Міський електротранспорт поповниться новими трамвайними вагонами.

   alt30 трамвайних вагонів планує закупити місто для поповнення парку міського електротранспорту. Про це під час прес-конференції повідомив голова постійної  комісії соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів міської ради Євген Морозенко. “На минулій сесії міської ради було прийнято рішення щодо взяття кредиту у розмірі 15 мільйонів гривень на закупівлю трамвайних вагонів. Вони не нові, але після капітального ремонту. За ці кошти можна було б придбати 3 нових вагони, а так їх буде 30. З точки зору бюджету міста, економії, покращення роботи підприємства “Міськелектротранспорт” - це рішення виважене і у цьому напрямку ми працюватимемо і надалі”, - зазначив Євген Морозенко.
   Трамвайні вагони чеського виробництва, які планується придбати, раніше працювали у Берліні. Вони  1989-1992 років виробництва, у 1995-1996 роках вони пройшли модернізацію, а згодом і капітальний ремонт.  Модернізовані трамвайні вагони відповідають сучасним вимогам перевезення пасажирів. Зокрема, вони мають  покриття проти ковзання, пасажирські двері оснащені системою проти защимлення. Також вагон оснащений так званою черною скринькою, яка записує усі дії водія (швидкість руху, гальмування, подачу звукового сигналу тощо). Система безпеки фіксує дії водія в усіх режимах руху та автоматично зупиняє вагон. Придбання модернізованих трамвайних вагонів дозволить значно зменшити експлуатаційні витрати, зокрема, у проведенні капітального ремонту, а також скоротити споживання електроенергії, покращити умови перевезення пасажирів, сказав директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан.
  За його словами, після проведення усіх тендерних процедур розпочнеться доставка трамвайних вагонів, а вближче до нового року планується  ввести у роботу перші вагони. Переважна більшість закуплених вагонів в перспективі вийдуть  на трамвайний маршрут №18 та 19, перед цим буде виконаний капітальний ремонт колії цих маршрутів, додав директор департаменту.
   З 2003 року парк міського електротранспорту поповнився 76  трамвайними вагонами.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.