До Дня міста у Дніпропетровську побудують скейт-майданчик та футбольне поле.

До Дня міста у Дніпропетровську побудують скейт-майданчик та футбольне поле  До Дня міста буде завершено черговий етап реконструкції Молодіжного парку. Про це під час виїзної наради повідомив міський голова Іван Куліченко. “У нас є програма розвитку Молодіжного парку і кожного року проводиться певний об'єм робіт з його реконструкції — вже зведено Льодову арену, встановлено дитячий майданчик та побудовано футбольне поле зі штучним покриттям. У планах цього року до Дня міста на території парку закінчити облаштуванння великого повнорозмірного футбольного поля — це головний об'єкт. Окрім того, буде побудовано скейт-майданчик, для нього вже обрано територію на місці аварійної будівлі, яка раніше використовувалася під кафе. Біля скейтпарку буде виконаний комплекс робіт з озеленення та улаштування асфальтованих доріжок. Усі зазначені роботи проводитимуться у верхній частині парку”, - зазначив Іван Куліченко.
  Роботи проводимуться бюджетним та позабюджетним коштом. Вартість будівництва великого футбольного поля складає 3,2 мільйонів гривень. Близько 100 тисяч гривень буде направлено на освітлення футбольного поля та скейтпарку, також близько 220 тисяч гривень буде профінансовано на облаштування горизонтального майданчика для установки обладнання скейтпарку, сказав очільник міста.  За його словами, наступним етапом реконструкції парку стане будівництво комплексу для ігрових видів спорту. Наразі ми займаємося розробкою проекту закритого приміщення для ігрових видів спорту. Комплекс розміщуватиметься дзеркально Льодовій арені. Про це детальніше можна буде говорити наприкінці року, коли завершимо проектування об'єкту і знатимемо його вартість.
  Поруч з Молодіжним парком знаходиться вулиця Панаса Мирного, дорожнє покриття якої теж ремонтується. Тут буде зрізаний зношений шар асфальтобетону та укладено нове покриття в один шар на загальній площі 16 тисяч квадратних метрів. Це поточний ремонт, який планується завершити до середини серпня, додав Іван Куліченко.

alt

alt

alt

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.