Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Депутати дали згоду на залучення трьох кредитів.

alt Сьогодні на сесії  міської ради депутати дали згоду на залучення трьох кредитів. «На сесії було затверджено рішення про залучення кредитних коштів для розвитку міського  господарства. Ми сподіваємось, що найближчим часом всі необхідні документи будуть оформлені, кошти надійдуть і їх можна буде використовувати», - зазначив міський голова Іван Куліченко. У департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради зазначають, що перший кредит розміром 690 мільйонів 500 тисяч гривень буде залучено для будівництва з'їздів з Кайдацького мосту. Кредит місто візьме на 10 років із сплатою не вище ніж 10 відсотків річних, тіло кредиту та відсотки виплачуватиме держава. Другий  кредит у розмірі  94 мільйонів  гривень заплановано отримати на будівництво частини об’їзної дороги з розв'язкою на Криворізькому шосе, тіло та відсотки по цьому кредиту також сплачуватиме держава. Третій кредит у розмірі 200 мільйонів гривень планується залучити на придбання 92 нових тролейбусів, тіло кредиту сплачуватиме держава, відсотки місто та держава платитимуть 
разом у співвідношенні 50% на 50%.
  Депутати також ухвалили рішення про оголошення конкурсу на реконструкцію підвісної пасажирської канатної дороги. Як зазначив Іван Куліченко, канатна дорога зараз не може використовуватись, оскільки знаходиться в аварійному стані, і їй потрібна повна реконструкція.
  Окрім того,  на сесії погоджено, що з 1 вересня в усіх школах міста для учнів початкових класів проводитимуть семихвилинну «Фізкультурну перерву», під час якої діти виконуватимуть рухливі вправи.