Про розвиток малого і середнього бізнесу на 2013 рік говорили у центрі підприємництва.

         22 листопада у центрі підприємництва Дніпропетровської міської ради відбувся круглий стіл щодо пріоритетних напрямків роботи з розвитку малого і середнього бізнесу на  2013 рік, повідомляють в управлінні регуляторної політики та підприємництва Дніпропетровської міської ради. У роботі круглого столу взяло участь близько 40 учасників, серед яких були представники Державної податкової служби у Дніпропетровській області,  Головного управління Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області, члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва міської ради, керівники районних управлінь соціально-економічного розвитку.
       Учасники заходу з-поміж іншого обговорили вплив реформування податкової системи на розвиток малого та середнього бізнесу,  виконання та затвердження ряду рішень міської ради, доручень тощо. Учасниками  круглого столу  запропоновано провести у І кварталі 2013 року    засідання круглого столу з  питань взаємодії влади та бізнесу щодо сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць, а також сприяння розвитку молодіжного підприємництва, зазначають в управлінні.
      Круглий стіл щодо пріоритетних напрямків роботи з розвитку малого і середнього бізнесу на  2013 рік проходив в рамках  реалізації міської програми розвитку малого і середнього підприємництва. Загалом упродовж 2011-2012 років в рамках програми для підприємців проведено: 5 майстер – класів,  7 зустрічей у форматі круглого столу за участю представників бізнесу та керівників органів влади; 20 засідань координаційної Ради, 18 навчальних семінарів з актуальних питань ведення бізнесу, на сайті  Центру підприємництва Дніпропетровської міської ради (bc.dniprorada.gov.ua)  розміщено 21 курс дистанційного навчання, підготовлено 8 методичних видань з правових питань,  додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.