У Дніпропетровську оздоровлено майже 30 тисяч дітей.

altНа сьогодні у Дніпропетровську оздоровлено майже 30 тисяч дітей. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. З-поміж тих, хто вже відпочив 366 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 130 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та майже 2 тисячі дітей диспансерної групи. З початку літа маленькі дніпропетровці оздоровлювались у санаторіях, дитячих таборах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, пришкільних закладах з денним перебуванням тощо. Зокрема, 291 дитина побувала у дитячо-оздоровчих закладах «Артек» та «Молода гвардія», серед них діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти, діти-інваліди та діти, позбавлені батьківського піклування. Також діти відвідали дитячі заклади оздоровлення та відпочинку «Оріон», «Прибережний», «Дружній» та ін. Окрім того, у пришкільних закладах з денним перебуванням та у 3 експедиційних походах оздоровилось понад 9 тисяч 760 дітей, зазначають в управлінні.
  Загалом до кінця цього літа планується оздоровити понад 68 тисяч дітей, зокрема, 1 тисячу 96 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 426 дітей-інвалідів та 1 тисячу 50 дітей с багатодітних та малозабезпечених сімей На ці цілі заплановано витратити понад 7 мільйонів 120 тисяч гривень із міського та районних бюджетів, а також позабюджетні кошти, додають в управлінні.  Минулого року у Дніпропетровську було оздоровлено понад 58 тисяч дітей, на це витрачено понад 6 мільйонів гривень.
  У Дніпропетровську з 2009 року діє програма  оздоровлення та відпочинку дітей, яка у першу чергу передбачає оздоровлення дітей пільгових категорій. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.