спеціалізованим монтажно-експлуатаційним підприємством для виконання спеціальних робот та надання послуг із упровадження, ремонту та експлуатації технічних засобів регулювання дорожнього руху.
Дата створення підприємства - 31.03.2004р., форма власності - комунальна,  кількість штатних працівників – 62,5 штатних одиниць.
Головним завданням підприємства є: впровадження та експлуатація технічних засобів регулювання дорожнього руху в м. Дніпро. Витрати на виробничу діяльність та утримання підприємства здійснюється за рахунок бюджетних коштів.
Предметом господарської діяльності підприємства для реалізації зазначеної мети є:
установлення, ремонт та експлуатація технічних засобів регулювання дорожнього руху (дорожні знаки, світлофори), прокладання лінії електромережі для її живлення та ліній зв’язку для координації роботи світлофорних об’єктів.
заміна технічних засобів регулювання дорожнього руху (дорожні знаки, світлофори).
нанесення або відновлення дорожньої розмітки.
Світлофорні об’єкти :
На балансоутриманні комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Дніпровської міської ради знаходиться 175 світлофорних об’єктів по м.Дніпро, з яких: світлодіодних – 94 об’єктів, лампових – 81 об’єктів.
Вказані об’єкти керуються дорожніми контролерами наступних виробників: ДКМ (м.Омськ, вик. СРСР) – 5од., ДКУ (м.Київ, Росток-Елеком), – 36од., ДКД (ТОВ «Світлофор-Сервіс, м.Дніпро) – 65од., ДК-Символ (ТОВ Електронкомпроект, м.Запоріжжя) – 10од., КДК (КОМКОН, м.Харків) – 1 од., ДК-01(ТОВ «Світлофор-Сервіс,м.Дніпро) – 57од., які  мають різні  протоколи опитування між собою.
В той же час проводиться моніторинг та диспетчерське керування 100 об’єктів, з яких 16 – радіозв’язок, 65 – GPRS, 19 – провідні (Укртелеком, в наступний час не працює в зв’язку з викраденням  до 1км телефонного кабелю марки ТПП 50х0,4).
Для вдосконалення автоматизованої системи керування дорожнім рухом, його моніторингу, диспетчерським керуванням та впливом на координоване управління дорожнім рухом необхідно 174 світлофорних об’єкти облаштувати апаратурою відеонагляду, датчиками руху  та  зв’язком з центральним управляючим пунктом. Також необхідно провести капітальний ремонт 81 лампових світлофорних об’єктів з заміною дорожніх контролерів, кабельно-провідникової продукції та світлофорних секцій.
Провести реконструкцію центрального управляючого пункту з заміною програмного забезпечення та влаштування відеокарти м. Дніпро./
Для оперативного втручання співробітника МВС необхідно облаштування на кожному світлофорному об’єкті виносного пульта керування (ВПК), який має зв'язок з дорожнім контролером даного об’єкта. 
Технічні засоби регулювання дорожнього руху.
В місті налічується 8 849 дорожніх знаків та 49 покажчики напрямку руху індивідуального проектування.
Щорічна потреба у встановленні нових дорожніх знаків складає 400 од., у заміні 900 од.
На сьогоднішній час потреба міста у разовому нанесенні дорожньої розмітки складає 1 460 км (у перерахунку на суцільну смугу шириною 0,1 м).
Підприємство виконує розмітку проїжджої частини, дорожніх споруд і елементах дорожнього устаткування, яка забезпечує візуальну орієнтацію учасників дорожнього руху при виборі траєкторії, напрямку і режимів руху в різних дорожніх умовах згідно вимог ДСТУ 2587-2010 ’’Розмітка дорожня. Технічні вимоги. Методи контролю. Правила застосування”.  Нанесення горизонтальної розмітки виконується фарбою для розмітки поїзної частини, за нормою витрат 60-90кг/1км, в перерахунку на суцільну лінію 0,1 м при товщині слою фарби 400-600мкм.

Директор:
Момсенко Євгеній Леонідович

Адреса: м. Дніпро, пр. Пушкіна 20 
Телефон: 36-21-77
Тел.факс 33 74 02
E-mail: dorservis@i.ua

Графік роботи:
Понеділок – четвер 8:00 - 17:00
П’ятниця – 8:00 - 15:45
Перерва на обід –12:00 - 12:45

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.