Будьте обережні з вибухонебезпечними предметами.

   Дотримуватися правил поводження з вибухонебезпечними предметами. З таким закликом до мешканців міста звертаються в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення департаменту Дніпропетровської міської ради. “Багато років минуло з часів війни, але й дотепер на території України, у тому числі у нашому місті, трапляються випадки знаходження „неспрацьованих” боєприпасів. Лише з початку року у  Дніпропетровську було виявлено 22 таких предмети. Необхідно пам’ятати, що всі боєприпаси споряджаються вибуховими речовинами і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу та при іншому механічному або тепловому впливі, тому вони є вкрай небезпечними”, - йдеться у зверненні. 
   Якщо ви знайшли вибухонебезпечні предмети або предмети схожі на них необхідно обгородити місцезнаходження вибухонебезпечних предметів; нікого не допускати до цього місця до прибуття представників органів влади; повідомити про факт виявлення вибухонебезпечного предмета органи влади, міліцію, військовий комісаріат, управління з питань надзвичайних ситуацій. Категорично забороняється: намагатися самостійно вилучити знахідку із землі; брати вибухонебезпечні предмети до рук; наносити по них удари; робити спроби розібрати вибухонебезпечні предмети; переносити або переміщати з місця на місця; кидати їх в багаття або розпалювати вогонь ближче 100 метрів від вибухонебезпечних предметів, зазначають в управлінні.
   Вибухонебезпечні предмети знищуються підриванням на місцях або на спеціальних полігонах фахівцями спеціалізованих піротехнічних груп, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.