Влада та підприємці говорили про безпеку та відкритість ведення бізнесу.

   Питання забезпечення пожежної та техногенної  безпеки на підприємствах  міста є актуальним як для представиків бізнесу так і органів виконавчої влади. Саме цій темі було присвячене засідання круглого столу у Дніпропетровській міській раді, яке пройшло за участюпершого  заступника міського голови Анатолія Крупського.      «Сьогодні у місті зареєстровано понад  44 тисячі фізичних осіб та 80 тисяч фізичних осіб-підприємців. У кожного з них є різні  проблеми:це і  питання пожежної безпеки, санітарних норм, роботи  Центру дозвільних процедур «Єдине вікно» та інше. Тому на заході присутні бізнесмени, представники управління з питань  техногенної безпеки, представники громадських об’єднань підприємців. Мета сьогоднішнього засідання – обговорити існуючий порядок взаємодії інспекції техногенної безпеки з представниками бізнесу, з’ясувати проблеми які у них існують, знайти спосіб  вирішення. Окрім того, необхідно створити нормальні умови для роботи бізнес-структур. Це забезпечить їх стабільність, а ми отримаємо додаткові кошти до міського бюджету», - зазначив Анатолій Крупський.
   Питання  пожежної безпеки на підприємствах залишається головним, оскільки, з початку року сталось 44 пожежі на підприємствах, закладах та організаціях.Причиною їх винекнення є необережне  поводження з вогнем та порушення правил технічної експлуатації електроприладів. «Ми перевіряємо на підприємствах стан пожежної безпеки. Підприємства  з високим ступенем ризику перевіряємо 1 раз на рік, з середнім – 1 раз на 3 роки, з низьким – кожні 5 років»,  зазначив  заступник начальника головного управління Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області  В’ячеслав Трубей.
   Окрім цього на нараді розглядалися питання забезпечення спрощення умов започаткування та ведення бізнесу у місті. « Ми готові до встановлення зрозумілих та прозорих «правил гри» та ліквідації адміністративних перешкод.На сьогодні звернувшись до Центру « Єдине вікно» підприємці можуть оформити близько 90-та видів документів дозвільного характеру, отримати безкоштовну консультацію представників дозвільних органів», додав начальник управління регуляторної політики та підприємництва  міської ради Микола Шевченко.
З початку року у дозвільний Центр звернулося понад 28 тисяч суб’єктів господарювання ,тоді як минулого року  за весь рік таких звернень було 16 тисяч.
          
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.