На ремонт лікувальних закладів виділено понад 9 мільйонів гривень.

  Понад 5 мільйонів гривень із міського та 4 мільйони гривень із обласного бюджету було виділено минулого року на ремонт лікувальних закладів міста. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради. З-поміж іншого, на ці кошти проводилась реконструкція будівлі колишнього притулку для розміщення у ньому амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Набережна Перемоги). Також минулого року розпочато капітальні ремонти у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 8 (вул. С. Ковалевської) та № 5 (вул. Квітки Основ'яненко). Окрім того, у 2012 році проведено поточні ремонти в 52 амбулаторіях загальної практики сімейної медицини 12 Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста, зазначають у департаменті.
  Цього року планується завершити реконструкцію будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Набережна Перемоги). Також у планах продовжити та завершити капітальні ремонти будівель Центрів № 8 та № 5 та розпочати капітальний ремонт у Дніпропетровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Ламана, 4). Заплановано обстежити та підготувати проектно-кошторисну документацію для подальшого проведення капітальних ремонтів 3 будівель Центрів, додають у департаменті.
  На сьогодні у Дніпропетровську існує 12 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, в яких розташовано 72 амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 17 філій амбулаторіїв.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.