Майже 85 тисяч гривень повернуто з початку року мешканцям міста за неякісні товари та послуги. Про це під час прямої лінії повідомив начальник управління з питань захисту прав споживачів Дніпропетровської міської ради Артем Іонесян. «Зокрема, з початку року до управління надійшло 465 письмових звернень від мешканців міста щодо порушення їх права як споживачів. Ми всі звернення розглянули, допомогли задовольнити вимоги споживачів та надали консультації згідно з чинним законодавством», - зазначив Артем Іонесян. За телефоном надано майже 2 тисячі консультацій, а на особистий прийом до начальника управління звернулось понад 100 чоловік. Найбільше, 58% скарг стосувалося якості непродовольчих товарів, а саме мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки, взуття, 41% - послуг з виготовлення на замовлення металопластикових вікон та меблів, а також їх установки, лише 1 % звернень стосувався продовольчих товарів. Артем Іонесян також додав, що з настанням зими збільшилась кількість скарг на зимове взуття та одяг, дещо зменшилась кількість скарг на побутову техніку. Це пов'язано з тим, що покупці стали більш обізнаними та за наявності дефектів одразу повертають товар до магазинів.
«Напередодні Новорічних свят вкотре нагадую, що купувати продовольчі товари безпечніше у великих супермаркетах. Обов'язково потрібно зберігати товарні чеки, оскільки лише за наявності чеків споживач може повернути свої гроші або замінити товар. Якщо сумніваєтесь у якості товарів – запитуйте у продавців сертифікат якості.
Звертаю увагу мешканців і на те, щоб вони купували непродовольчі товари у тих магазинах, які вже давно працюють на ринку і добре себе зарекомендували. При купівлі взуття обов'язково перевірте наявність маркування, зокрема, штрих-кодів, країни-виробника тощо», - зазначив Артем Іонесян.
За словами начальника управління, з початку року фахівці управління безпосередньо за скаргами споживачів здійснили 86 планових та 78 позапланових перевірок суб'єктів підприємницької діяльності, під час яких було перевірено товарів на суму 240 тисяч гривень. За результатами перевірок на порушників було складено 26 адміністративних протоколів.
Управління з питань захисту прав споживачів Дніпропетровської міської ради працює за адресою: вул. Високовольтна, 14, телефон 379-08-79. Прийомні дні — вівторок та четвер з 10.00 до 17.00. Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
Майже 85 тисяч гривень повернуто мешканцям міста за неякісні товари та послуги.
12.12.2012 14:24
(оновлено: 12.12.2012 15:14)