Майже 70 протоколів складено через несвоєчасне прибирання снігу.

altУ Дніпропетровську триває прибирання від снігу та посипання міських автошляхів. Зокрема, минулої ночі до роботи стали 79 машин, серед них 36 піскорозкидувачів,  33 одиниці снігоочисної техніки та 10 навантажувачів. На цю годину комунальники використали 894 тонни соляно-піщаної суміші та чистої солі, повідомляють у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.
  Зранку  у прибиранні від снігу та посипанні прибудинкових територій та пішохідних доріжок були задіяні 1 тисяча 250 двірників, зазначають в управління житлового господарства міської ради.
  Комунальне підприємство “Управління контролю за благоустроєм міста” продовжує перевірки офісів, організацій, установ та підприємств усіх форм власності на дотримання правил благоустрою закріплених територій, Зокрема, на сьогодні інспекторами підприємства надано понад 600 приписів та складено майже 70  протоколів за несвоєчасне прибирання від снігу закріплених  територій, зазначають на самому підприємстві.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.