У Дніпропетровську відновлено понад 450 метрів телефонного кабелю.

  З початку року у Дніпропетровську відновлено понад 450 метрів телефонного кабелю, завдяки цьому стаціонарні телефони почали працювати у 1 тисячі 119 абонентів. Про це повідомили у департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради. Так, зв'язок поновлено на вул. Мурманській, вул. Сибірській, вул. Янгеля, вул. Суворова, пр. Пушкіна, ж/м Тополя-1, Запорізькому Шосе та ін. Окрім того, зв'язківці виконали 4 поточних ремонти телекомунікаційних мереж із заміною кабелю на вул. Артема, вул. Коцюбинського, вул. Д. Бєдного, вул. Паторжинського та  на вул. Гоголя. Завдяки цьому  стаціонарні телефони запрацювали ще у 363 абонентів, зазначають у департаменті.
  Зв'язківці нарікають на те, що крадіжки телефонного кабелю не припиняються. Лише за вказаний період зловмисники пошкодили 26 ділянок кабелю загальною довжиною 808 метрів, через це стаціонарні телефони не працюють у 1 тисячі 108 абонентів. За всіма фактами викрадення кабелю порушено кримінальні справи, додають у департаменті.
  Для запобігання випадкам викрадання кабелю оператори телефонного зв’язку встановлюють адресні сигналізації на колодязях, де знаходиться кабель та на самому кабелі. Це дає  можливість протягом 3 хвилин визначити місце крадіжки або пошкодження. Перевага сигналізації у тому, що cигнал миттю надходить до чергового диспетчера оператора зв’язку, а він у свою чергу, одразу повідомляє міліцію. Також по місту проведені роботи, які максимально обмежують доступ до кабелю, зокрема, закрито підвали та колодязі, де знаходяться кабелі зв’язку. Окрім того, зв’язківці постійно проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо запобігання зловмисних пошкоджень та  крадіжок кабелю, наголошують у департаменті.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.