Розпочато реєстрацію на семінар для приватних підприємців.

  12 грудня у Дніпропетровську для приватних підприємців проходитиме безкоштовний семінар: “Звітуємо за 2012 рік, готуємося до нових правил роботи у 2013 році”. Про це повідомили в управлінні регуляторної політики та підприємництва департаменту Дніпропетровської міської ради. Семінар проводитимуть провідні спеціалісти газети “Приватний підприємець”, які з-поміж іншого розповідатимуть слухачам заходу щодо здачі звітностей, спрощеної системи оподаткування, сплати єдиного внеску, нових вимог до строків зберігання первинних документів, змін у законодавстві, які набирають чинності з 1 січня 2013 року тощо, зазначають в управлінні. 
  Семінар проходитиме за адресою: вул. Комсомольська, 58 (велика конференц-зала) з 11.00 до 14.00, реєстрація з 10.30. Попередня реєстрація на семінар обов'язкова. Контакти для реєстрації: тел. 35-78-79, [email protected].
  Безкоштовний семінар: “Звітуємо за 2012 рік, готуємося до нових правил роботи у 2013 році” проводиться в рамках міської програми підтримки середнього та малого підприємництва, додають  в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.