У Дніпропетровську 2012 року проведено близько 800 спортивних заходів.

  У Дніпропетровську минулого року було проведено близько 800 спортивних заходів, у яких взяли участь понад 28 тисяч спортсменів. Про цеповідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Найвизначнішими спортивними заходами минулого року у Дніпропетровську стали: фестиваль здорового способу життя «WORKOUTFEST2012», в якому взяли участь понад 500 спортсменів з різних країн світу, етап чемпіонату світу з богатирського багатоборства, у цих змаганнях взяли участь кращі атлети світу, перший міжнародний турнір з хокею з м'ячем «Дніпробенді-2012», фінал обласного етапу Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012, третій міжнародний турнір з бадмінтону серед юніорів «UkraineJunior» тощо. Знаковими подіями року були відкриття палацу «Льодова Арена», на базі якого почала працювати дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту та зведення у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля стадіону зі штучним покриттям і скейт-парку. Також у 2012 року у місті облаштовано три нових майданчика для занять WorkOut, зазначають в управлінні.
  В управлінні наголошують, що для розвитку спорту важливим є і оновлення спортивного інвентарю та ремонт приміщень у спортивних школах. Зокрема, минулого року з міського бюджету на це було виділено майже 18 мільйонів гривень. З-поміж іншого на ці кошти закуплено інвентар для спортивної школи з опорних видів спорту та дитячо-юнацької спортивної школи водних та гребних видів спорту. Зокрема, для останньої придбано 8 байдарок для тренувань, мотори для човнів, спеціальні тренажери тощо, а у самому закладі було обладнано приміщення для роздягалень. У спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву № 6 відремонтовано залу для фехтування. Наразі ведуться роботи з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції легкоатлетичного стадіону вагонно-ремонтного заводу, який минулого року було прийнято у комунальну власність, повідомляють в управлінні.
  Сьогодні у Дніпропетровську працюють 50 спортивних шкіл, з них 20 є комунальною власністю міста. Упродовж року у спортивних школах міста з різних видів спорту займаються 15 тисяч 600 чоловік. У спортивних школах працюють близько 1 тисячі 800 висококваліфікованих спеціалістів, із нихпонад 400 тренерів, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.