У Дніпропетровську введено в експлуатацію першу чергу муніципального полігону.

alt   У Дніпропетровську введено в експлуатацію першу чергу муніципального полігону. Про це під час прес-конференції повідомив  начальника управління охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради Олег Семенко. “На сьогодні завершено будівництво і введено в експлуатацію першу чергу регіонального сміттєпереробного комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів “Правобережний”. Полігон знаходиться в районі балки “Птичьей” на території сел.  Новоолександрівка Дніпропетровського району. Він розрахований на 3-5 років прийому побутових відходів. Будівництво  нового муніципального полігону обійшлося у 8 мільйонів гривень, з них 2 мільйони гривень виділено з міського бюджету, решта - кошти інвестора”, - зазначив Олег Семенко.
  Зокрема, за проектом будівництва муніципального полігону, були проведені земляні та гідротехнічні роботи, виконаний дренаж, а також облаштовані спеціальні майданчики, у тому числі і для зважування відходів. Окремі майданчики приймають тверді побутові відходи та  будівельні відходи. На новий полігон вивозиться сміття з правого берегу міста, яке раніше вивозилося на Кулебівський погін, що на лівому березі. Це досить зручно для перевізників, які економлять час, а значить можуть вивезти більше сміття, наголосив начальник управління.
  Підготовчі роботи з будівництва 2-ї черги сміттєпереробного комплексу розпочнуться з 1 грудня цього року. За словами Олега Семенка, поки що на новому полігоні відходи лише захоронятимуться, а із повним завершенням будівництва  сміттєпереробного комплексу уся захоронена сировина буде утилізовуватись і перероблятись. Наразі ми фактично створюємо сировинну базу для безперебійної роботи майбутнього сміттєпереробного комплексу. Загалом мова йде про реалізацію проекту по створенню так званого  “Індустріального парку”, суть якого  полягає у тому, щоб в одному місці зберігати і утилізовувати усі побутові відходи, у тому числі шкідливі. Сміттєпереробний комплекс раціонального використання та зберігання побутових відходів “Правобережний” планується збудувати до 2015 року, додав Олег Семенко.
  На сьогодні побутові відходи з лівого берегу вивозяться на Кулебівський полігон, з правого — на новий муніципальний полігон.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.