Підприємців закликають замінити коди видів економічної діяльності.

alt   Не зволікати із заміною кодів видів економічної діяльності.   З таким закликом до юридичних та фізичних осіб-підприємців під час прес-конференції звернулася  начальник сектору Єдиного Державного реєстру-державний реєстратор управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради Ірина Щавинська. «Коди види економічної діяльності (КВЕД) необхідно замінити до 31 грудня цього року і приступити до цього  бажано якомога раніше, щоб не створювати ажіотаж та черги у реєстраторів. У цьому мають бути зацікавлені самі суб’єкти, оскільки КВЕД використовують у багатьох сферах, зокрема у податковій, адміністративній та соціальній», - зазначила Ірина Щавинська. За її словами, на сьогодні внесли зміни до відомостей щодо заміни кодів видів економічної діяльності понад 7 тисяч юридичних осіб (21 % від  загальної кількості) та понад 15 тисяч фізичних осіб-підприємців (це  23 % від зареєстрованих фізичних осіб-підприємців).
    «Для того, щоб замінити код видів економічної діяльності суб’єктам господарювання  необхідно звернутись до управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради за адресою: просп. Газети «Правда», 42 у  будні дні, окрім п’ятниці. При собі необхідно мати: реєстраційну картку встановленого зразка на проведення державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі, документ, що посвідчує повноваження представника фізичної особи-підприємця або юридичної особи та паспорт»,додає Ірина Щавинська.
     Для заповнення реєстраційної картки заявники попередньо мають зайти на сайт www.ukrstat.gov.ua  та самостійно підібрати необхідні види діяльності за КВЕД-2010, замість видів діяльності КВЕД-2005, які використовували раніше. Після цього заповнити реєстраційну картку. Для зручності юридичних осіб та підприємців у приміщенні управління з питань державної реєстрації Дніпропетровської міської ради є інформаційні стенди, на яких розміщені зразки заповнення документів..
   Код видів економічної діяльності – це статистичний інструмент для впорядкування інформації економічного характеру.  Основне його призначення – визначати та кодувати основні та другорядні види економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
    На сьогодні у Дніпропетровську зареєстровано понад 37 тисяч 300  діючих юридичних  осіб та майже 65 тисяч  діючих фізичних осіб-підприємців.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.