На міському автобусному маршруті загального користування №115 (вул. Радгоспна — площа Дем'яна Бєдного) зменшено вартість проїзду з 3 гривень до 2.50. Це пов'язано з введенням на маршрут автобусів великої місткості «Мерседес». Про це повідомив директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан. «Автобуси великої пасажиромісткості «Мерседес» курсують маршрутом №115 вже більше тижня. На сьогодні на цьому маршруті працюють 12 автобусів. Один такий великий автобус заміщає по вмісткості 3-4 спринтери. Загалом на маршрутах міста працюють вже близько 70 автобусів великої пасажиромісткості, зокрема, це маршрути №135 «ж/м Придніпровськ (вул. Кольська) – вул. Робоча», №120 «ж/м Перемога (пров. Добровольців) – вул. Миронова», №121 «ж/м Парус (пров. Парусний) – вул. Московська». Заміна спринтерів на сучасні автобуси великої пасажиромісткості проводиться в рамках програми реформування транспортного комплексу міста на виконання розпорядження міського голови. Завдяки таким автобусам підвищується комфортність і безпечність під час перевезення пасажирів: водії дотримуються швидкісних режимів, зупиняються для висадки і посадки пасажирів виключно на зупинках», - зазначив Валентин Мовчан.
За словами директора АТП «Автотранссервіс», який обслуговує маршрут №115, Андрія Русанського, введення на маршрут нових автобусів дозволило підвищити рівень організованості дорожнього руху. «115 маршрут пролягає через увесь проспект Правди, усім відомо який там інтенсивний рух. Якщо раніше на маршруті працювало 24 спринтери, то зараз їх замінено на 12 автобусів, тобто вдвічі скоротилася кількість транспорту і втричі збільшилася кількість пасажирів, яких можна перевезти за один раз. Інтревал руху складає у годину пік 6 хвилин, у денний час, коли пасажирів значно менше — до 10 хвилин. Перший автобус цього маршруту відправляється з вулиці Радгоспна о 5.20, а останній — з площі Дем'яна Бєдного о 23.30», - сказав Андрій Русанський.
У Дніпропетровську 139 міських автобусних маршрутів загального користування, які облуговують близько 2 тисяч автобусів різного класу.
Фото: Євген Кудря, ІА "Мост Днепр"
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
На маршруті №115 вартість проїзду зменшено до 2 гривень 50 копійок.
04.02.2013 13:26
(оновлено: 04.02.2013 14:20)