Міські дороги прибирали понад 70 спецмашин.

altКомунальні служби міста звертаються до водіїв з проханням не залишати автомобілі на узбіччі вулиць і доріг міста, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Минулої ночі до прибирання від снігу та посипання міських доріг долучилися 74 машини, серед них 34 піскорозкидувача, 31 одиниця снігоочисної техніки та 9 навантажувачів. Загалом комунальники використали 796 тонн соляно-піщаної суміші та 10 тонн чистої солі. Техніка продовжує  прибирати дороги і за необхідності працюватиме цілодобово, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.
  Понад тисячу двірників зранку були задіяні у прибиранні від снігу та посипанні прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На цю годину вже використано 16 тонн посипної суміші, зазначають в управління житлового господарства міської ради.
  У свою чергу комунальне підприємство “Управління контролю за благоустроєм міста” звертається до керівників та власників офісів, магазинів, організацій, установ та підприємств усіх форм власності із закликом очистити від снігу прилеглу територію, у тому числі і пішохідні доріжки. На сьогодні розмір штрафу за порушення правил благоустрою (згідно зі статтею 152 Адміністративного кодексу України) складає від 340 до 1 тисячі 360 гривень для фізичної особи та від 850 до 1 тисячі 700 гривень для юридичної, зазначають на підприємстві.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.