У міській раді привітали працівників металургійної галузі.

У міській раді привітали працівників металургійної галузі    Сьогодні у міській раді вітали  працівників металургійної галузі з їх професійним святом. На захід були запрошені керівники та працівники металургійних підприємств міста, кращим з них були вручені подяки міського голови та почесні грамоти міської ради. “Металургійна промисловість досить розвинена у нашому місті, багато заводів і підприємств цієї галузі у нас працюють і ми цим пишаємося. Завдяки злагодженій роботі працівників металургійної галузі  сьогодні до міста надійшло 150 мільйонів гривень обов'язкових платежів, що дало можливість реалізувати багато соціальних програм і проектів”, - зазначив Анатолій Крупський.
     Перший заступник міського голови побажав усім запрошеним здоров'я, благополуччя, затишку у родинам, а усім тисячним колективам металургійних підприємств стабільності у роботі.
     За шість місяців темпи металургійного виробництва у Дніпропетровську зросли на 3,2% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. У січні-червні металургійні підприємства виробили 720 тисяч тонн сталі, 422 тисячі тонн чавуну, 500 тисяч тонн прокату, 352 тисячі тонн труб великого та малого діаметрів, зазначають у департаменті промисловості, енергетики та підприємництва Дніпропетровської міської ради..
     На території міста працюють 9 великих та середніх підприємств металургійної галузі, які забезпечують понад  47% обсягів промислового виробництва міста.
     Щорічно у третю неділю липня відзначається день працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Цього року свято припадає на 15 липня.

alt

alt

alt

alt

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.